Klinkt een beetje naar wat ik met jonas had...kan alleen maar zeggen dat geduld bij ons goed werkte en erbij gaan liggen in een schemerige kamer. Succes!quote:Op dinsdag 2 november 2010 23:59 schreef tessie het volgende:
Ik word echt even gek van de bvKolven is de laaste paar dagen net ff wat minder dan normaal, en Anna drinkt maar heel moeilijk aan mijn borst. Ik moet haar eerst wat afgekolfde melk uit een flesje geven, anders hapt ze gewoon niet aan. Ze gilt alleen maar, alsof ik haar ik weet niet wat aandoe. Pas als ze wat uit een flesje heeft gehad, wil ze wel heel even uit de borst drinken, maar ook met moeite. Ik weet echt niet wat ik verkeerd doe
Goed dat ik dit lees, althans, niet goed... maar hoe heftig waren haar krampen? Mijn hart breekt steeds bij Leia, echt krampjes, verkrampen en dan een mega scheetquote:Op donderdag 4 november 2010 11:49 schreef WupWup het volgende:
Hik, dat is echt grote onzin van het cb! Ik weet niet hoe oud je kind nu is, maar ik lees iets over 10 weken. Dan heb je wel kans dat het heel snel gedaan is met de borstvoeding als je gaat afbouwen, misschien sneller dan je lief is.
Over hoeveel zin het heeft om het half-half te doen: iedere druppel borstvoeding is mooi meegenomen en heeft nut voor de gezondheid van je baby. Of Neve gevoelig is voor krampjes bij kunstvoeding is een kwestie van afwachten, dat kan niemand voorspellen. De ene baby heeft er totaal geen last van, de ander (zoals de mijne en die kreeg volledige bv) heeft een ruime 4 maanden 24/7 last van krampen.
Ja, da's een redelijk normale prijs voor het huren van een kolf van dat kaliber. Je moet er dan ook nog een persoonlijke onderdelenset bij huren. Vanwege de hygiene huur je alleen de motor.quote:Op donderdag 4 november 2010 13:15 schreef Hik het volgende:
Ow, ik heb nog wel een vraagje trouwens... Bij de zorgwinkel hier vragen ze 2,50 euro per dag (!) voor een electrisch kolfapparaat (huur, meest simpele model). Is dat normaal? Het lijkt me zo veel en wij willen niet kopen omdat we hem waarschijnlijk toch kort gebruiken...
Mss heel iets anders, maar kan je niet stiekem toch weer een hyperlactatie hebben?quote:Op donderdag 4 november 2010 14:34 schreef Orea het volgende:
Infacol werkte even, kreeg ze verstopping van. Cinababy leek te werken maar na een week kwamen alle symptomen weer opzetten..Ik heb het idee dat de piek nu ligt, en niet met 6-8 weken.. En dat het te maken heeft met het slechte poepen.. Maarja, hoe krijg je de boel op gang? Goed laten boeren doen we, alsnog krijgt ze veel lucht binnen (of wordt de lucht van binnen aangemaakt lijkt het wel eens.. Zei voor de grap dat ze haar ontlasting resoneert, maar daar lijkt het echt op..) maar ze raakt het ook wel goed kwijt (die mega scheten..)
Nou ja, kan er verder ook weinig aan doen.. fietsen, de houding rug tegen mijn buik knieholtes werkte 1 keer.. daarna ook niet meer.. tis ook een kwestie van volhouden, maar echt.. dan ligt ze te slapen en dan verkrampt ze.. ze verslapt weer, wil verder slapen en dan komt er weer een kramp![]()
Kreeg wel de tip van mijn LK om zelf veel groene groentes te eten omdat die voor haar laxerend kunnen werken. En tomaten. Dus dat ook maar eens proberen..
Ik denk dat je hier wel eens gelijk in kunt hebben. Het is natuurlijk ook heel erg maf dat we melk van een ander dier gebruiken in ons dieet. Eieren eten wel meer diersoorten.quote:Op donderdag 4 november 2010 16:52 schreef WupWup het volgende:
Maar ik geloof wel dat de natuur het niet zo bedoeld heeft, dat onze huidige westerse dieet er wel degelijk invloed op heeft.
Sorry, met kolven ben ik niet zo bekend, daar kan ik je niet mee helpen.quote:Op vrijdag 5 november 2010 15:19 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Hoi dames,
Hier is de borstvoeding inmiddels goed op gang! Helaas in het zkh slecht begeleid waardoor ik thuis kwam met ontzettend veel kloven. Nu voed ik met tepelhoedje en gebruik ik compressen die de boel wat verzachten.
Dat vind ik zo knap, dat lukt mij echt niet.. Ondanks dat ik vrij makkelijk kan kolven!quote:Op vrijdag 5 november 2010 15:42 schreef WupWup het volgende:
Wist je trouwens ook dat je met je handen kunt kolven en niet per sé een apparaat nodig hebt?
okay thanksquote:Op vrijdag 5 november 2010 16:13 schreef WupWup het volgende:
Nee moet op recept. Is een stuk zwaardere medicatie dan miconazol, vandaar dat het pas wordt voorgeschreven als de rest niet werkt. In Amerika is het overigens gangbaarder, hier doen artsen nog wel eens moeilijk. Vandaar dat linkje, dan heeft ze iig iets in handen om onder de neus van huisarts te schuiven. Eerste dag 400mg, daarna 100mg gedurende 14 dagen. Needless to say dat ze wel moet blijven doorvoeden. Fluconazol komt in de moedermelk terecht en dat is in dit geval ook de bedoeling, want zo wordt kind meebehandeld.
Dat schijnt alweer achterhaald te zijn, zou niks uithalen... Maar lekker shit dan idd, als je er een bo aan overhoudt. Even wat warmte voor de voeding, zodat de boel goed kan stromen en zonodig nakolven. Nou ja, you know the drillquote:Op zaterdag 6 november 2010 09:38 schreef Twinkly het volgende:
Het is niet gelukt onder de douche, hopelijk wil mijn kleine eigenwijsje straks met zijn kin richting de pijnlijke plek drinken.
Dat zegt niets!! ook met de fles kan je heel lang blijven lekkenquote:Op zaterdag 6 november 2010 17:16 schreef Hik het volgende:
Jammer Troeta, maar er is altijd een volgende keer indrsaad. En er zijn ook voordelen aan de fles. Ik word op het moment helemaal gek van het lekker. De senseo pads gaan er bij pakken doorheen en de Lilypadz leken zo'n fijne oplossing, maar werken maar op één borst!?
Hik het wordt minder hoor! Bij sommigen blijft het wel een beetje lekken, maar hier was dat na 2 maanden wel overquote:Op zaterdag 6 november 2010 17:16 schreef Hik het volgende:
Jammer Troeta, maar er is altijd een volgende keer indrsaad. En er zijn ook voordelen aan de fles. Ik word op het moment helemaal gek van het lekker. De senseo pads gaan er bij pakken doorheen en de Lilypadz leken zo'n fijne oplossing, maar werken maar op één borst!?
Ik lek nu soms nog en ben al meer dan 2 maand volledig gestopt met bvquote:Op zaterdag 6 november 2010 18:37 schreef Orea het volgende:
[..]
Hik het wordt minder hoor! Bij sommigen blijft het wel een beetje lekken, maar hier was dat na 2 maanden wel overik had nog extra avent pads aangeschaft (van die wasbare) maar die liggen nu in de kast te liggen
Nakolven na de voeding of een uurtje erna. In de nacht zou je ook een keertje extra kunnen kolven. Het is superzwaar, ik kolfde 9e per dag, na een dag was is kapot. En omdat je na een voeding kolft komt er dan ook niet megaveel uit, dus je hebt echt het idee dat je voor Jan lul aan het ding hangt. Maar hoe leger die borst, hoe vetter de melk en hoe harder je melk aan gaat maken. Na 1,5 dag stopte ik weer met kolven, die zelfde nacht had ik vrij volle borsten en de dag erna stuwing.quote:Op zondag 7 november 2010 10:04 schreef tessie het volgende:
Ik zou graag willen proberen om mijn productie wat te verhogen. Kan ik dat gewoon doen door vaker te kolven? En hoe lang duurt het dan voordat t werkt zeg maar?
quote:Op zaterdag 6 november 2010 21:31 schreef Ticootje het volgende:
Vandaag in bad kon ik mijn kind op zeker 50 cm afstand voeden
Ja het zou best kunnen dat dit het dan gewoon is bij mij, want het lijkt niet echt meer te worden.quote:Op zondag 7 november 2010 13:51 schreef Ticootje het volgende:
Ik denk dat dat per vrouw verschilt, bij mij dus anderhalve dag. Als je daarna weer overgaat naar langere pozen dan zul je dus meer moeten kolven. Tenzij het voor jou nu al op de max zit. Jij hebt een verkleining gehad.
Bij mij loopt het altijd terug als ik ongesteld benquote:Op zondag 7 november 2010 17:02 schreef tessie het volgende:
[..]
Ja het zou best kunnen dat dit het dan gewoon is bij mij, want het lijkt niet echt meer te worden.
Maar ik geloof ook dat ik ongesteld aan het worden ben, weet niet of dat ook nog gevolgen voor je productie heeft?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |