Jawel, maar na al dat spellingscontrole gedoe, jij die het opschoont, hij die zelf dan alsnog commentaar levert en dan er een flinke D/T fout ingooit, hoe kan iemand dat laten gaanquote:Op dinsdag 15 februari 2011 11:44 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Ach stbabylon..... weet je? .... het leidt zo af van daar waar het werkelijk omgaat. Weet je zelf ook best,We zijn SEX geen TTK.
Dat is toch basiskennis.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:35 schreef Adolecens het volgende:
Misschien een duidelijkere OP maken, of verwacht jij dat iedereen maar weet dat Happy Garden in Duitsland een hoerensauna is, of dat men voor jou gaat Googlen?
quote:
Omdat het een stomme vraag is?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 20:32 schreef The_Sperminator het volgende:
Met een stijve pik over het strand lopen
Waarom is dit topic dicht?
Wil gewoon ff weten of mensen die camoufleren door op hun buik te liggen of dat ze misschien een wijze zwembroek aan doen of dat ze het stiekem wel geil vinden dat alle meiden hun tent kunnen zien. Stomme vragen bestaan niet, stomme antwoorden wel.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 20:56 schreef Tally het volgende:
[..]
Omdat het een stomme vraag is?
Je zal heus niet de enige zijn. En daarbij dan zegt iemand: Ja heb ik ook. En dan?
Zielig gedrag als je het mij vraagt.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 21:43 schreef drumstickNL het volgende:
Ik geef het slechts door, ik wil je wel bannen maar ik ben geen forummod dus ik ga daar niet over.
Dat is een goede tip.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 21:45 schreef Netsplitter het volgende:
Heren, zullen we de FB niet gaan vervuilen met modder?
Gooi dat maar naar elkaar via de pm.
sorry, zag het nu pas. Opgelostquote:Op woensdag 2 maart 2011 09:02 schreef stbabylon het volgende:
Tally, teamlead, kunnen jullie toch even naar The_Sperminators topics kijken?
Ik kan dat niet, maar iemand hier misschien welquote:Op donderdag 14 april 2011 15:22 schreef Fes1-2 het volgende:
Ken je redbull chick nie bannen pirania? HIJ doet vast iets fout met zn slechte getroll.
Opgeruimd. Maar lok hem dan ook niet uitquote:Op donderdag 28 april 2011 18:13 schreef Seven. het volgende:
Een troll in serieus topic Upperdare ervaringen. Geen haast.
Jupquote:Op donderdag 28 april 2011 19:16 schreef teamlead het volgende:
euh.. Tally beeb.. zijn we nou tegelijk bezig
quote:
Ingegrepen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 09:17 schreef stbabylon het volgende:
[Vrouw] Is ontmaagding erg pijnlijk?
Loopt uit de hand, schelden, beledigen. Misschien even ingrijpen.
Opgeruimd.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 17:13 schreef porsche1 het volgende:
anaal speeltje
Ik haat mensen die denken als dat ik in een topic post dat het gelijk is gemaakt om volgebaggerd te worden.
Verwijder die posts aub.
Krijg ik nu een positieve note? dan kom ik sneller aan de 300 notes.quote:
Magische grens voor je?quote:Op zaterdag 7 mei 2011 17:35 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Krijg ik nu een positieve note? dan kom ik sneller aan de 300 notes.
Uiteraard.quote:
Omdat het niets aan het topic toevoegd. De TS vroeg om tips.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 18:36 schreef zarGon het volgende:
Dat mijn reactie ("Ik mocht haar zelfs niet beffen. Ze wilde het rustig aan doen. We hebben geneukt." + de-smiley in het groot) in twee 'probleempjes' van iemand die net ontmaagd is is verwijderd kan ik nog enigszins begrijpen, maar waarom is mijn post in Deepthroaten verwijderd? Ik had "Opwindend topic." gepost.
Escort #2 maar goed ik begrijp het al iedereen denkt dat het een troll is...quote:Op donderdag 16 juni 2011 16:34 schreef Tally het volgende:
Misschien handig om aan te geven welk topic.
Dat en je kan beter op Hookers.nl kijken en reageren daarvoor.quote:Op donderdag 16 juni 2011 16:36 schreef dfdsdfds het volgende:
[..]
Escort #2 maar goed ik begrijp het al iedereen denkt dat het een troll is...
Nou het is dus geen troll dat kan ik je wel vertellen.quote:Op donderdag 16 juni 2011 16:38 schreef Tally het volgende:
[..]
Dat en je kan beter op Hookers.nl kijken en reageren daarvoor.
Ado is gestopt en Liesje heeft een plekje op een ander forum.quote:Op woensdag 22 juni 2011 01:03 schreef Zero17 het volgende:
Even een snel vraagje, waar zijn Ado & Liesje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |