FOK!forum / Lifestyle / Slank #1328 - In korte broek afwassen met nieuwe liefdes bij rukwinden
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 16:10
metalfan.jpg
Het vorige deel:Slank #1327 - Nog tien tot 1337!
De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.
Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.
Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!
forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
conlechezaterdag 5 februari 2011 @ 16:14
Planning voor vandaag

O: gekookt eitje, 1x geroosterd brood met filet A. en ui
T: stroopwafel
L: 1x geroosterd brood met filet. A en 2 wasa crackers met hetzelfde
T: vla/yohurt met diepvriesfruitjes (mango en blauwe bessen)
S: hardlopen
T: wodka, light chips.
D: ribkarbonade, rostirondjes en sbijboontjes
Pinnenmutskezaterdag 5 februari 2011 @ 16:15
ik denk al na over m'n avondeten hihi

lijstje so far:

O: niets
L: boterham met martino en achteraf een banaan
T: waarschijnlijk Special K mini breaks
T: Merci chocolaatjes met koffiesmaak
A: wrap met kip krokant
D: ijsje

[ Bericht 38% gewijzigd door Pinnenmutske op 05-02-2011 18:11:45 (Toevoeging) ]
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 16:19
Yep lijstje:

O: boterham achterham, beker melk
S: 1.15 uur wandelen/lopen
T: 450 gr. magere kwark met zoetstof, appel
L: 2 boterhammen met achterham, beschuit kaas, krentenbol met roomboter
T: sinaasappel, blokje choco
D: Pizza met salade
T: 200 gr vla, bakje chips
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 16:19
Diepvriesfruit-mango! Lekker :9 Lang niet meer gekocht. At het 'vroeger' heel veel. Ik eet zelf tegenwoordig diepvriesfruit-rode bessen in mijn ontbijt (met griekse yoghurt en lijnzaad), ook lekker.
motorbloempjezaterdag 5 februari 2011 @ 16:21
wil stiekem eigenlijk nog een klein cadeautje voor Mr.Mo kopen.. dus ga zo nog maar even naar het winkelcentrum, moet toch nog even wat koffie halen, want die 's op :P

oh, en het huis is aan kant, nu alleen nog stofzuigen... heb zèlfs het toilet schoongemaakt :o :')!
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 16:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:01 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Krijg je nooit onverwacht bezoek :P
Jawel maar die waarschuw ik tevoren :+. En mijn meeste onverwachte bezoek is van medestudenten die hetzelfde probleem hebben :P.

Rituals aan het daten, is ie leuk?

@saraats: ga je ook nog groentes en andere gezonde dingen eten?
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 16:26
Zo, m'n huisje is weer schoon.

Oh chico, dat zou ik zo niet kunenn. Ik word zo onrustig van rommel in het zicht....

Hier ook een lijstje!

T: banaan
S: 35 minuten hardlopen
O: yoghurt met muesli
B: 30 minuten over ijs glibberen, waarvan 15 met een hele zware tas met boodschappen
L: restje zuurkoolovenschotel
S: schoonmaken!
T: 2 volkorenbeschuiten met hagelslag
T: 40 gram pringles
D: rosbief uit de oven met ovenfrietjes en salade.
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 16:30
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:26 schreef Jagärtrut het volgende:
Zo, m'n huisje is weer schoon.

Oh chico, dat zou ik zo niet kunenn. Ik word zo onrustig van rommel in het zicht....

Hier ook een lijstje!

T: banaan
S: 35 minuten hardlopen
O: yoghurt met muesli
B: 30 minuten over ijs glibberen, waarvan 15 met een hele zware tas met boodschappen
L: restje zuurkoolovenschotel
S: schoonmaken!
T: 2 volkorenbeschuiten met hagelslag
T: 40 gram pringles
D: rosbief uit de oven met ovenfrietjes en salade.
Ik normaal ook niet. Maar mijn aversie voor de afwas is groot genoeg, en ik ben bijna nooit in het keukendeel te vinden. En je D klinkt lekker :9.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 16:30
Hoi.
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 16:30
@ Chico, hij is leuk :Y.
Swietjezaterdag 5 februari 2011 @ 16:30
O: bak yoghurt, halfvolle melk
L1: witte pistolet eiersalade
L2: witte pistolet eiersalade, halfvolle melk
T: plak ontbijtkoek met margarine
D: Bertolli pasta alla Genovese
T: verse sinaasappelsap

Beetje veel?
conlechezaterdag 5 februari 2011 @ 16:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:30 schreef Swietje het volgende:
O: bak yoghurt, halfvolle melk
L1: witte pistolet eiersalade
L2: witte pistolet eiersalade, halfvolle melk
T: plak ontbijtkoek met margarine
D: Bertolli pasta alla Genovese
T: verse sinaasappelsap

Beetje veel?
Vooral veel koolhydraten en weinig groenten, of zit er in Genovese pasta 200 gram groenten pp?
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 16:33
quote:
17s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:30 schreef Rituals het volgende:
@ Chico, hij is leuk :Y.
tof!

Zo. nog een sollicitatiebrief schrijven, en dan is het genoeg voor vandaag. Dan met de duutser even een aantal zaken regelen (vliegtickets, treinkaartjes, etc...) en dan eens rustig aan eten koken, filmpje kijken, etc.
Swietjezaterdag 5 februari 2011 @ 16:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:32 schreef conleche het volgende:

[..]

Vooral veel koolhydraten en weinig groenten, of zit er in Genovese pasta 200 gram groenten pp?
Geen idee hoeveel dat is, maar ik denk dat moeders er nog wel iets van een salade bij maakt dus dan neem ik meer daar van dan van de pasta zelf denk ik. :)
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 16:40
Natuurlijk is die date van rituals leuk of daten jullie soms met stomme mensen? :P
Blurred86zaterdag 5 februari 2011 @ 16:41
hi :s)
pff ik zal nog eens mijn voetbalplaatjes weggeven aan die irritante kinderen bij de ah, er kon niet eens een bedankje vanaf! Had ze bijna maar weer teruggenomen :')
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 16:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:40 schreef Viking84 het volgende:
Natuurlijk is die date van rituals leuk of daten jullie soms met stomme mensen? :P
Mensen kunnen toch later stom blijken!
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 16:45
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:40 schreef Viking84 het volgende:
Natuurlijk is die date van rituals leuk of daten jullie soms met stomme mensen? :P
Je kan ook daten en besluiten dat ie het toch niet helemaal is. Of dat je twijfelt ofzo.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 16:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:40 schreef Viking84 het volgende:
Natuurlijk is die date van rituals leuk of daten jullie soms met stomme mensen? :P
Ik heb wel eens met een stom iemand gedate. Maar ik kwam er helaas pas tijdens de date zelf achter dat ie stom was. -O-
XcUZ_Mezaterdag 5 februari 2011 @ 16:47
sara neemt nog wel een worteltje!
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 16:48
En op het ogenblik date ik helemaal niet :') Hoewel het wel weer eens tijd zou worden. Althans, dat vind ik.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 16:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
sara neemt nog wel een worteltje!
van marsepein?
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 16:54
Ja hallo het is pas daten als je elkaar een keer hebt ontmoet :P
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 16:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 16:54 schreef Viking84 het volgende:
Ja hallo het is pas daten als je elkaar een keer hebt ontmoet :P
Hoe noem je de date zelf dan :+ 'we zijn aan het daten' toch *)
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 17:02
We daten nu ongeveer een maand, dat geeft denk ik wel aan dat ik hem in ieder geval niet stom vind :+.

Hoe is het met het liefdesleven van de anderen die in de 'ineens'-is-de-relatie-voorbij-bij-behoorlijk-wat-slankies-periode zaten? Bij DaD gaat het goed O+. Blurred? Ewelina? Waren er nog meer? Het is alweer zo lang geleden :P. De tijd gaat snel.
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 17:04
Daglijstje
o. 6 crackers: 4x appelstroop, 2 keer kaas
t. peer
l. puntje uientaart + salade (helaas met iets te veel dressing)
t. -
d. ben met zoon alleen thuis, dus hapjes op de bank O+ : sperziebonen in rauwe ham uit de oven, gevulde pepertjes, gorgonzola, venkelsalade, ciabatta, aioli, gegrilde camembert, komkommer, augurk + drankje

En dat ga ik nu maken.
sigmezaterdag 5 februari 2011 @ 17:05
Ben met Hond alleen thuis, ik doe maar geen lijstjes van gister en vandaag. Het gaat niet goed :N.
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 17:06
quote:
Op zaterdag 5 februari 2011 16:40 schreef Viking84 het volgende:
Natuurlijk is die date van rituals leuk of daten jullie soms met stomme mensen? :P
Nou ze kunnen achteraf stom genoeg blijken te zijn.

Ik heb weer eens geshopt! :@ Maar het moest, want morgen wordt het kindje van een vriendin gedoopt en ik had niets wat geschikt is voor in een kerk :o Dus ik heb nu een heeeeeel braaf jurkje gekocht. En onderweg ook nog de perfecte LBD O+ En een zwart jasje. Mooie score dus 8-)
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 17:06
quote:
15s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 17:05 schreef sigme het volgende:
Ben met Hond alleen thuis, ik doe maar geen lijstjes van gister en vandaag. Het gaat niet goed :N.
Waarom vind jij het zo moeilijk om normaal te eten als je alleen bent?
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 17:07
quote:
Op zaterdag 5 februari 2011 17:05 schreef sigme het volgende:
Ben met Hond alleen thuis, ik doe maar geen lijstjes van gister en vandaag. Het gaat niet goed :N.
De aanwezigheid (of juist afwezigheid) van jouw lief is wel heel erg van invloed op je eetgedrag hè? Hoe komt dat?
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 17:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 17:02 schreef Rituals het volgende:

Hoe is het met het liefdesleven van de anderen die in de 'ineens'-is-de-relatie-voorbij-bij-behoorlijk-wat-slankies-periode zaten? Bij DaD gaat het goed O+. Blurred? Ewelina? Waren er nog meer? Het is alweer zo lang geleden :P. De tijd gaat snel.
Boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooring.
sigmezaterdag 5 februari 2011 @ 17:12
Tsja. Werkontwijkend eten / tekortschieten / weinig zelfdiscipline / suiker.
En tot voor een jaar geleden kon ik dan nog een end gaan fietsen en dan de stad in, maar door die hond kan ik hier niet weg. Dit kan zo niet blijven trouwens, er zal minstens een buitenkennel voor dat beest moeten komen, waar ik 'm gerust een hele dag alleen kan laten.
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 17:13
Als een huisdier zo je leven bepaalt is het niet goed inderdaad.
motorbloempjezaterdag 5 februari 2011 @ 17:15
o hai :z

op de valreep nog een cadeautje voor Mr.Mo gekocht *O*
en patatjes :9

zo de kip maar 's in de oven doen *O* als ik thuis ben :P
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 17:38
quote:
15s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 17:12 schreef sigme het volgende:
Tsja. Werkontwijkend eten / tekortschieten / weinig zelfdiscipline / suiker.

Dan snap ik het eigenlijk nog niet :@ Bovenstaande heeft toch niets te maken al-dan-niet-alleen-zijn? Als je het kan als je partner erbij is, kan je het ook alleen.
Tekortschieten snap ik ook niet trouwens :@ Ten opzichte van wie?
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 17:38
zo, eerste versie solliciatiebrief klaar! Fijn!
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 17:40
Mijn buurvrouw zingt vals :')
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 17:45
Helaas snap ik Sigme helemaal...

De eerst pizza is bijna klaar *O* ben zo benieuwd!

Die gaan wij zo eerst opeten en beoordelen, dan kan ik de tweede pizza eventueel aapassen..
Honger!
conlechezaterdag 5 februari 2011 @ 17:58
Dat runkeeper is stom. Hij heeft de eerste 3 minuten niet gepakt en nu weet ik niet hoe snel ik was. Moet je eerst rondlopen totdat de GPS je heeft gevonden? Of hoe zit dat. Waar is neen als je hem nodig hebt. :(
Pinnenmutskezaterdag 5 februari 2011 @ 18:13
quote:
Op zaterdag 5 februari 2011 16:24 schreef Chicolate het volgende:

[..]

@saraats: ga je ook nog groentes en andere gezonde dingen eten?
tuurlijk wel. Waarschijnlijk maak ik nog wel eens m'n overheerlijke groentenschotel ;)
motorbloempjezaterdag 5 februari 2011 @ 18:16
juist ja...
DevilsAndDustzaterdag 5 februari 2011 @ 18:20
Hai!
motorbloempjezaterdag 5 februari 2011 @ 18:21
Zo! Laptop is opnieuw geinstalleerd, heb nu good old XP O+ *O*
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 18:24
Daglijstje

O: dubbele boterham hagelslag (ontbijt op bed *; ) met espresso met koffiemelk
L: zelfgemaakte pizza met ham en rucola
T: appel
T: boterham kaas
T: boterham pindakaas
D: gebakken vis gemarineerd in sinaasappelsap, ketjap en sambal :9 met worteltjes en noodles
T: Nog iets lekkers, ga nog wat bedenken

Als de laatste T binnen de perken blijft, een netjes lijstje.
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 18:26
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 18:13 schreef sararaats het volgende:

[..]

tuurlijk wel. Waarschijnlijk maak ik nog wel eens m'n overheerlijke groentenschotel ;)
Ik had het over vandaag.
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 18:30
Ik heb net keiveel boodschappen gedaan. Nou ja, vooral kei duur :')

Ga zo een taart bakken, soort italiaanse rijstevlaai :9 en vanavond porquerias avond, net roombroodje op, denk pannenkoeken bakken, njam njam!

Boodschappenlijstje:
2x aubergine, tomatenpassata bio, courgette, creme fraiche, roomboter, bio eieren, riso arborio, cantharellen, azijn, 2x wijn, njam njam..
Goodbyezaterdag 5 februari 2011 @ 18:37
Zaterdag O+ Lekker filmpjes gekeken vanmiddag. Lijstje laat dat enigszins zien :')

O: brinta
L: grote boterham rookvlees
T: bakje chocorozijnen gedeeld met O+
T: cappuccino, punt cheesecake gedeeld met O+
D: volkoren macaroni met mager gehakt, tomatensaus, groente en kaas
T: klein chocoladetoetje


Over de O, L en D ben ik qua voedingswaarde nog wel tevreden :P

Morgen sporten! :Y
Blurred86zaterdag 5 februari 2011 @ 18:41
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 18:30 schreef Perruche het volgende:
Ik heb net keiveel boodschappen gedaan. Nou ja, vooral kei duur :')

Ga zo een taart bakken, soort italiaanse rijstevlaai :9 en vanavond porquerias avond, net roombroodje op, denk pannenkoeken bakken, njam njam!

Boodschappenlijstje:
2x aubergine, tomatenpassata bio, courgette, creme fraiche, roomboter, bio eieren, riso arborio, cantharellen, azijn, 2x wijn, njam njam..
por·que·rí·a Feminine - Noun - Singular

Plural: porquerías

filthy thing, filth, mess, crud, scuzz, slatternliness; Synonyms: asquerosidad, suciedad, suciedad extrema, bazofia, escualidez, guarrada, inmundicia, puerqueza; Suciedad, mancha, inmundicia o basura.
piggishness; Synonyms: gorrinada, gorrinería; Suciedad, mancha, inmundicia o basura.
filthy act; Synonyms: cochinada; Acción sucia o indecente; grosería.
crap, unwanted items

:?
Goodbyezaterdag 5 februari 2011 @ 18:43
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 18:41 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

por·que·rí·a Feminine - Noun - Singular

Plural: porquerías

filthy thing, filth, mess, crud, scuzz, slatternliness; Synonyms: asquerosidad, suciedad, suciedad extrema, bazofia, escualidez, guarrada, inmundicia, puerqueza; Suciedad, mancha, inmundicia o basura.
piggishness; Synonyms: gorrinada, gorrinería; Suciedad, mancha, inmundicia o basura.
filthy act; Synonyms: cochinada; Acción sucia o indecente; grosería.
crap, unwanted items

:?
Gokje: restjes avond?
Siralzaterdag 5 februari 2011 @ 18:45
Ik ga ff lijstjes posten omdat ik er niet trots op ben.

Gisteren:
O: Kaiserbroodje, ene helft half plakje jong belegen kaas, andere helft nutella. 1 Volkoren knackebrod met andere helft plakje kaas, 1 volkoren knackebrod met kipfilet. Cappuccino.
L: Fries volkoren roggebrood met half plakje kaas, 2x volkoren knackebrod met kipfilet.
D: Pizza mozerella
T: Bakje vruchten yoghurt en een Merci chocolaatje :o, cappuccino.
T: (Kwam om 1 uur nog uit bed omdat ik dood ging van de honger, kei slecht) Weekend bolletje met half plakje kaas

Vandaag: (had een verjaardag maar heb me goed ingehouden!)
O: Weekend bolletje ene helft nutella (belachelijke laag haha) andere helft cornedbeef.
1x volkoren knackebrod met kipfilet, sneetje brioche. Cappuccino.
L: 2x volkoren knackebrod met kipfilet
T: Kersenvlaai met slagroom :o :P, handje studentenhaver,
toostje zalm, toostje ananas roomkaas.
D: Krentenbol met half plakje kaas,
geroosterde bruine boterham met rosbief, cup a soup asperge.
T: Straks nog wat groente of fruit.

Beetje half bakken werk dus de laatste dagen.
Morgen weer fitnessen, ben ik deze week toch wel weer netjes drie keer geweest :)
motorbloempjezaterdag 5 februari 2011 @ 18:49
Jägär: hoe is het trouwens met je hand? :o
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 18:51
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 18:49 schreef motorbloempje het volgende:
Jägär: hoe is het trouwens met je hand? :o
Goed! Helemaal geen last meer van! Valt me heel erg mee!
Ml-etjezaterdag 5 februari 2011 @ 18:54
:W weer terug van vakantie met 2,5e kilo buikvet :D ;')
Over het lijstje van vandaag gaan we het NIET hebben...
Volgende week kan goed beginnen, heb nl fruit en groente ingeslagen en yoghurt+volkorenbeschuit dus :9
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 18:57
Wat lekker om nu even op vakantie te gaan! O+ Waar ben je geweest?
lovelizaterdag 5 februari 2011 @ 18:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 14:09 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Vakbond?? nee, ik denk het niet...
Tips over hoe ik die mensen kan vinden? :+
:7
Blurred86zaterdag 5 februari 2011 @ 18:58
Hoi MI :W waar ben je op vakantie geweest? goed gehad?

mijn lijstje:
O: havermout met banaan, lijnzaad en pindakaas + koffie met volle melk
T: peer
L: pompoenpitbroodje met gebakken ei en ham
T: handje rozijnen
D: kip gestoofd in rode wijnsaus met gekookte aardappels en sperziebonen
T: stuk appelcake die ik straks ga bakken (jouw schuld Mo!)
oh en een paar wijntjes ook nog denk ik!

ik ben tevreden :Y
Ml-etjezaterdag 5 februari 2011 @ 19:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 18:57 schreef Rituals het volgende:
Wat lekker om nu even op vakantie te gaan! O+ Waar ben je geweest?
Oostenrijk O+ alle dagen zon O+ zooo fijn!

@Blurred, heeeeerlijk!!
Pompoenbroodjes O+
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 19:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 18:43 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Gokje: restjes avond?
in spanje gebruiken ze dat om te zeggen "snack avond" :D (aldus mijn vriendje!)
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 19:08
Ik wilde eigenlijk speltpannenkoeken bakken maar heb nu meer zin in iets hartigs, pasta ofzo. Vrouwen :')
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 19:09
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:06 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Oostenrijk O+ alle dagen zon O+ zooo fijn!

@Blurred, heeeeerlijk!!
Pompoenbroodjes O+
Wat heerlijk! O+
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 19:17
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 18:58 schreef loveli het volgende:

[..]

:7
Is er ook iets waar jij geen verstand van hebt? :P.

Ik ben momenteel met html bezig trouwens. Leuk hoor! :Y.
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 19:20
:D vik wat ben je toch een nerd soms :P

Ik heb rijst voor m'n taart opstaan, drink een wijntje, kijk de wilde keuken. O+
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 19:21
Lijstje omdat het kan

O: 3.5 bruine boterham; 1x kaas, 1x ham, 1x chocoladehagelslag met boter
L: boterham pindakaas, appel
T: wat olijven en blokjes kaas, half roombroodje
D: pasta met chorizo en champignon
T: chips en taart

jaja :')
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 19:22
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:20 schreef Perruche het volgende:
:D vik wat ben je toch een nerd soms :P

Ik doe het niet (alleen) voor de lol, hoor. Voor veel banen in de sector waarin ik zoek heb je toch wel basiskennis van html nodig (en CMS en SEO enzo). Dus ik ben mezelf even wat aantrekkelijker aan het maken 8-).
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 19:31
Ik kijk stranger than fiction :)
En heb net een beetje peersorbetijs op, lekker, maar de mangoversie is beter!
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 19:32
Ik kom er net achter dat ik alle ingredienten voor cupcakes in huis heb ... oh wat een faal gaat dit weer worden. En ik heb ook nog chocopasta en pindakaas, misschien is dat er ook wel lekker in?
lovelizaterdag 5 februari 2011 @ 19:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:17 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Is er ook iets waar jij geen verstand van hebt? :P.

Mannen.
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 19:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:31 schreef MevrouwPuff het volgende:
Ik kijk stranger than fiction :)
En heb net een beetje peersorbetijs op, lekker, maar de mangoversie is beter!
Die heb ik laatst ook gezien. Vond het een leuke film, ondanks dat ik Will Ferrell normaal een vervelende acteur vind (weet niet precies waarom overigens).
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 19:39
doe ook een crosspost:
012-2.jpg

Superlekker!
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 19:40
Ziet er goed uit Uniekje :9~
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 19:41
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:39 schreef uniekhoorn het volgende:
doe ook een crosspost:
[ afbeelding ]

Superlekker!
Ziet er lekker uit! :9
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 19:42
quote:
Op zaterdag 5 februari 2011 19:08 schreef Perruche het volgende:
...maar heb nu meer zin in iets hartigs, pasta ofzo.
Ik las harigs :o

Lijstje:
O/L: - bruin pistoletje filet americain, bruin pistoletje eiersalade
T - blikje dr pepper
D - duitse biefstuk, gesmoorde witlof (2 stronkjes) met gesmolten kaas

Niet veel, maar ik zit vol!
motorbloempjezaterdag 5 februari 2011 @ 19:43
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 18:51 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Goed! Helemaal geen last meer van! Valt me heel erg mee!
mooi! *)
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 19:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:42 schreef Merel het volgende:

[..]

Ik las harigs :o

Lijstje:
O/L: - bruin pistoletje filet americain, bruin pistoletje eiersalade
T - blikje dr pepper
D - duitse biefstuk, gesmoorde witlof (2 stronkjes) met gesmolten kaas

Niet veel, maar ik zit vol!
Harige mannen :9~
:P
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 19:49
Ik ben mijn kast aan het uitmesten. Ik vind dat ik niet genoeg heb om aan te trekken :')
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 19:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:49 schreef Ewelina het volgende:
Ik ben mijn kast aan het uitmesten. Ik vind dat ik niet genoeg heb om aan te trekken :')
Dat vind ik knap :D. Ik heb genoeg zien hangen ;).
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 19:50
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:49 schreef Ewelina het volgende:
Ik ben mijn kast aan het uitmesten. Ik vind dat ik niet genoeg heb om aan te trekken :')
Objectief gezien zal dat vast meevallen? oO<
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 20:04
Daglijstje is geworden
o. 6 crackers: 4x appelstroop, 2 keer kaas
t. peer
l. puntje uientaart + salade (helaas met iets te veel dressing)
t. -
d. 4 rolletjes sperziebonen in rauwe ham uit de oven (i.t.t. ongeveer 200 gram sperziebonen denk ik), stuk gorgonzola, 1/4 ciabatta met aioli, 4 geschrapte wortels, paar losse plakjes rauwe ham, 5 radijsjes, 4 augurk-hamrolletjes en veel thee

Voor mijn gevoel is het heel veel, maar als ik het snel bereken is het rond de 1800 kcal.
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 20:08
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:37 schreef Rituals het volgende:

[..]

Die heb ik laatst ook gezien. Vond het een leuke film, ondanks dat ik Will Ferrell normaal een vervelende acteur vind (weet niet precies waarom overigens).
Ik heb hem enkele weken geleden ook gezien en ik kan me hem nog vaag herinneren wat betekent dat 'ie niet heel veel indruk heeft gemaakt :).
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 20:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:04 schreef Tinkepink het volgende:
Daglijstje is geworden
o. 6 crackers: 4x appelstroop, 2 keer kaas
t. peer
l. puntje uientaart + salade (helaas met iets te veel dressing)
t. -
d. 4 rolletjes sperziebonen in rauwe ham uit de oven (i.t.t. ongeveer 200 gram sperziebonen denk ik), stuk gorgonzola, 1/4 ciabatta met aioli, 4 geschrapte wortels, paar losse plakjes rauwe ham, 5 radijsjes, 4 augurk-hamrolletjes en veel thee

Voor mijn gevoel is het heel veel, maar als ik het snel bereken is het rond de 1800 kcal.
Uit de losse pols misschien iets minder dan 1800

Wat kan je veel eten op een dag he? Verbaas mij er ook steeds over..
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 20:13
quote:
Op zaterdag 5 februari 2011 20:08 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik heb hem enkele weken geleden ook gezien en ik kan me hem nog vaag herinneren wat betekent dat 'ie niet heel veel indruk heeft gemaakt :).
De film is best aardig en Maggie is O+
Ging jij niet El Labyrinto del Fauno kijken? Die vond ik echt geweldig mooi ^O^
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 20:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:13 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

De film is best aardig en Maggie is O+
Ging jij niet El Labyrinto del Fauno kijken? Die vond ik echt geweldig mooi ^O^
Nee, ik ga Zorro kijken :'). ELDF heb ik al eens gezien trouwens, in het filmhuis in Groningen :P.

En Maggie is idd O+.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 20:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:49 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Dat vind ik knap :D. Ik heb genoeg zien hangen ;).
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:50 schreef Rituals het volgende:

[..]

Objectief gezien zal dat vast meevallen? oO<
:') :@

Alhoewel wat shirtjes met lange mouw erbij niet eens zo verkeerd zouden zijn. En een spijkerbroek erbij. Nu trek ik een aardig gedeelte gewoon niet aan.
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 20:16
Mag zo weer naar bed, vriend moet weer vroeg...
Had wel even zin om leker te ouwehoeren ... zucht
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 20:17
Ik stoor me bij Maggie altijd aan beetje d'r slechte houding :@. Vast meegekregen in mijn opvoeding :').
Ritualszaterdag 5 februari 2011 @ 20:17
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:16 schreef Ewelina het volgende:

[..]



[..]

:') :@

Alhoewel wat shirtjes met lange mouw erbij niet eens zo verkeerd zouden zijn. En een spijkerbroek erbij. Nu trek ik een aardig gedeelte gewoon niet aan.
In mijn hoofd heb jij altijd jurkjes/rokjes aan, nooit een broek :+.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 20:18
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:17 schreef Rituals het volgende:

[..]

In mijn hoofd heb jij altijd jurkjes/rokjes aan, nooit een broek :+.
:D ! Ik draag inderdaad meestal jurkjes, en af en toe een rok, en heel soms eens een broek.
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 20:19
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:16 schreef uniekhoorn het volgende:
Mag zo weer naar bed, vriend moet weer vroeg...
Had wel even zin om leker te ouwehoeren ... zucht
Ga dan niet naar bed, als je het zo vreselijk vind! Blijf lekker op..Vriend kan ook wel alleen gaan slapen!
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 20:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:16 schreef uniekhoorn het volgende:
Mag zo weer naar bed, vriend moet weer vroeg...
Had wel even zin om leker te ouwehoeren ... zucht
Ken het gevoel. Soms zou een vriendin die in de buurt woont toch wel handig zijn.
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 20:21
Uniek, ik begrijp niet waarom je dan toch gaat slapen...?
Goodbyezaterdag 5 februari 2011 @ 20:22
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:18 schreef Ewelina het volgende:

[..]

:D ! Ik draag inderdaad meestal jurkjes, en af en toe een rok, en heel soms eens een broek.
Jurkjes FTW! *O*
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 20:23
Hu. Die vrouw op opsporing verzocht lijkt op een vriendin van me die ik al jaren niet heb gezien.Maar kan het me niet voorstellen. Ze heeft3 kleine kinderen.
lovelizaterdag 5 februari 2011 @ 20:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:21 schreef Perruche het volgende:
Uniek, ik begrijp niet waarom je dan toch gaat slapen...?
Vent, gezellig, knus, warm.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 20:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:22 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Jurkjes FTW! *O*
Ja, en ik heb al genoeg moois gezien wat mij uitstekend zou staan O+
TS110026216_Sophia_Dress.jpg
TS118025201_Horn.jpg
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 20:27
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:24 schreef loveli het volgende:

[..]

Vent, gezellig, knus, warm.
Volgens mij vertelde Uniek gister dat haar vent vind dat het zo moet, hij gaat ook vroeg naar bed als Uniek vroege dienst heeft, dus moet Uniek ook vroeg naar bed als hij vroege dienst heeft..
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 20:29
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:27 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Volgens mij vertelde Uniek gister dat haar vent vind dat het zo moet, hij gaat ook vroeg naar bed als Uniek vroege dienst heeft, dus moet Uniek ook vroeg naar bed als hij vroege dienst heeft..
ja klopt, maar dat hij dat vindt betekent toch niet dat je het ook moet doen?

/ independent womeeeeeehm :P
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 20:30
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:29 schreef Perruche het volgende:

[..]

ja klopt, maar dat hij dat vindt betekent toch niet dat je het ook moet doen?

/ independent womeeeeeehm :P
Nee, dat heb ik gister ook tegen uniek gezegd...Maar daar heeft ze niet meer op gereageerd..
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 20:30
oh, ik wou dat ik dat B&J ijs dat me aankeek in de supermarkt gekocht had...Zo'n zin in wat lekkers, en eigenlijk niets in huis. En nu is het weekend en mag het van mezelf!
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 20:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:30 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Nee, dat heb ik gister ook tegen uniek gezegd...Maar daar heeft ze niet meer op gereageerd..
Oh, mijn ex ging ook altijd mee naar bed als ik vroeg moest slapen en andersom.

Maar dat was ook deels omdat zowel ik als hij een studio hadden en ik kan absoluut niet slapen met het licht aan en al helemaal niet als er bijvoorbeeld een tv aanstaat. En als het stil en donker moet zijn kun je niet zoveel meer doen als je op bent :P
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 20:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:29 schreef Perruche het volgende:

[..]

ja klopt, maar dat hij dat vindt betekent toch niet dat je het ook moet doen?

/ independent womeeeeeehm :P
Het is altijd lastig om hier als buitenstaander iets over te zeggen vind ik. Objectief hebben jullie gelijk. Maar misschien heeft uniek wel een goede reden om hier toe te geven (en krijgt zij ergerns anders haar zin). Het is geen halszaak natuurlijk en als je weet dat je je partner hier heel gelukkig mee maakt...
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 20:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:27 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Volgens mij vertelde Uniek gister dat haar vent vind dat het zo moet, hij gaat ook vroeg naar bed als Uniek vroege dienst heeft, dus moet Uniek ook vroeg naar bed als hij vroege dienst heeft..
Dat klopt helemaal.
Niks MOET natuurlijk. Hij voelt zich nu aangevallen...
Jij moet toch maandag en dinsdag ook vroeg, ga ik toch ook mee?
Ja, omdat jezelf wil,van mij hoeft het niet, slaap ook wel zonder jou, doe ik met je nachtdienst ook..
Maar ik vind er niks aan zonder jou .
Ik vermaak mij wel
Vind je mij niet lief meer?
Dat heeft er niks mee te maken.

Nou, dus dit is live :D
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 20:33
Ik ga meestal ook tegelijk met m'n vriendje slapen maar ja ik werk en hij niet dus ik heb het voor het zeggen. Maar als ie eerder of later wilt slapen moet ie dat lekker zelf weten heur.
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 20:33
quote:
Op zaterdag 5 februari 2011 20:23 schreef Tinkepink het volgende:
Hu. Die vrouw op opsporing verzocht lijkt op een vriendin van me die ik al jaren niet heb gezien.Maar kan het me niet voorstellen. Ze heeft3 kleine kinderen.
Wat eng! Je bedoelt die vrouw van het politiebericht toch? Ik vond haar eruitzien als een nette verzorgde vrouw, vraag me af wat er gebeurd is :{

Nu OZNZ! *O*
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 20:33
Wat is OZNZ?
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 20:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:32 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Dat klopt helemaal.
Niks MOET natuurlijk. Hij voelt zich nu aangevallen...
Jij moet toch maandag en dinsdag ook vroeg, ga ik toch ook mee?
Ja, omdat jezelf wil,van mij hoeft het niet, slaap ook wel zonder jou, doe ik met je nachtdienst ook..
Maar ik vind er niks aan zonder jou .
Ik vermaak mij wel
Vind je mij niet lief meer?
Dat heeft er niks mee te maken.

Nou, dus dit is live :D
Ik snap Mr. Uniek ook wel hoor. Vaak doe je iets voor een ander, omdat je dat zelf ook fijn vind als een ander dat voor jou doet, en ga je dat terug verwachten. In dit geval gaat Mr. Uniek met jou mee naar bed als jij vroege dienst heeft, omdat hij denkt dat jij dat fijn vind, en verwacht hij ook dat jij met hem mee gaat, omdat hij dat fijn vind!
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 20:34
op zoek naar zorro :9
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 20:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:33 schreef Perruche het volgende:
Ik ga meestal ook tegelijk met m'n vriendje slapen maar ja ik werk en hij niet dus ik heb het voor het zeggen. Maar als ie eerder of later wilt slapen moet ie dat lekker zelf weten heur.
meestal, als we samen zijn, gaan we ook tegelijkertijd slapen. Behalve als de Duutser heel veel werk heeft, dan ga ik eerder slapen. Maar goed, tot nu toe zijn we altijd op een plek waar we leven en slapen in de zelfde ruimte, dus dan kan het vaak ook niet anders!
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 20:36
Ik vind tegelijk gaan slapen ook heel belangrijk. Maar als je zit met diensten op moeilijke tijden ligt dat wel anders.
uniekhoornzaterdag 5 februari 2011 @ 20:36
Hmmm je hebt gelijk Jeager..
Vind het ook nooit erg maar soms is het wel eens gezellig ' savonds, even lekker alleen.

Maar nu gaan wij lekker naar boven, samen knus en warm.. dat is ook fijn O+

Terusten en lief van jullie!
Fijne avond mooie slankies
motorbloempjezaterdag 5 februari 2011 @ 20:38
wij gaan ook altijd tegelijk slapen O+

en staan ook altijd wel gelijk op, of een van beide nou mag blijven liggen of niet O+ :) tenzij ziek of goede reden om te blijven liggen (bijvoorbeeld als de één extreem vroeg op moet ofzo)

* motorbloempje zit te wachten op de visite... :z
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 20:38
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:36 schreef uniekhoorn het volgende:
Hmmm je hebt gelijk Jeager..
Vind het ook nooit erg maar soms is het wel eens gezellig ' savonds, even lekker alleen.

Maar nu gaan wij lekker naar boven, samen knus en warm.. dat is ook fijn O+

Terusten en lief van jullie!
Fijne avond mooie slankies
weltrusten!

Oh, en als de duutser nu hier zou zijn, en hij zou naar bed willen, zou ik de eerste zijn die in bed ligt...Maar goed. Dat is net wat anders, denk ik!
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 20:38
Oi oi oi oi steeds als ik weer iets van m'n ex hoor (facebook ofzo) word ik instant blij. Kanslooooooos!

M'n eten is bijna klaar :9 pasta met kleine chorizo balletjes en champignong & knof, afgeblust met witte wijn. Als toetje italiaanse rijstevlaai.
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 20:39
truste!
Goodbyezaterdag 5 februari 2011 @ 20:39
Als mijn vriend en ik tegelijkertijd moeten opstaan zitten we altijd te kibbelen (ruzie wil ik het niet noemen) :') Tenzij het weekend is natuurlijk. 's Avonds gaan we vaak samen, maar soms ga ik eerder en ga ik nog even lekker lezen O+
Goodbyezaterdag 5 februari 2011 @ 20:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:38 schreef Perruche het volgende:
Oi oi oi oi steeds als ik weer iets van m'n ex hoor (facebook ofzo) word ik instant blij. Kanslooooooos!

M'n eten is bijna klaar :9 pasta met kleine chorizo balletjes en champignong & knof, afgeblust met witte wijn. Als toetje italiaanse rijstevlaai.
Hoezo hoor je wat van je ex dan? :D
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 20:43
omdat ik taart maak, dat op mn facebook zet en hij reageert :')
Goodbyezaterdag 5 februari 2011 @ 20:48
Haha, ach, zolang je hem maar niet terug wil ofzo :P
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 20:48
Bak dan ook geen taart Perruche, dat roep je het over jezelf af hoor :(
Goodbyezaterdag 5 februari 2011 @ 20:50
Perruche aka Stepford Wife :7
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 20:53
:D

even eten & filmpje kijken, fijne avond :*
Goodbyezaterdag 5 februari 2011 @ 20:54
Have fun! :W
Probabilityzaterdag 5 februari 2011 @ 21:04
Good evening :W!
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 21:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 21:04 schreef Probability het volgende:
Good evening :W!
Hoi!
Swietjezaterdag 5 februari 2011 @ 21:14
Goedenavond :W
Syrenazaterdag 5 februari 2011 @ 21:18
Ik ben nog aan het bijlezen, maar ik ben vandaag naar Ikea geweest en nu heb ik badkamerkastjes O+ voor het eerst sinds ik op mezelf woon! Nu heb ik mijn deo's en parfum en föhn en handdoeken allemaal op de badkamer. In een kast! Met een deur! En plankjes! O+
En een wastafelonderkast met wasmiddel en schoonmaakmiddel en inlegkruizen erin! O+

Volgende doel: handddoekrekje(s) oO<

Zo, nu eerst verder bijlezen en dan mijn nieuwe ladenblok uitpakken.
Probabilityzaterdag 5 februari 2011 @ 21:20
Merel mag ik je PM nog lezen?
Syrenazaterdag 5 februari 2011 @ 21:26
Over het samen slapen gaan, ik hou er wel van om er vroeg in te liggen, dus ik zou meegaan en lekker op mijn telefoon nog wat lezen O+
Maar samen opstaan als hij vroeg moet en ik niet? Hell no :{w Tenzij hij zich verslapen zou hebben, dan wil ik wel ff zijn boterhammen alvast smeren als hij onder de douche staat ofzo.
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 21:27
Komt eraan Probs :)
DevilsAndDustzaterdag 5 februari 2011 @ 21:28
Ik vond het altijd heel vervelend dat de ritmes van m'n ex en mij compleet anders waren... Zo fijn, tegelijk naar bed gaan. O+.
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 21:33
Vriendje en ik wonen dan niet samen, maar we gaan dan alsnog niet altijd tegelijkertijd slapen. Als ik de volgende ochtend vroeg op moet, mag hij mooi opblijven maar dan ga ik zelf wel eerder slapen (en maakt ie me wakker als hij ook gaat slapen :') omdat ie dan aandacht wil). Alleen opstaan is wat lastiger, ik blijf niet bij hem thuis in bed liggen als hij al naar school is ofzo.
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 21:34
Ik vind het juist heerlijk als het ritme een beetje verschilt. Op het moment ga ik vaak veel later naar bed dan mijn man. Een beetje tijd alleen O+
En dan af en toe,als verrassing ook op tijd mee neer bed O+
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 21:34
Nieuwe fok mobiele layout en ik kan eindelijk wat zeggen, hoera!
Probabilityzaterdag 5 februari 2011 @ 21:41
Ik ga altijd tegelijk naar bed maar dat is niet om direct te gaan slapen :9~!!!!!
#ANONIEMzaterdag 5 februari 2011 @ 21:43
Is het nationale groenteinkoopdag :D wat grappig. Ik heb vandaag bloemkool, boontjes, bietjes, courgette, chinese wokgroente, bospeen, paprika's, bananen, kiwi's en zuurkool gehaald. Ik ben er zo klaar mee, dat ongezonde eten van de afgelopen week. Groente zal het zijn *O*!

Lijstje vandaag:

O: yoghurt, muesli, banaan, thee
L: boterham kaas/komkommer, boterham pindakaas/sambal, optimel
T: kwark met een kiwi en een sinaasappel
T: 6 blokjes pure chocolade met rozijntjes. Na elke 10 toetsen nakijken mocht ik een blokje.
D: knolselderijfrietjes (slappe meuk :{ niet lekker), worteltjes en kabeljauwfilet met ravigottesaus :9
T: straks nog wat olijven en cherrytomaatjes en een glas wijn

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-02-2011 21:43:52 ]
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 21:43
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 21:41 schreef Probability het volgende:
Ik ga altijd tegelijk naar bed maar dat is niet om direct te gaan slapen :9~!!!!!
Ik vroeg me al af wanneer iemand 'm zou maken.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 21:51
Ik heb zin in zoet.
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 21:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 21:51 schreef Ewelina het volgende:
Ik heb zin in zoet.
Ik heb verse cupcakes. Hebben? :P
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 21:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 21:56 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ik heb verse cupcakes. Hebben? :P
Oeh, best wel eigenlijk! :@
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 21:58
Aloha!

Even zeuren. Ik heb de laatste tijd last van abcesjes, onder de huid. Zie spoiler, klikken op eigen risico :P

SPOILER
Oftewel steenpuisten :( Ongeveer deze:

link_3315_large.jpg
Maar goed, heb er drie op mn linkerbeen, één in mn nek en twee op mn rechterbeen. Bijwerkingen van de medicatie. Tis irritant ><

Verder is alles wel leuk :)
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 22:00
Auw?
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 22:00
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 21:57 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Oeh, best wel eigenlijk! :@
Kom maar langs :P. Ik heb de afwas gedaan 8-).
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:01
quote:
15s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:00 schreef Tinkepink het volgende:
Auw?
Ja ;(

Vooral op de plekken waar kleding erlangs schuurt.

Mijn man heeft een nieuwe koosnaam voor me O+ "pukkeltje" O+
En hij zingt er liedjes over.

:')
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 22:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:01 schreef Cocotrimonium het volgende:

En hij zingt er liedjes over.

_O- :D
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 22:06
Bah coco! Vanaf heden zijn spoilers ook op de mobiel te lezen :')
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 22:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:01 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mijn man heeft een nieuwe koosnaam voor me O+ "pukkeltje" O+
En hij zingt er liedjes over.

:')
:D _O-
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:06 schreef Viking84 het volgende:
Bah coco! Vanaf heden zijn spoilers ook op de mobiel te lezen :')
Fijn toch dat je dat* nu mobiel met me kunt delen <3

:D

*mijn smart. Iets met gedeelde en halve. ^^
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 22:09
verkeerde topic
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 22:10
De dijenkletsende smiley reageert tamelijk hysterisch hier.

Doe eens vertellen van het liedje coco? :P
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:10 schreef Viking84 het volgende:
Doe eens vertellen van het liedje coco? :P
Een pareltje was:

"Pukkeltje, pukkeltjuuuh. Je bent zo lelijk, leeee-lik puuuukeltjuuuuhhhh" x 10
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 22:12
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:11 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Een pareltje was:

"Pukkeltje, pukkeltjuuuh. Je bent zo lelijk, leeee-lik puuuukeltjuuuuhhhh" x 10
Hij houdt echt van je.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 22:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:00 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Kom maar langs :P. Ik heb de afwas gedaan 8-).
Jammer dat het al zo laat is, anders was ik wel langs gekomen. Maar ik heb geen zin om in die storm dat roteind te fietsen :@
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:14
quote:
17s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:12 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Hij houdt echt van je.
Aye, ware liefde *;

_O-
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 22:21
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:13 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Jammer dat het al zo laat is, anders was ik wel langs gekomen. Maar ik heb geen zin om in die storm dat roteind te fietsen :@
Zeker weten? ;)

SPOILER: Ongeschikt voor mensen met een zoet-craving!
[En weg]


[ Bericht 11% gewijzigd door Chicolate op 06-02-2011 11:07:42 ]
Swietjezaterdag 5 februari 2011 @ 22:23
Chicooooooooo, wat doe je. :9~

Coco, wat een leuke vent heb jij _O-
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 22:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:21 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Zeker weten? ;)

SPOILER: Ongeschikt voor mensen met een zoet-craving!
Zeker weten, maar bedankt voor het aanbod. Een volgende keer kom ik graag langs :) En je cupcakes zien er echt heerlijk uit :9~

[ Bericht 6% gewijzigd door Ewelina op 05-02-2011 22:40:34 ]
Ml-etjezaterdag 5 februari 2011 @ 22:24
Chicoooo :9~ die kleurtjes ook O+
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 22:27
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:23 schreef Swietje het volgende:
Chicooooooooo, wat doe je. :9~

Coco, wat een leuke vent heb jij _O-
Die waarschuwing stond er niet voor niets bij he }:|.

@ML: die kleurtjes waren de reden dat ik uberhaupt cupcakes wilde bakken :@. Heb die vormpjes al heel lang in huis en er nog nooit wat mee gedaan.
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 22:28
Chico, bij de eerste tag moet je [spoiler=hier je tekst] doen!
Ml-etjezaterdag 5 februari 2011 @ 22:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:27 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Die waarschuwing stond er niet voor niets bij he }:|.

@ML: die kleurtjes waren de reden dat ik uberhaupt cupcakes wilde bakken :@. Heb die vormpjes al heel lang in huis en er nog nooit wat mee gedaan.
Nou idd, wil niet weten waar je die koopt ;)
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 22:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:28 schreef Merel het volgende:
Chico, bij de eerste tag moet je [spoiler=hier je tekst] doen!
Ah dankje :P. Handig voor volgende keer.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 22:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:32 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ah dankje :P. Handig voor volgende keer.
Je kunt hem nog aanpassen. :+
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 22:36
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:35 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Je kunt hem nog aanpassen. :+
O-) :+
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:38
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:21 schreef Chicolate het volgende:

[spoiler=Ongeschikt voor mensen met een zoet-craving!][ afbeelding ]
Hey, wat gaaf, een spoiler-met-naam :) Hoe maak je zoiets?
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 22:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:36 schreef Chicolate het volgende:

[..]

O-) :+
O-)
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 22:41
Leuke film gezien en Lekkere taaaart! Njam
Chicolatezaterdag 5 februari 2011 @ 22:41
quote:
12s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:38 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Hey, wat gaaf, een spoiler-met-naam :) Hoe maak je zoiets?
Dat is een geintje hoop ik? :+
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 22:42
quote:
11s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:41 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Dat is een geintje hoop ik? :+
Icoontje niet gezien?
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 22:42
Mooi chico!

En coco, je vent :') Die medicijnen neem je al voor je lol en dan lacht je vent je nog uit ook!
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:41 schreef Perruche het volgende:
Leuke film gezien en Lekkere taaaart! Njam
Welke film?
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 22:44
Despicable me.
leuk trouwens, zo'n liedje, dat doet mijn vriendje ook vaak :P
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:44
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:42 schreef MevrouwPuff het volgende:

En coco, je vent :') Die medicijnen neem je al voor je lol en dan lacht je vent je nog uit ook!
Ik moet er zelf ook wel om lachten eigenlijk :D

SPOILER
Hij is echt heel lief hoor. Als ik ziek ben, dan zorgt hij heel goed voor me. Eigenlijk altijd, maar dan extra O+ En heeft ook nog eens hetzelfde rare gevoel voor humor als ik :D
Tinkepinkzaterdag 5 februari 2011 @ 22:45
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:44 schreef Perruche het volgende:
Despicable me.
leuk trouwens, zo'n liedje, dat doet mijn vriendje ook vaak :P
Leuke film! Gezien in het vliegtuig. Heeft me door mijn ergste angst heengeholpen O+
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:45
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:44 schreef Perruche het volgende:
Despicable me.
leuk trouwens, zo'n liedje, dat doet mijn vriendje ook vaak :P
Despicable me! Die vond ik leuk :Y
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 22:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:44 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik moet er zelf ook wel om lachten eigenlijk :D

SPOILER
Hij is echt heel lief hoor. Als ik ziek ben, dan zorgt hij heel goed voor me. Eigenlijk altijd, maar dan extra O+ En heeft ook nog eens hetzelfde rare gevoel voor humor als ik :D
Ik zou enorm happen. Dat doe ik altijd als lief me pest :')
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 22:46
ik ga hem gelijk opzoeken, die film! Ik ben nu the social network aan het kijken, ook leuk.

En net treinkaartjes geboekt. De NS mocht eens van de Deutsch Bahn leren, we gaan met z'n 2en, van Noord naar Zuid Duitsland (8 uur in de trein) voor 49 euro..Je moet er wel vroeg bij zijn, maar dit is wel heel goedkoop!
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 22:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:46 schreef Jagärtrut het volgende:
ik ga hem gelijk opzoeken, die film! Ik ben nu the social network aan het kijken, ook leuk.

En net treinkaartjes geboekt. De NS mocht eens van de Deutsch Bahn leren, we gaan met z'n 2en, van Noord naar Zuid Duitsland (8 uur in de trein) voor 49 euro..Je moet er wel vroeg bij zijn, maar dit is wel heel goedkoop!
In het weekend mag je met z'n 5en voor 39 euro heel duitsland door :)
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 22:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:47 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

In het weekend mag je met z'n 5en voor 39 euro heel duitsland door :)
ja, maar dan moet je wel de langzame treinen nemen..Dan doe je 2 dagen over de reis die we maken, denk ik!
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:46 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ik zou enorm happen. Dat doe ik altijd als lief me pest :')
Ow, nee. Wij zingen eigenlijk heel veel rare liedjes. Vaak ook samen, dan maken we elkaars liedjes af enzo. *;

En als ik me een keer verdrietig voel, dan doet hij zoiets niet btw. Hij voelt dat wel goed aan :)
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 22:50
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:48 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ja, maar dan moet je wel de langzame treinen nemen..Dan doe je 2 dagen over de reis die we maken, denk ik!
Dat is inderdaad niet handig nee :P
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:49 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ow, nee. Wij zingen eigenlijk heel veel rare liedjes. Vaak ook samen, dan maken we elkaars liedjes af enzo. *;

En als ik me een keer verdrietig voel, dan doet hij zoiets niet btw. Hij voelt dat wel goed aan :)
Die van mij denkt dat ik teveel pilletjes op heb als ik ga zingen :@ _O-
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:51
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:50 schreef MevrouwPuff het volgende:

Die van mij denkt dat ik teveel pilletjes op heb als ik ga zingen :@ _O-
:D !
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 22:53
ik word stapelgek als 'die van mij' gaat zingen...Net, tijdnes treinkaartjes vergelijken: ellenlang proces, waar opstappen, vooral waar uitstappen, wat kost dat, wat kost dat, 5 schermen open..Gaat hij een liedje zingen....boh, ik kan daar heel slecht tegen op dat soort momenten!
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:53 schreef Jagärtrut het volgende:
ik word stapelgek als 'die van mij' gaat zingen...Net, tijdnes treinkaartjes vergelijken: ellenlang proces, waar opstappen, vooral waar uitstappen, wat kost dat, wat kost dat, 5 schermen open..Gaat hij een liedje zingen....boh, ik kan daar heel slecht tegen op dat soort momenten!
Is het net zo'n soort liedje als mijn man zou zingen?

"Treinkaartjes, treinkaaaaartjees, wat kosten jullie toch? En waar moeten we dan opstappen, om daarna weer uit te stappen? Waar o waar?"

Etcetera. Zoiets zou het gegarandeerd zijn :')
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 22:55
Ik wil The Social Network ook nog eens zien. Als ik me weer eens verveel, wat voorlopig niet gaat gebeuren, I guess.
Jagärtrutzaterdag 5 februari 2011 @ 22:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:55 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Is het net zo'n soort liedje als mijn man zou zingen?

"Treinkaartjes, treinkaaaaartjees, wat kosten jullie toch? En waar moeten we dan opstappen, om daarna weer uit te stappen? Waar o waar?"

Etcetera. Zoiets zou het gegarandeerd zijn :')
en dat op de melodie van row row row your boat... |:(
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 22:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:55 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Is het net zo'n soort liedje als mijn man zou zingen?

"Treinkaartjes, treinkaaaaartjees, wat kosten jullie toch? En waar moeten we dan opstappen, om daarna weer uit te stappen? Waar o waar?"

Etcetera. Zoiets zou het gegarandeerd zijn :')
Mijn collega zong toen we naar huis fietsten de halve weg: "Ik heb lampjes op mijn fiets! Lampjes op mijn fiets!"
XcUZ_Mezaterdag 5 februari 2011 @ 22:57
wat is er nou weer met de mobiele layout gebeurd?
Het ziet er NIET uit!! :'(
Cocotrimoniumzaterdag 5 februari 2011 @ 22:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:57 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

en dat op de melodie van row row row your boat... |:(
Ow echt? _O-
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 22:59
Hmm nee ik ga eerder bestaande liedjes zingen
Denk mega mindy
Probabilityzaterdag 5 februari 2011 @ 23:00
Ik ben op mijn knie gevallen die nu ontstoken is en ik moet morgen sexy zijn en de kapper is ook nog dicht :'(!!!
Viking84zaterdag 5 februari 2011 @ 23:03
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 22:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
wat is er nou weer met de mobiele layout gebeurd?
Het ziet er NIET uit!! :'(
Tenzij ze het binnen een uur weer hebben veranderd, vind ik het een hele verbetering. En we kunnen spoilers openen en quoten ^O^.
V1z0Rzaterdag 5 februari 2011 @ 23:04
Mensen die liedjes met je naam erin gaan zingen zodra ze je zien... :')
Probabilityzaterdag 5 februari 2011 @ 23:06
V1z0R, heb jij een masker op.......
..... o nee!!! het is je.....

WE HEBBEN EEN CLUBJE OPGERICHT VOOR MENSEN MET EEN ......
je hoort er bij! je hoort er bij!

etc.

enz.
Perruchezaterdag 5 februari 2011 @ 23:08
Houdoe he :W
V1z0Rzaterdag 5 februari 2011 @ 23:08
Oh Oh Cherso :')

Nee, bedoelde zo:

Kalm an Perruche! :D
MevrouwPuffzaterdag 5 februari 2011 @ 23:19
Hmm ik las de TT net verkeerd :')
Ik denk niet dat ik straks nog in de bui ben voor fanny och alexander :P
V1z0Rzaterdag 5 februari 2011 @ 23:22
Ik ga nog even de samenvattingen afkijken, douchen en dan naar de kroeg! Heel misschien nog stappen...

Fijne avond slankies!
XcUZ_Mezaterdag 5 februari 2011 @ 23:28
Ik kap NU met mobiel fokken. Tekst staat dwars door alle schermen heen, alles wordt half afgebroken en ik scroll me een ongeluk :r.
Syrenazaterdag 5 februari 2011 @ 23:31
Ik zit nog beneden achter de pc :7 met naast mij een half af ladenblok. Om het af te maken moet ik timmeren, lijkt me geen goed idee nu :')
Probabilityzaterdag 5 februari 2011 @ 23:31
Zijn er überhaupt kappers op zondag open?
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 23:33
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 23:31 schreef Probability het volgende:
Zijn er überhaupt kappers op zondag open?
Ja, Rob peetoom bij de Bijenkorf. Studentenkaart meenemen en dan krijg je 20% korting.
Ewelinazaterdag 5 februari 2011 @ 23:33
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 23:31 schreef Syrena het volgende:
Ik zit nog beneden achter de pc :7 met naast mij een half af ladenblok. Om het af te maken moet ik timmeren, lijkt me geen goed idee nu :')
Ik denk dat de buren dat vast met je eens zijn :Y
Probabilityzaterdag 5 februari 2011 @ 23:47
Als je zin hebt in een praatje kun je 24 uur per dag abn amro bellen :D!
Merelzaterdag 5 februari 2011 @ 23:53
Oh toevallig Jagar, ik zit ook naar The Social Network te kijken!

Probs, jij ging slapen 8-)
Syrenazaterdag 5 februari 2011 @ 23:59
Zo, in bed. Vind de nieuwe layout wel ok geloof ik. Trusten en sweet dreams allemaal!
Probabilityzondag 6 februari 2011 @ 00:13
O ja ik ging slapen
Probabilityzondag 6 februari 2011 @ 00:28
Ik heb een ontstoken wondje op mijn knie, ik ga nu in bad met soda, goed idee?
Merelzondag 6 februari 2011 @ 00:29
Nee je moet slapen! ;)
conlechezondag 6 februari 2011 @ 00:30
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 00:28 schreef Probability het volgende:
Ik heb een ontstoken wondje op mijn knie, ik ga nu in bad met soda, goed idee?
soda is wel goed om te ontsmetten, maar ik weet niet of het een goed idee is om er in je geheel in te gaan zitten.
Chicolatezondag 6 februari 2011 @ 00:32
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 00:28 schreef Probability het volgende:
Ik heb een ontstoken wondje op mijn knie, ik ga nu in bad met soda, goed idee?
Ik zou proberen alleen je knie er in te hangen. Weet niet of dat anders problemen oplevert down under vanwege andere pH enzo. Hoe ben je eigenlijk gevallen, gewoon zomaar?
lovelizondag 6 februari 2011 @ 00:37
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 00:32 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ik zou proberen alleen je knie er in te hangen. Weet niet of dat anders problemen oplevert down under vanwege andere pH enzo. Hoe ben je eigenlijk gevallen, gewoon zomaar?
Soda kan down under geen kwaad, biotex ook niet.
SPOILER
Bevalling => ontstoken hechtingen => biotex.

quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 19:17 schreef Viking84 het volgende:
Is er ook iets waar jij geen verstand van hebt? :P.
motorbloempjezondag 6 februari 2011 @ 00:38
hm... whisky :9
Chicolatezondag 6 februari 2011 @ 00:39
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 00:37 schreef loveli het volgende:

[..]

Soda kan down under geen kwaad, biotex ook niet.
SPOILER
Bevalling => ontstoken hechtingen => biotex.
Ja maar in dat geval lijkt de flora daar me het minste probleem :P. Dan is de boel al compleet uit balans.
lovelizondag 6 februari 2011 @ 00:40
Je zwemt toch ook in zout zeewater? Flora kan we wat hebben..
Chicolatezondag 6 februari 2011 @ 00:46
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 00:40 schreef loveli het volgende:
Je zwemt toch ook in zout zeewater? Flora kan we wat hebben..
Ja, maar soda is natriumcarbonaat, carbonaat is een zwakke base dus kan afhankelijk van de concentratie een andere pH hebben dan goed is voor je flora. Het ene zout is het andere niet :P.
conlechezondag 6 februari 2011 @ 00:51
soda is behoorlijk agressief ja, aangezien het gootstenen ontstopt.
Probabilityzondag 6 februari 2011 @ 01:05
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 00:32 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ik zou proberen alleen je knie er in te hangen. Weet niet of dat anders problemen oplevert down under vanwege andere pH enzo. Hoe ben je eigenlijk gevallen, gewoon zomaar?
Na een maand niet drinken een paar vreugde biertjes nemen. Op mijn fiets stappen >> BOEM
poging 2 >>> BOEM
poging 3 >> BOEM

Ik ben op de stoep gaan zitten en dacht, laatookmaarkutfiets... Was 5 minuutjes van mijn huis maar heb een taxi gebeld :')!
Lienekienzondag 6 februari 2011 @ 08:22
quote:
3s.gif Op zondag 6 februari 2011 00:51 schreef conleche het volgende:
soda is behoorlijk agressief ja, aangezien het gootstenen ontstopt.
Maar da's toch 'caustic soda'? Iets anders dan de gewone soda?
Jagärtrutzondag 6 februari 2011 @ 08:44
Goeiemorgen...Ritme sucks, kan ik eindelijk uitslapen ben ik om kwart over 8 al wakker. Nu de social network maar afkijken dan, want daar was ik gisteren te moe voor!
conlechezondag 6 februari 2011 @ 09:02
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 08:22 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Maar da's toch 'caustic soda'? Iets anders dan de gewone soda?
Ja dat is zeker wat anders! Als je met caustic soda zou ontsmetten ben je direct je knie kwijt denk ik!
Maar gewone soda kan je af en toe door je afvoer doen schijnt het, om verstopping te voorkomen.
Ritualszondag 6 februari 2011 @ 09:05
Herkenbaar Jagar. Ik was helaas nog eerder wakker. Lig wel nog lekker even in bed. Geen zin om op te staan :P.
motorbloempjezondag 6 februari 2011 @ 09:07
quote:
Op zondag 6 februari 2011 08:44 schreef Jagärtrut het volgende:
Goeiemorgen...Ritme sucks, kan ik eindelijk uitslapen ben ik om kwart over 8 al wakker. Nu de social network maar afkijken dan, want daar was ik gisteren te moe voor!
o hai, herkenbaar :') en dan ging ik ook nog 's rond 3 uur slapen :')

Zo maar ontbijt maken, laptop aanslingeren en nog wat studeren dan maar! :z
Blurred86zondag 6 februari 2011 @ 09:07
quote:
11s.gif Op zondag 6 februari 2011 09:02 schreef conleche het volgende:

[..]

Ja dat is zeker wat anders! Als je met caustic soda zou ontsmetten ben je direct je knie kwijt denk ik!
Maar gewone soda kan je af en toe door je afvoer doen schijnt het, om verstopping te voorkomen.
ja maar dat is omdat soda goed ontvet, niet omdat het nou zo agressief is! volgens mij kun je prima in een bad met soda gaan zitten hoor :Y

en hier ook iemand met een ritme ;( al is het niet meer zo erg als eerst, toen was ik in het weekend ook om 7 uur klaarwakker.. nu 'slaap ik uit' tot 9 uur/half 10 en dan blijf ik nog even lekker in bed liggen om een film of serie ofzo te kijken.
Ritualszondag 6 februari 2011 @ 09:08
Was de appeltaart nog gelukt Mo? :9
DevilsAndDustzondag 6 februari 2011 @ 09:13
Ook al een paar uur wakker ja... En als ik dinsdag weer echt vroeg op moet wil het niet.

Zo maar eens wat orde op zaken stellen in het huishouden, wat werk voor school doen, en Baardmans komt vanavond langs.
conlechezondag 6 februari 2011 @ 09:16
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 09:07 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

ja maar dat is omdat soda goed ontvet, niet omdat het nou zo agressief is! volgens mij kun je prima in een bad met soda gaan zitten hoor :Y

Je huid ontvetten lijkt me ook niet zo'n slim idee. :P
Syrenazondag 6 februari 2011 @ 09:30
Zo, de buren zijn wakker, hun zoontje is al 2 uur aan het gillen en rennen, kan dus nu op kastje gaan hengsten.

Ik mis de smileys in deze mob layout!
motorbloempjezondag 6 februari 2011 @ 09:34
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 09:08 schreef Rituals het volgende:
Was de appeltaart nog gelukt Mo? :9
ik moet nog beginnen :P
DevilsAndDustzondag 6 februari 2011 @ 09:35
Je kunt de smileys er gewoon bij zetten via instellingen, Syreen.
conlechezondag 6 februari 2011 @ 09:39
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 09:30 schreef Syrena het volgende:
Zo, de buren zijn wakker, hun zoontje is al 2 uur aan het gillen en rennen, kan dus nu op kastje gaan hengsten.

Ik mis de smileys in deze mob layout!
Oh, da's best kut. Is dat vaker?
#ANONIEMzondag 6 februari 2011 @ 09:39
Ik vind de nieuwe mobiele layout erg fijn :) kan weer spoilers lezen!

Hier staat suddervlees te pruttelen voor vanavond, kan ik met een lekker knus&huiselijk gevoel m'n berg nakijkwerk gaan wegwerken. Joy :')
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 09:46
quote:
Op zondag 6 februari 2011 09:39 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik vind de nieuwe mobiele layout erg fijn :) kan weer spoilers lezen!

Hier staat suddervlees te pruttelen voor vanavond, kan ik met een lekker knus&huiselijk gevoel m'n berg nakijkwerk gaan wegwerken. Joy :')
eens! Even wat dingen aangepast en nu ben ik helemaal tevreden ^O^ . alleen doen de bewegende smileys nogal hysterisch :')
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 09:47
Goedemorgen trouwens. Geen zin om op te staan maar ik doe het wel.
XcUZ_Mezondag 6 februari 2011 @ 09:50
Yay! In Opera heb ik nog de oranje layout *O* De nieuwe is écht geen doen als je geen touchscreen hebt.
MevrouwPuffzondag 6 februari 2011 @ 09:53
Goeiemorgen :)
quote:
Op zondag 6 februari 2011 09:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
Yay! In Opera heb ik nog de oranje layout *O* De nieuwe is écht geen doen als je geen touchscreen hebt.
Vandaar dat ik niets begreep van jullie andere mobiele layout gedoe! Opera mini rules! :s)
motorbloempjezondag 6 februari 2011 @ 09:54
ik heb gewone opera mobile, en die pakt wel de nieuwe O+ maar ik heb dan ook een touchscreen :P
MevrouwPuffzondag 6 februari 2011 @ 09:58
quote:
Op zondag 6 februari 2011 09:54 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb gewone opera mobile, en die pakt wel de nieuwe O+ maar ik heb dan ook een touchscreen :P
Ja ik zag al dat de nieuwe versie van opera het niet doet bij mijn phone :P
Nu ben ik retro B-)
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 10:00
Kutcik zie onz topics nu ook weer .
Jagärtrutzondag 6 februari 2011 @ 10:08
buh, ik ga zo brunchen met m'n oude huisgenoot, maar heb helemaal niet zo veel zin. En omdat ik vroeg wakker was heb ik ook al wat gegeten, en helemaal geen trek natuurlijk...
Tinkepinkzondag 6 februari 2011 @ 10:09
quote:
11s.gif Op zondag 6 februari 2011 09:39 schreef conleche het volgende:

[..]

Oh, da's best kut. Is dat vaker?
Ik vind half 8 best een nette tijd voor een klein kind :')
En gelukkig worden ze snel groter. Over een jaartje ofzo gilt het al een stuk minder.
conlechezondag 6 februari 2011 @ 10:15
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 10:09 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ik vind half 8 best een nette tijd voor een klein kind :')
En gelukkig worden ze snel groter. Over een jaartje ofzo gilt het al een stuk minder.
Nou, sorry maar als het gilt en krijst moeten ze daar wat aan doen hoor. Vind ik. Ik wil niet geen kinderen om alsnog door die van de buren geterroriseerd te worden. Dan mikken ze er maar een slaappil in. :+
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 10:19
quote:
Op zondag 6 februari 2011 10:15 schreef conleche het volgende:

[..]

Nou, sorry maar als het gilt en krijst moeten ze daar wat aan doen hoor. Vind ik. Ik wil niet geen kinderen om alsnog door die van de buren geterroriseerd te worden. Dan mikken ze er maar een slaappil in :+
ah! Eternal sunshine of deafness :+
Tinkepinkzondag 6 februari 2011 @ 10:22
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 10:15 schreef conleche het volgende:

[..]

Nou, sorry maar als het gilt en krijst moeten ze daar wat aan doen hoor. Vind ik. Ik wil niet geen kinderen om alsnog door die van de buren geterroriseerd te worden. Dan mikken ze er maar een slaappil in. :+
Jouw hond blaft nooit 's morgens? :+
Gillen en krijsen kan helaas een keer gebeuren. Kinderen hebben helaas af en toe zo hun buien. Maar zolang het niet regelmatig gebeurt (lees: iedere zondagochtend ofzo) zou ik er als buurvrouw niets van zeggen.
Wie weet zijn de huizen heel gehorig en speelt het kind wel gewoon, maar klinkt het bij de buren erg door.
MevrouwPuffzondag 6 februari 2011 @ 10:22
Ik werd vanochtend wakker van de kerkklok. Zou wat zijn als ze die wegdeden omdat ik me niet geroepen voel in die richting te lopen. :P
Maar ik zou het, in mn vers gekochte huis, ook echt vervelend vinden hoor. Het is vast anders bij eigen kinderen...
Blurred86zondag 6 februari 2011 @ 10:26
nou van mij mogen ze de kerkklokken wel wegdoen anders hoor, het is echt overdreven hier }:| en dat ik binnen gehoorsafstand van 3 kerken woon maakt het er niet beter op :')
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 10:26
Oh die volkswagenreclame met een mini darth vader is echt awesome O+ . zie you tube of mijn fb :)
Blurred86zondag 6 februari 2011 @ 10:28
haha ik heb mijn haar net weer eens gestraight, het is echt lang ineens zo :D
Ewelinazondag 6 februari 2011 @ 10:34
Wat Tink zegt. Pas als het echt regelmatig voorkomt zou ik er wat van zeggen.

Ik heb vandaag een oude spijkerbroek aan, die te klein was. En nu past hij gewoon. Is stress toch nog ergens goed voor :')
Pinnenmutskezondag 6 februari 2011 @ 10:35
Goeiemoggel slanke mensjes. Ik ga zo Special K mini breaks tot mij nemen ;)
conlechezondag 6 februari 2011 @ 10:39
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 10:22 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Jouw hond blaft nooit 's morgens? :+
Gillen en krijsen kan helaas een keer gebeuren. Kinderen hebben helaas af en toe zo hun buien. Maar zolang het niet regelmatig gebeurt (lees: iedere zondagochtend ofzo) zou ik er als buurvrouw niets van zeggen.
Wie weet zijn de huizen heel gehorig en speelt het kind wel gewoon, maar klinkt het bij de buren erg door.
Mijn hond blaft nooit 's ochtends. Serieus. Die ligt lekker te slapen. Pas als ik aanstalten maak om op te staan doet hij z'n oogjes open. De lieverd. O+ (hij blaft trouwens sws zelden of nooit en zowel dan roep ik hem direct tot de orde)

Ik weet dat kinderen hun buien hebben, maar als ouder hoor je daar tegen op te treden, zodat ik daar geen last van heb. En als het dan 1x in het jaar toch gebeurt zal je mij niet horen, maar veel vaker dan dat en we hebben een probleem.

Ik doe er nu grappig over, maar ik ben eigenlijk wel serieus. Ouders horen het zelf waarschijnlijk niet meer omdat ze er aan gewend zijn, maar bij mij gaat een gillend kind door merg en been.
Syrenazondag 6 februari 2011 @ 10:41
quote:
11s.gif Op zondag 6 februari 2011 09:39 schreef conleche het volgende:

[..]

Oh, da's best kut. Is dat vaker?
Ik merk het alleen in het weekend, doordeweeks gaat ie naar een creche oid volgens mij.
Ik hoor wel dat hij door de woonkamer en keuken rent en schreeuwt, maar het is niet zo dat ik me er aan stoor ofzo. Als het mijn kind was zou ik 'm alleen geen schoenen aantrekken binnen :+

Ik ben gestrand, krijg de wielen niet onder het ladenblok :( en dat moet wel, want anders is het niet dezelfde hoogte als het bureau. Ik snap het niet, op het plaatje staat "clic'k" maar er klikt niks. Ze vallen er gewoon onderuit :'( Ook nog na aanvaring met m'n hamer.
Tinkepinkzondag 6 februari 2011 @ 10:47
Laat maar. Stukje over leven en laten leven.
conlechezondag 6 februari 2011 @ 11:04
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 10:47 schreef Tinkepink het volgende:
Laat maar. Stukje over leven en laten leven.
Ik heb het stukje gemist omdat ik naar mijn werk fietste, ik kan het niet meer met je eens zijn. Leven en laten leven. Als een ander er tenminste geen last van heeft. Ik ben een avondmens, maar als ik in de nacht zin heb in muziek zet ik ook mijn hoofdtelefoon op en zing niet mee. (Dat kan ik overdag ook beter laten overigens :+ ). Op zondagochtend vroeg verwacht ik dezelfde stilte.
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 11:04
Lijstje:

O: yoghurt met bramen en frambozen
T: niks want ik eet nu pas mn o
L: twee boterhammen met pindakaas, glas melk
T: twee sinaasappels, nog een bth pindakaas
D: pasta met groente

Vandaag is dus een gezond dagje en morgen heb ik dezelfde d dus dan ook.
MariaEtceterazondag 6 februari 2011 @ 11:05
Ohai! 8 jaar vandaag! *O* O+

En tot nu toe is het weekend al fijn, want vrijdag naar vriendin + kittens toe, en daarna door naar moeders en toen is zaterdag mams meegegaan naar Alkmaar zodat vriendje haar pc kon fixen en zijn we met z'n tweetjes wezen winkelen en thee drinken bij de Hema :P En in de avond op bezoek geweest bij vrienden!

En vandaag dus een dagje met alleen vriendje O+
conlechezondag 6 februari 2011 @ 11:06
quote:
17s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:05 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ohai! 8 jaar vandaag! *O* O+

En tot nu toe is het weekend al fijn, want vrijdag naar vriendin + kittens toe, en daarna door naar moeders en toen is zaterdag mams meegegaan naar Alkmaar zodat vriendje haar pc kon fixen en zijn we met z'n tweetjes wezen winkelen en thee drinken bij de Hema :P En in de avond op bezoek geweest bij vrienden!

En vandaag dus een dagje met alleen vriendje O+
8 jaar!! Feli, indiaantje. Klinkt als een druk maar gezellig weekend!
Chicolatezondag 6 februari 2011 @ 11:07
quote:
17s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:05 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ohai! 8 jaar vandaag! *O* O+

En tot nu toe is het weekend al fijn, want vrijdag naar vriendin + kittens toe, en daarna door naar moeders en toen is zaterdag mams meegegaan naar Alkmaar zodat vriendje haar pc kon fixen en zijn we met z'n tweetjes wezen winkelen en thee drinken bij de Hema :P En in de avond op bezoek geweest bij vrienden!

En vandaag dus een dagje met alleen vriendje O+
Wat een heerlijk weekend O+. En al 8 jaar, gefeliciteerd! *O*
XcUZ_Mezondag 6 februari 2011 @ 11:07
Feli Maria!
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 11:08
quote:
Op zondag 6 februari 2011 11:04 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik heb het stukje gemist omdat ik naar mijn werk fietste, ik kan het niet meer met je eens zijn. Leven en laten leven. Als een ander er tenminste geen last van heeft. Ik ben een avondmens, maar als ik in de nacht zin heb in muziek zet ik ook mijn hoofdtelefoon op en zing niet mee. (Dat kan ik overdag ook beter laten overigens :+ ). Op zondagochtend vroeg verwacht ik dezelfde stilte.
verschil is dat jij een volwassen mens bent die verstandig kan redeneren. Een kind kan dat niet. En daar is het ook een kind voor: rennen, spelen en lol hebben.
DevilsAndDustzondag 6 februari 2011 @ 11:08
Gefeliciteerd, Maria! O+.
conlechezondag 6 februari 2011 @ 11:09
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:08 schreef Viking84 het volgende:

[..]

verschil is dat jij een volwassen mens bent die verstandig kan redeneren. Een kind kan dat niet. En daar is het ook een kind voor: rennen, spelen en lol hebben.
Dat weet ik wel en ik neem het kinderen ook niet kwalijk, maar wel de ouders die het laten gebeuren.
MariaEtceterazondag 6 februari 2011 @ 11:09
Thanks slankiefaces! We gaan zo ontbijten met afbakbroodjes en in de middag even naar het centrum (koopzondag) en wat we met eten doen zien we wel!

En ja, vrij druk voor mijn doen, maar wel erg leuk! Vond het ook wel weer eens leuk om even met mams te winkelen (zij kan echt zo lang doorbrengen bij toko's en dergelijke _O- ) want dat was alweer een tijd geleden!
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 11:10
Ergo: kinderen vallen niet te dresseren en dat moet je ook niet willen, anders krijg je von trapp taferelen :+
Ewelinazondag 6 februari 2011 @ 11:10
Gefeliciteerd Maria en vriendje! *O*
conlechezondag 6 februari 2011 @ 11:11
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:10 schreef Viking84 het volgende:
Ergo: kinderen vallen niet te dresseren en dat moet je ook niet willen, anders krijg je von trapp taferelen :+
En of ze vallen te dresseren! En als je het zelf niet erg vindt, dan sta je zondagochtend maar ook heel vroeg op en ga je met ze ravotten in het bos.

Het gaat erom dat het feit dat jij voor kinderen kiest, geen last moet worden voor anderen.
Blurred86zondag 6 februari 2011 @ 11:15
gefeliciteerd Maria O+
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 11:20
quote:
Op zondag 6 februari 2011 11:11 schreef conleche het volgende:

[..]

En of ze vallen te dresseren! En als je het zelf niet erg vindt, dan sta je zondagochtend maar ook heel vroeg op en ga je met ze ravotten in het bos.

Het gaat erom dat het feit dat jij voor kinderen kiest, geen last moet worden voor anderen.
dat vind ik wel zwart wit gesteld. Als je verder redeneert kun je vanuit datzelfde idee ook zeggen dat ouders met een zwaar gehandicapt kind voor de verzorging van dat kind geen beroep mogen doen op gemeenschapsgeld want anderen hebben toch ook niet voor dat kind gekozen en waarom zouden ze er dus voor gaan betalen?
conlechezondag 6 februari 2011 @ 11:24
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:20 schreef Viking84 het volgende:

[..]

dat vind ik wel zwart wit gesteld. Als je verder redeneert kun je vanuit datzelfde idee ook zeggen dat ouders met een zwaar gehandicapt kind voor de verzorging van dat kind geen beroep mogen doen op gemeenschapsgeld want anderen hebben toch ook niet voor dat kind gekozen en waarom zouden ze er dus voor gaan betalen?
Nee hoor, ik vind niet dat je dat kan doorredeneren, ik ga er immers niet van uit dat ze er voor gekozen hebben om een zwaar gehandicapt kind te krijgen.

Maar bijvoorbeeld kinderbijslag.....daar ben ik niet heel erg voor nee. :)
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 11:29
quote:
Op zondag 6 februari 2011 11:24 schreef conleche het volgende:

[..]

Nee hoor, ik vind niet dat je dat kan doorberedeneren, ik ga er immers niet van uit dat ze er voor gekozen hebben om een zwaar gehandicapt kind te krijgen.

Maar bijvoorbeeld kinderbijslag.....daar ben ik niet heel erg voor nee. :)
Volgens mij is het tegenwoordig wel mogelijk om bepaalde deficienties in een vroeg stadium van de zwangerschap vast te stellen en dan wordt het al of niet voortzetten van de zwangerschap wel een keuze.

Maar ik ben heel vervelend aan het filosoferen op de zondagochtend dus ik ga douchen en aan de html :P
conlechezondag 6 februari 2011 @ 11:31
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:29 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Volgens mij is het tegenwoordig wel mogelijk om bepaalde deficienties in een vroeg stadium van de zwangerschap vast te stellen en dan wordt het al of niet voortzetten van de zwangerschap wel een keuze.

Maar ik ben heel vervelend aan het filosoferen op de zondagochtend dus ik ga douchen en aan de html :P
Nou in het geval van dat je willens en wetens die keuze maakt, mag je er van mij ook voor betalen.

Het draait om keuzes in het leven en dat de consequenties die daaruit voortvloeien jouw verantwoordelijkheid zijn.
motorbloempjezondag 6 februari 2011 @ 11:36
gefeliciteerd Maria en vriendje! Acht jaar, wow!
Tinkepinkzondag 6 februari 2011 @ 11:37
Dan ben jij zeker ook tegen sociale voorzieningen (wao, aow, ww) en de hypotheekrenteaftrek. Voor, duurdere ziektepolissen voor rokers, drinkers, niet-sporters, mensen met een bmi van +25.
Tegen subsidies in het algemeen en dus ook voor subsidies voor de kunsten etc. etc.?
Dat zijn namelijk ook keuzes. Je hoeft namelijke niet naar het theater, je hoeft geen huis te kopen, je hoeft niette roken. Je hoeft zelfs niet oud te worden. Word je toch oud, dan verzeker je je zelf maar van een inkomen etc.
Ik hoop dat mijn dochter (die verzorgend is aangelegd) dan ook zelf de keuze maakt geen billen te wassen van mensen die last van haar bestaan denken te hebben gehad.
Tinkepinkzondag 6 februari 2011 @ 11:37
En nou ga ik weg uit dit topic want ik ben het hier zo mee oneens dat ik me op begin te winden :')
MariaEtceterazondag 6 februari 2011 @ 11:38
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:36 schreef motorbloempje het volgende:
gefeliciteerd Maria en vriendje! Acht jaar, wow!
Ja best wel lang he :o Ik ben dan ook al 24, omg! :+
motorbloempjezondag 6 februari 2011 @ 11:40
oh, ik ben het wel eens met co, maar dat zal geen verrassing zijn :@ maargoed, da's wellicht geen discussie voor in dit topic op een zondagochtend ;) ik ga maar 's een berg appels schillen..

Lijstje:

B: 3 afbakbroodjes en 3 kleine bladerdeeghapjes
T: mandarijntjes
T: melk
T: stukje verse appeltaart
D: gourmetten
MariaEtceterazondag 6 februari 2011 @ 11:40
Oh en imo is er bij kinderen een groot verschil tussen krijsen en KRIJSEN, my two cents :+
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 11:41
quote:
Op zondag 6 februari 2011 11:31 schreef conleche het volgende:

[..]

Nou in het geval van dat je willens en wetens die keuze maakt, mag je er van mij ook voor betalen.

Het draait om keuzes in het leven en dat de consequenties die daaruit voortvloeien jouw verantwoordelijkheid zijn.
het is best wel not done om dat te zeggen maar op dat soort economisch.denken betrap ik mezelf ook wel eens. Zwaar gehandicapten kosten veel geld en leveren niks op. Ja warmte en liefde, zeggen de ouders altijd maar daar heb je als gemeenschap niks.aan. Maar zelf heb ik tot nu toe ook vooral geld gekost dus ik mag niks zeggen :+
Tinkepinkzondag 6 februari 2011 @ 11:43
Ik vind het schandalig om uit te gaan van alleen economische motieven. Zo PVV :X
Goodbyezondag 6 februari 2011 @ 11:45
Ik ga me zo maar even naar de sportschool begeven. Totáál geen zin in, maar het is echt noodzakelijk }:|

O: 2 kaiserbroodjes, 1 met oude kaas en 1 met rookvlees
T: banaan
S: uurtje fitnessen
L: kom soep, 2 boterhammen met beleg
T: appel
D: wraps met kip, mais, zelfgemaakte guacamole en tomatensalsa.
T: bakje vanilleyoghurt
Ewelinazondag 6 februari 2011 @ 11:47
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:43 schreef Tinkepink het volgende:
Ik vind het schandalig om uit te gaan van alleen economische motieven. Zo PVV :X
Dat. :X
Ritualszondag 6 februari 2011 @ 11:47
Gefeliciteerd Maria O+.
Goodbyezondag 6 februari 2011 @ 11:49
Mariaaaa, 8 jaar! Da's lang O+
MariaEtceterazondag 6 februari 2011 @ 11:52
Ik kost ook een boel, maar ik compenseer met mijn bruisende aanwezigheid!

quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:49 schreef Goodbye het volgende:
Mariaaaa, 8 jaar! Da's lang O+
Thankies (Rituals ook!), en jij gefelie met je mooie lijstje en je sport-inzet :P *O*
Goodbyezondag 6 februari 2011 @ 11:52
quote:
99s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:52 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik kost ook een boel, maar ik compenseer met mijn bruisende aanwezigheid!

[..]

Thankies (Rituals ook!), en jij gefelie met je mooie lijstje en je sport-inzet :P *O*
Nu nog even realiseren _O-
conlechezondag 6 februari 2011 @ 11:59
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:37 schreef Tinkepink het volgende:
Dan ben jij zeker ook tegen sociale voorzieningen (wao, aow, ww) en de hypotheekrenteaftrek. Voor, duurdere ziektepolissen voor rokers, drinkers, niet-sporters, mensen met een bmi van +25.
Tegen subsidies in het algemeen en dus ook voor subsidies voor de kunsten etc. etc.?
Dat zijn namelijk ook keuzes. Je hoeft namelijke niet naar het theater, je hoeft geen huis te kopen, je hoeft niette roken. Je hoeft zelfs niet oud te worden. Word je toch oud, dan verzeker je je zelf maar van een inkomen etc.
Ik hoop dat mijn dochter (die verzorgend is aangelegd) dan ook zelf de keuze maakt geen billen te wassen van mensen die last van haar bestaan denken te hebben gehad.
Ik snap mensen nooit zo die zich heel erg opwinden over een mening van anderen. En je moet niet voor mij denken. En zeker niet op een manier waarop ik nooit zou redeneren. :) En die opmerking over de PVV slaat al helemaal nergens op en is beledigend.

Want niemand kiest ervoor om ziek te worden dus ik ben niet tegen de WAO. Niemand kiest ervoor om werkloos te zijn, dus ik ben niet tegen de WW. Wat bedoel je dat iemand er niet voor kan kiezen om oud te worden? Dat is geen keuze, of je moet zelfmoord als argument in de strijd gooien, maar ik schat je hoger in. Dus AOW is ook prima. (Met die kanttekening dat mensen die het financieel niet nodig hebben het van mij ook niet hoeven krijgen.)

Hogere premies voor rokers.....hmmmm. Nou, ik heb daar nooit over nagedacht maar in beginsel ben ik niet tegen.

Ik ben inderdaad wel tegen veel subsidies ja. Als je ervoor kiest om van schilderen je beroep te maken, dan moet je ervan kunnen leven of er een bijbaan bij nemen. Er zijn misschien best uitzonderingsgevallen te bedenken, voor heel bijzondere projecten, maar in beginsel ben ik er niet per definitie voor.

En die opmerking over je verzorgende dochter....ik begrijp niet goed wat dat met dit te maken heeft?
MevrouwPuffzondag 6 februari 2011 @ 12:02
taart-8-jaar-400.gif Voor maria!

Net terug van hardlopen, had flinke tegenwind! Ben weer echt in de opbouwende fase van evy, les 8 (8*2 minuten met 1 minuut pauze) en 9 (1, 2, 4, 4, 5 minuten). 7,6 km in totaal in 8,9 km/u.
Goodbyezondag 6 februari 2011 @ 12:02
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:59 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik snap mensen nooit zo die zich heel erg opwinden over een mening van anderen.
Hier ben ik het heel erg mee eens! :Y

En ik kost de staat heul weinig volgens mij :7 Al krijgen we wel hypotheekrente aftrek, maar zonder dat bedrag zouden we het ook makkelijk redden. Verstandig gekocht. :Y
Goodbyezondag 6 februari 2011 @ 12:03
Netjes Puff *O*
conlechezondag 6 februari 2011 @ 12:04
Oh ja de hypotheekrente-aftrek.......ik ben daar ook niet voor, maar ik zie wel in dat dat nu een heel complex probleem is en dat zomaar afschaffen niet kan. Maar het was wel stom om er ooit mee te beginnen. :+
conlechezondag 6 februari 2011 @ 12:04
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 12:03 schreef Goodbye het volgende:
Netjes Puff *O*
en dat!
Tinkepinkzondag 6 februari 2011 @ 12:06
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 11:59 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik snap mensen nooit zo die zich heel erg opwinden over een mening van anderen. En je moet niet voor mij denken. En zeker niet op een manier waarop ik nooit zou redeneren. :) En die opmerking over de PVV slaat al helemaal nergens op en is beledigend.

Want niemand kiest ervoor om ziek te worden dus ik ben niet tegen de WAO. Niemand kiest ervoor om werkloos te zijn, dus ik ben niet tegen de WW. Wat bedoel je dat iemand er niet voor kan kiezen om oud te worden? Dat is geen keuze, of je moet zelfmoord als argument in de strijd gooien, maar ik schat je hoger in. Dus AOW is ook prima. (Met die kanttekening dat mensen die het financieel niet nodig hebben het van mij ook niet hoeven krijgen.)

Hogere premies voor rokers.....hmmmm. Nou, ik heb daar nooit over nagedacht maar in beginsel ben ik niet tegen.

Ik ben inderdaad wel tegen veel subsidies ja. Als je ervoor kiest om van schilderen je beroep te maken, dan moet je ervan kunnen leven of er een bijbaan bij nemen. Er zijn misschien best uitzonderingsgevallen te bedenken, voor heel bijzondere projecten, maar in beginsel ben ik er niet per definitie voor.

En die opmerking over je verzorgende dochter....ik begrijp niet goed wat dat met dit te maken heeft?
@conleche: heb er even over nagedacht of ik in dit topic verder de discussie aanga,maar heb besloten het niet te doen. Kom je vast nog weleens tegen in POL ofzo, waar een dergelijke discussie meer op z'n plaats is.

Wat betreft het aantrekken van meningen van anderen: normaal gesproken kunnen andere meningen mij inderdaad niet zo boeien (en dat moet jij ondertussen ook wel weten),maar dit gaat m.i. om iets heel wezelijks, namelijk om de grondslagen van onze samenleving. En dat raakt mij ja.
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 12:08
quote:
Op zondag 6 februari 2011 12:02 schreef MevrouwPuff het volgende:
[ afbeelding ] Voor maria!

Net terug van hardlopen, had flinke tegenwind! Ben weer echt in de opbouwende fase van evy, les 8 (8*2 minuten met 1 minuut pauze) en 9 (1, 2, 4, 4, 5 minuten). 7,6 km in totaal in 8,9 km/u.
als jij incl wandelminuten op 8.9 uitkomt loop je best snel :) enig idee wat je gemiddelde hardloopsnelheid is? Ik tel altijd alleen de hardloopminuten mee want dat wandelen trekt de snelheid zo omlaag. Maar goed, ook dan krijg je geen perfect beeld van wat je gemiddelde hardloopsnelheid nou is want een duurloop is weer anders dan een loop met wandelpauzes :p

Morgen voor het eerst 30 min. Ben zeer benieuwd!
conlechezondag 6 februari 2011 @ 12:08
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 12:06 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

@conleche: heb er even over nagedacht of ik in dit topic verder de discussie aanga,maar heb besloten het niet te doen. Kom je vast nog weleens tegen in POL ofzo, waar een dergelijke discussie meer op z'n plaat is.

Wat betreft het aantrekken van meningen van anderen: normaal gesproken kunnen andere meningen mij inderdaad niet zo boeien (en dat moet jij ondertussen ook wel weten),maar dit gaat m.i. om iets heel wezelijks, namelijk om de grondslagen van onze samenleving. En dat raakt mij ja.
Prima hoor, no hard feelings. Behalve dan daar waar je mij meningen toeschreef waar ik ze niet had, maar dat heb ik intussen rechtgezet. :)

Ik ben heus niet zo'n harde tante en zo zwart/wit als het hier lijkt, maar ik vind wel dat mensen keuzes hebben in het leven en dat ze beter moeten nadenken over de consequenties daarvan.
Perruchezondag 6 februari 2011 @ 12:11
Morning!

*O* Maria!! Gefeli!!

Ik ga zo ff een frisse neus halen, was pas om 10 uur wakker, stelletje vroege vogels.

En ik kan mij wel een beetje vinden in het standpunt van Co, zeker waar het aankomt op kinderbijslag en hypotheekrenteaftrek. naoorlogse maatregelen om de economie & bevolkingsgroei te stimuleren. Toen prima, nu een beetje ouderwets imo.
Viking84zondag 6 februari 2011 @ 12:11
quote:
Op zondag 6 februari 2011 12:02 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Hier ben ik het heel erg mee eens! :Y
oh ik niet. Soms staat een mening zo haaks op die van mij en soms druist die zó tegen mijn overtuiging in dat ik niet snap dat er mensen zijn die zo kunnen denken en dan word ik boos :')
Perruchezondag 6 februari 2011 @ 12:14
Eigenlijk vind ik dat hypotheekrenteaftrek afgeschaft moet worden, ook al is het ingewikkeld, gefaseerd ofzo. En ja ik weet dat ik daar mezelf mee zou hebben :') maar ja. En kinderbijslag ook weg. En pensioen voor mensen die het niet nodig hebben. Ik bedoel, stel dat ik om m'n 70ste ruim voldoende heb om van te leven, waarom zou ik dan de staat nog aanspreken?
Goodbyezondag 6 februari 2011 @ 12:17
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 12:11 schreef Viking84 het volgende:

[..]

oh ik niet. Soms staat een mening zo haaks op die van mij en soms druist die zó tegen mijn overtuiging in dat ik niet snap dat er mensen zijn die zo kunnen denken en dan word ik boos :')
Begrijpelijk, maar voor degene waar je tegen in gaat kan het zó arrogant over komen. Wie zegt dat jij "gelijk" hebt. Beide partijen vinden dat, dus je kunt er toch nooit uitkomen..
XcUZ_Mezondag 6 februari 2011 @ 12:21
In de bus op weg naar Amsterdam! Gaan naar de tentoonstelling Reclame Klassiekers in de Beurs van Berlage :).
Ewelinazondag 6 februari 2011 @ 12:22
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 12:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
In de bus op weg naar Amsterdam! Gaan naar de tentoonstelling Reclame Klassiekers in de Beurs van Berlage :).
Daar ga ik ook binnenkort heen! Veel plezier en laat even weten of het wat is als je terugkomt :)
sigmezondag 6 februari 2011 @ 12:24
Iemand die ervoor kiest niet gehinderd te willen worden door andere mensen, moet maar in een hutje op de hei gaan wonen.
Goodbyezondag 6 februari 2011 @ 12:26
quote:
3s.gif Op zondag 6 februari 2011 12:24 schreef sigme het volgende:
Iemand die ervoor kiest niet gehinderd te willen worden door andere mensen, moet maar in een hutje op de hei gaan wonen.
Lijkt me heerlijk :7 Ik ga later als ik groot ben ( :+ ) ook een beetje afgezonderd wonen.

Storen aan mensen doe ik me trouwens niet zo héél gauw. Maar ik hou van rust en zoek de drukte liever zelf op! :Y