Dat heet "prefereren" lieve php...quote:Op zondag 12 december 2010 23:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik kan toch een topic boven een ander topic verkiezen?
Welnee, arrogantie kan ik plaatsen, maar ik ben meestal vrij optimistisch van aard en zie nergens echte rancune of pessimisme in mijn posts doorsijpelen.quote:
Nee, ik prefereer parfum.quote:Op zondag 12 december 2010 23:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat heet "prefereren" lieve php...
Enig snobisme wel wat mij betreft..quote:Op zondag 12 december 2010 23:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Welnee, arrogantie kan ik plaatsen, maar ik ben meestal vrij optimistisch van aard en zie nergens echte rancune of pessimisme in mijn posts doorsijpelen.
Vooral dat in slaap gevallen is relevant voor me. Ik zet het op mijn telefoon op, oortjes in, en dan in slaap vallen. Bedankt voor de tip!quote:Op zondag 12 december 2010 23:50 schreef Tem het volgende:
[..]
NS verhaal was wat lafjes allemaal en daarna ben ik in slaap gevallen
Ga dat woordenboek nog maar ff uit je hoofd lerenquote:Op zondag 12 december 2010 23:51 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, ik prefereer parfum.
En mijn regels prevaleren boven de jouwe.
prevalerenquote:Op zondag 12 december 2010 23:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ga dat woordenboek nog maar ff uit je hoofd leren
Als bèta ken ik al die woorden niet, dus zou je voor mij iets simpele woorden kunnen gebruiken?quote:Op zondag 12 december 2010 23:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Enig snobisme wel wat mij betreft..
'mijn regels' zijn onderwerp in de zin.quote:Op zondag 12 december 2010 23:51 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, ik prefereer parfum.
En mijn regels prevaleren boven de jouwe.
En snobs zijn volgens welke logica "gefrustreerd"?quote:Op zondag 12 december 2010 23:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Enig snobisme wel wat mij betreft..
Onzin, pak het woordenboek maar.quote:Op zondag 12 december 2010 23:53 schreef Arglist het volgende:
[..]
'mijn regels' zijn onderwerp in de zin.
Maar in jouw zin prevaleert het lijdend voorwerp, de topic, 'ik prevaleer de topic..... Dat klopt gewoon niet.
Maar je hoeft me niet te bedanken voor dit klein lesje taalnuance en grammatica.
Hij neemt het toch niet aanquote:Op zondag 12 december 2010 23:53 schreef Arglist het volgende:
[..]
'mijn regels' zijn onderwerp in de zin.
Maar in jouw zin prevaleert het lijdend voorwerp, de topic, 'ik prevaleer de topic..... Dat klopt gewoon niet.
Maar je hoeft me niet te bedanken voor dit klein lesje taalnuance en grammatica.
OOh fuck gemist kut zooi .quote:Op zondag 12 december 2010 23:54 schreef Tem het volgende:
Fokking Hell op Ned2....wel interessant, gaat over Uruzgan
Je bent slim genoeg Tom..quote:Op zondag 12 december 2010 23:53 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Als bèta ken ik al die woorden niet, dus zou je voor mij iets simpele woorden kunnen gebruiken?
Alvast bedankt.
Als je het verschil tussen prevaleren en prefereren niet kan beoordelen heeft het geen nut natuurlijk.quote:Op zondag 12 december 2010 23:54 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Onzin, pak het woordenboek maar.
Dank.quote:Op zondag 12 december 2010 23:54 schreef Tem het volgende:
Fokking Hell op Ned2....wel interessant, gaat over Uruzgan
Nee, als het woordenboek anders aangeeft.quote:
Sine nobilitas.quote:Op zondag 12 december 2010 23:53 schreef GSbrder het volgende:
[..]
En snobs zijn volgens welke logica "gefrustreerd"?
Oeps, was dus geen handige opmerking van me..quote:Op zondag 12 december 2010 23:53 schreef GSbrder het volgende:
[..]
En snobs zijn volgens welke logica "gefrustreerd"?
Volgens mij kom jij eerder voor deze kwalificatie in aanmerking dan ik, want ik vind m'n leven simpelweg geweldig en uit dat aan een ieder die dat maar horen wil, zonder de spellingsnazi uit te hangen. You, on the other hand...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |