Kanker mongola, waarom vraag je dan hoeveel een voorgedraaide kostquote:Op donderdag 11 november 2010 13:23 schreef michielboy het volgende:
Ik ga hetzelf nog niet kopen,
Wel af entoe met vrienden meeroken,
Want het is zonde van mn geld;)
lekker goedkoop he, van je vrienden profiterenquote:Op donderdag 11 november 2010 13:23 schreef michielboy het volgende:
Ik ga hetzelf nog niet kopen,
Wel af entoe met vrienden meeroken,
Want het is zonde van mn geld;)
Is gwn puur puur daarbinnen dacht ikquote:Op vrijdag 12 november 2010 21:45 schreef MASD het volgende:
[..]
Wat is nou precies het nut van zunne tulp?
ja zowiezo:Pquote:Op vrijdag 12 november 2010 21:31 schreef mEATT het volgende:
[..]
lekker goedkoop he, van je vrienden profiteren
quote:Op woensdag 17 november 2010 17:29 schreef michielboy het volgende:
[..]
ja zowiezo:P
ik kan tog niet draaien, dus zelf kopen heeft geen nut, en ik kan tog geen voorgedraaide kopen
oja ik zoek nog leuke plaatjes met jonkos, of mensen die jonko roken, en dan hiphoppers ofzo,
Ah, de scavenger smoker.quote:Op donderdag 11 november 2010 13:23 schreef michielboy het volgende:
Ik ga hetzelf nog niet kopen,
Wel af entoe met vrienden meeroken,
Want het is zonde van mn geld;)
Jij bent het leukste joch dat ik ooit gelezen heb, je moeder zwaait je uit 's ochtends naar school en ze geeft je een nachtkus.quote:Op woensdag 17 november 2010 17:29 schreef michielboy het volgende:
[..]
ja zowiezo:P
ik kan tog niet draaien, dus zelf kopen heeft geen nut, en ik kan tog geen voorgedraaide kopen
oja ik zoek nog leuke plaatjes met jonkos, of mensen die jonko roken, en dan hiphoppers ofzo,
Zondag bij een maat de f1 kijken, eerste wat ie zei toen ik binnenliep: 'heb je wiet?... nee? heb je geld ga ik wel halen...' Takes it to a whole new levelquote:Op woensdag 17 november 2010 22:09 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Ah, de scavenger smoker.
Je hebt er altijd wel eentje tussenzitten...
voorgedraaide is vaak troep .. beter ga je idd oefenen zoals Brulsnor zei en draai je er vervolgens 1 zelf.quote:Op donderdag 18 november 2010 14:52 schreef michielboy het volgende:
ik ga binnenkort een voorgedraaide joint van een vriend kopen,
btw iemand leuke plaatjes?
Eerder andersomquote:Op vrijdag 19 november 2010 12:33 schreef Jelleb18 het volgende:
[..]
1/4 tabak, 3/4 wiet en smoken maar
Tja, het liefst rook ik hem gewoon puur .. maar voor het laten branden doe ik meestal 1/4 tabak erinquote:Op vrijdag 19 november 2010 13:36 schreef Nitrouz het volgende:
[..]
Eerder andersomAls beginner iig, of je moet een inbrander willen.
Ik doe zelf meestal half half met wiet. Maar ik rook over het algemeen enkel hasj, daar draai ik gewoon een langwerpig ding van en die gooi ik tussen het tabakquote:Op vrijdag 19 november 2010 13:40 schreef Jelleb18 het volgende:
[..]
Tja, het liefst rook ik hem gewoon puur .. maar voor het laten branden doe ik meestal 1/4 tabak erin![]()
Ik ben idd goed in inbranders dan xD
Daarom laat ik vrienden hem altijd aansteken .. die doen het vrijwel altijd zonder inbrander.
Lol oke, dat rook ik bijna nooit .. ik verhit en verkruimel het altijd gewoon en stamp het er dan tussen.quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:50 schreef Nitrouz het volgende:
[..]
Ik doe zelf meestal half half met wiet. Maar ik rook over het algemeen enkel hasj, daar draai ik gewoon een langwerpig ding van en die gooi ik tussen het tabak
Dat hoort niet jongequote:Op vrijdag 19 november 2010 13:54 schreef Jelleb18 het volgende:
[..]
Lol oke, dat rook ik bijna nooit .. ik verhit en verkruimel het altijd gewoon en stamp het er dan tussen.
Gewoon oefenen manquote:Op vrijdag 19 november 2010 14:11 schreef Zwappel het volgende:
Is er geen fatsoenlijke tutorial om ze zelf te rollen?
Jawelquote:Op vrijdag 19 november 2010 14:11 schreef Zwappel het volgende:
Is er geen fatsoenlijke tutorial om ze zelf te rollen?
Er is maar 1 manier: rol een tip, verkruimel wiet, gooi er tabak doorheen, doe de tip en de mix in een vloetje en draaien maar.quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:11 schreef Zwappel het volgende:
Is er geen fatsoenlijke tutorial om ze zelf te rollen?
Hierdoor wordt het draaien heus niet makkelijker hoor.quote:Op vrijdag 19 november 2010 16:14 schreef Romanus het volgende:
Ten eerste stoppen met het een jonko noemen
Oke dan nu de antwoorden:quote:Op donderdag 4 november 2010 14:19 schreef michielboy het volgende:
hoe draai je een joint?
ik zelf kan geen sjek draaien, dus dan lukt een joint draaien helemaal niet,
hoe duur zijn voorgedraaide joints? en hoe duur is een zakje wiet,+ vloeitjes?
(ik ben 15) dus mag nog niet naar een coffeeshop,
geen stomme reacties graag,
mzzl
Nou als je alleen jonko zegt oke maar zet er dan niet achter = joint, dat snapt mijn achterwerk ook nog welquote:Op vrijdag 19 november 2010 20:10 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
Wat is er nou zo gek aan het woord jonko?
Iedere smoker die ik ken gebruikt dat woord negers, marokkanen, turken en blanken (zelfs de wat minder multiculti-vriendelijken).
Alleen hier gaan mensen weer haten.
Joint heet zoiets. Je woon in Nederland, praat dan ook zo.quote:Op vrijdag 19 november 2010 20:12 schreef Patje1987 het volgende:
Snaak is de juiste benaming, jeweets.
quote:Op zaterdag 20 november 2010 17:21 schreef cvboer het volgende:
[..]
Joint heet zoiets. Je woon in Nederland, praat dan ook zo.
quote:Op zaterdag 20 november 2010 17:21 schreef cvboer het volgende:
[..]
Joint heet zoiets. Je woon in Nederland, praat dan ook zo.
TS had al bevestigd dat hij een voorgedraaide ging halen..quote:Op vrijdag 19 november 2010 19:54 schreef Belicoso het volgende:
Ik zou als ik jou was eerst de juiste spullen in huis halen; te denken valt hierbij aan grote vloei (zelf gebruik ik Smoking Gold/Black, maar deze vloei is erg smal; een beginner zou ik Smoking Blue o.i.d. aanraden), een blokje tippapier (dit papier vind ik persoonlijk erg prettig om een tip van te maken), tabak en uiteraard je wiet (als onervaren cannabisgebruiker zou ik niet zo snel starten met hasj).
Je draait de tip van het (tip)papier. Er zijn verschillende manieren om dit te doen. Belangrijk is dat je tip niet te dik en breed is. Hierdoor wordt de joint slecht rolbaar.
Vervolgens verkruimel je je wiet, zelf prefereer ik om met de hand te kruimelen, maar een grinder is ook erg prettig. Je mengt wat tabak en wat wiet. Zorg dat het goed verdeeld is; je wilt immers geen scheefbranders.
Leg je tip op de vloei, en laat hem een piepklein stukje over de rand uitsteken (om te voorkomen dat bij het in de mond stoppen van de joint het vloei over de tip heen gaat). Leg je mengsel van cannabis en tabak in het midden van het vloeipapier, over de horizontale lijn. Verdeel het een beetje gelijkmatig; maar laat het wel iets breder uitlopen naar het uiteinde. Zelf vind ik dat wat prettiger rollen.
Nu het rollen dan. Je pakt de vloei op. Vervolgens knijp je boven de tip het vloei strak dicht. Zorg dat er geen tabak en cannabis naast de tip komt; dit verslechtert de trek. Van de nog vrije hand, plaats je je duim en wijsvinger om het vloei heen. Rol met deze vingers de tabak en wiet strak maar gelijkmatig langs het vloei. Zorg dat je hem redelijk strak rolt: dit bevordert de trek.
Als je de inhoud goed verdeeld hebt over de vloei, rol je de vloei dicht. Doe dit door bij de tip te beginnen: plaats het losse stukje vloei achter de tip. Vervolgens ga je hiermee al draaiende verder. Zorg dat het geheel strak aansluit. Als het goed is hou je uiteindelijk bij de tip een driehoekje vloei over. Lik dit, en rol het verder op de joint. Nu pak je de joint goed vast bij de tip en stamp je hem op je tafel of aansteker. De cannabis en tabak gaan hierdoor dichter op elkaar zitten en dit maakt je joint wat steviger en beter te roken. Eventueel kun je met je sleutel de inhoud nog wat extra aandrukken. Mogelijk heb je een restant vloei aan de brandzijde van de joint; dit kun je zowel dichtdraaien als direct even snel wegbranden.
Het aansteken spreekt voor zich. Nota bene: oefening baart kunst. Na een stuk of 10 joints wordt je vanzelf wel beter.
Ik wens je veel succes met het rollen en veel plezier met het roken van je joint. Maar please, stop met het gebruiken van het woord 'jonko'.
Iemand willen verbeteren en dan een lulverhaal ophangen, goede zaakquote:Op zaterdag 20 november 2010 17:57 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Altijd leuk om wijsneuzen domme fouten te zien maken.
Joint, komt van het Engelse "joined" en wordt wereldwijd gebruikt, snaak wordt alleen in Nederland gebruikt en is dus Nederlandser.
Jawel man, hij heb gelijk weetje. De boy weet dat je in een joint tabak en wierie joined weetje. Daarom is die shit ook een joint.quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:03 schreef fs180 het volgende:
[..]
Iemand willen verbeteren en dan een lulverhaal ophangen, goede zaak
Ja tis wat, wel 2 hele zinnen, mijn hele arsenaal uit de kast gehaald.quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:03 schreef fs180 het volgende:
[..]
Iemand willen verbeteren en dan een lulverhaal ophangen, goede zaak
Boks mattie jij snapt het.quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:05 schreef MASD het volgende:
[..]
Jawel man, hij heb gelijk weetje. De boy weet dat je in een joint tabak en wierie joined weetje. Daarom is die shit ook een joint.
quote:Op zaterdag 20 november 2010 17:21 schreef cvboer het volgende:
[..]
Joint heet zoiets. Je woon in Nederland, praat dan ook zo.
Want buiten nederland, belgie en canada gebruiken ze allemaal tabakquote:Op zaterdag 20 november 2010 18:05 schreef MASD het volgende:
[..]
Jawel man, hij heb gelijk weetje. De boy weet dat je in een joint tabak en wierie joined weetje. Daarom is die shit ook een joint.
Precies, het is duidelijk zo.quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:19 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
meer hoef ik niet te zeggen denk ik...
a moi!quote:Op maandag 22 november 2010 00:45 schreef boernbrok het volgende:
5 euro 1 gram hier. dat is 2,5 joint
draaien: leer peukjes draaien ofzo. koop gore evergreen max hooi en ga savonds de hele avond draaien
moi
Maar daar heb je pijpjes en hookahs.quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:33 schreef fs180 het volgende:
[..]
Want buiten nederland, belgie en canada gebruiken ze allemaal tabak![]()
Die gekke buitenlanders draaien die jonko allemaal puur puur.quote:Op maandag 22 november 2010 15:18 schreef MASD het volgende:
[..]
Maar daar heb je pijpjes en hookahs.
Ehm, ze gebruiken in praktisch heel Europa tabak. Op plekken waar ze geen tabak gebruiken is een joint ook niet de standaard manier van wiet roken.quote:Op zaterdag 20 november 2010 18:33 schreef fs180 het volgende:
[..]
Want buiten nederland, belgie en canada gebruiken ze allemaal tabak![]()
Ik vind dit echt mateloos :Squote:Op woensdag 24 november 2010 23:32 schreef yourfuturelover het volgende:
O en wil je nooit meer jonko zeggen want daar erger ik me mateloos aan:P
Wij hadden ook ooit een meisje in ons groepje die ook niet blowde maar die het wel fantastisch vond om te draaien voor onsquote:Op zaterdag 27 november 2010 23:10 schreef pasopikbijt het volgende:
Trouwens TS, ik rook zelf niet eens maar ik kan wel draaien. Kwestie van vaak genoeg kijken hoe de anderen het doen en op een gegeven moment vragen of je het ook mag proberen. Dan gaan ze vanzelf tips geven als ze zien dat je het fout doet.
Als het chille hippies zijn tenminste, en geen stoere matties met matjes.
Ik vind het ook heel leuk jaquote:Op zaterdag 27 november 2010 23:37 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Wij hadden ook ooit een meisje in ons groepje die ook niet blowde maar die het wel fantastisch vond om te draaien voor ons
OMIJNGOD WAT GRAPPIGquote:
Dat is geen shag ...quote:Op woensdag 24 november 2010 23:31 schreef yourfuturelover het volgende:
L&M shag is namelijk iets van 2 euro en kan je veel draaien xd
dankje.quote:Op dinsdag 30 november 2010 16:07 schreef yourfuturelover het volgende:
[..]
OMIJNGOD WAT GRAPPIG
eckte humor jonge eckte humor![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jawel, jonko klinkt kinderachtig. En draaien met javaanse jongens, pak dan minstens halfzware drum ofzo, zonde van de wietquote:Op donderdag 26 mei 2011 09:21 schreef MissVanity het volgende:
Ik vind persoonlijk een jonko makkelijker om te draaien dan shag.
Ik draai altijd met Javaanse jongens. Maar ik moet je wel waarschuwen dat die smaak nogal overheerst. Als je de wiet goed wil proeven kan je beter sigaretten gebruiken.
Maar shag is makkelijker draaien. Tabak uit een sigaret valt altijd uit je vloeitje.
Ik heb ontzettend lang moeten oefenen voordat ik het kon.
Maar nu ben ik de enige in mijn vriendenkring die nog draait
Ze noemen me ook wel de jonkoqueen.
Er is trouwens niks mis met het woord jonko.
Het is niet exclusief voor pubers.quote:Op donderdag 26 mei 2011 09:39 schreef MissVanity het volgende:
En wiet roken is natuurlijk heeeeeeel volwassen???
Klopt, ik ben geen puber. Ben ook pas wiet gaan roken na de pubertijd.quote:Op donderdag 26 mei 2011 10:15 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Het is niet exclusief voor pubers.
Dat is sowieso een beetje onverantwoordelijk, ligt er natuurlijk ook maar net aan wat voor werk je doet, maar dan nogquote:Op donderdag 26 mei 2011 10:47 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Klopt, ik ben geen puber. Ben ook pas wiet gaan roken na de pubertijd.
Ik kan er nu iets verstandiger mee omgaan.
(Niet stoned gaan werken en zo)
quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:50 schreef Nitrouz het volgende:
[..]
Ik doe zelf meestal half half met wiet. Maar ik rook over het algemeen enkel hasj, daar draai ik gewoon een langwerpig ding van en die gooi ik tussen het tabak
quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:54 schreef Jelleb18 het volgende:
[..]
Lol oke, dat rook ik bijna nooit .. ik verhit en verkruimel het altijd gewoon en stamp het er dan tussen.
Hasj hoor je niet te verhitten en verkruimelen?quote:
Ik vind het vooral leuk dat je er creatief van wordt. En daarbij is de smaak ontzettend goed.quote:Op donderdag 26 mei 2011 10:49 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Dat is sowieso een beetje onverantwoordelijk, ligt er natuurlijk ook maar net aan wat voor werk je doet, maar dan nog![]()
Wiet is gewoon of all ages, prima spul
quote:Op donderdag 26 mei 2011 11:50 schreef Fruitsalade het volgende:
[..]
QFT. En natuurlijk windmolens, tulpen en shotguntips maken
QFTquote:Op donderdag 26 mei 2011 13:28 schreef P8 het volgende:
Ik snap niet waarom veel mensen een hekel hebben aan shag in hun joint. Het draait makkelijker, het rookt fijner en het smaakt beter.
mits niet teveelquote:Op donderdag 26 mei 2011 13:28 schreef P8 het volgende:
Ik snap niet waarom veel mensen een hekel hebben aan shag in hun joint. Het draait makkelijker, het rookt fijner en het smaakt beter.
Haha, net alsof pubers er niet mee om kunnen gaan enzoquote:Op donderdag 26 mei 2011 10:47 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Klopt, ik ben geen puber. Ben ook pas wiet gaan roken na de pubertijd.
Ik kan er nu iets verstandiger mee omgaan.
(Niet stoned gaan werken en zo)
Gewoon puur is nog beterquote:Op vrijdag 27 mei 2011 16:15 schreef ebutyouyou het volgende:
http://jointjedraaien.nl/jointdraaien/jointje_rollen.php
verder heb je voorgedraaide joints van 2 euro tot 5 euro of zelf tot 8 euro maakt uit wat voor wiet enz.
hoe duur wiet is verschild ook per wiet maar vanaf ongeveer 7.50 per gram (goedkoopste dus)
verder oefenen met shag en longfloe
de joint zelf draaien doen met light sigaretten dan proef je de wiet meer! shag ofzo is veel sterker en overheerst de wiet (of onderdrukt iig)
sccs!
haha iemand die wss nog nooit geblowd heeft een pure laten rokenquote:Op vrijdag 27 mei 2011 16:55 schreef sciter het volgende:
[..]
Haha, net alsof pubers er niet mee om kunnen gaan enzo
[..]
Gewoon puur is nog beter
quote:
Pineapple Express,quote:
doobie is gewoon een standaard joint .. ?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 23:31 schreef patrick1234 het volgende:
maak een doobie, dat is fucking simpel
leuk filmpjequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |