abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:20:16 #1
70532 loveli
N
pi_92115795
Het vorige deel: Slank#1319 - Waar Aurum naar Rome gaat! *O*



De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!



Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
crap in = crap out
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:20:26 #2
70532 loveli
N
pi_92115799
fipo
crap in = crap out
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:21:47 #3
70532 loveli
N
pi_92115840
Alternatief plaatje was deze :')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
crap in = crap out
pi_92115876
Je spoiler is leeg, dus dat zou een saaie OP geworden zijn?
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:23:36 #5
70532 loveli
N
pi_92115905
Bij mij issie niet leeg...
crap in = crap out
pi_92116168
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 11:23 schreef loveli het volgende:
Bij mij issie niet leeg...
Bij mij wel... Ben wel benieuwd nu :D
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:32:33 #7
70532 loveli
N
pi_92116248
crap in = crap out
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:32:46 #8
70532 loveli
N
pi_92116258
Zo beter?
crap in = crap out
pi_92116260
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 20:07 schreef sigme het volgende:

[..]

Heb je naar 'm gezwaaid? Volgens mij is 'ie vrij onschuldig gestoord, afgaande op z'n posts. Ziet hij er in het echt vervaarlijker uit?
We zaten in de auto. Volgens mij viel 't hem wel op dat wij enthousiast waren om hem te zien :')
Hij ziet er in het echt trouwens precies hetzelfde uit :D Fascinerend :Y
pi_92116286
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 11:32 schreef loveli het volgende:
Zo beter?
Nu is niet alleen je spoiler leeg, maar ook je post direct boven je 'zo beter' post. ^^
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:35:05 #11
70532 loveli
N
pi_92116440
Linkje ook leeg :P
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:38:00 #13
70532 loveli
N
pi_92116459
Zeikerds :(
crap in = crap out
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:40:41 #14
70532 loveli
N
pi_92116541
Hoop moeite voor een dom plaatje :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
crap in = crap out
pi_92116558
Hahahahaha _O- Wel de moeite waard
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_92116563
Ja nu is ie wel zichtbaar :+.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_92116573
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 11:40 schreef loveli het volgende:
Hoop moeite voor een dom plaatje :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hahahahaha. _O- .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_92116575
o hai! college is zowaar leuk!
Ja doei.
pi_92116630
Fijn Mo *O*
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 11:44:19 #20
70532 loveli
N
pi_92116697
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 11:41 schreef Chicolate het volgende:
Ja nu is ie wel zichtbaar :+.
Sceenshot => paint => uploaden naar photobucket :')
crap in = crap out
  maandag 31 januari 2011 @ 11:50:41 #21
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92116919
Hoi! Terug van hardlopen. Ik denk steeds dat ik wel weer wat harder zal hebben gelopen dan de vorige keer, maar m'n gemiddelde snelheid is steeds precies hetzelfde :{w. Dan doe ik er ook geen moeite meer voor hoor! :{w. Als ik m'n phone heb, ga ik ook eens met een running app lopen. En dan blijkt vast dat ik al 10 km/u loop :+.

Wel een nieuwe personal best op 1 mijl, maar als ik van tevoren even op een kaartje kijk wat een hele km en een hele mijl is kan ik op dat punt even heul hard gaan lopen en dan een nieuw pr vestigen. Te makkelijk dus :').
Niet meer actief op Fok!
pi_92117054
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 11:41 schreef Swietje het volgende:
Hahahahaha _O- Wel de moeite waard
Dit dus :D
pi_92117198
Vluchtig teruggelezen...

Uniek nog gecondoleerd met je tante!

Merel O+ En je Co is mooi!

Jammer dat je nu al wat met je nieuwe motor hebt gehad Mo :{ Wel ^O^ dat het nog zo is afgelopen en niet erger :)

Leuk aurum! Rome is mooi inderdaad!

Beterschap voor de handen van Jagar en Mr Sigme!

Sterkte gewenst voor Razz! Hopen dat de last een beetje meevalt...

Vast nog dingen gemist... Maar nu tijd voor een tuinkruiden bouillon!

_O- @ plaatje
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  maandag 31 januari 2011 @ 11:59:00 #24
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92117230
Ik moet nog steeds wennen aan het verschil tussen pace (aantal min per km) en snelheid (aantal km/u) :')

you set a goal to run 5 runs under the avg pace of 9'20"/km in a month

En aangezien ik nu al 6:23 loop is dat wel een erg gemakkelijke goal :+.
Niet meer actief op Fok!
pi_92117288
Oh handig :'). TAN codes bij mn ouders laten liggen, bestelling af moeten breken en nu kan ik niet terugvinden of ik hem nog kan hervatten later. En al wel bestelbevestiging gekregen. Baaah.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_92117779
Onhandig Chico -O-
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  maandag 31 januari 2011 @ 12:15:22 #27
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92117841
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 12:00 schreef Chicolate het volgende:
Oh handig :'). TAN codes bij mn ouders laten liggen, bestelling af moeten breken en nu kan ik niet terugvinden of ik hem nog kan hervatten later. En al wel bestelbevestiging gekregen. Baaah.
Waar heb je die codes voor nodig dan? Nieuwe camera besteld ofzo?
Niet meer actief op Fok!
pi_92117868
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 12:00 schreef Chicolate het volgende:
Oh handig :'). TAN codes bij mn ouders laten liggen, bestelling af moeten breken en nu kan ik niet terugvinden of ik hem nog kan hervatten later. En al wel bestelbevestiging gekregen. Baaah.
Daarom laat ik ze nu sms'en, ook te vaak dit probleem gehad.

Beterschap Razz!
Are you pondering what I'm pondering?
pi_92117944
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 11:17 schreef DevilsAndDust het volgende:
Yay, ik zie Baardmans vanavond. O+. Dat heb ik echt even nodig...
gister over 2 weken komt de duutser!

Na overleg met mn leidinggevende heb ik me ziek gemeld vandaag, werken gaat lastig...nu maar op de bakn tv series kijken enzo...

doet nit zoveel pijn, alleen bij temperatuurschommelingen..ben alleen wel benieuwd hoe het voelt als het verband eraf is...
pi_92117993
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 12:15 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Waar heb je die codes voor nodig dan? Nieuwe camera besteld ofzo?
Twee per week is wel genoeg :'). Nee, een geheugenkaart voor de grote camera. Mn oude passen daar niet in.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  maandag 31 januari 2011 @ 12:43:54 #31
283830 Rituals
Rediscovering the moment
pi_92118772
Ik ben weer terug! Heb hier nog een tijd meegelurkt ( :@ ), maar ik vind het nu weer tijd om af en toe mee te posten.

Ik ben inmiddels verder afgevallen en zit nu denk ik op mijn streefgewicht (mijn streefgewicht heb ik inmiddels al tig keer aangepast :')). Ik woog vanmorgen 59,5kg ( *O* ) bij een lengte van 1.74m en heb ooit 45kg meer gewogen :@.

Nu moet ik dus zorgen dat ik stabiel blijf rond dit gewicht. Mijn eetpatroon is niet goed (te weinig), maar dat ben ik langzaam aan het aanpassen.

Lijstje van vandaag tot nu toe:
O: Rode bessen + 0% vet griekse yoghurt + lijnzaad
L: Twee volkoren crackers + 200gr hutenkase + komkommer + 2 tomaten

Dit is overigens helemaal geen goed moment om weer mee te komen posten, want ik moet eigenlijk leren voor een tentamen :'). Duidelijk geval van SOG :+.
Your body. Your soul. Your rituals.
pi_92118860
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 12:00 schreef Chicolate het volgende:
Oh handig :'). TAN codes bij mn ouders laten liggen, bestelling af moeten breken en nu kan ik niet terugvinden of ik hem nog kan hervatten later. En al wel bestelbevestiging gekregen. Baaah.
TAN via sms O+ (aangevraagd in de tijd dat ik nog erg veel tijd over had om te shoppen op het werk en mijn TAN-codes thuis lagen :') )

Over mijn oog, mijn ooglid hing (net als de rest van m'n gezicht) en ik kon het idd niet helemaal dicht krijgen, maar dat heeft maar een paar uur geduurd. Geen gevaar voor uitdroging denk ik, ik lag heel zielig op de bank en hielp af en toe met een vinger om te knipperen :+

En die ibu-poeders heb ik allemaal opgemaakt :@ ik had echt veel pijn. En een verstoorde wondgenezing (=stinken etc.). Maar ik hoor meer mensen waar het gewoon prima mee ging hoor, dus let niet op mij Razz ;)
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_92118923
Hoi rituals :W

Ik heb echt een k.u.t. dag :r
pi_92118931
Ja hoi.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_92118961
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 12:50 schreef Perruche het volgende:
Hoi rituals :W

Ik heb echt een k.u.t. dag :r
wazzup?
pi_92119225
Ik had wat stoms vrijdag :(

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_92119382
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_92119711
Brrr... waarom zit ik toch altijd een uur te twijfelen over elk woord in een mailtje, om dan de seconde dat het verstuurd is alsnog te denken "oh nee, ik had dát moeten zeggen!" :')

Nu moet ik wel even ontstressen. :+

Perruche, wil je er niet meer over kwijt? Is het wel iets wat weer overgaat, gewoon een baaldag?
Are you pondering what I'm pondering?
pi_92120480
Topickiller. ;(
Are you pondering what I'm pondering?
pi_92120668
Ok, dan kom ik er wel in. :)

Help! Ik heb donderdag een fotoshoot. Ik word een van de gezichten van het bedrijf waar ik werk voor de "werken bij...." site.
Dus ik moet er geweldig uit zien over 3 dagen. Iemand tips? :D
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
pi_92120726
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:42 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ok, dan kom ik er wel in. :)

Help! Ik heb donderdag een fotoshoot. Ik word een van de gezichten van het bedrijf waar ik werk voor de "werken bij...." site.
Dus ik moet er geweldig uit zien over 3 dagen. Iemand tips? :D
Zonnebankje, keertje sporten, goed en veel slapen, gezond eten.
Worry is a misuse of imagination
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 13:46:29 #42
70532 loveli
N
pi_92120795
Alleen zonnebanken als je het vaker hebt gedaan :')
en geen brilletje op
crap in = crap out
pi_92120856
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:46 schreef loveli het volgende:
Alleen zonnebanken als je het vaker hebt gedaan :')
en geen brilletje op
die fout heb ik een keer gemaakt toen ik ook nog spul had opgesmeerd waardoor het bruinen beter ging.. tering wat liep ik toen voor lul _O-
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_92120863
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:44 schreef Probability het volgende:

[..]

Zonnebankje, keertje sporten, goed en veel slapen, gezond eten.
Ik ben net terug van een maand Ethiopië en ze hebben ook een visagist, dus de zonnebank sla ik over. :P
Sporten staat in de planning, veel slapen ga ik proberen en is risotto ook gezond? :D
Krijg woensdag wel een vriendin te logeren. :D
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
  maandag 31 januari 2011 @ 13:51:38 #45
331 Merel
Be here now.
pi_92120977
Ik weet weer waarom ik zo'n hekel heb aan verliefd zijn, ik word er zo verdomd onzeker van :(

Nu weer verder werken, beschouw dit maar als een TVP :+
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_92121005
Doe rustig aan met zuivel! Daarvan ga je vocht vasthouden...
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_92121019
Leuk Merel O+

Van verliefd zijn krijg je ook slaaptekort zeg, jeetje!
Worry is a misuse of imagination
pi_92121211
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:52 schreef V1z0R het volgende:
Doe rustig aan met zuivel! Daarvan ga je vocht vasthouden...
Dat wist ik niet! :D
Ik zal mijn yoghurt en melk consumptie beperken!
En heel veel broccoli eten. B-)
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
pi_92121225
O en ik zie een hele pijnlijke hand voorbijkomen van jeegertroela? (trut krijg ik niet uit mijn toetsenbord ;))

Au!!
Worry is a misuse of imagination
pi_92121245
Hoi
Rijles is stom :(
Ja ik deed 't zelf fout ik weet het
pi_92121261
Ik zou ook rustig aandoen met koolzuur, kool en bonen.. Of is het een portretfoto?
Worry is a misuse of imagination
pi_92121336
Hi mini, nee gewoon een baaldag :') sommige dingen vind ik gewoon zo moeilijk!
pi_92121363
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:58 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoi
Rijles is stom :(
Ja ik deed 't zelf fout ik weet het
Wat ging er fout? ;(
Kom op! Volgende keer gaat het vast beter. :*
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_92121384
Lijstje

O: soyamelk + allbran, appel
T: 2 passievruchtjes, notenreep (noten + honing, 155 kcal)
L: groot bruin broodje met pesto, kip, tomaat, 100 gr rauwkost
T: stukje taart (collega jarig)
B: 40 minuten fietsen
D: ik denk wokgerecht met groente, rode curry en witte rijst
pi_92121400
En puff, rijles is stom totdat je het te pakken hebt, even doorzetten!
  maandag 31 januari 2011 @ 14:06:44 #56
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92121531
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:58 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoi
Rijles is stom :(
Ja ik deed 't zelf fout ik weet het
Hoi, was het je eerste les? Rijlessen zijn idd stom.

Mijn rij-instructeur zat altijd te mekkeren dat ik moest kijken, terwijl ik heus wel keek. Maar je moet heel overdreven kijken, zodat hij kan zien dat je kijkt :').
Niet meer actief op Fok!
pi_92121534
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:02 schreef Perruche het volgende:
En puff, rijles is stom totdat je het te pakken hebt, even doorzetten!
:Y Precies.

Djiez, er komt niks uit mijn handen :'). Ene collega wordt langzaamaan weer beterder, dus tja, dan moet je ook weer ff lekker socializen he. Ze kan alweer lekker lachen O+

/toch maar wat werk gaat verzetten....
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_92121600
Ik had bij mijn rijlessen ook af en toe dat het for no apparent reason ineens weer een stuk slechter ging dan de keren daarvoor. De goede kant is dat het de keer daarna ineens weer beter kan gaan. Gewoon volhouden dus, je kunt alleen maar beter worden! :)

Perruche: oh, da's herkenbaar. Uiteindelijk komt er gelukkig altijd een moment dat je iets niet meer moeilijk vindt.

*positieve energie het topic in strooit* *O*
Are you pondering what I'm pondering?
pi_92121605
Puff, ik voel met je mee... Ik vond rijles echt naar, elke les was ik zenuwachtig en ik werd er zo onzeker van. Na afloop kreeg ik ook alleen te horen wat ik fout had gedaan, nooit eens wat er wél goed ging. Succes, hopelijk gaat het snel beter :* .
Venus in pocketformaat
© loveli
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 14:09:59 #60
70532 loveli
N
pi_92121646
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Hoi, was het je eerste les? Rijlessen zijn idd stom.

Mijn rij-instructeur zat altijd te mekkeren dat ik moest kijken, terwijl ik heus wel keek. Maar je moet heel overdreven kijken, zodat hij kan zien dat je kijkt :').
Mijn instructeur zong uit volle borst mee. Met Radio Noordzee. Alleen halverwege "meisjes met rooie haren" stopte hij altijd abrupt.
crap in = crap out
pi_92121744
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:09 schreef loveli het volgende:

[..]

Mijn instructeur zong uit volle borst mee. Met Radio Noordzee. Alleen halverwege "meisjes met rooie haren" stopte hij altijd abrupt.
:P

Hij kan nogal geergerd doen als ik iets vergeet of te laat doe. Dat helpt niet echt. Maar ik moet maar gewoon door inderdaad. Het moet goedkomen!
pi_92121854
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:09 schreef loveli het volgende:

[..]

Mijn instructeur zong uit volle borst mee. Met Radio Noordzee. Alleen halverwege "meisjes met rooie haren" stopte hij altijd abrupt.
:') _O-
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_92121988
Ik had 'n instructeur die altijd ging schelden als ik iets verkeerd of te laat deed. "Godverdomme, dat doe je toch niet, en m'n auto kost - ', 'Jezus, ben je soms - ' enz. En dan deed ik dus echt niks schokkends, en er gebeurde dus echt niets met die (overigens ook niet heel bijzondere) auto.

Ben toen maar geswitched naar 'n andere rijschool. Fijne auto, maar vooral een fijne instructrice waar ik erg mee gelachen heb.
pi_92122045
Ik had dan al 10x een andere genomen, wat denkt ie wel niet :D?!!
Worry is a misuse of imagination
pi_92122051
Ja hoi. Blij dat mams er is, voel me nu toch wel ziek :'). Bah!
pi_92122151
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:21 schreef Probability het volgende:
Ik had dan al 10x een andere genomen, wat denkt ie wel niet :D?!!
Ben ook niet verder dan de handvol lessen die al ingepland stonden gekomen bij hem. Bleef m'n lessen maar afzeggen omdat ik 't niet leuk vond (goh) en dat schoot dus niet zo op. :P Maar was niet zo assertief destijds zullen we maar zeggen.
pi_92122182
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:21 schreef Razztwizzle het volgende:
Ja hoi. Blij dat mams er is, voel me nu toch wel ziek :'). Bah!
Awww. :* Sterkte!
  maandag 31 januari 2011 @ 14:38:39 #68
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_92122599
Sterkte voor Razz! :* En ik ben vergeten waar ik nog meer op wilde reageren. Zag een hoop gebabbel over belminuten en abo's enzo. Maar, ik zit bij Hi, betaal dus structureel teveel, gebruik de helft niet, heb 3 verzekeringen langs elkaar heen lopen.. geloof ik.. en nouja, ben te lui om het uit te zoeken :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_92122694
Ik ben doodmoe maar heb wel meer dan genoeg geslapen }:|

Koffie!!!!!!
Worry is a misuse of imagination
  maandag 31 januari 2011 @ 14:48:11 #70
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92122937
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:09 schreef loveli het volgende:

[..]

Mijn instructeur zong uit volle borst mee. Met Radio Noordzee. Alleen halverwege "meisjes met rooie haren" stopte hij altijd abrupt.
Lol :D.

Die van mij zat altijd naast me met z'n vuist te zwaaien als een andere automobilist of een vrachtwagenchauffeur (vooral die) iets geks deed.
Niet meer actief op Fok!
pi_92122943
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:58 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoi
Rijles is stom :(
Ja ik deed 't zelf fout ik weet het
rijles is heel stom, maar je rijbewijs hebben is tof, en zelfstandig autorijden ook. mn instructeur vertelde dat het voor hoogopgeleide mensen ook lastiger is, omdat die op een andere manier nadenken..

boh, berichtjes typen duurt lang.Net wel lekker een uur buiten gewandeld, de zon schijnt hier heerlijk. m'n vitamine D is weer aangevuld, want heb zonder muts gelopen zodat de vitamines door mn hele hoofd opgenomen konden worden.
  maandag 31 januari 2011 @ 14:48:30 #72
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92122951
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:21 schreef Razztwizzle het volgende:
Ja hoi. Blij dat mams er is, voel me nu toch wel ziek :'). Bah!
Zie je wel! :*.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 31 januari 2011 @ 14:49:10 #73
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92122982
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:48 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

rijles is heel stom, maar je rijbewijs hebben is tof, en zelfstandig autorijden ook. mn instructeur vertelde dat het voor hoogopgeleide mensen ook lastiger is, omdat die op een andere manier nadenken..
Ah, vandaar dat het bij mij langer duurder dan gemiddeld B-) . Dit ga ik even vertellen als iemand me nog eens vraagt hoeveel lessen ik heb gehad :D.
Niet meer actief op Fok!
pi_92123031
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:49 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ah, vandaar dat het bij mij langer duurder dan gemiddeld B-) . Dit ga ik even vertellen als iemand me nog eens vraagt hoeveel lessen ik heb gehad :D.
hoeveel lessen heb je dan wel niet gehad?

Ik geloof ik een stuk of 40. wel in 1 keer geslaagd. en nu vind ik autorijden echt tof!
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 15:00:00 #75
70532 loveli
N
pi_92123470
Ligt ook aan de regio waar je les hebt. Als ik het over kon doen ging ik niet nog eens in de randstad examen doen, maar ergens in een uithoek. Groningen of Zeeland ofzo, veel minder druk verkeer.
crap in = crap out
  maandag 31 januari 2011 @ 15:01:30 #76
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92123545
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 14:50 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

hoeveel lessen heb je dan wel niet gehad?

Ik geloof ik een stuk of 40. wel in 1 keer geslaagd. en nu vind ik autorijden echt tof!
Oh dat weet ik niet meer, maar volgens mij iets van 55 ofzo? Ik had heel laat door hoe het schakelen nu eigenlijk werkte :'). We hebben zelfs nog overwogen maar over te stappen op een automaat.
Niet meer actief op Fok!
pi_92123667
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:00 schreef loveli het volgende:
Ligt ook aan de regio waar je les hebt. Als ik het over kon doen ging ik niet nog eens in de randstad examen doen, maar ergens in een uithoek. Groningen of Zeeland ofzo, veel minder druk verkeer.
:Y
En je rijbewijs halen in 23 lessen B-)
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_92123871
Ik had er 26 of 27 in centrum amsterdam...was begonnen in rotterdam, 2 lessen gehad, toen 1 les in eindhoven en toen de rest (pakket van 24 lessen en examen enzo). Maar ben wel blij dat ik gewoon in Amsterdam heb gelest, als ik in brabant ofzo had gelest had ik echt niet in een drukke stad durven rijden...!

En ik ben ook nog eens hoogopgeleid :P
pi_92123904
V1z0r, wat ben je lief attent. :*. Fijn dat je presentatie zo goed ging!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_92123968
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:00 schreef loveli het volgende:
Ligt ook aan de regio waar je les hebt. Als ik het over kon doen ging ik niet nog eens in de randstad examen doen, maar ergens in een uithoek. Groningen of Zeeland ofzo, veel minder druk verkeer.
ai do not agrie
Ons pap wordt best een beetje zenuwachtig als ie in rotterdam rijdt.
Dat wil ik dus niet :P
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 15:14:34 #81
70532 loveli
N
pi_92124001
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:13 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

ai do not agrie
Ons pap wordt best een beetje zenuwachtig als ie in rotterdam rijdt.
Dat wil ik dus niet :P
Je leert pas rijden als je een rijbewijs hebt, dus niks mis met papiertje halen in de polder. Jij komt wel aan je Rotterdamkilometers, no worries.
crap in = crap out
pi_92124107
In Harare, daa heb ik echt leren rijden...als de stoplichten het niet deden was het letterlijk het recht van de sterkste...

Ik mis mn truck!
pi_92124119
Oef ik heb net zo'n lekker stukje taart op....!!! ik wil er nog een :')
  maandag 31 januari 2011 @ 15:17:39 #84
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_92124124
Ik heb in Nijmegen rijles gehad en ook afgereden. Heb 26 lessen gehad ofzo. Ik kon al autorijden toen ik begon :@.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_92124177
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:00 schreef loveli het volgende:
Ligt ook aan de regio waar je les hebt. Als ik het over kon doen ging ik niet nog eens in de randstad examen doen, maar ergens in een uithoek. Groningen of Zeeland ofzo, veel minder druk verkeer.
Klopt, ik heb het lekker in Limburg gedaan. Ook fijn dat ik daar een stuk beter de weg wist dan in Utrecht, waar ik toen pas een jaar woonde.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_92124357
Je rijbewijs halen in ruim 70 lessen :7
  maandag 31 januari 2011 @ 15:27:59 #87
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_92124533
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:23 schreef Cocotrimonium het volgende:
Je rijbewijs halen in ruim 70 lessen :7
0 lessen :7

En ook geen rijbewijs B-)

:')
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 15:29:02 #88
70532 loveli
N
pi_92124583
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:23 schreef Cocotrimonium het volgende:
Je rijbewijs halen in ruim 70 lessen :7
Gas geven tijdens een examen als er een voetganger op een zebrapad loopt B-)
crap in = crap out
pi_92124687
Als ik jullie zo hoor, heb ik ook wel potentie om 'm ooit te halen :P
pi_92124728
Tijdens mijn rijlessen werd er gezegd dat ik moest stoppen met nadenken, dan zou het veel beter gaan :P!!
Worry is a misuse of imagination
  maandag 31 januari 2011 @ 15:35:42 #91
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92124871
Ik reed af in Heerenveen. Eitje. Ik kneep hem alleen even toen er een groot obstakel op mijn weghelft stond en ik erlangs moest. En gelukkig hoefde ik niet in te parkeren, want dat kon ik tot en met mijn laatste rijles niet. Maar volgens mij is dat een typisch vrouwelijk euvel :+. En het was voorbij voor ik het wist, ook leuk :+ (in 1 keer gehaald dus).
Niet meer actief op Fok!
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 15:36:58 #92
70532 loveli
N
pi_92124925
Ik kan inparkeren. Ben ik nu een man?
crap in = crap out
pi_92124985
Tijdens mijn rijlessen kon ik keigoed inparkeren en nu kei slecht :') sowieso kan ik nu echt slecht rijden, doe het ook nooit :D
pi_92125082
Zo ik kom er niet uit met m'n motivatie brief behalve: Ik wil het ik wil het!!!!!!!
Worry is a misuse of imagination
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 15:42:15 #95
70532 loveli
N
pi_92125144
Wat moet je motiveren?
crap in = crap out
pi_92125268
Ik kan ook beter parkeren dan mijn vriend. :7 Ik vind het ook leuk om te rijden, maar mijn vriend ook, dus in de praktijk rijdt hij meestal.
Alleen fileparkeren kan ik niet goed, want dat heb ik ongeveer sinds mijn rijles (6 jaar geleden) al niet meer gedaan. Ik kon het toen ook alleen met één of ander regeltje, insturen als de leuning van de achterbank bij de achterkant van de auto naast je is oid. :? Volgens mij klopt dat bij de auto van mijn vriend helemaal niet. Heel handig, van die dingen die je alleen in je lesauto kunt. :+
Are you pondering what I'm pondering?
pi_92125397
lijstje van vandaag:

O: havermoutpap
T: 1/2 komkommer met kip
L: kalkoenfilet
T: bolletje mozarella
D: zalm met groenten
T: 1/2 bak kwark en 25 gram amandelen.

ik heb echt superslecht geslapen, ben van 0115 tot 0300 wakker geweest :X
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  maandag 31 januari 2011 @ 15:48:29 #98
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92125414
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:36 schreef loveli het volgende:
Ik kan inparkeren. Ben ik nu een man?
Vrouwen kunnen niet inparkeren.
loveli kan wel inparkeren.

Conclusie: loveli is geen vrouw :+. Ik zeg niet dat je dus een man bent :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_92125628
Whehe... http://www.autoblog.nl/ar(...)arkeren-met-wiskunde
Voor degenen die beter zijn in wiskunde dan in fileparkeren.

Ik kreeg laatst trouwens te horen dat ik net een man ben. :o
Are you pondering what I'm pondering?
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 15:56:54 #100
70532 loveli
N
pi_92125838
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 15:52 schreef Mini_rulez het volgende:
Whehe... http://www.autoblog.nl/ar(...)arkeren-met-wiskunde
Voor degenen die beter zijn in wiskunde dan in fileparkeren.

Ik kreeg laatst trouwens te horen dat ik net een man ben. :o
Na 6 keer steken had ik ooit 27 cm ruimte aan de voorkant en minder dan 2 vingers tussen mijn trekhaak en de bumper van de auto achter me :7

Helaas was dat in de tijd dat er nog geen camera op een mobiel zat.
crap in = crap out
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')