Ik vond het ook raar tot ik ergens las dat Facebook in het eerste jaar werd gefinancierd met 500 miljoen dollar. Dat is zo immens veel voor een pas gestart studentenbedrijfje dat de normale wetten van het investeren niet meer gelden. Tegenwoordig draait alles om het grootste marktaandeel te verkrijgen en daarna kijkt men pas naar winst. Het incrementele karakter van een image opbouwen is er niet meer in de internetwereld en dat maakt het imo ook een onvoorspelbare business.quote:Op zondag 19 december 2010 12:03 schreef SeLang het volgende:
Ik blijf me verbazen over de dynamiek (en onvoorspelbaarheid) van die PC/ internet (2.0) wereld. Een paar jaar geleden leek Google onaantastbaar. Nu krijgen ze opeens serieuze dreiging van Facebook die zomaar uit het niets is opgekomen.
Verkoop van wat? Een daarnaast heeft Microsoft groots Bing gelanceerd.quote:Op zondag 19 december 2010 15:02 schreef superpiet het volgende:
[..]
Dat is niet vreemd, want Google heeft namelijk wel een monopolie-positie bij zoekmachines. Maar jij zegt van niet??? je ziet ook al dat zij geld betalen aan bijv Firefox zodat deze standaard Google als zoekmachine gebruikt. Dit is geen probleem nogtoe omdat Firefox niet heel veel wordt gebruikt t.o.v. IE. Maar als dat wel zo was dan zou dit vallen onder "koppelverkoop".
Waren zat alternatieven te gebruiken, alleen moet de klant daarvoor wat moeite doen (firefox downloaden bijvoorbeeld, of een andere mediaspeler)quote:je spreekt over dat de zaak tegen microsoft een farce was. Sorry maar klanten dwingen geen concurrentie producten te gebruiken, of straffe van niet meer producten leveren aan een klant is pure machtsmisbruik.
Zoals Altavista Google uit de markt gedrukt heeft bedoel je?quote:Stel dat er een betere zoekmachine zou komen dan Google. Dan zou Google heel makkelijk deze zoekmachine uit de markt kunnen drukken.
Ik zie werkelijk niet in hoe dit "evil" is, tuurlijk bevoordelen ze eigen producten. De bakker gaat toch ook niet zeggen dat zijn wit minder lekker is en dat je beter bij de bakker verderop het wit kunt halenquote:Ik zei ook al eerder dat google inderdaad zijn eigen sites bevoordeelt. Afhankelijk van of dit daadwerkelijk illegaal is is dit niet in lijn met "dont be evil" en hun eigen publieke richtlijnen. Je mag immers niet liegen tegenover consumenten.
Internet is dan ook een bedrijfstak van alles of niets, een soort van feedback loopquote:Op zondag 19 december 2010 15:15 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik vond het ook raar tot ik ergens las dat Facebook in het eerste jaar werd gefinancierd met 500 miljoen dollar. Dat is zo immens veel voor een pas gestart studentenbedrijfje dat de normale wetten van het investeren niet meer gelden. Tegenwoordig draait alles om het grootste marktaandeel te verkrijgen en daarna kijkt men pas naar winst. Het incrementele karakter van een image opbouwen is er niet meer in de internetwereld en dat maakt het imo ook een onvoorspelbare business.
Wat een tijd was dat zeg. Netscape, Lycos, Altavista was bij iedereen(!) bekend. En ploef, opeens daalt de marktwaarde met enorme sprongen en verdwijnt het zo goed van de aardbodem.quote:Op zondag 19 december 2010 16:12 schreef tjoptjop het volgende:
Zoals Altavista Google uit de markt gedrukt heeft bedoel je?
Omdat ze ingehaald worden door betere alternatieven zoals Google. Net zoals Google over 10 jaar ook misschien ingehaald is door een nog beter alternatief.quote:Op zondag 19 december 2010 16:26 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Wat een tijd was dat zeg. Netscape, Lycos, Altavista was bij iedereen(!) bekend. En ploef, opeens daalt de marktwaarde met enorme sprongen en verdwijnt het zo goed van de aardbodem.
Ik vind het vooral typerend voor de huidige internetbedrijfjes. Marktplaats, Ebay en Amazon zijn ook groot geworden door er veel geld tegenaan te smijten maar bouwden vooral voort op image. Nu heb je bedrijfjes als Twitter die binnen no-time de markt veroveren en je pas van het medium hoort nadat Frits Wester uitgebreid vragen van twitteraars beantwoordt op tv. En dan wordt de marktwaarde van zo'n bedrijf geschat op 3.7 miljard.quote:Op zondag 19 december 2010 16:18 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Internet is dan ook een bedrijfstak van alles of niets, een soort van feedback loop. Dus zo vreemd is die gedachtegang niet.
Het was vooral dat ze de eerste waren en een goed product leverden. Veel geld is natuurlijk relatief als je het vergelijkt met (offline) marketingbudgetten van bedrijven als Unilever, P&G, Coca Cola e.d.quote:Op zondag 19 december 2010 16:31 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik vind het vooral typerend voor de huidige internetbedrijfjes. Marktplaats, Ebay en Amazon zijn ook groot geworden door er veel geld tegenaan te smijten maar bouwden vooral voort op image.
De marktwaarde van dat soort webpagina's zoals FB, Flickr, Twitter, etc. is lastig te bepalen. Maar als er een beter alternatief komt is die waarde ook binnen no time(!) verdwenen.quote:Op zondag 19 december 2010 16:31 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik vind het vooral typerend voor de huidige internetbedrijfjes. Marktplaats, Ebay en Amazon zijn ook groot geworden door er veel geld tegenaan te smijten maar bouwden vooral voort op image. Nu heb je bedrijfjes als Twitter die binnen no-time de markt veroveren en je pas van het medium hoort nadat Frits Wester uitgebreid vragen van twitteraars beantwoordt op tv. En dan wordt de marktwaarde van zo'n bedrijf geschat op 3.7 miljard.
Ik keek net even op die pagina. Dat er nog steeds per dag meer dan 2 miljoen pageviews zijn op zo'n site! Teh fuck!quote:Op zondag 19 december 2010 16:28 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik weet trouwens nog wel dat Startpagina.nl nog voor iets van 40 miljoen gulden ofzo verkocht werd
Van die oma's en digibete babyboomers die het al vanaf '97 als starpagna hebben op IEquote:Op zondag 19 december 2010 16:44 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik keek net even op die pagina. Dat er nog steeds per dag meer dan 2 miljoen pageviews zijn op zo'n site! Teh fuck!Unieke bezoekers per dag: 819.607
Je mag sowieso niet liegen tegenover consumenten, en google lijkt dat wel te doen. Als het liegen leidt tot een betere ervaring zelfs dan is liegen liegen.quote:Op zondag 19 december 2010 16:12 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Verkoop van wat? Een daarnaast heeft Microsoft groots Bing gelanceerd.
En bij Firefox (en iedere andere browser) kun je gewoon instellen welke zoekmachine je rechtboven gebruikt. De ze Google als default gebruiken lijkt me nogal wiedes omdat die het beste is momenteel.
[..]
Waren zat alternatieven te gebruiken, alleen moet de klant daarvoor wat moeite doen (firefox downloaden bijvoorbeeld, of een andere mediaspeler)
[..]
Zoals Altavista Google uit de markt gedrukt heeft bedoel je?
[..]
Ik zie werkelijk niet in hoe dit "evil" is, tuurlijk bevoordelen ze eigen producten. De bakker gaat toch ook niet zeggen dat zijn wit minder lekker is en dat je beter bij de bakker verderop het wit kunt halen
"liegen" wat bedoel je daar mee?quote:Op zondag 19 december 2010 18:51 schreef superpiet het volgende:
[..]
Je mag sowieso niet liegen tegenover consumenten, en google lijkt dat wel te doen. Als het liegen leidt tot een betere ervaring zelfs dan is liegen liegen.
En google als voorbeeld geven waarom anti-monopolie wetten en anti-kartel wetten socialistisch zijn is natuurlijk geen goed voorbeeld. Omdat google inderdaad goede producten maakt. maar op zat manieren kan een monopolist zijn zin doordrukken. Immers Internet explorer is ook de beste browser of niet soms, anders zou deze toch niet 80% van de markt in handen hebben?
Net die film ook gekeken.quote:Op zondag 19 december 2010 15:57 schreef tony_clifton- het volgende:
Ik vind the social network trouwens wel een goeie film en totaal niet anti-zuckerberg. Hij is gewoon een kerel met z'n eigen trekjes. Ik heb al ergere mensen gezien, wel mensen die niet zo geniaal worden dat hun trekjes uitvergroot werden maar soit.
Gaat Obama dan eindelijk geld besparen door z'n achterban de keel door te snijden?quote:The Next Stop In Obama's Political Suicide Tour: Announcing Social Security Cuts During State Of The Union Address
Obama's latest quid-pro-quo with the republican party over a doubling down on fiscal stimulus in the form of mutual back scratching, funding by yet another trillion in debt, may have well be the start of his toxic spiral to the the bottom of political insignificance. According to Politico, "The tax deal negotiated by President Barack Obama and Senate Republican leader Mitch McConnell of Kentucky is just the first part of a multistage drama that is likely to further divide and weaken Democrats." Next up on the path of what many see as the terminal alienation of the president from his liberal constituency, will occur during the next State of the Union Address, when the teleprompter in chief is expected to announce cuts in Social Security, according to Politico which quotes "well-placed sources." Why will the president pretend to espouse even an ounce of fiscal prudence? Because, around that time the discussion over the US debt ceiling will be in full heat: we expect total US debt to be about $14.1 trillion by the end of January: just a $200 billion buffer from the debt ceiling breach. Therefore, as Robert Kuttner of politico speculates: "The idea is to pre-empt an even more draconian set of budget cuts likely to be proposed by the incoming House Budget Committee chairman, Rep. Paul Ryan (R-Wis.), as a condition of extending the debt ceiling. This is expected to hit in April." And as Kuttner once again phrases it best: "How to put this politely? For a Democratic president, this approach is bad economics and worse politics."
http://www.zerohedge.com/(...)during-state-union-a
denk het ook nietquote:Op zondag 19 december 2010 20:59 schreef SeLang het volgende:
[..]
Gaat Obama dan eindelijk geld besparen door z'n achterban de keel door te snijden?
Ow, ik hoef vast niet uit te leggen dat snijden in social security om "tax cuts for the rich" te financieren sterk deflatoir is, vanwege de veel grotere invloed die dat heeft op discretionary spending
Ik moet nog zien dat hij dit echt gaat doen
Eentje die Baidu gaat opvreten?quote:Op zondag 19 december 2010 21:09 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
@ internet: en dan te bedenken dat 95% van India en China (waar pakweg de helft van de wereldbevolking woont, en alles en iedereen -mobiel- online is) z'n gat afveegt met Google
zoek maar de nieuwe google in Mumbai of Shanghai
Voor de kerstcadeausquote:Op zondag 19 december 2010 23:23 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik zit vanaf morgen ochtend full frontal in de markt om er zelf misschien nog een kerst rally van te maken. Een weekje met de knoppen traden via cfd. Dat is al weer even geleden.
De Filippijnenquote:Filipijnse bankbiljetten vol fouten
Nieuwe bankbiljetten zorgen in de Filipijnen voor verhitte discussies. De biljetten zitten vol fouten.
Inheemse papegaai
Zo staat er op het nieuwe 500 pesobiljet een zeldzame inheemse papegaai afgebeeld waarvan de rode bek geel is afgebeeld en het verenpak geel in plaats van groen. Op een kaart op het biljet ligt een Filipijnse rivier die voorkomt op de werelderfgoedlijst van Unesco op de verkeerde plaats.
Ruimtegebrek
De nieuwe biljetten werden eerder deze maand uitgegeven en hebben de handtekening van de dit jaar aangetreden president Benigno Aquino. De centrale bank van het Aziatische land stelde dat ruimtegebrek de bewegingsvrijheid van de makers belemmerde en dat het daardoor mogelijk is dat niet alles correct is weergegeven.
Spelling
De centrale bank van de Filipijnen moest in 2005 biljetten terughalen omdat de naam van Gloria Arroyo, Aquino's voorganger, verkeerd was gespeld.
© RTLZ.nl
Maar vind je het nou niet zonde van je tijd om een beetje realtime naar een scherm te zitten staren terwijl je ook risicoloos strategieën kunt ontwikkelen en testen op vele jaren van koersdata, waarbij je fast forward kunt gaan, inclusief perioden waarin er opwindende dingen gebeurden?quote:Op maandag 20 december 2010 11:42 schreef sitting_elfling het volgende:
Tot dusver erg saaie handels dag. Met name intraday. Niet dat ik nou extreme actie verwacht de week voor kerst sinds traditiegetrouw volumes niks voorstellen, maar het is wel overdreven weinig beweging. Paar puntjes winst en verlies hier en daar. Zit met name long op index&goud&silver.
Adrenaline and greed.quote:Op maandag 20 december 2010 12:09 schreef SeLang het volgende:
[..]
Maar vind je het nou niet zonde van je tijd om een beetje realtime naar een scherm te zitten staren terwijl je ook risicoloos strategieën kunt ontwikkelen en testen op vele jaren van koersdata, waarbij je fast forward kunt gaan, inclusief perioden waarin er opwindende dingen gebeurden?
Schermstaren leidt op z'n best tot succes in de vorm van een paar euros winst waarvan je nooit zult weten of het skill was of puur geluk (maar waarschijnlijk het laatste) terwijl succes bij het ontwikkelen van een strategie leidt tot iets dat een bepaalde voorspelbaarheid heeft en valt te automatiseren zodat je jezelf meer kunt richten op het uitgeven van het geld in tropische landen met mooie bruine meisjes enzo.
Wat een mietjuhs, gaan rellen na een "crash" van 6.72%. You ain't seen nothing yetquote:Bangladesh investors riot over stock market fall
Ordinary Bangladeshis have been tempted into the stock market by higher returns than banks
Hundreds of angry investors have staged protests in the Bangladeshi capital, Dhaka, after the stock exchange saw its steepest ever fall in a day.
Reports said they threw bricks at police, marched in the streets shouting slogans, and staged a sit-down protest.
Shares in the stock exchange suffered large falls within hours of opening on Sunday as panicked investors went on a selling spree.
The index ended the day down by 552 points or 6.72%.
It has been on a rollercoaster ride in recent weeks, hitting a record high on 5 December, having climbed 80% since the start of the year.
But on 8 December it nosedived, prompting protests in Dhaka and towns elsewhere.
Slogans
On Sunday, at least 500 investors hurled bricks at law enforcement officers near the Dhaka Stock Exchange and the Securities and Exchange Commission (SEC) offices, said local police chief Tofazzal Hossain according to AFP news agency.
"They chanted slogans against the government and the regulators, and marched through the busy roads in the Motijheel Commercial area, halting traffic. They also staged a sit-in at the SEC building," he said.
Analysts say Sunday's index fall was triggered by a central bank interest-rate hike.
The regulators have also taken measures in recent weeks to restrict money supply into the share market after concerns that stocks were overvalued.
The move forced big institutional investors to withdraw from the market, triggering panic among individual investors.
The rising value of the stocks in recent years has attracted hundreds of thousands of small-scale or retail investors in Bangladesh, says the BBC's Anbarasan Ethirajan in Dhaka.
It became a popular investment for ordinary people, often providing higher returns than bank deposits and savings.
Regulators have now agreed to relax some of the conditions, hoping that will increase the money supply and stabilise the market, he says.
http://www.bbc.co.uk/news(...)d&utm_medium=twitter
quote:Op maandag 20 december 2010 13:22 schreef iamcj het volgende:
Tnx, ben benieuwd of dit de nieuwe crisis wordt. Deze bailout zou mooi passen in de exponentieel groeiende staatschuld en het deficit. Lets go gold!
Het is zonde van de tijd. Inspiratieloos en writersblock. Dit soort livetrading moet juist impressies opdoen zodat ik weer een ideetje kan bijschrijven en dat eventueel kan testen. Daarbij komt dat ik nog lang niet de finesse heb in vergelijking met jezelf om dit soort systemen 'vluchtig' te testen. Ik heb soms het idee dat ik er langer over doe om het systeem error vrij te krijgen om er daarna achter te komen dat de hele dag klooien toch geen effect had omdat het systeem waardeloos ineffectief bleek te zijn.quote:Op maandag 20 december 2010 12:09 schreef SeLang het volgende:
[..]
Maar vind je het nou niet zonde van je tijd om een beetje realtime naar een scherm te zitten staren terwijl je ook risicoloos strategieën kunt ontwikkelen en testen op vele jaren van koersdata, waarbij je fast forward kunt gaan, inclusief perioden waarin er opwindende dingen gebeurden?
Schermstaren leidt op z'n best tot succes in de vorm van een paar euros winst waarvan je nooit zult weten of het skill was of puur geluk (maar waarschijnlijk het laatste) terwijl succes bij het ontwikkelen van een strategie leidt tot iets dat een bepaalde voorspelbaarheid heeft en valt te automatiseren zodat je jezelf meer kunt richten op het uitgeven van het geld in tropische landen met mooie bruine meisjes enzo.
Dan overschat je mij toch behoorlijk (en onderschat je jezelf). Dat macrotrading onderzoek heeft me bijvoorbeeld meerdere weken gekost voordat alles was geprogrammeerd, debugged, sanity checks gedaan en analyse van de resultaten voordat ik genoeg vertrouwen had opgebouwd om conclusies te trekken uit de resultaten.quote:Op maandag 20 december 2010 13:23 schreef sitting_elfling het volgende:
Daarbij komt dat ik nog lang niet de finesse heb in vergelijking met jezelf om dit soort systemen 'vluchtig' te testen. Ik heb soms het idee dat ik er langer over doe om het systeem error vrij te krijgen om er daarna achter te komen dat de hele dag klooien toch geen effect had omdat het systeem waardeloos ineffectief bleek te zijn.
Of verlies.... Je zegt hier alleen iets over hoge leverage, niet over winstgevendheid.quote:Daarbij komt dat minute trading erg lucratief kan zijn. Tegen een 5 cijferig margin slechts een 25 indexpunten winst op de FTSE (0.33% roughly). Dan weetjezelf ook dat de eventuele winst hierop behoorlijk is.
Dit is de kern van de zaak: hebben die TA-indicatoren op korte termijn inderdaad de voorspellende waarde die je eraan toedicht? Ikzelf heb dat tot nu toe nooit gevonden, op geen enkele tijdschaal.quote:De trade op basis van dat soort kleine schommelingen heeft niks meer met fundamenteels te maken. De CFDs opgepakt op het moment dat ze TA technisch leuke plaatjes lieten zien, lage boll band, lage rsi, leuke candle. Het is geen rocket science om in te zien dat als een boel TA indicatoren hetzelfde laten zien, bijvoorbeeld lage RSI, is het geen rocketscience dat het op erg(!!) korte termijn wel weer naar boven gaat.
Meestal NinjaTrader in combinatie met excel, soms ook nog in combinatie met een externe nummerieke bibliotheek en zelf geschreven dll's.quote:Op maandag 20 december 2010 14:20 schreef MuurStraat het volgende:
Wat gebruiken jullie om die strategieën te testen? Is dat een bepaald programma ofzo?
Heb dit ook eens getest met een aantal aandelen. Had toen als resultaat dat de koers vaak dezelfde kant kiest als de dag ervoor.quote:Op maandag 20 december 2010 14:30 schreef iamcj het volgende:
Een hele tijd geleden heb ik gekeken of er een correlatie bestond tussen voorgaande en toekomstige koersen. Kansen omhoog en omlaag waren ca. 50%, 50% (zit natuurlijk wel een opwaardse trend in)
Zie ook Europese denktank: VS manipuleert Eurocrisis om eigen crash te verbloemenquote:Op maandag 20 december 2010 12:55 schreef SeLang het volgende:
Voor één van de belangrijkste thema's die 2011 gaan beheersen, dit is een "must watch" 13 minuten clip van CBS 60-Minutes over de state en local government deficits en de dreigende default op municipal bonds en pensioenverplichtingen.
De hoogste tijd dat piepeloi weer komt uitleggen dat kredieten niet stijgen en inflatie daarmee pertinent onmogelijk is.quote:Hoe dan ook, uit onverwachte bron (een receptensite): de voedselgiganten Kraft Foods, Kellogg, General Mill en McDonalds hebben prijsverhogingen aangekondigd of al ingevoerd als gevolg van de gestegen suiker- en graanprijzen. Ook vleesprijzen zijn stijgende.
Ik had de Dow gedaan sinds 1930 of zoquote:Op maandag 20 december 2010 14:36 schreef Rejected het volgende:
[..]
Heb dit ook eens getest met een aantal aandelen. Had toen als resultaat dat de koers vaak dezelfde kant kiest als de dag ervoor.
Waarom gaat het toch allemaal zo langzaam...quote:
quote:Op maandag 20 december 2010 14:48 schreef dvr het volgende:
http://recipeland.com/new(...)h_food_prices_up-146
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |