Kamerleden verdienen te veel, makkelijk, verdienen toch niet slecht, maar grootverdieners, dat zijn het niet bepaald he.... met goed-boven-modaal zijn we wel klaar.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:18 schreef eriksd het volgende:
Wat vind je van het feit dat PVV kamerleden die ageren tegen de elite zometeen de grootverdieners zijn? Hoe moet ik dat rijmen met hun queeste tegen belastingslurpers?
Staat in diezelfde post.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:23 schreef eriksd het volgende:
[..]
Je vind alle politici zakkenvullers. Oke. Waarom ageer je dan tegen Koosvogels en niet tegen "die zakkenvullers" die kennelijk bij de PVV zometeen goed vertegenwoordigd zijn.
Er staat helemaal niets. De "argumenten" zijn zo gratuit. Waarom richt je je niet op de grootverdieners bij de PVV?quote:
Daar doet ie dan wel 3 banen voor. 'de kapitalist' !quote:Op maandag 14 februari 2011 12:27 schreef eriksd het volgende:
Mwoah, wat is het totaalsalaris van een De Roon zometeen? Gedeputeerde verdient 90k, kamerlid 85, raadslid 20. Ik vind dat vrij fors.
Of die van de pvda...quote:Op maandag 14 februari 2011 12:32 schreef eriksd het volgende:
[..]
Er staat helemaal niets. De "argumenten" zijn zo gratuit. Waarom richt je je niet op de grootverdieners bij de PVV?
Je vroeg over koosvogels. Dat staat er duidelijk.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:32 schreef eriksd het volgende:
[..]
Er staat helemaal niets. De "argumenten" zijn zo gratuit. Waarom richt je je niet op de grootverdieners bij de PVV?
En als dat nou te combineren was dan was het nog niet zo'n probleem.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:27 schreef eriksd het volgende:
Mwoah, wat is het totaalsalaris van een De Roon zometeen? Gedeputeerde verdient 90k, kamerlid 85, raadslid 20. Ik vind dat vrij fors.
Ik vrees dat jij degene bent die overdrijft. Uit het rekensommetje van Erik kun je opmaken dat een De Roon flink gaat cashen als gevolg van zijn functiepakket. Of dat terecht is, laat ik in het midden. Je kunt je afvragen of Kamerleden teveel verdienen, maar dat is ieder voor zich. Verder heb ik inderdaad beweerd dat een PVV'er als De Roon tot de best verdienende poltici van Nederland gaat behoren. Zie niet in waarom die constatering onjuist is. Immers, met drie functies verdien je meer dan met een fucntie. Wellicht dat andere partijen hetzefde kunstje flikken, maar daar heb ik geen weet van. Het salaris van een Kamerlid of PS-lid is vastgelegd. Een Dibi kan dus niet meer verdienen dan De Roon omdat laatstgenoemde meer functies bekleedt. Dat is simpele logica. Dat maakt hem een van de best verdienende politici in Nederland.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:36 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Je vroeg over koosvogels. Dat staat er duidelijk.
En waarom moet ik me perse richten op de grootverdieners van de PVV? Waarom niet op alle grootverdieners? Misschien omdat deze discussie over de PvDA gaat en ik het enkel even nodig vond koosvogels erop te wijzen dat hij weer schromelijk zit te overdrijven. Dat hij daarna enorm zit te draaien om het te ontkennen, waardoor het wat langer duurt, zij zo.
Aangezien die lui allerlei functies stapelen zonder de commitment voor die functies te geven maar wel overheidsgeld te cashen.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:36 schreef Maatregel het volgende:
En waarom moet ik me perse richten op de grootverdieners van de PVV?
De MP verdient nog altijd meer, om maar wat te noemen.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vrees dat jij degene bent die overdrijft. Uit het rekensommetje van Erik kun je opmaken dat een De Roon flink gaat cashen als gevolg van zijn functiepakket. Of dat terecht is, laat ik in het midden. Je kunt je afvragen of Kamerleden teveel verdienen, maar dat is ieder voor zich. Verder heb ik inderdaad beweerd dat een PVV'er als De Roon tot de best verdienende poltici van Nederland gaat behoren. Zie niet in waarom die constatering onjuist is. Immers, met drie functies verdien je meer dan met een fucntie. Wellicht dat andere partijen hetzefde kunstje flikken, maar daar heb ik geen weet van. Het salaris van een Kamerlid of PS-lid is vastgelegd. Een Dibi kan dus niet meer verdienen dan De Roon omdat laatstgenoemde meer functies bekleedt. Dat is simpele logica. Dat maakt hem een van de best verdienende politici in Nederland.
Mee eens.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Aangezien die lui allerlei functies stapelen zonder de commitment voor die functies te geven maar wel overheidsgeld te cashen.
Je kan kamerlid en raadslid niet combineren zonder een functie gewoon niet voldoende serieus uit te voeren. Dan kun je dan gewoon als zakkenvullen betitelen.
"een van de" is niet "de", slimpie.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:49 schreef Maatregel het volgende:
[..]
De MP verdient nog altijd meer, om maar wat te noemen.
Daarmee kan je stelling in de prullenbak.
Natuurlijk wel.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:45 schreef Hexagon het volgende:
Je kan kamerlid en raadslid niet combineren zonder een functie gewoon niet voldoende serieus uit te voeren.
En dat doen ze dus bij de PVV en niet bij de PvdA.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Aangezien die lui allerlei functies stapelen zonder de commitment voor die functies te geven maar wel overheidsgeld te cashen.
Je kan kamerlid en raadslid niet combineren zonder een functie gewoon niet voldoende serieus uit te voeren. Dan kun je dan gewoon als zakkenvullen betitelen.
Daar staat straf op denk ik in de pdva !quote:Op maandag 14 februari 2011 12:52 schreef remlof het volgende:
[..]
En dat doen ze dus bij de PVV en niet bij de PvdA.
Misschien drukte ik mij ongelukkig uit, maar bedoelde dat De Roon behoort tot een van de best verdienende politici van Nederland. Ik dacht dat dit wel logisch was.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:49 schreef Maatregel het volgende:
[..]
De MP verdient nog altijd meer, om maar wat te noemen.
Daarmee kan je stelling in de prullenbak.
Boven de jpb norm dan dus. Die had echter 1 politieke betaalde functie, geen 3.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:54 schreef KoosVogels het volgende:
96.000 + 90.000 + 20.000 = 206.000 euro. Een flinke som geld. Al moet hij nog wel verkozen worden.
Heb liever dat een bestuurder zo'n bedrag ontvangt voor een functie waar hij zich volledig voor inzet, dan dat hij 206.000 euro int voor drie functies waarover hij zijn aandacht moet verdelen. Kan het De Roon niet kwalijk nemen, het is ook ondoenlijk om drie functie in te vullen. Daarom vind ik het ook bizar dat het is toegestaan.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:55 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Boven de jpb norm dan dus. Die had echter 1 politieke betaalde functie, geen 3.
Het duurde even maar het kwartje valt eindelijk.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Misschien drukte ik mij ongelukkig uit, maar bedoelde dat De Roon behoort tot een van de best verdienende politici van Nederland. Ik dacht dat dit wel logisch was.
Als ik google op de inkomensnormen van al die 3 functies, kom ik opgeteld uit op 120.000-130.000 totaal.quote:96.000 + 90.000 + 20.000 = 206.000 euro. Een flinke som geld. Al moet hij nog wel verkozen worden.
Wat voor mij uit zou maken, maar ik weet niet hoe dat zit, is of hij 1 danwel 3 x wachtgeld krijgt mocht hij weg moeten/stoppen.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Heb liever dat een bestuurder zo'n bedrag ontvangt voor een functie waar hij zich volledig voor inzet, dan dat hij 206.000 euro int voor drie functies waarover hij zijn aandacht moet verdelen. Kan het De Roon niet kwalijk nemen, het is ook ondoenlijk om drie functie in te vullen. Daarom vind ik het ook bizar dat het is toegestaan.
Zoek eens op : randy stena pvdaquote:Op maandag 14 februari 2011 11:28 schreef KoosVogels het volgende:
Terwiijl hij bijvoorbeeld nooit komt opdagen bij gemeenteraadsvergaderingen in Almere (zo zeggen Almeerse media).
Ook een zeer slechte zaak. Zulke figuren mogen wat mij betreft uit hun ambt worden gezet.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:12 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Zoek eens op : randy stena pvda
Zo zijn er wel meer bij de pdva, hier hebben we er maar liefst -2- van...
"hullie doen het ook" was op de basisschool al geen goed excuus hè.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:12 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Zoek eens op : randy stena pvda
Zo zijn er wel meer bij de pdva, hier hebben we er maar liefst -2- van...
Lolquote:Op maandag 14 februari 2011 12:52 schreef remlof het volgende:
[..]
En dat doen ze dus bij de PVV en niet bij de PvdA.
96.000 euro voor een TK-lid. 90.000 euro voor een GS-lid. Wat hij opstrijkt als fractievoorzitter in Almere durf ik niet met zekerheid te zeggen. Heb bedragen van 20.000 euro voorbij zien komen.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:06 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Het duurde even maar het kwartje valt eindelijk.
[..]
Als ik google op de inkomensnormen van al die 3 functies, kom ik opgeteld uit op 120.000-130.000 totaal.
Je hebt het over ex-bestuurders en leden. Dat is toch echt wat anders dan een actief Kamerlid.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:28 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Lol
http://vorige.nrc.nl/acht(...)boven_Balkenendenorm
1. Martin van Rijn, PvdA-lid en bestuursvoorzitter PGGM (338.000)
2. Louise Gunning-Schepers, oud-commissielid verkiezingscampagne PvdA 2006 en bestuursvoorzitter AMC Amsterdam (298.171)
3. Dirk Jan Verbeek, PvdA-lid en bestuursvoorzitter Groene Hart Ziekenhuis (268.804)
4. Jo Ritzen, oud-minister en voorzitter College van Bestuur Universiteit Maastricht (263.418)
5. Marc Calon, ex-gedeputeerde PvdA provincie Groningen en bestuursvoorzitter Aedes 50==(150.000 voor drie dagen)
6. Joop Linthorst, oud-wethouder PvdA Rotterdam en bestuursvoorzitter UWV (232.173)
7. Hans Simons, oud-staatssecretaris PvdA, oud-directeur Oosterschelde Ziekenhuizen (202.501)
8. Marjanne Sint, oud-partijvoorzitter PvdA en bestuursvoorzitter Stichting Isala Klinieken (196.934)
9. Joop Wijn, ex-CDA-minister en lid Raad van bestuur ABN Amro (600.000)
10. Piet Boekhoud, voorzitter CDA Rotterdam en bestuursvoorzitter Albeda College (154.672 plus 340.000 pensioenreserve)
Nee, de PvDA is er niet vies van inderdaad. Balkenende norm vegen ze ook hun kont mee af.
Die 96.000 klopt. Inclusief vakantietoeslagen. Niet de normale gang van berekening omdat vakantietoeslagen nooit meegewogen worden, maar je moet het wel aandikken natuurlijk.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
96.000 euro voor een TK-lid. 90.000 euro voor een GS-lid. Wat hij opstrijkt als fractievoorzitter in Almere durf ik niet met zekerheid te zeggen. Heb bedragen van 20.000 euro voorbij zien komen.
Ik lees hier dat een lid van de Gedeputeerde Staten maandelijks 7200 euro bruto opstrijkt.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:33 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Die 96.000 klopt. Inclusief vakantietoeslagen. Niet de normale gang van berekening omdat vakantietoeslagen nooit meegewogen worden, maar je moet het wel aandikken natuurlijk.
Feitelijk is dit 90.000-92.000
Die andere 2 bedragen krijg ik heel wat anders uit. De gs hangt tussen de 20.000-30.000 en fractievoorzitter zit rond de 10.000.
Dit is wat google ons verteld.
Heb je een betere bron? Zon website kan ik zelfs nog opzetten in 20 minuten.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik lees hier dat een lid van de Gedeputeerde Staten maandelijks 7200 euro bruto opstrijkt.
Waar is jouw bron dan? Het is ook niet meer dan logisch dat een GS-lid een dergelijk bedrag opstrijkt. Een lid van de GS is niet of ander lullige raadslid-functie. Het is een bestuurlijke functie waar je de hele week zoet mee bent. Een salaris van 7200 per maand is dus wel logisch.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:38 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Heb je een betere bron? Zon website kan ik zelfs nog opzetten in 20 minuten.
Had ik al gezegd: googlequote:
Nee zo werkt het dus niet. Een goed politicus leest zich in. Haalt externe informatie en kennis. Neemt initiatieven.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:52 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Natuurlijk wel.
Item x, ingewikkelde omschrijving, wie stemt voor/tegen ? hand opsteken, klaar.
Nee er is geen examen. Dat is ook nutteloos aangezien het om inzet en toewijding gaat. Een raadslid dat zomaar wat doet is gewoon een prutser en een zakkenvuller.quote:Voor politicus is in NL helaas geen examen, voor je het mag worden. In een democratie kan iedereen wel ff wat lezen en dan ergens voor of tegen zijn.
Ja dan zouden er gezien het aantal besluiten dat langs komt ongeveer 15 referenda per maand zijn in onze stad alleen al.quote:Referenda dus, moet je zien wat dat aan geld scheelt !
Ik kom altijd bij de vergaderingen en de meeste collega's ook als ze niet ziek zijn of op een andere manier verhinderd.quote:Weet jij wel dat kamerleden niet komen opdagen, raadsleden idem, en dat partijen daar zelfs afspraken over maken i.v.m. stemmen, 'gelijke getalsmatigheden' en dat leden van andere partijen dan ook niet hoeven te komen ?
MIsschien niet, maar deze lui voeren iig geen politieke functies uit die ze niet serieus nemen en waar ze wel hun zakken mee vullen.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:28 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Lol
http://vorige.nrc.nl/acht(...)boven_Balkenendenorm
1. Martin van Rijn, PvdA-lid en bestuursvoorzitter PGGM (338.000)
2. Louise Gunning-Schepers, oud-commissielid verkiezingscampagne PvdA 2006 en bestuursvoorzitter AMC Amsterdam (298.171)
3. Dirk Jan Verbeek, PvdA-lid en bestuursvoorzitter Groene Hart Ziekenhuis (268.804)
4. Jo Ritzen, oud-minister en voorzitter College van Bestuur Universiteit Maastricht (263.418)
5. Marc Calon, ex-gedeputeerde PvdA provincie Groningen en bestuursvoorzitter Aedes 50==(150.000 voor drie dagen)
6. Joop Linthorst, oud-wethouder PvdA Rotterdam en bestuursvoorzitter UWV (232.173)
7. Hans Simons, oud-staatssecretaris PvdA, oud-directeur Oosterschelde Ziekenhuizen (202.501)
8. Marjanne Sint, oud-partijvoorzitter PvdA en bestuursvoorzitter Stichting Isala Klinieken (196.934)
9. Joop Wijn, ex-CDA-minister en lid Raad van bestuur ABN Amro (600.000)
10. Piet Boekhoud, voorzitter CDA Rotterdam en bestuursvoorzitter Albeda College (154.672 plus 340.000 pensioenreserve)
Nee, de PvDA is er niet vies van inderdaad. Balkenende norm vegen ze ook hun kont mee af.
Het ging me dan ook hoofdzakelijk om het "graaien".quote:Op maandag 14 februari 2011 13:48 schreef Hexagon het volgende:
[..]
MIsschien niet, maar deze lui voeren iig geen politieke functies uit die ze niet serieus nemen en waar ze wel hun zakken mee vullen.
Heb je enig idee wat een GS-lid doet? No way dat die jaarlijks een bedrag van 20.000 euro opstrijkt. Maar ik zie graag linkjes tegemoetquote:Op maandag 14 februari 2011 13:45 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Had ik al gezegd: google
Je zoekt gewoon op "inkomensnorm" en zulks kreten met bijbehorende functie, en je krijgt de resultaten tot aan overheids websites toe.
Misschien doe ik iets compleet fout. Sta altijd open voor verbeteringen. Maar die resultaten zijn naar mijn mening nogal wat betrouwbaarder dan de site waar jij mee aan komt.
Wat googlen kun je zelf niet?quote:Op maandag 14 februari 2011 13:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Heb je enig idee wat een GS-lid doet? No way dat die jaarlijks een bedrag van 20.000 euro opstrijkt. Maar ik zie graag linkjes tegemoet
Ja, en dan kom ik uit op die 7200 per maand. Is ook niet vreemd. Een gedeputeerde is namelijk te vergelijken met een wethouder. En die verdient wel een tikkeltje meer dan 20k per jaar. Al is dat natuurlijk afhankelijk van de grootte van de gemeente.quote:
Oke. Dan zijn ze wel met enorme kanonsschoten omhoog gegaan met het inkomen waar het gemiddelde in 2009 nog 12.500 p/j was.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ja, en dan kom ik uit op die 7200 per maand.
Hoewel ik die salarissen in de semi-publieke sector ook zeer discutabel vind kun je iig niet zeggen dat ze er niet voor werken.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:49 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Het ging me dan ook hoofdzakelijk om het "graaien".
En daar zijn ze bij de PvDA ook niet vies van.
Ja, dat is een Statenlid, slimmerd. Je hebt Statenleden en Gedeputeerden. Net zoals je in een gemeente de gemeenteraad en het college van b en w hebt, heb je op provinciaal niveau de provinciale staten en het college van gedeputeerde staten.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:59 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Oke. Dan zijn ze wel met enorme kanonsschoten omhoog gegaan met het inkomen waar het gemiddelde in 2009 nog 12.500 p/j was.
http://www.binnenlandsbes(...)-omhoog.108194.lynkx
Een statenlid is geen gedeputeerdequote:Op maandag 14 februari 2011 13:59 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Oke. Dan zijn ze wel met enorme kanonsschoten omhoog gegaan met het inkomen waar het gemiddelde in 2009 nog 12.500 p/j was.
http://www.binnenlandsbes(...)-omhoog.108194.lynkx
Je hebt gelijk. De beloning voor een gedeputeerde komt zelfs gemiddeld uit op 110.000.quote:Op maandag 14 februari 2011 14:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ja, dat is een Statenlid, slimmerd. Je hebt Statenleden en Gedeputeerden. Net zoals je in een gemeente de gemeenteraad en het college van b en w hebt, heb je op provinciaal niveau de provinciale staten en het college van gedeputeerde staten.
Braaf.quote:Op maandag 14 februari 2011 14:11 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. De beloning voor een gedeputeerde komt zelfs gemiddeld uit op 110.000.
Schandalig die bijbaantjes.
Goed, ik spreek echter voor mijn beurt. De Roon is immers nog geen gedeputeerde. Enkel raadslid en TK-lid. En als raadslid van een gemeente als Almere strijk je maandelijk tussen de 1000 en 1500 euro op. In het geval van De Roon zal dat bedrag iets hoger liggen omdat hij de fractievoorzitter is. Die krijgen doorgaans wat meer (in de TK ook bijvoorbeed).quote:Op maandag 14 februari 2011 14:11 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. De beloning voor een gedeputeerde komt zelfs gemiddeld uit op 110.000.
Schandalig die bijbaantjes.
En dan te bedenken dat het allemaal begon over één enkel zinnetje. De beste verdienende moest zijn één van de best verdienende.quote:
Ik moet het allemaal nog maar bezien. Ben benieuwd hoe onze witte kuif dit gaat goedpraten.quote:Op maandag 14 februari 2011 14:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Goed, ik spreek echter voor mijn beurt. De Roon is immers nog geen gedeputeerde. Enkel raadslid en TK-lid. En als raadslid van een gemeente als Almere strijk je maandelijk tussen de 1000 en 1500 euro op. In het geval van De Roon zal dat bedrag iets hoger liggen omdat hij de fractievoorzitter is. Die krijgen doorgaans wat meer (in de TK ook bijvoorbeed).
Tsja, Wilders heeft ook geen keus. Er zijn maar een paar PVV'ers die hij echt vertrouwt. Daarom is het raadzaam om de PVV te democratiseren, dan is de aanwas groter.quote:Op maandag 14 februari 2011 14:19 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Ik moet het allemaal nog maar bezien. Ben benieuwd hoe onze witte kuif dit gaat goedpraten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |