Nee, dan is er namelijk nog een kansje.quote:Op donderdag 2 december 2010 07:05 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
hoe vervelend liefdesverdriet ook is, hoop is nog erger ik kan t weten.
Ik roep ook dat ik niet verliefd wil worden maar ook dit keer heb ik jammerlijk gefaald.quote:Op donderdag 2 december 2010 11:41 schreef HLV_Siempre het volgende:
Liefdesverdriet is ruk. Ik word ook niet snel verliefd gelukkig. Word ik wel verliefd, dan komt er doorgaans ook weinig goeds uit voort.
Ik denk er serieus over na relaties af te zweren als m'n huidige relatie op niets uitloopt. En daar heeft het wel alle schijn van als ik eerlijk ben.
Ik kan mezelf er redelijk voor afsluiten... Had ik dat maar gedaanquote:Op donderdag 2 december 2010 12:08 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik roep ook dat ik niet verliefd wil worden maar ook dit keer heb ik jammerlijk gefaald.
juist.quote:Op donderdag 2 december 2010 13:28 schreef HLV_Siempre het volgende:
[..]
Wanneer hevig verbaasd gewoon niet goed genoeg is!
quote:
Dit dus.quote:
Ahh, leuk!quote:Op donderdag 2 december 2010 18:02 schreef formerjellybean het volgende:
geirriteerd dat me ogen blijven tranen, speciaal spul gekocht ervoor.
Verder is het heerlijk om te horen dat iemand die je leuk vind even in de kroeg was om te kijken of ik er ook was.
Ik was er die avond net niet , maar kreeg het dus van de barvrouw te horen.
Even een lief berichtje gestuurd om te zeggen dat ik hoorde dat ik er was en dat ik meestal daar op de vrijdagen alleen ben.
Dit soort onverwachte dingen maken het verliefd zijn leuk, Het is leuk om te horen dat de dag nadat je hem zag hij weer kwam kijken of ik er was![]()
Dat doet een vrouwenhart goed
omdat ik niks positiefs zie. Thats whyquote:
Ik ga NU een heet bad in, voel me blootquote:
en dat zeg je nu pas!quote:Op donderdag 2 december 2010 20:24 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik ga NU een heet bad in, voel me bloot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |