Voor de statistiekfreaks heeft Piles een overzichtje met stats gemaakt: Piles' statsquote:In memoriam: SebasserOp zondag 15 november 2009 bereikte ons het droevige bericht dat KSC'er van het eerste uur Sebasser op veel te jonge leeftijd is overleden na een slopende ziekte. Tussen 6 maart 2007 en 2 november 2009 dronk hij hier regelmatig een bakkie mee.
Sebasser, rust in vrede.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 00:59 schreef KapiteinGasthof het volgende:
Ik neem aan dat er over onderstaande al is gepraat:
[quote](Kamers delen op basis van beschikbaarheid)
- Overnachting van zaterdag 12 op zondag 13 maart
- Inclusief ontbijt
- Inclusief diner op zaterdagavond, 3 gangen menu
- Inclusief toeristenbelasting en reserveringskosten
Per persoon voor 40 euro
Hier wil ik de volgende zaken even aan toevoegen:
Het diner kost normaal gesproken 29,50, het ontbijt 13,50, toeristenbelasting 2,50. Even rekenen en iedereen snapt dat dit niet bepaald een winstpakker is voor mijn hotel - het is gewoon leuk en gezellig
Ik heb vooralsnog 4 driepersoons kamers gereserveerd met als optiedatum 15 februari. Hier zijn nog dingen in mogelijk (er zijn nog 4 1-persoons kamers, tweepersoonskamers op basis van beschikbaarheid). In principe gaat iedereen op indeling: geen gezeur om kamers en nee, het pornobad is voor gasten die daar wel de volle prijs voor betalen
Ik heb graag voor 14 februari het volgende van mensen die willen reserveren via PM:
- Naam
- Adres
- Postcode/Woonplaats
- Telefoonnummer
- E-mailadres
- Aantal gasten op jouw boeking + namen
Mocht je dit niet via Fok! willen doen dan kun je ook mailen naar mij op hotel, mailadres geef ik alleen per PM.
Iedereen die voor 15 februari een bericht heeft gestuurd ontvangt 15 februari een reserveringsbevestiging. Deze moet voor akkoord terug gestuurd worden.
Annuleren kan niet zomaar! Ik hou de kamers vrij en stel ze voor een zeer lage prijs ter beschikking, maar als uiteindelijk iedereen denkt dat het weer toch niet mooi genoeg is zit ik met een probleem. Kosteloos annuleren mag voor jullie tot 1 maart, daarna gelden de Uniforme Voorwaarden Horeca (WEBSITE). Dit betekent dat er stapsgewijs een gedeelte in rekening zal worden gebracht naar mate je dichter bij aankomst annuleert. Ben je ziek? Dan vooral je eigen annuleringsverzekering bellen.
Mocht je wel gezellig een avondje mee willen maar niet willen overnachten kan dit ook. Speciaal voor die mensen kan er een 3-gangen diner geboekt worden voor 19,50. Dit wil ik wel graag van tevoren weten.
Drankjes betaal je zelf, zit je krap neem dan vooral een fles cola mee voor op de kamer. Eigen drank in het restaurant stel ik niet op prijs, neem dan vooral een glas water.
Parkeren kan op parkeerplaats "Het Wantveld" op 7 minuten lopen van het hotel. Per kamer heb ik 1 vergunning beschikbaar, deze is echter alleen op zondag nodig. Vergunningen op? Dan zelf een dagkaart van 7,50 halen of per uur betalen, afhankelijk van hoe laat je zondag wilt vertrekken.
Wat betreft de High Tea: Gezellig, kunnen we doen, maar zit niet bij de prijs in. Ik wil wel aanbieden om voor 7,50 per persoon de high tea te doen. Mochten jullie dit willen dan stel ik het wel op prijs als jullie dat niet in het hotel hardop roepen ivm andere gasten.
Alles duidelijk? Wie wilt?
Hey Barretjequote:Op donderdag 10 februari 2011 22:50 schreef Barretje80 het volgende:
'N avond saam!
net weer eens in slaap gevallen tijdens tv kijken.. niet handig
hoest hier??
Morgen verwachten ze 10 miljoen !! demonstranten.quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:49 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ja echt kut
Dat wordt oorlog
Lekker rustigquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:50 schreef Barretje80 het volgende:
'N avond saam!
net weer eens in slaap gevallen tijdens tv kijken.. niet handig
hoest hier??
quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:52 schreef suikertaartje het volgende:
WROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONG! STILL WROOOOOOOOOOOOOOONG!
LalalalalaLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Hoop dat je ook heb gezien dat MPG en Marijke de discussie zelf zijn begonnen. Maar goed, je mag van mij je mening geven hoor. Het is mij om het even of je mij een kleuter vind of niet omdat ik mijn mening heb gegeven. Stuart is de rotzak ook al begonnen anderen zelf met het onderwerpquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:49 schreef DaMart het volgende:
[..]
Te beginnen bij jezelf?
Ik las te laat die andere discussie om mijn mening nog te ventileren, maar dit moest ik toch nog even kwijt.
hoop dat Rutte zich niet ermee wil gaan bemoeien aan de hand van de NAVO en zulksquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:49 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ja echt kut
Dat wordt oorlog
Het is het leukst als je het hardop mee doetquote:
Iemand moet de gebeten hond zijnquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:53 schreef Stuart het volgende:
[..]
Hoop dat je ook heb gezien dat MPG en Marijke de discussie zelf zijn begonnen. Maar goed, je mag van mij je mening geven hoor. Het is mij om het even of je mij een kleuter vind of niet omdat ik mijn mening heb gegeven. Stuart is de rotzak ook al begonnen anderen zelf met het onderwerp![]()
Een kwartier geleden was het Symp die riep dat we het niet meer over politiek moesten hebbenquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:53 schreef Toekito het volgende:
[..]
hoop dat Rutte zich niet ermee wil gaan bemoeien aan de hand van de NAVO en zulks
De amerikanen hebben het suezkanaal al in de peilingquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:53 schreef Toekito het volgende:
[..]
hoop dat Rutte zich niet ermee wil gaan bemoeien aan de hand van de NAVO en zulks
yep, chaos troef, land in burgeroorlog, dus misschien wel de dictator weg maar het land 50 jaar teruggeworpen in welvaart dadelijkquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:52 schreef friemelaar het volgende:
Hoor net dat er hoge omes van het leger zich bij de demonstranten gevoegd hebben
[..]
Morgen verwachten ze 10 miljoen !! demonstranten.
+ puntje is dat er enkele hoge officieren van het leger zich ook al openlijk hebben aangesloten
quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:53 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Het is het leukst als je het hardop mee doet![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:52 schreef suikertaartje het volgende:
WROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONG! STILL WROOOOOOOOOOOOOOONG!
LalalalalaLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Woah, waar is Fles, die bijt hondenquote:
Nou ja...ze heeft vast ook wel een paar leuke dingen om dat een heel klein beetje te compenserenquote:
2 om precies te zijnquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:55 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Nou ja...ze heeft vast ook wel een paar leuke dingen om dat een heel klein beetje te compenseren
dit is een reactie op Symp zijn oorlog in egypte post. Hoe wil je dat ik politiek er buiten hou?quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:53 schreef Stuart het volgende:
[..]
Een kwartier geleden was het Symp die riep dat we het niet meer over politiek moesten hebben
Zou miss. nog kunnen meevallen (ik weet, ik ben een optimist) als het leger Mubarak afzet en vervolgens verkiezingen organiseertquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:53 schreef Koen66 het volgende:
[..]
yep, chaos troef, land in burgeroorlog, dus misschien wel de dictator weg maar het land 50 jaar teruggeworpen in welvaart dadelijk
Nee joh, het is GEEN verwijt naar jou toe Toek. Excuus als dat zo overkwamquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:56 schreef Toekito het volgende:
[..]
dit is een reactie op Symp zijn oorlog in egypte post. Hoe wil je dat ik politiek er buiten hou?
quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:56 schreef D. het volgende:
*in de heersende drukte stilletjes afdruipt
Nou ja ik vind dat we het best over egypte mogen en misschien zelfs wel moeten hebbenquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:56 schreef Stuart het volgende:
[..]
Nee joh, het is GEEN verwijt naar jou toe Toek. Excuus als dat zo overkwam
Het is een opmerking naar Symp die dat roept en dan vervolgens zelf over politiek begint
Dat zag ik jaquote:
Ik ook. Ik was ook niet degene die het onderwerp politiek uitslootquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:57 schreef Toekito het volgende:
[..]
Nou ja ik vind dat we het best over egypte mogen en misschien zelfs wel moeten hebben
Ik nietquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:57 schreef Toekito het volgende:
[..]
ik wil best proberen haar te bekeren
nee hoorquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:56 schreef D. het volgende:
*in de heersende drukte stilletjes afdruipt
Is hartstikke belangrijkquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:57 schreef Toekito het volgende:
[..]
Nou ja ik vind dat we het best over egypte mogen en misschien zelfs wel moeten hebben
is wel anders inderdaad dan de discussie links vs rechts die toch nooit opgelost wordtquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:57 schreef Toekito het volgende:
[..]
Nou ja ik vind dat we het best over egypte mogen en misschien zelfs wel moeten hebben
Dat zag ik jaquote:[b] Op donderdag 10 februari 2011 22:57 schreef OA het volgende:[/b
Dat zag ik ja![]()
Ehm... op dat ene minpuntje na, zijn er uiteraard alleen maar pluspunten
Niet zodra er uitspraken worden gedaan over de VVD (Rutte) natuurlijkquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:58 schreef Koen66 het volgende:
[..]
is wel anders inderdaad dan de discussie lins vs rechts die toch nooit opgelost wordt
Die discussie had niets net links / rechts te maken maar ging over pure lompheidquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:58 schreef Koen66 het volgende:
[..]
is wel anders inderdaad dan de discussie links vs rechts die toch nooit opgelost wordt
Welterusten OAquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef OA het volgende:
Ik ga maar eens een verdieping omhoog en dan blijf ik daar z'n 7 uur![]()
Trusten OAquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef OA het volgende:
Ik ga maar eens een verdieping omhoog en dan blijf ik daar z'n 7 uur![]()
maar werd zo te lezen wel getriggerd door links-rechtsquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Die discussie had niets net links / rechts te maken maar ging over pure lompheid
jij hebt geen piemel, ik wel. En daarmee kan je haar bekeren, of het lukt is een tweede.quote:
Fijn dromenquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef OA het volgende:
Ik ga maar eens een verdieping omhoog en dan blijf ik daar z'n 7 uur![]()
Truste OAquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef OA het volgende:
Ik ga maar eens een verdieping omhoog en dan blijf ik daar z'n 7 uur![]()
Woohoo, een kalender met 326 chocolaatjes om af te tellenquote:
quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Die discussie had niets net links / rechts te maken maar ging over pure lompheid
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:00 schreef Koen66 het volgende:
[..]
maar werd zo te lezen wel getriggerd door links-rechts
Ik ben nooit zo van het subtielequote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Dat zag ik ja![]()
Ja, natuurlijk, anders was ze niet OAdin
Het gaat mij vooral om de manier waarop je de discussie invliegt. Als iemand een keer iets zegt als je bijvoorbeeld weer aan het lapohunten bent, zit je meteen in de hoogste boom en is de wereld te klein, want hoe durven we daar iets van te zeggen, al is het ontieglijk irritant. Dan komt de dramaqueen in jou echt naar boven.quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:53 schreef Stuart het volgende:
[..]
Hoop dat je ook heb gezien dat MPG en Marijke de discussie zelf zijn begonnen. Maar goed, je mag van mij je mening geven hoor. Het is mij om het even of je mij een kleuter vind of niet omdat ik mijn mening heb gegeven. Stuart is de rotzak ook al begonnen anderen zelf met het onderwerp![]()
Ook zeker niet gelezen wie het onderwerp ter sprake brachtquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Die discussie had niets net links / rechts te maken maar ging over pure lompheid
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:00 schreef Toekito het volgende:
[..]
jij hebt geen piemel, ik wel. En daarmee kan je haar bekeren, of het lukt is een tweede.
Truste EauAhtje Koffiekameraadjequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:01 schreef OA het volgende:
Welterusten iedereen die straks gaat slapen
beter niet, ik wilde net ook al iets politiets roepenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:02 schreef Barretje80 het volgende:
heheh
ik heb weer een politieke discussie gemist
en ik werd er zelfs in genoemd
jaja.. ik was even aan het teruglezen
en nee.. ik slinger em niet weer aan
maar ehh.. Egypte??
ja maar dan bekeer je haar toch niet? thuis zal ze wel net zulke speeltjes hebben.quote:
Toetanchamon neukte zijn baadstersquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:02 schreef Barretje80 het volgende:
heheh
ik heb weer een politieke discussie gemist
en ik werd er zelfs in genoemd
jaja.. ik was even aan het teruglezen
en nee.. ik slinger em niet weer aan
maar ehh.. Egypte??
Hoenjeéquote:
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:02 schreef Barretje80 het volgende:
heheh
ik heb weer een politieke discussie gemist
en ik werd er zelfs in genoemd
jaja.. ik was even aan het teruglezen
en nee.. ik slinger em niet weer aan
maar ehh.. Egypte??
In egypte zijn ze op zoek naar een weiland voor een veldslag tussen 2 groepen.quote:
met een piemel bekeer je haar ook echt niet hoorquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:02 schreef Toekito het volgende:
[..]
ja maar dan bekeer je haar toch niet? thuis zal ze wel net zulke speeltjes hebben.
Brazilian wax in het gezicht las ik eerder vandaag!quote:
lekker duidelijkquote:
ik heb tot 7 uur gewerkt, daarna naar de supermarkt gegaan, gegeten met criminal minds en daar na liggen pitten tijdens human target... whatskebeurt?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:03 schreef friemelaar het volgende:
[..]
![]()
Je werd er met de haren bijgesleept![]()
Egypte, triest en spannend
Teveel koolhydraten verbrand dan!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:03 schreef Pheno het volgende:
Ik weet niet wat het is, maar ik heb honger na het sporten, ik kan rustig nog eens warm gaan eten. Ik doe het maar niet. Anders word ik iets te omvangrijk.
A demainquote:Op donderdag 10 februari 2011 22:59 schreef OA het volgende:
Ik ga maar eens een verdieping omhoog en dan blijf ik daar z'n 7 uur![]()
Te veel?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:04 schreef DaMart het volgende:
[..]
Teveel koolhydraten verbrand dan!
misschien moeten ze het vragen aan de ajax en feyenoord supporters?? die weten altijd wel een eiland te vinden..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:03 schreef Toekito het volgende:
[..]
In egypte zijn ze op zoek naar een weiland voor een veldslag tussen 2 groepen.
Er werd met grote regelmaat wat van gezegd (tot hysterisch aan toe zelfs) en dan staat de halve KSC weer op zijn kop. En dat jij het blijft ontkennen dat je het ook doet is alleen maar zielig. Ik ben tenminste eerlijk.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:01 schreef DaMart het volgende:
[..]
Het gaat mij vooral om de manier waarop je de discussie invliegt. Als iemand een keer iets zegt als je bijvoorbeeld weer aan het lapohunten bent, zit je meteen in de hoogste boom en is de wereld te klein, want hoe durven we daar iets van te zeggen, al is het ontieglijk irritant. Dan komt de dramaqueen in jou echt naar boven.
Maar als iemand een andere mening heeft, en gewoon aangeeft zich niet te kunnen vinden in die van jou en de wijze waarop jij je mening uit, dan is die persoon ineens een kleuter. Maar terwijl iedereen allang op iets anders over is gegaan, blijf jij er onderhuids over doorzeiken en lichtelijk natrappen. Dus ja, dan vind ik jou de kleuter in dit geval!
Hele volksstammen niet, maar /carequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:04 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
lekker duidelijk![]()
hou ik van
een man is anders dan paar van die plastic kut speeltjesquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:04 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
met een piemel bekeer je haar ook echt niet hoor
OA is heel erg lovablequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:04 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
lekker duidelijk![]()
hou ik van
ja preciesquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:05 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
misschien moeten ze het vragen aan de ajax en feyenoord supporters?? die weten altijd wel een eiland te vinden..
Het enige dat ik er naar jou toe over wil zeggen is dat het niet juist was van mij om jouw naam te noemen. Daar wil ik dan ook mijn excuus voor makenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:02 schreef Barretje80 het volgende:
heheh
ik heb weer een politieke discussie gemist
en ik werd er zelfs in genoemd
jaja.. ik was even aan het teruglezen
en nee.. ik slinger em niet weer aan
maar ehh.. Egypte??
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:05 schreef Toekito het volgende:
[..]
een man is anders dan paar van die plastic kut speeltjes
Zeg dames, straks ga ik het zelf nog gelovenquote:
Dat is waar, maar niet per definitie beterquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:05 schreef Toekito het volgende:
[..]
een man is anders dan paar van die plastic kut speeltjes
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Dat is waar, maar niet per definitie beter![]()
Ghehe een ONZ'er zekerquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef Symphonic het volgende:
Whahahahaha ik heb een PM wisseling met een gebande die probeert me beledigen, en ik ga er iedere keer een stapje overheen, hij wordt steeds kwaaier
Ik ga nog ff door
Leuk om zo te zuigenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef Symphonic het volgende:
Whahahahaha ik heb een PM wisseling met een gebande die probeert me beledigen, en ik ga er iedere keer een stapje overheen, hij wordt steeds kwaaier
Ik ga nog ff door
dat zei ik nietquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Dat is waar, maar niet per definitie beter![]()
Weer een puntje voor mij?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:05 schreef OA het volgende:
Hele volksstammen niet, maar /care![]()
O ja, slapen...
never mind.. ben te moe voor enige discussiequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:06 schreef Stuart het volgende:
[..]
Het enige dat ik er naar jou toe over wil zeggen is dat het niet juist was van mij om jouw naam te noemen. Daar wil ik dan ook mijn excuus voor maken
En dan afsluiten met: "O ja, mail ff met forum@fok...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef Symphonic het volgende:
Whahahahaha ik heb een PM wisseling met een gebande die probeert me beledigen, en ik ga er iedere keer een stapje overheen, hij wordt steeds kwaaier
Ik ga nog ff door
Leuk hequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef Symphonic het volgende:
Whahahahaha ik heb een PM wisseling met een gebande die probeert me beledigen, en ik ga er iedere keer een stapje overheen, hij wordt steeds kwaaier
Ik ga nog ff door
Zal vast wel lukkenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:08 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
never mind.. ben te moe voor enige discussie
eigenlijk alleen zin om een beetje gezellig te posten hier
Heerlijkquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef Symphonic het volgende:
Whahahahaha ik heb een PM wisseling met een gebande die probeert me beledigen, en ik ga er iedere keer een stapje overheen, hij wordt steeds kwaaier
Ik ga nog ff door
ja, maar jij...damn!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:07 schreef OA het volgende:
[..]
Zeg dames, straks ga ik het zelf nog geloven
Hij wil in weelde sterven.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Godverdomme kut mubarak fickschnitzelstraks dikke vette burgeroorlog daar, en niet nodig, en jouw schuld. Sterf dikke
Fick halal schnitzel bedoel ik natuurlijk.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Godverdomme kut mubarak fickschnitzelstraks dikke vette burgeroorlog daar, en niet nodig, en jouw schuld. Sterf dikke
Zolang hij ze maar niet met de FP laat mailen....quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:08 schreef OA het volgende:
[..]
En dan afsluiten met: "O ja, mail ff met forum@fok..."
ik ben moe en eigenlijk niet eens gezellig nuquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:08 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
never mind.. ben te moe voor enige discussie
eigenlijk alleen zin om een beetje gezellig te posten hier
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:08 schreef Toekito het volgende:
[..]
dat zei ik nietmaar hoop ik toch wel. Anders ruilt Muck me straks in.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:09 schreef friemelaar het volgende:
Luitjes, ik ga ff douche, weet nog niet of ik vandaag nog terug kom
ik lig echt helemaal dubbelquote:
mijn reaktie:quote:laat je helpen aan je blinde vlekken kneus
quote:Jij hebt daar twee maanden de tijd voor, ik heb het nogal druk op mijn werk
Truste trevquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef Trevland het volgende:
Ik ga zo maar eens een poging doen om goed te slapen![]()
Trusten Lui en Bis Later![]()
truste Trevquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef Trevland het volgende:
Ik ga zo maar eens een poging doen om goed te slapen![]()
Trusten Lui en Bis Later![]()
Welterusten Trevquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef Trevland het volgende:
Ik ga zo maar eens een poging doen om goed te slapen![]()
Trusten Lui en Bis Later![]()
wat is dat toch met 's avonds scherenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef Koen66 het volgende:
[..]
ik ben moe en eigenlijk niet eens gezellig nu
En ik moet me scheren
eenschquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Godverdomme kut mubarak fickschnitzelstraks dikke vette burgeroorlog daar, en niet nodig, en jouw schuld. Sterf dikke
's ochtends heb ik er helemaaaaal geen zin inquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
wat is dat toch met 's avonds scheren
ik heb daar nog nooit van gehoord en vandaag al 3 mannen
dat heb ik ff gemist, ik was me ff aan het scherenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
wat is dat toch met 's avonds scheren
ik heb daar nog nooit van gehoord en vandaag al 3 mannen
en trusten lieverdquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef Trevland het volgende:
Ik ga zo maar eens een poging doen om goed te slapen![]()
Trusten Lui en Bis Later![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef Symphonic het volgende:
[..]
dat heb ik ff gemist, ik was me ff aan het scheren
Vreemd dat jij als crew PM's openbaar maakt Symp!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik lig echt helemaal dubbel
De opening was:
[..]
mijn reaktie:
[..]
+1quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:08 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Weer een puntje voor mij?
quote:
heb ik op m'n werk ook.. maar dat komt door de trage verbinding/computerquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef Stuart het volgende:
Gek hoe door die auto updates soms de UI van de een bij de naam van een ander staat
Ik miste net een aantal posts, waaronder een eigen post, maar ik zag wel de reactie daaropquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef Stuart het volgende:
Gek hoe door die auto updates soms de UI van de een bij de naam van een ander staat
ik maak geen Pm's openbaar ik vat het alleen samenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:12 schreef Stuart het volgende:
[..]
Vreemd dat jij als crew PM's openbaar maakt Symp!
Ik zal de regels daaromtrent wel niet begrijpen
Ik krijg soms de meest vreemde combinaties. En dan klik ik op quote en zie ik een heel andere naamquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
heb ik op m'n werk ook.. maar dat komt door de trage verbinding/computer
whaahahaha dat heb ik nog nooit gehad.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef OA het volgende:
[..]
Ik miste net een aantal posts, waaronder een eigen post, maar ik zag wel de reactie daarop
Dat is heel vaak op mijn slome computerquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef Stuart het volgende:
Gek hoe door die auto updates soms de UI van de een bij de naam van een ander staat
Geweldigquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:10 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik lig echt helemaal dubbel
De opening was:
[..]
mijn reaktie:
[..]
hmm ik vroeg me ook af, dat mag toch eigenlijk niet??quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:12 schreef Stuart het volgende:
[..]
Vreemd dat jij als crew PM's openbaar maakt Symp!
Ik zal de regels daaromtrent wel niet begrijpen
Dat is helemaal vreemdquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef OA het volgende:
[..]
Ik miste net een aantal posts, waaronder een eigen post, maar ik zag wel de reactie daarop
Nee, ik herken het niet, niet op werk, thuis of mobiel.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
heb ik op m'n werk ook.. maar dat komt door de trage verbinding/computer
dan had jij mazzel, wij hadden helemaal geen verbinding...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef Koen66 het volgende:
[..]
whaahahaha dat heb ik nog nooit gehad.
Op m'n werk wel vaak retetraag
quote:
quote:![]()
Ooh, nou, dit is een heel snelle laptop die draait op Win7 Pro. Is net een jaartje oudquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Dat is heel vaak op mijn slome computerOp de andere nooit
Wat is niet terug te zoekenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik maak geen Pm's openbaar ik vat het alleen samen
en sinds het banmeldtopic niet meer bestaat is het ook niet terug te zoeken
ik noem geen namen en ik quote niet letterlijkquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
hmm ik vroeg me ook af, dat mag toch eigenlijk niet??
ook al is het een klojo etc
Een ferrari op stookolie gaat ook niet snelquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ooh, nou, dit is een heel snelle laptop die draait op Win7 Pro. Is net een jaartje oud
nee, ik heb hier wel Ziggo en dat is over het algemeenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Symphonic het volgende:
[..]
dan had jij mazzel, wij hadden helemaal geen verbinding...
Ziggo ook Koen?
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Pheno het volgende:
[..]
Een ferrari op stookolie gaat ook niet snelJe verbinding kan wel stuk zijn
Geen idee. Ik scheer me 2x per week. Soms 's ochtends, soms 's avonds. Net als ik zin heb (lees: als de baard te zeer begint te kriebelen).quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
wat is dat toch met 's avonds scheren
ik heb daar nog nooit van gehoord en vandaag al 3 mannen
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:15 schreef MPG het volgende:
[..]
Geen idee. Ik scheer me 2x per week. Soms 's ochtends, soms 's avonds. Net als ik zin heb (lees: als de baard te zeer begint te kriebelen).
Ik vermoed ook dat het aan mijn verbinding ligt. Heb altijd maar 1 van de 5 streepjes hier met Wifi. Huis zal wel te groot zijn voor dat modempje. Jammer dat het mijn huis niet isquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Pheno het volgende:
[..]
Een ferrari op stookolie gaat ook niet snelJe verbinding kan wel stuk zijn
Meneer lampekap is inmiddels tevreden met z'n sjaaltjequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
hoe is het eigenlijk met lampekappesjaaltje?
[..]
![]()
Als Muck naar het gereedschap grijpt, doe jij niet goed je best.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Toekito het volgende:
Maar LL wie zegt dat ik mijn best niet doe?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.KSC JUBILEUM topic
"Sleep: A completely inadequate substitute for caffeine"
#TeamHumbug
Heeft patent op Mosterd-Maaltijd situaties
ik heb op zolder hier ook een kutverbindingquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik vermoed ook dat het aan mijn verbinding ligt. Heb altijd maar 1 van de 5 streepjes hier met Wifi. Huis zal wel te groot zijn voor dat modempje. Jammer dat het mijn huis niet is
De ene pc draait nog op XP en de snelle op Win7 Ultimatequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ooh, nou, dit is een heel snelle laptop die draait op Win7 Pro. Is net een jaartje oud
Lees: als mensen op Eindhoven CS geld in je koffiebeker beginnen te gooienquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:15 schreef MPG het volgende:
[..]
Geen idee. Ik scheer me 2x per week. Soms 's ochtends, soms 's avonds. Net als ik zin heb (lees: als de baard te zeer begint te kriebelen).
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef MPG het volgende:
[..]
Als Muck naar het gereedschap grijpt, doe jij niet goed je best.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia
Ik moest even wat snels bedenken. Als auto-n00b kwam ik niet heel verquote:
Moet je er even een access point tussen zetten op de 1e verdieping, dat helptquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Koen66 het volgende:
[..]
ik heb op zolder hier ook een kutverbinding
Balen wel hoor. Maar goed, niets aan te doen. Altijd nog beter dan de tijden die ik vroeger heb gehad met CompuServe. Die riep elk kwartier zo'n beetje na inbellen 'Tot Ziens'quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Koen66 het volgende:
[..]
ik heb op zolder hier ook een kutverbinding
mooiquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef OA het volgende:
Meneer lampekap is inmiddels tevreden met z'n sjaaltje![]()
De batterij van de laptop is over 6 minuten leeg, zegt ie, dus a demain....![]()
Ik ontken niets. Ook ik probeer af en toe de lapo te pakken, en daarin ben ik ook heus niet de enige. Af en toe moet dat ook gewoon kunnen, vind ik, maar continu wordt gewoon irritant op een gegeven moment.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:05 schreef Stuart het volgende:
[..]
Er werd met grote regelmaat wat van gezegd (tot hysterisch aan toe zelfs) en dan staat de halve KSC weer op zijn kop. En dat jij het blijft ontkennen dat je het ook doet is alleen maar zielig. Ik ben tenminste eerlijk.
Nee, IK ben hier volgens anderen de kleuter, de kwetser, de lompe weet ik het wat maar het feit dat MPG en Marijke zelf beginnen over dit onderwerp is allemaal prima want hun opmerkingen zijn 'grappig'
Ik ben wel klaar maar dit gezeur en ik reageer er niet meer op. We hebben allemaal ons mening en dat is maar goed ook
Ik heb toch niemand om vette shit mee te krijgenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:16 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Als ik het maar 2x per week doe krijg ik vette shit hier
weet ik, maar vrouwlief is allergisch voor nog meer kastjes met knipperende lampjes....quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Moet je er even een access point tussen zetten op de 1e verdieping, dat helpt
dat zeg ik toch niet? maar als je niet wilt dat muck je inruilt ...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:14 schreef Toekito het volgende:
Maar LL wie zegt dat ik mijn best niet doe?
Ik moet jou nog terug PM'enquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:18 schreef MPG het volgende:
[..]
Ik heb toch niemand om vette shit mee te krijgen![]()
![]()
.
Dat, of een loze leiding misbruiken voor een lan-draadje. Als dat dan kan. Mijn router staat beneden bij het modem van UPC, dus eigenlijk nooit een baggerverbinding (nee, ook niet met UPCquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Moet je er even een access point tussen zetten op de 1e verdieping, dat helpt
Pffrrrttttfffffff maar goed dat ik geen bier drink nuquote:
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:17 schreef Muck het volgende:
[..]
Lees: als mensen op Eindhoven CS geld in je koffiebeker beginnen te gooien
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
dat zeg ik toch niet? maar als je niet wilt dat muck je inruilt ...
heb wel een mogelijkheid naar de 1e etage, maar naar zolder moet ik teveel overhoop halenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat, of een loze leiding misbruiken voor een lan-draadje. Als dat dan kan. Mijn router staat beneden bij het modem van UPC, dus eigenlijk nooit een baggerverbinding (nee, ook niet met UPC). Voor echte downloads een lanverbinding. En voor games, zodat de lag zo onbestaand mogelijk is
ZONNETquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef Dr_Flash het volgende:
God ja uit de tijd dat elke provider stapels CD's bij een tankstation had liggen![]()
En dan was er ook nog een provider die het wel slim vond als je eerst via een ANDER internet had, en dat je dan ALSNOG moeite ging doen om zijn spul te downloaden![]()
Needless to say: Commundo.nl heeft niet lang geduurd.
* Barretje80 woont gelijkvloersquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat, of een loze leiding misbruiken voor een lan-draadje. Als dat dan kan. Mijn router staat beneden bij het modem van UPC, dus eigenlijk nooit een baggerverbinding (nee, ook niet met UPC). Voor echte downloads een lanverbinding. En voor games, zodat de lag zo onbestaand mogelijk is
Dat e-mailadres van _A_ werkt nog steeds Na tien jaar of zoquote:
mocht ik ooit scheiden dan kweek ik een Talibaardquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:18 schreef MPG het volgende:
[..]
Ik heb toch niemand om vette shit mee te krijgen![]()
![]()
.
Okay, ik heb het gelezen DM. Het enige dat ik nog kwijt wil is dat ik mezelf niet zielig vind hoor. Dat leg ik dan waarschijnlijk op een verkeerde manier uit wat ik bedoel. Verder ook niet belangrijk wat mij betreftquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:18 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik ontken niets. Ook ik probeer af en toe de lapo te pakken, en daarin ben ik ook heus niet de enige. Af en toe moet dat ook gewoon kunnen, vind ik, maar continu wordt gewoon irritant op een gegeven moment.
Wie over een onderwerp begint, doet trouwens niet ter zake. De wijze waarop je reageert en vervolgens blijft doorzeuren wel. Een olifant die door een porceleinkast stormt, gaat nog subtieler te werk. Prima dat je een eigen mening hebt, dat is alleen maar goed. Maar die kun je ook op een normale, niet kwetsende manier brengen. Maar dat punt is wel duidelijk besproken door anderen, geloof ik.
Overigens vind ik het wel tekenend dat alles meteen weer aan jou ligt. Dat is nou wel precies het kleutergedrag dat ik bedoelde. Iemand zegt iets, jij gaat vol in de aanval en als anderen daar wat van zeggen, dan ben jij zielig in de grote boze wereld. Dat roept overigens wel wat jeugdsentiment op aan een zwart kuiken met een half ei op zijn hoofd.
Maar ik hou er verder ook over op, datgene wat ik wilde zeggen, ben ik nu wel kwijt![]()
.
Jaquote:
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:21 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat e-mailadres van _A_ werkt nog steeds Na tien jaar of zo
Idem bij mijn oude provider, echte bagger laat ik nog steeds daarheen gaan. En 1x per jaar even kijken of ik iets gemist heb
Ik heb een loze leiding bij het bouwen al aangegeven, zodat ik dat niet hoefde te doen. Zo heb ik ook een punt waar ik zes stopcontacten heb, dat vonden ze vreemd. Ik niet, met die zooi die ik hier heb qua NAS en zoquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:21 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
* Barretje80 woont gelijkvloers
maar we hebben wel een draadje door het halve huis heen lopen van de verbinding tot de coputer in de slaapkamer..
Oh neequote:
Wat houdt je tegenquote:
Ja, Compuserve, zonnet en weet ik wat, toen zat ik al bij world acces volgens mij. Die doet het niet meerquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:21 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
ik heb het nooit gebruikt maar dat ik net bij de Free record shop werkte lagen ze er idd met stapels op de toonbank
Whiskey met een equote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef Muck het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, dat heb ik wel verdiend![]()
mja.. hier is het 1 blok beton met ingegoten leidingen.. niet veel mogelijkheden dus..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik heb een loze leiding bij het bouwen al aangegeven, zodat ik dat niet hoefde te doen. Zo heb ik ook een punt waar ik zes stopcontacten heb, dat vonden ze vreemd. Ik niet, met die zooi die ik hier heb qua NAS en zo
omdat je toek alleen laat?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef Muck het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, dat heb ik wel verdiend![]()
zonnet.. toen was jij nog helemaal niet geboren!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef RockNijntje het volgende:
Zonnet? Dat ken ikZo'n gele CD
Moet lukken! Je hebt zelfs plintjes met kabelgoot, en een kabel kun je van zo'n rol halen, dus welke lengte je maar wil.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
mja.. hier is het 1 blok beton met ingegoten leidingen.. niet veel mogelijkheden dus..
maar.. bnnekort de plintjes leggen... nu nog een kabeltje vinden dat lang genoeg is
Eerst PMmen...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:22 schreef Muck het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, dat heb ik wel verdiend![]()
Tot straksquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef Koen66 het volgende:
scheren
Diegenen die komend kwartier gaan slapen![]()
En anders tot straks
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ja, Compuserve, zonnet en weet ik wat, toen zat ik al bij world acces volgens mij. Die doet het niet meer
zwart hoesje gele cdquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef RockNijntje het volgende:
Zonnet? Dat ken ikZo'n gele CD
meerdere redenenquote:
@wxs adressen werken soms nog hoor.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ja, Compuserve, zonnet en weet ik wat, toen zat ik al bij world acces volgens mij. Die doet het niet meer
12movequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:23 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ja, Compuserve, zonnet en weet ik wat, toen zat ik al bij world acces volgens mij. Die doet het niet meer
ach .. vriend-lief moet dat maar regelen..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef Pheno het volgende:
[..]
Moet lukken! Je hebt zelfs plintjes met kabelgoot, en een kabel kun je van zo'n rol halen, dus welke lengte je maar wil.
nietquote:
Waren ze later afgekort? Damnit, voor jan lul de lange variant getypt. Nah, die waren wel netjes, die hebben me echt volledig van de server geflikkerd.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef Toekito het volgende:
[..]
@wxs adressen werken soms nog hoor.
wanneer gaat het gebeuren Bar?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
ach .. vriend-lief moet dat maar regelen..
plintjes komen pas nadat we getrouwd zijn.. dan hebben we er weer geld voor
ask Nina Stormsquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef Stuart het volgende:
En World Online was natuurlijk een fantastisch bedrijf
Zoquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef MPG het volgende:
[..]
Eerst PMmen...
Das welja
.
Ik heb hier een glenfiddich 12yo open staan nu...
Volgens mij bedoel ik Zonquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
zonnet.. toen was jij nog helemaal niet geboren!
ja adressen zijn voorloper van de @planet en ken mensen die ze nog gebruiken.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef Pheno het volgende:
[..]
Waren ze later afgekort? Damnit, voor jan lul de lange variant getypt. Nah, die waren wel netjes, die hebben me echt volledig van de server geflikkerd.
Jaquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:24 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
verschrikkelijke aanbieders
Zoalsquote:[..]
meerdere redenen
zaterdag ben ik er weerquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef Toekito het volgende:
[..]
nietik heb het koud en hou jou verantwoordelijk
yeah,right....quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef Symphonic het volgende:
Allemaal zuipschuiten hier
Ik lust geen alcohol
ik ook nietquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef Symphonic het volgende:
Allemaal zuipschuiten hier
Ik lust geen alcohol
Nee, en ik ben de Paashaas.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef Symphonic het volgende:
Allemaal zuipschuiten hier
Ik lust geen alcohol
ik alleen die met een smaakjequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef Symphonic het volgende:
Allemaal zuipschuiten hier
Ik lust geen alcohol
Ik heb er ff geen zin in oke?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef MPG het volgende:
[..]
Ja
[..]
Zoals?
PM en MSN staan open.
Lul, mijn whiskyquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef Symphonic het volgende:
Allemaal zuipschuiten hier
Ik lust geen alcohol
Me tooquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:27 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
ik alleen die met een smaakje
Das ook goedquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:27 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ik heb er ff geen zin in oke?
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:28 schreef Symphonic het volgende:
[..]
![]()
Mijn fles southern comfort is leeg
quote:
past nietquote:
22 juni!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:25 schreef Symphonic het volgende:
[..]
wanneer gaat het gebeuren Bar?
Ik ben de enige persoon die niet drinkt op meets geloof ikquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:26 schreef Symphonic het volgende:
Allemaal zuipschuiten hier
Ik lust geen alcohol
Zeg ..quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef Toekito het volgende:
[..]
past nietIk steek je kast wel in de brand.
Jaquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef Symphonic het volgende:
[..]
die is duurder als het bier dat net door mijn neus kwam
glaasje whiskey dan?quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:28 schreef Symphonic het volgende:
[..]
![]()
Mijn fles southern comfort is leeg
Tot straks misschien nog Nijniequote:Op donderdag 10 februari 2011 23:30 schreef RockNijntje het volgende:
Het gaat hier te snel
Kom later vandaag (vannacht) misschien nog wel terug
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef Symphonic het volgende:
[..]
die is duurder als het bier dat net door mijn neus kwam
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vrouwen weten dondersgoed wanneer mannen buitenspel staan...
A kiss is a lovely trick, designed by nature, to stop words when speech becomes superfluous
die ENE kast??quote:
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
produceer jij bier ??
ideaal, ik zit nooit zonderSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Juin uit Eigen Tuin!
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef Toekito het volgende:
[..]
past nietIk steek je kast wel in de brand.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef Stuart het volgende:
Hmmmz, wilde Edith Piaf draaien maar dat wordt natuurlijk ook weer verkeerd uitgelegd hier
hoe heb jij dat fermentatie proces geregeld dan??quote:
Nee, dat doe ik ook niet. Ik moet alleen nu dus gaan nadenken welk liedje ik wel en niet kan posten zonder dus weer 'opnieuw' te beginnen. Kan ik uberhaupt nog iets zeggen hierquote:
Lekker slapen meisjequote:
Welterusten mopquote:
Hier, leg deze uit:quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef Stuart het volgende:
[..]
Nee, dat doe ik ook niet. Ik moet alleen nu dus gaan nadenken welk liedje ik wel en niet kan posten zonder dus weer 'opnieuw' te beginnen. Kan ik uberhaupt nog iets zeggen hier
quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
produceer jij bier ??
Godsamme Bar. Een productie-eiland is één, maar bij jou draait echt je hele leven om spuitpunten he?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Sorry, not my cup of teaquote:
gewoon niet nadenken en als je dat wel doet, al helemaal niet gaan miepe dat je moet nadenkenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef Stuart het volgende:
[..]
Nee, dat doe ik ook niet. Ik moet alleen nu dus gaan nadenken welk liedje ik wel en niet kan posten zonder dus weer 'opnieuw' te beginnen. Kan ik uberhaupt nog iets zeggen hier
Oeh oeh oeh, mag ikquote:
dat is wat jij projecteert op mijquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Godsamme Bar. Een productie-eiland is één, maar bij jou draait echt je hele leven om spuitpunten he?
Dat vind jij jaquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:34 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
gewoon niet nadenken en als je dat wel doet, al helemaal niet gaan miepe dat je moet nadenken
en "je ne regrette " kan best
Als het stinkwhisky is, is het geen goeie whisky. Of het is Laphroaigquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:33 schreef suikertaartje het volgende:
Stinkwhisky![]()
Dat spul ruik je echt van meters afstand he?
En anders deze, zap maar even naar 0:50, heb je ook wat gejat werk van Edith.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:34 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
gewoon niet nadenken en als je dat wel doet, al helemaal niet gaan miepe dat je moet nadenken
en "je ne regrette " kan best
ik vind de "nieuwe versie " met diggy dax ( of hoe die vent ook heetquote:
ik vind rammstein engquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:36 schreef Pheno het volgende:
[..]
En anders deze, zap maar even naar 0:50, heb je ook wat gejat werk van Edith.
Die ken ik nietquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:36 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
ik vind de "nieuwe versie " met diggy dax ( of hoe die vent ook heet) best tof!
Ik nietquote:
Grappig, ze worden gezien als extreem rechts, maar ze zijn zo links als het maar kanquote:
Highland Park.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:35 schreef MPG het volgende:
Als het stinkwhisky is, is het geen goeie whisky. Of het is Laphroaig...
quote:
Beste live-performers ever, hands down.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:37 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ik nietHeb ze 2 keer live gezien, super gaaf
quote:
Ik had ze alles behalve geassocieerd met politiekquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:37 schreef Pheno het volgende:
[..]
Grappig, ze worden gezien als extreem rechts, maar ze zijn zo links als het maar kan
Seg....quote:
ik vind ze gewoon eng er uit zien en hoe ze doen tijdens optredenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:37 schreef Pheno het volgende:
[..]
Grappig, ze worden gezien als extreem rechts, maar ze zijn zo links als het maar kan
Ik lees nog wel eens wat interviews. En die teksten gaan vaak wel degelijk over politieke zakenquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:38 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ik had ze alles behalve geassocieerd met politiekAangezien ze het over heeeeeeeele andere onderwerpen hebben
Nou dat vind ik dan weer nietquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:38 schreef Pheno het volgende:
[..]
Beste live-performers ever, hands down.
Och, ik lees eigenlijk nooit wat en blere heerlijk mee met de muziek tijdens de afwasquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik lees nog wel eens wat interviews. En die teksten gaan vaak wel degelijk over politieke zaken
kom ik aan met Toon de Musicalquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:38 schreef Pheno het volgende:
[..]
Beste live-performers ever, hands down.
Of in de autoquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:39 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Och, ik lees eigenlijk nooit wat en blere heerlijk mee met de muziek tijdens de afwas![]()
Maar ik zal eens opletten
Ha, dan ga je een toontje lager zingen!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:40 schreef Symphonic het volgende:
[..]
kom ik aan met Toon de Musical![]()
Ik heb op één dag zowel Reise Reise als Joseph in de autoradio gestoptquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:40 schreef Symphonic het volgende:
[..]
kom ik aan met Toon de Musical![]()
Ik hou niet van NL muziekquote:
klopt, ik ben basquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:40 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ha, dan ga je een toontje lager zingen!
badum tsjjj
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |