Stoere woorden voor een nerd, maar hoe verklaar je mijn hogere positie dan tegenover die van jou?quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:03 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
In jouw geval is het altijd te pas.
Kan je jezelf nog triester laten overkomen?quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:04 schreef mlg het volgende:
[..]
Stoere woorden voor een nerd, maar hoe verklaar je mijn hogere positie dan tegenover die van jou?
Ja, hier komt ie: Je zet jezelf neer als een superieure moraalridder, maar je hebt als loonslaafje in de administratie helemaal geen positie om de wereld te redden. Sterker nog, wat jij aan belasting betaalt, kom in de vorm van een HRA bij mij en bij mijn oh zo gierige werknemersquote:Op dinsdag 9 november 2010 15:06 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Kan je jezelf nog triester laten overkomen?
Hmm ja, want moreel gelijk hebben hangt volledig samen met je baan. Zegt wel weer genoeg over jouw ontbrekende morele kader.quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:09 schreef mlg het volgende:
[..]
Ja, hier komt ie: Je zet jezelf neer als een superieure moraalridder, maar je hebt als loonslaafje in de administratie helemaal geen positie om de wereld te redden. Sterker nog, wat jij aan belasting betaalt, kom in de vorm van een HRA bij mij
Ja, daartegenover staat ook nog dat jij vast en zeker zo'n puberkopje bent tegenover deze diva. Dus het geluk kan ik ook naast mijn baan verkrijgen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:11 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Hmm ja, want moreel gelijk hebben hangt volledig samen met je baan. Zegt wel genoeg over jouw trieste leventje dat je alleen maar je geluk kan afmeten aan je baan.
op internet is iedereen Brad Pitt met een penis van 21 centimeter. Dus hey, hou jezelf vooral voor dat je iets voorstelt. Ik lach je alleen maar uit in elk geval.quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:13 schreef mlg het volgende:
[..]
Ja, daartegenover staat ook nog dat jij vast en zeker zo'n puberkopje bent tegenover deze diva. Dus het geluk kan ik ook naast mijn baan verkrijgen.
Je bent gewoon geen partij, en dat zul je ook nooit worden. En daarom kan ik alles zeggen, en jij niet. Ken je positie, dan maak je nog kans dat gasten als ik je toelaten.
Okequote:Op dinsdag 9 november 2010 15:18 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
op internet is iedereen Brad Pitt met een penis van 21 centimeter. Dus hey, hou jezelf vooral voor dat je iets voorstelt. Ik lach je alleen maar uit in elk geval.
Ik was er al over uitgesproken, het linkse blèr kartel is allang uitgespeeld, daar doen we het toch voor?quote:Op dinsdag 9 november 2010 16:02 schreef Tem het volgende:
Bitch fight over? komt er nog iets on topic of anders kan er wel een slotje op..
Oh ja, jij gelooft nog in het sprookje dat rijkdom ook maar iets te maken heeft met zinnig zijn voor de maatschappij of hard werken.quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:23 schreef mlg het volgende:
[..]
OkeHoud jezelf dan maar voor dat ik geen gelijk heb, maar je zult er ongetwijfeld wel bij stil staan, hoewel je dat ontkent.
Ik wil er in ieder geval nog aan toevoegen dat als belastingen daadwerkelijke een maatschappelijke waarde heeft, dat jij als loonslaafje de nikskunner met de grote helden bek bent, en de rijkaard de alleskunner met een hoge maatschappelijke waarde is.![]()
Waarom ben je voor belastingheffing dan?quote:Op dinsdag 9 november 2010 16:26 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Oh ja, jij gelooft nog in het sprookje dat rijkdom ook maar iets te maken heeft met zinnig zijn voor de maatschappij of hard werken.
Omdat rijke mensen alleen maar rijk kunnen worden door uitbuiting, en belasting heffen een vriendelijkere manier is om dat recht te zetten dan ze te laten betalen met hun bloed hè.quote:Op dinsdag 9 november 2010 16:27 schreef mlg het volgende:
[..]
Waarom ben je voor belastingheffing dan?
En jij denkt dat fok nu onder de indruk is van je ongefundeerde redenatie? Met je uitbuitingquote:Op dinsdag 9 november 2010 16:28 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Omdat rijke mensen alleen maar rijk kunnen worden door uitbuiting, en belasting heffen een vriendelijkere manier is om dat recht te zetten dan ze te laten betalen met hun bloed hè.
Ieder zijn eigen agenda natuurlijkquote:Op dinsdag 9 november 2010 16:19 schreef mlg het volgende:
[..]
Ik was er al over uitgesproken, het linkse blèr kartel is allang uitgespeeld, daar doen we het toch voor?
Kom op manquote:Op dinsdag 9 november 2010 15:09 schreef mlg het volgende:
[..]
Ja, hier komt ie: Je zet jezelf neer als een superieure moraalridder, maar je hebt als loonslaafje in de administratie helemaal geen positie om de wereld te redden. Sterker nog, wat jij aan belasting betaalt, kom in de vorm van een HRA bij mij en bij mijn oh zo gierige werknemers
Het feit dat je het niet eens inziet toont aan dat kapitalisten harteloze mensen zijn die alleen aan hun eigen genot kunnen denken.quote:Op dinsdag 9 november 2010 16:30 schreef mlg het volgende:
[..]
En jij denkt dat fok nu onder de indruk is van je ongefundeerde redenatie? Met je uitbuiting
Is dit een recent artikel? Want volgens mij hebben die onthutsend slechte Islamitische scholen onder druk van de onderwijsinspectie gelukkig al heel veel gedaan om de kwaliteit te verbeteren.quote:Op dinsdag 9 november 2010 09:16 schreef mlg het volgende:
De Sharia in Nederland. In der Spiegel ontstond ook al de vrees dat de Sharia in Duitsland gaat onstaan op sommige plekken, en nu ziet men in Nederland ook al dergelijke signalen. Kortom, het gaat weer goed met de Islam.
[..]
Voor figuren als Joost Eerdmans heb ik ook meer te vrezen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Is dit een recent artikel? Want volgens mij hebben die onthutsend slechte Islamitische scholen onder druk van de onderwijsinspectie gelukkig al heel veel gedaan om de kwaliteit te verbeteren.
Overigens is angst voor de sharia ongegrond zolang we hier nog in onze democratische rechtstaat leven. Al zijn er wel steeds meer mensen die lijken te geloven in strenger straffen, kledingeisen en anders straffen op basis van geloof...
Inderdaad het lijkt helaas vaak of de "vrijheidsstrijders" op dit vlak wel heel erg selectief zijn in hun verontwaardiging...quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:17 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Voor figuren als Joost Eerdmans heb ik ook meer te vrezen.
Juist.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:19 schreef Nielsch het volgende:
Dus omdat er Islamitische scholen zijn in Nederland, kennen we hier de Sharia? Tsja, dat is nou eenmaal het gevolg van de vrijheid van onderwijs. Die geldt ook voor moslims, hoe jammer Geert en Frits dat ook vinden.
Slecht presterende scholen moet je sluiten. Als daar dan veel Islamitische scholen tussen zitten is dat pech voor de moslims. Verder moeten we niet zo bang zijn.
Blije eikels hebben wel al genoeg. Scholen met een religeuze grondslag indoctrineren of dat nu een Islamitische, Christelijke, Hindoeistische of weet ik veel wat voor sprookjes grondslag het heeft. Door al die aparte onderwijsvormen te creëren kan je het begrip naar verschillende culturen, geloven en anders denkenden helemaal wel vergeten omdat ze elkaar simpelweg niet tegenkomen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |