quote:Op woensdag 15 december 2010 00:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Reagen zou altijd modaal te vriend hebben gehouden, dat is immers zijn stemvee. En nu ga ik pitten.allemaal
Nee, dat ging dacht ik over de kwestie privacy. Ik ben er namelijk op teruggekomen dat de overheid niet zomaar een internet tap mag implanteren onder de noemer kinderporno bestrijding.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:19 schreef JoaC het volgende:
[..]
Jij noemde dat voortschrijdend inzicht geloof ik
Ik lees liever een autobiografie over hem. Maar nu ga ik echt, ik flikker zowat achterover van vermoeidheid.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:22 schreef JoaC het volgende:
Een boekentip voor phpmystyle, op aanraden van vriend van mij die shizzle weet van campagnevoeren en ook nog eens een mooie naam heeft.
Don't think of an elephant van George Lakoff.
Ik had het over de andere conservatieven.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, dat ging dacht ik over de kwestie privacy. Ik ben er namelijk op teruggekomen dat de overheid niet zomaar een internet tap mag implanteren onder de noemer kinderporno bestrijding.
Dit is een handboek over campagnevoeren, plus leer leer je hiermee de Amerikaanse Politiek kennen(door ogen progressief)quote:Op woensdag 15 december 2010 00:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik lees liever een autobiografie over hem. Maar nu ga ik echt, ik flikker zowat achterover van vermoeidheid.
Ik weet niet wat Teeven precies wil. Als hij gewoon uit principe al een internet filter wil gaan plaatsen dat keur ik dat af. Als hij het internet meer wil reguleren om bepaalde extremiteiten daarmee te filteren dan zou ik er mee kunnen leven. Maar meer cameratoezicht zal ik uiteraard blijven toejuichen.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:24 schreef JoaC het volgende:
[..]
Ik had het over de andere conservatieven.
Dat jij privacy wilt gaan verdedigen moedig ik alleen maar aan, je zal alleen dan met Teeven botsen.
Zoals ik al zei, weet jij geen mooi boek over Reagen z'n carriere?quote:Op woensdag 15 december 2010 00:25 schreef JoaC het volgende:
[..]
Dit is een handboek over campagnevoeren, plus leer leer je hiermee de Amerikaanse Politiek kennen(door ogen progressief)
Er is ongetwijfeld een prachtig boek te vinden over zijn loopbaan als B-acteurquote:Op woensdag 15 december 2010 00:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, weet jij geen mooi boek over Reagen z'n carriere?
Leuk Koos leuk.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er is ongetwijfeld een prachtig boek te vinden over zijn loopbaan als B-acteur
hahaquote:Op woensdag 15 december 2010 00:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er is ongetwijfeld een prachtig boek te vinden over zijn loopbaan als B-acteur
Mijn excuses, maar ik irriteer me eraan als er namen verkeerd gespeld worden.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, weet jij geen mooi boek over Reagen z'n carriere?
Ok, ik wacht morgen je antwoord afquote:Op woensdag 15 december 2010 00:28 schreef JoaC het volgende:
[..]
Mijn excuses, maar ik irriteer me eraan als er namen verkeerd gespeld worden.
ronald reagAn
Verder: Ik zal zoeken, ik heb een kast vol
Ik moet ook werken, dus morgen kan ik niet belovenquote:Op woensdag 15 december 2010 00:30 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ok, ik wacht morgen je antwoord af
Neo- conservatismequote:Op woensdag 15 december 2010 00:30 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ok, ik wacht morgen je antwoord af
Open jij eens een topic over modern communisme, puur uit interesse.quote:Op woensdag 15 december 2010 00:50 schreef Your_mother_in_law het volgende:
[..]
Neo- conservatisme
Alsjeblieft, neocon
Wellicht morgen, nu te laat voorquote:Op woensdag 15 december 2010 01:24 schreef JoaC het volgende:
[..]
Open jij eens een topic over modern communisme, puur uit interesse.
Eensquote:Op woensdag 15 december 2010 01:27 schreef Your_mother_in_law het volgende:
[..]
Wellicht morgen, nu te laat voor
Reuzenrat ?quote:Op woensdag 15 december 2010 01:28 schreef LWD-Godius het volgende:
Hoe ernstig jullie ook draaien, hoe de rat zelf draait overtreffen jullie nooit.
quote:Op woensdag 15 december 2010 01:35 schreef LWD-Godius het volgende:
Zo had ik de zin nog niet eens gelezenHet is als je de rat vervangt door het rad een perfecte zin.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |