abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90877750
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 12:50 schreef Hojdhopper het volgende:
*Economie student meldt*

Je weet dat van te voren en nu gaan zeuren, moet je maar geen bèta doen. :')

[..]

Beetje uit de hoogte doen met je bèta studie.
Wat een kulargument... hoop dat je dat zelf ook inziet.
Komt keesje bij de leraar: "Meester, ik word gepest, iedereen noemt me schele keesje"
Waarop de leraar antwoordt: "Wat kan jou dat nou schelen keesje ?"
_o_
  woensdag 5 januari 2011 @ 13:14:19 #102
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_90877907
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 05:19 schreef Bramdecaviaeter het volgende:

[..]

Dat het momenteel niet voorspelbaar is wil niet zeggen dat het niet voorspelbaar is ;)

De mens is te verklaren via moleculair niveau alleen is dat natuurlijk wel erg omslachtig het is wat inzichtelijker en minder omslachtig om op een ander niveau van organisatie te kijken.

Je kan het traject van elk molecuul in een verbrandingsmotor gaan berekenen en eruit komen dat de zuiger zal bewegen. Maar een erg algemene maat op een ander organisatorisch niveau werkt ook, namelijk: luchtdruk.
Ja, dat weet ik. En dat is dus het verschil tussen bètastudies en de rest. Bèta's kijken hoe iets werkt, gamma's kijken hoe ze het toe moeten passen.
Een psycholoog ziet een probleem in het menselijk functioneren en bedenkt hoe bij deze persoon dat weggenomen moet worden. Een neuroloog onderzoekt welke neurotransmitters en verbindingen betrokken zijn bij een specifiek gedrag van mensen in het algemeen.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
pi_90877920
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 13:09 schreef DaDude1987 het volgende:

[..]

Wat een kulargument... hoop dat je dat zelf ook inziet.
Een kulargument?

Maar klopt, wilde gewoon even interessant doen. ;)
Nederlander in München, met voorliefde voor Taiwan en auti's gonna aut.
pi_90877991
quote:
Op woensdag 5 januari 2011 04:55 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Waarom zou menselijk gedrag intrinsiek onvoorspelbaar zijn? Je kent die cartoon toch? Psychology is just applied biology, biology is just applied chemistry, chemistry is just applied physics, physics is just applied methamatics.

Deze dus:
[[url=http://farm4.static.flickr.com/3029/2570276636_a56b036abe.jpg]afbeelding[/url] ]

Maar ik ga nu echt slapen. :@
Veel wiskundigen waren ook filosofen, kijk bijvoorbeeld naar Liebniz, Pythagoras en Newton
pi_90878098
Economische studies Alfa noemen terwijl het Gamma studies zijn :')
pi_90878277
OP, jij hebt echt een probleem.
  woensdag 5 januari 2011 @ 13:27:07 #107
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_90878333
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 13:19 schreef Apekoek het volgende:
Economische studies Alfa noemen terwijl het Gamma studies zijn :')
Wat maakt het uit, het is allebei niet bèta.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
pi_90878787
quote:
7s.gif Op woensdag 5 januari 2011 13:27 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]

Wat maakt het uit, het is allebei niet bèta.
Dat is waar en daar ben ik ook blij om. Echter is het ook weer zo dat niet alle Alfa studenten goed overweg kunnen met statistiek en bepaalde vormen van wiskunde zoals bij economische studies. Dat mag voor jou of Beta studenten wel een eitje zijn, voor mij niet en daar zie ik dus ook wel degelijk een trapje van niveaus.
pi_90879187
quote:
13s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 23:48 schreef Bionical het volgende:
Als je kijkt naar de alfa-opleidingen, en dan bedoel ik geen pretstudies als Vrijetijdswetenschappen, wijsbegeerte, Politicologie, Kunstgeschiedenis (wtf?) en ander onzin, maar Bedrijfseconomie, Accountancy, International Business Management (althans iets met Economie), dan ziet men dat dit VEEL meer oplevert dan een Bètastudies en in dit geval technische studies, waar de rechtse debiele overheid om krijst dat we een tekort hebben maar niets opleveren.

Hoeveel verdient een Béta vergeleken met een Alfa-economie? Nauwelijks verschil. Mochten de salarissen toch evenredig zijn, dan krijgt de economiestudent alsnog meer omdat hij een auto van de zaak krijgt, laptop, telefoon et cetera, omdat ie klanten moet bezoeken (en escort van de zaak regelen jonge!). Jij werkt in een lab met mensen die nooit praten en geen vriendin hebben en de hele avond WoW spelen.

Kijk alleen al tijdens de studietijd. Elk economiestudent zuipt er op los en/of werkt in zijn vrije tijd, 2-3 dagen in de week en nog eens de zaterdag erbij, op administratiekantoren. Geld verdienen, op dagen studeren, stof stampen, et cetera. Zelfs duale studies zijn te volgen, je bouwt ervaring op en na je studie krijg je meteen de volle bak met lease auto van de zaak :Y

Wat doen Bètastudenten als bijbaan? NIETS! 5 dagen volop studeren en aan practica werken, en in de avonduren programmeren aan hun projecten! Er zijn ook GEEN duale studies! Hebben ze tijd over, krijgen ze geen bijbaan! Wauw! Elk technisch baan is voor fulltimers weggelegd! Dan maar in een ander sector, toch?

Solliciteren ze voor callcenter, vraagt men hen of ze misschien de radio kunnen repareren. Solliciteren ze in een winkel, wordt hen de deur gewezen dat er al een monteur is. Zelfs op administratiekantoren, waar je niet eens een economische opleiding voor nodig hebt, worden ze geweigerd, want 'techniek is niet iets wat wij doen in administratie, maar kan je me helpen deze 100 Terabyte HDD is mijn pentium 2 te stoppen, het lukt mij niet! Is een kleine zaak voor je, dus ik hoef je toch niet voor te betalen?' :{ ;(

Echt een heel raar beeld dat een hbo/universitair student ook maar iets te maken heeft met monteurs en al, maar dat terzijde. We gaan verder.

Als economie-student kan je zelfs je eigen belastingkantoor openen tijdens je studententijd. Ondernemer worden, de hoeksteen van de samenleving ^O^ Wat kan je als bétastudent? Huis aan huis hulp voor de pc? Vergeet het maar! Concurrentie zat! Kom je daar toch hulp bieden, bieden ze je een iets aan in natura (nee, een pukkelige techneut krijgt geen seks want die zijn allen maagd en nerd en zitten op FOK! :{ ), dan krijg je een televisie, koelkast, of een radio mee die ze niet meer nodig hebben, dat is veeeeeeeeel meer waar dat die paar pleuro, cool toch!! *O*

Wow! Wat een toffe gozer/meiske! In plaats van 20 euro te betalen voor een harddisk installatie, geeft ie mij zelfs een heel monitor/tv cadeau, wauw! Hij blij, ik blij, wow, het levert toch iets op om techniek te studeren ^O^

Thuis aangekomen, doet ie het niet. He, raar? Zit de stekkerdoos verkeerd? Een beetje vreemd, moet je soms een beetje op duwen? De gozer/meiske die het mij aanbood leek een beetje TE blij te zijn, hmmm... even bellen...

- Bionical: 'Ja, met Bionical. Ja, ik repareerde vanmiddag je pc. Ja, die ene gast met de bril ja die een hele rare onuitspreekbare opleiding genaamd Elektrotechniek studeert, inderdaad. Elektro... tech... niek, precies ja. Maar luister eens, ik heb je koelkast/monitor/tv/radio, maar het blijkt niet te werken. Hoe deed ie het bij jou dan?
- Atechneut: Ja, hij doet het pe-rima hoor! Hij is heel mooi en al, zeg maar... alleen garantie is verlopen. Ik liet er eens, zeg maar, een glas bier over vallen tijdens het feesten met mijn vrienden van economie, ja we hebben zeg maar niet veel huiswerk nee dus we feesten veel en dat is toppie ^O^ Ook heb ik er eens op geneukt met mijn partner, we waren moe van gym en de televisie leek een leuke plek om onze behoefte te doen, hihi (jaja, economiestudenten schijnen nog zelfs gym te hebben op de hogeschool!!) en sindsdien doet ie het niet meer goed. We dachten, we kunnen het laten repareren voor 600 pleuro, of we kopen een nieuwe met ons cash die we verdient hebben met belastingen invullen en administratie en geven dit aan een superslimme student met de opleiding Econometrische Techniek als jij die het met twee vingers in de neus het ff openschroeft en binnen een minuutje oplost, jij blij wij blij, slim toch?

FFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :(

Wat is er mis met deze mensen? Je moet anno 2011 toch wel een BEETJE kunnen nadenken dat techniek niet EENZIJDIG IS! Een loodgieter KAN niet programmeren, evenals een elektrotechniek echt geen lab op het zolder heeft waar Dexter van zou klaarkomen, wat voor series kijken sommigen op televisie :?

Als een economiestudent zegt wat ie studeert, dan hoor je reacties als: wauw! Auto van de zaak! Lappie van de zaak! toppie toppie hoor! Effe hard doorwerken en je kan zo partner worden! Kan je ook mijn belastingen enzo invullen, ik betaal je er riant voor! Thumbs up, let's celebrate, 5 evenings a week, ge hoeft toch geen moeilijke formules te leren ^O^

Zegt een technische student in Jip en Janneke taal binnen 20 seconden wat ie doet (dus geen moeilijke uitleg over microchips en al want wij kennen atechneuten door en door), dan hoor je een reactie van: jaja leuk allemaal enzo, maar ik heb thuis problemen met mijn televisie, repareer het voor me wil je? Ik heb niet veel geld, verspild aan de bier enzo, maar we zijn vrienden, toch?

Oke, ik kan het deze mensen niet helemaal kwalijk nemen. Ik zou ook denken dat iemand die iets met techniek studeert, wel met zijn handen vastgebonden aan zijn rug het Pentagon zou kunnen hacken, geen geld nodig heeft omdat ie makkelijk wat nullen bijschrijft op zijn rekening en dergelijke. Dat terzijde, maar het afstuderen begint, ge hebt lang geleden, nauwelijks geld verdient, tijd om te werken, jonge! *O*

Na sollicitatiegesprek met een economiestudent hoor je: Super! U heeft in dit dispuut veel werkzaamheden verricht, bierdrinkfestijnen georganiseerd, onzekere eerstejaarsstudenten ontmaagdingwedstrijden gewonnen, u bent ook nog eens ondernemend geweest en heeft belastingen her en der ingevuld. Wow! Met zoveel ervaring bieden wij u een riante topsalaris aan van 3100 euro, het is een beetje aan de lage kant maar u kunt binnen een paar maanden doorgroeien naar Management of Technical Department, dan kunt u die nerds leiden en zeggen dat ze wat harder moeten werken en maar lekker thuis moeten programmeren in hun vrije tijd, those geeks just LOVE programming! U krijgt een auto, telefoon, laptop en ik beloof u dat u binnen een paar jaar een ton tot twee zult verdienen, champagne *O*

Na een sollicitatiegesprek met een technische student: Ehm, oke oke. wij hebben nog wat monteurwerkzaamheden maar je wilt zeker wat meer? Nou meneertje, ik zie dat u nauwelijks werkzaamheden heeft verricht. Had u niet microchips kunnen ontwerpen tijdens uw studietijd ofzo? Ik neem aan dat je 's avonds toch niets te doen heeft en de hele dag programmeert toch? Daar houden jullie geeks wel van, of niet? Afijn, ik laat je wel werken op de afdeling stroomleidingen, dan kunt u het berekenen enzo. We beginnen met een startsalaris van 2100 bruto, een beetje aan de hoge kant voor iemand als jij, want ik neem aan dat andere studenten al een heel robot thuis hebben die kan praten als knight rider, toch? Jij hebt dat niet? Nou, wat een luie student ben je geweest. Negens op uw diploma? wow, spieken kunt u als de beste, ik zie geen nevenactiviteiten o wacht, wat staat hier: programmeerwedstrijd gewonnen, wow! Je mag je programmeerwerk 's avonds meenemen naar huis, jullie nerds vinden het toch leuk om de hele dag te programmerenn ^O^ Auto van de zaak? Hoezo jullie geeks blijven toch de hele dag in een lab, laptop en telefoon van de zaak? jullie hebben vast jullie eigen lappies en telefoons gemaakt op school dus dat is niet nodig :{ Ik stel je voor aan meneer Economie, hij zal je baas zijn, het boeit hem niets van techniek, zolang jij maar harder werkt en nooit klaagt dat het niet werkt want dan kijk je maar meer Star trek ofzo, en ja het is niet de bedoeling dat je loonsverhoging eist, jullie kozen toch voor het plezier dit werk? Je krijgt lekker veel werkplezier ^O^

Als ik opnieuw kon kiezen, dan zou ik voor Accountancy kiezen. Men krijgt geen SHIT voor een technische opleiding. Je moet zoveel SHIT tijd inleveren en het levert geen moer op. Maar ik denk dat ik liever emigreer naar Amerika of China, daar krijgen techneuten duizend maal meer waardering dan hier :r
Je zou je tijd beter besteden aan het repareren van mijn laptop, in plaats van dit soort huilietopics te maken.
pi_90879367
Alpha, Beta, Gamma, Praxis, lekker boeien!!

Elke opleiding is anders en hebben verschillende moeilijkheidsgraden. Of het nou Alpha of Beta is.
Als je slim genoeg bent zal je het niet zwaar hebben. Indien dit wel zo is heb je jezelf te hoog ingeschaald en moet je een stapje naar beneden doen ;)
pi_90879565
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 13:53 schreef AciD_Nightmare het volgende:

Als je slim genoeg bent zal je het niet zwaar hebben.
Onderschat discipline niet. Slim genoeg zijn is handig, maar niet het belangrijkst....
pi_90879911
Béta huil topic
  woensdag 5 januari 2011 @ 14:15:39 #113
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_90880295
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:06 schreef Yreal het volgende:
Béta huil topic
Havoscholieren met een mening :') Het is trouwens bèta.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
pi_90880301
Het ligt ook maar net aan de persoon..

Ik doe zelf hbo bedrijfseconomie/accountancy. Vind het best makkelijk en het kost me vrij weinig tijd tot nu toe. (zit in jaar 2, P gehaald in het eerste jaar)

Mijn broer is bezig met afstuderen van de studie advanced technology/chemische technology. Kost hem volgens mij niet extreem veel tijd en moeite. Hij haalt goede cijfers en heeft genoeg tijd voor twee bijbanen. :)
pi_90880338
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:15 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]

Havoscholieren met een mening :')
Vrouwen met een mening :')
  woensdag 5 januari 2011 @ 14:17:10 #116
206937 Rubber_Johnny
Groter is altijd beter!!
pi_90880363
Deed psychologie, doe nu een pre master met informatica en wiskunde. Ik ervaar wel een verschil hoor. pffff...

Maar wel loei-interessant.
  woensdag 5 januari 2011 @ 14:18:17 #117
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_90880415
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:16 schreef Yreal het volgende:

[..]

Vrouwen met een mening :')
Havoscholieren met een mening over vrouwen :')
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
pi_90880426
Ik doe je moeder. :)
pi_90880656
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 13:57 schreef xibalba het volgende:

[..]

Onderschat discipline niet. Slim genoeg zijn is handig, maar niet het belangrijkst....
Ja precies, als je gewoon je boekjes leest en je lesjes volgt hoef je het niet zwaar te hebben.....op wat uitzonderingen daargelaten....
pi_90880683
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 13:53 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Alpha, Beta, Gamma, Praxis, lekker boeien!!

Elke opleiding is anders en hebben verschillende moeilijkheidsgraden. Of het nou Alpha of Beta is.
Als je slim genoeg bent zal je het niet zwaar hebben. Indien dit wel zo is heb je jezelf te hoog ingeschaald en moet je een stapje naar beneden doen ;)
Nee dat is gewoon niet waar. Bèta's moeten gewoon harder werken... verder niks om voor te huilen..
Komt keesje bij de leraar: "Meester, ik word gepest, iedereen noemt me schele keesje"
Waarop de leraar antwoordt: "Wat kan jou dat nou schelen keesje ?"
_o_
pi_90880693
quote:
10s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:18 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]

Havoscholieren met een mening over vrouwen :')
Ik ben geen havo scholier, met je kut argumenten.
  woensdag 5 januari 2011 @ 14:24:54 #122
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_90880735
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:24 schreef Yreal het volgende:

[..]

Ik ben geen havo scholier, met je kut argumenten.
Eens een havoscholier, altijd een havoscholier.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  woensdag 5 januari 2011 @ 14:26:14 #123
286575 Roces18
Chef de party
pi_90880809
jankerd bah
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_90881147
quote:
12s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:24 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]

Eens een havoscholier, altijd een havoscholier.
Elitaire flikker :')

De door jullie zo geliefde leider van de SP komt ook van de havo en daar rennen jullie ook achteraan :') .
pi_90881152
Ik doe twee betastudies en zuip 3x per week bij mijn vereniging en 1 a 2x thuis. Bovendien is labrat worden een keuze, ik kan met mijn studies ook de economische kant op waar ze mij maar wat graag zullen willen hebben. Klacht derhalve ongegrond.
  woensdag 5 januari 2011 @ 14:36:55 #126
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_90881321
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:33 schreef Yreal het volgende:

[..]

Elitaire flikker :')

De door jullie zo geliefde leider van de SP komt ook van de havo en daar rennen jullie ook achteraan :') .
Haha, grapjas. Ik stem geen SP, ik ben immers geen arbeider.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
pi_90881552
quote:
Het ligt ook maar net aan de persoon..

Ik doe zelf hbo bedrijfseconomie/accountancy. Vind het best makkelijk en het kost me vrij weinig tijd tot nu toe. (zit in jaar 2, P gehaald in het eerste jaar)

Mijn broer is bezig met afstuderen van de studie advanced technology/chemische technology. Kost hem volgens mij niet extreem veel tijd en moeite. Hij haalt goede cijfers en heeft genoeg tijd voor twee bijbanen. :)
hbo :')

quote:
Ik doe twee betastudies en zuip 3x per week bij mijn vereniging en 1 a 2x thuis. Bovendien is labrat worden een keuze, ik kan met mijn studies ook de economische kant op waar ze mij maar wat graag zullen willen hebben. Klacht derhalve ongegrond.
Obvious troll is obvious :{w
intergalactic
pi_90881807
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:42 schreef Bionical het volgende:

[..]

hbo :')

[..]

Obvious troll is obvious :{w
Niks mis met hbo. :{w
Ben trouwens van plan om hierna door te studeren aan de universiteit.
pi_90881832
Je kan nog zulke mooie credentials hebben, als je een autistische fuck-up bent zul je het nooit ver schoppen.
Derevaun Seraun.
pi_90882072
Je kunt wel zien dat de OP door een redelijk intelligente student is geschreven. Iemand die economie studeert - type VVD'er - zou met zijn vingers nog vet van een frikandelbroodje zijn (onterechte) klacht in 3 regeltjes hebben getikt en er ter ondersteuning nog een plaatje bij hebben geplaatst.
pi_90886059
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:33 schreef Yreal het volgende:

[..]

Elitaire flikker :')

De door jullie zo geliefde leider van de SP komt ook van de havo en daar rennen jullie ook achteraan :') .
Jezus gast, neem anders even contact op met vergezocht, zit ook ergens op fok!
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 13:53 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Alpha, Beta, Gamma, Praxis, lekker boeien!!

Elke opleiding is anders en hebben verschillende moeilijkheidsgraden. Of het nou Alpha of Beta is.
Als je slim genoeg bent zal je het niet zwaar hebben. Indien dit wel zo is heb je jezelf te hoog ingeschaald en moet je een stapje naar beneden doen ;)
Dit is dan wel weer waar. Je moet gewoon doen wat je leuk vind. Als je puur gaat voor de toekomstmogelijkheden en je salaris ben je ook niet helemaal goed bezig. Leuk, 50k per jaar verdienen maar dagelijks het niet naar je zin hebben op werk. Doe mij dan maar 20k minder en veel plezier. :)
Nederlander in München, met voorliefde voor Taiwan en auti's gonna aut.
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:31:30 #132
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_90886283
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:27 schreef Hojdhopper het volgende:

[..]

Dit is dan wel weer waar. Je moet gewoon doen wat je leuk vind. Als je puur gaat voor de toekomstmogelijkheden en je salaris ben je ook niet helemaal goed bezig. Leuk, 50k per jaar verdienen maar dagelijks het niet naar je zin hebben op werk. Doe mij dan maar 20k minder en veel plezier. :)
Zo is het. Het is vooral die mentaliteit die ervoor zorgt dat er nog bèta's bestaan.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:39:19 #133
328246 Chilliewillie88
Roi dans mon château
pi_90886716
Man man.. daar krijg je toch de touwtyfus van. Altijd dat gebleit over het feit dat iemand zijn opleiding te zwaar vindt...
Waarom volg je deze dan? Als je het niet aankunt ga dan iets anders doen dat wél beter bij je past.
Maar in godsnaam hou dat gekanker erover toch voor jezelf.. nobody gives a shit.

Ik zelf volg ook een (universitaire) opleiding die me eigenlijk geen fluit meer kan boeien, maar dat is nu wel eens het laatste waar ik over ga klagen.
Ik heb maar ongeveer 12 uur les per week, ga daarvan hooguit 1/3e. Voor de rest doe ik een gans semester NIKS.

Zoek u ook zo'n richting of stop met huilen.
pi_90886798
pi_90887181
Ja ach, wij doen wel gewoon het leuke werk. Ik heb weinig zin om 5 dagen per week spreadsheets in te vullen om die overige 2 dagen 100 euro meer te besteden te hebben :')
pi_90887206
Toch nog wat uit zijn huillie-huillie verhaal kunnen opvissen waar hij gelijk in heeft:

Technische beroepen worden niet gewaardeerd, je verdient ook aardig weinig. En de regering het maar raar vinden dat er niet genoeg mensen voor kiezen.
Door de scholen wordt het btw ook enorm gepusht, ook voor vrouwen die meestal EM kiezen. Terwijl je helemaal niet zo'n geweldige toekomst voor je ziet dan dat je EM had gedaan.

Maar goed, had gewoon NT met biologie gedaan, kun je zo goed als alle kanten op.
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:48:11 #137
298713 SemperSenseo
Een geniale ramp
pi_90887228
quote:
14s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:31 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]

Zo is het. Het is vooral die mentaliteit die ervoor zorgt dat er nog bèta's bestaan.
Mee eens hoor, ik ben zelf ook zo een beetje. Bètas doen het werk omdat zij het leuk vinden, zijn vaak heel loyaal naar de werkgever, en malen niet zo om geld. Maar deze instelling is nou precies waar vaak misbruik van gemaakt wordt.Dit heb ik zelf op een harde manier moeten leren.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe." - Albert Einstein (1879 - 1955)
"A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool." - William Shakespeare (1564 - 1616)
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:48:42 #138
223428 Countess
De kater komt later. Prrrrt!
pi_90887258
Jongen, ik ben jaloers op alle bèta-kerels onder ons. :( :( :( :( :(

Ik had graag een van de weinige vrouwen willen zijn met een bèta-studie, maar dat kan alleen als ik me omschool tot een volwaardig N&T-profiel. :'(
Kom ook gezellig meekotsen in mijn pukeboek!
pi_90887328
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:48 schreef SemperSenseo het volgende:

[..]

Mee eens hoor, ik ben zelf ook zo een beetje. Bètas doen het werk omdat zij het leuk vinden, zijn vaak heel loyaal naar de werkgever, en malen niet zo om geld. Maar deze instelling is nou precies waar vaak misbruik van gemaakt wordt.Dit heb ik zelf op een harde manier moeten leren.
Tip voor TS, ga malen om je geld, maar blijf je baan leuk vinden. :D
pi_90887627
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:48 schreef Countess het volgende:
Jongen, ik ben jaloers op alle bèta-kerels onder ons. :( :( :( :( :(

Ik had graag een van de weinige vrouwen willen zijn met een bèta-studie, maar dat kan alleen als ik me omschool tot een volwaardig N&T-profiel. :'(
Het is nooit te laat.
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:55:06 #141
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_90887645
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:48 schreef SemperSenseo het volgende:

[..]

Mee eens hoor, ik ben zelf ook zo een beetje. Bètas doen het werk omdat zij het leuk vinden, zijn vaak heel loyaal naar de werkgever, en malen niet zo om geld. Maar deze instelling is nou precies waar vaak misbruik van gemaakt wordt.
Ja, dat denk ik ook. En ik begrijp de reden natuurlijk wel, maar het is toch een beetje zuur vind ik. Bèta's zijn vaak ook minder geschikt voor het wereldje van netwerken en viavia dingetjes regelen. En, net als vroeger bij gym, wordt je dan vaak gewoon als laatste gekozen. ;(
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  woensdag 5 januari 2011 @ 16:59:03 #142
223428 Countess
De kater komt later. Prrrrt!
pi_90887890
quote:
14s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:54 schreef KomtTijd... het volgende:

[..]

Het is nooit te laat.
Ik blijf hoop houden.
Andere studies dan Beta zijn geen luxe, want saai. Ik zie mezelf nooit Geschiedenis, Kunstgeschiedenis of Vrijetijdsstudies doen :r
Kom ook gezellig meekotsen in mijn pukeboek!
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:00:11 #143
328246 Chilliewillie88
Roi dans mon château
pi_90887946
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 16:59 schreef Countess het volgende:

[..]

Ik blijf hoop houden.
Andere studies dan Beta zijn geen luxe, want saai. Ik zie mezelf nooit Geschiedenis, Kunstgeschiedenis of Vrijetijdsstudies doen :r
wtf zijn vrijetijdsstudies? _O-

Kunnen jullie in Nederland niet eens gewoon voorzien in een reeks normale opleidingen?
pi_90888048
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:00 schreef Chilliewillie88 het volgende:

[..]

wtf zijn vrijetijdsstudies? _O-

Kunnen jullie in Nederland niet eens gewoon voorzien in een reeks normale opleidingen?
Nee je hebt altijd van die mensen die proberen van alles te profiteren, maar werken? Ho,maar!

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-01-2011 17:01:56 ]
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:05:07 #145
253447 Ethanolic
TOUCH UR FUKIN CHEST BRAH
pi_90888239
Ik heb het pas zwaar, MBO niveau 3 Sport en Bewegen ;(
Deathlift or Die.
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:05:30 #146
328246 Chilliewillie88
Roi dans mon château
pi_90888268
Nederlands hoger onderwijs staat in België bekend als zijnde eenvoudig en van lager niveau dan in België. Hoe denken jullie daarover?

Ik studeer rechten, ik weet dat veel mensen die in Leuven niet slagen (en nu wsl ook uit Hasselt), naar Maastricht trekken. Daar slagen ze wél en moeten ze bovendien een jaar minder lang studeren...
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:05:39 #147
223428 Countess
De kater komt later. Prrrrt!
pi_90888278
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:00 schreef Chilliewillie88 het volgende:

[..]

wtf zijn vrijetijdsstudies? _O-

Kunnen jullie in Nederland niet eens gewoon voorzien in een reeks normale opleidingen?
Vrijetijdsstudies? Ik denk een studie voor mensen die te verveeld zijn om zelf te bedenken wat ze nu weer voor hobby moeten verzinnen.
Kom ook gezellig meekotsen in mijn pukeboek!
pi_90888320
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 12:51 schreef SemperSenseo het volgende:

[..]

*Zucht* Volgens mij weet je niet helemaal wat alfa-studies zijn :')

Alfastudies zijn de klassieke studies, zoals letteren, muziek, cultuurwetenschappen, kunstgeschiedenis, politicologie en filosofie.

Waar jij het over hebt zijn gammastudies die zich bezighouden met maatschappij en gedrag. Dit zijn o.a. economie, rechten, psychologie en communicatiewetenschappen.
en geschiedenis dan, is dat een alpha of een gamma studie? :P
stand by me
pi_90888370
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:05 schreef Chilliewillie88 het volgende:
Nederlands hoger onderwijs staat in België bekend als zijnde eenvoudig en van lager niveau dan in België. Hoe denken jullie daarover?

Ik studeer rechten, ik weet dat veel mensen die in Leuven niet slagen (en nu wsl ook uit Hasselt), naar Maastricht trekken. Daar slagen ze wél en moeten ze bovendien een jaar minder lang studeren...
waarom zijn belgen dan zo dom..
stand by me
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:07:56 #150
223428 Countess
De kater komt later. Prrrrt!
pi_90888406
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:05 schreef Chilliewillie88 het volgende:
Nederlands hoger onderwijs staat in België bekend als zijnde eenvoudig en van lager niveau dan in België. Hoe denken jullie daarover?

Ik studeer rechten, ik weet dat veel mensen die in Leuven niet slagen (en nu wsl ook uit Hasselt), naar Maastricht trekken. Daar slagen ze wél en moeten ze bovendien een jaar minder lang studeren...
Ik studeer ook rechten- dat vind ik dan weer de beste optie onder de Alfa-studies.
Kom ook gezellig meekotsen in mijn pukeboek!
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:10:58 #151
253447 Ethanolic
TOUCH UR FUKIN CHEST BRAH
pi_90888577
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:05 schreef Chilliewillie88 het volgende:
Nederlands hoger onderwijs staat in België bekend als zijnde eenvoudig en van lager niveau dan in België. Hoe denken jullie daarover?

Ik studeer rechten, ik weet dat veel mensen die in Leuven niet slagen (en nu wsl ook uit Hasselt), naar Maastricht trekken. Daar slagen ze wél en moeten ze bovendien een jaar minder lang studeren...
België? :')
Deathlift or Die.
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:13:03 #152
328246 Chilliewillie88
Roi dans mon château
pi_90888684
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:07 schreef Countess het volgende:

[..]

Ik studeer ook rechten- dat vind ik dan weer de beste optie onder de Alfa-studies.
Ik niet, ik vind het een waardeloze studie die ik nooit van mijn leven nog opnieuw zou doen. Al een geluk dat ik werk gevonden heb dat nog maar bitter weinig met rechten te maken heeft.
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:13:25 #153
298713 SemperSenseo
Een geniale ramp
pi_90888703
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:06 schreef zone het volgende:

[..]

en geschiedenis dan, is dat een alpha of een gamma studie? :P
kweenie... ik denk een alphastudie :@
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe." - Albert Einstein (1879 - 1955)
"A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool." - William Shakespeare (1564 - 1616)
pi_90888780
quote:
Nederlands hoger onderwijs staat in België bekend als zijnde eenvoudig en van lager niveau dan in België. Hoe denken jullie daarover?

Ik studeer rechten, ik weet dat veel mensen die in Leuven niet slagen (en nu wsl ook uit Hasselt), naar Maastricht trekken. Daar slagen ze wél en moeten ze bovendien een jaar minder lang studeren...
Klopt, en jullie hoeven ook minder te betalen in Belgie voor vrijwel ALLES.

Nederland is een strontland, zou Mensa_Allochtoon hebben gezegd.

Mensa ik mis je... ;(
intergalactic
pi_90888782
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:13 schreef SemperSenseo het volgende:

[..]

kweenie... ik denk een alphastudie :@
ik denk het ook :P
stand by me
  woensdag 5 januari 2011 @ 17:15:00 #156
304120 Bramdecaviaeter
"LSD, 100 µg, i.m."
pi_90888790
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:10 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

België? :')
Belgie heeft nog veel meer een (rijtjes)stamp cultuur, waar Nederland vooral een werkopdrachtje met wat inzichtelijke vraagjes cultuur heeft.

Heb er geen ervaring mee dus kan niet zeggen wat beter is.
Inter faeces et urinam nascimur,
  woensdag 5 januari 2011 @ 18:05:26 #157
328246 Chilliewillie88
Roi dans mon château
pi_90891777
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:14 schreef Bionical het volgende:

[..]

Klopt, en jullie hoeven ook minder te betalen in Belgie voor vrijwel ALLES.

Nederland is een strontland, zou Mensa_Allochtoon hebben gezegd.

Mensa ik mis je... ;(
Nuja ik zou nu ook niet meteen zeggen dat we in België weinig belastingen betalen :p
pi_90893062
Volgens mij zijn er hier echt mensen die denken dat je bij een economische studie geen wiskunde nodig hebt. :')

Juist de mensen die op de middelbare school wiskunde b / wiskunde II hebben gedaan hebben het makkelijker met de meeste vakken.
Play hard, go pro.
pi_90893706
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 17:05 schreef Chilliewillie88 het volgende:
Nederlands hoger onderwijs staat in België bekend als zijnde eenvoudig en van lager niveau dan in België. Hoe denken jullie daarover?

Ik studeer rechten, ik weet dat veel mensen die in Leuven niet slagen (en nu wsl ook uit Hasselt), naar Maastricht trekken. Daar slagen ze wél en moeten ze bovendien een jaar minder lang studeren...
In elke rating staan Nederlandse universiteiten hoger dan de Katholieke Universiteit Leuven. Universiteit Hasselt heb ik niet kunnen vinden in de ratings.

Het kan zijn dat mensen die in Leuven niet slagen in Maastricht wel genoeg motivatie hebben om er genoeg voor te doen. Ook kan het zijn dat ze nu wel slagen omdat ze al een jaar bekend zijn met de stof en het dan eenmaal makkelijker is. Ook kan het zijn dat het onderwijs simpelweg beter gegeven wordt in Maastricht, zodat het inderdaad makkelijker is - maar dan in de zin van toegankelijker.
Derevaun Seraun.
pi_90893778
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 18:26 schreef Aethereal het volgende:
Volgens mij zijn er hier echt mensen die denken dat je bij een economische studie geen wiskunde nodig hebt. :')

Juist de mensen die op de middelbare school wiskunde b / wiskunde II hebben gedaan hebben het makkelijker met de meeste vakken.
Nope, economie is erg op Wiskunde A gericht. Statistieken enzo.
Wiskunde B zijn echt formules.

Vaak kun je met het denkniveau van een student met wiskunde B ook wel statistieken. Denk alleen dat je hier met wiskunde A het makkelijker hebt.
pi_90894491
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 14:48 schreef GuitarJJ het volgende:

[..]

Niks mis met hbo. :{w
Ben trouwens van plan om hierna door te studeren aan de universiteit.
Haha, nog nooit een hbo'er gehoord die daarna niet aan de universiteit door zou studeren. Uiteindelijk falen ze allemaal al in de premaster :')

quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 18:37 schreef Rivalo het volgende:

[..]

Nope, economie is erg op Wiskunde A gericht. Statistieken enzo.
Wiskunde B zijn echt formules.

Vaak kun je met het denkniveau van een student met wiskunde B ook wel statistieken. Denk alleen dat je hier met wiskunde A het makkelijker hebt.
Als econometrie-student zie ik toch weinig terug van de "statistiek" ( :'), heel leuk ook allemaal wat opleidingen als psychologie en geneeskunde "statistiek" noemen) die op de middelbare school behandeld is. In principe leer je met wiskunde A niets meer dan normale verdelingen in je rekenmachine te gooien en de afgeleide van f(x)=2x+3 te berekenen :')
  woensdag 5 januari 2011 @ 18:51:43 #162
287131 FoolWithMokey
Jesus loves you
pi_90894582
Wat voor studie volgt TS precies?
Sisco Certified
pi_90894637
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 18:51 schreef FoolWithMokey het volgende:
Wat voor studie volgt TS precies?
OP gelezen?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_90901524
Ik snap de frustraties van TS wel. Toch is de werkelijkheid anders dan hij denkt. Niet veel mensen hebben de intelligentie, het doorzettingsvermogen en de energie om een fatsoenlijke bèta-opleiding af te ronden. Dat snapt TS, maar dat begrijpen werkgevers ook. De truc is echter om aan te tonen dat je geen autist bent, dat zijn immers de nuttige idioten die je 40 jaar voor een habbekrats in het lab kunt stoppen. Doe na of tijdens je bèta-opleiding dus een studie als (technische) bedrijfskunde, (technische) bestuurskunde of een MBA. Je lacht werkelijk de billen uit je broek als je de stof hiervan ziet, dus steek het niveau van deze opleiding niet te laag in. Elke MBA in Europa moet voor een goede bèta geen probleem zijn. Dan pwn je bijna elk alfa- of gammapikkie.
"You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of football team, or some nuclear weapons, but in the very least you need a beer." (Frank Zappa)
  woensdag 5 januari 2011 @ 20:41:57 #165
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_90901761
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 20:37 schreef iehlaak het volgende:
Dan pwn je bijna elk alfa- of gammapikkie.
Met world of warcraft zeker :{w
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
pi_90903032
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 20:37 schreef iehlaak het volgende:
Dan pwn je bijna elk alfa- of gammapikkie.
Dat kan nog weleens tegenvallen met een gebrek aan connecties.
Derevaun Seraun.
pi_90909717
Reken er maar op dat 80% van je connecties binnen tien jaar drie dagen per week beleidsambtenaar bij een middelgrote gemeente is en de rest van de tijd voor de kids zorgt. Alfa- en gammastudies zijn leuk voor vrouwen die later moeder willen worden maar toch leuk erbij willen blijven werken. Verder niks mis mee, prima dat vrouwen ook kunnen studeren.
"You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of football team, or some nuclear weapons, but in the very least you need a beer." (Frank Zappa)
pi_90911293
quote:
Ik snap de frustraties van TS wel. Toch is de werkelijkheid anders dan hij denkt. Niet veel mensen hebben de intelligentie, het doorzettingsvermogen en de energie om een fatsoenlijke bèta-opleiding af te ronden. Dat snapt TS, maar dat begrijpen werkgevers ook. De truc is echter om aan te tonen dat je geen autist bent, dat zijn immers de nuttige idioten die je 40 jaar voor een habbekrats in het lab kunt stoppen. Doe na of tijdens je bèta-opleiding dus een studie als (technische) bedrijfskunde, (technische) bestuurskunde of een MBA. Je lacht werkelijk de billen uit je broek als je de stof hiervan ziet, dus steek het niveau van deze opleiding niet te laag in. Elke MBA in Europa moet voor een goede bèta geen probleem zijn. Dan pwn je bijna elk alfa- of gammapikkie.
Thanx bro, jij geeft me weer hoop ^o^
intergalactic
  woensdag 5 januari 2011 @ 23:13:14 #169
177885 JoaC
Het is patat
pi_90911556
TS: Heb je het by the way over de studies die zwak zijn, de studenten, of de algehele disciplines (specifiek Politicologie, Wijsbegeerte en Kunstgeschiedenis, Vrijetijdsgedoe is HBO en dus geen studie)

Er is namelijk een grote groep die het voor de uitzonderingen verpest

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[quote][img]http://i.fokzine.net/p/10s.gif[/img] Op maandag 23 april 2012 17:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
  woensdag 5 januari 2011 @ 23:33:11 #170
206937 Rubber_Johnny
Groter is altijd beter!!
pi_90912656
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 23:13 schreef JoaC het volgende:
TS: Heb je het by the way over de studies die zwak zijn, de studenten, of de algehele disciplines (specifiek Politicologie, Wijsbegeerte en Kunstgeschiedenis, Vrijetijdsgedoe is HBO en dus geen studie)

Wijsbegeerte is niet een zwakke studie hoor. Ik doe vakken van een researchmaster wijsbegeerte en moet me uit de naad werken ervoor.

Veel wijsbegeerte zit haast tegen de wiskunde aan, zo zuiver en abstract. Door die papers heen komen en ze echt begrijpen is best zwaar. En dit soort papers snap je, of je snapt ze niet, het is niet zo dat je voor alle interpretaties wel een lulverhaal kunt ophangen.

Ter vergelijking: psychologie kostte me beduidend minder moeite, wiskunde en informatica net iets meer.

Al wordt er op andere opleidingen misschien wat wolliger wijsbegeerte gegeven...
  woensdag 5 januari 2011 @ 23:56:37 #171
177885 JoaC
Het is patat
pi_90913871
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 23:33 schreef Rubber_Johnny het volgende:

[..]

Wijsbegeerte is niet een zwakke studie hoor. Ik doe vakken van een researchmaster wijsbegeerte en moet me uit de naad werken ervoor.

Veel wijsbegeerte zit haast tegen de wiskunde aan, zo zuiver en abstract. Door die papers heen komen en ze echt begrijpen is best zwaar. En dit soort papers snap je, of je snapt ze niet, het is niet zo dat je voor alle interpretaties wel een lulverhaal kunt ophangen.

Ter vergelijking: psychologie kostte me beduidend minder moeite, wiskunde en informatica net iets meer.

Al wordt er op andere opleidingen misschien wat wolliger wijsbegeerte gegeven...
Merk jij geen verschil tussen lapzwansen die de studie gewoon halen en die hele kleine groep die het vak uitdiept? Ik doe geen wijsbegeerte btw
[quote][img]http://i.fokzine.net/p/10s.gif[/img] Op maandag 23 april 2012 17:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
pi_90915214
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 23:56 schreef JoaC het volgende:

[..]

Merk jij geen verschil tussen lapzwansen die de studie gewoon halen en die hele kleine groep die het vak uitdiept? Ik doe geen wijsbegeerte btw
Lapzwansen die de studie gewoon halen, redden het meestal niet op wijsbegeerte omdat het beroep doet op eigen inzichten. Uitdiepen van het vak is de enige manier om het te halen want wijsgeren refereren vaak naar andere disciplines, er is ook geen voorgekauwde methodiek zoals bij economie of rechten.
pi_90917793
quote:
Lapzwansen die de studie gewoon halen, redden het meestal niet op wijsbegeerte omdat het beroep doet op eigen inzichten. Uitdiepen van het vak is de enige manier om het te halen want wijsgeren refereren vaak naar andere disciplines, er is ook geen voorgekauwde methodiek zoals bij economie of rechten.
Was er niet een beroemde Wijsbegeerte dropout genaamd Bert Brussen, die hbo-ers hekelde :D
intergalactic
pi_90917857
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 18:37 schreef Rivalo het volgende:

[..]

Nope, economie is erg op Wiskunde A gericht. Statistieken enzo.
Wiskunde B zijn echt formules.

Vaak kun je met het denkniveau van een student met wiskunde B ook wel statistieken. Denk alleen dat je hier met wiskunde A het makkelijker hebt.
Ja, daarom faalt ook 70% van de opleiding bij het vak micro-economie en wiskunde I. :')

Voor de duidelijkheid; daar wordt hoofdzakelijk gedifferentieerd. :')

Ik hoef er hopelijk niet bij te zeggen dat vermoedelijk de meerderheid wiskunde A heeft gehad op de middelbare school.
Play hard, go pro.
  donderdag 6 januari 2011 @ 11:45:03 #175
206937 Rubber_Johnny
Groter is altijd beter!!
pi_90924193
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 23:56 schreef JoaC het volgende:

[..]

Merk jij geen verschil tussen lapzwansen die de studie gewoon halen en die hele kleine groep die het vak uitdiept? Ik doe geen wijsbegeerte btw
Bij mij op de opleiding heb je niet echt lapzwansen, iedereen is wel serieus bezig met de vakken (het is een masteropleiding). Wel heb je dat mensen soms maar 2 vakken per kwartiel volgen of dingen te laat inleveren. Maar dat is juist omdat ze de vakken niet afraffelen..
pi_90924769
Ik studeer Economie & Informatica, best of both worlds :Y)

Verder idd typerend dat Alfa studenten doorgaans vrij veel tijd overhouden, waar bèta studenten verzuipen in de opdrachten e.d. An sich is dat laatste natuurlijk niet persé fout, maar misschien zouden ze daar wel meer stil bij moeten staan in Den Haag...
pi_90943364
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 20:37 schreef iehlaak het volgende:
Ik snap de frustraties van TS wel. Toch is de werkelijkheid anders dan hij denkt. Niet veel mensen hebben de intelligentie, het doorzettingsvermogen en de energie om een fatsoenlijke bèta-opleiding af te ronden. Dat snapt TS, maar dat begrijpen werkgevers ook. De truc is echter om aan te tonen dat je geen autist bent, dat zijn immers de nuttige idioten die je 40 jaar voor een habbekrats in het lab kunt stoppen. Doe na of tijdens je bèta-opleiding dus een studie als (technische) bedrijfskunde, (technische) bestuurskunde of een MBA. Je lacht werkelijk de billen uit je broek als je de stof hiervan ziet, dus steek het niveau van deze opleiding niet te laag in. Elke MBA in Europa moet voor een goede bèta geen probleem zijn. Dan pwn je bijna elk alfa- of gammapikkie.
Waarom moet je als je in het lab wilt werken minder betaald krijgen en autist zijn? Daar wordt het meeste denkwerk verricht!
Komt keesje bij de leraar: "Meester, ik word gepest, iedereen noemt me schele keesje"
Waarop de leraar antwoordt: "Wat kan jou dat nou schelen keesje ?"
_o_
pi_90944527
quote:
Waarom moet je als je in het lab wilt werken minder betaald krijgen en autist zijn? Daar wordt het meeste denkwerk verricht!
en juist DAAR krijg je minder betaalt dan zo'n kantooryuppie die de hele dag zit te F5'-en op FOK! ;(
intergalactic
pi_90945340
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 19:07 schreef Bionical het volgende:

[..]

en juist DAAR krijg je minder betaalt dan zo'n kantooryuppie die de hele dag zit te F5'-en op FOK! ;(
Life's a bitch, and then you die?
pi_90946880
quote:
10s.gif Op woensdag 5 januari 2011 22:41 schreef iehlaak het volgende:
Reken er maar op dat 80% van je connecties binnen tien jaar drie dagen per week beleidsambtenaar bij een middelgrote gemeente is en de rest van de tijd voor de kids zorgt. Alfa- en gammastudies zijn leuk voor vrouwen die later moeder willen worden maar toch leuk erbij willen blijven werken. Verder niks mis mee, prima dat vrouwen ook kunnen studeren.
Twee op de tien zijn dan sterke connecties, en dat noem ik toch een zeer goede score.
Derevaun Seraun.
pi_91013448
quote:
Life's a bitch, and then you die?
yup
intergalactic
pi_91776778
Je kiest meestal voor een bètastudie omdat je het leuk vind, niet omdat het je zoveel geld kan opleveren.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_91778528
Mensen met een alpha studie.. :') :')
pi_91778654
quote:
Je kiest meestal voor een bètastudie omdat je het leuk vind, niet omdat het je zoveel geld kan opleveren.
Dat is toch wel een smoes die door managers in stand wordt gehouden zodat men meer geld kwijt is aan pretstudentjes en niet aan hardcore betastudenten (dat zijn toch nerds die de hele dag in het donker programmeren eigenlijk zouden ze ons moeten betalen :') )

:{
nooit meer een hit daarna :'(
  zondag 23 januari 2011 @ 23:21:34 #185
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_91778810
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 23:18 schreef LastPapaRoach het volgende:

[..]

Dat is toch wel een smoes die door managers in stand wordt gehouden zodat men meer geld kwijt is aan pretstudentjes en niet aan hardcore betastudenten (dat zijn toch nerds die de hele dag in het donker programmeren eigenlijk zouden ze ons moeten betalen :') )

:{
Maar als er geen kern van waarheid in zou zitten, zouden er geen bètastudenten zijn.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
pi_91779333
Ik stopte met lezen toen ik béta zag staan. Wat is dat?
pi_91780572
Beta boys
pi_91781072
quote:
Ik stopte met lezen toen ik béta zag staan. Wat is dat?
een beta zal dit nooit doen bij een sollicitatiegesprek:

“Ja hoiiiiiiiiii allemaal, ik ben Hanneke en ik heb pedagogische sociale hulpverlening op de HBO in Almere gestudeerd………Almere de BESTE!!!!!!!!!!!!en het is zeg maar SUPER leuk…hihihi….en ik heb zeg maar ook heel veel vrienden…en zeg maar we gaan heel vaak samen stappen en zo en na school gaan we ook samen drinken en zo…zeg maar…. en we zijn ook naar de Ardennehhh geweest met schooluitje…..SUPER GAAF!!!!....en je hoeft niet veel huiswerk te maken, dus da’ vin’ ik wel heuuuul leuk…hihihi……zeg maar….en er zijn ook SUPER lekker jongens….hihi….Brian, kusjes!!!!!…..en zeg maar ik vind het leuk en zo om met mensen te werken…en ik kreeg hoofdpijn van rekenen en taal en zo op de MAVO…en toen zei mijn leraar… zeg maar… dat ik beter dit kon doen….want dit is… zeg maar… minder met rekenen en taal en zo en…. zeg maar… meer met mensen en zo…..en je kan er ALLE kanten mee op, want je kan zeg maar ook senior admiraal president onderkoning van Iphone worden zeg maar…..want zeg maar dat kan allemaal met dit opleiding zeg maar…..want we hebben ook een vak gehad waarin je leerde hoe je de telefoon moest opnemen en zo….en telefoons hebben ze bij Iphone ook….dus zeg maar dan zit ik wel goed. Mag ik nu mijn Volkswagen lease bak?”
nooit meer een hit daarna :'(
  maandag 24 januari 2011 @ 00:59:05 #189
93438 Shadowlyse
Ja zo gaat dat he
pi_91782415
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 00:15 schreef LastPapaRoach het volgende:

[..]

een beta zal dit nooit doen bij een sollicitatiegesprek:

“Ja hoiiiiiiiiii allemaal, ik ben Hanneke en ik heb pedagogische sociale hulpverlening op de HBO in Almere gestudeerd………Almere de BESTE!!!!!!!!!!!!en het is zeg maar SUPER leuk…hihihi….en ik heb zeg maar ook heel veel vrienden…en zeg maar we gaan heel vaak samen stappen en zo en na school gaan we ook samen drinken en zo…zeg maar…. en we zijn ook naar de Ardennehhh geweest met schooluitje…..SUPER GAAF!!!!....en je hoeft niet veel huiswerk te maken, dus da’ vin’ ik wel heuuuul leuk…hihihi……zeg maar….en er zijn ook SUPER lekker jongens….hihi….Brian, kusjes!!!!!…..en zeg maar ik vind het leuk en zo om met mensen te werken…en ik kreeg hoofdpijn van rekenen en taal en zo op de MAVO…en toen zei mijn leraar… zeg maar… dat ik beter dit kon doen….want dit is… zeg maar… minder met rekenen en taal en zo en…. zeg maar… meer met mensen en zo…..en je kan er ALLE kanten mee op, want je kan zeg maar ook senior admiraal president onderkoning van Iphone worden zeg maar…..want zeg maar dat kan allemaal met dit opleiding zeg maar…..want we hebben ook een vak gehad waarin je leerde hoe je de telefoon moest opnemen en zo….en telefoons hebben ze bij Iphone ook….dus zeg maar dan zit ik wel goed. Mag ik nu mijn Volkswagen lease bak?”
Dit heeft niks met alfa of beta te maken. Debielen heb je overal
hier komt ooit een heel wijs en gewichtig citaat.....
pi_91785274
Goed gekickt.
pi_91785312
En Industrieel Ontwerpers dan?
Eastside, Westside, Genocide
  maandag 24 januari 2011 @ 05:38:54 #192
332366 San_Andreas
Begin your tour here!
pi_91785322
- moeiljke studie
- geen leuke banen
- sociaal beperk je jezelf want omgeven door IT-kneuzen en ander autistisch volk
- kansloos op de relatie markt

begin nooit aan een technische studie

[ Bericht 6% gewijzigd door San_Andreas op 24-01-2011 05:47:38 ]
"Ik quote graag mezelf."
  maandag 24 januari 2011 @ 10:33:29 #193
287131 FoolWithMokey
Jesus loves you
pi_91788700
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 05:38 schreef San_Andreas het volgende:
- moeiljke studie
- geen leuke banen
- sociaal beperk je jezelf want omgeven door IT-kneuzen en ander autistisch volk
- kansloos op de relatie markt

begin nooit aan een technische studie
Wat als je IT heel leuk vindt, maar daarnaast wel een sociaal leven wilt hebben?
Sisco Certified
pi_91790880
Mijn ervaring is juist dat bèta's minder opdrachten hebben, alfa's moeten ziekelijk veel lezen

En ik ben een beta :')
pi_91790942
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 00:15 schreef LastPapaRoach het volgende:

[..]

een beta zal dit nooit doen bij een sollicitatiegesprek:

“Ja hoiiiiiiiiii allemaal, ik ben Hanneke en ik heb pedagogische sociale hulpverlening op de HBO in Almere gestudeerd………Almere de BESTE!!!!!!!!!!!!en het is zeg maar SUPER leuk…hihihi….en ik heb zeg maar ook heel veel vrienden…en zeg maar we gaan heel vaak samen stappen en zo en na school gaan we ook samen drinken en zo…zeg maar…. en we zijn ook naar de Ardennehhh geweest met schooluitje…..SUPER GAAF!!!!....en je hoeft niet veel huiswerk te maken, dus da’ vin’ ik wel heuuuul leuk…hihihi……zeg maar….en er zijn ook SUPER lekker jongens….hihi….Brian, kusjes!!!!!…..en zeg maar ik vind het leuk en zo om met mensen te werken…en ik kreeg hoofdpijn van rekenen en taal en zo op de MAVO…en toen zei mijn leraar… zeg maar… dat ik beter dit kon doen….want dit is… zeg maar… minder met rekenen en taal en zo en…. zeg maar… meer met mensen en zo…..en je kan er ALLE kanten mee op, want je kan zeg maar ook senior admiraal president onderkoning van Iphone worden zeg maar…..want zeg maar dat kan allemaal met dit opleiding zeg maar…..want we hebben ook een vak gehad waarin je leerde hoe je de telefoon moest opnemen en zo….en telefoons hebben ze bij Iphone ook….dus zeg maar dan zit ik wel goed. Mag ik nu mijn Volkswagen lease bak?”
:')
  maandag 24 januari 2011 @ 11:48:48 #196
206937 Rubber_Johnny
Groter is altijd beter!!
pi_91791182
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 00:15 schreef LastPapaRoach het volgende:

[..]

een beta zal dit nooit doen bij een sollicitatiegesprek:

“Ja hoiiiiiiiiii allemaal, ik ben Hanneke en ik heb pedagogische sociale hulpverlening op de HBO in Almere gestudeerd………Almere de BESTE!!!!!!!!!!!!en het is zeg maar SUPER leuk…hihihi….en ik heb zeg maar ook heel veel vrienden…en zeg maar we gaan heel vaak samen stappen en zo en na school gaan we ook samen drinken en zo…zeg maar…. en we zijn ook naar de Ardennehhh geweest met schooluitje…..SUPER GAAF!!!!....en je hoeft niet veel huiswerk te maken, dus da’ vin’ ik wel heuuuul leuk…hihihi……zeg maar….en er zijn ook SUPER lekker jongens….hihi….Brian, kusjes!!!!!…..en zeg maar ik vind het leuk en zo om met mensen te werken…en ik kreeg hoofdpijn van rekenen en taal en zo op de MAVO…en toen zei mijn leraar… zeg maar… dat ik beter dit kon doen….want dit is… zeg maar… minder met rekenen en taal en zo en…. zeg maar… meer met mensen en zo…..en je kan er ALLE kanten mee op, want je kan zeg maar ook senior admiraal president onderkoning van Iphone worden zeg maar…..want zeg maar dat kan allemaal met dit opleiding zeg maar…..want we hebben ook een vak gehad waarin je leerde hoe je de telefoon moest opnemen en zo….en telefoons hebben ze bij Iphone ook….dus zeg maar dan zit ik wel goed. Mag ik nu mijn Volkswagen lease bak?”
En die gaat vervolgens in het onderwijs slimme mensen afrekenen op hun 'gebrekkige sociaal-emotionele ontwikkeling'. (lees: ze zijn niet zo als zij).

:') :')
  maandag 24 januari 2011 @ 11:49:59 #197
-1 #ANONIEM
Integere Lul
pi_91791216
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 00:15 schreef LastPapaRoach het volgende:

[..]

een beta zal dit nooit doen bij een sollicitatiegesprek:

“Ja hoiiiiiiiiii allemaal, ik ben Hanneke en ik heb pedagogische sociale hulpverlening op de HBO in Almere gestudeerd………Almere de BESTE!!!!!!!!!!!!en het is zeg maar SUPER leuk…hihihi….en ik heb zeg maar ook heel veel vrienden…en zeg maar we gaan heel vaak samen stappen en zo en na school gaan we ook samen drinken en zo…zeg maar…. en we zijn ook naar de Ardennehhh geweest met schooluitje…..SUPER GAAF!!!!....en je hoeft niet veel huiswerk te maken, dus da’ vin’ ik wel heuuuul leuk…hihihi……zeg maar….en er zijn ook SUPER lekker jongens….hihi….Brian, kusjes!!!!!…..en zeg maar ik vind het leuk en zo om met mensen te werken…en ik kreeg hoofdpijn van rekenen en taal en zo op de MAVO…en toen zei mijn leraar… zeg maar… dat ik beter dit kon doen….want dit is… zeg maar… minder met rekenen en taal en zo en…. zeg maar… meer met mensen en zo…..en je kan er ALLE kanten mee op, want je kan zeg maar ook senior admiraal president onderkoning van Iphone worden zeg maar…..want zeg maar dat kan allemaal met dit opleiding zeg maar…..want we hebben ook een vak gehad waarin je leerde hoe je de telefoon moest opnemen en zo….en telefoons hebben ze bij Iphone ook….dus zeg maar dan zit ik wel goed. Mag ik nu mijn Volkswagen lease bak?”
:')
Feyenoord Rotterdam
pi_91811976
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 00:15 schreef LastPapaRoach het volgende:

[..]

een beta zal dit nooit doen bij een sollicitatiegesprek:

“Ja hoiiiiiiiiii allemaal, ik ben Hanneke en ik heb pedagogische sociale hulpverlening op de HBO in Almere gestudeerd………Almere de BESTE!!!!!!!!!!!!en het is zeg maar SUPER leuk…hihihi….en ik heb zeg maar ook heel veel vrienden…en zeg maar we gaan heel vaak samen stappen en zo en na school gaan we ook samen drinken en zo…zeg maar…. en we zijn ook naar de Ardennehhh geweest met schooluitje…..SUPER GAAF!!!!....en je hoeft niet veel huiswerk te maken, dus da’ vin’ ik wel heuuuul leuk…hihihi……zeg maar….en er zijn ook SUPER lekker jongens….hihi….Brian, kusjes!!!!!…..en zeg maar ik vind het leuk en zo om met mensen te werken…en ik kreeg hoofdpijn van rekenen en taal en zo op de MAVO…en toen zei mijn leraar… zeg maar… dat ik beter dit kon doen….want dit is… zeg maar… minder met rekenen en taal en zo en…. zeg maar… meer met mensen en zo…..en je kan er ALLE kanten mee op, want je kan zeg maar ook senior admiraal president onderkoning van Iphone worden zeg maar…..want zeg maar dat kan allemaal met dit opleiding zeg maar…..want we hebben ook een vak gehad waarin je leerde hoe je de telefoon moest opnemen en zo….en telefoons hebben ze bij Iphone ook….dus zeg maar dan zit ik wel goed. Mag ik nu mijn Volkswagen lease bak?”
Wat moet ik nu zeggen dan? Nee dat klopt, want bèta's komen niet buiten en hebben geen sociaal leven? Of ben ik dan net zo dom bezig? :')
pi_91811991
Moet ik dat allemaal gaan lezen? :{
No amount of money ever bought a second of time.
pi_91813963
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 05:38 schreef San_Andreas het volgende:
- moeiljke studie
- geen leuke banen
- sociaal beperk je jezelf want omgeven door IT-kneuzen en ander autistisch volk
- kansloos op de relatie markt

begin nooit aan een technische studie
- Moeilijke studie --> klopt
- Geen leuke banen --> Subjectief, ik vind dat het juist uitdagende banen zijnl.
- Sociaal beperk je jezelf --> Je kan ook wel met niet-beta's praten ;)
- Kansloos op de relatiemarkt --> Niet in india ;)
Komt keesje bij de leraar: "Meester, ik word gepest, iedereen noemt me schele keesje"
Waarop de leraar antwoordt: "Wat kan jou dat nou schelen keesje ?"
_o_
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')