Okidoki.quote:
Ask them.quote:
Toch maar een stukje pizza gegeten. Zit gelijk helemaal vol, zo vol dat ik me misselijk voelquote:Op maandag 22 november 2010 20:48 schreef Neo-Mullen het volgende:
Zelfde verhaal als Snowcold. Heel erg de behoefte om haar te spreken, maar hebben afgesproken dit niet te doen voor de verwerking.
Helemaal geen trek in dingen, hele dag ook niks gegeten, op 2 happen yoghurt na (rest weggeflikkert), maar m'n maag rommelt wel
Morgen toch proberen iets meer afleiding te zoeken dan fok alleen.
Iemand die je al kende, of een vreemde die heel lief blijkt te zijn?quote:Op maandag 22 november 2010 22:15 schreef zyx1981 het volgende:
WTF, kom ik zomaar een heel erg lief iemand tegen![]()
Mal, hoe geluk soms uit de gekste hoeken kan komen
Meer het laatstequote:Op maandag 22 november 2010 22:21 schreef Yuki het volgende:
[..]
Iemand die je al kende, of een vreemde die heel lief blijkt te zijn?
Tofquote:Op maandag 22 november 2010 22:31 schreef zyx1981 het volgende:
[..]
Meer het laatsteIk kende d'r eigenlijk alleen van zien langskomen
quote:Op maandag 22 november 2010 23:28 schreef 8108139dpths het volgende:
AAAAAAAH#&Q^*(@&$*#@&(*$)#@($#@(*&(*#$&*#@&*(#&$*(!!!![]()
Pissed off, geirriteerd, gespannen, licht ontvlambaar... blijf uit mijn buurt als je leven je lief is.
quote:
daar zou ik ook wel zin in hebben, maar helaasquote:Op dinsdag 23 november 2010 01:02 schreef candygirl het volgende:
zo'n behoefte aan een avondje uiteten met een vriendin, even wat kletsen en relaxen
Opvrolijkknuffel voor de buuvquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |