SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 16 januari 2011 09:31 schreef Poppedein het volgende:
Tuurlijk TM, hoe hebben we m niet eerder kunnen stellen!Hoe is t met jouw nichtje trouwens? Of heb ik dat gemist onderweg?
Voor echte bekenden van OUD hou ik zelf meestal 14 dagen na de uitgerekende datum aan, daarna moet het kindje tich echt wel geboren zijn en houdt het op... In dit geval zou ik haar dus nog even laten staan.quote:Op zondag 16 januari 2011 10:13 schreef danic het volgende:
Ik heb Claudia net uit de OP gehaald, zal ik Basboussa nog even laten staan? Ik vind het zo vreemd dat we niets meer van haar gehoord hebben!
Ja daar zat ik dus ook al aan te denken, maar ik twijfelde omdat we al sinds nov. niets meer van haar hadden gehoord. Ik laat haar lekker staan.quote:Op zondag 16 januari 2011 10:26 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Voor echte bekenden van OUD hou ik zelf meestal 14 dagen na de uitgerekende datum aan, daarna moet het kindje tich echt wel geboren zijn en houdt het op... In dit geval zou ik haar dus nog even laten staan.
quote:Op zondag 16 januari 2011 13:44 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb alweer de eerste kraamtranen erop zitten. Stomme verleegkundige op neonatologie die niks van borstvoeding begrijpt. Ik ga nu maar eens slapen, want dat heb ik sinds de bevalling niet meer gedaan.
Van harte gefeliciteerd met je meisje en wat heeft ze een mooie naam!quote:Op zondag 16 januari 2011 13:44 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb alweer de eerste kraamtranen erop zitten. Stomme verleegkundige op neonatologie die niks van borstvoeding begrijpt. Ik ga nu maar eens slapen, want dat heb ik sinds de bevalling niet meer gedaan.
Ik kan de spoiler niet lezen, maar ik neem aan dat het over overgeven ging? Geen last van gehad, en ik niet al die andere ranzige dingen. Nou ja, vruchtwater dan.
Woohoo voor de mijlpalen van mefke (20 weken!) en huup (37 weken!). Hoe gaat bij jou DML? Kijk je uit naar de bevalling?
quote:Op zondag 16 januari 2011 13:44 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb alweer de eerste kraamtranen erop zitten. Stomme verleegkundige op neonatologie die niks van borstvoeding begrijpt. Ik ga nu maar eens slapen, want dat heb ik sinds de bevalling niet meer gedaan.
Wat onprofessioneel van die gepikeerde verpleegkundige.. Hoe lastig ook, trek je er niets van aan hoor! Goed dat je aan de bel hebt getrokken bij een andere verpleegkundige...quote:Op zondag 16 januari 2011 15:27 schreef Claudia_x het volgende:
Dat is het eerste wat ik heb gedaan, aan een verpleegkundige op mijn afdeling uitleggen hoe ik het wil (geen bijvoeding, beter communicatie, eventueel hulp met aanleggen). Het is gewoon wat zwaarder nu ik niet met haar op een bed kan ploffen om haar rustig te laten zoeken, proberen en oefenen. De verpleegkundige hier heeft er meteen werk van gemaakt, en nu is die andere gepikeerd. Heel stom en suf. Maar goed, het zal me een worst wezen want Lena is een natuurtalentje. Gelukkig hebben we net na de geboorte wel alle tijd samen gehad.
Lijkt me fijn, nu je een ervaren moeder bent en bovendien weet van jezelf wat je wilt en dat je goed geinformeerd bent, dat je goed kunt aangeven wat je wil. Weet dat je informatievoorziening goed is, je moederinstinct ook prima is en dat jij als moeder die beslissingen kunt nemen. Niet professioneel van die vpk om n u gepikeerd te zijn, inderdaad.quote:Op zondag 16 januari 2011 15:27 schreef Claudia_x het volgende:
Dat is het eerste wat ik heb gedaan, aan een verpleegkundige op mijn afdeling uitleggen hoe ik het wil (geen bijvoeding, beter communicatie, eventueel hulp met aanleggen). Het is gewoon wat zwaarder nu ik niet met haar op een bed kan ploffen om haar rustig te laten zoeken, proberen en oefenen. De verpleegkundige hier heeft er meteen werk van gemaakt, en nu is die andere gepikeerd. Heel stom en suf. Maar goed, het zal me een worst wezen want Lena is een natuurtalentje. Gelukkig hebben we net na de geboorte wel alle tijd samen gehad.
Wat ben je een lieverd ook he. Ga jij eens even lekker slapen. Stomme vpk. Het hele gebeuren met je meisje lijkt me al stressvol genoeg. Ik hoop dat ze morgen mee naar huis mag!quote:Op zondag 16 januari 2011 13:44 schreef Claudia_x het volgende:
Hoe gaat bij jou DML? Kijk je uit naar de bevalling?
Ik kan me dat zo indenken. Mijn zusje was al eerder bezig zwanger te worden dan ik... En ik ben nu al zwanger van de tweede. Voelt ook zo dubbel allemaal en zij en haar man zijn er zo klaar voor en nu had ze ook een eerste poging IVF/ICSI gehad en het leek echt heel goed allemaal enzo, maar waarschijnlijk nu toch mis gegaan. Morgen heeft ze hier definitieve echo van...quote:Op zondag 16 januari 2011 15:28 schreef hilliebillie het volgende:
Claudia, rust lekker even uit, je hebt het verdiend!!
Wel fijn dat het probleem er een is van uren en niet van dagen zodat je als het goed is vandaag Lena nog mee naar huis mag nemen!
[egopost]
Hallo allemaal,
Wij hebben woensdag onze eerste echo gehad en toen ook het hartje zien kloppen. Dat was een heel mooi moment en ook een hele geruststelling. Daarna zijn we het ook rond gaan vertellen aan iedereen. We hebben ook niets dan positieve reacties gehad gelukkig. Ook heel typisch. De broer van mijn vriend de had donderdag naar zijn ouders gebeld of er nog nieuws was over ons of dat ze het anders een keer voor moesten gaan doen (voor de grap natuurlijk) terwijl zij niet eens wisten dat we bezig waren om zwanger te worden. Zo'n 10 minuten na dat gesprek komen wij dus vertellen dat ik zwanger ben.. Is echt wel heel erg toevallig vond ik.
Wat betreft de echo, ik moest komen met een volle blaas (pff hij zat echt vol..) bleek deze te vol te zitten (terwijl ik toch hun instructies daarin gevolgd had) De baby was wel te zien op de echo maar er was te veel schaduw van mijn blaas. Daarna heb ik alsnog een interne echo gehad (had ik niet echt op gerekend dat dat ook nog een optie zou kunnen zijn maar opzich geen problemen mee hoor voelt er bijna niets van). Daar was alles ook een stuk duidelijker op te zien. (zit er veel dichterbij).
Bij het berekenen van de datum kwamen er twee verschillende dingen uit, dat ik een dag korter zwanger dan ik dacht en het andere programma rekende uit dat ik een dag langer zwanger was dan ik dacht. Dus ik hou mooi mijn eigen uitgerekende datum nog aan en dan zien we bij de 12 weken echo wel weer verder. Daar moet ik overigens nog wel een afspraak voor maken.
Wat ik erg moeilijk vond is dat ik een collega heb moeten vertellen die al ruim 2 jaar bezig is met zwanger te raken en een paar weken geleden een miskraam heeft gehad na haar 1e ivf poging dat ik zwanger was. Was wel een erg moeilijk moment. Heb echt een enorm lieve reactie gehad van haar, zeker ook omdat ik weet dat ze ook oprecht blij voor me is. Maar toch is dat een erg moeilijk moment voor haar (en voor mij ook op dat moment, zeker ivm m'n hormonen op dat moment, we hebben met z'n tweeën toch even wat traantjes gelaten).
Zo het was een behoorlijk lange post maar moest het even kwijt
[/egopost]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |