Mja, misschien moet de mensheid maar eens 'kil' proberen. De optie religie heeft tot nu toe weinig goeds gebracht.quote:Op maandag 6 december 2010 20:06 schreef Mutant01 het volgende:
Apart.. misschien. Maar rede moet naar mijn mening niet alles zijn - dan zou het allemaal behoorlijk kil worden in de wereld.
Inderdaad.quote:Op maandag 6 december 2010 20:34 schreef remlof het volgende:
Dit is best grappig: www.cablegateroulette.com
Mwa, dat vind ik vrij strikt. Ik kan best wel buiten mijn hok denken, maar ik kan het niet altijd begrijpen. Het accepteren kan ik weer wel. Ik heb geen problemen met gelovigen, maar ik kan het moeilijk aan toeval wijten dat ik ze niet tot amper ken. Dat komt niet omdat ik ze mijd, maar omdat ze er bijna niet zijn in mijn generatie, zelfs niet op een oud seminarium. Goed, bij levensbeschouwing leerden we in de bijbel bladeren en opzoeken, maar het gaf niet echt nieuwe inzichten of openbaringen. Het is een boek, geschreven door mensen, wat mij betreft, niets meer niets minder. Daarnaast voel ik me wel geroepen om gelovigen die onredelijk of onrechtmatig bejegend worden te verdedigen, maar dat staat los van het feit of ik het ook begrijp.quote:Op maandag 6 december 2010 19:05 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat het exact zegt? Het zegt dat wij niet buiten ons hok kunnen denken, of in ieder geval in beperkte mate. Dat is niet erg, eerder totaal menselijk.
Kan ze SBS6 gaan kijken.quote:Op maandag 6 december 2010 21:18 schreef betyar het volgende:
Mijn vrouw heeft de kerstboom is bijna klaar.
Dat telt nietquote:Op maandag 6 december 2010 21:22 schreef KoosVogels het volgende:
Ook maar eens een boompje halen van de week. Wel een neppe, geen zin in dat gezeik met die dennennaalden.
Ned1.Iets met reizigers kijkt ze tussendoor.quote:Op maandag 6 december 2010 21:19 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Kan ze SBS6 gaan kijken.Oh wacht
Hier ook een nepper, vorig jaar nog ruim 100 kerstbomen omgedaan achter in de tuin. (Waren wel een meter of 10 hoog.) Past zo moeilijk in je huisquote:
Ik weet het. Toen ik nog thuis woonde, wilde ik altijd per se een echte boom. Maar nu ik de boel zelf schoon moeten houden, is mijn enthousiasme tanende.quote:
Misschien als je ooit een vriendinnetje krijgtquote:Op maandag 6 december 2010 21:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik weet het. Toen ik nog thuis woonde, wilde ik altijd per se een echte boom. Maar nu ik de boel zelf schoon moeten houden, is mijn enthousiasme tanende.
Makkelijk een nepper gewoon van zolder trekken. wel een goeie nepper. Niet zo'n ding van 2 tientjes.quote:Op maandag 6 december 2010 21:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Misschien als je ooit een vriendinnetje krijgt
Ach, je hebt gelukkig ook vrouwen die niet kicken op kerst.quote:Op maandag 6 december 2010 21:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Misschien als je ooit een vriendinnetje krijgt
Zo warm knus en burgerlijkquote:Op maandag 6 december 2010 21:31 schreef betyar het volgende:
[ afbeelding ]
De kerstballen en sterren zijn allemaal kindvriendelijk
hij moet effe rechter gezet worden zag ik op de foto.quote:
Nee, ik zie geen reden om aan te nemen dat dat P(x) = 1 in dit geval. Maar wat heeft dit te maken met mijn reactie? Je ontduikt nog steeds de essentie. De gewoontes van een geloof zijn één kant van het verhaal, maar een geloof brengt ook vaak feitelijke (, historische) claims met zich mee. Daar kun je meer of minder dogmatisch mee omspringen. Zoals ik al aangaf zijn er legio academische studies waarbij men zich daar niet om hoeft te bekommeren, aangezien zij geen betrekking hebben op dergelijke fundamentele claims.quote:Op maandag 6 december 2010 19:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Een simpele vraag, denk jij dat hoger opgeleide religieuzen hun geloof altijd kenbaar maken?
Niet echt een porno uiterlijk!quote:Op maandag 6 december 2010 22:22 schreef Zolcon het volgende:
Je zou maar zo heten:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tiny_Kox
SP-senator die van zijn ouders een pornonaam heeft gekregen
Hebbie z'n foto gezien?quote:Op maandag 6 december 2010 22:23 schreef betyar het volgende:
[..]
Daar kan de gewone man zich dan toch mee identificeren?
Ha, Sig.quote:Op maandag 6 december 2010 21:38 schreef betyar het volgende:
[..]
hij moet effe rechter gezet worden zag ik op de foto.
[ afbeelding ]
Zo staat ie beter met complete kerststal en hooi. Bijna alle beeldjes hadden de reis naar zolder overleefd alleen de kameel was onthoofd![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |