FOK! en de streams tegelijk?quote:Op maandag 14 februari 2011 02:44 schreef Kwaliteit het volgende:
Live op je desktop?
Hier is hij dan:
http://www.spixtv.nl/Secret%20Story.exe
Beeld toch iets te groot? Gebruik de mini versie:
http://www.spixtv.nl/Secret%20Story%20Mini.exe
Zolang er toch niks gebeurdquote:Op zondag 20 februari 2011 00:22 schreef versabommie het volgende:
Héhé .. de traagheid slaat ook al hier toe
Neem dan meteen wat drank en muziek mee.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:22 schreef RobbieBoy het volgende:
"schaapie vind jij dat ook leuk schapie?". Like o my god
Jongens, ben bijna van plan om naar portugal tegaan, alleen maar om die
gitaar te slopen!!
Die lag volgens mij ook samen met iemand en die ligt nu alleenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:22 schreef Ireth het volgende:
Ligger Gerard en Karim nou nog steeds samen in een tweepersoonsbed? Nu Jurien er uit is moet er toch een bed vrijgekomen zijn?
mschien vinden ze het leuk, zo lekker tegen elkaar te kunnen liggen!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:22 schreef Ireth het volgende:
Ligger Gerard en Karim nou nog steeds samen in een tweepersoonsbed? Nu Jurien er uit is moet er toch een bed vrijgekomen zijn?
spoonenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:22 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
mschien vinden ze het leuk, zo lekker tegen elkaar te kunnen liggen!
Aapjes kijken?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:23 schreef toxikon het volgende:
Mijn vrouw vraagt me zelfs waar ik mee bezig ben...
Aha, ik dacht dat er in elke slaapkamer 1 tweepersoonsbed stond, maar das dus nie zoquote:Op zondag 20 februari 2011 00:22 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Die lag volgens mij ook samen met iemand en die ligt nu alleen
Die heeft de tijd van dr leven nu. Eindelijk vakantiequote:Op zondag 20 februari 2011 00:23 schreef MissJ.24 het volgende:
.mijn scenario is zijn vrouw lekker aan de boemel nu.....
Op dat UPC kanaal is het helemaal om te janken.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:24 schreef spapaars het volgende:
Wat een kut regisseur zeg, pakt de saaiste situaties.
Vraag aan haar waarom ze het aanrecht heeft verlaten.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:24 schreef toxikon het volgende:
[..]
yep, zei: maar er gebeurd toch niks? Wat moet je daar nou op antwoorden...
"dat klopt"?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:24 schreef toxikon het volgende:
[..]
yep, zei: maar er gebeurd toch niks? Wat moet je daar nou op antwoorden...
Ze mag loslopen?!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:24 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Vraag aan haar waarom ze het aanrecht heeft verlaten.
Die hou ik nog even achter de hand voor als ze over mijn bier begint.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:24 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Vraag aan haar waarom ze het aanrecht heeft verlaten.
Oei, vrouwen die gaan zeuren over je bier..quote:Op zondag 20 februari 2011 00:25 schreef toxikon het volgende:
[..]
Die hou ik nog even achter de hand voor als ze over mijn bier begint.
Ja nu wel ja!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:26 schreef versabommie het volgende:
Wel lekker kijken hoor 4 streams tegelijk. Tis welliswaar 4 streams dodelijk saaie beelden tegelijk, maar hey, wel 4 streams!
circeljerk tijd?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:26 schreef robmmad16 het volgende:
Half 1 op een zaterdagavond en alle mannen behalve Maik liggen op bed!
en allemaal op hun rug... hele aparte slaaphouding...
Al heb je er 16 er gebeurtt niks, nada....Geef ze in vredesnaam missie's die echt roering brengen! Moeten we alles voorkauwen?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:26 schreef versabommie het volgende:
Wel lekker kijken hoor 4 streams tegelijk. Tis welliswaar 4 streams dodelijk saaie beelden tegelijk, maar hey, wel 4 streams!
Juist dan moet het gebeuren toch maar daar denkt baas Alphonso anders over vlhgens zijn twitter berichten.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:27 schreef DGK-Eric het volgende:
Gerard, Karim en het beschermschaapje![]()
Volgens mij is er geen seconde tv gemaakt daar dit weekend, afgezien van 2 vraaggesprekjes van Gerard met Philip en Guido. Duidelijk weekend daar!!
Ze gaan maandag alle kamermomenten uitzenden. Kunnen ze wel weer een uurtje volmaken.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:27 schreef DGK-Eric het volgende:
Gerard, Karim en het beschermschaapje![]()
Volgens mij is er geen seconde tv gemaakt daar dit weekend, afgezien van 2 vraaggesprekjes van Gerard met Philip en Guido. Duidelijk weekend daar!!
Onze bewonertjes zijn een beetje moe dus ze moeten rusten.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:27 schreef DGK-Eric het volgende:
Gerard, Karim en het beschermschaapje![]()
Volgens mij is er geen seconde tv gemaakt daar dit weekend, afgezien van 2 vraaggesprekjes van Gerard met Philip en Guido. Duidelijk weekend daar!!
Je kan wel voorkauwen, maar als er niet gegeten wordt dan heeft dat voorkauwen ook geen zin.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:27 schreef MissJ.24 het volgende:
[..]
Al heb je er 16 er gebeurtt niks, nada....Geef ze in vredesnaam missie's die echt roering brengen! Moeten we alles voorkauwen?
Die komen ook nog, geheime weekmissiesquote:Op zondag 20 februari 2011 00:27 schreef MissJ.24 het volgende:
[..]
Al heb je er 16 er gebeurtt niks, nada....Geef ze in vredesnaam missie's die echt roering brengen! Moeten we alles voorkauwen?
Da's nog het ergste ja.. als er iets gebeurt gaatn er zo twee streas op slot.. Wat een ellende, wat een armoede ..quote:
vertel, wat weet jij, dat WIJ niet weten???quote:Op zondag 20 februari 2011 00:29 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Die komen ook nog, geheime weekmissies
Wat stel je voor dat ze iets zeggen wat niet mag! De vlegels!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:30 schreef versabommie het volgende:
[..]
Da's nog het ergste ja.. als er iets gebeurt gaatn er zo twee streas op slot.. Wat een ellende, wat een armoede ..
Actiequote:Op zondag 20 februari 2011 00:30 schreef kahaarin het volgende:
Ik heb "actiepics" uit vorig topic in de OP gezet....
WIJ lezen twitter.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:30 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
vertel, wat weet jij, dat WIJ niet weten???
Hebben ze het nu over vibo's??
Wij sliepen ook altijd veel in het weekend, omdat het dan eindelijk 'ns kon, maar ik kan me niet herinneren dat we ooit zo'n saaie nikserige dag hebben gehad als deze: altijd wel IETS van actie! Of heb ik een selectief geheugenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:28 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Onze bewonertjes zijn een beetje moe dus ze moeten rusten..
Bejaardentehuis Secret Story.
Ik snapte je, vandaar de PIquote:Op zondag 20 februari 2011 00:31 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Hey, het staat tussen aanhalingstekens en ik heb mijn best gedaan, ja!
Twee dagen. TWEE saaie nikserige moederneukende dagen.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:31 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Wij sliepen ook altijd veel in het weekend, omdat het dan eindelijk 'ns kon, maar ik kan me niet herinneren dat we ooit zo'n saaie nikserige dag hebben gehad als deze: altijd wel IETS van actie! Of heb ik een selectief geheugen
Goedzo, was al bang dat ik iets gemist hadquote:Op zondag 20 februari 2011 00:30 schreef kahaarin het volgende:
Ik heb "actiepics" uit vorig topic in de OP gezet....
Hey wax, heb jij in dienst gezeten? (Oirschot?)quote:Op zondag 20 februari 2011 00:31 schreef waxmask het volgende:
Gaat Eric stiekum nog aan de piemul van Huub lurken of kunnen de streams weer uit?
Al moet ik zeggen dat het op de hash net zo druk is als op de streamsquote:
quote:Op zondag 20 februari 2011 00:33 schreef versabommie het volgende:
[..]
Al moet ik zeggen dat het op de hash net zo druk is als op de streams
Like big fat duh. Wij zijn waarschijnlijk nog de enigen die zitten te kijkenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:33 schreef versabommie het volgende:
[..]
Al moet ik zeggen dat het op de hash net zo druk is als op de streams
Ja ja, en dan bij je de broer van? Of ben je hetzelf? :pquote:Op zondag 20 februari 2011 00:32 schreef Darklight het volgende:
[..]
Goedzo, was al bang dat ik iets gemist had
[..]
Hey wax, heb jij in dienst gezeten? (Oirschot?)
Als ze dat sowieso ff overslaan en gewoon op elkaar duikenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:33 schreef -Strawberry- het volgende:
Maar ze gaan dus niet masturberen in het huis.
Dat zeggen ze nu jaquote:Op zondag 20 februari 2011 00:33 schreef -Strawberry- het volgende:
Maar ze gaan dus niet masturberen in het huis.
Ja, eric wist wel hoe hij Huub moest verwennen, daarom ben ik er ook voor, dat hij naar portugal word gestuurd, en een bed met Guido moet delen!!!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:31 schreef waxmask het volgende:
Gaat Eric stiekum nog aan de piemul van Huub lurken of kunnen de streams weer uit?
Gatver, een kamer dat ruikt naar dampend zaad dat guido guitig van de grond af likt en een ander kamer dat stinkt naar gerookte paling in zoutzuurquote:Op zondag 20 februari 2011 00:33 schreef -Strawberry- het volgende:
Maar ze gaan dus niet masturberen in het huis.
Ik wist dat jij het wistquote:Op zondag 20 februari 2011 00:33 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Weet ik ook wel... Was een aansporing.
Ja broer vanquote:Op zondag 20 februari 2011 00:34 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ja ja, en dan bij je de broer van? Of ben je hetzelf? :p
hahaha ik moest gewoon echt lachenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:34 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Gatver, een kamer dat ruikt naar dampend zaad dat guido guitig van de grond af likt en een ander kamer dat stinkt naar gerookte paling in zoutzuur
Eric, je hoort het. Doe er wat aan!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:34 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
Ja, eric wist wel hoe hij Huub moest verwennen, daarom ben ik er ook voor, dat hij naar portugal word gestuurd, en een bed met Guido moet delen!!!
Denk het ook ja.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:34 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Dat zeggen ze nu jaDie spreek ik over een paar weken nog wel!
In de plee hangt ook een cameraquote:Op zondag 20 februari 2011 00:36 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Denk het ook ja.
Voor mannen lijkt het me toch een stuk lastiger.
Ja ze kunnen even op de plee, die beelden zien wij toch niet, maar anderen wel..
Yup d8 ik al, bij DGK was je ook van de partij...quote:Op zondag 20 februari 2011 00:35 schreef Darklight het volgende:
[..]
Ja broer van
Je kent Katundro wel denk ik
Jij hebt de verkeerde meiden getroffen.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:34 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Gatver, een kamer dat ruikt naar dampend zaad dat guido guitig van de grond af likt en een ander kamer dat stinkt naar gerookte paling in zoutzuur
In Portugal is het zelfs 11.30 nu...quote:Op zondag 20 februari 2011 00:37 schreef MissJ.24 het volgende:
Alles op bed om half 1.......de jeugd van tegenwoordig...(schud hoofd)
Dat er vannacht maar weer veel vogels mogen poepen in het huis.....zucht.
Zet er dan maar weer een chagrijnige, ketteingrokende, hoogzwangere Tanja in.
Als ik vrijgezel was geweest en ik had in het huis gezeten dan had ik bovenop Philip gedokenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:32 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Twee dagen. TWEE saaie nikserige moederneukende dagen..
Guido komt maar gewoon naar NLquote:Op zondag 20 februari 2011 00:34 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
Ja, eric wist wel hoe hij Huub moest verwennen, daarom ben ik er ook voor, dat hij naar portugal word gestuurd, en een bed met Guido moet delen!!!
Ja, dat waren tijden....quote:Op zondag 20 februari 2011 00:36 schreef waxmask het volgende:
[..]
Yup d8 ik al, bij DGK was je ook van de partij...
Maar had hij onder je willen liggen, da's de vraag...Gewillige vrouwen zijn meestal niet je van het.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:37 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Als ik vrijgezel was geweest en ik had in het huis gezeten dan had ik bovenop Philip gedoken
Slapen jij!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:37 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Als ik vrijgezel was geweest en ik had in het huis gezeten dan had ik bovenop Philip gedoken
Helemaal mee eensch! Ik snap niet dat ze ze daar niet lekker laten feesten.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:38 schreef Gertje050 het volgende:
eigenlijk een domme set van de regie... je moet ze juist vanavond drank geven... er zijn zat mensen die in het weekend ff kijken wat het nu is.. secret story...
als ik het nog niet gezien had, en ik schakelde nu in zou ik denken wat een suffe boel daar... daar ga ik niet naar kijken...
je hebt een feest nodig... laat die telefoon gaan... actie...
denk aan je kijkcijfers...
hahahaquote:Op zondag 20 februari 2011 00:37 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Als ik vrijgezel was geweest en ik had in het huis gezeten dan had ik bovenop Philip gedoken
Dan moeten ze me eerst maar inhurenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:35 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Eric, je hoort het. Doe er wat aan!.
haha, ik zou ook wel iemand weten waar ik op was gedokenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:37 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Als ik vrijgezel was geweest en ik had in het huis gezeten dan had ik bovenop Philip gedoken
Daar zit ik ook niet op te wachten, maar wel op wat 'LOSLIPPIGHEID"( op wat voor manier dan ookquote:
Ow ja dat is waarquote:Op zondag 20 februari 2011 00:38 schreef waxmask het volgende:
[..]
Maar had hij onder je willen liggen, da's de vraag...Gewillige vrouwen zijn meestal niet je van het.
allemaal een beetje jongquote:Op zondag 20 februari 2011 00:40 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
haha, ik zou ook wel iemand weten waar ik op was gedoken
Nee, ze moeten eens wat vaker die telefoon laten rinkelen en toffe opdrachten geven.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:40 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Daar zit ik ook niet op te wachten, maar wel op wat 'LOSLIPPIGHEID"( op wat voor manier dan ook) enigszins geholpen door een wat overmatig offertje aan Bachus
Laat me raden..Guidoquote:Op zondag 20 februari 2011 00:40 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
haha, ik zou ook wel iemand weten waar ik op was gedoken
Maar dan zien wij jullie dampende seks scene niet joh.. In dgk had je er toch ook geen problemen mee, met dat gay porno boekje, en je open badjas?? Kom, doe me een plezier, en zorg voor wat sensatie daar, gozer. moet ik gaan smeken??????quote:
Zoals? doe es een suggestie?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:41 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Nee, ze moeten eens wat vaker die telefoon laten rinkelen en toffe opdrachten geven.
Ze zoeken nog een producerquote:Op zondag 20 februari 2011 00:40 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Dan moeten ze me eerst maar inhuren
Ja maar das een heel ander volk dan die droge nederlandersquote:Op zondag 20 februari 2011 00:40 schreef MissJ.24 het volgende:
Brazillie heb ik van horen zeggen wist het wel; Eerst drank erin en daarna de dozen zoeken die verstopt stonden....en in die dozen zaten seksspeeltjes......(heb het van horen zeggen)
kijk dan maak je tv!
Ben benieuwd of er ook gasten in gaan, zou wel leuk zijn.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:40 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Dan moeten ze me eerst maar inhuren
Ja ik hoor geen moer, zie geen moer, dit is 3 keer vagina.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:42 schreef DGK-Eric het volgende:
wie liggen daar te fluisteren?!?! FOEIIII!!!
Whatever.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:41 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Nee, ze moeten eens wat vaker die telefoon laten rinkelen en toffe opdrachten geven.
Hoezo Eric kan nu toch wel ff een webcammetje aan pleuren en ons weer een demo "Choco Lul" geven of iets dergelijks...quote:Op zondag 20 februari 2011 00:42 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
Maar dan zien wij jullie dampende seks scene niet joh.. In dgk had je er toch ook geen problemen mee, met dat gay porno boekje, en je open badjas?? Kom, doe me een plezier, en zorg voor wat sensatie daar, gozer. moet ik gaan smeken??????
psies.. als ze nu allemaal lekker liggen en weg beginnen te doezelen en dan TRING! Eerste die hem oppakt mag weer naar bed, de rest moet honderd keer opdrukken in de regen. kijken hoe stijf van de stress ze morgen naar bed gaan... Valt Joanna ook niet meer opquote:Op zondag 20 februari 2011 00:41 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Nee, ze moeten eens wat vaker die telefoon laten rinkelen en toffe opdrachten geven.
Het is een fantastische nacht voor wat pittige groepsopdrachten als ze zo allemaal slapen!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:41 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Nee, ze moeten eens wat vaker die telefoon laten rinkelen en toffe opdrachten geven.
Vooroordeel....wat Brazillie leuk vind....vind ik ook leuk!!! Hahahaha.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:43 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja maar das een heel ander volk dan die droge nederlanders
Weet ik veel, daar zijn tv-makers voor. Die moeten ervoor zorgen dat er wat leuks in dat huis gebeurd dan alleen maar een hele dag vervelen.quote:
hehehe you are evilquote:Op zondag 20 februari 2011 00:43 schreef versabommie het volgende:
[..]
psies.. als ze nu allemaal lekker liggen en weg beginnen te doezelen en dan TRING! Eerste die hem oppakt mag weer naar bed, de rest moet honderd keer opdrukken in de regen. kijken hoe stijf van de stress ze morgen naar bed gaan... Valt Joanna ook niet meer op
quote:Op zondag 20 februari 2011 00:43 schreef versabommie het volgende:
[..]
psies.. als ze nu allemaal lekker liggen en weg beginnen te doezelen en dan TRING! Eerste die hem oppakt mag weer naar bed, de rest moet honderd keer opdrukken in de regen. kijken hoe stijf van de stress ze morgen naar bed gaan... Valt Joanna ook niet meer op
Kan jij daar niet solliciteren?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:43 schreef versabommie het volgende:
[..]
psies.. als ze nu allemaal lekker liggen en weg beginnen te doezelen en dan TRING! Eerste die hem oppakt mag weer naar bed, de rest moet honderd keer opdrukken in de regen. kijken hoe stijf van de stress ze morgen naar bed gaan... Valt Joanna ook niet meer op
Zolang je maar van Alex afblijftquote:Op zondag 20 februari 2011 00:44 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
Ja hoe raad je het zo, ssst, niet verder vertellen, he? is mijn secret story
Oh ja met Kelly en Andries.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:44 schreef MissJ.24 het volgende:
welke BB serie was dat met die arm en rijke kant, en al die valse opdrachten? Die was geinig.
BB3 was dat, met Kelly en GertJanquote:Op zondag 20 februari 2011 00:44 schreef MissJ.24 het volgende:
welke BB serie was dat met die arm en rijke kant, en al die valse opdrachten? Die was geinig.
Ok zeg niet dat ik dat niet leuk vind... Brasil is hot .. You dont have to tell mequote:Op zondag 20 februari 2011 00:43 schreef MissJ.24 het volgende:
[..]
Vooroordeel....wat Brazillie leuk vind....vind ik ook leuk!!! Hahahaha.
Ja als er niks gebeurde was er altijd nog afgunst onder elkaarquote:Op zondag 20 februari 2011 00:44 schreef MissJ.24 het volgende:
welke BB serie was dat met die arm en rijke kant, en al die valse opdrachten? Die was geinig.
Dat was die met Kelly toch?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:44 schreef MissJ.24 het volgende:
welke BB serie was dat met die arm en rijke kant, en al die valse opdrachten? Die was geinig.
Precies, ik gok dat de kandidaten ook niet gekomen zijn om 3 maanden lang hele dagen te vervelen en om half 12 in bed te liggenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:43 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Het is een fantastische nacht voor wat pittige groepsopdrachten als ze zo allemaal slapen!Morgen kunnen ze toch uitslapen
Heb het idee van welquote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
OMGquote:Op zondag 20 februari 2011 00:42 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
Maar dan zien wij jullie dampende seks scene niet joh.. In dgk had je er toch ook geen problemen mee, met dat gay porno boekje, en je open badjas?? Kom, doe me een plezier, en zorg voor wat sensatie daar, gozer. moet ik gaan smeken??????
Het lijkt er op van niet....quote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
whaha, van mij mag hij, maar hij kan zo'n zzzzzaterdag avondje in dat huis tenminste echt leuk maken, met Eric gebeurt er tenminste wat daarquote:Op zondag 20 februari 2011 00:43 schreef waxmask het volgende:
[..]
Hoezo Eric kan nu toch wel ff een webcammetje aan pleuren en ons weer een demo "Choco Lul" geven of iets dergelijks...
En met die rooie die met die kale ging bonken en als een ezel lag te kreunen...en daags erna niks meer van em wilde weten... die ja...quote:
nou dan durven ze zeker niet te posten. zou wel eens willen vragen of ze denken dat het nederlandse publiek kompleet achterlijk is?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
slapend je geld verdienen noemen ze datquote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Precies, ik gok dat de kandidaten ook niet gekomen zijn om 3 maanden lang hele dagen te vervelen en om half 12 in bed te liggen
Denk dat ze het te druk hebben met streamlocks overal op te gooien.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
Ik denk dat dezelfde stagiares die op de social networks rondneuzen, hier ook best wel komen kijken. Maar denk niet dit topic, als het zo snel gaat.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
Ja mijn secret is dat ik bij de productie werk ,en we maken het voor jullie zo saai mogelijkquote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
quote:Op zondag 20 februari 2011 00:46 schreef versabommie het volgende:
Als de stem nu ff Gerard naar de kast roept en gaat vertellen dat 1 van de anderen de sleutel onder zijn kussen heeft liggen, hebben we ineens leuke streams
Waarom lees ik nu ZAADterdag avondje?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:46 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
whaha, van mij mag hij, maar hij kan zo'n zzzzzaterdag avondje in dat huis tenminste echt leuk maken, met Eric gebeurt er tenminste wat daar
Vast wel, maar het interesseert ze schijnbaar geen reet.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
Nee, dat lijkt dan weer teveel op werkenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:42 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ze zoeken nog een producervacature staat online
ja hoor, je mag hem hebben, zal er nog een leuke strik voor je omdoen ookquote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Zolang je maar van Alex afblijft.
quote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
Hmm, het schijnt van wel, maar ze begrijpen het niet helemaal....quote:
Is dat zo? Leek me juist wel relaxed toen bij jullie, beetje mensen manipuleren en achterover zitten kijken hoe het uitpakt....quote:Op zondag 20 februari 2011 00:48 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Nee, dat lijkt dan weer teveel op werken
Heb ik nog wat om uit te pakken ook!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:48 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
ja hoor, je mag hem hebben, zal er nog een leuke strik voor je omdoen ook
Ik heb zo'n vermoeden van welquote:Op zondag 20 februari 2011 00:45 schreef waxmask het volgende:
Leest de productie hier ook mee net als bij andere (BB en DGK?)
ik las ZATerdag avondjequote:Op zondag 20 februari 2011 00:47 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Waarom lees ik nu ZAADterdag avondje?.
haha ridder pakje met blikopener?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:48 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Heb ik nog wat om uit te pakken ook!
Vet liev.
Dan is het waarschijnlijk mijn eigen dirty mind weer eensquote:
Houdt de spanning erin!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:49 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
haha ridder pakje met blikopener?
Nu ga jij er even heel ongenuanceerd vanuit dat er ook nog een finale komtquote:Op zondag 20 februari 2011 00:49 schreef MissJ.24 het volgende:
Toch raar dat je straks een finale krijgt en de winnaar in Portugal uit het huis komt en hier heeft publiek zit. Ze zullen zijn/haar famillie wel overvliegen? Ach ja giswerk maar ze missen hun kansen hier hoor. Dit kan veel beter(lees;heter) worden.
En die Bart is gewoon geen click met Renate als presentatieduo, Renate voelt zich veel beter dan Bart en laat hem dat merken ook.
Geen chemie. Net als tussen de bewoners, zet er 15 koeien in en het is waarschijnlijk spannender.
Waar de mond van overloopt is de hart vol van ofzoquote:Op zondag 20 februari 2011 00:49 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Dan is het waarschijnlijk mijn eigen dirty mind weer eens.
Serieus?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:50 schreef Reksie1981 het volgende:
Insite info: over 10 minuten gaat het los!
De tv uitzending wil ik niet eens zien. Daar moet je op zn minst wat hoogte punten voor hebben.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:49 schreef MissJ.24 het volgende:
Toch raar dat je straks een finale krijgt en de winnaar in Portugal uit het huis komt en hier heeft publiek zit. Ze zullen zijn/haar famillie wel overvliegen? Ach ja giswerk maar ze missen hun kansen hier hoor. Dit kan veel beter(lees;heter) worden.
En die Bart is gewoon geen click met Renate als presentatieduo, Renate voelt zich veel beter dan Bart en laat hem dat merken ook.
Geen chemie. Net als tussen de bewoners, zet er 15 koeien in en het is waarschijnlijk spannender.
Anders ga ik nl pitten.quote:
haha, waar het hart van vol zit,,,,, Ik heb het niet gezegd, in iedergeval. Maar goed, zo'n aterdag avondje mogen ze ook wel in plannen, als Karim eruit is, want die vind ik 3x niksquote:Op zondag 20 februari 2011 00:47 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Waarom lees ik nu ZAADterdag avondje?.
Andersom. Maar dat klinkt in dit geval wel erg ranzig.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:50 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Waar de mond van overloopt is de hart vol van ofzo
geloof het nie zoquote:Op zondag 20 februari 2011 00:50 schreef Reksie1981 het volgende:
Insite info: over 10 minuten gaat het los!
Ja het dopje van mijn flesje bier.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:50 schreef Reksie1981 het volgende:
Insite info: over 10 minuten gaat het los!
Versabommie, scherp als altijd. Heel goed van je, ze hadden jouw en mij erin moeten pleuren.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:50 schreef versabommie het volgende:
[..]
Nu ga jij er even heel ongenuanceerd vanuit dat er ook nog een finale komt
Zal je zien, hele avond zitten kijken tot er wat gebeurd. Lig ik op bed en zie ik morgenavond in de samenvatting wat voor leuks zich er snachts heeft afgespeeld.quote:
Gerard moet er ook eerst uit. Dat beeld wil ik niet op mijn netvliesquote:Op zondag 20 februari 2011 00:51 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
haha, waar het hart van vol zit,,,,, Ik heb het niet gezegd, in iedergeval. Maar goed, zo'n aterdag avondje mogen ze ook wel in plannen, als Karim eruit is, want die vind ik 3x niks
Ik ben ook heel lievquote:Op zondag 20 februari 2011 00:48 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Heb ik nog wat om uit te pakken ook!
Vet liev.
Nee, wij niet.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:52 schreef Lesterr het volgende:
dit meen je niet? Ze slapen allemaal?!
nog niet maar wel bijna ze liggen netquote:Op zondag 20 februari 2011 00:52 schreef Lesterr het volgende:
dit meen je niet? Ze slapen allemaal?!
quote:Op zondag 20 februari 2011 00:52 schreef Lesterr het volgende:
dit meen je niet? Ze slapen allemaal?!
To the batmobile.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:53 schreef Darklight het volgende:
Ik vlieg NU naar Portugal en maak ze weer wakker
Maar dat bewaar je voor Guidoquote:
Nee, ze hebben nu een foto van slapende mensen voor de camera gezet en iedereen ligt nu te batsen.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:53 schreef beaverhausen het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat er nu echt niets meer gaat gebeuren he? Geen stem. Geen telefoon. Niks..
vertel, vertelquote:Op zondag 20 februari 2011 00:50 schreef Reksie1981 het volgende:
Insite info: over 10 minuten gaat het los!
Eh...quote:Op zondag 20 februari 2011 00:55 schreef Reksie1981 het volgende:
5 minuten, haha die gerard gaat het zwaar krijgen!
Idd! die is morgen echt heel moe van al die spelletjesquote:Op zondag 20 februari 2011 00:55 schreef Reksie1981 het volgende:
5 minuten, haha die gerard gaat het zwaar krijgen!
Grapjasquote:Op zondag 20 februari 2011 00:53 schreef Reksie1981 het volgende:
haha ik kan bijna niet wachten, serieusallemaal klaarzitten om te cappen!
ik loop zo richting keuken voor een neiuw flesje bier, om een uur maak ik de dop los.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:54 schreef ruudpuntenel het volgende:
Om precies 1:00 uur zijn de "tien minuten" voorbij. Dat wacht ik nog even af.
"Fuck die drank, ik blijf liggen".quote:Op zondag 20 februari 2011 00:56 schreef Psychecn het volgende:
Denk dat om 24.00 drank voor de deur staat en dat ze met een sirene gewekt worden!!!
Godsodeteringtiefus ben je er nog steeds?!quote:
Zelfs een Belg in een bus die iets doet met Hagelslag is nog meer dan dit...en ow I miss Seki!!!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:55 schreef MissJ.24 het volgende:
ik herinner me een BB dat er publiek stond te schreeuwen voor het hek......een Jakoezie vol lol, een opdracht met aardappelmesjes, een bevalling , een trollekop (chantal?) en Ruud.......zucht...
Zelfs Viola Holt in haar string was meer tv dan dit.
Stoppen met werk lijkt me de makkelijkste optie.quote:Op zondag 20 februari 2011 00:56 schreef RobbieBoy het volgende:
oftoppic, nu snap ik, hoe het komt, dat als ik thuis kom van me werk, er alweer 40 nieuwe delen zijn bij gekomen, fuck wat gaat dat snel. Ik post nu wel hier, maar ben zelf nog bezig met de topics van gisteren door te lezen, kortom, ik moet nodig stoppen met iets, of met dit toppic proberen bij te benen, of met werk. haha
"Ja hallo, ik moet er morgen om 10 uur uit. Mag ik een beetje rust."quote:Op zondag 20 februari 2011 00:56 schreef Studiotje het volgende:
[..]
"Fuck die drank, ik blijf liggen".
Ik kan niet slapenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:56 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Godsodeteringtiefus ben je er nog steeds?!.
.
Ik doe met je meequote:Op zondag 20 februari 2011 00:56 schreef toxikon het volgende:
[..]
ik loop zo richting keuken voor een neiuw flesje bier, om een uur maak ik de dop los.
hahahh ze wacht die *10 min af*quote:Op zondag 20 februari 2011 00:56 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Godsodeteringtiefus ben je er nog steeds?!.
.
en dan heb je net dat moment waarop je in slaap valt.... gaat er eentje keihard naast je snurkenquote:Op zondag 20 februari 2011 00:53 schreef Studiotje het volgende:
Ik vind dat zo vaagDie mensen gaan liggen en dan blijven ze stil liggen tot ze echt in slaap vallen, ik moet echt een half uur als een gek liggen woelen in bed voordat ik ook maar iets van slaap kan vatten
nog 1,5 minquote:Op zondag 20 februari 2011 00:58 schreef versabommie het volgende:
1 uur.. er moet iemand pissen... Ja het is los hoor!
Daarvoor moet je ook in je bed gaan liggen mutsquote:
Vergeet het uurverschil niet he?quote:Op zondag 20 februari 2011 00:57 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
hahahh ze wacht die *10 min af*
quote:Op zondag 20 februari 2011 00:58 schreef Reksie1981 het volgende:
Jonanna henee joh die ws aan het dromen *ze was bij de politie* verstond ikeft het door!
Spanning ende sensatie alom!quote:Op zondag 20 februari 2011 00:58 schreef versabommie het volgende:
1 uur.. er moet iemand pissen... Ja het is los hoor!
Ik mis julliequote:Op zondag 20 februari 2011 00:58 schreef Studiotje het volgende:
[..]
We houden het gewoon zo gezellig hier dat je niet kan slapen
je zit te trollenquote:
We maken het gewoon zelf spannendquote:Op zondag 20 februari 2011 00:59 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Spanning ende sensatie alom!.
En dan is het 1 uur: HAHA! IK HEB JULLIE ALLEMAAL GEPOWNED! En dan ga je slapen met zo'n for ever alone face.quote:
quote:Op zondag 20 februari 2011 01:00 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
in iedergeval 1 iemand die zich niet verveeld
Nouja niet gepowned, maar het was wel spannend toch !quote:Op zondag 20 februari 2011 01:00 schreef Studiotje het volgende:
[..]
En dan is het 1 uur: HAHA! IK HEB JULLIE ALLEMAAL GEPOWNED! En dan ga je slapen met zo'n for ever alone face.
Daar ging m'n drank ...quote:Op zondag 20 februari 2011 01:00 schreef Studiotje het volgende:
[..]
En dan is het 1 uur: HAHA! IK HEB JULLIE ALLEMAAL GEPOWNED! En dan ga je slapen met zo'n for ever alone face.
dat kan. Mischien moet ik zelf maar eens het huis in gaan. Heb wel zin om daar voor wat vette actie met in iedergeval 1 bewoner te gaan zorgen!!!! als de redactie mee leest, stuur me maar een vliegticket!!! hahaquote:Op zondag 20 februari 2011 00:57 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Stoppen met werk lijkt me de makkelijkste optie.
Echt wel, ik zat vastgekoekte klodders caramel van men arm te halen, dat is spannend!quote:Op zondag 20 februari 2011 01:01 schreef Reksie1981 het volgende:
[..]
Nouja niet gepowned, maar het was wel spanned toch !
hhaha smeerpijpquote:Op zondag 20 februari 2011 01:01 schreef chufi het volgende:
Op MvH is Sopia gewoon nog wakker en hard aan het werk
20 februari!quote:Op zondag 20 februari 2011 01:00 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
10 minuten zijn voorbij!
Gefopt! Haha lachuh man
ja hoor heb geen nagels meer op me vingers allemaal afgekloven ,kon het gewoon niet meer houden ...quote:Op zondag 20 februari 2011 01:01 schreef Reksie1981 het volgende:
[..]
Nouja niet gepowned, maar het was wel spannend toch !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |