FOK!forum / Lifestyle / Slank # 1258 - Boh
Viking84vrijdag 26 november 2010 @ 16:13
Het vorige deel: Slank #1257 - gehaktbrood, wel biologisch

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!

forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
motorbloempjevrijdag 26 november 2010 @ 16:16
:*
Chicolatevrijdag 26 november 2010 @ 16:24
Ah Vik wat rot :{. Ik hoop dat ze hier niet zomaar mee wegkomen!
Syrenavrijdag 26 november 2010 @ 16:27
Wat klote Vik, dikke :* Kan je helaas rechstkundig niet bijstaan :{

Ik had me vanmorgen verslapen, werd om 8.30 wakker :o gauw haasten en om 9.05 op het werk, aangekleed en wel. En toen vergaderen tot 15 uur }:| dus daarna maar de andere lokatie gemsnd dat ik niet meer kwam en mijn baas daar gemaild dat al het werk dat was blijven liggen voor mij op vrijdag dan maar naar maandag verschoven moest :') (ik denk dat ze ook vergeten was dat ik alleen de middag zou werken, het was me namelijk een pokkehoeveelheid }:| en ik doe dat werk normaal niet, dus moet ook nog alles 10x uitzoeken etc.) En dan zo subtiel dat de deadline eigenlijk 25 november was maar dat het dan nu maar 26 november moest worden :') jahaaa doeiii, je hebt zelf drie dagen gehad om de zooi weg te werken.
Phaidravrijdag 26 november 2010 @ 16:33
Wat ongelooflijk k*t Vik!! Je was zo blij met deze school en baan.... Sterkte :* :* .

Chico, ook sterkte. PM mag altijd he, ook al weet ik niet of ik advies kan geven.

Ik wilde vandaag op mijn vrije dag nog even langs werk (want veel achterstallige dingen liggen) maar er was geen parkeerplaats meer te vinden in de omgeving. Toen ben ik maar naar huis gegaan en heb gewinkeld. :P Score: 2 nieuwe lingeriesetjes en een paar laarsjes. En even de primark ingelopen, die is deze week geopend. Mijn hemel, wat een drukte!!! Wel leuke kleding verder en goedkoop! Ik snap nu waarom Syrena er graag winkelt ;) .

Laarsjes (donkerblauw O+ ):
283404s.jpg

[ Bericht 14% gewijzigd door Phaidra op 26-11-2010 16:39:46 ]
Syrenavrijdag 26 november 2010 @ 16:40
quote:
13s.gif Op vrijdag 26 november 2010 16:33 schreef Phaidra het volgende:
Wat ongelooflijk k*t Vik!! Je was zo blij met deze school en baan.... Sterkte :* :* .

Chico, ook sterkte. PM mag altijd he, ook al weet ik niet of ik advies kan geven.

Ik wilde vandaag op mijn vrije dag nog even langs werk (want veel achterstallige dingen liggen) maar er was geen parkeerplaats meer te vinden in de omgeving. Toen ben ik maar naar huis gegaan en heb gewinkeld. :P Score: 2 nieuwe lingeriesetjes en een paar laarsjes. En even de primark ingelopen, die is deze week geopend. Mijn hemel, wat een drukte!!! Wel leuke kleding verder en goedkoop! Ik snap nu waarom Syrena er graag winkelt ;) .
Je bedoelt Pief, want ik ben er nog nooit geweest :'( :'( :'(
Maar ik ben wel dol op koopjes :9
Chicolatevrijdag 26 november 2010 @ 16:40
Last minute toch maar een kaartje voor lowlands gekocht. Ik vermoed dat ze binnen een uur uitverkocht zijn :+.

Phaidra, waar is er een primark? Niet in Amsterdam toch? (meen me te herinneren dat jij uit deze omgeving komt).
Phaidravrijdag 26 november 2010 @ 16:43
@Chico: in Hoofddorp!
Syrenavrijdag 26 november 2010 @ 16:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 16:40 schreef Chicolate het volgende:
Last minute toch maar een kaartje voor lowlands gekocht. Ik vermoed dat ze binnen een uur uitverkocht zijn :+.

Phaidra, waar is er een primark? Niet in Amsterdam toch? (meen me te herinneren dat jij uit deze omgeving komt).
Binnen twee uur uitverkocht zegt teletekst oO<
Phaidravrijdag 26 november 2010 @ 16:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 16:40 schreef Syrena het volgende:

[..]

Je bedoelt Pief, want ik ben er nog nooit geweest :'( :'( :'(
Maar ik ben wel dol op koopjes :9
Oeps! Ik denk dat ik 1+1 heb opgeteld :D .
Phaidravrijdag 26 november 2010 @ 16:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 16:44 schreef Syrena het volgende:

[..]

Binnen twee uur uitverkocht zegt teletekst oO<
Oh ja, ik heb ook nog kaartjes voor lowlands gekocht. Dure maand, ik geloof dat ik de rest van de maand niks meer kan kopen (naast eten dan) :X .
Chicolatevrijdag 26 november 2010 @ 16:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 16:44 schreef Syrena het volgende:

[..]

Binnen twee uur uitverkocht zegt teletekst oO<
Maar er waren nog enkele cjp kaarten. En ik heb een cjp :9.

Hoofddorp, dat is nog best in de buurt of niet dan?
Phaidravrijdag 26 november 2010 @ 16:57
Hoofddorp is goed te doen vanuit A'dam :Y . Vanaf Amsterdam Zuid is het 10-15 min. met de trein. Voor het centrum dan nog 10 min. met de bus.
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 16:58
In R'dam Alexander zit er ook een.

Moe. Fysio hakt er altijd goed in.
MevrouwPuffvrijdag 26 november 2010 @ 17:02
Idioot dat lowlands nu al is uitverkocht!
Omdat ik een pakje krijg dat bij de bruna zou liggen, ging ik naar de winkelstraat (zo noem ik het maar even, het is niet de stad maar ook niet het dorp :P ). Natuurlijk was het pakje er niet. Maar ik kon het niet laten de action in te gaan :') ! Resultaat valt mee, een dekbed en een dekentje. En een speld.
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 17:07
Ik geloof dat mijn portemonnee en ik blij zijn dat er geen Action in Gouda zit! :D
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 17:11
Lijstje:

O: bakje biogarde met muesli
T: banaan
L: 2 bth pindakaas
T: -
D: valessding, spinazie, paar aardappels
MevrouwPuffvrijdag 26 november 2010 @ 17:14
Tip voor de primarkfans: de maillots daar lubberen enorm uit. En er komen witte elastiekdraadjes uit het zwarte vestje dat ik daar kocht. Maar verder heb ik er geen ervaring mee :+
quote:
Op vrijdag 26 november 2010 17:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik geloof dat mijn portemonnee en ik blij zijn dat er geen Action in Gouda zit! :D
Gelukkig verdien ik nu :')
Ewelinavrijdag 26 november 2010 @ 17:16
Goedemiddag!

Vanavond nasi op het menu :9
Phaidravrijdag 26 november 2010 @ 17:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 17:14 schreef MevrouwPuff het volgende:
Tip voor de primarkfans: de maillots daar lubberen enorm uit. En er komen witte elastiekdraadjes uit het zwarte vestje dat ik daar kocht. Maar verder heb ik er geen ervaring mee :+

[..]

Gelukkig verdien ik nu :')
Ik heb met een broek in mijn handen gestaan van 6!!! euro. Dan mag 'ie na een half jaar ook best wat slijten...
MevrouwPuffvrijdag 26 november 2010 @ 17:21
Ben met je eens dat veel stuk ziekelijk goedkoop is hoor :P zeker die schoenen ook!
Maar die maillot was nog 3 euro of iets, dus dat was niet goedkoop voor 1x dragen.
Tinkepinkvrijdag 26 november 2010 @ 17:35
Niet om vervelend te zijn, lieve dierenactivisten. Maar hoe denken jullie dat die kleding hier zo goedkoop in de winkel kan liggen? Waar komen de goedkope grondstoffen vandaan, wie verwerkt ze tot lappen stof, wie maakt een patroon, wie knipt het uit en naait de boel weer aan elkaar, wie verscheept de kleding, en wie verkoopt dat alles weer? En dat voor het waanzinnige bedrag van
¤ 6,-? Waarom je wel druk maken om dierenwelzijn maar niet hierom?
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 17:36
Ja, kinderhandjes. Daarom koop ik niet bij de Primark.
Blurred86vrijdag 26 november 2010 @ 17:41
bah Vik wat klote! heb verder totaal geen verstand van arbeidsrecht en dergelijke, maar ik leef wel met je mee (for what it's worth :P)

goed punt Tink! dat zat ik net te denken ;) ik probeer zelf wel bewust te zijn van welke merken wel en niet, maar vind het nog best lastig allemaal! ik had er laatst wel een goede website van, zal zo eens kijken of ik die nog kan vinden..
sigmevrijdag 26 november 2010 @ 17:41
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 17:35 schreef Tinkepink het volgende:
Niet om vervelend te zijn, lieve dierenactivisten. Maar hoe denken jullie dat die kleding hier zo goedkoop in de winkel kan liggen? Waar komen de goedkope grondstoffen vandaan, wie verwerkt ze tot lappen stof, wie maakt een patroon, wie knipt het uit en naait de boel weer aan elkaar, wie verscheept de kleding, en wie verkoopt dat alles weer? En dat voor het waanzinnige bedrag van
¤ 6,-? Waarom je wel druk maken om dierenwelzijn maar niet hierom?
Precies wat ik dacht :Y.
Té goedkoop is niet in de haak.
MevrouwPuffvrijdag 26 november 2010 @ 17:45
Primark heeft een disclaimer op de site dat het wel degelijk aandacht heeft voor milieu en welzijn.
Echter het alternatief is lastiger dan met eten. Waar koop je leuk spul dat wel fairtrade of dat soort dingen is en niet idioot duur?
motorbloempjevrijdag 26 november 2010 @ 17:46
owh owh owh wat ruiken mijn gerechtjes lekker O+
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 17:47
Ik heb een bruine Leffe :9.
sigmevrijdag 26 november 2010 @ 17:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 17:45 schreef MevrouwPuff het volgende:
Primark heeft een disclaimer op de site dat het wel degelijk aandacht heeft voor milieu en welzijn.
Echter het alternatief is lastiger dan met eten. Waar koop je leuk spul dat wel fairtrade of dat soort dingen is en niet idioot duur?
Je hoeft natuurlijk niet van het ene uiterste in het andere te vallen. Van DDT-bespoten door bloedende kinderhandjes genaaid spul naar ecologische verbouwd in Nederland handgemaakt spul.
Tinkepinkvrijdag 26 november 2010 @ 17:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 17:45 schreef MevrouwPuff het volgende:
Primark heeft een disclaimer op de site dat het wel degelijk aandacht heeft voor milieu en welzijn.
Echter het alternatief is lastiger dan met eten. Waar koop je leuk spul dat wel fairtrade of dat soort dingen is en niet idioot duur?
Tweedehands. Of je kleding langer doordragen. Duurzamer is er niet.

Mij maakt het niet uit (ik eet waterkip, heb vier auto's (waarvan er nu twee rijden *O*), rij 60.000 km per jaar en koop ook goedkope kleding). Oja, heb ook nog twee milieuvervuiltertjes op e wereld gezet. Maar ik pretendeer ook niet duurzaam te handelen.
AKnynkevrijdag 26 november 2010 @ 17:53
:* voor Viking. Echt heeel erg kut zeg..

Wat vinden jullie van dit jurkje? Ik weet dat de foto wat donker is, maar het gaat om het idee?
DSC05978.jpg?t=1290790323
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 17:54
Hm.. om eerlijk te zijn, ik ben nooit zo'n fan van horizontale strepen :@.
Tinkepinkvrijdag 26 november 2010 @ 17:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 17:53 schreef AKnynke het volgende:
:* voor Viking. Echt heeel erg kut zeg..

Wat vinden jullie van dit jurkje? Ik weet dat de foto wat donker is, maar het gaat om het idee?
[ afbeelding ]
Ik vind 'm leuk. Hen je 'm ook al geprobeerd met een riempje, een heel lange sjaal of een hele lange ketting of een kort getailleerd jasje? Dat staat waarschijnlijk ook heel leuk!
Blurred86vrijdag 26 november 2010 @ 17:57
ik zou hem leuker vinden als hij wat korter was, hij is van boven al zo bedekt en dat in combinatie met de lengte maakt hem een beetje degelijk vind ik :@
maar verder qua kleur en streepjes vind ik hem wel leuk!
Ewelinavrijdag 26 november 2010 @ 18:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 17:53 schreef AKnynke het volgende:
:* voor Viking. Echt heeel erg kut zeg..

Wat vinden jullie van dit jurkje? Ik weet dat de foto wat donker is, maar het gaat om het idee?
[ afbeelding ]
Ik vind hem wel leuk! Met getailleerd jasje zoals Tink zei, staat denk ik ook leuk. Dat breekt het grote vlak een beetje.
Chicolatevrijdag 26 november 2010 @ 18:02
Hij lijkt je taille een beetje te verhullen, dus wat tink zegt. Verder vind ik hem leuk!
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 18:03
Je moet 'm idd even 'breken' met een tailleriem of een jasje ja!
AKnynkevrijdag 26 november 2010 @ 18:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 17:55 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ik vind 'm leuk. Hen je 'm ook al geprobeerd met een riempje, een heel lange sjaal of een hele lange ketting of een kort getailleerd jasje? Dat staat waarschijnlijk ook heel leuk!
nee, heb hem geprobeerd, en thuis nog een keer aangedaan, en toen weer uit gedaan. Ik denk inderdaad dat dat leuk staat. Eens op zoek naar een mooie sjaal...

Oh, en taille is op dit moment ver te zoeken...
Tinkepinkvrijdag 26 november 2010 @ 18:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 18:05 schreef AKnynke het volgende:

[..]

nee, heb hem geprobeerd, en thuis nog een keer aangedaan, en toen weer uit gedaan. Ik denk inderdaad dat dat leuk staat. Eens op zoek naar een mooie sjaal...

Oh, en taille is op dit moment ver te zoeken...
Ik zal in Duitsland eens kijken of je 'm daar hebt laten liggen :P
Blurred86vrijdag 26 november 2010 @ 18:17
.

[ Bericht 99% gewijzigd door Blurred86 op 26-11-2010 18:39:17 ]
AKnynkevrijdag 26 november 2010 @ 18:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 18:15 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ik zal in Duitsland eens kijken of je 'm daar hebt laten liggen :P
Daar ben ik donderdag weer. Misschien ligt hij daar. Samen met de rabarberschorle, die daar op me ligt te wachten. Heb je dat wel eens gehad? Super lekker!

@ blurred: spannend!
Tinkepinkvrijdag 26 november 2010 @ 18:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 18:20 schreef AKnynke het volgende:

[..]

Daar ben ik donderdag weer. Misschien ligt hij daar. Samen met de rabarberschorle, die daar op me ligt te wachten. Heb je dat wel eens gehad? Super lekker!

@ blurred: spannend!
Neu, maar rhabarber ken ik wel (korn mengen met een paar zakjes vanillesuiker en rabarbersap, paar weekjes laten staan en dan opdrinken :9~ )
AKnynkevrijdag 26 november 2010 @ 18:23
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 18:22 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Neu, maar rhabarber ken ik wel (korn mengen met een paar zakjes vanillesuiker en rabarbersap, paar weekjes laten staan en dan opdrinken :9~ )
mm...ook lekker. Ik ben gek op alles waar rabarber in zit...
Chicolatevrijdag 26 november 2010 @ 18:24
Tink weet jij hoe je in NL naar Duitse streams kan kijken? Ik wilde Germany's next top model gaan kijken, maar kan niet vinden hoe ik toegang krijg.
Tinkepinkvrijdag 26 november 2010 @ 18:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 18:24 schreef Chicolate het volgende:
Tink weet jij hoe je in NL naar Duitse streams kan kijken? Ik wilde Germany's next top model gaan kijken, maar kan niet vinden hoe ik toegang krijg.
Nee. Ik heb andersom hetzelfde probleem. Helaas ;(
de_nachtwachtvrijdag 26 november 2010 @ 18:25
:W

Ik ging zo snel mogelijk naar huis door die hele toestand met Vik, sms't ze dat ze aan 't wijn zit. En op het werk zitten ze aan de cocktails. Daar zit ik dan, met alleen een lullig flesje water. :'(
Tinkepinkvrijdag 26 november 2010 @ 18:27
Zo, ik ga douchen. Gelijk uit eten met een vriendin. Maar ik heb geen zin, sociaal wezen dat ik ben :')
Chicolatevrijdag 26 november 2010 @ 18:31
Ah jammer. Als ik een oplossing vind geef ik sowieso wel een gil ;).

Ik ga ook maar eens offline, weekendje weg met mn moeder O+. Fijne afleiding en iig rust om na te denken. Nu maar hopen dat mijn pootje geen roet in het eten gooit, die wordt hoe langer hoe pijnlijker.
de_nachtwachtvrijdag 26 november 2010 @ 18:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 18:31 schreef Chicolate het volgende:
Ah jammer. Als ik een oplossing vind geef ik sowieso wel een gil ;).

Ik ga ook maar eens offline, weekendje weg met mn moeder O+. Fijne afleiding en iig rust om na te denken. Nu maar hopen dat mijn pootje geen roet in het eten gooit, die wordt hoe langer hoe pijnlijker.
Wat je zoekt is een proxy. Als je bijv. vanuit Nederland verbindt met een Duitse proxy, dan lijkt het voor die Duitse website net alsof je de website vanuit Duitsland benadert. Je houdt de boel dus voor de gek. Het probleem is alleen dat aan de meeste gratis proxies een datalimiet zit. Niet echt geschikt voor video's dus, maar wel voor alleen websites.

Als jullie nou beide een proxyserver maken dan kunnen jullie naar elkaars proxy verbinden en zo de video's bekijken. ^O^

Zoiets als dit dus: Duitse proxy lijst

[ Bericht 7% gewijzigd door de_nachtwacht op 26-11-2010 18:40:39 ]
neenvrijdag 26 november 2010 @ 18:37
:* voor vik
:* voor Chico
:* voor liefhebbers

Gisteren geheel ongezond een bazendeest gehad, nu weer fut. :W goed weekend!

Pf, je inbox is vol. M'n ouders hebben nog meer van die unox codes. Pm me maar als je nog meer wil.

[ Bericht 9% gewijzigd door neen op 26-11-2010 19:07:15 ]
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 18:41
http://www.nu.nl/buitenla(...)uitgebarst-java.html

Uitgebarst. Srsly?
_aurum_vrijdag 26 november 2010 @ 19:19
ik vind 't een leuk jurkje AKnynke :Y
Syrenavrijdag 26 november 2010 @ 19:32
quote:
Anders wordt de linknaam te lang 8-)
Viking84vrijdag 26 november 2010 @ 19:49
Ik heb echt topcollega's! O+.

SPOILER
We zijn er echt heel verschillend uitgekomen: er zijn enkele ontslagen gevallen (waaronder ook een totáál onverwacht ontslag!), er zijn een aantal docenten gekort op hun uren en er zijn een aantal docenten die uren erbij hebben gekregen of waarvan de uren gelijk zijn gebleven. En de docenten die met zwangerschapsverlof zijn / gaan kunnen sowieso niet ontslagen worden nu. Hadden Mark en ik toch maar even... :P.

Wat er uit het praatje van de OR is gekomen, is het volgende: wat de school nu heeft gedaan, mag in juridisch opzicht niet, dus ik kan rekenen op een extra maand salaris (dus dec en jan). Verder adviseren ze ons naar het UWV te gaan om een uitkering aan te vragen en advies in te winnen bij een rechtswinkel. Ze hebben een advocaat in de arm genomen (vandaar ook dat wij ws een extra maand uitbetaald krijgen) en ze willen er meer uit halen dan een aanbevelingsbrief, maar hoe en wat precies is nog onduidelijk op dit moment, daarover houden we contact.

Ik was echt compleet over m'n toeren, pfff, maar het was fijn dat iedereen als een blok tegenover het bestuur staat en dat het vertrouwen compleet weg is. Ze verwachten ook dat er leerlingen van school zullen gaan om deze toestand.

Nog even een wijntje gedronken enzo! O+.

Nu gaat er zoveel in me om, ik denk dat ik pas maandag echt besef wat er nu eigenlijk allemaal gebeurd is :{.

Ik heb mijn sleutel nog niet ingeleverd en mijn boeken ook niet. Dat doe ik pas als alles definitief is, want dingen inleveren betekent dat je stilzwijgend akkoord gaat en dat doe ik niet.

Collega's zeiden ook: "Pak ze!"

Wat ook zo bizar is: alles is gewoon opgelegd met de boodschap: dit moet je gewoon gaan doen, wees blij dat je mag blijven. Mijn collega Ned gaat écht niet blij zijn met die brugklas :') en ik hoorde ook dat er wel ontslagen zijn teruggedraaid in het verleden, omdat docenten van andere vestigingen geen zin hadden om te verkassen of omdat docenten geen zin hadden in andere klassen etc.

motorbloempjevrijdag 26 november 2010 @ 19:51
Goed zo Vik! :*
AKnynkevrijdag 26 november 2010 @ 19:52
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 november 2010 19:49 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb echt topcollega's! O+.

SPOILER
We zijn er echt heel verschillend uitgekomen: er zijn enkele ontslagen gevallen (waaronder ook een totáál onverwacht ontslag!), er zijn een aantal docenten gekort op hun uren en er zijn een aantal docenten die uren erbij hebben gekregen of waarvan de uren gelijk zijn gebleven. En de docenten die met zwangerschapsverlof zijn / gaan kunnen sowieso niet ontslagen worden nu. Hadden Mark en ik toch maar even... :P.

Wat er uit het praatje van de OR is gekomen, is het volgende: wat de school nu heeft gedaan, mag in juridisch opzicht niet, dus ik kan rekenen op een extra maand salaris (dus dec en jan). Verder adviseren ze ons naar het UWV te gaan om een uitkering aan te vragen en advies in te winnen bij een rechtswinkel. Ze hebben een advocaat in de arm genomen (vandaar ook dat wij ws een extra maand uitbetaald krijgen) en ze willen er meer uit halen dan een aanbevelingsbrief, maar hoe en wat precies is nog onduidelijk op dit moment, daarover houden we contact.

Ik was echt compleet over m'n toeren, pfff, maar het was fijn dat iedereen als een blok tegenover het bestuur staat en dat het vertrouwen compleet weg is. Ze verwachten ook dat er leerlingen van school zullen gaan om deze toestand.

Nog even een wijntje gedronken enzo! O+.

Nu gaat er zoveel in me om, ik denk dat ik pas maandag echt besef wat er nu eigenlijk allemaal gebeurd is :{.

Ik heb mijn sleutel nog niet ingeleverd en mijn boeken ook niet. Dat doe ik pas als alles definitief is, want dingen inleveren betekent dat je stilzwijgend akkoord gaat en dat doe ik niet.

Collega's zeiden ook: "Pak ze!"

dat klinkt inderdaad fijn zeg. Naar de rechtswinkel gaan lijkt me verstandig, maandag gelijk doen!

Lijstje:
O: yoghurt met banaan en muesli
T: knackebrod met roomkaas
L: volkorenbroodje met avocado, kip en bacon
T: knackebrod met roomkaas
D: pyttipanna (kleine stukjes aardappel met groente en kip, gebakken) met een gebakken ei en een flinke bult spinazie
t: sinaasappel
T: stukje chocola.

Ik ben tevreden,w at jullie?
Ewelinavrijdag 26 november 2010 @ 19:53
Iig fijn van je collega's Vik. Niet wegblijven wanneer je er eigenlijk moet zijn, anders ga je akkoord met je ontslag. En zsm naar een rechtswinkel.
MevrouwPuffvrijdag 26 november 2010 @ 20:18
Zulke lekkere curry gemaakt! Met rundvlees en kokos :9
AKnynkevrijdag 26 november 2010 @ 20:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 20:18 schreef MevrouwPuff het volgende:
Zulke lekkere curry gemaakt! Met rundvlees en kokos :9
receptje graag!
motorbloempjevrijdag 26 november 2010 @ 20:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 20:19 schreef AKnynke het volgende:

[..]

receptje graag!
Viking84vrijdag 26 november 2010 @ 20:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 19:53 schreef Ewelina het volgende:
Iig fijn van je collega's Vik. Niet wegblijven wanneer je er eigenlijk moet zijn, anders ga je akkoord met je ontslag. En zsm naar een rechtswinkel.
Ik weet nog niet of ik dat durf :@ (toch komen als ik er niet mag zijn). Maar ik denk dat mijn hulp van harte welkom is, want 1) m'n collega weet niet wat ze moet doen en 2) ze heeft geen tijd voor bijlessen, terwijl bepaalde lln die wel nodig hebben.

Het zou wel heel stoer zijn iig _O-. Zwager van Mark heeft t ook gedaan. Ik open dit weekend ff een topic in WGR voor tips.
progjevrijdag 26 november 2010 @ 20:33
Vik super kut.. ik heb het nu al 2x mee gemaakt, ontslagen door een faillissement.. bah..

Succes met alles en laat je inderdaad goed voorlichten..
MevrouwPuffvrijdag 26 november 2010 @ 20:37
quote:
Op vrijdag 26 november 2010 20:19 schreef AKnynke het volgende:

[..]

receptje graag!
Pan 1 basmatirijst opzetten
Pan 2 uitje fruiten, knoflookteentje en paprika erbij, kokosmelk, groene curry 2 lepels, bamboescheuten en indien aanwezig citroengras, mengen met wat water afhankelijk van gewenste dikte
Pan 3: rundvleesreepjes (of gesneden biefstukjes als je rijk bent) kort aanbakken en op het eind door de saus doen met wat verse koriander.
Dan de logische dingen als rijst afgieten en opdienen.
uniekhoornvrijdag 26 november 2010 @ 20:45
Kokos :X :D

Nou we gaan zo maar slapen, morgen weer vroeg pissen voor meneer en aangezien we altijd samen naar boven gaan...

Lijst:
O: boterham kipfilet, beschuit kaas, beker melk
S: 1.15 uur wandelen
T's: appel, peer, paar wortels
L: boterham kaas, beschuit met gekookt ei
T's: 2 toastjes met tonijn, blokje oude kaas, 8 dropjes, blokje choco, mandarijn
D: 500 gr. spruitjes, 200 gr rode kool met appeltjes, 100 gr tartaar, gegrilde ui, paprika, champignons en knoflook.
T: 200 kwark, 100 vla
T: bakje popcorn
uniekhoornvrijdag 26 november 2010 @ 20:48
Mooi lijfje Nynke.
Leuk lijstje ook :Y
AKnynkevrijdag 26 november 2010 @ 20:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 20:48 schreef uniekhoorn het volgende:
Mooi lijfje Nynke.
Leuk lijstje ook :Y
O+
Phaidravrijdag 26 november 2010 @ 21:04
Yep. Ik kreeg ook een unheimisch gevoel bij het zien van die extreem lage prijzen...
quote:
Op vrijdag 26 november 2010 17:35 schreef Tinkepink het volgende:
Niet om vervelend te zijn, lieve dierenactivisten. Maar hoe denken jullie dat die kleding hier zo goedkoop in de winkel kan liggen? Waar komen de goedkope grondstoffen vandaan, wie verwerkt ze tot lappen stof, wie maakt een patroon, wie knipt het uit en naait de boel weer aan elkaar, wie verscheept de kleding, en wie verkoopt dat alles weer? En dat voor het waanzinnige bedrag van
¤ 6,-? Waarom je wel druk maken om dierenwelzijn maar niet hierom?
Merelvrijdag 26 november 2010 @ 21:09
Vik, je wordt misschien horendol van alle goed bedoelde adviezen, maar ik gooi er toch nog eentje bovenop: Staar je niet blind op de OR. Die kijkt namelijk naar wat het beste is voor het collectief, en dat hoeft niet overeen te komen met wat het beste is voor jóú. Dus blijf kritisch en laat je goed voorlichten! Rechtswinkel en UWV kunnen je vertellen wat je moet weten.

En hou je taai :* Het is een rotsituatie en het vreet energie. Dus zorg ondertussen maar goed voor jezelf :)
Merelvrijdag 26 november 2010 @ 21:11
Nynke, jurkje staat leuk! Lange sjaal erbij zou inderdaad leuk zijn. En volgens mij kun je juist door je lengte die horizontale strepen goed hebben!
Blurred86vrijdag 26 november 2010 @ 21:11
Ik heb de eerste Harry Potter film op staan, wat zijn Harry, Ron en Hermione ( O+ ) jong! kan het bijna niet geloven :P
Ewelinavrijdag 26 november 2010 @ 21:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 21:11 schreef Blurred86 het volgende:
Ik heb de eerste Harry Potter film op staan, wat zijn Harry, Ron en Hermione ( O+ ) jong! kan het bijna niet geloven :P
Ja, dat is ook de reden dat ik de hele serie leuk vind. Vooral leuk om ze dan achter elkaar te kijken. :D :@
Viking84vrijdag 26 november 2010 @ 21:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 21:09 schreef Merel het volgende:
Vik, je wordt misschien horendol van alle goed bedoelde adviezen, maar ik gooi er toch nog eentje bovenop: Staar je niet blind op de OR. Die kijkt namelijk naar wat het beste is voor het collectief, en dat hoeft niet overeen te komen met wat het beste is voor jóú. Dus blijf kritisch en laat je goed voorlichten! Rechtswinkel en UWV kunnen je vertellen wat je moet weten.

En hou je taai :* Het is een rotsituatie en het vreet energie. Dus zorg ondertussen maar goed voor jezelf :)
De OR kwam ook met UWV en Rechtswinkel hoor ;). Maar ze zeiden wel 'ik zou niet komen maandag, maar naar het UWV en de Rechtswinkel gaan.' Ik kreeg wel de indruk dat ze echt goedbedoelde adviezen gaven (het zijn tenslotte collega's die ook getroffen zijn), maar dat advies van 'maandag niet komen' ga ik ws in de wind slaan. Wordt nog een heftige periode dus :{.
Blurred86vrijdag 26 november 2010 @ 21:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 21:12 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Ja, dat is ook de reden dat ik de hele serie leuk vind. Vooral leuk om ze dan achter elkaar te kijken. :D :@
ja leuk he! voor mij is het ook heel lang geleden nu dat ik die eerste delen gezien heb dus het is echt leuk ze weer eens te zien :)
wow heb het even opgezocht; het eerste deel kwam 9 jaar (!) geleden uit :o toen was ik 15!
Phaidravrijdag 26 november 2010 @ 21:17
Vik, fijn dat je lieve collega's hebt! En je kan maandag misschien langsgaan onder het mom van overdracht? Dat je zegt dat je sowieso deze week er nog bent omdat je je collega's niet wil opzadelen met problemen ofzo?
:*
Ewelinavrijdag 26 november 2010 @ 21:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 21:16 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

ja leuk he! voor mij is het ook heel lang geleden nu dat ik die eerste delen gezien heb dus het is echt leuk ze weer eens te zien :)
wow heb het even opgezocht; het eerste deel kwam 9 jaar (!) geleden uit :o toen was ik 15!
Ik heb ze allemaal op dvd. :@
conlechevrijdag 26 november 2010 @ 21:21
Jeetje wat een roerige tijden hier! Een :* voor Chico en eentje voor de Vikkestein! Wel fijn dat je collega's zo collegiaal zijn!
Viking84vrijdag 26 november 2010 @ 21:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 21:17 schreef Phaidra het volgende:
Vik, fijn dat je lieve collega's hebt! En je kan maandag misschien langsgaan onder het mom van overdracht? Dat je zegt dat je sowieso deze week er nog bent omdat je je collega's niet wil opzadelen met problemen ofzo?
:*
Dat is wel een goed idee op zich. En dan kan ik die week (woensdag ben ik vrij) naar UWV en Rechtswinkel en weet ik dus ook hoe het verder moet, de week daarop.
Swietjevrijdag 26 november 2010 @ 21:29
Vik, wat een rottig gedoe allemaal... -O- :*
AKnynkevrijdag 26 november 2010 @ 22:06
zo, eerste sinterklaas gedichtje is geschreven...

In het engels, best lastig!
XcUZ_Mevrijdag 26 november 2010 @ 23:23
goedzo Vik!!
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 00:11
Zie net op het journaal dat het gesneeuwd heeft vandaag :D zo koud vond ik het niet??
_Calimero_zaterdag 27 november 2010 @ 04:25
geen sneeuw gehad hier! wel bier!
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 08:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 21:21 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat is wel een goed idee op zich. En dan kan ik die week (woensdag ben ik vrij) naar UWV en Rechtswinkel en weet ik dus ook hoe het verder moet, de week daarop.
Vik, je kan je eventueel ook ziekmelden (en met reden! je bent hier best van in de war natuurlijk). Hiermee behoud je je baan niet, maar je kan op deze manier wegblijven zonder dat je de indruk geeft akkoord te gaan met de situatie.
sigmezaterdag 27 november 2010 @ 09:09
Toch is het écht niet zo dat je ontslag accepteerd door niet te komen wanneer je gevraagd is niet te komen. Bij ontslag op staande voet speelt er volgens mij zoiets, maar zodra er iets als boventalligheid is afgekondigd is thuisblijven echt geen acceptatie van ontslag.
Viking84zaterdag 27 november 2010 @ 09:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 09:09 schreef sigme het volgende:
Toch is het écht niet zo dat je ontslag accepteerd door niet te komen wanneer je gevraagd is niet te komen. Bij ontslag op staande voet speelt er volgens mij zoiets, maar zodra er iets als boventalligheid is afgekondigd is thuisblijven echt geen acceptatie van ontslag.
Lekker verwarrend dus.

Ik denk dat ik de tip van Tink ter harte neem: maandag ziek melden (ze zullen raar opkijken dat ik me ziek meld) en dan direct naar het UWV en de Rechtswinkel, die kunnen me vertellen wat ik moet doen.
motorbloempjezaterdag 27 november 2010 @ 09:14
ik zou me niet ziekmelden en de eer aan mezelf houden... :@
Viking84zaterdag 27 november 2010 @ 09:14
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 09:14 schreef motorbloempje het volgende:
ik zou me niet ziekmelden en de eer aan mezelf houden... :@
Hoe bedoel je? Gewoon niks ondernemen?
motorbloempjezaterdag 27 november 2010 @ 09:20
...wat denk je zelf? tuurlijk wel juridische stappen ondernemen, maar ook gewoon gaan werken. Heb ook in een ontslagfase gezeten, 2 keer, en ben toen beide keren, hoe naar ook, gewoon blijven werken en heb netjes mn zaakjes overgedragen.. :)
MevrouwPuffzaterdag 27 november 2010 @ 09:21
Goedemorgen!
Nou de eer aan jezelf houden, lijkt me juist dat je er het maximale uit wil halen!
AKnynkezaterdag 27 november 2010 @ 09:25
Goeiemorgen...

Boh, lastig die situatie, Vik. Ik heb niet zoveel advies!

Ik ga zo naar het verdedigen van een phd-scriptie vn een collega. Heel benieuwd hoe dat gaat. Vanavond is er groot feest..

En het sneeuwt hier heeeel erg hard!
motorbloempjezaterdag 27 november 2010 @ 09:26
Je collega's niet (willen) laten barsten en je zaakjes goed overdragen zorgt ook voor nog meer good will bij eventuele juridische helpers is mijn ervaring :)
MevrouwPuffzaterdag 27 november 2010 @ 09:26
Oh dat bedoel je niet. Nou ja mn hoofd zit vol snot, daarom denk ik niet zo goed.
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 09:29
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 09:26 schreef motorbloempje het volgende:
Je collega's niet (willen) laten barsten en je zaakjes goed overdragen zorgt ook voor nog meer good will bij eventuele juridische helpers is mijn ervaring :)
Dat is waar. Maar je een dagje ziekmelden om je zaakjes goed te regelen vind ik in dit geval best te verdedigen. Vik"s eerste prioriteit is nu Vik.
motorbloempjezaterdag 27 november 2010 @ 09:40
dan zou ik alsnog het loket bezoek opschorten naar dinsdag. Maandag naar school, zeggen dat je graag je dingen overdraagt en dat je de volgende dag naar het juridisch loket gaat voor hulp, maar verder wel bereikbaar bent (sms, mail) voor vragen. Zorg voor een goede relatie en een goed afscheid met je collega's, da's ook aan jezelf denken... Iig, dat zou ik doen :)
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 10:06
OT, daglijstje
o. brinta
t. 2 koekjes
t. zalm met groente en sesamzaadjes uit de magnetron
l / t/ d/ weet ik nog niet. Ik wil iets gezonds eten, maar geen brocolli, wortels, courgette, ui, sellerie, tomaat of sla (eet ik al te vaak). Het wordt iets met prei of kool denk ik.
motorbloempjezaterdag 27 november 2010 @ 10:07
Lijstjes!

O/L: afbakbroodjes
T: mandarijntjes
D: soep met stokbrood bij m'n ouders
T: hapjes op de verjaardag bij m'n zusje!

Wie er de bob gaat zijn weet ik nog niet.. als ik 't ben heb ik wel een excuus niet te drinken :P
lovelizaterdag 27 november 2010 @ 10:08
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 10:06 schreef Tinkepink het volgende:
OT, daglijstje
o. brinta
t. 2 koekjes
t. zalm met groente en sesamzaadjes uit de magnetron
l / t/ d/ weet ik nog niet. Ik wil iets gezonds eten, maar geen brocolli, wortels, courgette, ui, sellerie, tomaat of sla (eet ik al te vaak). Het wordt iets met prei of kool denk ik.
Boerenkool. Met knolselderij.
Viking84zaterdag 27 november 2010 @ 10:10
Goeiemorgen :W.

Kut geslapen, echt de hele nacht liggen draaien en dan kwam die rotPippa ook nog steeds langs om me kopjes te geven etc.

En ik ben nu even wat dingen op een rijtje aan het zetten voor mijn collega maandag en dan ga ik alles even uit mijn hoofd zetten, anders slaap ik komende nacht weer niet.
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 10:13
Verstandig Vik. Misschien idee om er een topic over te openen in WGR? Daar lopen volgens mij wel wat juristentypes rond.

Net terug van RPM, het ging mwah. Niet goed, niet slecht.

Vanavond weer een etentje en morgen een lunch. Zo word ik nooit slank natuurlijk :+.
Viking84zaterdag 27 november 2010 @ 10:18
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 10:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Verstandig Vik. Misschien idee om er een topic over te openen in WGR? Daar lopen volgens mij wel wat juristentypes rond.
Kijk eens in mijn postgeschiedenis? ;).
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 10:19
Ow :') :z
lovelizaterdag 27 november 2010 @ 10:53
Viking, dossieropbouw is belangrijk, maak een logboek ofzo met alles wat ze zeggen en datum erbij. En alles op papier vragen en bewaren.
uniekhoornzaterdag 27 november 2010 @ 10:56
Een aardappelpreisoep??
Wij wel iig.

Lijst:
O: boterham kipfilet, peer
S: 75 min hometrainen
T: 450 gr kwark
L: 3 boterhammen kipfilet
T's: appel, mandarijn, preisoep, blokje choco
D: preisoep met 2 pistoletjes
T: verjaardag van iemand die heerlijke hapjes kan maken en we hoeven geen bob *O*
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 11:03
Sneeuw.
MariaEtceterazaterdag 27 november 2010 @ 11:05
quote:
18s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Sneeuw.
Hier ook!

Mn flatgenootjes waren echt zo bloody excited, die zijn gisternacht nog naar buiten geweest _O- Daarna werd ik wakker gehouden door dronken Engelsen die "All I want for Christmas is YOUUUUUU" aan het lallen waren :')
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 11:06
Normaal vind ik het ook wel leuk. Maar ik ben nog niet over de sneeuw-ellende van vorig jaar heen.
motorbloempjezaterdag 27 november 2010 @ 11:13
wij gaan zo richting westen.. we moeten dus de sneeuwkettingen meenemen?
MariaEtceterazaterdag 27 november 2010 @ 11:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:06 schreef XcUZ_Me het volgende:
Normaal vind ik het ook wel leuk. Maar ik ben nog niet over de sneeuw-ellende van vorig jaar heen.
Nee die herinnering zit ook nog iets te vers in mijn geheugen - ik heb ze dus al meermaals gewaarschuwd dat het wel leuk is, maar dat ijsvorming echt ronduit ruk is _O-

Ik hoop maar dat de gladheid hier meevalt zo, ik moet naar het station lopen en Leeds is nogal upsy-downsy :o _O-
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 11:17
Nouja, dan gaat de downsy wat sneller dan gebruikelijk :P dat compenseert weer de wat langzamere upsy, dus netto ben je net zo lang onderweg :+.
MariaEtceterazaterdag 27 november 2010 @ 11:28
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:17 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nouja, dan gaat de downsy wat sneller dan gebruikelijk :P dat compenseert weer de wat langzamere upsy, dus netto ben je net zo lang onderweg :+.
Naiiiiisss! Zo had ik het nog niet bekeken :+

Tevens: :') !!
SPOILER
Flatgenootje kwam gisteravond aan met dat hij met die faal-dudeface (die die me toen steeds ging bellen) en nog een vriend van hem had zitten praten en dat het gesprek op een gegeven moment over mij ging. Toen zei dudeface dat ie had geprobeerd om me te versieren maar dat ie maar had opgegeven en mn nummer gedelete had *O* Toen kwam de andere die er was met het verhaal dat een vriend van hem (diegene die me toen 3 verjaardagskadootjes had gegeven :') ) hetzelfde had geprobeerd? Schijnbaar heeft hij het ook opgegeven :+ Conclusie flatgenoot: "They now know you are a sensible girl". Whoooo :P Ik ben populair in mijn residence-blocks, jeweetz :') Wel tof dat flatgenoot het even kwam vertellen, want volgens Indiase guy-code is dat eigenlijk not done, maar hij wilde me wel even waarschuwen / updaten. Weet ik iig waar ik aan toe ben!
lovelizaterdag 27 november 2010 @ 11:39
quote:
18s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Sneeuw.
Hier niet ;(
Perruchezaterdag 27 november 2010 @ 11:48
Hoi. Gaar.
Goodbyezaterdag 27 november 2010 @ 11:49
quote:
10s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:28 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Naiiiiisss! Zo had ik het nog niet bekeken :+

Tevens: :') !!
SPOILER
Flatgenootje kwam gisteravond aan met dat hij met die faal-dudeface (die die me toen steeds ging bellen) en nog een vriend van hem had zitten praten en dat het gesprek op een gegeven moment over mij ging. Toen zei dudeface dat ie had geprobeerd om me te versieren maar dat ie maar had opgegeven en mn nummer gedelete had *O* Toen kwam de andere die er was met het verhaal dat een vriend van hem (diegene die me toen 3 verjaardagskadootjes had gegeven :') ) hetzelfde had geprobeerd? Schijnbaar heeft hij het ook opgegeven :+ Conclusie flatgenoot: "They now know you are a sensible girl". Whoooo :P Ik ben populair in mijn residence-blocks, jeweetz :') Wel tof dat flatgenoot het even kwam vertellen, want volgens Indiase guy-code is dat eigenlijk not done, maar hij wilde me wel even waarschuwen / updaten. Weet ik iig waar ik aan toe ben!
Hahaha, lief dat hij het even kwam vertellen. Is er toch niks mis met je radar :7

En wie wil er nou niet iets met zo'n lief indiaantje? O+
Goodbyezaterdag 27 november 2010 @ 11:49
Ik heb gister echt veel gedronken, maar ik heb geen kater *O*
progjezaterdag 27 november 2010 @ 11:52
Ik hoop dat de sneeuw bij londen weg blijft, vlieg morgen middag weer terug
MariaEtceterazaterdag 27 november 2010 @ 11:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:49 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Hahaha, lief dat hij het even kwam vertellen. Is er toch niks mis met je radar :7

En wie wil er nou niet iets met zo'n lief indiaantje? O+
Ja datte! Ben dus toch niet gek :+
En er zijn er vast genoeg die dat niet willen _O- Maar Indiërs vinden schijnbaar bleekscheten met donker haar wel wat :')
GeeBee O+ *; Fijn dat je geen kater had 8-)
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 12:28
Lijstje van gisteren:

O: 2x geroosterd brood met boter en ham
L: In boter gebakken stukjes brood met roomkaas/wasabi mengsel, gerookte zalm en rucola. En een gegrilde boterham met geitenkaas en honing.
T: smoothie van: bevroren mango en aardbei, Griekse yoghurt, melk en mango/ananassap
T: wodka, rijstchipies
D: Thais. (1 garnaal met crunchy eromheen, 1 klein loempiaatje 1 satestokje en rijst met curry en een groenten/cashewnoten gerecht.
T: 1 chocosoesje. (de rest heb ik in de vriezer gedaan, kan dat? )

Vandaag:

O: 2x geroosterd brood met 1 gebakken ei en 1 plak ham ertussen
T: kiwi
L: 1 meergranen triangel met Philadelphia, rauwkost en gerookte kip
T: Optimel vla, Griekse yoghurt en ingedikt perensap (afkomstig van stoofpeertjes)
S: hardlopen mits niet te veel sneeuw
T: wodka, light chips
D: kliekje Thais


M'n H&M laarzen zijn eindelijk binnen en ze zijn wel okee. ^O^
MariaEtceterazaterdag 27 november 2010 @ 12:34
Mooie lijstjes Co O+ Lekker en ook gezond geloof ik!

Zij die zo naar ondergesneeuwd York gaan groeten u :9
motorbloempjezaterdag 27 november 2010 @ 12:45
ik wil ook naar ondergesneeuwd York ;(
Blurred86zaterdag 27 november 2010 @ 12:47
ik wil naar ondergesneeuwd maaktnietuitwaar ;(
AKnynkezaterdag 27 november 2010 @ 12:47
quote:
18s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Sneeuw.
hier ook, heel veel. Ik vind het tof. Het is wel koud! Morgen ga ik snert maken. Vandaag eet ik Zweedse erwtensoep, niet zo lekker.

Lijstje:
O: 3 broodjes met hagelslag
L: zweedse erwtensoep
T: dropjes
T: warma choco
D: feestje van diegene die net gemproveerd is, met eten en drank.
_Calimero_zaterdag 27 november 2010 @ 12:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 10:10 schreef Viking84 het volgende:
Goeiemorgen :W.

Kut geslapen, echt de hele nacht liggen draaien en dan kwam die rotPippa ook nog steeds langs om me kopjes te geven etc.

En ik ben nu even wat dingen op een rijtje aan het zetten voor mijn collega maandag en dan ga ik alles even uit mijn hoofd zetten, anders slaap ik komende nacht weer niet.
iklas het gister al maar toen was ik te dronken om het te begrijpen, maar wat een klote situatie zeg!
Belangrijkste is nu inderdaad aan jezelf te denken. Daarbij hoef je je collega's niet in de steek te laten, maar je moet wel je eigen prioriteiten op nummer 1 zetten.

Sterkte Vikster!!!
_Calimero_zaterdag 27 november 2010 @ 12:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 12:47 schreef Blurred86 het volgende:
ik wil naar ondergesneeuwd maaktnietuitwaar ;(
ik ga snowboarden in ondergesneeuwd zoetermeer! :7

en gisteravond na een hele dag studie en een cursus (dus meer dan 12 uur concentreren) met studiegenoten wat biertjes wezen drinken en ik had het zó naar mijn zin! Dacht ook helemaal niet aan andere dingen(wat ik allemaal nog moet doen, dat ik t niet zo laat mag maken etc etc), maar genoot er gewoon volop van O+
_Calimero_zaterdag 27 november 2010 @ 13:01
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:06 schreef XcUZ_Me het volgende:
Normaal vind ik het ook wel leuk. Maar ik ben nog niet over de sneeuw-ellende van vorig jaar heen.
Dit deel ik volledig. Wat een drama zeg, ik ben nog nooit zo vaak van mijn fiets gevallen als tijdens die sneeuw maanden. Of uberhaupt gevallen, want ook zonder fiets, te voet was het een paar keer goed raak }:|
progjezaterdag 27 november 2010 @ 13:02
Ik wil ook mee snowboarden ;) Snowboarden is echt heerlijk!

Ik hoop binnenkort snel weer eens op wintersport te gaan
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 13:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 13:01 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Dit deel ik volledig. Wat een drama zeg, ik ben nog nooit zo vaak van mijn fiets gevallen als tijdens die sneeuw maanden. Of uberhaupt gevallen, want ook zonder fiets, te voet was het een paar keer goed raak }:|
Mijn reistijd naar Den Haag van ca. 2 uur is bij mij de spelbreker geweest.
progjezaterdag 27 november 2010 @ 13:32
mmm het ruikt hier naar vers gebakken brood, krijg er echt mega honger van..

Ik ga toch ook maar eens zo'n brood bak machine aanschaffen O+
lovelizaterdag 27 november 2010 @ 13:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 13:32 schreef progje het volgende:
mmm het ruikt hier naar vers gebakken brood, krijg er echt mega honger van..

Ik ga toch ook maar eens zo'n brood bak machine aanschaffen O+
Daaaag, low carb ;)
Viking84zaterdag 27 november 2010 @ 13:37
Bwuh, ik ben echt ziek aan het worden. Snot in m'n kop, rauwe keel...
progjezaterdag 27 november 2010 @ 13:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 13:35 schreef loveli het volgende:

[..]

Daaaag, low carb ;)
hihi zeg dat..

Maar ik ga sowieso weer een paar keer per week brood eten :)
Wel volkoren en dan zonder mout (Wat nog best moeilijk was om te vinden....)
progjezaterdag 27 november 2010 @ 13:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 13:37 schreef Viking84 het volgende:
Bwuh, ik ben echt ziek aan het worden. Snot in m'n kop, rauwe keel...
Bah dat kun je nu echt helemaal niet gebruiken ;(

:*
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 13:53
Ik heb ook de ski broek van de lidl gekocht :D
neenzaterdag 27 november 2010 @ 14:10
:o

quote:
17s.gif Op vrijdag 26 november 2010 18:37 schreef neen het volgende:

Pf, je inbox is vol. M'n ouders hebben nog meer van die unox codes. Pm me maar als je nog meer wil.
Komende week heb ik op nog maar 2 avonden iets ingeplanned :o ik ga even een weeklijstje met eten maken voor de keren dat ik wel kan koken enzo O+
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 14:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 14:10 schreef neen het volgende:
:o

[..]

Komende week heb ik op nog maar 2 avonden iets ingeplanned :o ik ga even een weeklijstje met eten maken voor de keren dat ik wel kan koken enzo O+
Leeg gemaakt! Moet even kijken hoe dat kopen nu gaat.. Dank je :)!!!
Syrenazaterdag 27 november 2010 @ 14:17
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 13:24 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Mijn reistijd naar Den Haag van ca. 2 uur is bij mij de spelbreker geweest.
8 uur vanaf Den Haag naar huis ;(
En nu heb ik een nieuwe auto met zomerbandjes en die wil ik graag heel houden (en mezelf ook).
Ik heb wel al gechecked hoe de bussen/trein gaan, maar als het goed is kan ik dinsdag/woensdag naar het werk lopen (nu nog wel).
neenzaterdag 27 november 2010 @ 14:18
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 14:15 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Leeg gemaakt! Moet even kijken hoe dat kopen nu gaat.. Dank je :)!!!
Oke ik zal ze zo even sturen. Heb je niet die oude toevallig verwijderd dan :') had je ook nog een andere keer wat gestuurd namelijk. Die staan bij mij nog wel bij verzonden berichten anders denk ik :? nou ja even zoeken, koffie zetten en sturen moment.
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 14:19
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 14:18 schreef neen het volgende:

[..]

Oke ik zal ze zo even sturen. Heb je niet die oude toevallig verwijderd dan :') had je ook nog een andere keer wat gestuurd namelijk. Die staan bij mij nog wel bij verzonden berichten anders denk ik :? nou ja even zoeken, koffie zetten en sturen moment.
Die heb ik net verzilverd! Of hoe zeg je dat, daar heb ik een coupon van gemaakt
Viking84zaterdag 27 november 2010 @ 14:21
Whoeoeh, de OR heeft negatief advies uitgebracht over het voorgenomen (maar intussen reeds uitgevoerde) besluit. Goed nieuws. Deze brief gaat mee naar de rechtswinkel maandag.
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 14:21
Nou, dat was een gezellig gesprekje

SPOILER
M'n moeder belde definitief af voor a.s. zaterdag. Ze belde vanuit een :o restaurant :o want ze konden hun keuken niet gebruiken. Wat vervelend voor ze zeg ;(. Enfin, ze vond mijn mailtje waarin ik iets zei over de drempel om naar Gouda te komen niet zo aardig (goh). "Ja, we kunnen wel morgen komen." Leuk, maar morgen hebben wij al een afspraak staan. "Dus ja, als wij willen langskomen kunnen jullie nooit." Eh, ja. Een dag van tevoren bellen gaat niet werken, evenals doordeweeks. We werken. Maar goed, geen enkel woord van sorry, of we vinden het vervelend, ofzo. Niets. "Nou, dat was een gezellig gesprek". "Ja.". We zouden er 2e kerstdag heen, maar ik heb nu eigenlijk zoiets van, we vieren het hier in Gouda en als ze ons willen zien, komen ze maar hierheen. Of niet. Whatever.
AKnynkezaterdag 27 november 2010 @ 14:25
quote:
15s.gif Op zaterdag 27 november 2010 14:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nou, dat was een gezellig gesprekje

SPOILER
M'n moeder belde definitief af voor a.s. zaterdag. Ze belde vanuit een :o restaurant :o want ze konden hun keuken niet gebruiken. Wat vervelend voor ze zeg ;(. Enfin, ze vond mijn mailtje waarin ik iets zei over de drempel om naar Gouda te komen niet zo aardig (goh). "Ja, we kunnen wel morgen komen." Leuk, maar morgen hebben wij al een afspraak staan. "Dus ja, als wij willen langskomen kunnen jullie nooit." Eh, ja. Een dag van tevoren bellen gaat niet werken, evenals doordeweeks. We werken. Maar goed, geen enkel woord van sorry, of we vinden het vervelend, ofzo. Niets. "Nou, dat was een gezellig gesprek". "Ja.". We zouden er 2e kerstdag heen, maar ik heb nu eigenlijk zoiets van, we vieren het hier in Gouda en als ze ons willen zien, komen ze maar hierheen. Of niet. Whatever.
he gatsie, wat stom. misschien moet je eens 'in person' vertellen tegen je moeder hoe je je voelt?
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 14:34
neen ik moet nog een codekaart of sticker hebben? huh?
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 14:35
nice of niet, deze 4x met tafel:
11100066-2_Portrait_M.jpg
75382_PE193529_S4.jpg
neenzaterdag 27 november 2010 @ 14:36
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 14:34 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
neen ik moet nog een codekaart of sticker hebben? huh?
Dan heb je te weinig codes denk ik :?

quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 14:35 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
nice of niet, deze 4x met tafel:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh dat tafeltje heeft een vriend van me maar dan met stoelen van de Ikea. Het eet kut :') maar goed ik hang graag in stoelen en dat is levensgevaarlijk hiermee :')
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 14:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 14:36 schreef neen het volgende:

[..]

Dan heb je te weinig codes denk ik :?
nee die moet ik weer ergens opplakken
neenzaterdag 27 november 2010 @ 14:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 14:37 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

nee die moet ik weer ergens opplakken
Ik heb dus nu alleen 2 van die codekaarten hier liggen? En die codes heb ik naar je doorgestuurd zegmaar.
Perruchezaterdag 27 november 2010 @ 14:59
Jeetje XM wat vervelend. Maar misschien werkt het inderdaad beter als je het gewoon "in person" zegt of aan de telefoon, mailtje komt misschien niet zo tactisch over...?

Zo ik ben wakker, ben met 5 collega's naar de pub gegaan en lekker English breakfast gegeten :9 nom nom! Ben nu even How to look good Naked aan het kijken en nog een thee drinken en dan ga i even naar de Saatchi Gallery. Vanavond etentje van een meisje uit Duitsland die ik hier heb leren kennen. Ha heb het er maar druk mee :') Maar wel leuk!

Pief ik vind het verschrikkelijk maar als het je stijl is is het wel vet :)
AKnynkezaterdag 27 november 2010 @ 16:43
manoman, wat is het hier stil.

Ik ga zo een promotiefeestje vieren van een van m'n collega's. Zin en geen zin in, want soms ongemakkelijke situaties, maar ook wel leuk om er uit te zijn. Morgenochtend ga ik ontbijten met wafels, heb het beslag al gemaakt! :)
Ewelinazaterdag 27 november 2010 @ 16:53
O+ Idee voor scriptie. Jammer alleen dat Das Kapital bijna 900 blz. is... :X
Mini_rulezzaterdag 27 november 2010 @ 17:03
Wow, sneeuwt het bij jullie ook al? Ik hoorde dat het in Philadelphia ook al gesneeuwd heeft. Alleen ben ik nu in Boston, in een hostel waar de internetverbinding zo slecht is dat ik niet eens spoilers kan openen. :')
Ewelinazaterdag 27 november 2010 @ 17:06
Hier is alles droog...
Mini_rulezzaterdag 27 november 2010 @ 17:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 16:53 schreef Ewelina het volgende:
O+ Idee voor scriptie. Jammer alleen dat Das Kapital bijna 900 blz. is... :X
Wat wil je gaan doen dan?

Nog even een dikke :* voor Viking en ook voor XM met de ouderperikelen.
Sorry als ik iets belangrijks over het hoofd zie, bijlezen gaat niet echt lekker hier. :')
sigmezaterdag 27 november 2010 @ 17:12
XM, is het je de moeite waard om de zaak op de spits te drijven? Zo ja, gebruik dan die kerstafspraak. Zo nee, haal diep adem, bedenk dat het je ouders zijn, zucht en draaf op, en drink daarna met Duvel een borrel.
Goodbyezaterdag 27 november 2010 @ 17:12
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 12:28 schreef conleche het volgende:

M'n H&M laarzen zijn eindelijk binnen en ze zijn wel okee. ^O^
Welke laarzen? Ik heb die leren laarzen met hak van 11 centimeter net binnen en ik ben in luvvv *;

En een :* voor Vik en XM, wat een nare dingen -O-
Viking84zaterdag 27 november 2010 @ 17:14
Uh, Ewelina had toch al een scriptieonderwerp?
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 17:34
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 november 2010 17:12 schreef sigme het volgende:
XM, is het je de moeite waard om de zaak op de spits te drijven? Zo ja, gebruik dan die kerstafspraak. Zo nee, haal diep adem, bedenk dat het je ouders zijn, zucht en draaf op, en drink daarna met Duvel een borrel.
Wijze woorden.

Mijn man en kinderen zijn een weekendje weg en omdat ik nu alle tijd van de wereld heb, ben ik vanmiddag wezen winkelen in het dorpje waar ik heel vaak heenging toen de mini's nog veel kleiner waren. O+ Wat was mijn leven toen anders zeg. En de herinneringen zijn mooi. Net als het leven nu O+

Daglijstje is ook best mooi voor een dag als vandaag
o. brinta
t. 2 koekjes
t. zalm met groente en sesamzaadjes uit de magnetron
l. plak krentenbrood + pittige wortel-kokos-pompoensoep
t. 100 gram rosbief + 1 kaki
d. ui + halve chinese kool + half bakje champignons + cranberries + kerrie + toetje: creme brulee
Straks nog een lekker drankje en misschien een beetje chips.
Ewelinazaterdag 27 november 2010 @ 17:36
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 17:14 schreef Viking84 het volgende:
Uh, Ewelina had toch al een scriptieonderwerp?
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 17:10 schreef Mini_rulez het volgende:

Wat wil je gaan doen dan?
Zie feestboek ;) Sluit aan bij mijn onderwerp.
Mini_rulezzaterdag 27 november 2010 @ 17:46
Ewelina: ik had het al gelezen, maar ik begreep niet echt wat het met elkaar te maken heeft. :o
Klinkt wel interessant. :) Alles met Marx en Engels eigenlijk, ik heb in een grijs verleden nog wat political theory-vakken gedaan. O+
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 17:47
Ik gebruik geen FB, maar ik denk dat ik de link wel kan leggen. Ben benieuwd naar het eindresultaat!
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 17:48
Kom er net achter dat de sportschool vandaag tot 20.00 uur open is. Zal ik nog even gaan, of verder relaxen?
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 17:58
Hangt er vanaf waar je lijf meer behoefte aan heeft natuurlijk! :Y)
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 18:00
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 17:58 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hangt er vanaf waar je lijf meer behoefte aan heeft natuurlijk! :Y)
Eh :@
Maar ik blijf toch op de bank zitten. :P Jammer dat er niets leuks is op tv.
-marz-zaterdag 27 november 2010 @ 18:34
Zo aan het bier en ik heb een hartige taart MET BROCCOLI gemaakt. :Y)
Viking84zaterdag 27 november 2010 @ 18:50
Wij hebben een zoete taart gemaakt :9. Kwark :9.

Om 21 uur is 'ie klaar :').
Ewelinazaterdag 27 november 2010 @ 18:58
Ik heb nu ook trek in zoet ;( Op zich logisch, ik heb nog geen avondeten op...
DevilsAndDustzaterdag 27 november 2010 @ 19:05
Ik denk dat dat half uurtje op de fiets van zonet een stuk aangenamer zou zijn geweest mét handschoenen. ;( .
Goodbyezaterdag 27 november 2010 @ 19:14
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 19:05 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik denk dat dat half uurtje op de fiets van zonet een stuk aangenamer zou zijn geweest mét handschoenen. ;( .
Oh brrr, ik heb zelfs lopend al handschoenen aan! :Y

Maar gelukkig vlieg ik aanstaande dinsdag richting de zonnnnn 8-)
MevrouwPuffzaterdag 27 november 2010 @ 19:26
Hoi :W ! Vanmiddag heb ik een grote hint gehad van mijn lijf :@
Jasjes passen... Steevast zat maat 38 mooi om de schouders, maar die kon maar niet dicht :( . Conclusie: er moet weer gesport worden, zodat het jasje ook dicht kan.
Het verrassend lekkere stuk worteltaart bij het café bij de dom en tegenover de boekwinkel deed daar natuurlijk ook niet veel goeds op, maar mèn dat was beter dan koekela!
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 19:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 17:12 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Welke laarzen? Ik heb die leren laarzen met hak van 11 centimeter net binnen en ik ben in luvvv *;

En een :* voor Vik en XM, wat een nare dingen -O-
Volgens mij hadden wij dezelfde laarzen besteld maar dan in een andere kleur? Ik heb lichtbruin suède. Van die hoge die dan lubberen zeg maar. Is die hak 11 cm. joh? *trots* :o
DevilsAndDustzaterdag 27 november 2010 @ 19:49
Heb je niet gewoon een stel goede tieten, Puff? :P.
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 19:55
Oh en wb kerst, ik heb een beetje hetzelfde als XM met mijn moeder. Onze verstandhouding is om het zacht uit te drukken nogal koeltjes en ik heb echt geen zin in kerst met haar. Nu had ik eerder al bedacht dat ik het minder erg vind als zij het in Amsterdam zou vieren, dan kon ze in het huis van mijn ex logeren en dus dat had ik voorgesteld, maar dat idee werd afgewezen omdat mijn huis niet kerst genoeg zou zijn. (Wat weet zij daar nu van, alsof ze ooit hier geweest is met kerst, ik heb een joekel van een kerstboom! En engeltjes! En kaarsen! Alleen geen gare kerststukjes nee, die vind ik suf :') )

Nu kreeg ik een mailtje of ik bij haar wilde komen eten en slapen en de hele mikmak. Ik heb een vriendelijk mailtje teruggestuurd dat ik alleen beschikbaar ben voor de lunch eerste kerstdag en voor de rest al vol zit. (Die lunch komt me goed uit want mijn vader woont maar een half uur van mijn moeder en daar ben ik kerstavond en daar blijf ik slapen.) Kijken wat ze zegt. Ik hoop eigenlijk dat ze nu boos wordt, want dan hoef ik helemaal niet. :')
Goodbyezaterdag 27 november 2010 @ 19:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 19:47 schreef conleche het volgende:

[..]

Volgens mij hadden wij dezelfde laarzen besteld maar dan in een andere kleur? Ik heb lichtbruin suède. Van die hoge die dan lubberen zeg maar. Is die hak 11 cm. joh? *trots* :o
Ja, of 10. Ik kan het niet meer terugvinden op de site!

Die suède vond ik ook heel mooi, maar waren toen al uitverkocht. En ik en suède gaan ook niet samen :')
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 19:57
Wij gaan gewoon weg met kerst. Lekker rustig >:O
MevrouwPuffzaterdag 27 november 2010 @ 19:58
quote:
Op zaterdag 27 november 2010 19:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
Heb je niet gewoon een stel goede tieten, Puff? :P.
Ook! Maar mn hoofd is ook bol, dus ook daar mag er wat af. Goeie timing in december :')
Goodbyezaterdag 27 november 2010 @ 19:59
Ik vind kerst altijd leuk, maar ik vind het ook gewoon fijn om bij mijn ouders en zussen te zijn. Dat scheelt ;) Schoonfamilie vind ik iets minder leuk, maar meestal is het nog steeds gezellig (heb alleen altijd het gevoel dat mijn schoonzusje een wedstrijdje wil doen wie nou het leukst is ofzo :') )

Ik vind Oud&Nieuw echt geen reet aan, maar naar een andere stad (in het buitenland) gaan vind ik altijd leuk ^O^
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 19:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 19:57 schreef Tinkepink het volgende:
Wij gaan gewoon weg met kerst. Lekker rustig >:O
Ja! Jaloers! De VS toch? Leuk!
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 20:02
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 november 2010 19:59 schreef conleche het volgende:

[..]

Ja! Jaloers! De VS toch? Leuk!
Ja. :Y
Is een kerstontbijt bij je moeder neits? Duurt niet te lang en je hebt nog wat aan je dag :P
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 20:03
Ik vind het bij mijn vader ook altijd supergezellig! We zijn dan met heel veel, want zijn nieuwe vrouw heeft ook 3 kinderen (of nieuw, hij is met haar al langer samen dan met mijn moeder) plus aanhang. Echt knus, lekker eten, cadeautjes en alles. Dus dat is prima hoor!
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 20:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 20:02 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ja. :Y
Is een kerstontbijt bij je moeder neits? Duurt niet te lang en je hebt nog wat aan je dag :P
Nou ja, die lunch was dus hetzelfde idee. :P Dan hoef ik er niet zo vroeg uit. Dan ga ik gewoon om een uur of 3 naar huis en kan ik 's avonds nog iets anders plannen. Of niks, dat is ook een optie. :P
Perruchezaterdag 27 november 2010 @ 20:10
Ik krijg net van m'n nichtje die ik nooit spreek de vraag of ik ook oud en nieuw ga vieren bij mijn vader thuis... :') echt hoor, familie... ik wou dat mijn moeder er nog was.
Goodbyezaterdag 27 november 2010 @ 20:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 20:03 schreef conleche het volgende:
Ik vind het bij mijn vader ook altijd supergezellig! We zijn dan met heel veel, want zijn nieuwe vrouw heeft ook 3 kinderen (of nieuw, hij is met haar al langer samen dan met mijn moeder) plus aanhang. Echt knus, lekker eten, cadeautjes en alles. Dus dat is prima hoor!
Dat klinkt leuk, ja O+
Perruchezaterdag 27 november 2010 @ 20:12
Lijstje
O: english breakfast (half worstje, 2 sneden brood, 2 gebakken ei, 2 bacon, halve tomaat, witte bonen.
T: chocolade eclair en 1 macaron :9
D: tomatensoep met 2 sneden brood
T: bij een kennis, alleen wat snackjes enzeau
Tinkepinkzaterdag 27 november 2010 @ 20:15
Mijn lijstgje moet worden aangevuld met chips. Alweer. Wel lekkere chips trouwens
MevrouwPuffzaterdag 27 november 2010 @ 20:17
Ja altijd leuk kerst O+ alleen jammer dat er drie te bezoeken entiteiten zijn, dat gaat dus niet lukken tenzij ik zonder lief naar zeeland ga voor beide dagen (en dat vind ik ook niets). Het puzzelen op de oplossing duurt al twee weken.
Ewelinazaterdag 27 november 2010 @ 20:22
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 19:57 schreef Tinkepink het volgende:
Wij gaan gewoon weg met kerst. Lekker rustig >:O
Lekker!

Ik ga waarschijnlijk naar mijn zus. En verder niets denk ik.
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 20:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 11:52 schreef progje het volgende:
Ik hoop dat de sneeuw bij londen weg blijft, vlieg morgen middag weer terug
Eh...

http://www.nu.nl/buitenla(...)tse-luchthavens.html

:X
Merelzaterdag 27 november 2010 @ 20:58
Kerst is stom. En tegen Oud & Nieuw zie ik al helemáál op.

Ben kapot. Verhuizen is echt doodvermoeiend. En ik heb een hele grote buil op m'n voorhoofd. Maar het wordt wel mooi!
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 20:58
Ow en ik heb drop op, pepernoten, 1 1/2 stuk taart en smerige tortellini met iets wat voor kaasvulling door moest gaan.

Overweeg ernstig morgen maar wéér te gaan RPMen.
Merelzaterdag 27 november 2010 @ 20:59
En hier geen sneeuw. Hmpf.
XcUZ_Mezaterdag 27 november 2010 @ 21:05
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 20:03 schreef conleche het volgende:
Ik vind het bij mijn vader ook altijd supergezellig! We zijn dan met heel veel, want zijn nieuwe vrouw heeft ook 3 kinderen (of nieuw, hij is met haar al langer samen dan met mijn moeder) plus aanhang. Echt knus, lekker eten, cadeautjes en alles. Dus dat is prima hoor!
Dat klinkt goed! Mijn ouders verwachten dat we blijven slapen als we langskomen :{. En aangezien ik geen broers of zussen heb, kan ik de 'langsgaan bij je ouders'-taak ook niet uitbesteden.
Swietjezaterdag 27 november 2010 @ 21:07
Todayyyy:

O: volkoren boterham tartaar, halfvolle melk
T: medium vanille latte suikervrij van de Starbucks :9 :@
L: twee sandwiches beef teriyaki
T: small vanille latte suikervrij van de Starbucks :9 :@
D: macaroni met groenten, gehakt, hamblokjes
T: verse sinaasappelsap
DevilsAndDustzaterdag 27 november 2010 @ 21:18
Eerste kerstdag ben ik bij mijn ouders en Baardmans bij de zijne, tweede kerstdag moet ik werken, en met Oud en Nieuw lig ik waarschijnlijk kotsmisselijk in een bed in een suf Fries dorp. Hurray.
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 21:36
Ik hoop dat ik mag werken met kerst :9!
progjezaterdag 27 november 2010 @ 21:57
Italiaans eten O+
MevrouwPuffzaterdag 27 november 2010 @ 22:17
Lijstje:
O: 3 volkoren boterhammen met pure hagelslag
L: dubbele boterham paté
T: appel
B: dik half uur lopen naar de stad
T: kopje koffie met beetje suiker en keilekkere worteltjestaart met citroenicing
B: dik half uur lopen naar huis, één antaflu
T: 3 stukjes tutti frutti
D: 2 runderchipolataworstjes met aardappelpuree en gestoomde boontjes, glaasje wijn
T: hangop met bramenjam
T: 3 stukjes tutti frutti
En nog hoe het beter had gekund ook. Teveel suikers...
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 22:37
quote:
15s.gif Op zaterdag 27 november 2010 21:05 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Dat klinkt goed! Mijn ouders verwachten dat we blijven slapen als we langskomen :{. En aangezien ik geen broers of zussen heb, kan ik de 'langsgaan bij je ouders'-taak ook niet uitbesteden.
Ik blijf altijd uit mezelf bij mijn vader slapen, dan kan ik een glaasje wijn meedrinken. Prima logeerkamer heeft hij, dus ik vind het geen straf en krijg ook altijd lekkere ontbijtjes. :D

Mijn zusje heeft alle contact verbroken met mijn moeder, dus ik ben ook altijd de sjaak wat dat betreft. Ben wel blij dat ik nu even geen schoonouders heb, tot voor een paar jaar terug zag mijn kerst er ongeveer zo uit:
Kerstavond: bij mijn vader. Volgende ochtend eerst naar mijn moeder, kerstbrunch in een hotel, je weet wel; met zo'n buffet en Richard Kleidermannachtig pianogepingel, ;( daarna naar schoonmama om daar de verdere dag te hangen en eten. Tweede kerstdag weer naar Belgie rijden en daar ongeveer 8 logés hebben, waar ik dan een 8 gangendiner voor moest koken. En de laatste keer was het in Amsterdam, dus geen logés, (op mijn moeder na) maar diner voor 12!!

Ik lag daarna tot Oud en Nieuw in bed. Kapot was ik. :')

Vorig jaar was zéér relaxt. Alleen naar mijn vader op kerstavond, maar daarna op 1e kerstdag heerlijk gekookt met zijn tweeen en Happy Feet in bed gekeken. O+ en 2e kerstdag na het kerstontbijt gewoon helemaal niks! (mijn moeder dacht dat ik in de Ardennen zat met vriendinnen. :@ )

Waar ik wel tegenop zie is O&N, daar was vorig jaar echt geen klap aan. Misschien deze week maar eens rondbellen dat we wat leuks regelen.

[ Bericht 0% gewijzigd door conleche op 27-11-2010 23:02:28 ]
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 22:38
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 21:36 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik hoop dat ik mag werken met kerst :9!
Ben je aangenomen? En doe eens per PM waar dan?
Merelzaterdag 27 november 2010 @ 22:57
Jaaaaa dan gaan we O&N bij Pief in de kroeg vieren!
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 23:03
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 22:57 schreef Merel het volgende:
Jaaaaa dan gaan we O&N bij Pief in de kroeg vieren!
Maar met O&N wil ik juist niet werken :D!!!!!! Als ik wel moet werken laat ik het weten :D
conlechezaterdag 27 november 2010 @ 23:21
O&N in de kroeg wil ik juist vermijden, dat was vorig jaar hell op aarde!! Ik zit meer te denken aan een spelletjes-met-chocola en oliebollenavond. Ik denk dat ik de vriendin mét kind maar moet bellen, voor de grootste succeskans. :D

Wat wel naar is: voorgaande jaren was er wel een heel tof feest de 27e; Manifesto in Paradiso. Dit jaar hebben ze het verplaatst naar de 29e, wat op zich niet heel erg is, maar het is nu in de gashouder en dat vind ik zo'n stomme locatie, dus nu ga ik mijn kaartje teruggeven.
progjezaterdag 27 november 2010 @ 23:26
Oud en nieuw vier ik het liefste met een groep vrienden, bij iemand thuis..
MariaEtceterazaterdag 27 november 2010 @ 23:46
Ohai! York was gezellig O+ Baal wel een beetje dat studiegenootjes me pas vanmiddag een berichtje via FB stuurden over een potluck deze avond om 8 uur, dus dat las ik net pas. :{ Hendig.

Nouja. Iig een leuke dag gehad O+

XM :* Stommigheid. Probeer je wel te bedenken of het het je waard is om energie te steken in boos zijn. Al ben je best redelijk in deze, ouders leren het soms nooit :+
Perruche :* Begrijp ik goed dat je nichtje eerder heeft gehoord over O&N bij je vader dan jij? Mweh.

Ik vind kerst bij mn mams en haar vriend leuk, met vriendje, zus + vriendje en oma O+ Moet nog wel kijken hoe het gaat dit jaar - misschien wil vriendje's opa wel de familie bijeen met kerst ofzo, dan moeten we schuiven/puzzelen.
Principessa.Farfalluszaterdag 27 november 2010 @ 23:48
Ik heb 2 weken gedacht dat mijn yoghutrt over de datum was en tijdens het wegspoelen zie ik vandaag 27-11 op het pak staan ;( #faal
Mini_rulezzondag 28 november 2010 @ 00:29
Zo, ik zit weer in de bus terug naar Philadelphia. Nog 3,5 uur te gaan. -O-
De plannen voor kerst zijn hier elk jaar hetzelfde, want vriendje's ouders doen al sinds jaar en dag cadeautjes op kerstavond en mijn ouders op 1e kerstdag, en 2e kerstdag is vriendje's vader jarig. Dit alles speelt zich uiteraard af in Limburg. :+ Ik heb er eigenlijk best zin in. :) De week ervoor hebben we al 2 kerstetentjes met oud-huisgenoten en collega's, gezellig. O+
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 00:38
Hee mini :W!
Mini_rulezzondag 28 november 2010 @ 00:42
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 00:38 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Hee mini :W!
Hey Pief! :) Hoe is het?
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 00:49
Ja goed!!!! Ben heel hard de perfecte tint roze aan het uitzoeken zo op de zaterdag avond :P

Heb hem gevonden denk ik, weet alleen het kleurtype etc. niet:

quote:
roze.jpg
En ga ook een leuk randje maken ipv een abrubt einde zoals hier denk ik
quote:
39609_156036364430746_100000731497993_307486_3412094_n.jpg
Dannnn morgen weer furfen en 's avonds een afspraakje..

Hoe gaat het met jou?
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 00:54
Ik verveel mij dus eigenlijk te erg :P Maar jaaaa
Mini_rulezzondag 28 november 2010 @ 00:58
Mooie kleur!
Afspraakje? Vertel eens! Da's veel interessanter dan verf. :D
Ik mis alles hier...

Met mij is het eh, wel okee geloof ik. Het zou beter zijn als er geen mannen waren, maar je kunt niet alles hebben. :')
MariaEtceterazondag 28 november 2010 @ 01:05
Afspraakje, gaat wel lekker dus PF? :9

Mini :* Geen mannen wordt ook zo saai! :+

Woeiii ik ben zo gaar als een doperwtje.
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 01:05
Hmmmmm ja gaat wel lekker.. Alleen moet ik even wennen aan dat date gebeuren..
Mini_rulezzondag 28 november 2010 @ 01:12
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 01:05 schreef MariaEtcetera het volgende:
Afspraakje, gaat wel lekker dus PF? :9

Mini :* Geen mannen wordt ook zo saai! :+

Woeiii ik ben zo gaar als een doperwtje.
Ik ken wel een man die er zeker mag zijn (whehe) maar die zie ik na de komende twee weken nooit meer, dus had ik eerlijk gezegd liever dat hij er niet was. :+
Viking84zondag 28 november 2010 @ 01:15
Ik lig al sinds 22 uur wakker :{. Net een Ibu genomen, hopelijk lukt het straks wel.
Mini_rulezzondag 28 november 2010 @ 01:17
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 01:15 schreef Viking84 het volgende:
Ik lig al sinds 22 uur wakker :{. Net een Ibu genomen, hopelijk lukt het straks wel.
Ook dat nog. :( Ik hoop dat het zo wel lukt, je hebt je energie wel nodig! :*
Viking84zondag 28 november 2010 @ 01:19
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 01:17 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Ook dat nog. :( Ik hoop dat het zo wel lukt, je hebt je energie wel nodig! :*
Ja wakker liggen is zó kut en het is nu nog erger dan de voorgaande nachten. Laat Pippa me eens met rust, krijg je dit.
MariaEtceterazondag 28 november 2010 @ 01:19
*slaapliedje zingt voor Viking* >:O

:*

quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 01:12 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Ik ken wel een man die er zeker mag zijn (whehe) maar die zie ik na de komende twee weken nooit meer, dus had ik eerlijk gezegd liever dat hij er niet was. :+
Puns O+

Ja da's ook zo wat he! Denkt hij er hetzelfde over?

En oefff ik ga slapen denk ik! Ben erg moe :@

Slaap lekker slankies O+
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 01:21
Kopje warme melk drinken?
Mini_rulezzondag 28 november 2010 @ 01:26
Of anders een flinke borrel. :7

Slaap lekker Maria, en Vik hopelijk ook! O+

Geen idee hoe hij erover denkt, en ik denk dat ik het maar zo laat. Binnenkort is het hoe dan ook voorbij.
_aurum_zondag 28 november 2010 @ 01:29
Sterkte Vik, niet kunnen slapen door stress is gewoon k*t!

Ik heb zin in kerst, ik heb geregeld dat mijn familie en mijn lief zijn familie samen kerst vieren op eerste kerstdag, dat betekent dat tweede kerstdag lekker relaxed wordt. We willen dan naar las palmas voor dat bodies gebeuren.

Ik moet eerste kerstdag wel voor 8 man koken en mutti wil nog wat traditionele dingen hebben, dus ik moet nog wel even overleggen hoe we het gaan doen.

Maar al met al, ik heb er zin an O+
neenzondag 28 november 2010 @ 01:32
Tja vik, piekeren doe je ongetwijfeld maar dat helpt toch niets. Alles komt goed nog, als het niet nu is dan er later. Na regen komt zonneschijn, downs en ups dat soort dingen. Veranderen lukt prbly toch niet maar het beste ervan maken wel, slaap helpt daarbij. Gaat je lukken, succes!

Nou deze jongen heeft er een nerdavobd opzitten, dat kan zonder vemoeienis van vrouwen nu maar even zum stadte ofzo dan :9

quote:
Op zaterdag 27 november 2010 20:58 schreef Merel het volgende:
Kerst is stom. En tegen Oud & Nieuw zie ik al helemáál op.

Ben kapot. Verhuizen is echt doodvermoeiend. En ik heb een hele grote buil op m'n voorhoofd. Maar het wordt wel mooi!
Dat ja. Kurkerst en kut o&n. Maarja gewon quasi gezellig doen "jeej".

Verhuizen is chill, nieuwe omgeving, nieuwe mensen. Leuk.

Nou, in de kroeg zijn ook allemaal van die mensen die quasi gezellig en geïnteresseerd doen. Wat moet je ermee? Ga weg ofzo, te nep allemaal.

[ Bericht 21% gewijzigd door neen op 28-11-2010 03:56:52 ]
DevilsAndDustzondag 28 november 2010 @ 08:49
Ik hoop dat iedereen nog een beetje heeft kunnen slapen. :*.

Facebook is geweldig. :D. Ik zie net een youtubefilmpje van een vriendje dat ik had toen ik 13 was. Strak in het pak het zakenmannetje in Londen aan het uithangen. Ik heb 't na een paar maanden met 'm uitgemaakt omdat ik z'n broer eigenlijk leuker vond.
sigmezondag 28 november 2010 @ 08:51
Mogge D&D!

Goed geslapen hier hoor :Y. Om half vier wakker geschrokken van de wekker, die was blijkbaar aan blijven staan. En de katten maken wat geluiden; vroeger gooiden we de katten er 's nachts uit maar nu met Hond compenseren we de katten voor de Hondellende door ze 's nachts toe te staan binnen te blijven.

Het is móói buiten!
MevrouwPuffzondag 28 november 2010 @ 08:54
Mogge! :)
Hier geen sneeuw nog helaas.
Viking84zondag 28 november 2010 @ 09:03
Thx voor het slaapliedje, Maria, het heeft geholpen :P. Ik lag eigenlijk meer wakker van m'n verstopte neus dan van stress, geloof ik. Maar even de zinnen verzetten (uit bed voor een Ibu, even op Fok!) loeren helpt wel, blijkbaar. Ik heb niet top geslapen, maar ik heb iig geslapen :P.
DevilsAndDustzondag 28 november 2010 @ 09:04
Ik zie er een beetje tegenop om straks twaalf mensen in huis te hebben, waarvan vijf de leeftijd van zes jaar nog niet hebben bereikt. :@.
Viking84zondag 28 november 2010 @ 09:24
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 09:04 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zie er een beetje tegenop om straks twaalf mensen in huis te hebben, waarvan vijf de leeftijd van zes jaar nog niet hebben bereikt. :@.
Dit is toch niet een verkapte 'ik ben jarig'-post? :P. Want volgens mij ben jij wel in november jarig!

Edit: ah, je bent morgen jarig! :P.
DevilsAndDustzondag 28 november 2010 @ 09:26
Verkapt? Ik heb het al weken nergens anders over, voor mijn gevoel. :').
XcUZ_Mezondag 28 november 2010 @ 09:37
Mogge!

Zon! Maar desondanks ziet het er bitterkoud uit buiten :X.

Ik ga het zo ondervinden, want ga weer richting de sportschule. Gevreet van gister zit me niet lekker en ik ga zo een stukje cognitieve dissonantie eraf fietsen :P.

Dan staat de RPM -teller op 4 deze week *).
progjezondag 28 november 2010 @ 10:43
Goedemorgen.
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 11:17
goeiemorgen, ik ben wat brakjes. Om half 4 thuis gisteravond, en nu net wakker....

Flink wat alcohol, de Zweden weten wel te drinken! Vandaag schoonmaken en dat soort dingen...
MevrouwPuffzondag 28 november 2010 @ 11:22
Fijn feestje DaD!
Hier staat pompoensoep op :9 !
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 11:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 20:17 schreef MevrouwPuff het volgende:
Ja altijd leuk kerst O+ alleen jammer dat er drie te bezoeken entiteiten zijn, dat gaat dus niet lukken tenzij ik zonder lief naar zeeland ga voor beide dagen (en dat vind ik ook niets). Het puzzelen op de oplossing duurt al twee weken.
opsplitsen, doen wij ook. De drie te bezoeken families wonen ook nog op 800 km. van elkaar vandaag, tenminste, de mijne en de zijne (z'nv ander en moeder wonen wel in hetzelfde dorp)...Vorig jaar zijn we naar allemaal gegaan,maar dat is gekkenwerk.

Oud en nieuw vieren we dan samen, met een groep van mijn vrienden in een huisje aan de kust. Veel spelletjes denk ik!
XcUZ_Mezondag 28 november 2010 @ 11:37
Wooo *O* Dat ging lekker!
lovelizondag 28 november 2010 @ 11:37
Kwam vanmorgen een spiegel tegen. Ik ben tevreden.
conlechezondag 28 november 2010 @ 11:39
quote:
7s.gif Op zondag 28 november 2010 11:37 schreef loveli het volgende:
Kwam vanmorgen een spiegel tegen. Ik ben tevreden.
:D
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 11:43
gefeliciteerd, DaD!
XcUZ_Mezondag 28 november 2010 @ 11:43
Kerst is hier meestal een rondje racen van familie A in Noord-Holland naar familie B in Gelderland, of andersom. Ik vind het vreselijk.

Oud en Nieuw wordt weer puik, we gaan weer met vrienden naar Gent, net als vorig jaar. Dat was zeer geslaagd :7.
Viking84zondag 28 november 2010 @ 11:43
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 11:43 schreef AKnynke het volgende:
gefeliciteerd, DaD!
Morgen pas :P.
DevilsAndDustzondag 28 november 2010 @ 11:52
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 11:43 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Morgen pas :P.
Ging het toch bijna mis, zeg! :o.
neenzondag 28 november 2010 @ 11:53
Alvast gefeliciteerd dad!

Ik ben de 1e kerstdag in de hofstad. Bij m'n zus dus met iedereen en dan met cadeaus. Haar vriend zal wel weer het meeste cadeaus krijgen aangezien iedereen denkt dat de anderen hem vergeten en dus maar wat extra's kopen.
Dag erna met familie van moeders kant eten, eten en eten. Rijst ja. Net als alle andere dagen. :')
Oud & nieuw nog te bepalen, paar uitnodigingen gehad. Iig in Nederland aangezien ik een sloeber ben.
XcUZ_Mezondag 28 november 2010 @ 11:56
Ow, nog een wel een ' :') ' moment gister. Het (niet al te beste) restaurant had de keuze uit maar liefst één vega-gerecht: tortelloni met kaasvulling en groenten. Nah, prima. Ik nog wel vragen wát voor kaas er in zat, want ik houd niet van hele sterke kazen. Kwam ze terug: "Italiaanse".

...

:')

:|W

En de pasta bleek gaar, maar de vulling niet gesmolten en volkomen smakeloos.

Geen succes dus.
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 12:03
Man man man. Iets met drama xl. Pfff.
motorbloempjezondag 28 november 2010 @ 12:05
Alvast gefeliciteerd DaD!
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 12:09
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:05 schreef motorbloempje het volgende:
Alvast gefeliciteerd DaD!
ja, dat ja.

Versgebakken wafels voor ontbijt.... O+

Ik neem m'n hardloopschoenen maar mee naar Duitsland volgende week. Tis me hier nu te koud, het is -10 en er ligt veel sneeuw..
sigmezondag 28 november 2010 @ 12:14
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:03 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Man man man. Iets met drama xl. Pfff.
Erg drama of theatraal drama?
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 12:19
quote:
5s.gif Op zondag 28 november 2010 12:14 schreef sigme het volgende:

[..]

Erg drama of theatraal drama?
Nee geen theatraal drama dit keer.
sigmezondag 28 november 2010 @ 12:20
Nieuwjaarsdag vliegen vanuit Weeze, dus dat wordt een rustige jaarwisseling. Met op tijd naar bed :Y).

Kerst heb ik niet zo'n probleem mee. Wij doen van oudsher niet aan kerst, en hoewel en tegenwoordig wel eens in groter familieverband gegeten wordt (vorig jaar compleet, bij moeder; vader & vriendin, zusje man & drie kinderen, broertje, ik & lief), is het dus geen beladen traditie. Dit jaar kookt mijn moeder in elk geval 1e kerstdag voor broertje en diens vriendin (!), want vriendin heeft geen familie meer en hecht aan zulke dingen.
Mijn broertje heeft op z'n 33ste z'n eerste echte vriendin, jawel! Ik gun het 'm erg want het is een leuke jongen.
Bij mijn schoonfamilie doet men altijd aan kerst, maar niet streng verplicht. Is gezellig en weinig opgeprikt.
sigmezondag 28 november 2010 @ 12:20
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:19 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Nee geen theatraal drama dit keer.
Wil je er over vertellen? Raakt het jou (erg)?
Ewelinazondag 28 november 2010 @ 12:21
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:20 schreef sigme het volgende:

Dit jaar kookt mijn moeder in elk geval 1e kerstdag voor broertje en diens vriendin (!), want vriendin heeft geen familie meer en hecht aan zulke dingen.
Mijn broertje heeft op z'n 33ste z'n eerste echte vriendin, jawel! Ik gun het 'm erg want het is een leuke jongen.
O+
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 12:27
quote:
11s.gif Op zondag 28 november 2010 12:20 schreef sigme het volgende:

[..]

Wil je er over vertellen? Raakt het jou (erg)?
PM, weet niet of de betrokkenen/lurkers mee lezen..
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 12:30
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:20 schreef sigme het volgende:
Nieuwjaarsdag vliegen vanuit Weeze, dus dat wordt een rustige jaarwisseling. Met op tijd naar bed :Y).

Kerst heb ik niet zo'n probleem mee. Wij doen van oudsher niet aan kerst, en hoewel en tegenwoordig wel eens in groter familieverband gegeten wordt (vorig jaar compleet, bij moeder; vader & vriendin, zusje man & drie kinderen, broertje, ik & lief), is het dus geen beladen traditie. Dit jaar kookt mijn moeder in elk geval 1e kerstdag voor broertje en diens vriendin (!), want vriendin heeft geen familie meer en hecht aan zulke dingen.
Mijn broertje heeft op z'n 33ste z'n eerste echte vriendin, jawel! Ik gun het 'm erg want het is een leuke jongen.
Bij mijn schoonfamilie doet men altijd aan kerst, maar niet streng verplicht. Is gezellig en weinig opgeprikt.
Zo doen wij het ook, maar helaas doen wij op eerste kerstdag niets ennnnn heb ik de afgelopen 2 jaar bij de ouders van ex gegeten (op en top kerst O+) maar goed dat wordt hem niet :P!!
neenzondag 28 november 2010 @ 12:49
Hier behoort het tot de vrijwillige verplichtingen. Net als de verjaardag van m'n vader, die van m'n moeder is minder belangrijk. Voor haar hoef ik niet per se dan langs te komen maar bij m'n vader wel :')

Leuk van je kleine broertje sigme :P misschien dat ik tegen de tijd dat ik zo oud ben ook eens iemand meeneem :')

Oh pf, hoe bevalt je studie nu eigenlijk tot zover? Wel oké of wat.
_Calimero_zondag 28 november 2010 @ 13:51
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 23:21 schreef conleche het volgende:
O&N in de kroeg wil ik juist vermijden, dat was vorig jaar hell op aarde!! Ik zit meer te denken aan een spelletjes-met-chocola en oliebollenavond. Ik denk dat ik de vriendin mét kind maar moet bellen, voor de grootste succeskans. :D

Wat wel naar is: voorgaande jaren was er wel een heel tof feest de 27e; Manifesto in Paradiso. Dit jaar hebben ze het verplaatst naar de 29e, wat op zich niet heel erg is, maar het is nu in de gashouder en dat vind ik zo'n stomme locatie, dus nu ga ik mijn kaartje teruggeven.
Heerlijk dat is precies wat ik ga doen dit jaar: met vriendinnetjes hapjes maken en eten, kolonisten en als we zin hebben na 12en de stad in en als we geen zin hebben dan niet. Oh en een grote fles champagne of la chouffe erbij :D
_Calimero_zondag 28 november 2010 @ 13:54
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:03 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Man man man. Iets met drama xl. Pfff.
what's up? Is het inmiddels al wat beter? Kun je het oplossen?
Swietjezondag 28 november 2010 @ 14:10
Feestdagen zijn stom. Behalve de oliebollen. :@
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 14:11
oliebollen zijn vies!

zo, het huis is schoon, er staat een grote pan snert en een stoofpotje op..Heerlijk zo'n zondag! Zo even frisse lucht halen en naar de super lopen...Het is hier koud!

Eerst maar eens douchen...
MariaEtceterazondag 28 november 2010 @ 14:12
Beh. Mn keel doet zeer, ik heb een irritant hoestje en ik wil naar huis. ;(

Maar ik moet aan papers werken. Dus dat ga ik maar doen oO<
Cocotrimoniumzondag 28 november 2010 @ 14:13
Eindelijk bijgelezen.

Vik: wat kut! Sterkte en succes :* Benieuwd wat je er nog eventueel extra uit kunt slepen :)
XM: situatie met ouders inmiddels al besproken? Lijkt me geen fijne situatie, dus ook :* voor jou.

Pief, drama? Kun je nog iets van hulp/advies/schouders gebruiken?

En verder ben ik het een beetje kwijt allemaal. Terwijl ik volgens mij nog heel veel wilde zeggen. Irritant! Mgoed.
Swietjezondag 28 november 2010 @ 14:14
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 14:11 schreef AKnynke het volgende:
oliebollen zijn vies!

zo, het huis is schoon, er staat een grote pan snert en een stoofpotje op..Heerlijk zo'n zondag! Zo even frisse lucht halen en naar de super lopen...Het is hier koud!

Eerst maar eens douchen...
Nietes! Snert is vies! :r
Cocotrimoniumzondag 28 november 2010 @ 14:14
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 14:10 schreef Swietje het volgende:
Feestdagen zijn stom. Behalve de oliebollen. :@
Ik hou van de feestdagen! O+ O+ O+
Lekker kneuterig allemaal, heerlijk!
Cocotrimoniumzondag 28 november 2010 @ 14:15
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 14:14 schreef Swietje het volgende:

[..]

Nietes! Snert is vies! :r
Snert & oliebollen zijn allebei verrukkelijk :9 Heb er spontaan honger van gekregen :D
Cocotrimoniumzondag 28 november 2010 @ 14:15
quote:
9s.gif Op zondag 28 november 2010 14:12 schreef MariaEtcetera het volgende:
Beh. Mn keel doet zeer, ik heb een irritant hoestje en ik wil naar huis. ;(

Maar ik moet aan papers werken. Dus dat ga ik maar doen oO<
Beterschap! Zorg maar goed voor jezelf.

Ik moet mijn lessen voor morgen gaan voorbereiden, dus ik ga ook maar eens aan het werk :)
Swietjezondag 28 november 2010 @ 14:19
Ik moet aan m'n surprise werken... :P strakjes...
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 14:29
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 14:19 schreef Swietje het volgende:
Ik moet aan m'n surprise werken... :P strakjes...
ik moet ook wat gedichten gaan schrijven. Suprise doe ik heel makkelijk dit jaar, niet iets knutselen, maar een aantal zaken samen voegen en er een grapje van maken..

SPOILER
Ik heb de Duutser getrokken, en hij houd erg van eenden op de foto's zetten, en hij wil dozen hebben voor sint. Dus, ik ga een doorzichtige plastic doos kopen, daar gooi ik kiezels op de bodem, wellicht een plantje, water er in en badeendjes erbij en ik geef hem zijn camera (die ik met een smoesje ga vragen) erbij...En dan een gedicht erbij over dat de sint hem steeds beter leert kennen en z'n vreemde gewoontes enzo...
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 14:31
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 13:54 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

what's up? Is het inmiddels al wat beter? Kun je het oplossen?
Jawel, maar oplossen, nee denk het niet.
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 14:31
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 14:13 schreef Cocotrimonium het volgende:
Eindelijk bijgelezen.

Vik: wat kut! Sterkte en succes :* Benieuwd wat je er nog eventueel extra uit kunt slepen :)
XM: situatie met ouders inmiddels al besproken? Lijkt me geen fijne situatie, dus ook :* voor jou.

Pief, drama? Kun je nog iets van hulp/advies/schouders gebruiken?

En verder ben ik het een beetje kwijt allemaal. Terwijl ik volgens mij nog heel veel wilde zeggen. Irritant! Mgoed.
Hmmm... Nee de anderen hebben hulp nodig, ik ga zo weer met mijzelf bezig :+
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 14:47
ik ga voor m'n verjaardagsgeld van m'n ouders (plus wat van m'n eigen vakantiegeld) een nieuwe koffer kopen volgend weekend. Ik denk dat het deze gaat worden. Heel fijn groot en vrij licht qua gewicht!

http://www.samsonite.nl/f(...)odukt-nl.htm#add-ons
Mini_rulezzondag 28 november 2010 @ 15:10
quote:
9s.gif Op zondag 28 november 2010 14:12 schreef MariaEtcetera het volgende:
Beh. Mn keel doet zeer, ik heb een irritant hoestje en ik wil naar huis. ;(

Maar ik moet aan papers werken. Dus dat ga ik maar doen oO<
Aww, beterschap! :*
Nog twee weken toch, voor je naar huis gaat?
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 15:35
Nynke, vergeet het zakje brood niet ;)!!!!
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 15:40
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 15:35 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Nynke, vergeet het zakje brood niet ;)!!!!
om de eendjes te voeren?

Nee, foto's maken is belangrijker dan voeren!
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 15:41
Haha, kan je er geen polaroids van allemaal eenden op plakken? Super leuk idee
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 15:43
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 15:41 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Haha, kan je er geen polaroids van allemaal eenden op plakken? Super leuk idee
ik denk dat dat te lastig is. Nog maar even wat verder denken over de uitvoering, gelukkig is het heel simpel allemaal!
MariaEtceterazondag 28 november 2010 @ 15:46
Nynke :D Leuk surprise-idee! Persoonlijk :Y

quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 15:10 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Aww, beterschap! :*
Nog twee weken toch, voor je naar huis gaat?
Thankies O+

Ja! Gelukkig wel. Maar ik word ongeduldig. Waarschijnlijk ook vanwege mijn stervende-zwaan-ik-ben-ziek-ende-zielig-disposition :+
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 15:47
Date belde op dat hij ziekig is. Maar ik mocht wel op ziekenbezoek komen :P!!
Tinkepinkzondag 28 november 2010 @ 15:48
Als je je verhaal kwijtwilt wil ik wel luistern pf.
Tinkepinkzondag 28 november 2010 @ 15:50
Mijn dag bestaat vandaag uit werken, ondertussen eindelijk Het diner lezen, wasopvouwen, stofzuigen, zo nog wat Sint-cadeautjes inpakken, koken en een korte wandeling om iemand een adventscadeau te geven. Ik heb het er maar druk mee :') Badkamers poetsen, boven stofzuigen en dweilen moeten maar wachten tot de volgende keer dat ik thuis ben.
conlechezondag 28 november 2010 @ 15:59
Ik ben ook aan het werk en het is hier zo koud dat mijn neus loopt. :') Ik blijf warm door in beweging te blijven. Da's het enige dat een beetje helpt. Nou ja, nog een uurtje en dan mag ik fijn naar huis. In een warm bad, het laatste stukje van mijn Irving uitlezen. Of misschien deel ik het in 2en, dan heb ik morgen ook nog wat! O+
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 16:00
ik ben klaar met alles wat ik vandaag moest doen, nog een lading was uit de droger halen over ene uurtje. Ondertussen maak ik nog een wafel en drink ik een kop warme choco, en ga ik verder lezen in Kafka!
Viking84zondag 28 november 2010 @ 16:29
Net een sollicitatiebrief verstuurd nav een vacature die ik vorige week tegenkwam en die me toen heel leuk leek, als ik niet al een baan had :').
MevrouwPuffzondag 28 november 2010 @ 16:40
Heel de middag rondgelopen voor een wake up light voor meneer, zien we een prima b-merk ding, verkopen ze die niet meer! Dus nu met niets thuis.
Maar wel lekker risotto maken zo.
Merelzondag 28 november 2010 @ 16:41
Heeft iemand voor mij een basic recept voor cupcakes? Als ik ga googelen vind ik meteen 1000 variaties en ik wil gewoon een recept voor standaard-cupcakes :P Is voor m'n Sinterklaasgedicht!
MariaEtceterazondag 28 november 2010 @ 16:42
Lijstjeeee!

O: cornflakes met melk
T: strepsil
L: kippensoep
T: afbakbaguette met chorizo
D: roerbakgroenten, broccoli, sausje en mie
T: cashews

Powerrrr-lijstje! *toont spierbal* >:O
lovelizondag 28 november 2010 @ 16:45
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 16:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
Heel de middag rondgelopen voor een wake up light voor meneer, zien we een prima b-merk ding, verkopen ze die niet meer! Dus nu met niets thuis.
Maar wel lekker risotto maken zo.
http://www.aldi.nl/OFFER_NL_SA/OFFER_47/OFF11.SHTML
Merelzondag 28 november 2010 @ 16:58
quote:
Op zondag 28 november 2010 16:41 schreef Merel het volgende:
Heeft iemand voor mij een basic recept voor cupcakes? Als ik ga googelen vind ik meteen 1000 variaties en ik wil gewoon een recept voor standaard-cupcakes :P Is voor m'n Sinterklaasgedicht!
Als jullie mijn schoonzusje zouden zijn, en je Sinterklaas-gedicht ging over cakejes bakken, zou je dan aan deze surprise zien dat het een mega-cakeje is..? :@

SPOILER
7645c6b9.jpg
Principessa.Farfalluszondag 28 november 2010 @ 16:59
Ik heb voor kleur roos gekozen.. jaja.. wilde eigenlijk levendig maar was bang dat het te donker werd!

Kan alleen geen goed plaatje vinden..
uniekhoornzondag 28 november 2010 @ 17:00
Zo..
Werd om half 3 vanmiddag wakker bij vrienden en ik weet zeker dat ik nog niet auto mag rijden :P

Lijst:
O: Waldkornbol met smeerkaas, sambal en komkommer
T: chips, wortels, appel, mandarijn
D: chinees! veel sambal iig
Goodbyezondag 28 november 2010 @ 17:02
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 16:58 schreef Merel het volgende:

[..]

Als jullie mijn schoonzusje zouden zijn, en je Sinterklaas-gedicht ging over cakejes bakken, zou je dan aan deze surprise zien dat het een mega-cakeje is..? :@

SPOILER
Ja, duidelijk hoor! :Y
neenzondag 28 november 2010 @ 17:12
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 17:00 schreef uniekhoorn het volgende:
Zo..
Werd om half 3 vanmiddag wakker bij vrienden en ik weet zeker dat ik nog niet auto mag rijden :P

:D O+

Ik moet m'n alcoholconsumptie maar eens minderen alleen heb ik soms een beetje het gevoel te hebben dat ik 2 levens heb ofzo. Een in het oosten en een in het noorden en omdat ik minder stom ben als ik wat op heb kan ik toch niet wel met de ene groep meedrinken en met de andere dan niet. Nou ja, dan ben je dus alweer minimaal 4 dagen bezig in de week.

Wel net thermo ondergoed gekocht wat je kan gebruiken met sporten :9 dus als het niet glad is kan ik mooi naar buiten :) en nu maar even koken.
uniekhoornzondag 28 november 2010 @ 17:26
Alcoholconsumptie :X

* uniekhoorn gaat naar de chinees
motorbloempjezondag 28 november 2010 @ 17:34
O+ verjaardag van familie van Rene in Geesteren. Super gezellig, lekkere wijntjes, lekkere kazen en we blijven gezellig eten.. O+ schoonfamiliee O+
Tinkepinkzondag 28 november 2010 @ 17:36
Daglijstje
o. 2 boterhammen zalm + 1 boterham filet americain
t. chocolaatje
l. schaaltje vienetta + creme brulee
t. 5 augurkhamrolletjes + een hele pomelo
d. heel groot bord groentecurry en straks nog meer
Viking84zondag 28 november 2010 @ 17:39
Kaas :9.

Wacht op XM met: kaas :r :').

Ik ben benieuwd wat er uit m'n nieuwe sollicitatie komt. Het gaat om afstandsonderwijs aan kinderen die in het buitenland wonen, via een elektronische leeromgeving en het kan grotendeels vanuit huis. Ben nog wel even benieuwd hoe vaak ik op locatie zou moeten zijn, aangezien het niet echt naast de deur is. En het is tot augustus en dat is prettig, want zulk werk moet voor mij niet te lang duren, dan ga ik echte mensen missen. En ik wil voor de toekomst niks uitsluiten wb m'n laatste werkgever.
Goodbyezondag 28 november 2010 @ 17:42
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 17:36 schreef Tinkepink het volgende:
Daglijstje
o. 2 boterhammen zalm + 1 boterham filet americain
t. chocolaatje
l. schaaltje vienetta + creme brulee
t. 5 augurkhamrolletjes + een hele pomelo
d. heel groot bord groentecurry en straks nog meer
Lekkere lunch :P

Mijn lijstje is ook niet om over naar huis te schrijven, vooral als je bedenkt dat ik gister een High tea heb gehad, vrijdag heb gegourmet en aanstaande dinsdag op vakantie ga :')

O: 2 crackers jam, 2 mandarijntjes
T: cappuccino
L: italiaanse bol met pesto, peperoncini, tomaten en gegratineerd met mozzarella
T: 2 warme chocolademelk met slagroom :@ 2 mandarijntjes
D: boerenkoolstamppot met worst

Gelukkig maar dat ik geen bakpapier in huis had, anders had ik ook nog koekjes gebakken :P
Tinkepinkzondag 28 november 2010 @ 17:43
Lijkt me echt een -tijdelijke- baan voor jou Vik. Kan je geen online-Nederlands-bijles bedrijfje beginnen? In eerste instantie is dat natuurlijk eenzaam vanuit huis, maar je zult als het loopt ook mensen aan moeten nemen, op emigratie- en onderwijsbeurzen moeten staat etc.
Tinkepinkzondag 28 november 2010 @ 17:45
Ik vind jouw lijstje eigenlijk wel oke GB.
AKnynkezondag 28 november 2010 @ 17:46
mijn lijstje:
O/L: 4 wafels zonder iets erop
T: warme chocomelk
T: sinaasappel
D: stoofpot met wortel en rundvlees met een broodje erbij (of frietjes, nog even bedenken)
T: wat pepernoten ofzo denk ik

boh, kater. Ik heb de hele dag al hoofdpijn. Weet niet eens wat ik gister gedronken heb. Belande op een after-party bij de grote baas thuis, die ook zelf behoorlijk dronken was. Gek hoor, om je oude docenten prive te zien..
Goodbyezondag 28 november 2010 @ 17:47
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 17:45 schreef Tinkepink het volgende:
Ik vind jouw lijstje eigenlijk wel oke GB.
Ik voel me een beetje vadsig na die 2 warme chocolademelk met slagroom, misschien is dat het. Had ik beter een andere keus qua zuivel kunnen maken :+

Oh, en ik mag bijna weer in bikini. Dat maakt ook altijd wel bewust :P
conlechezondag 28 november 2010 @ 17:47
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 17:47 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ik voel me een beetje vadsig na die 2 warme chocolademelk met slagroom, misschien is dat het. Had ik beter een andere keus qua zuivel kunnen maken :+

Oh, en ik mag bijna weer in bikini. Dat maakt ook altijd wel bewust :P
Waar ga je ook alweer heen?
Goodbyezondag 28 november 2010 @ 17:48
quote:
5s.gif Op zondag 28 november 2010 17:47 schreef conleche het volgende:

[..]

Waar ga je ook alweer heen?
Egypte! *O*
conlechezondag 28 november 2010 @ 17:48
Waar? Of ga je rondreizen om alles te zien?
Goodbyezondag 28 november 2010 @ 17:50
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 17:48 schreef conleche het volgende:
Waar? Of ga je rondreizen om alles te zien?
Nee, we zitten in El Gouna (30 km onder Hurghada) om te gaan duiken :Y We hadden het er laatst wel over dat we ook een keer 'de andere kant' van Egypte willen zien. En dan wel afsluiten met zon, zee, strand en duiken :+
Viking84zondag 28 november 2010 @ 17:51
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 17:43 schreef Tinkepink het volgende:
Lijkt me echt een -tijdelijke- baan voor jou Vik. Kan je geen online-Nederlands-bijles bedrijfje beginnen? In eerste instantie is dat natuurlijk eenzaam vanuit huis, maar je zult als het loopt ook mensen aan moeten nemen, op emigratie- en onderwijsbeurzen moeten staat etc.
Voor mezelf beginnen is niks voor mij, denk ik, maar wel een leuk idee verder :).
Ik ga verder nog open sollicitaties versturen deze week, wie weet wat het op termijn oplevert :). Morgen eerst maar eens bekijken wat ik met m'n huidige werkgever aan moet.

Hopelijk ben ik dan wat fitter. Heb een hele vaatdoek volgesnoten :').