Marktwerking creëert op den duur zelf monopolie, grote bedrijven die de (kleinere) concurrent wegkopen of kapot concurreren.quote:Op woensdag 23 februari 2011 13:54 schreef JoaC het volgende:
betyar is tegen monopolies, dus voor marktwerking?
Je weet toch dat vorig jaar een immigratierecord is gebroken.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:07 schreef Morendo het volgende:
Waarom groeit de Partij voor de Dieren nog in politieke peilingen? Die grap heeft nu toch wel lang genoeg geduurd?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.POL-lintjes: Stef Bloktrofee - Meest arrogante user 2011, Hans Wiegeltrofee - Meest rechtse user 2012, 2013 & 2014
Ek vir jou, Suid-Afrika.
http://security.nl/artike(...)_over_encryptie.htmlquote:Het gebruik van encryptie leidt voor de politie tot serieuze problemen bij opsporing en vervolging van criminelen, aldus Gerrit van de Kamp van de politievakbond ACP. ''We kunnen niet in hun systemen.Als een verdachte weigert mee te werken, kun je bijna niets. Dan is het onmogelijk om goede opsporing te doen. De omvang van het probleem is ernstig en groot. Want niet alleen in Nederland speelt het, maar in de hele wereld."
Aangezien encryptiesoftware legaal is, vindt Van de Kamp dat de Nederlandse regering zich moet inzetten voor internationale regelgeving. Die zou encryptieleveranciers moeten dwingen om in belangrijke onderzoeken mee te helpen met het kraken van de encryptiesleutel. ''Er moet hier echt snel iets aan gebeuren. Anders gaat menig crimineel zijn straf ontlopen", verwacht Van de Kamp.
Oud nieuwsquote:Op woensdag 23 februari 2011 14:22 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
http://security.nl/artike(...)_over_encryptie.html
Wilders? Die geblondeerde bedoel je toch.....quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:41 schreef Whiskers2009 het volgende:
Wat een enorme eikel is die man (vd PVV, hoe heet hij ook alweer) toch ook![]()
![]()
(http://www.tweedekamer.nl(...)ntes_louis/index.jsp, debat Libië)
Nee, de man in de linkquote:Op woensdag 23 februari 2011 14:46 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wilders? Die geblondeerde bedoel je toch.....
Louis Bontes. Dat staat er toch gewoon? Moeite met lezen schat?quote:
quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:47 schreef Morendo het volgende:
[..]
Louis Bontes. Dat staat er toch gewoon? Moeite met lezen schat?
Omdat ze minder willen bieden in de vorm van verplichte 'verzekeringen' voor meer geld.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:42 schreef betyar het volgende:
Waarom moet de arbeidsmarkt hervormd worden?
Slimme opmerking van je ook.. Link stond er alquote:Op woensdag 23 februari 2011 14:46 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wilders? Die geblondeerde bedoel je toch.....
Komt door jouw ninja-edits....quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Slimme opmerking van je ook.. Link stond er al![]()
quote:
Klinkt als wat het gemiddelde bedrijf wilt doen!quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:50 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Omdat ze minder willen bieden in de vorm van verplichte 'verzekeringen' voor meer geld.
Jij hebt het bedrijfsleven door he? Misschien moet je over dit thema een boek schrijven, een soort moderne Marx.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:58 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Klinkt als wat het gemiddelde bedrijf wilt doen!
De vrije markt kan geen verzekeringen verplichten met geweld afdwingen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:58 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Klinkt als wat het gemiddelde bedrijf wilt doen!
Je wilt ontkennen dat bedrijven niet zoveel mogelijk geld willen verdienen en daarvoor het liefst zo weinig mogelijk kwaliteit kosten willen maken?quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:07 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jij hebt het bedrijfsleven door he? Misschien moet je over dit thema een boek schrijven, een soort moderne Marx.
Jawel hoor. Dat doet de mafia bijvoorbeeld. Jij geeft ze geld, zij zorgen ervoor dat er niks met jouw winkel en/of ledematen gebeurt. Staat iedereen ook vrij om met de gevestigde orde te concurreren en zelf verzekeringen af te sluiten met mensen! Heel vrij allemaal. Geweldig, die vrije markt.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:08 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De vrije markt kan geen verzekeringen verplichten met geweld afdwingen.
Mooi dat de Partij van de Dieren op nul staat in de peiling, dat is toch echt een non-partij. De welvaart is zo groot dat er blijkbaar behoefte was om de belangen van dieren hoger te stellen dan de belangen van de burgersquote:Op woensdag 23 februari 2011 14:07 schreef Morendo het volgende:
Waarom groeit de Partij voor de Dieren nog in politieke peilingen? Die grap heeft nu toch wel lang genoeg geduurd?
Want we hebben niet genoeg welvaart?quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:32 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Mooi dat de Partij van de Dieren op nul staat in de peiling, dat is toch echt een non-partij. De welvaart is zo groot dat er blijkbaar behoefte was om de belangen van dieren hoger te stellen dan de belangen van de burgers
Het belang van burgers en dieren kan prima samenvallen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:32 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Mooi dat de Partij van de Dieren op nul staat in de peiling, dat is toch echt een non-partij. De welvaart is zo groot dat er blijkbaar behoefte was om de belangen van dieren hoger te stellen dan de belangen van de burgers
Een dier heeft geen belang, alleen een welzijn.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:34 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Het belang van burgers en dieren kan prima samenvallen.
In de Politieke Barometer, en dat is de enige die ik vertrouw, staan ze al enkele weken op drie! zetels.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:32 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Mooi dat de Partij van de Dieren op nul staat in de peiling, dat is toch echt een non-partij. De welvaart is zo groot dat er blijkbaar behoefte was om de belangen van dieren hoger te stellen dan de belangen van de burgers
Noob.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:56 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Wanneer gebruiken ze de plenaire zaal eigenlijk? [/noob]
Ik citeer een meneer die ik gisteren heb ontmoet:quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Een dier heeft geen belang, alleen een welzijn.
quote:"Alle levende wezens zijn gelijk. Ganzen, mieren, mensen. Allemaal proberen we hetzelfde; overleven. Wanneer ik 's zomers op het terras zit, zie ik bijvoorbeeld wel eens hoe iemand een vlieg doodslaat. Wat is dat nou voor een onzin? Dat slaat toch nergens op? En dat heeft wat mij betreft ook niets te maken met het boeddhisme. Zoiets doe je gewoon niet; dat zijn basale normen en waarden."
Succes met een onderscheid maken dat consequent is.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:58 schreef Morendo het volgende:
Hoewel ik een slurf tussen mijn benen heb hangen beschouw ik mens en dier toch niet echt als hetzelfde.
In de peilingen voor de PS staat PvdD gelukkig op nul. En de peilingen van de politieke barometer kloppen meestal niet. Zo stond een dag voor de TK-verkiezingen PVV op 17 zetels en CDA toen op 24 of dergelijk, VVD zou met 4 zetels verschil de grootste partij worden.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:55 schreef Morendo het volgende:
[..]
In de Politieke Barometer, en dat is de enige die ik vertrouw, staan ze al enkelen weken op drie! zetels.
Ik kan er nootjes mee van de grond rapen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:59 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Succes met een onderscheid maken dat consequent is.
Rijk: Animalia (Dieren)quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:58 schreef Morendo het volgende:
Hoewel ik een slurf tussen mijn benen heb hangen beschouw ik mens en dier toch niet echt als hetzelfde.
PvdD had wel zetels, maar staat onder het kopje 'overigen'.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:59 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
In de peilingen voor de PS staat PvdD gelukkig op nul. En de peilingen van de politieke barometer kloppen meestal niet. Zo stond een dag voor de TK-verkiezingen PVV op 17 zetels en CDA toen op 24 of dergelijk, VVD zou met 4 zetels verschil de grootste partij worden.
Dus jij bent geen dier omdat je een duim hebt? Maar die hebben apen ook. Dus apen zijn geen dieren, maar mensen? Maar dan verdienen ze dus alle rechten die mensen ook hebben?quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:00 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik kan er nootjes mee van de grond rapen.
_zucht_quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:28 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Jawel hoor. Dat doet de mafia bijvoorbeeld. Jij geeft ze geld, zij zorgen ervoor dat er niks met jouw winkel en/of ledematen gebeurt. Staat iedereen ook vrij om met de gevestigde orde te concurreren en zelf verzekeringen af te sluiten met mensen! Heel vrij allemaal. Geweldig, die vrije markt.![]()
Het antwoord is voor vergaderingen van kamercommisies.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:02 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag.
quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
_zucht_
Tijd om weer wat nuttigs te gaan doen.
Jij hebt het over de peiling (eigenlijk een prognose op welke partijen de statenleden zullen stemmen) van de Eerste Kamer ipv de peilingen voor de Provinciale Staten.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:01 schreef Zeeland het volgende:
[..]
PvdD had wel zetels, maar staat onder het kopje 'overigen'.
Ah, je hebt een inleidend cursusje filosofie gevolgd. Wat een wijsheid opeens.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:02 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Dus jij bent geen dier omdat je een duim hebt? Maar die hebben apen ook. Dus apen zijn geen dieren, maar mensen? Maar dan verdienen ze dus alle rechten die mensen ook hebben?
Welnee. Ik heb deze discussie al vaak genoeg gehad. Nog niemand kunnen vinden die een definitie kon geven die mensen apart zet van alle dieren.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:06 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ah, je hebt een inleidend cursusje filosofie gevolgd. Wat een wijsheid opeens.
Elke tuin zit vol met dieren, dus mensentuinen ook.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:11 schreef Morendo het volgende:
Dieren gaan nooit naar een mensentuin toe?
Meer dan lachen kan ik niet, sorry, wat een miereneuker zeg.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik citeer een meneer die ik gisteren heb ontmoet:
[..]
Vond het echt een geweldige vent. Hij liep ook rond in zo'n boeddhisten-kloffie.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:23 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Meer dan lachen kan ik niet, sorry, wat een miereneuker zeg.
Dat betekent niet dat je dieren maar aan de kant moet schuiven tbv het belang van de mens.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Een dier heeft geen belang, alleen een welzijn.
quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vond het echt een geweldige vent. Hij liep ook rond in zo'n boeddhisten-kloffie.
quote:
Haha, dat is de bus die ik altijd neem als ik bij mijn ouders benquote:Uitbuiting illegalen in villawijk HAARLEM - De politie van Kennemerland jaagt op illegalen die als huishoudelijke hulp fungeren in dure villawijken in en om Haarlem.
Het gaat in de meeste gevallen om Afrikaanse vrouwen, meldt de IJmuider Courant. De zaak kwam aan het licht toen een 26-jarige Ghanese vrouw zonder verblijfsvergunning op 1 februari door de politie werd opgemerkt toen ze een sleutel in de voordeur van een riante villa in Bloemendaal stak.
De vrouw bekende meteen illegaal in Nederland te verblijven en als schoonmaakster in de woning te werken.
Rond de dertig illegale werksters werden door de busmaatschappij Connexxion vervoerd naar de dure villawijken, blijkt uit het proces-verbaal 'Controle Connexxion / Schoonmaaksters'.
In het proces-verbaal staat ook dat de politie met de busmaatschappij Connexxion samenwerkte om illegalen op te sporen: "Uit observaties bleek dat grote groepen niet-westerse, allochtone vrouwen vanuit verschillende buslijnen aankwamen in Haarlem en overstapten op buslijnen richting dure villabuurten in de omgeving Haarlem, Heemstede, Aerdenhout en Overveen. Volgens medewerkers van Connexxion maakten elke dag, in de ochtenduren, rond de dertig vrouwen van Afrikaanse afkomst gebruik van de lijnen 140 en 80."
Connexxion ging zelfs met de vrouwen mee naar het werkadres waar ter plaatse door de werkgevers de opgelegde geldboete werd voldaan. Volgens Hans Konijn van de Vreemdelingenpolitie Kennemerland kan de bewoner van de villa in Bloemendaal, die de 26-jarige Ghanese werkster in dienst had, een uitnodiging van de politie tegemoet zien.
Nou mij niet gezien, (in zijn aanwezigheid) zou 't niet kunnen uithouden. Niets ten nadele van die man ofzo, maar nee dankje.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vond het echt een geweldige vent. Hij liep ook rond in zo'n boeddhisten-kloffie.
Hand me the keys you cocksucker.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:43 schreef betyar het volgende:
En nu ga ik de The Usual Suspects kijken.
Usual Suspectsquote:
[/quote] Je bent nu zelf getuige geweest van het levende voorbeeld dat religies wel degelijk verschillend zijn. Het boeddhisme heeft respect voor alle levende wezens, terwijl de islam (en het jodendom) op haar feestdag levende dieren dood maakt om de offeren. Er zijn dus wel degelijk verschillen tussen religies onderling in de mate van gewelddadigheid naar levende wezens toe.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik citeer een meneer die ik gisteren heb ontmoet:
[quote] "Alle levende wezens zijn gelijk. Ganzen, mieren, mensen. Allemaal proberen we hetzelfde; overleven. Wanneer ik 's zomers op het terras zit, zie ik bijvoorbeeld wel eens hoe iemand een vlieg doodslaat. Wat is dat nou voor een onzin? Dat slaat toch nergens op? En dat heeft wat mij betreft ook niets te maken met het boeddhisme. Zoiets doe je gewoon niet; dat zijn basale normen en waarden."
Je bent nu zelf getuige geweest van het levende voorbeeld dat religies wel degelijk verschillend zijn. Het boeddhisme heeft respect voor alle levende wezens, terwijl de islam (en het jodendom) op haar feestdag levende dieren dood maakt om de offeren. Er zijn dus wel degelijk verschillen tussen religies onderling in de mate van gewelddadigheid naar levende wezens toe.quote:
de film kijk ik vanavond, met kinderen er constant doorheen en dat geschreeuw om aandacht is een stukje minder kijken.quote:
wat heb jij nu weer voor haatbaard UI?quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:50 schreef betyar het volgende:
[..]
de film kijk ik vanavond, met kinderen er constant doorheen en dat geschreeuw om aandacht is een stukje minder kijken.![]()
Misschien heeft deze meneer wel gelijk. Onder de mensen verafschuwen we het doodslaan van mensen, maar voor de natuur zijn we denk ik niet meer waard dan dieren. We hebben weinig sympathie voor dieren, althans hoe kleiner hoe minder. In feite behoren wij ook tot het dierenrijk, en in die zin heeft deze meneer wel gelijk dat het nergens op slaat.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik citeer een meneer die ik gisteren heb ontmoet:
[..]
Zo'n irritante vlieg die de hele tijd op je hand gaat zitten zou jij ook wel doodslaan, of een mier die naar je gebakje kruipt op de tafel.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:51 schreef mlg het volgende:
[..]
Misschien heeft deze meneer wel gelijk. Onder de mensen verafschuwen we het doodslaan van mensen, maar voor de natuur zijn we denk ik niet meer waard dan dieren. We hebben weinig sympathie voor dieren, althans hoe kleiner hoe minder. In feite behoren wij ook tot het dierenrijk, en in die zin heeft deze meneer wel gelijk dat het nergens op slaat.
Tsja, als iedereen boeddhistisch zou zijn, dan was er absoluut sprake van vrede op aarde. Overigens moet je christenen niet onderschatten. De gematigde jongens zijn heel tof, maar met name in de VS lopen zat extreme gekken rond.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je bent nu zelf getuige geweest van het levende voorbeeld dat religies wel degelijk verschillend zijn. Het boeddhisme heeft respect voor alle levende wezens, terwijl de islam (en het jodendom) op haar feestdag levende dieren dood maakt om de offeren. Er zijn dus wel degelijk verschillen tussen religies onderling in de mate van gewelddadigheid naar levende wezens toe.
En dat dus niet elke religie hetzelfde is of in de kern even gewelddadig/vredelievend is.
Ik was galgje aan het spelen met mijn zoontje en dacht hee ik ga zo'n UI maken. Maar vond hem te klein maar dat is niet, dus ik gebruik hem nu.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:51 schreef Tem het volgende:
[..]
wat heb jij nu weer voor haatbaard UI?
Leuke vader, bij z'n zoontje denkt hij ineens aan mr. Monopoly aan de galg.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:57 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik was galgje aan het spelen met mijn zoontje en dacht hee ik ga zo'n UI maken.
Ja, maar ik stoor me meer aan bepaalde slag mensen, dan aan een vlieg die op mijn hand gaat zitten. Die slaat een gewoon mens ook niet dood.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:54 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zo'n irritante vlieg die de hele tijd op je hand gaat zitten zou jij ook wel doodslaan, of een mier die naar je gebakje kruipt op de tafel.
quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Leuke vader, bij z'n zoontje denkt hij ineens aan mr. Monopoly aan de galg.
Oh maar dat mannetje staat voor een bankdirecteur ofzo?quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:57 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik was galgje aan het spelen met mijn zoontje en dacht hee ik ga zo'n UI maken. Maar vond hem te klein maar dat is niet, dus ik gebruik hem nu.
Ik onderschat de christenen zeker niet. Sterker nog, het christendom en de islam zijn de 2 meest gewelddadige religies aller tijden. Maar je ontwijkt mijn punt:quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:56 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Tsja, als iedereen boeddhistisch zou zijn, dan was er absoluut sprake van vrede op aarde. Overigens moet je christenen niet onderschatten. De gematigde jongens zijn heel tof, maar met name in de VS lopen zat extreme gekken rond.
Daar heb ik het niet over of de islam wel of niet vredelievend vindt.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:17 schreef KoosVogels het volgende:
Naar mijn weten heb ik nooit anders beweerd. Ik heb nooit geclaimd dat de islam per se een vredelievende religie. Ik hang enkel de malle filosofie aan dat je mensen dient te beoordelen naar hun handelen.
Het is ook een bepaald slag volk dat kiest voor het boeddhisme. Verder behoor ik niet tot de linkse kampers die dat beweren. Ik vind, nogmaals, dat je mensen moet beoordelen op hun gedrag/handelen. Niet op hetgeen zij lezen in een boekje.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:22 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Daar heb ik het niet over of de islam wel of niet vredelievend vindt.
Ik hoor vanuit het linkse kamp maar al te vaak dat alle religies inherent even gewelddadig of vredelievend zijn. Dat is mijn punt.
Snap je dus dat het niet gek is dat de islam als gewelddadiger dan het boeddhisme bijvoorbeeld naar buiten komt door o.a. de mate van gewelddadigheid naar levende wezens toe?
Forza Verenigde Staten van Europa.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:27 schreef mlg het volgende:
He Koos, ben je tegenwoordig van de Forza Italia van Berlusconi?
Gelovigen worden toch beinvloed door de teksten die in hun boekje staan?quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is ook een bepaald slag volk dat kiest voor het boeddhisme. Verder behoor ik niet tot de linkse kampers die dat beweren. Ik vind, nogmaals, dat je mensen moet beoordelen op hun gedrag/handelen. Niet op hetgeen zij lezen in een boekje.
Jippie, lekker nog meer verstrengeld raken met landen als Griekenland.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Forza Verenigde Staten van Europa.
Klopt ten dele. Immers, al die miljoenen christenen en moslims besluiten om andere wijze invulling te geven aan hun geloof. Weet je wat het is, ik ben niet dol op de islam of het christendom, maar het gaat mij simpelweg te ver om deze mensen te verbieden cq onmogelijk te maken om hun geloof te belijden. Ik ben niet zo van de verboden.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:29 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Gelovigen worden toch beinvloed door de teksten die in hun boekje staan?
Immers, anders zou een moslim en een boeddhist precies hetzelfde kunnen geloven als een gelovige zich 0% door de teksten in zijn boekje zou laten beinvloeden
Het hoeft natuurlijk niet per se de EU in haar huidige vorm te zijn.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:31 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jippie, lekker nog meer verstrengeld raken met landen als Griekenland.
Met dat opkomende rechts populisme in de grootmachten van Europa, lijkt het mij niet zo heel wenselijk om een grotere en machtigere EU te hebben.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het hoeft natuurlijk niet per se de EU in haar huidige vorm te zijn.
Goed punt (en dat meen ik oprecht). En daar had ik nog niet eens bij stilgestaan. Je moet er niet aan denken dat een VSE wordt geleid door van die maffe populisten.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:33 schreef mlg het volgende:
[..]
Met dat opkomende rechts populisme in de grootmachten van Europa, lijkt het mij niet zo heel wenselijk om een grotere en machtigere EU te hebben.
Ik ben ook niet van het verbieden. Mijn punt is dat je het islamitisch fundamentalisme niet alleen vanuit externe factoren kan benaderen (armoede, onvrede etc.), maar ook naar de (gewelddadige) islamitische bronnen en teksten moet kijken. Dat is mijn punt toen je die boeddhist en vliegen niet doodslaan aanhaalde.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Klopt ten dele. Immers, al die miljoenen christenen en moslims besluiten om andere wijze invulling te geven aan hun geloof. Weet je wat het is, ik ben niet dol op de islam of het christendom, maar het gaat mij simpelweg te ver om deze mensen te verbieden cq onmogelijk te maken om hun geloof te belijden. Ik ben niet zo van de verboden.
Noem eens man en paar dan. Want ik zie dit zo niet.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:33 schreef mlg het volgende:
[..]
Met dat opkomende rechts populisme in de grootmachten van Europa, lijkt het mij niet zo heel wenselijk om een grotere en machtigere EU te hebben.
Het is zo dat Nederland en Denemarken misschien wel de meest rechtse regeringen kent, maar de bevolking is in beide landen niet zo fel gekant tegen de Islam en immigratie, dan de rest van de noord Europese landen. In Duitsland en Frankrijk is het grootste gedeelte van de samenleving tegen de immigratie van niet-westerse allochtonen, en de Islam. De schatting is, dat der Freiheit in Duitsland het eerste jaar na bestaan al 30% van de stemmen krijgt, wat kan oplopen tot ongeveer 70%. Dat lijkt mij een gevaarlijke ontwikkeling voor zo'n groot en machtig land in Europa, maar ook omdat ze nu het 3e grootste leger hebben.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Goed punt (en dat meen ik oprecht). En daar had ik nog niet eens bij stilgestaan. Je moet er niet aan denken dat een VSE wordt geleid door van die maffe populisten.
Maar wat wil je met dat stukje informatie? Ook ik vind dat het islamitisch extremisme moet worden bestreden, maar dan hoef ik nog niet als een doorgeslagen Wilders te gaan pleiten voor een hoofddoek- en koranverbod.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:36 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Ik ben ook niet van het verbieden. Mijn punt is dat je het islamitisch fundamentalisme niet alleen vanuit externe factoren kan benaderen (armoede, onvrede etc.), maar ook naar de (gewelddadige) islamitische bronnen en teksten moet kijken. Dat is mijn punt toen je die boeddhist en vliegen niet doodslaan aanhaalde.
Zeventig procent? Meen je dat? Ja, dat beschouw ik inderdaad als een zorgwekkende ontwikkeling. En het zijn niet alleen de islam-standpunten van dergelijke partijen die mij zorgen baren, maar het toontje als geheel. Het zijn partijen met non-oplossingen; de onderbuik van het klootjesvolk.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:38 schreef mlg het volgende:
[..]
Het is zo dat Nederland en Denemarken misschien wel de meest rechtse regeringen kent, maar de bevolking is in beide landen niet zo fel gekant tegen de Islam en immigratie, dan de rest van de noord Europese landen. In Duitsland en Frankrijk is het grootste gedeelte van de samenleving tegen de immigratie van niet-westerse allochtonen, en de Islam. De schatting is, dat der Freiheit in Duitsland het eerste jaar na bestaan al 30% van de stemmen krijgt, wat kan oplopen tot ongeveer 70%. Dat lijkt mij een gevaarlijke ontwikkeling voor zo'n groot en machtig land in Europa, maar ook omdat ze nu het 3e grootste leger kennen.
In feite begint het rechts populisme in alle Europese landen te groeien, maar als eenmaal in de grote landen het taboe doorbroken is, dan is het slechts een kwestie van tijd dat dit Europees is.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:37 schreef Morendo het volgende:
[..]
Noem eens man en paar dan. Want ik zie dit zo niet.
Ik zie dat zo snel nog niet gebeuren.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:38 schreef mlg het volgende:
De schatting is, dat der Freiheit in Duitsland het eerste jaar na bestaan al 30% van de stemmen krijgt, wat kan oplopen tot ongeveer 70%.
Erken je dat de islamitische bronnen en teksten ook één van de oorzaken van het islamitisch fundamentalisme zijn of niet....?quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar wat wil je met dat stukje informatie?
Dat is mijn punt niet.quote:Ook ik vind dat het islamitisch extremisme moet worden bestreden, maar dan hoef ik nog niet als een doorgeslagen Wilders te gaan pleiten voor een hoofddoek- en koranverbod.
Ja, en nu?quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:42 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Erken je dat de islamitische bronnen en teksten ook één van de oorzaken van het islamitisch fundamentalisme zijn of niet....?
Dat is het hem inderdaad. Momenteel is het in west Duitsland al heel normaal om je uit te spreken tegen de immigratie en Islam, maar in het zuiden van het land is het nog heel vreemd om je daarover uit te spreken. Het is slechts een kwestie van tijd dat de 'hype' naar het zuiden overwaait. Dat zijn tenminste de diagnoses.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:41 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik zie dat zo snel nog niet gebeuren.
Welnee, zo'n vaart gaat het echt niet lopen. Mede ook omdat de Duitsers (anders dan de Nederlanders) wel hebben geleerd van de bloedige lessen van de vorige eeuw.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:38 schreef mlg het volgende:
[..]
Het is zo dat Nederland en Denemarken misschien wel de meest rechtse regeringen kent, maar de bevolking is in beide landen niet zo fel gekant tegen de Islam en immigratie, dan de rest van de noord Europese landen. In Duitsland en Frankrijk is het grootste gedeelte van de samenleving tegen de immigratie van niet-westerse allochtonen, en de Islam. De schatting is, dat der Freiheit in Duitsland het eerste jaar na bestaan al 30% van de stemmen krijgt, wat kan oplopen tot ongeveer 70%. Dat lijkt mij een gevaarlijke ontwikkeling voor zo'n groot en machtig land in Europa, maar ook omdat ze nu het 3e grootste leger hebben.
Ik dacht dat Zuid-Duitsland juist wat rechtser en conservatiever was, in ieder geval meer dan Noord.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:44 schreef mlg het volgende:
[..]
Dat is het hem inderdaad. Momenteel is het in west Duitsland al heel normaal om je uit te spreken tegen de immigratie en Islam, maar in het zuiden van het land is het nog heel vreemd om je daarover uit te spreken. Het is slechts een kwestie van tijd dat de 'hype' naar het zuiden overwaait. Dat zijn tenminste de diagnoses.
Thja, na de eerste wereld oorlog dachten ze ook dat ze er van geleerd hadden. Zoals ik al zei zal het niet zo'n vaart lopen, maar dat het rechts populisme ooit een machtige speler in de Europese maatschappij wordt is geen vraag, maar een gegeven.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Welnee, zo'n vaart gaat het echt niet lopen. Mede ook omdat de Duitsers (anders dan de Nederlanders) wel hebben geleerd van de bloedige lessen van de vorige eeuw.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |