Je weet dat sex verkoopt he?quote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:50 schreef Tally het volgende:
[..]
Dat kan! Ik bewaar ze via Hi bewaarservice. En als je wil kan je er een boekje van laten drukken
Alleen dat doe ik maar niet
Dan zit er een strikje of een klikje aan de voorkant aan zodat je je bh kan aanhouden en toch borstvoeding kan geven. Borst er uit hangen kan ook. Maar zit voor geen ene meter. En als je dat ergens moet doen geef ik toch de voorkeur aan een voedingsbh.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 15:45 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Wat is er zo bijzonder aan een voedings BH? Kan me herinneren van mn tantes dat ze de borst er gewoon uit hingen?
Er zijn wel sites die ze verkopen maar doen moeilijk over terugsturen. Aangezien je maat veranderd als je zwanger bent weet ik dus ook niet welke maat ik hebben moetquote:Op zaterdag 15 januari 2011 15:46 schreef vencodark het volgende:
[..]
Je zou zeggen dat men ook nogal eens mooie bh's ontwerpt als voedingsbh's...lijkt me dat daar business in zit.
Dat kan! Ik bewaar ze via Hi bewaarservice. En als je wil kan je er een boekje van laten drukkenquote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:23 schreef Royco1 het volgende:
Ik zou ze in boekvorm uit gaan brengen
Ja dat weet ik. Alleen zijn ze niet allemaal van mijn manquote:
Ik ben wel geil, maar ik weet niet of je dat bedoeltquote:
Dat maakt het alleen maar meer waardquote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:53 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja dat weet ik. Alleen zijn ze niet allemaal van mijn man
met mn huidige bui, is dat voldoendequote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:53 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik ben wel geil, maar ik weet niet of je dat bedoelt
Ja maar voor mij nietquote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:53 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat maakt het alleen maar meer waard
ow, ja is het zo erg??quote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:53 schreef PeuRac het volgende:
[..]
met mn huidige bui, is dat voldoende
Nog beter.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:53 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja dat weet ik. Alleen zijn ze niet allemaal van mijn man
namen en evt locaties veranderenquote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:54 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja maar voor mij nietDat zou wel eens problemen op kunnen leveren
Redelijk jaquote:
Nergens last van, maar ik slaap dan ook nog halfquote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:55 schreef PeuRac het volgende:
[..]
namen en evt locaties veranderen
[..]
Redelijk ja
Misschien eens een scharrel zoeken?quote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:53 schreef PeuRac het volgende:
[..]
met mn huidige bui, is dat voldoende
Die is al 2 weken ziekquote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:56 schreef Samzz het volgende:
[..]
Misschien eens een scharrel zoeken?
Roept ze alsof die rijen dik klaar staanquote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:56 schreef Samzz het volgende:
[..]
Misschien eens een scharrel zoeken?
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |