Haha het is ook nooit goed he, maar het viel me gewoon op.quote:Op donderdag 10 februari 2011 16:09 schreef Michiel1990 het volgende:
[..]
Hahaha! En als ik overmatig veel spelfouten maak dan zal dat het probleem wel weer zijn. Maar nu maak ik een aanname![]()
Nou, je hebt gelijk, je hoeft niet iemands vader te zijn om iemand op zijn/haar gedrag te wijzen, maar leg dat dan maar eens aan mijn broertje uit!
Dus als sommige mensen door het lint gaan dan douwen ze een afstandsbediening in hun reet.quote:
de ehbo zit er vol mee!quote:Op donderdag 10 februari 2011 16:48 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Dus als sommige mensen door het lint gaan dan douwen ze een afstandsbediening in hun reet.
Die suggestie zou wel activerend kunnen werken bij mijn moeder.quote:Op donderdag 10 februari 2011 16:50 schreef -Strawberry- het volgende:
Zorg dat hij de pc op een plek heeft waar hij jou niet soort, enkel je ouders. Beneden of zo.
heb je de rest van de filmpjes over die gozer al gezien?quote:Op donderdag 10 februari 2011 16:48 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Dus als sommige mensen door het lint gaan dan douwen ze een afstandsbediening in hun reet.
Heel nuttige tips, het is alleen wel zo dat hij geloof ik met zijn Xbox die online game speelt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 17:27 schreef sc00p het volgende:
Waarschijnlijk speelt je broertje Black Ops.
Zet poort 3074 dicht op je router, dan heeft hij toch echt een probleem. (alles op het internet doet het dan nog, behalve zijn spelletje)
Als het niet werkt speelt hij een ander schietspel, probeer dan poort range 27000 - 27030 en 27014 - 27050 dicht te zetten in je router, dan doen de meeste spellen het niet meer, je blokkeert Steam dan.
Bij Linksys routers (en bij een hoop andere vast ook) kun je dit ook nog met een bepaalde tijd doen, waardoor hij bijvoorbeeld tussen 4 en 10 wel kan gamen.
Misschien heeft de X-box ook een optie om beperkingen in te stellen of een password?quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:37 schreef Michiel1990 het volgende:
[..]
Heel nuttige tips, het is alleen wel zo dat hij geloof ik met zijn Xbox die online game speelt.
Dat is nóg makkelijker!!quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:37 schreef Michiel1990 het volgende:
[..]
Heel nuttige tips, het is alleen wel zo dat hij geloof ik met zijn Xbox die online game speelt.
quote:Voor Xbox LIVE wordt vereist dat de volgende poorten geopend zijn:
Poort 88 (UDP)
Poort 3074 (UDP en TCP)
Poort 53 (UDP en TCP)
Poort 80 (TCP)
Ja kan ook, maar dichtzetten in router is makkelijker en scheelt gezeur als je doet alsof je neus bloedt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:38 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Misschien heeft de X-box ook een optie om beperkingen in te stellen of een password?
Dat kan ook idd, als dat broertje niet het password weet en geen fysieke toegang heeft tot de routerquote:Op donderdag 10 februari 2011 18:40 schreef sc00p het volgende:
[..]
Ja kan ook, maar dichtzetten in router is makkelijker en scheelt gezeur als je doet alsof je neus bloedt.
Dan verander je het password ook, maar de meeste mensen weten geneens wat poorten zijn, laat staan hoe je inlogged op een router.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:44 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dat kan ook idd, als dat broertje niet het password weet en geen fysieke toegang heeft tot de router.
Ja reacties over die boeg zijn er nu wel genoeg geweest, niet origineel.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:42 schreef DerptieDurp het volgende:
Hahaha.. Bang zijn om door je 3 jaar jongere broertje in elkaar gebeukt te worden. Kom je zelf wel eens buiten huis om te sporten ofzo?
toon eens wat meer interesse in je broertje, jemig zeg, zo krijg je nooit iets voor elkaar!quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:37 schreef Michiel1990 het volgende:
[..]
Heel nuttige tips, het is alleen wel zo dat hij geloof ik met zijn Xbox die online game speelt.
Delete z'n post danquote:Op donderdag 10 februari 2011 15:29 schreef Michiel1990 het volgende:
[..]
Gast, ik onderstreep gewoon een regel op Fok! de discussie 'wat is een game-verslaving' is off-topic.
Allemaal leuk en aardig, maar wat als broertjelief veel technischer is dan de TS?quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:40 schreef sc00p het volgende:
Ja kan ook, maar dichtzetten in router is makkelijker en scheelt gezeur als je doet alsof je neus bloedt.
Lijkt mij een gegeven hierquote:Op donderdag 10 februari 2011 20:05 schreef Techno het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar wat als broertjelief veel technischer is dan de TS?
Als hij het 5 uur per dag of meer speelt dan kun je wel spreken van een verslaving ja, helemaal als 'ie ook nog eens niet voor rede vatbaar is en lomp reageert naar z'n moeder.quote:Op donderdag 10 februari 2011 10:18 schreef juxtaposition het volgende:
Zo heb ik het niet eens bekeken, bij nadere inspectie lees ik nergens dat je moeder er mee zit.
En wat een bullshit titel overigens.
Het lijkt de krant wel, waar asociaal tyfusbroertje niet interessant genoeg is, en ze dan maar de term: gameverslaving er tegen aan moeten gooien.
Laten we het pbc, riaag en de politie maar bellen, dan kunnen ze hem genezen van zijn verslavingquote:Op vrijdag 11 februari 2011 00:00 schreef Catbert het volgende:
[..]
Als hij het 5 uur per dag of meer speelt dan kun je wel spreken van een verslaving ja, helemaal als 'ie ook nog eens niet voor rede vatbaar is en lomp reageert naar z'n moeder.
- werk zoekenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:39 schreef IkWistGeenNaam het volgende:
weet je wat het is, Je kan wel zeggen dat ie een game verslaving heeft, maar wat moet ie anders doen op een doordeweekse dag ?
Kerel jij bent zijn grote broer, en kleine broertjes willen niets anders dan waardering van hun grote broer en hun vader. Nou papa is weg, dus moet jij die waardering geven die ie normaal van papa zou krijgen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:08 schreef Michiel1990 het volgende:
[..]
- werk zoeken
- werken
- huiswerk
- lezen
- sporten
- msn (lees; cyberflirten)
- Fok!
- muziek luisteren
- bioscoop (is doordeweeks veel goedkoper)
- met vrienden afspreken
- een televisie serie volgen (kost vooralsnog maar 40 minuten per dag, en geen 5 uur)
- koken
- daten (waarom zou dat niet doordeweeks kunnen?)
- Seks (waarom zou dat niet doordeweeks kunnen?)
Echt waar er is genoeg te doen doordeweeks, en volgens mij als je serieus bezig bent met school heb je na school en huiswerk nog maar weinig van je dag over.
Ja laten we doen alsof het normaal is 5 uur per dag of meer te gamen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:44 schreef fs180 het volgende:
Laten we het pbc, riaag en de politie maar bellen, dan kunnen ze hem genezen van zijn verslaving
Boeiend, zo zijn zoveel mensen tijdens de puberteit. Gewoon aanpakken.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 00:00 schreef Catbert het volgende:
[..]
Als hij het 5 uur per dag of meer speelt dan kun je wel spreken van een verslaving ja, helemaal als 'ie ook nog eens niet voor rede vatbaar is en lomp reageert naar z'n moeder.
Als jij een nieuwe kabel regelt, mag je een weekje komen logeren, eens zien wie er als eerste naar de schaar grijpt.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:21 schreef algebra010 het volgende:
De internetkabel doorknippen... wat een dom idee.
Hoe je het nu hebt opgelost is hoe dan ook een teken van zwakte.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:23 schreef Michiel1990 het volgende:
[..]
Als jij een nieuwe kabel regelt, mag je een weekje komen logeren, eens zien wie er als eerste naar de schaar grijpt.
Het word gewoon echt tijd dat er een punt gemaakt word, en ik zie geen andere manier om zijn aandacht te trekken, niet dat hij erachter komt dat ik het was, zijn kabel loopt door mijn kamer...
Captain N?quote:Op donderdag 10 februari 2011 09:09 schreef Michiel1990 het volgende:
Hoi Fok!
Mijn eerste topic hier.
Ik ben 20, broertje is 17. Laten we het broertje maar N noemen.
Niet al te slim idd, TS had beter de router dicht kunnen gooien imho, maargoed wat helpt dat helptquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:21 schreef algebra010 het volgende:
De internetkabel doorknippen... wat een dom idee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |