Ik overdrijf niet, er zijn vele met mij die problemen hebben. En ja ik heb steam dus de patches zijn ook automatisch bij mij geïnstalleerd.quote:Op woensdag 17 november 2010 11:21 schreef FUFR het volgende:
[..]
niet overdrijven, er zijn al een paar patches uitgebracht. Misschien heb je de installatie ervan niet opgemerkt.
Is het wapen dan goedkoper als wanneer je het eerder wilt kopen? Ik snap er niet heel veel van geloof ik.quote:Op woensdag 17 november 2010 11:50 schreef Blik het volgende:
[..]
Dat is gewoon door omhoog te gaan qua level. Vervolgens kun je het wapen kopen en ook direct alle attachments kopen die je wilt. Ik vond het mooier toen je die attachments nog vrij kon spelen in de vorm van een aantal kills.
Steam is met vele dingen duur geworden. Check websites voor de key, je kan het zo toevoegen in Steam dan en downloaden.quote:Op woensdag 17 november 2010 09:50 schreef Deetch het volgende:
[..]
holymoly waarom is het via steam zoveel duurder? je krijgt er niet eens een boekje of hoesje bij?
- Ja.quote:Op woensdag 17 november 2010 12:04 schreef Deetch het volgende:
[..]
Is het wapen dan goedkoper als wanneer je het eerder wilt kopen? Ik snap er niet heel veel van geloof ik.
Klopt het wat ik hieronder zeg?
Stel in lvl 8 komt de AK47 vrij.
• Komen dan in lvl ook direct alle attachments beschikbaar?
• Als ik voor lvl 8 de AK47 wil kopen dan kan dat voor 2000 Cod muntjes?
• Als ik na lvl 8 de AK47 wil betaal ik ook 2000 Cod muntjes of is het dan goedkoper?
1. Jaquote:Op woensdag 17 november 2010 12:04 schreef Deetch het volgende:
[..]
Is het wapen dan goedkoper als wanneer je het eerder wilt kopen? Ik snap er niet heel veel van geloof ik.
Klopt het wat ik hieronder zeg?
Stel in lvl 8 komt de AK47 vrij.
• Komen dan in lvl ook direct alle attachments beschikbaar?
• Als ik voor lvl 8 de AK47 wil kopen dan kan dat voor 2000 Cod muntjes?
• Als ik na lvl 8 de AK47 wil betaal ik ook 2000 Cod muntjes of is het dan goedkoper?
Ik heb steam geremoved en op nieuw geinstaleerd. Werkt ook nietquote:Op woensdag 17 november 2010 12:18 schreef 1299 het volgende:
[..]
Gooi het bestand registry.blob eens weg uit de steam folder.
Je kunt niet een wapen kopen voordat je hem hebt unlockedquote:Op woensdag 17 november 2010 12:17 schreef 1299 het volgende:
[..]
1. Ja
2. Ja.Nee
3. Ja, niet goedkoper.
OK, verdien je in het spel het spel wel genoeg pegels om alle wapens die je zou willen kopen kunt kopen of moet je zuinig aan doen?quote:Op woensdag 17 november 2010 12:37 schreef Blik het volgende:
[..]
Je kunt niet een wapen kopen voordat je hem hebt unlocked
Op een gegeven moment barst je van het geld. Ik had op level 40 $60Kquote:Op woensdag 17 november 2010 12:43 schreef Deetch het volgende:
[..]
OK, verdien je in het spel het spel wel genoeg pegels om alle wapens die je zou willen kopen kunt kopen of moet je zuinig aan doen?
Met andere woorden:
Als je een AK47 prettiger vindt schieten dan een Famas (die wel een verbetering is tov wat je hebt) maar de famas unlock je in een vroeger level is het dan wel verstandig om de famas te kopen? Of kun je beter je geld bewaren voor de AK47 omdat je andere niet genoeg geld hebt als je het lvl bereikt waar de AK vrij komt?
Toch wel jammer, maar voor mensen met wat minder tijd te besteden wordt het spel dan toch nog interessant. Ik merk dat wel op Lans met vrienden die nog steeds lvl 14 zijn dat ze een wapen achterstand hebben.quote:Op woensdag 17 november 2010 12:47 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Op een gegeven moment barst je van het geld. Ik had op level 40 $60K
Dan weet je van gekkigheid niet waar je het aan moet besteden.. En wat je zegt van red dot en acog klopt idd.
Ik vond het wel wat hebben, een x hoeveelheid kills moeten maken met red dot voordat je de Acog kreeg. Het is allemaal nu veel makkelijker..
Het is gewoon heerlijk om vrij snel je favo perks samen te stellen, zo kan je je eigen speelstijl vrij snel hebben en dat geeft je weer een voorsprong.quote:Op woensdag 17 november 2010 12:51 schreef Deetch het volgende:
[..]
Toch wel jammer, maar voor mensen met wat minder tijd te besteden wordt het spel dan toch nog interessant. Ik merk dat wel op Lans met vrienden die nog steeds lvl 14 zijn dat ze een wapen achterstand hebben.
Dat is wel makkelijker instappen. Gaat het levellen ook net zo snel als bij MW2?quote:Op woensdag 17 november 2010 12:53 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
Het is gewoon heerlijk om vrij snel je favo perks samen te stellen, zo kan je je eigen speelstijl vrij snel hebben en dat geeft je weer een voorsprong.
Ik moet het van sneaken hebben, dus heb van mn centjes een silencer gekocht, ghost perk, ninja enz. Normaal moet je daar level tig voor zijn maar nu koop je ze zodra je geld hebt.
Wapens moet je idd eerst unlocken, maar koop je de warlord perk, dan kan je er meteen 2 attachments opzetten bv.
dan is steam gewoon even down murpquote:
DAT DIT KAN!!!!!!!!!111quote:Op woensdag 17 november 2010 13:02 schreef genakt het volgende:
[..]
dan is steam gewoon even down murp
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |