1) Populistisch, maar dat maakt het niet minder goed of zelfs slecht. Mij lijkt het wel prettig wat meer gas te mogen geven op de wegen, vooral tijdens de avonden of buiten de spits. Dat 120 op sommige wegen stelt niks voor, dat mag wel wat vlotter en relaxter. Dat er zure opa's zijn die per se minder willen rijden, daar is dan de rechterbaan voor. Verder niet zeiken.quote:Op donderdag 2 december 2010 11:43 schreef QuoVadis. het volgende:
Stellingen:
1 de maatregel is nogal populistisch.
2 het leidt tot meer files
3 schaadt het milieu extra.
Uiteraard antwoord TS de 3 stellingen met ja!
Ja, ik ervaar 120 op een lege snelweg als betuttelend. Wat ik ook belachelijk vind, dat wanneer een maatregel eindelijk het volk wat ruimte geeft, dat gelijk het stempel "populistisch" krijgt.quote:Op donderdag 2 december 2010 11:51 schreef ElectricEye het volgende:
(Kan niet quoten wegens bedrijfsmatig geïnstalleerde software)
@ BasEnAad
10km harder mogen op sommige snelwegen = minder betuttelend?
En waarom zouden er minder files zijn als je harder mag? Die 2 zaken staan los van elkaar.
Betuttelend, omdat?quote:Op donderdag 2 december 2010 11:55 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ja, ik ervaar 120 op een lege snelweg als betuttelend. Wat ik ook belachelijk vind, dat wanneer een maatregel eindelijk het volk wat ruimte geeft, dat gelijk het stempel "populistisch" krijgt.
Of er minder files zijn weet ik ook niet, dat weet niemand. Maar er is ook 25 jaar lang geschreeuwd dat het aanleggen van extra asfalt niet werkt.
Lang leve Duitsland.quote:Op donderdag 2 december 2010 11:58 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Betuttelend, omdat?
Ik vind het prettig om een vaste maximumsnelheid te hebben op onze drukke wegen, want voorspelbaar en beter in te schatten. En zelfs bij een "lage" snelheid van 100 KM/u worden genoeg fouten gemaakt. Een gek die er met 170 tussendoor stormt veroorzaakt meer dan eens paniekreacties waar HIJ geen last van heeft, maar alles wat achter hem rijdt wel.
Magoed, daar heeft zo'n persoon toch geen boodschap aan...
Nederland is per definitie geen Duitsland. Daar is over het algemeen waar het mag meer ruimte. Hier zit alles dicht, en gaat lekker hard rijden op een veilige manier haast enkel na 10 uur 's avonds.quote:
Het frappante is dat al deze tegenstanders niet roepen dat we het best allemaal maar 70 km op de snelweg kunnen rijden. Da's immers nog veiliger en zorgt voor nog minder files!!quote:Op donderdag 2 december 2010 12:00 schreef DroogDok het volgende:
3 maal ja.
Maar wordt verder niet warm of koud van die 10 km/h meer of minder.
Dat valt heel erg mee, ik rij enorm veel kilometers op de Nederlandse wegen, en ik zou aardig wat vlotter door het verkeer heenkomen als ik niet met 120 achter elke opa aan hoefde te takkelen terwijl er genoeg ruimte is om in te halen.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:01 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nederland is per definitie geen Duitsland. Daar is over het algemeen waar het mag meer ruimte. Hier zit alles dicht, en gaat lekker hard rijden op een veilige manier haast enkel na 10 uur 's avonds.
Je hebt gelijk. Laten we het maar naar 140 of 150 verhogenquote:Op donderdag 2 december 2010 12:03 schreef kalinzar het volgende:
Ik snap niet precies waarom 120 km/u wel betuttelend is maar 130 km/u niet?
Wat mij betreft hoeft het allemaal niet zo nodig, het lijkt me dat je met de afstanden in Nederland al aardig je best moet doen om 10 minuten tijdwinst te boeken met die 10km/u extra.
Er is al wel gezegd dat sommige trajecten van 80 en 100km per uur opnieuw bekeken zullen worden, of de snelheid niet wat omhoog kan.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:03 schreef B4llistic het volgende:
Ohja, en vergeet niet dat de meest drukke snelwegen zoals ringbanen etc in de randstad reeds 80 of 100 zijn. Hier zal geen verhoging komen naar 130 komen.
Met andere woorden, naar 140 dat limiet!
Daar zijn de (meeste) Nederlanders toch te angstig voor, kijk maar eens naar Nederlanders op de Duitse autobahn, die zitten met zweet op het voorhoofd en de kin op het stuur met 140 al te paniekeren terwijl ze de halve deelstaat geïrriteerd achter zich hebben drukken.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:04 schreef B4llistic het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Laten we het maar naar 140 of 150 verhogen
Het is ook vast geen toeval dat het precies samenvalt met de provinciale staten verkiezingenquote:Op donderdag 2 december 2010 11:43 schreef QuoVadis. het volgende:
1 de maatregel is nogal populistisch.
Beter, ga eens keihard ingrijpen bij al die mensen die niet rechts houden. Spitsstroken hebben gewoon te weinig effect omdat randdebielen nog steeds "invoegen" ook al staan de groene pijlen boven de weg.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat valt heel erg mee, ik rij enorm veel kilometers op de Nederlandse wegen, en ik zou aardig wat vlotter door het verkeer heenkomen als ik niet met 120 achter elke opa aan hoefde te takkelen terwijl er genoeg ruimte is om in te halen.
Buiten dat, maak alsjeblieft rechts inhalen dan ook legaal (of maak de boetes betaalbaar).
Laat Nederland eerst maar eens leren de spitsstroken te gebruiken, en ook buiten de spitstijden. D'r liggen zoveel mooie nieuwe banen asfalt, maar ze liggen standaard op slot.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:10 schreef mvdejong het volgende:
Gaat niet gebeuren.
[..]
Beter, ga eens keihard ingrijpen bij al die mensen die niet rechts houden. Spitsstroken hebben gewoon te weinig effect omdat randdebielen nog steeds "invoegen" ook al staan de groene pijlen boven de weg.
Anders hadden ze er nog niet gelegen, de procedures, waaronder de MER, zijn voor spitsstroken aanmerkelijk korter dan voor permanente verbreding van de rijbaan.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:11 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Laat Nederland eerst maar eens leren de spitsstroken te gebruiken, en ook buiten de spitstijden. D'r liggen zoveel mooie nieuwe banen asfalt, maar ze liggen standaard op slot.
Ja gooi ze dan gewoon open, al die bureaucratische rompslomp van jewelste. Af en toe sta je gewoon in de file buiten spitstijden en dan staat er alsnog zo'n mooi rood kruis boven de rijbaan. Waar doe je het dan voor vraag ik me dan af, sta je daar je tijd te verklooien terwijl een regelnicht die strook dicht wil houden omdat 't geen spits is. Als ik ergens pissig over kan worden dan is het dat wel.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:14 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Anders hadden ze er nog niet gelegen, de procedures, waaronder de MER, zijn voor spitsstroken aanmerkelijk korter dan voor permanente verbreding van de rijbaan.
In theorie is bij 80 km/h de capaciteit van een weg het grootst.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:01 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Het frappante is dat al deze tegenstanders niet roepen dat we het best allemaal maar 70 km op de snelweg kunnen rijden. Da's immers nog veiliger en zorgt voor nog minder files!!
Je rijervaring en je verkeersinzicht spreken elkaar tegen in 1 post. Chapeau.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat valt heel erg mee, ik rij enorm veel kilometers op de Nederlandse wegen, en ik zou aardig wat vlotter door het verkeer heenkomen als ik niet met 120 achter elke opa aan hoefde te takkelen terwijl er genoeg ruimte is om in te halen.
Buiten dat, maak alsjeblieft rechts inhalen dan ook legaal (of maak de boetes betaalbaar).
Dan nog, als je "betutteling" als argument ziet lijkt het me dat je voor het afschaffen van de maximumsnelheid moet zijn. Anders blijft het zo dat je verteld wordt hoe hard je mag rijden toch?quote:Op donderdag 2 december 2010 12:04 schreef B4llistic het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Laten we het maar naar 140 of 150 verhogen
Het gaat ook niet om de tijdwinst. Degenen die graag 130 als max snelheid zien, zijn degenen die dat toch al (minimaal) rijden. Het gaat om de geldwinst. Zo vangen ze minder (en lagere) boetes.....quote:Op donderdag 2 december 2010 14:44 schreef kalinzar het volgende:
[..]
Dan nog, als je "betutteling" als argument ziet lijkt het me dat je voor het afschaffen van de maximumsnelheid moet zijn. Anders blijft het zo dat je verteld wordt hoe hard je mag rijden toch?
Niet dat ik nou voor vrije snelheden ben, ik snap gewoon het argument niet![]()
Buiten dat vind ik het nog steeds onzin.. Je moet in Nederland knap je best doen om een afstand van 300 km te rijden. Even er van uitgaande dat je dan ook nog een route vind waar je het hele stuk 130 mag heb je een tijdwinst van ongeveer 12 minuten geloof ik.
Toch een hele geruststelling als ik ooit eens in Maastricht ben en om een of andere reden snel naar Leeuwarden moet.
Never heard of sarcasm I see.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:47 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je rijervaring en je verkeersinzicht spreken elkaar tegen in 1 post. Chapeau.
Zullen we het dan maar verlagen naar 110 of 100? Wat maakt die 10 of 20min nou uit toch?quote:Op donderdag 2 december 2010 14:44 schreef kalinzar het volgende:
[..]
Dan nog, als je "betutteling" als argument ziet lijkt het me dat je voor het afschaffen van de maximumsnelheid moet zijn. Anders blijft het zo dat je verteld wordt hoe hard je mag rijden toch?
Niet dat ik nou voor vrije snelheden ben, ik snap gewoon het argument niet![]()
Buiten dat vind ik het nog steeds onzin.. Je moet in Nederland knap je best doen om een afstand van 300 km te rijden. Even er van uitgaande dat je dan ook nog een route vind waar je het hele stuk 130 mag heb je een tijdwinst van ongeveer 12 minuten geloof ik.
Toch een hele geruststelling als ik ooit eens in Maastricht ben en om een of andere reden snel naar Leeuwarden moet.
Welke theorie?quote:Op donderdag 2 december 2010 12:17 schreef DroogDok het volgende:
[..]
In theorie is bij 80 km/h de capaciteit van een weg het grootst.
Basis stromingsleer gecombineerd met verkeerskundige modellen.quote:
En in de realiteit zijn meer wegen de oplossing, kijk naar eindhovenquote:Op donderdag 2 december 2010 18:09 schreef du_ke het volgende:
[..]
Basis stromingsleer gecombineerd met verkeerskundige modellen.
In de realiteit is er niet 1 oplossing die voor overal en voor alles werkt.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En in de realiteit zijn meer wegen de oplossing, kijk naar eindhoven
Roepen dat mensen met de trein moeten gaan werkt iig nietquote:Op donderdag 2 december 2010 18:13 schreef du_ke het volgende:
[..]
In de realiteit is er niet 1 oplossing die voor overal en voor alles werkt.
Klopt. Volgens mij roept ook niemand dat de trein de auto kan vervangen.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:15 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Roepen dat mensen met de trein moeten gaan werkt iig niet
Volgens mij willen er gewoon steeds minder mensen naar Eindhoven.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En in de realiteit zijn meer wegen de oplossing, kijk naar eindhoven
Niet volkomen, maar "heeft u wel eens gedacht aan het OV" is een bekend riedeltje, onzinnig.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:21 schreef du_ke het volgende:
[..]
Klopt. Volgens mij roept ook niemand dat de trein de auto kan vervangen.
Maar niet econommisch haalbaar of qua ruimtelijke inpassing mogelijk om dat overal te doen.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En in de realiteit zijn meer wegen de oplossing, kijk naar eindhoven
toch is dat iets volkomen anders dan waar pietje het over heeftquote:Op donderdag 2 december 2010 18:25 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Niet volkomen, maar "heeft u wel eens gedacht aan het OV" is een bekend riedeltje, onzinnig.
Wil je een zakdoekje?quote:Op donderdag 2 december 2010 18:33 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Maar niet econommisch haalbaar of qua ruimtelijke inpassing mogelijk om dat overal te doen.
Piet heeft het over Groen Links.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:36 schreef du_ke het volgende:
[..]
toch is dat iets volkomen anders dan waar pietje het over heeft.
En ook die janken lang niet zo ongenuanceerd als jij dat doet.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:37 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Piet heeft het over Groen Links.
Sinds Rosemuller live op tv tot op de wortels werd afgebrand over zijn treinovertuigingen durven ze niet meer zo goed, en de stinkmercedes van Femke was de druppel.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:38 schreef du_ke het volgende:
[..]
En ook die janken lang niet zo ongenuanceerd als jij dat doet.
Hey, verbreden prima, geeft mij meer werk en minder files, alleen maar goed. Ik constateer alleen dat het niett overal past en dat het niet overal economisch rendabel is.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wil je een zakdoekje?
Gewoon alle snelwegen verbreden, zijn ze nu al hard mee bezig, en dat gewoon doorzetten. Gewoon geen JSF aanschaffen.
Moet je eens zien hoe goed het mogelijk is als de subsidies voor de linksen worden afgeschaft.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:33 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Maar niet econommisch haalbaar of qua ruimtelijke inpassing mogelijk om dat overal te doen.
Net zo goed niet mogelijk.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:47 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Moet je eens zien hoe goed het mogelijk is als de subsidies voor de linksen worden afgeschaft.
Hieromquote:Op donderdag 2 december 2010 18:58 schreef betyar het volgende:
Ik vraag mezelf nu af wat de gemiddelde automobilist hier nu mee opschiet, gemiddeld rijdt men 50 kilometer per uur, hier zijn ook de reisuren en reistijd op gebaseerd.
Of je nu echt eerder bent op je eindbestemming? Ik betwijfel het ten zeerste, ik denk eerder dat je later op je bestemming bent aangezien het maar op bepaalde plekken kan waardoor je meer moet afremmen als de snelheid terug moet naar 120 of 100.
Dat is de enige valide reden om de snelheid te verhogen. Alle overige redenen zijn drogredenen.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:00 schreef Picchia het volgende:
Je moet natuurlijk ook meewegen dat het leuker is om harder te rijden.
En zo inhoudelijk weer.quote:
Sorry, maar vond hem wel passenquote:Op donderdag 2 december 2010 19:08 schreef betyar het volgende:
[..]
En zo inhoudelijk weer.
Je bent bijna gepromoveerd tot Stef Blok.
Wat dacht je van gewoon minder overheidsbetutteling? Of is dat iets wat in linkse breinen nooit opkomt.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:58 schreef betyar het volgende:
Ik vraag mezelf nu af wat de gemiddelde automobilist hier nu mee opschiet, gemiddeld rijdt men 50 kilometer per uur, hier zijn ook de reisuren en reistijd op gebaseerd.
Of je nu echt eerder bent op je eindbestemming? Ik betwijfel het ten zeerste, ik denk eerder dat je later op je bestemming bent aangezien het maar op bepaalde plekken kan waardoor je meer moet afremmen als de snelheid terug moet naar 120 of 100.
Automobilisten rijden sws (bijna) overal harder dan 120.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:58 schreef betyar het volgende:
Ik vraag mezelf nu af wat de gemiddelde automobilist hier nu mee opschiet, gemiddeld rijdt men 50 kilometer per uur, hier zijn ook de reisuren en reistijd op gebaseerd.
Of je nu echt eerder bent op je eindbestemming? Ik betwijfel het ten zeerste, ik denk eerder dat je later op je bestemming bent aangezien het maar op bepaalde plekken kan waardoor je meer moet afremmen als de snelheid terug moet naar 120 of 100.
Elke limiet is toch overheidsbetutteling? Je kan hier toch niet spreken van minder betutteling...quote:Op donderdag 2 december 2010 19:21 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Wat dacht je van gewoon minder overheidsbetutteling? Of is dat iets wat in linkse breinen nooit opkomt.
Evenveel dan toch?quote:Op donderdag 2 december 2010 19:26 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Elke limiet is toch overheidsbetutteling? Je kan hier toch niet spreken van minder betutteling...
Ik denk dat het gewoon goed overheidsbeleid is om de snelheid te handhaven op 120 dat heeft niks met betuttelen te maken want 130 is ook een limiet.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:21 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Wat dacht je van gewoon minder overheidsbetutteling? Of is dat iets wat in linkse breinen nooit opkomt.
Een limiet is idd altijd betutteling, maar hoe hoger de limiet, hoe meer speelruimte, dus hoe minder betutteling effectief.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:26 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Elke limiet is toch overheidsbetutteling? Je kan hier toch niet spreken van minder betutteling...
Theoretisch verhaal; verleggen van de limiet van 120 naar 130 is ook zeer betuttelend, mijn auto kan 210.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:35 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Een limiet is idd altijd betutteling, maar hoe hoger de limiet, hoe meer speelruimte, dus hoe minder betutteling effectief.
Een limiet van 500km/uur is formeel misschien nog wel betuttelend, maar in de praktijk staat dat gewoon gelijk aan geen limiet en maximale vrijheid om je eigen snelheid te kiezen.
Op de A1 op de veluwe, de A28 in drente en groningen, de A37, de A32, de A7, de A73 etc etc kan je gemakkelijk 160 rijden zonder enig gevaar,quote:Op donderdag 2 december 2010 19:32 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon goed overheidsbeleid is om de snelheid te handhaven op 120 dat heeft niks met betuttelen te maken want 130 is ook een limiet.
De politiek kijkt veel te vaak naar andere landen, je kunt het wegennet in Frankrijk of Duitsland niet vergelijken met hier. Nederland heeft nu eenmaal de meeste kilometers snelweg per km3 liggen. En daar passen geen maatregelen bij die de verkeersveiligheid ten nadele komen.
quote:Op donderdag 2 december 2010 19:35 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Een limiet is idd altijd betutteling, maar hoe hoger de limiet, hoe meer speelruimte, dus hoe minder betutteling effectief.
Een limiet van 500km/uur is formeel misschien nog wel betuttelend, maar in de praktijk staat dat gewoon gelijk aan geen limiet en maximale vrijheid om je eigen snelheid te kiezen.
En dat wordt ook gedaan, zeker 's avonds en 's nachts.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:38 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Op de A1 op de veluwe, de A28 in drente en groningen, de A37, de A32, de A7, de A73 etc etc kan je gemakkelijk 160 rijden zonder enig gevaar,
Geef eens een argument waarom het onzin is.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:40 schreef betyar het volgende:
[..]
![]()
![]()
Kijk dat is nu echt VVD praat, dit is net zo'n onzin hoe die 3000 extra agenten werden beargumenteerd door Opstelten.
Jij rijd verder nooit harder dan 120?quote:Op donderdag 2 december 2010 19:43 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Geef eens een argument waarom het onzin is.
Ik leg keurig uit dat ik keuzevrijheid belangrijk vind, en dat daarom wmb die limiet er aan gaat. Hoe kan dat onzin zijn?
Wat rij je? Mijne kan 215quote:Op donderdag 2 december 2010 19:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Theoretisch verhaal; verleggen van de limiet van 120 naar 130 is ook zeer betuttelend, mijn auto kan 210.
Je hebt altijd de keuze om harder te rijden, ervaar en accepteer wel de consequenties, als je iemand invalide rijdt met 160 legitiem denk je dat je er dan vanaf komt met een bloemetje?quote:Op donderdag 2 december 2010 19:43 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Geef eens een argument waarom het onzin is.
Ik leg keurig uit dat ik keuzevrijheid belangrijk vind, en dat daarom wmb die limiet er aan gaat. Hoe kan dat onzin zijn?
Praktisch altijd, maar ik wil dan niet geconfronteerd worden met een normen stellende en normen handhavende overheid.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Jij rijd verder nooit harder dan 120?
Mercedes en Mazda.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:48 schreef Arglist het volgende:
[..]
Wat rij je? Mijne kan 215Met wind mee misschien 217
Alfa spider, uit cosmetische overwegingen.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:51 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mercedes en Mazda..
Wat rijd jij dan?
Okee, ik rijd zeker 's avonds en 's nachts ook veel harder, daar krijg ik nooit een bon voor.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:50 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Praktisch altijd, maar ik wil dan niet geconfronteerd worden met een normen stellende en normen handhavende overheid.
Ouwe Merc racemodelletje.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:51 schreef Arglist het volgende:
[..]
Alfa spider, uit cosmetisch overwegingen.
Ik neem aan dat de merc 210 gaat. E klasse?
Of op de snelweg omdat je 123 rijdt. De keren dat er bizar hard gereden wordt, staat er nooit een wout te posten.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:53 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Okee, ik rijd zeker 's avonds en 's nachts ook veel harder, daar krijg ik nooit een bon voor.
Alleen bij 50 km wegen krijg ik veel lullige bonnen. 3 km te hard, 8 km te hard.
Wij worden echt geen vrienden, ik laat me eigen nl. omscholen tot BOA..quote:Op donderdag 2 december 2010 19:50 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Praktisch altijd, maar ik wil dan niet geconfronteerd worden met een normen stellende en normen handhavende overheid.
Goudquote:
Ik wil niet dat de overheid onzinnige regels stelt en mij daar vervolgens mee gaat lastig vallen.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:49 schreef betyar het volgende:
[..]
Je hebt altijd de keuze om harder te rijden, ervaar en accepteer wel de consequenties, als je iemand invalide rijdt met 160 legitiem denk je dat je er dan vanaf komt met een bloemetje?
quote:Op donderdag 2 december 2010 19:56 schreef Arglist het volgende:
[..]
GoudDie wil ik ook. Zo lekker vierkant, grijs en degelijk.
Uiteraard, want jij hebt altijd metingsinstrumenten in je auto die je vertellen of je de omwonenden stoort en hoeveel CO2 je uitstoot om aan de richtlijnen te voldoen....Wubbo Ockels, ben jij het?quote:Op donderdag 2 december 2010 19:56 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ik wil niet dat de overheid onzinnige regels stelt en mij daar vervolgens mee gaat lastig vallen.
Daarbij word ik doodmoe van al die domme insinuaties dat mensen die harder dan 120 willen kunnen rijden onverantwoord hard rijdende wegpiraten zijn. Ik rij zeer verantwoord, alleen soms is 180 verantwoord, en soms is dat 80. Dat kan ik prima zelf bepalen.
Ik heb dezelfde ervaring.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:53 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Okee, ik rijd zeker 's avonds en 's nachts ook veel harder, daar krijg ik nooit een bon voor.
Alleen bij 50 km wegen krijg ik veel lullige bonnen. 3 km te hard, 8 km te hard.
Ik heb een keer gehad dat ik iets van 9 euro oid moest betalen, 9 km te hard, begreep het ook niet helemaal....quote:Op donderdag 2 december 2010 19:55 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Of op de snelweg omdat je 123 rijdt. De keren dat er bizar hard gereden wordt, staat er nooit een wout te posten.
Dat kun je niet zelf bepalen.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:56 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ik wil niet dat de overheid onzinnige regels stelt en mij daar vervolgens mee gaat lastig vallen.
Daarbij word ik doodmoe van al die domme insinuaties dat mensen die harder dan 120 willen kunnen rijden onverantwoord hard rijdende wegpiraten zijn. Ik rij zeer verantwoord, alleen soms is 180 verantwoord, en soms is dat 80. Dat kan ik prima zelf bepalen.
Hij wel. Waarom geloof je hem niet?quote:
In België had ik een boete van 170 ¤, omdat ik 170 km reed, paar jaar geleden.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:01 schreef Arglist het volgende:
Wel eens een boete in Duitsland gehad van 160 euro omdat ik 20 km/h te hard reed. Het leuke is dat je een mooie, scherpe foto thuis krijgt gestuurd waarin je jezelf ook daadwerkelijk achter het stuur ziet zitten, tevens de bijrijder. Had ik niet verwacht eerlijk gezegd.
Door zijn antwoorden, iemand anders verwacht namelijk niet dat mijnheer Sachertorte met 180 komt aangevlamt, maar met 120. En als degene een vrachtauto met 120 wil inhalen en kijkt in zijn spiegels en ziet in de verte een auto en gaat naar links vliegt Sachertorte mooi de kofferbak in bij mijnheer, omdat Sachertorte 60 km te hard rijdt.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:00 schreef Arglist het volgende:
[..]
Hij wel. Waarom geloof je hem niet?
CO2 is een linkse hobby en daar doe ik niet aan. In woonwijken rij ik niet te hard.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:57 schreef Arglist het volgende:
[..]
Uiteraard, want jij hebt altijd metingsinstrumenten in je auto die je vertellen of je de omwonenden stoort en hoeveel CO2 je uitstoot om aan de richtlijnen te voldoen....Wubbo Ockels, ben jij het?
Heb ik ook gehad, de auto stond op de naam van mijn vrouw, als de bestuurder iemand was die ze kende hoefde ze niks te doen en viel de bon vanzelf op de mat, nooit geen bekeuring gehad.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:01 schreef Arglist het volgende:
Wel eens een boete in Duitsland gehad van 160 euro omdat ik 20 km/h te hard reed. Het leuke is dat je een mooie, scherpe foto thuis krijgt gestuurd waarop je jezelf ook daadwerkelijk achter het stuur ziet zitten, tevens de bijrijder. Had ik niet verwacht eerlijk gezegd.
Die gast van de PVV misbruikt lekker een rekruutje voor een schikking van 500,- ¤.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik heb een keer gehad dat ik iets van 9 euro oid moest betalen, 9 km te hard, begreep het ook niet helemaal....
Maar goed laatst 250 ¤ af moeten tikken, omdat ik midden in de polder 80 reed ipv 50 reed. Had echt geen bord zien staan.
Wat mij vooral verbaasde was de scherpte van de foto.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:05 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
In België had ik een boete van 170 ¤, omdat ik 170 km reed, paar jaar geleden..
Op een weg waarop verder niemand reed....... Was voor de euro nog, ik onwijs veel moeite gedaan om die boete te betalen. Ik was wrs de enige buitenlander die zoiets deed....
Die gasten hebben echt hun schatkist lekker kunnen opkrikken daardoor.
Zo'n situatie zie je al kilometers van te voren aankomen, en dan neem je dus sowieso al gas terug, naar een snelheid waarop je op eventuele strapatsen eenvoudig kunt anticiperen.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:06 schreef betyar het volgende:
[..]
Door zijn antwoorden, iemand anders verwacht namelijk niet dat mijnheer Sachertorte met 180 komt aangevlamt, maar met 120. En als degene een vrachtauto met 120 wil inhalen en kijkt in zijn spiegels en ziet in de verte een auto en gaat naar links vliegt Sachertorte mooi de kofferbak in bij mijnheer, omdat Sachertorte 60 km te hard rijdt.
Van Parijs naar Lille ben ik in 2008 geflitst, en volgens mij afgelopen zomer ook, maar niets van gehoord idd.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:09 schreef Arglist het volgende:
[..]
Wat mij vooral verbaasde was de scherpte van de foto.En met scherp bedoel ik dan ook zeer zeer scherp. Nu met de Euro gaan ze inderdaad heel netjes achter hun boetes aan hoewel ik denk ik in Oostenrijk ook wel eens geflitst ben maar nooit iets van gehoord. Maja kan ook zijn dat het net iemand anders was.
Yep, dat telt ook. De onnauwkeurigheid van je eigen klokje en wat je daarvan zelf denkt.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:16 schreef Arglist het volgende:
tsja 130 rijden mogen rijden blijft maar onzin. Ik rij al 130, omdat ik dan eigenlijk 120 rijd. Als de mensen straks 130 gaan rijden rijden ze eigenlijk maar rond de 120. Dan moet ik weer 140 rijden.
Ik heb mensen gekend die zo praatte als jij, inderdaad praatte, ik heb om precies te zijn mijn rijbewijs sinds 02-09-1998, ik heb op de autobahn eenmalig de 235 aangetikt met mijn eerste autootje, tja jong en ik kan de wereld aan mentaliteit.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:11 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Zo'n situatie zie je al kilometers van te voren aankomen, en dan neem je dus sowieso al gas terug, naar een snelheid waarop je op eventuele strapatsen eenvoudig kunt anticiperen.
Ik denk niet dat jij een rijbewijs hebt, en je hebt sowieso nooit 200 gereden op de Autobahn.
ik heb hem nog ergens liggen hier in een map als ik hem heb gevonden zal ik hem weleens posten. Ik heb toch een zonnebril op.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:09 schreef Arglist het volgende:
[..]
Wat mij vooral verbaasde was de scherpte van de foto.En met scherp bedoel ik dan ook zeer zeer scherp. Nu met de Euro gaan ze inderdaad heel netjes achter hun boetes aan hoewel ik denk ik in Oostenrijk ook wel eens geflitst ben maar nooit iets van gehoord. Maja kan ook zijn dat het net iemand anders was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |