quote:
Het is toch wat.quote:Blackberry Rutte valt in wc
(Novum) - De Blackberry van Mark Rutte (VVD) is in het toilet gevallen. Dat bevestigde de premier vrijdag tijdens zijn wekelijkse persconferentie na een vraag van het tv-programma PowNews.
"Dat klopt!" De betreffende wc was gelukkig 'nog ongebruikt', grapte Rutte. Hoe en door wie de smartphone vervolgens uit het toilet is gevist, daarover zweeg de premier. Het apparaat doet het inmiddels weer. Kwestie van de batterij eruithalen en de boel even een paar uur laten drogen, zei Rutte.
Stijldansen? Heb ik ook gedaanquote:Op zondag 30 januari 2011 14:16 schreef Cerbie het volgende:
Afdansen gister ging goed
Alleen de goud-ster groepen, dat zie ik mezelf nog niet doen
Samenvatting?quote:Op zondag 30 januari 2011 15:32 schreef KoosVogels het volgende:
Ik presenteer de ultieme linksmens-film:
Dit is een docu waarbij rechtsmensen scheldend, tierend en huilend voor hun beeldscherm zitten.
Financiele ongelijkheid zuigt.quote:
Met een BNW-sausje toch?quote:
Nee, dat valt reuze mee. Het gaat meer over de gebreken in ons systeem die ertoe leiden dat we kampen met talloze problemen. Er wordt niet beweerd dat een groep bankiers de wereld over wil nemenquote:
Nah, deze niet, dat was de allereerste Zeitgeist film. Ik ken mensen bij het Nederlandse deel van de organisatie erachter en die zeiden ook dat de eerste film nogal een last is, omdat die inderdaad behoorlijk BNW-achtig was.quote:
Had je maar beter je best moeten doen op school. Dan kon je advocaat of arts worden.quote:
Dat is juist goed. Mensen die niet met de maatschappij en henzelf om kunnen gaan, en daardoor een financiële achterstand hebben, hebben door die achterstand niet de macht om Nederland te vormen. De democratie vergroot hun macht weer enigszins, maar niet zoveel als ze met geld zouden hebben.quote:
pff dat is wel hele suffe materiequote:Op zondag 30 januari 2011 16:17 schreef Morendo het volgende:
[..]
Had je maar beter je best moeten doen op school. Dan kon je advocaat of arts worden.
Nee hoor. Ik heb vaak genoeg tegen degradatie gestreden, ook dat is een hele uitdaging. Het is totaal niet te vergelijken met mensen die moeten strijden om genoeg eten te kunnen verzamelen om hun gezin te voeden.quote:Op zondag 30 januari 2011 16:23 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Voor wie?
Voetbal zuigt ook voor de clubs die onderaan staan.
En dat is de schuld van ons?quote:Op zondag 30 januari 2011 16:52 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik heb vaak genoeg tegen degradatie gestreden, ook dat is een hele uitdaging. Het is totaal niet te vergelijken met mensen die moeten strijden om genoeg eten te kunnen verzamelen om hun gezin te voeden.
Het ligt aan de manier waarop de maatschappij is ingericht.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:00 schreef Berlitz het volgende:
[..]
En dat is de schuld van ons?
Ben jij iemand die beweerd dat de armoede in afrika onze schuld is en dat als europa morgen van de aardbodem verdwijnt ze daar rijk zullen worden?
Nee, jij kunt er niet zoveel aan doen dat ik gewoon geen goede voetballer ben.quote:
Ja, wij Europeanen zijn deels schuldig aan de armoede in Afrika <> Nee, als Europa morgen van de aardbodem is verdwenen zijn die problemen niet opgelost.quote:Ben jij iemand die beweerd dat de armoede in afrika onze schuld is en dat als europa morgen van de aardbodem verdwijnt ze daar rijk zullen worden?
Heerlijk zo'n begrip waarmee je de discussie dood kan slaan. Net een Godwin.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:11 schreef Cerbie het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/White_guilt
Ik moet altijd glimlachen als den linkschmens zich schuldig voelt over de armoede van Afrika.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Heerlijk zo'n begrip waarmee je de discussie dood kan slaan. Net een Godwin.
Iemand heeft een geschiedenislesje nodig.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:00 schreef Berlitz het volgende:
[..]
En dat is de schuld van ons?
Ben jij iemand die beweerd dat de armoede in afrika onze schuld is en dat als europa morgen van de aardbodem verdwijnt ze daar rijk zullen worden?
quote:Op zondag 30 januari 2011 17:19 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Iemand heeft een geschiedenislesje nodig.
In 2006 sprak ik hem nog; ik neem aan dat dat een ontkennend antwoord is.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:15 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hallo.
Heb jij ooit nog eens contact gehad met PMB-Rug?
Waarom zou ik mij schuldig moeten voelen? Ik ben niet verantwoordelijk. Sterker, als ik in het voor het zeggen had, had ik het indertijd heel anders aaangepakt.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:17 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ik moet altijd glimlachen als den linkschmens zich schuldig voelt over de armoede van Afrika.
Net als deze meneer:
[ afbeelding ]
Als het die meet betref, waarbij hij op die mooie foto staat ( redelijk centraal, weet je nog? ), dan kan ik bekennen dat je antwoord inderdaad als ontkennend kan worden gekwalificeerdquote:Op zondag 30 januari 2011 17:22 schreef Reya het volgende:
[..]
In 2006 sprak ik hem nog; ik neem aan dat dat een ontkennend antwoord is.
Dan is het allemaal veel minder erg he!quote:Op zondag 30 januari 2011 17:27 schreef Cerbie het volgende:
Geschiedenislesje trouwens; die slaven die we in onze koloniale periode gretig mee hebben genomen zijn verkocht door de lokale stammen destijds. Het beeld dat we daar met soldaten aankwamen, een half dorp inladen en weer doorvaren naar de Nieuwe Wereld is lachwekkend.
Al die arme Afrikaanse kindjes, geen toekomst omdat de grote boze blanke boeman vroeger, in een heel andere tijdsgeest, de aangeboden slaven kocht.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:27 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Dan is het allemaal veel minder erg he!
Ik denk dat niemand ontkent dat Mugabe wanbestuur heeft gepleegd, en dat de praktijken rond onteigening van boerderijen scheren langs etnische zuivering. Dat neemt niet weg dat, ook in het post-koloniale tijdperk, Westerse landen vaak hebben ingestemd met autoritair, nepotistisch wanbestuur, als ze het al niet actief hebben aangemoedigd. Dat is niet iets om trots op te zijn.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:25 schreef Cerbie het volgende:
Dan mis je mijn punt met Mugabe, maar dat had ik al aan zien komen.
Al die gemene blanke boeren zijn weggejaagd en nu de hardwerkende zwarte arbeider hun boerderijen runt is het land staat het land er beter dan ooit voor. Of toch niet. Zonder de blanke boeren daar is het van de graanschuur van Afrika tot alweer een armoedig Afrikaans land geworden.
Uiteraard. We moeten onze zaakjes in Afrika als Europa beter regelen voordat China ons voor is. Die hebben al een flinke vinger in de pap daar.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:32 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik denk dat niemand ontkent dat Mugabe wanbestuur heeft gepleegd, en dat de praktijken rond onteigening van boerderijen scheren langs etnische zuivering. Dat neemt niet weg dat, ook in het post-koloniale tijdperk, Westerse landen vaak hebben ingestemd met autoritair, nepotistisch wanbestuur, als ze het al niet actief hebben aangemoedigd. Dat is niet iets om trots op te zijn.
Enfin, dat is allemaal verleden tijd. Belangrijk lijkt me nu primair dat beide kanten zich nu niet meer op het verleden richten, maar in plaats daarvan zich richten op hoe het dagelijkse bestaan van de Afrikaanse burger zo adequaat mogelijk verbeterd kan worden. Daarin hebben zowel Afrikaanse leiders als Europese landen nog een hoop vooruitgang te boeken.
Het Goede Doel!quote:Op zondag 30 januari 2011 17:34 schreef Picchia het volgende:
Oh, was ik maar een gijzelaar. Dan stond altijd m'n eten klaar, dan kon ik altijd klaverjassen en hoefde nooit meer af te wassen. En nooit meer op mezelf te passen.
Och ja, maak er maar een karikatuur van, dan hoef je niet na te denken over de effecten van (neo-)kolonialisme en kan je gewoon de armoede van Afrika afschuiven op de inherente luiheid van de neger.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:31 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Al die arme Afrikaanse kindjes, geen toekomst omdat de grote boze blanke boeman vroeger, in een heel andere tijdsgeest, de aangeboden slaven kocht.
Snel, voel je schuldig.
quote:Op zondag 30 januari 2011 17:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waarom zou ik mij schuldig moeten voelen? Ik ben niet verantwoordelijk. Sterker, als ik in het voor het zeggen had, had ik het indertijd heel anders aaangepakt.
Nou, als ik vandaag Enoh weer zag voetballen.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:37 schreef ethiraseth het volgende:
de armoede van Afrika afschuiven op de inherente luiheid van de neger.
Wie is er hier fan van Mugabe?quote:Op zondag 30 januari 2011 17:25 schreef Cerbie het volgende:
Dan mis je mijn punt met Mugabe, maar dat had ik al aan zien komen.
Al die gemene blanke boeren zijn weggejaagd en nu de hardwerkende zwarte arbeider hun boerderijen runt is het land staat het land er beter dan ooit voor. Of toch niet. Zonder de blanke boeren daar is het van de graanschuur van Afrika tot alweer een armoedig Afrikaans land geworden.
Kolonialisme nog steeds als oorzaak aandragen voor de armoede van Afrika verdient het om gekarikaturiseerd te worden en riekt naar white guilt.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:37 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Och ja, maak er maar een karikatuur van, dan hoef je niet na te denken over de effecten van (neo-)kolonialisme en kan je gewoon de armoede van Afrika afschuiven op de inherente luiheid van de neger.
Lezen Tom. Mugabe kicked de blanken eruit omdat de zwarten het zelf wel kunnen, en alles loopt verschrikkelijk de soep in zodra de blanken weg zijn en de zwarten de boerderijen verwaarlozen.quote:
Dat heb ik ook wel gelezen, maar ik heb niets met Mugabe. Mugabe is een racist en een heel corrupt politcus, je moet niet denken dat iemand zich aangesproken voelt als je over Mugabe begint. Daarintegen verwerp ik ook het apartheidsbewind van voor Mugabe waarin blanken de macht hadden.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:43 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Lezen Tom. Mugabe kicked de blanken eruit omdat de zwarten het zelf wel kunnen, en alles loopt verschrikkelijk de soep in zodra de blanken weg zijn en de zwarten de boerderijen verwaarlozen.
Veel simpeler kan ik het niet voor je maken.
Al was het Koos in een zwarte-pieten-pak. Het gaat niet om Mugabe, maar om wat hij gedaan heeft. De gemene blanke onderdrukker weggehaald omdat het dan beter zou gaan met zijn Afrikaanse land. Duidelijk niet gebeurd.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:52 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Dat heb ik ook wel gelezen, maar ik heb niets met Mugabe. Mugabe is een racist en een heel corrupt politcus, je moet niet denken dat iemand zich aangesproken voelt als je over Mugabe begint. Daarintegen verwerp ik ook het apartheidsbewind van voor Mugabe waarin blanken de macht hadden.
Linkje.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:54 schreef eriksd het volgende:
Jongens, PHP is opeens van de SP en quote berichten van Joop
Zie edit.quote:
Ik zag het. Dadelijk ontstaat er nog een zwart gatquote:Op zondag 30 januari 2011 17:54 schreef eriksd het volgende:
Jongens, PHP is opeens van de SP en quote berichten van Joop
Kabinet houdt uitbreiding villabelasting tegen #2
Er klopt overigens geen drol van de OP en het topic
En toch steunde links hem in de jaren 80 massaal.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:52 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Dat heb ik ook wel gelezen, maar ik heb niets met Mugabe. Mugabe is een racist en een heel corrupt politcus, je moet niet denken dat iemand zich aangesproken voelt als je over Mugabe begint.
Onder die apartheid leed niemand honger en was zimbabwe een van de rijkste landen van afrika.quote:Daarintegen verwerp ik ook het apartheidsbewind van voor Mugabe waarin blanken de macht hadden.
Haha, php heeft eindelijk de kant van zijn niveau gevonden. Staat je goed phpquote:Op zondag 30 januari 2011 17:54 schreef eriksd het volgende:
Jongens, PHP is opeens van de SP en quote berichten van Joop
Kabinet houdt uitbreiding villabelasting tegen #2
Er klopt overigens geen drol van de OP en het topic
Eens.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:54 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Al was het Koos in een zwarte-pieten-pak. Het gaat niet om Mugabe, maar om wat hij gedaan heeft. De gemene blanke onderdrukker weggehaald omdat het dan beter zou gaan met zijn Afrikaanse land. Duidelijk niet gebeurd.
Ik nog wel een aardige foto van mijzelf in een Zwarte Pieten-pak.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:54 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Al was het Koos in een zwarte-pieten-pak. Het gaat niet om Mugabe, maar om wat hij gedaan heeft. De gemene blanke onderdrukker weggehaald omdat het dan beter zou gaan met zijn Afrikaanse land. Duidelijk niet gebeurd.
Nee, de oorspronkelijke OP was van iemand anders, ik had alleen de lapo waardoor ik deel 2 opende.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:54 schreef eriksd het volgende:
Jongens, PHP is opeens van de SP en quote berichten van Joop
Kabinet houdt uitbreiding villabelasting tegen #2
Er klopt overigens geen drol van de OP en het topic
Jammer.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, de oorspronkelijke OP was van iemand anders, ik had alleen de lapo waardoor ik deel 2 opende.
Zegt een succesvol ondernemer die pretendeert 2 huizen te hebben.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:56 schreef mlg het volgende:
[..]
Haha, php heeft eindelijk de kant van zijn niveau gevonden. Staat je goed php
Jij dacht toch niet dat ik een klap van de marxistische molen had gekregen?quote:
Toen er nog slavernij was leed ook niemand honger en was Amerika heel rijk! Slavernij is goed!quote:Op zondag 30 januari 2011 17:55 schreef Berlitz het volgende:
[..]
En toch steunde links hem in de jaren 80 massaal.
[..]
Onder die apartheid leed niemand honger en was zimbabwe een van de rijkste landen van afrika.
Afrika is nou eenmaal tribaal en het is beter dat blanken de baas zijn dan dat mugabes stam dat is.
Zwarte zimbabwanen zijn het hier mee eens, die worden in zuid afrika ontzettend gediscrimineerd(opvallend weining godwins van links daarover) en werken liever voor blanken dan voor negers.
Ik post'm bij nader inzien toch maar niet, er zitten teveel referenties her en der in en verder zitten er aspecten in die ik niet wil delen met mijn FOK! vriendjesquote:Op zondag 30 januari 2011 18:13 schreef du_ke het volgende:
Maar hoe wou jij nou een eind maken aan het fileprobleem?
Ja, daarom hoor ik ook bij rechts.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zegt een succesvol ondernemer die pretendeert 2 huizen te hebben.
Zegt iemand veilig en anoniem op internet
Ik heb waarschijnlijk iets gemist, wat heeft dit te maken met het fileprobleem?quote:Op zondag 30 januari 2011 18:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik post'm bij nader inzien toch maar niet, er zitten teveel referenties her en der in en verder zitten er aspecten in die ik niet wil delen met mijn FOK! vriendjes
Nee, jij bent een mislukt iemand die daarom zijn toevlucht zoekt op het internetquote:
Nee, ik zei gisteren dat ik een werkstuk had gemaakt met als onderwerp (file probleem), nu vraagt duke mij erna maar ik heb mij bedacht.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:16 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Ik heb waarschijnlijk iets gemist, wat heeft dit te maken met het fileprobleem?
Oh, je kunt je oude huis niet verkopen en stemt daarom rechts. Je wil dat de HRA behouden blijft.quote:
Wegen, wegen en nog eens wegen erbijquote:Op zondag 30 januari 2011 18:13 schreef du_ke het volgende:
Maar hoe wou jij nou een eind maken aan het fileprobleem?
Je bent aan het projecteren.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, jij bent een mislukt iemand die daarom zijn toevlucht zoekt op het internet
Nee, ik ben eerlijk over mijn situatie, ik verdien een kleine 5 euro per uur en doe nu mavo, en ik ga volgend jaar havo doen. Ik lieg niets over mijn eigen situatie.quote:
Dat zou ik ook zeggen, anoniem op internet.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:19 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, ik ben eerlijk over mijn situatie, ik verdien een kleine 5 euro per uur en doe nu mavo, en ik ga volgend jaar havo doen. Ik lieg niets over mijn eigen situatie.
Juist, en als we alle heffingen/belastingen gebruiken voor de aanleg van meer wegen dan is het probleem snel opgelostquote:Op zondag 30 januari 2011 18:18 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Wegen, wegen en nog eens wegen erbij
Ja, net alsof mijn situatie ideaal isquote:Op zondag 30 januari 2011 18:20 schreef Picchia het volgende:
[..]
Dat zou ik ook zeggen, anoniem op internet.
Je kunt de persoonlijke dingen verwijderen en dan posten of een korte samenvatting geven.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:17 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, ik zei gisteren dat ik een werkstuk had gemaakt met als onderwerp (file probleem), nu vraagt duke mij erna maar ik heb mij bedacht.
Veel te simplistischquote:Op zondag 30 januari 2011 18:18 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Wegen, wegen en nog eens wegen erbij
Ik zal er es over nadenken.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:21 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Je kunt de persoonlijke dingen verwijderen en dan posten of een korte samenvatting geven.Het kan best een leuk topic worden.
Nee, ook de geschiedenis laat zien dat wegen en infrastructuur essentieel is voor de economie, denk aan de romeinen of aan Hitlerquote:
quote:Op zondag 30 januari 2011 18:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, ook de geschiedenis laat zien dat wegen en infrastructuur essentieel is voor de economie, denk aan de romeinen of aan Hitler
Ik besefte later pas dat ik mijn eigen standpunt aan het godwinnen wasquote:
dan nog is de stelling van EG veel te simplistischquote:Op zondag 30 januari 2011 18:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, ook de geschiedenis laat zien dat wegen en infrastructuur essentieel is voor de economie, denk aan de romeinen of aan Hitler
Waarom zouden mensen verder van hun werk willen wonen als er meer asfalt komt?quote:Op zondag 30 januari 2011 18:39 schreef mlg het volgende:
Als er meer asfalt bij komt, dan zullen mensen zich daarop aanpassen, door verder van hun werk te wonen en minder met OV, waardoor het verkeersaanbod toeneemt. Zoiets
Dat betekent dat die behoefte al bestaat om verder te gaan wonen. Alleen de voorzieningen zijn nog ontoereikend. Het lijkt mij prima als de overheid zoveel mogelijk probeert te voorzien in de behoeften van de burger.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:39 schreef mlg het volgende:
Als er meer asfalt bij komt, dan zullen mensen zich daarop aanpassen, door verder van hun werk te wonen, waardoor het verkeersaanbod toeneemt. Zoiets
Daar heb je inderdaad wel een punt.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:41 schreef Picchia het volgende:
[..]
Dat betekent dat die behoefte al bestaat om verder te gaan wonen. Alleen de voorzieningen zijn nog ontoereikend. Het lijkt mij prima als de overheid zoveel mogelijk probeert te voorzien in de behoeften van de burger.
Omdat dat kan.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waarom zouden mensen verder van hun werk willen wonen als er meer asfalt komt?
Dat kan nu ook.quote:
Internetradio....quote:
Dat is inderdaad wel een van de factoren waar je rekening mee moet houden.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:39 schreef mlg het volgende:
Als er meer asfalt bij komt, dan zullen mensen zich daarop aanpassen, door verder van hun werk te wonen en minder met OV, waardoor het verkeersaanbod toeneemt. Zoiets
Mensen die liquide genoeg zijn zullen toch wel verhuizen, gevolg is alleen dat zij langer in de file zullen staan. Dat is alleen hinderlijk.quote:
Ik had een foto in mijn fobo staan waar ik nogal vreemd opstond (foto is met mob gemaakt op school, dus vandaar zo slecht), en nu loopt hij mij uit te maken voor dikkie. Nogal vreemd voor iemand die mij niet kent, volledig anoniem is, en zelf niet de ballen heeft om zelf een foto te plaatsen.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:48 schreef Morendo het volgende:
Ik voel een spanning tussen mlg en phpmstyle. Wat is er eigenlijk aan de hand?
Het is meer dat mensen werk zoeken binnen een bepaalde straal aan reistijd (70-90 minuten per dag) om hun woonplaats heen. Wordt er een nieuwe of betere verbinding aangelegd tussen twee plaatsen dan is het aantrekkelijker om die te gebruiken dan om te verhuizen.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waarom zouden mensen verder van hun werk willen wonen als er meer asfalt komt?
RTL weigert dienst hierquote:Op zondag 30 januari 2011 18:50 schreef phpmystyle het volgende:
Komt voetbalvrouwen of gooischevrouwen nog op TV?
Ik bedoelde meer als er nog opnames gemaakt worden. Het waren succesvolle series.quote:
Maar goed. Picchia maakt wel een punt dat het aantal files niet afneemt, maar dat er wel meer belangen worden bevredigd. Als er daarnaast ook nog andere maatregelen worden getroffen om het aantal files te laten afnemen, dan zal meer asfalt zeker zijn voordelen hebben. Indien het OV ook nog wordt geliberaliseerd, dan zal er ook een druk op het OV ontstaan, waardoor bedrijven zoals de NS meer aan de behoefte van hun 'klanten' voldoet, waardoor het aantal klanten voor het OV ook weer toeneemt.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:50 schreef du_ke het volgende:
[..]
Het is meer dat mensen werk zoeken binnen een bepaalde straal aan reistijd (70-90 minuten per dag) om hun woonplaats heen. Wordt er een nieuwe of betere verbinding aangelegd tussen twee plaatsen dan is het aantrekkelijker om die te gebruiken dan om te verhuizen.
Zie o.a. http://nl.wikipedia.org/wiki/BREVER-wet
De eoquote:Op zondag 30 januari 2011 18:55 schreef du_ke het volgende:
En ik weet het niet want zoals een goede linkse betaamt volg ik alleen de PO.
Meer asfalt kan zeker tegen files helpen maar je moet het niet zien als wondermiddel. Al was het maar omdat een aanzienlijk deel van het opstropen van het verkeer niet gebeurt op de snelwegen maar vlak bij de bestemming bijvoorbeeld een bedrijventerrein waar je 's ochtends slecht op komt en 's avonds slecht af. Dat los je niet zomaar op met extra wegen (als daar al ruimte voor is)quote:Op zondag 30 januari 2011 18:58 schreef mlg het volgende:
[..]
Maar goed. Picchia maakt wel een punt dat het aantal files niet afneemt, maar dat er wel meer belangen worden bevredigd. Als er daarnaast ook nog andere maatregelen worden getroffen om het aantal files te laten afnemen, dan zal meer asfalt zeker zijn voordelen hebben.
Boer zoekt vrouw?quote:Op zondag 30 januari 2011 18:55 schreef du_ke het volgende:
En ik weet het niet want zoals een goede linkse betaamt volg ik alleen de PO.
Zoals de onrusten in Egypte wel weer bewijzen zou je alleen Al-jazeera moeten volgen, om zo de imperialistische, pro-Amerikaanse opvattingen die ook binnen de PO aanwezig zijn te vermijden.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:55 schreef du_ke het volgende:
En ik weet het niet want zoals een goede linkse betaamt volg ik alleen de PO.
Boardwalk Empire is gelijktijdig en kan mij meer boeienquote:
Ik had nog wat aan mijn post toegevoegd.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:02 schreef du_ke het volgende:
[..]
Meer asfalt kan zeker tegen files helpen maar je moet het niet zien als wondermiddel. Al was het maar omdat een aanzienlijk deel van het opstropen van het verkeer niet gebeurt op de snelwegen maar vlak bij de bestemming bijvoorbeeld een bedrijventerrein waar je 's ochtends slecht op komt en 's avonds slecht af. Dat los je niet zomaar op met extra wegen (als daar al ruimte voor is)
Twee maar? Ik als afgekeurde bouwvakker bezit ook twee huizenquote:Op zondag 30 januari 2011 18:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zegt een succesvol ondernemer die pretendeert 2 huizen te hebben.
Zegt iemand veilig en anoniem op internet
Wat doet vrouwtje precies ?quote:Op zondag 30 januari 2011 19:05 schreef betyar het volgende:
[..]
Twee maar? Ik als afgekeurde bouwvakker bezit ook twee huizen
Nuckyquote:Op zondag 30 januari 2011 19:03 schreef du_ke het volgende:
[..]
Boardwalk Empire is gelijktijdig en kan mij meer boeien
quote:Op zondag 30 januari 2011 19:05 schreef mlg het volgende:
[..]
Ik had nog wat aan mijn post toegevoegd.
De NS is druk bezig de capaciteit te verhogen maar dat is gewoon lastig we hebben nu al bijna het drukst bezette spoor ter wereld. Overigens groeit het aantal reizigers gestaag door daar zit het probleem niet zo.quote:Indien het OV ook nog wordt geliberaliseerd, dan zal er ook een druk op het OV ontstaan, waardoor bedrijven zoals de NS meer aan de behoefte van hun 'klanten' voldoet, waardoor het aantal klanten voor het OV ook weer toeneemt.
Je woont nog thuis, dus wat zeur je nou?quote:Op zondag 30 januari 2011 19:12 schreef phpmystyle het volgende:
Ik snap niets meer van het leven, slinkse menschen als pak'm beet Remlof Betyar leven luxer als mij, en ik rechtse rakker die studeert en werkt houdt geen cent over
En die verven we geel en drijven we aan met een elektrische bovenleiding?quote:Op zondag 30 januari 2011 19:11 schreef phpmystyle het volgende:
Het punt bij files is is dat er te weinig asfalt benut wordt, als wij over een tijdje (pak'm beet 20/30 jaar) auto's ontwikkelen die onderling een x aantal cm afstand kunnen houden dmv GPS hebben we al heel veel gewonnen.
Tja beter werk zoeken of harder studerenquote:Op zondag 30 januari 2011 19:12 schreef phpmystyle het volgende:
Ik snap niets meer van het leven, slinkse menschen als pak'm beet Remlof Betyar leven luxer als mij, en ik rechtse rakker die studeert en werkt houdt geen cent over
Staat er een paramilitair achter je met een geweer op je gericht je te dwingen om dergelijke berichtjes te typen? Je wóu het niet laten.quote:
Die werkt 12 uur in de week bij moeilijk opvoedbare kutjongeren die thuis geen fatsoenlijke opvoeding hebben gehad.en daar doet ze gewoon het huishouden met die jong. Dus die kinderen hebben nog een prive werkster waar ze mee mogen poetsen, eten en roken.quote:
Ik ga een cursus basis boekhouden voor het MKB volgen.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:14 schreef eriksd het volgende:
Ja, over studies gesproken. Wat studeert iedereen hier?
Door hard te werken word je ook beloond. Enne ik heb veel heel veel gebeund, zodat de mensen goedkoper uit waren waardoor ze nog meer geld in de economie konden pompen. en ik mijn zwart geld weer kon uitgeven. De economie draait nu eenmaal op zwart geld.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:12 schreef phpmystyle het volgende:
Ik snap niets meer van het leven, slinkse menschen als pak'm beet Remlof Betyar leven luxer als mij, en ik rechtse rakker die studeert en werkt houdt geen cent over
Nee, dat systeem wat ik net beschreef werkt wmb alleen op grote afstanden, gewoon in kleine dorpjes vind ik het recht op zelf beschikking belangrijk.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:15 schreef du_ke het volgende:
[..]
En die verven we geel en drijven we aan met een elektrische bovenleiding?
Grappig. Als je voor me stond had ik graag je gezicht opnieuw geboetseerd.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:16 schreef mlg het volgende:
Ik gok dat php voedselmanagement studeert. Sorry, ik kon het niet laten.
En daar heb jij ook het 2e huis mee betaald? Zeker iets aan zee?quote:Op zondag 30 januari 2011 19:29 schreef betyar het volgende:
[..]
Door hard te werken word je ook beloond. Enne ik heb veel heel veel gebeund, zodat de mensen goedkoper uit waren waardoor ze nog meer geld in de economie konden pompen. en ik mijn zwart geld weer kon uitgeven. De economie draait nu eenmaal op zwart geld.
Nee hoor gewoon hier in het dorp, als ik een gat in de muur mep hebben we een groot huis.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:39 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En daar heb jij ook het 2e huis mee betaald? Zeker iets aan zee?
2 huizen in hetzelfde dorp?quote:Op zondag 30 januari 2011 19:40 schreef betyar het volgende:
[..]
Nee hoor gewoon hier in het dorp, als ik een gat in de muur mep hebben we een groot huis.
In eentje woont mijn schoonmoeder, maar om later eventuele problemen te vermijden met de belastingdienst, hebben wij dat huis "gekocht" van schoonmoeder. Schoonmoeder heeft trouwens wel het recht om er te mogen blijven wonen zolang het verantwoord is.quote:
En je belastingvoordeel bestaat uit?quote:Op zondag 30 januari 2011 19:44 schreef betyar het volgende:
[..]
In eentje woont mijn schoonmoeder, maar om later eventuele problemen te vermijden met de belastingdienst, hebben wij dat huis "gekocht" van schoonmoeder. Schoonmoeder heeft trouwens wel het recht om er te mogen blijven wonen zolang het verantwoord is.
De polonaise met een suikerstok in de bek.quote:'Veel Nederlandse Moslims in 2030 geseculariseerd'
AMSTERDAM - De moslims in Nederland zullen het voorbeeld van Nederlandse gelovigen volgen en steeds minder actief hun geloof belijden. Dat zegt professor Willem Frijhoff in een interview met
NU.nl.
"De meeste moslims zullen zich aanpassen aan de manier waarop Nederland met religie omgaat."
Frijhoff noemt het voorgenomen boerkaverbod van de regering dan ook 'dom'. "Laat het even betijen, dan is het over een paar jaar vanzelf verdwenen." Het boerkaverbod is opgenomen in het regeerakkoord, maar nog niet in het parlement behandeld.
Volgens Frijhoff is het aantal praktiserende moslims 'nu al' beperkt. "Sommigen worden fundamentalistischer als ze in een conflict komen met hun religie, maar dat is een kleine minderheid."
Moslims zullen in 2030 dus meer op Nederlanders lijken, aldus Frijhoff. Maar hij verwacht ook dat de Nederlandse samenleving beinvloed gaat worden door de moslimgemeenschap.
"Het zou goed kunnen dat we dan het Suikerfeest vieren, maar dan wel zonder ramadan. Nederlanders pakken liever alleen de feestjes mee."
De lijken-pik taxquote:Op zondag 30 januari 2011 19:45 schreef eriksd het volgende:
[..]
En je belastingvoordeel bestaat uit?
giftbelasting of misschien iets met erfenisbelasting?quote:Op zondag 30 januari 2011 19:45 schreef eriksd het volgende:
[..]
En je belastingvoordeel bestaat uit?
quote:Op zondag 30 januari 2011 19:45 schreef eriksd het volgende:
[..]
En je belastingvoordeel bestaat uit?
Wat?quote:
Ik dacht dat je dat wel wistquote:
Heeft je schoonma vruchtgebruik? En heb jij met haar die overeenkomst gesloten?quote:
Ik denk dat jij niet weet wat voor fiscaal gevaar er op de loer ligt.quote:
Jawel, de sterf belasting. Maar die wordt al deels afgeschaft dacht ik.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:49 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik denk dat jij niet weet wat voor fiscaal gevaar er op de loer ligt.
Onzin. Bovendien doel ik op een heel andere constructie die de fiscus speciaal heeft bedacht om te voorkomen dat ouders bij leven goedkoop hun huis aan erfgenamen overdragen.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:50 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jawel, de sterf belasting. Maar die wordt al deels afgeschaft dacht ik.
En hoe gaat die constructie. Ik ben namelijk benieuwd (enigst kindquote:Op zondag 30 januari 2011 19:50 schreef eriksd het volgende:
[..]
Onzin. Bovendien doel ik op een heel andere constructie die de fiscus speciaal heeft bedacht om te voorkomen dat ouders bij leven goedkoop hun huis aan erfgenamen overdragen.
Mijn vrouw is enig kind, schoonvader is overleden. Schoonmoeder verkoopt het huis aan ons en wij gaan na aftrek van het kindsdeel in de schuld bij schoonmoeder, wij moeten schoonmoeder rente betalen over de schuld deze geeft ze onder de tafel terug. Verder schenkt ze elk jaar belastingvrij een deel van de schuld weg.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:49 schreef eriksd het volgende:
[..]
Heeft je schoonma vruchtgebruik? En heb jij met haar die overeenkomst gesloten?
Deze constructie hadden wij ook bij de oma van mijn vrouw toegepast.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:55 schreef betyar het volgende:
[..]
Mijn vrouw is enig kind, schoonvader is overleden. Schoonmoeder verkoopt het huis aan ons en wij gaan na aftrek van het kindsdeel in de schuld bij schoonmoeder, wij moeten schoonmoeder rente betalen over de schuld deze geeft ze onder de tafel terug. Verder schenkt ze elk jaar belastingvrij een deel van de schuld weg.
Dus jij bent erfgenaam en juridisch eigenaar van het huis? En zij heeft recht van bewoning? Dan moet je wel de volledige WOZ prijs aan haar gaan betalen, anders ziet de fiscus bij overlijden van je schoonma de aanwas van het bewoningsrecht van je schoonma aan jou als een fictieve verkrijging van dat hele huis, minus datgene wat je reeds hebt betaald. Loopt dus behoorlijk in de papieren als je het voor een te lage prijs doet.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:55 schreef betyar het volgende:
[..]
Mijn vrouw is enig kind, schoonvader is overleden. Schoonmoeder verkoopt het huis aan ons en wij gaan na aftrek van het kindsdeel in de schuld bij schoonmoeder, wij moeten schoonmoeder rente betalen over de schuld deze geeft ze onder de tafel terug. Verder schenkt ze elk jaar belastingvrij een deel van de schuld weg.
Deze bepaling is sinds een jaartje van kracht.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:57 schreef betyar het volgende:
[..]
Deze constructie hadden wij ook bij de oma van mijn vrouw toegepast.
Ik snap mquote:Op zondag 30 januari 2011 20:02 schreef phpmystyle het volgende:
Ik zie ineens de voordelen van het zijn als enigst kind
Mijn vrouw is erfgenaam. Wij zijn juridisch eigenaar.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:58 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dus jij bent erfgenaam en juridisch eigenaar van het huis? En zij heeft recht van bewoning? Dan moet je wel de volledige WOZ prijs aan haar gaan betalen, anders ziet de fiscus bij overlijden van je schoonma de aanwas van het bewoningsrecht van je schoonma aan jou als een fictieve verkrijging van dat hele huis, minus datgene wat je reeds hebt betaald. Loopt dus behoorlijk in de papieren als je het voor een te lage prijs doet.
We hebben deze constructies op laten stellen in 2004. Of dat nu gevolgen heeft weet ik eigenlijk niet.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:59 schreef eriksd het volgende:
[..]
Deze bepaling is sinds een jaartje van kracht.
Dat klopt dat hadden wij bij oma ook. Hoe langer ze leven hoe voordeliger het word.quote:Op zondag 30 januari 2011 19:59 schreef eriksd het volgende:
Verder is het vervallen van de schuld bij overlijden ook belast
Als je maar netjes doet. Zoals wij, we hebben trouwens wel veel controle gehad van de belastingdienst.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:05 schreef eriksd het volgende:
Je kan nog zoveel fijne trucks uithalen. Met een beetje kunst en vliegwerk kan je de boedel van je langstlevende ouder nog behoorlijk leegtrekken.
Correct. Je hebt je goed laten voorlichtenquote:Op zondag 30 januari 2011 20:07 schreef betyar het volgende:
[..]
Mijn vrouw is erfgenaam. Wij zijn juridisch eigenaar.
Verder is het huis getaxeerd en die prijs hebben we na aftrek kindsdeel betaald d.m.v. een schuld.
Ze heeft inderdaad het vruchtgebruik zolang het verantwoord is. Puur om schoonma te beschermen.
[..]
We hebben deze constructies op laten stellen in 2004. Of dat nu gevolgen heeft weet ik eigenlijk niet.
[..]
Dat klopt dat hadden wij bij oma ook. Hoe langer ze leven hoe voordeliger het word.
Geen SP stemmen dus want die willen erfbelasting verhogen.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:09 schreef betyar het volgende:
eigenlijk ben ik rechts----> ik haat belasting
Wat voor werk of studie doe jij dan?quote:Op zondag 30 januari 2011 20:09 schreef eriksd het volgende:
[..]
Correct. Je hebt je goed laten voorlichten
Nou ja als ik meer voordelen dan nadelen blijf zien dan stem ik op die partij.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:11 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Geen SP stemmen dus want die willen erfbelasting verhogen.
Fiscaal recht.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:12 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat voor werk of studie doe jij dan?
Wie?quote:Op zondag 30 januari 2011 20:13 schreef betyar het volgende:
Op sbs6 komt dadelijk een rechtse familie.
Die nadelen kom je nu dus tegen.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:13 schreef betyar het volgende:
[..]
Nou ja als ik meer voordelen dan nadelen blijf zien dan stem ik op die partij.
Ik lach me dood hier.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:14 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Toch grappig dat linkshandigheid geassocieerd wordt met creativiteit.
Het was een heel gepuzzel zei de notaris toen der tijd.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:09 schreef eriksd het volgende:
[..]
Correct. Je hebt je goed laten voorlichten
En ik hoop dat mijn ouders alles lekker opmaken voor ze dood gaanquote:Op zondag 30 januari 2011 20:05 schreef eriksd het volgende:
Je kan nog zoveel fijne trucks uithalen. Met een beetje kunst en vliegwerk kan je de boedel van je langstlevende ouder nog behoorlijk leegtrekken.
Dat is na 3 dagen stoppen met roken verdwenen. De rest zit in je hoofd.quote:
Dat sowieso.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:16 schreef du_ke het volgende:
[..]
En ik hoop dat mijn ouders alles lekker opmaken voor ze dood gaan.
ROLF tussen de lege cola flessen en lege zakken chips.quote:
Juist. Stel, persoon A en B zijn met elkaar getrouwd, persoon B wordt ziek en persoon A krijgt zijn erfenis (getrouwd in gemeenschap van goederen), krijgt persoon A het huiz (rond de 4 a 5 ton) belasting vrij?quote:
quote:Op zondag 30 januari 2011 20:05 schreef eriksd het volgende:
Je kan nog zoveel fijne trucks uithalen. Met een beetje kunst en vliegwerk kan je de boedel van je langstlevende ouder nog behoorlijk leegtrekken.
Vind jij niet dat de volgende generatie (ik bijv, of jou kids) niet hetzelfde recht hebben om ook de boel te erven zonder dat de overheid alles opeist?quote:Op zondag 30 januari 2011 20:18 schreef betyar het volgende:
[..]
Nee hoor, die zijn we voor geweest.Een kwestie van vertrouwen.
Je krijgt niets belastingvrij. Er geldt een vrijstelling voor partners tot 600.000. Verder gaat het maar om de helft van de waarde van het huis, gemeenschap van goederen.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Juist. Stel, persoon A en B zijn met elkaar getrouwd, persoon B wordt ziek en persoon A krijgt zijn erfenis (getrouwd in gemeenschap van goederen), krijgt persoon A het huiz (rond de 4 a 5 ton) belasting vrij?
Next question, stel dat persoon B nog een schuld had van circa 75.000 duizend, komt zijn schuld bij het overlijden dan te vervallen?
De 'sterftaks' is anders een vrij effectieve belasting; het heeft weinig schadelijke gevolgen voor de economie.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vind jij niet dat de volgende generatie (ik bijv, of jou kids) niet hetzelfde recht hebben om ook de boel te erven zonder dat de overheid alles opeist?
Die dingen jaquote:
Dat is een kwestie regelen en elkaar vertrouwen.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vind jij niet dat de volgende generatie (ik bijv, of jou kids) niet hetzelfde recht hebben om ook de boel te erven zonder dat de overheid alles opeist?
Sowieso kun je inkomstenbelasting beter vervangen voor kapitaalbelastingen, vanwege de reden die je noemt.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:22 schreef Morendo het volgende:
[..]
De 'sterftaks' is anders een vrij effectieve belasting; het heeft weinig schadelijke gevolgen voor de economie.
Dat is een van de belasting die voor de meeste ellende zorgt.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:22 schreef Morendo het volgende:
[..]
De 'sterftaks' is anders een vrij effectieve belasting; het heeft weinig schadelijke gevolgen voor de economie.
Wel de lusten en niet de lasten dus.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:23 schreef betyar het volgende:
[..]
Dat is een kwestie regelen en elkaar vertrouwen.
Maar ja, kapitaal is minder plaatsgebonden dan arbeid.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:23 schreef mlg het volgende:
[..]
Sowieso kun je inkomstenbelasting beter vervangen voor kapitaalbelastingen, vanwege de reden die je noemt.
Ach, dat is het ook. Maar dat is eerder een nadeel dan een voordeel. Een gewenning is lastiger af te leren.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:19 schreef betyar het volgende:
[..]
Stelt niks voor, het is een gewenning geen verslaving.
Ik kwam afgelopen week al tot de 50 à 60 uur.quote:
Overlijdensverzekering? Een deel van de schuld komt toch te vervallen?quote:Op zondag 30 januari 2011 20:22 schreef eriksd het volgende:
[..]
Je krijgt niets belastingvrij. Er geldt een vrijstelling voor partners tot 600.000. Verder gaat het maar om de helft van de waarde van het huis, gemeenschap van goederen.
En bij B hangt het allereerst van het karakter van de schuld af. Maar de verplichting gaat over op de erfgenaam.
Wat bedoel je precies?quote:Op zondag 30 januari 2011 20:24 schreef Morendo het volgende:
[..]
Maar ja, kapitaal is minder plaatsgebonden dan arbeid.
Hoezo zou een schuld vervallen? Over wat voor schuld heb je het uberhaupt?quote:Op zondag 30 januari 2011 20:30 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Overlijdensverzekering? Een deel van de schuld komt toch te vervallen?
Ach ja, zolang je plezier hebt in je werk, dan is het best uit te houden.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:29 schreef eriksd het volgende:
Mja, ik kom er prima van rond. Zou niet weten waarom ik meer moet gaan werken
Heb ook nog een stuwmeer aan verlofuren.
Hoezo wel de lusten niet de lasten? Dus omdat ik lnks stem mag ik niet proberen zo mijn mogelijk belasting te betalen? Mag ik het randje niet opzoeken? zolang ik niet over het randje ga is er niks aan de hand.quote:
Ja, maar kapitaal belasten in plaats van inkomens is ook niet mogelijk mits dit niet met de rest van de wereld wordt afgesproken.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:34 schreef Picchia het volgende:
[..]
Wellicht dat je kapitaal makkelijk de grens over kunt schuiven.
Gewoon de hypotheek op een huis.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:31 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hoezo zou een schuld vervallen? Over wat voor schuld heb je het uberhaupt?
Tja, je moet je wel bij je eigen casus houden hé. Je rept nergens over een overlijdensverzekering, hoe moet ik dan weten dat die er isquote:Op zondag 30 januari 2011 20:39 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Gewoon de hypotheek op een huis.
Wat boeit mij dat. Als ik dood ben,dan ben ik dood.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:43 schreef betyar het volgende:
Ook een voordeel van stoppen met roken Monolith, na twee jaar gaat de overlijdensrisicoverzekering naar beneden.
Je betaalt dan een euro of 5 minder premie in de maand voordat je dood gaatquote:Op zondag 30 januari 2011 20:45 schreef Monolith het volgende:
[..]
Wat boeit mij dat. Als ik dood ben,dan ben ik dood.
Ik moest ze even aan mijn vrouw laten zienquote:Op zondag 30 januari 2011 20:47 schreef eriksd het volgende:
Laatste voyeur(s)
betyar
betyar
eriksd
mlg
Berlitz
Op dat zojuist geposte fobo
Ach, als jouw kansen dalen dan stijgen de kansen van een ander.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:48 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik moest ze even aan mijn vrouw laten zien![]()
.
Nu is de kans op seks nihil je bent bedankt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
quote:Op zondag 30 januari 2011 20:51 schreef phpmystyle het volgende:
Wat vinden jullie van mijn nieuwe paradepaardje?Zet hem in je UISPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Precies. Ik zou overigens een voorstander zijn van een verschuiving van belasting van arbeid naar consumptie. Dat is ook nog eens helemaal groen.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:35 schreef mlg het volgende:
[..]
Ja, maar kapitaal belasten in plaats van inkomens is ook niet mogelijk mits dit niet met de rest van de wereld wordt afgesproken.
quote:Op zondag 30 januari 2011 20:51 schreef phpmystyle het volgende:
Wat vinden jullie van mijn nieuwe paradepaardje?Is dat de generaal van ANONops?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 30 januari 2011 20:51 schreef phpmystyle het volgende:
Wat vinden jullie van mijn nieuwe paradepaardje?Wat een PvdA-bril draagt die gozer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die Lebenslust bringt dich um.
Zo'n bril heeft Dion Graus, maar niet door vertellen hequote:Op zondag 30 januari 2011 20:54 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wat een PvdA-bril draagt die gozer.
ik ga effe photoshoppenquote:Op zondag 30 januari 2011 20:56 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zo'n bril heeft Dion Graus, maar niet door vertellen he
Heel verstandig.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:56 schreef phpmystyle het volgende:
Ik ben van plan wat meer blouses en overhemden te dragen ipv gay-star spul.
Mag jij je pc op zondag wel aanzetten?quote:
quote:Op zondag 30 januari 2011 20:51 schreef phpmystyle het volgende:
Wat vinden jullie van mijn nieuwe paradepaardje?Ik ben benieuwd wie van hen het initiatief nam. Wie degene was die op de ander afstapte en zei:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Hey lekker ding, ben jij uit de hemel gevallen?"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 30 januari 2011 20:59 schreef betyar het volgende:
Ben ik aan het photoshoppen komt mijn vrouw met de mededeling:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
Tijd voor een pogrom.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:58 schreef KoosVogels het volgende:
Ik woon in het enige seculiere bastion op de Veluwe.
Je verraadt je woonplaats zoquote:Op zondag 30 januari 2011 20:58 schreef KoosVogels het volgende:
Ik woon in het enige seculiere bastion op de Veluwe.
"Ik ben inderdaad uit de hemel gevallen, maar het was wel een harde landing."quote:Op zondag 30 januari 2011 20:58 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wie van hen het initiatief nam. Wie degene was die op de ander afstapte en zei:
"Hey lekker ding, ben jij uit de hemel gevallen?"
Nah, zag in R&P een topic met pakkende naam, bleek het hierop uit te monden.quote:Op zondag 30 januari 2011 21:00 schreef Cerbie het volgende:
Waar komen die twee ineens vandaan, internet/postgeschiedenis van een vaste user hier?
quote:Op zondag 30 januari 2011 21:04 schreef Morendo het volgende:
[..]
"Ik ben inderdaad uit de hemel gevallen, maar het was wel een harde landing."
Staat ook gewoon in mn profiel, als het goed is.quote:
Ojah, kut, ik wilde morgen eens langskomenquote:Op zondag 30 januari 2011 21:05 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Staat ook gewoon in mn profiel, als het goed is.
quote:
Die vakantieparken zijn toch allemaal overgenomen door die Paapse Polen?quote:Op zondag 30 januari 2011 20:58 schreef KoosVogels het volgende:
Ik woon in het enige seculiere bastion op de Veluwe.
Echt wel, ben nu alweer benieuwd naar volgende weekquote:
Inderdaad! Dat die domme doos in dat boek ging loerenquote:Op zondag 30 januari 2011 21:27 schreef du_ke het volgende:
[..]
Echt wel, ben nu alweer benieuwd naar volgende week
Nu is Betyar boos.quote:Op zondag 30 januari 2011 21:20 schreef du_ke het volgende:
[..]
Die vakantieparken zijn toch allemaal overgenomen door die Paapse Polen?
Oh, ik dacht dat jij een paper wasquote:
Een papier? Welk formaat A4 of A2? Ik heb liever een A0quote:Op zondag 30 januari 2011 21:35 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat jij een paper was
Ja vind het ook echt een goede seriequote:Op zondag 30 januari 2011 21:31 schreef Tem het volgende:
[..]
Inderdaad! Dat die domme doos ik dat boek ging loeren
btw voor mij de beste serie sinds The Sopranos
Haha soms is het goed wanneer je je een paar keer bedenkt voor je wat post hierquote:
Ik kan het mis hebben hoor, maar ik dacht dat paper een geuze naam was voor katholieken, en dat laatste is betyar aangezien hij wel eens post dat hij met zo'n typisch brabants feest meedoet, de exacte naam weet ik zo niet.quote:Op zondag 30 januari 2011 21:39 schreef du_ke het volgende:
[..]
Haha soms is het goed wanneer je je een paar keer bedenkt voor je wat post hier
paap is een oud scheldwoord voor de paus of zo'n persoon.quote:Op zondag 30 januari 2011 21:50 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik kan het mis hebben hoor, maar ik dacht dat paper een geuze naam was voor katholieken, en dat laatste is betyar aangezien hij wel eens post dat hij met zo'n typisch brabants feest meedoet, de exacte naam weet ik zo niet.
Henk Bleker; de Don Corleone van het kabinet.quote:Op zondag 30 januari 2011 22:12 schreef betyar het volgende:
[ afbeelding ]
Wie valt hier het meeste op (J.K. de Jager met zijn omvang niet meegeteld).
Donner valt het meest op (J.K de Jager met zijn omvang niet meegeteld.)quote:Op zondag 30 januari 2011 22:12 schreef betyar het volgende:
[ afbeelding ]
Wie valt hier het meeste op (J.K. de Jager met zijn omvang niet meegeteld).
Donner ja, vooral omdat zijn lichaam veel te groot lijkt voor zijn hoofd.quote:Op zondag 30 januari 2011 22:12 schreef betyar het volgende:
[ afbeelding ]
Wie valt hier het meeste op (J.K. de Jager met zijn omvang niet meegeteld).
Ja, daarom vond ik hem ook zo opvallen.quote:Op zondag 30 januari 2011 22:24 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Donner ja, vooral omdat zijn lichaam veel te groot lijkt voor zijn hoofd.
Ik moet nu elke keer lachen als ik naar die malle Donner kijkquote:Op zondag 30 januari 2011 22:24 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Donner ja, vooral omdat zijn lichaam veel te groot lijkt voor zijn hoofd.
Mag ik?quote:Op zondag 30 januari 2011 22:42 schreef phpmystyle het volgende:
Ik sta niet godverdomme niet op die foto
Verstand?quote:Op zondag 30 januari 2011 22:30 schreef GSbrder het volgende:
Teeven mist ook het een en ander, maar gelukkig voor hem staat hij wat minder prominent op de kiek.
Doe maar nietquote:
Ik zet er morgen een foto neer die up to date isquote:
Omdat hij daar in een poppenkast staat, precies zoals het de PvdA betaamt.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |