Zou jij niet eens kunnen proberen discussie te voeren zonder op de persoon te spelen?quote:Op woensdag 1 december 2010 00:07 schreef phpmystyle het volgende:
Kunnen jullie niet eens checken van welke kloon Arglist is?
Dat deed ik, tot JOAC en die 2 andere idioten zo recht op mij afkwamen met allerlei retorische vragen. Verder zat Arglist mij voor de gek te houden terwijl hij zelf fout zat. Vervolgens pakte ik een quote (staat in het topic daaro) waar ik het bewijs had dat hij echt maar wat aan het lullen was. Maar dat negeert ie dan weerquote:Op woensdag 1 december 2010 00:17 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zou jij niet eens kunnen proberen discussie te voeren zonder op de persoon te spelen?
Ik zit ook niet te wachten op jouw anti PVV gehuil wat bijna in elk topic waar jij in post naar boven borrelt.quote:Op woensdag 1 december 2010 11:22 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Verbied buitenlandse donaties aan politieke partijen (en de PVV)
Mag die post weg? Ik zit niet te wachten op die PvdA-obsessie van fts. Het topic gaat daar niet over en het topic moet daar ook niet over gaan. Er zijn zat topics waar deze meneer zijn frustratie over de PvdA kan uiten.
Vroeg er iemand jou wat? Ben jij ineens mod of zo? Nee, dus. Zoals mijn oma dan zei: Bemoei je met de kippen (en pik stront).quote:Op woensdag 1 december 2010 11:44 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ik zit ook niet te wachten op jouw anti PVV gehuil wat bijna in elk topic waar jij in post naar boven borrelt.
Dus niet zo hypocriet piepen over dingen waar jij je net zo of misschien nog wel een paar tandjes erger schuldig aan maakt.
Nee, ik zeg je wat, dat zie je toch?quote:
Ben jij dan wel moderator of wat want je zit maar altijd te zeiken over van alles en nog wat in FB topics.quote:Ben jij ineens mod of zo? Nee, dus. Zoals mijn oma dan zei: Bemoei je met de kippen (en pik stront).
Dit uit jouw mond is natuurlijk wel erg hilarisch.quote:Op woensdag 1 december 2010 14:29 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nee, ik zeg je wat, dat zie je toch?
[..]
Ben jij dan wel moderator of wat want je zit maar altijd te zeiken over van alles en nog wat in FB topics.
De waarheid doet je blijkbaar wel erg pijn en jank toch niet zo, ik vraag jou ook nooit wat maar je komt altijd wel met een sneer of een rotopmerking om uit te lokken.
Als jij net zo wijs en slim als je oma bent had je je aan haar raad gehouden en bemoeide je je met je eigen zaken.
Ik denk dat je eens wat professionele hulp moet zoeken. Die paranoia van jou richting alles en iedereen die het niet met je eens is en dat je elke post van users ziet als een continue persoonlijke aanval op jou, is echt niet gezond, hoor.quote:Op woensdag 1 december 2010 14:29 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nee, ik zeg je wat, dat zie je toch?
[..]
Ben jij dan wel moderator of wat want je zit maar altijd te zeiken over van alles en nog wat in FB topics.
De waarheid doet je blijkbaar wel erg pijn en jank toch niet zo, ik vraag jou ook nooit wat maar je komt altijd wel met een sneer of een rotopmerking om uit te lokken.
Als jij net zo wijs en slim als je oma bent had je je aan haar raad gehouden en bemoeide je je met je eigen zaken.
Als ik al hulp nodig zou hebben zal het vast niet van een gesjeesde geschiedenis subsidietrekker zijn.quote:Op woensdag 1 december 2010 14:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik denk dat je eens wat professionele hulp moet zoeken. Die paranoia van jou richting alles en iedereen die het niet met je eens is en dat je elke post van users ziet als een continue persoonlijke aanval op jou, is echt niet gezond, hoor.
L_V is dan ook niet van plan om jou te helpen. Hij raadt jou slechts aan hulp te zoeken. Wereld van verschil.quote:Op woensdag 1 december 2010 14:48 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Als ik al hulp nodig zou hebben zal het vast niet van een gesjeesde geschiedenis subsidietrekker zijn.
Het is de schuld van de linksen.quote:Op woensdag 1 december 2010 12:38 schreef eriksd het volgende:
De sfeer is er niet beter op geworden de laatste tijd
Nee, het komt door de VVD-mentaliteitquote:Op woensdag 1 december 2010 22:00 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Het is de schuld van de linksen.
Gast?quote:Op woensdag 1 december 2010 00:07 schreef phpmystyle het volgende:
Kunnen jullie niet eens checken van welke kloon Arglist is?
Heel fijn voor je maar ik ga daar niks mee doen zolang een user niets misdoet of heel duidelijk een kloon van een gebande is.quote:
Wat een onzinquote:Op woensdag 1 december 2010 22:05 schreef JoaC het volgende:
[..]
Nee, het komt door de VVD-mentaliteit
quote:
Eens kijken of er animo voor is: [Poll] bestrijden drugscriminaltieteit n.a.v. Stand.nlquote:"Er moeten militairen worden ingezet tegen de drugscriminaliteit in Brabant."
Handgranaten, schietpartijen en een burgemeester die is ondergedoken, omdat hij en zijn gezin ernstig worden bedreigd. De drugsoorlog in Zuid-Oost Brabant neemt extreme vormen aan. De PvdA wil dat onmiddellijk actie wordt ondernomen en heeft een spoeddebat aangevraagd. Volgens Rob van Gijzel, de burgemeester van Eindhoven zijn de autoriteiten de strijd met de drugsbazen aan het verliezen.
VVD en CDA vinden dat gemeenten met een zogeheten noodverordening de drugsoorlog moeten bestrijden. Zo kunnen bijvoorbeeld gebieden worden afgesloten en kan preventief worden gefouilleerd. De PVV gaat zelfs nog een stap verder en wil het leger inzetten. Is de inzet van militairen DE manier om de criminaliteit aan te pakken of ligt het probleem bij het softdrugsbeleid en moet dat op de schop worden genomen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |