En wat is nu het punt wat je wil maken? Ik vind inbreken in het ministerie bovendien ook wat anders als politicus, dan de dingen die Lucassen uitgehaald heeft. Maar dit is niet relevant, want we hebben het over Lucassen.quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Duyvendak leidde inmiddels ook een heel ander leven, maar werd desalniettemin gedwongen op te stappen. Zeer terecht overigens.
Vanwaar toch die dwingende behoefte om voor Lucassen in de bres te springen? Kijk, in principe mag de beste man van mij blijven zitten, mijn stem krijgt de PVV toch niet. Echter, het is eindeloos hypocriet van Wilders om zo'n figuur binnen de partij te houden. Van wat ik heb gelezen is Lucassen tuig van de laagste richel. Een partij die claimt op te willen treden tegen figuren als hij komt simpelweg niet geloofwaardig over. Die columnist van Trouw brengt het schertsend, maar hij heeft wel gelijk. Als de PVV het leger in wil zetten om Marokkaantjes af te stoppen, wat staat Lucassen dan wel niet te wachten.quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:17 schreef mlg het volgende:
[..]
En wat is nu het punt wat je wil maken? Ik vind inbreken in het ministerie bovendien ook wat anders als politicus, dan de dingen die Lucassen uitgehaald heeft. Maar dit is niet relevant, want we hebben het over Lucassen.
Van de column, wijsneusquote:Op vrijdag 19 november 2010 13:47 schreef mlg het volgende:
[..]
Ehm.. ik heb maar 1 alinea getypt, dus je bent het gewoon met mijn hele post eens?
Ik spring helemaal niet voor hem in de bres, het slaat ook nergens op en je bent niet redelijk. Dat de PVV niet jouw partij is, moet er helemaal buiten staan. Het is tevens ook niet mijn partij. Lucassen wil zijn zetel niet afstaan en daarom kan GW hem er niet uit sodemieteren. GW heeft ook een verantwoordelijkheid naar CDA en de VVD toe en dan ga je niet iemand eruit gooien en een minderheid riskeren. Je doet er heel simpel over, en dat getuigt niet bepaald van redelijkheid.quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vanwaar toch die dwingende behoefte om voor Lucassen in de bres te springen? Kijk, in principe mag de beste man van mij blijven zitten, mijn stem krijgt de PVV toch niet. Echter, het is eindeloos hypocriet van Wilders om zo'n figuur binnen de partij te houden. Van wat ik heb gelezen is Lucassen tuig van de laagste richel. Een partij die claimt op te willen treden tegen figuren als hij komt simpelweg niet geloofwaardig over. Die columnist van Trouw brengt het schertsend, maar hij heeft wel gelijk. Als de PVV het leger in wil zetten om Marokkaantjes af te stoppen, wat staat Lucassen dan wel niet te wachten.
Bedank je voor de grap eens dat Lucassen geen Nederlander was, maar een Marokkaan. En geen PVV'er, maar een PvdA'er. De Henk en Ingridjes die nu met de hand over het hart strijken hadden zijn hoofd op een schaal willen hebben. En Wilders stond ook vooraan om zijn ontsteltenis uit te spreken.
U vraagt, Brinkman draaitquote:
quote:Brinkman wil plan PVV-jongeren doorzetten
Den Haag, 19 nov. PVV-Kamerlid Hero Brinkman zet zijn initiatief voor een jongerenorganisatie door, ook als zijn fractie hier niet mee instemt. Hij zet daarmee de verhoudingen binnen de PVV-Kamerfractie op scherp. Daar wordt over twee weken gesproken over een jongerenorganisatie.
Ik zie het als mijn plicht om binding te houden met mijn achterban, aldus Brinkman tegen NRC Handelsblad. De fractie kán daar niet tegen zijn. Ik zou het bij wijze van spreken in mijn eigen huiskamer kunnen doen. Binnen de PVV bestaat weerstand tegen het plan. Dat werd gisteren nog eens duidelijk toen twee tegenstrijdige notities van Brinkman en zijn collega-Kamerlid Martin Bosma uitlekten.
Bosma nam daarin een voorschot op de discussie over de jongerenorganisatie. Een jongerenclub? Alsjeblieft niet!, schreef Bosma. Zijn bezwaar is dat allerlei niet-volwassenen namens de PVV op televisie verschijnen en dingen gaan roepen waar we geen enkele invloed op hebben.
Binnen de PVV, zo blijkt uit de twee notities, is er fundamentele onenigheid over de inhoudelijke koers en de organisatie van de partij. Brinkman pleit sinds mei voor meer democratisering en een jongerenpartij. Hiermee staat hij tegenover partijleider Wilders en diens rechterhand Bosma.
Brinkman vindt een jongerenorganisatie een onmisbaar element in een democratischer georganiseerde PVV. Als de fractie niet instemt met de oprichting van een officiële jongerenpartij wil hij de jongeren samenbrengen binnen een organisatie die op regelmatig samenkomt om te debatteren. Ik wil binding houden met de groep jongeren met wie ik contact heb.
In zijn notitie heeft Brinkman kritiek op het feit dat de PVV te veel een gesloten one-issue-partij is. Hij denkt dat de partij moet veranderen om de tand des tijds te doorstaan. Hij pleit ook voor een wijziging van de manier waarop de PVV met de islam omgaat. Hij vindt, in tegenstelling tot Wilders, dat de islam deels een religie is, en niet alleen een politieke ideologie. Volgens Brinkman is de opvolging van Wilders niet geregeld. In de fractie zit geen acceptabele vervanging. Als Wilders gewild of ongewild geen fractievoorzitter meer zou zijn, valt de boel binnen de kortste keren à la LPF uit elkaar.
bron: http://www.nrc.nl/binnenl(...)-jongeren_doorzetten
]quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:48 schreef mlg het volgende:
[..]
Je moet nou gewoon redelijk zijn. Ik heb Lucassen nu een paar keer op tv zien verschijnen, en ik denk dat deze man gewoon een nieuwe start heeft gemaakt. Nogmaals, ben absoluut geen fan van Lucassen, want ik houd niet zo van kale knikkers met tattoo's, maar hij heeft zijn straf uitgezeten en het moge wel duidelijk zijn dat hij nu een hele andere weg bevaart dan in zijn verleden.
Ik doe niet simpel, ik hecht simpelweg geen waarde aan de stabiliteit van de huidige coalitie. Politiek gezien lijkt dat een onverstandige benadering van mijn kant, maar het maakt de observatie wel vele malen objectiever.quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:30 schreef mlg het volgende:
[..]
Ik spring helemaal niet voor hem in de bres, het slaat ook nergens op en je bent niet redelijk. Dat de PVV niet jouw partij is, moet er helemaal buiten staan. Het is tevens ook niet mijn partij. Lucassen wil zijn zetel niet afstaan en daarom kan GW hem er niet uit sodemieteren. GW heeft ook een verantwoordelijkheid naar CDA en de VVD toe en dan ga je niet iemand eruit gooien en een minderheid riskeren. Je doet er heel simpel over, en dat getuigt niet bepaald van redelijkheid.
Eigenlijk heel sociaal van mIg en goed bedoeld. Ik ben het ook eens om mensen een tweede kans te gevenquote:Op vrijdag 19 november 2010 14:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik doe niet simpel, ik hecht simpelweg geen waarde aan de stabiliteit van de huidige coalitie. Politiek gezien lijkt dat een onverstandige benadering van mijn kant, maar het maakt de observatie wel vele malen objectiever.
Grotendeels ga ik met je mee, zeker met het hard werken en hij is een echte doorzetter, geeft niet op, maar wie de bal kaatst......quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:59 schreef mlg het volgende:
Maar ook even helemaal los of je nou een voor- of tegenstander van Wilders bent: Vinden jullie dit nou niet sneu voor Wilders? De man werkt hartstikke hard, heeft zijn privé leven opgeofferd en heeft met kritiek te kampen waar de gemiddelde mens na 1 dag al gebroken is en depressief met zijn handje richting de WAO staat. Nu heeft hij de ene naar de andere tegenslag en je kunt ook aan hem zien dat dit hem wel iets doet. Je hoeft geen voorstander van de PVV te zijn om enig sympathie voor zijn inzet van de laatste jaren te hebben, maar vind dit wel vervelend voor hem.
Het spreekwoord 'wie wind zaait zal storm oogsten' is aardig van toepassing hier, dus nee, ik vind dit niet vervelend of zielig voor Wilders, hij is een onbeschofte klootzak met een bijna pathologische haat tegen moslims die nu eens aan den lijve voelt hoe het is om zo behandeld te worden zoals hij mensen behandeld.quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:59 schreef mlg het volgende:
Maar ook even helemaal los of je nou een voor- of tegenstander van Wilders bent: Vinden jullie dit nou niet sneu voor Wilders? De man werkt hartstikke hard, heeft zijn privé leven opgeofferd en heeft met kritiek te kampen waar de gemiddelde mens na 1 dag al gebroken is en depressief met zijn handje richting de WAO staat. Nu heeft hij de ene naar de andere tegenslag en je kunt ook aan hem zien dat dit hem wel iets doet. Je hoeft geen voorstander van de PVV te zijn om enig sympathie voor zijn inzet van de laatste jaren te hebben, maar vind dit wel vervelend voor hem.
Waar ik een probleem mee heb is zijn hypocrisie. Hij meet met twee maten, je kan bijvoorbeeld niet zeggen dat je straattuig keihard wil aanpakken maar dan iemand waarvan blijkt dat hij zelf tot voor kort zo'n straatterrorist was in je fractie houden. Dan lijkt het erop dat je meer om macht geeft dan om je standpunten. En is dat nou niet net waar de PVV de andere partijen van beschuldigde?quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:59 schreef mlg het volgende:
Maar ook even helemaal los of je nou een voor- of tegenstander van Wilders bent: Vinden jullie dit nou niet sneu voor Wilders? De man werkt hartstikke hard, heeft zijn privé leven opgeofferd en heeft met kritiek te kampen waar de gemiddelde mens na 1 dag al gebroken is en depressief met zijn handje richting de WAO staat. Nu heeft hij de ene naar de andere tegenslag en je kunt ook aan hem zien dat dit hem wel iets doet. Je hoeft geen voorstander van de PVV te zijn om enig sympathie voor zijn inzet van de laatste jaren te hebben, maar vind dit wel vervelend voor hem.
Niet slecht voor een paar weekjes "werken".quote:DEN HAAG - Het in opspraak geraakte PVV-Kamerlid James Sharpe, die woensdagavond besloot zijn kamerzetel op te geven, heeft twee jaar lang recht op wachtgeld. Dat meldt het AD vandaag. Als hij in die periode geen andere inkomsten heeft, ontvangt hij in totaal ruim 135.000 euro bruto.
Sharpe nam zijn besluit op de dag dat het AD hem confronteerde met het verhaal van een ex-vriendin die jaren zou hebben geleden onder zijn terreur. Sharpe zou haar geestelijk en lichamelijk hebben mishandeld. De PVV'er wilde woensdag niet op die beschuldiging reageren.
Eerder kwam Sharpe al onder vuur te liggen omdat hij als directeur verantwoordelijk was van een Hongaars telecombedrijf dat torenhoge boetes kreeg voor het misleiden van consumenten.
Sharpe stapt pas vandaag echt op omdat zijn stem donderdag nog nodig was bij het kabinetsplan, gesteund door de PVV, om de btw in de kunstsector te verhogen.
Sharpe zei gisteren te walgen van de verhalen die over hem de ronde doen. "Als ik mij constant moet bezighouden met het blussen van dit soort brandjes, kan ik mijn werk niet doen. Dan ben ik niet meer geloofwaardig als Kamerlid," aldus de PVV'er.
PVV-leider Wilders wilde niet ingaan op vragen over de beschuldigingen aan het adres van zijn fractiegenoot. "Ik weet niet wat waar en niet waar is."
Hoort bij het vak, elke politicus/fractievoorzitter werkt hard, offert zich op en krijgt bij tijd en wijle kritiek te verduren. Wat dat betreft heb ik niet meer of minder sympathie voor hem dan voor andere politici.quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:59 schreef mlg het volgende:
Maar ook even helemaal los of je nou een voor- of tegenstander van Wilders bent: Vinden jullie dit nou niet sneu voor Wilders? De man werkt hartstikke hard, heeft zijn privé leven opgeofferd en heeft met kritiek te kampen waar de gemiddelde mens na 1 dag al gebroken is en depressief met zijn handje richting de WAO staat. Nu heeft hij de ene naar de andere tegenslag en je kunt ook aan hem zien dat dit hem wel iets doet. Je hoeft geen voorstander van de PVV te zijn om enig sympathie voor zijn inzet van de laatste jaren te hebben, maar vind dit wel vervelend voor hem.
quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:31 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Niet slecht voor een paar weekjes "werken".
Lachwekkend dit....quote:DEN HAAG - Het in opspraak geraakte PVV-Kamerlid James Sharpe, die woensdagavond besloot zijn kamerzetel op te geven, heeft twee jaar lang recht op wachtgeld. Dat meldt het AD vandaag. Als hij in die periode geen andere inkomsten heeft, ontvangt hij in totaal ruim 135.000 euro bruto.
Dit vind ik echt het toppunt, even langer aanblijven om de mens nog even een steekje in de rug te geven.quote:Sharpe stapt pas vandaag echt op omdat zijn stem donderdag nog nodig was bij het kabinetsplan, gesteund door de PVV, om de btw in de kunstsector te verhogen.
Ghehe, wel een heel cynische waarheid inderdaad.quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:40 schreef betyar het volgende:
[..]
[..]
Lachwekkend dit....![]()
![]()
![]()
[..]
Dit vind ik echt het toppunt, even langer aanblijven om de mens nog even een steekje in de rug te geven.![]()
*kuch* Durft dit te betwijfelen. Na 2,5 jaar weet bv Bosma nog steeds niet de naam van zijn collega woordvoerdster onderwijs vd VVD (Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink , ok, ik kan me voorstellen dat die dubbele naam ingewikkeld isquote:Op vrijdag 19 november 2010 15:38 schreef marcodej het volgende:
[..]
Hoort bij het vak, elke politicus/fractievoorzitter werkt hard, offert zich op en krijgt bij tijd en wijle kritiek te verduren. Wat dat betreft heb ik niet meer of minder sympathie voor hem dan voor andere politici.
Overigens lijkt Wilders me in de persoonlijke dagelijkse omgang best een aardige man, jammer dat hij zulke abjecte ideeën heeft.
Zijn jullie ook zo benieuwd waar dat geld naar toe is gegaan?quote:Van Oudenallen werd op 7 juli, nog voor het zomerreces, beëdigd. In de media werd gesuggereerd dat dit te maken had met de wachtgeldregeling. Indien Van Oudenallen na het zomerreces was beëdigd, dan zou de duur van het Kamerlidmaatschap minder dan drie maanden bedragen, waardoor ze nadien recht zou hebben op een half jaar wachtgeld in plaats van twee jaar. Zelf ontkende ze dat dit een rol speelde. "Het is belangrijk dat de Tweede Kamer compleet is, dat is in het landsbelang", verklaarde Van Oudenallen in haar maidenspeech. Aan de pers verklaarde ze dat ze het wachtgeld zou besteden aan goede doelen.
Vreemd. Waarom wachtgeld ontvangen als je zelf besluit op te stappen?quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:40 schreef betyar het volgende:
[..]
[..]
Lachwekkend dit....![]()
![]()
![]()
[..]
Dit vind ik echt het toppunt, even langer aanblijven om de mens nog even een steekje in de rug te geven.![]()
Waarom zo lang?quote:Op vrijdag 19 november 2010 16:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vreemd. Waarom wachtgeld ontvangen als je zelf besluit op te stappen?
Klopt, alleen formuleer ik het wat beschaafder in mijn hoofd.quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:27 schreef plintentrap het volgende:
wat verwachten mensen nu?
als de pvv een lpf einde sterft dat dat het einde is?
nee dan staat er een partij op die nog extremer is.
links kan zich beter focussen op het oplossen van marokkanenproblemen en dergelijke dan op de pvv kankeren
het oplossen van marokkanenproblemen (zoals jij dat zo mooi zegt) is niet echt een enorm probleem vindt je ook niet? Die paar 15 jarige hangjongeren hebben m.i. niet de economische crisis veroorzaakt. Jammer heh, dat de wereld niet zo simpel is als je hem indenkt.quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:27 schreef plintentrap het volgende:
wat verwachten mensen nu?
als de pvv een lpf einde sterft dat dat het einde is?
nee dan staat er een partij op die nog extremer is.
links kan zich beter focussen op het oplossen van marokkanenproblemen en dergelijke dan op de pvv kankeren
Wat is dat met dat woordje "links" iedere keer?quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:27 schreef plintentrap het volgende:
wat verwachten mensen nu?
als de pvv een lpf einde sterft dat dat het einde is?
nee dan staat er een partij op die nog extremer is.
links kan zich beter focussen op het oplossen van marokkanenproblemen en dergelijke dan op de pvv kankeren
als mensen in hun leefomgeving ze behandeld worden door marokkaans tuig dan speelt dat wel erg mee.quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:32 schreef Zolcon het volgende:
[..]
het oplossen van marokkanenproblemen (zoals jij dat zo mooi zegt) is niet echt een enorm probleem vindt je ook niet? Die paar 15 jarige hangjongeren hebben m.i. niet de economische crisis veroorzaakt. Jammer heh, dat de wereld niet zo simpel is als je hem indenkt.
De PVV is een partij die geen enkele visie heeft op de samenleving en de rol van de overheid. Het zijn allemaal oplossingen (als die er al zijn) die gericht zijn op de korte termijn.
Nee. Alleen Sharpe is opgestapt, dus om dit in meervoud te stellen is onjuist.quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:11 schreef Zolcon het volgende:
Dus de PVV'ers die strijden tegen alle uitgaven van de overheid op defensie na strijken nu zelf het wachtgeld op waar Henk en Ingrid zo'n hekel aan hebben?
Nee lekker geloofwaardig
En het niet-Marokkaanse tuig?quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:41 schreef plintentrap het volgende:
[..]
als mensen in hun leefomgeving ze behandeld worden door marokkaans tuig dan speelt dat wel erg mee.
zeker gezien het feit dat ook nu de hele samenleving het minder heeft dat tuig ondankbaar als het is blijft lopen etteren.
maar goed jij mag dat negeren en ga gerust verder met lachen om de pvv maar ga niet huilen als er straks een partij is die niet ipv knieen hoofd zegt...
Het zou hem sieren als hij dat niet zou doen, al is het maar als statement.quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:42 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Nee. Alleen Sharpe is opgestapt, dus om dit in meervoud te stellen is onjuist.
Bovendien zou ik het op prijs stellen dat jouw bewering vergezeld zou gaan met wat tastbaar waaruit blijkt dat Sharpe van de wachtgeldregeling gebruik gaat maken.
In dat tweede heb je gelijk. Maar gezien de informatie die bekend is over de betreffende man is dat wel erg aannemelijk.quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:42 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Nee. Alleen Sharpe is opgestapt, dus om dit in meervoud te stellen is onjuist.
Bovendien zou ik het op prijs stellen dat jouw bewering vergezeld zou gaan met wat tastbaar waaruit blijkt dat Sharpe van de wachtgeldregeling gebruik gaat maken.
Dit is verder weinig relevant van de terechte opmerking dat met de wens die vader is van de gedachte dat met het einde van de PVV de klassieke partijen haar kiezers zou kunnen bereiken en binden.quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:32 schreef Zolcon het volgende:
[..]
het oplossen van marokkanenproblemen (zoals jij dat zo mooi zegt) is niet echt een enorm probleem vindt je ook niet? Die paar 15 jarige hangjongeren hebben m.i. niet de economische crisis veroorzaakt. Jammer heh, dat de wereld niet zo simpel is als je hem indenkt.
De PVV is een partij die geen enkele visie heeft op de samenleving en de rol van de overheid. Het zijn allemaal oplossingen (als die er al zijn) die gericht zijn op de korte termijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |