quote:Lijkt me ook. Er staat nota bene een pro-Israel paragraaf in het verkiezingsprogramma, het is algemeen bekend dat er Israelische vlag(gen) rondhangen op fractiekantoren, dat zijn financiering waarschijnlijk ook uit die hoek komt etc...Op woensdag 27 oktober 2010 23:09 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Laatst met de nederzettingen waren veel PVV'ers verbaasd over dit standpunt van hun Geert. Dus ik heb ook nog hoop dat een deel misschien gewoon zijn verkiezingsprogramma niet kent.
quote:dat is het punt vaak inderdaad. Users moeten veelal hun eigen topics en debatten kiezen. En daarbij is de negeer-modus een hele praktischeOp woensdag 27 oktober 2010 23:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Alleen maar omdat er in dit topic op dat moment meer mensen een serieuze discussie wilden voeren.. Vaak is dat niet zo en gaan de niet serieuzen aan de haal met het topic (mijn mening).
quote:Ik heb wel eens een keer iets daarover gelezen, ik meen dat het iets met problemen met autoriteit te maken had.Op woensdag 27 oktober 2010 23:11 schreef Zolcon het volgende:
[..]
Ja die. Doe gewoon een pak aan denk ik dan. Hij ziet eruit als een basisschool meester van groep 3
quote:Is misschien wel leuk, dan krijg je wel een inhoudelijke en duidelijke discussie.Op woensdag 27 oktober 2010 23:11 schreef Zolcon het volgende:
Gewoon elke keer als we een stelling behandelen dan meteen de volgende stelling aankondigen dat mensen een beetje in kunnen lezen.
quote:Hmm, dan mogen we ook vast geen SC meer doen, kan nog wel eens lastig worden voor mij....Zo kunnen we het standaard internet-geschreeuw veranderen in een discussieforum (wat klinkt dit eigenlijk als een 'linkse hobby' in Wilders-termen. Ik voel me nu net Bertus Hendriks)
quote:Truste!Op woensdag 27 oktober 2010 23:14 schreef betyar het volgende:
ik ga lekker slapen, lees morgen wel verder. welterusten mensen.
quote:kan best leuke topics opleveren en een beetje SC daarin kan ook echt geen kwaad hoor. Zorgt er alleen maar voor dat de sfeer wat beter wordt.Op woensdag 27 oktober 2010 23:14 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Is misschien wel leuk, dan krijg je wel een inhoudelijke en duidelijke discussie.![]()
[..]
Hmm, dan mogen we ook vast geen SC meer doen, kan nog wel eens lastig worden voor mij....![]()
quote:Welterusten.Op woensdag 27 oktober 2010 23:14 schreef betyar het volgende:
ik ga lekker slapen, lees morgen wel verder. welterusten mensen.
quote:Jammer, het is slecht voor zijn geloofwaardigheid. Laat de PvdA maar een pak voor hem kopenOp woensdag 27 oktober 2010 23:13 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Ik heb wel eens een keer iets daarover gelezen, ik meen dat het iets met problemen met autoriteit te maken had.
quote:Ik zou zeggen, help ons om zo een reeks van de grond te krijgen.Op woensdag 27 oktober 2010 23:15 schreef du_ke het volgende:
[..]
kan best leuke topics opleveren en een beetje SC daarin kan ook echt geen kwaad hoor. Zorgt er alleen maar voor dat de sfeer wat beter wordt.
quote:Het is gewoon rete-irritant als je net een fijne discussie hebt en die "gehackt" wordt door een groepje schreeuwerige niet-serieuzen.. Als je met genoeg serieuzen bent kun je "een poging wagen" er iets aan te doen (als je eendrachtig bent). Vaak mislukt dat echter helaas..Op woensdag 27 oktober 2010 23:13 schreef du_ke het volgende:
[..]
dat is het punt vaak inderdaad. Users moeten veelal hun eigen topics en debatten kiezen. En daarbij is de negeer-modus een hele praktische
quote:Kan du_ke ookOp woensdag 27 oktober 2010 23:14 schreef Zolcon het volgende:
Fijn dat er toch animo is voor mijn suggestie. Ik zal het ook nog even aan bijv Remlof laten weten als ze zich hier weer melden.
Zie het als de poging van POL om net als Jon Stuart het debat weer normaal te kunnen voeren
[ afbeelding ]
quote:Ah mooi! Dan vind ik het iig een heel goed idee, nog anderen?Op woensdag 27 oktober 2010 23:15 schreef du_ke het volgende:
[..]
kan best leuke topics opleveren en een beetje SC daarin kan ook echt geen kwaad hoor. Zorgt er alleen maar voor dat de sfeer wat beter wordt.
quote:Op de FP hebben we de mogelijkheid om berichten domweg te verwijderen. Ik ga er vanuit dat de forum mods dit ook kunnen. Hiermee kun je de moderatie snel & simpel maken/houden.Op woensdag 27 oktober 2010 23:17 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is gewoon rete-irritant als je net een fijne discussie hebt en die "gehackt" wordt door een groepje schreeuwerige niet-serieuzen.. Als je met genoeg serieuzen bent kun je "een poging wagen" er iets aan te doen (als je eendrachtig bent). Vaak mislukt dat echter helaas..
En mods kunnen er weinig aan doen denk ik..
quote:Ja ik kan bij vanalles maar zo spannend is dat niet, vooral technische moddingen (gastslotjes en dergelijke). Als we zoiets willen moeten we dat gewoon in dit sub-forum organiseren met users en mods. Maar laten we hierover verder gaan in het FB topic?Op woensdag 27 oktober 2010 23:17 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Kan du_ke ook. Als het goed is, kunnen alle forum mods bij het forum-crew gedeelte... Alleen wij FP vullers niet
quote:Wat is het verschil? Wat is SC en wat niet?Op woensdag 27 oktober 2010 23:19 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Slow Chat, wat we hier momenteel aan het doen zijn
quote:Als het zo gaat als vanavond: prima idee!!Op woensdag 27 oktober 2010 23:18 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ah mooi! Dan vind ik het iig een heel goed idee, nog anderen?
quote:Op woensdag 27 oktober 2010 23:17 schreef Zolcon het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, help ons om zo een reeks van de grond te krijgen.
quote:Kan ook wel maar daar moeten we dan wel goede afspraken over maken. "zomaar" snoeien in topics levert nogal wat gedoe opOp woensdag 27 oktober 2010 23:18 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Op de FP hebben we de mogelijkheid om berichten domweg te verwijderen. Ik ga er vanuit dat de forum mods dit ook kunnen. Hiermee kun je de moderatie snel & simpel maken/houden.
quote:als ik het goed heb, wordt SC vooral zo geclassificeerd door het off-topic gelulOp woensdag 27 oktober 2010 23:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat is het verschil? Wat is SC en wat niet?
quote:Alles wat niet on-topic is, dus alles wat op in dit topic niet over het debat gaat.Op woensdag 27 oktober 2010 23:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat is het verschil? Wat is SC en wat niet?
quote:Ok, dus: op zich een onderwerp, maar de mogelijkheid om er af en toe ongestraft ff van af te wijken??Op woensdag 27 oktober 2010 23:21 schreef RvLaak het volgende:
[..]
als ik het goed heb, wordt SC vooral zo geclassificeerd door het off-topic gelul
quote:Ik doel ook niet op het zomaar snoeien in topics, enkel in reacties. Kun jij de verwijderde berichten op de FP lezen?Op woensdag 27 oktober 2010 23:21 schreef du_ke het volgende:
[..]
[..]
Kan ook wel maar daar moeten we dan wel goede afspraken over maken. "zomaar" snoeien in topics levert nogal wat gedoe op.
quote:Nee, beter voorbeeld is dit. Dit topic hoort over het debat te gaan, maar we hebben het over de definitie van SC.Op woensdag 27 oktober 2010 23:22 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok, dus: op zich een onderwerp, maar de mogelijkheid om er af en toe ongestraft ff van af te wijken??
quote:Kom nooit op de FPOp woensdag 27 oktober 2010 23:22 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik doel ook niet op het zomaar snoeien in topics, enkel in reacties. Kun jij de verwijderde berichten op de FP lezen?
quote:Maar we kunnen er theoretsich wel een combi van maken??Op woensdag 27 oktober 2010 23:23 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Nee, beter voorbeeld is dit. Dit topic hoort over het debat te gaan, maar we hebben het over de definitie van SC.
Voor SC's zijn speciale topic-reeksen. Die hebben dan ook geen vast onderwerp.
quote:Dat snap ik. Maar als je de verwijderde reacties kan lezen op de FP, snap je welk type reactie ik bedoel. (Die je ongestraft zou kunnen verwijderen in zo'n discussie topic)Op woensdag 27 oktober 2010 23:24 schreef du_ke het volgende:
[..]
Kom nooit op de FP. Maar ik kan reacties wegknippen hier al ben ik daar meestal heel erg terughoudend in.
quote:Maakt de moderatie niet makkelijker denk ik, maar het zou binnen bepaalde mate moeten kunnen imo.Op woensdag 27 oktober 2010 23:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar we kunnen er theoretsich wel een combi van maken??
quote:Zou heerlijk zijn (denk ik)...Op woensdag 27 oktober 2010 23:26 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Maakt de moderatie niet makkelijker denk ik, maar het zou binnen bepaalde mate moeten kunnen imo.
quote:Er zijn wel meer voorbeelden op het forum, b.v. het DASOO topic in DE.Op woensdag 27 oktober 2010 23:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar we kunnen er theoretsich wel een combi van maken??
quote:Met min of meer serieuze users zal dat niet snel een probleem worden. Het is hier geen FP of fototopic in USOp woensdag 27 oktober 2010 23:26 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Maakt de moderatie niet makkelijker denk ik, maar het zou binnen bepaalde mate moeten kunnen imo.
quote:EY, niet de FP dissen ja...Op woensdag 27 oktober 2010 23:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Met min of meer serieuze users zal dat niet snel een probleem worden. Het is hier geen FP of fototopic in US.
quote:Ja! Gelukkig maar.Op woensdag 27 oktober 2010 23:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
Koningsmotie en dubbele paspoort verworpen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |