quote:Aldus Bart-Jan Cune (NOS Headlines) op TwitterPolitie Rotterdam aan NOS: deel gebouw R'dam ingestort, één of twee verdiepingen naar beneden gekomen. Geen duidelijkheid over slachtoffers.
quote:Misschien dat ze weten hoeveel mensen er op het moment van instorten op de stijger stondenOp donderdag 21 oktober 2010 12:44 schreef nummer_zoveel het volgende:
Hoe weten ze nu al hoeveel mensen onder het puin liggen?
quote:Op de Hennekijnstraat in het centrum van Rotterdam is een gebouw ingestort. Volgens de politie zijn er ongeveer vijf slachtoffers gevallen. Het gaat om het gebouw achter de Bijenkorf.
Het gaat vermoedelijk om een winkel- of kantoorpand dat in aanbouw was. Het pand heeft drie verdiepingen, waarvan er twee zijn ingestort.
Hoe erg de slachtoffers er aan toe zijn, kan de politie nog niet zeggen. Meer info volgt spoedig.
quote:Inderdaad.Op donderdag 21 oktober 2010 12:47 schreef Stokstaart het volgende:
Op die foto lijkt het meer alsof de bouwsteiger het begeven heeft
quote:Het valt op het plaatje wel mee inderdaad. Maar het idee dat er vijf mensen onder het puin liggen.Op donderdag 21 oktober 2010 12:49 schreef kingmob het volgende:
Hmm, zie nu pas het plaatje, dat lijkt wel mee te vallen.
quote:In p2000 stonden ook flink wat oproepen voor de brandweer, dus het zal er heel erg druk zijn.Op donderdag 21 oktober 2010 12:52 schreef Chielus het volgende:
Nu al 2 traumaheli's en 10 ambulances opgeroepen. Kunnen nog wel eens wat meer slachtoffers zijn.
quote:Ja, gespietst worden door een steigerpijp lijkt me niet prettig neeOp donderdag 21 oktober 2010 12:52 schreef Stali het volgende:
[..]
Het valt op het plaatje wel mee inderdaad. Maar het idee dat er vijf mensen onder het puin liggen..
quote:Liesje, ik moet je wat vertellen, pappa komt vanavond niet meer thuis...........Op donderdag 21 oktober 2010 12:52 schreef Stali het volgende:
[..]
Het valt op het plaatje wel mee inderdaad. Maar het idee dat er vijf mensen onder het puin liggen..
quote:[totale speculatie]Op donderdag 21 oktober 2010 12:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
Lijkt eerder alsof de steigers het hebben begeven dan het gebouw?
quote:Precies waar ik aan dacht. Je verwacht dat mensen die naar hun werk gaan ook weer thuiskomen.Op donderdag 21 oktober 2010 12:55 schreef Prowl het volgende:
[..]
Liesje, ik moet je wat vertellen, pappa komt vanavond niet meer thuis...........
quote:pcies maar ook dat is heftigOp donderdag 21 oktober 2010 12:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
Lijkt eerder alsof de steigers het hebben begeven dan het gebouw?
quote:Aan het aantal en de foto's te zien alleen bouwvakkers. Het lijkt er ook op dat het wellicht alleen de steigers waren als je zo de foto's ziet.Op donderdag 21 oktober 2010 13:01 schreef yvonne het volgende:
Alleen bouwvakkers, of ook winkelend publiek?
quote:Niet alleen steigers dus.Twee vloeren die net gestort waren kwam door nog onbekende oorzaak naar beneden.
quote:Zou de NZ-lijn er toch iets mee te maken hebbenAMSTERDAM - Bij de Bijenkorf in een drukke winkelstraat van Rotterdam is donderdag een gebouw ingestort. De politie spreekt van vier tot vijf gewonden.
quote:B-towerOp donderdag 21 oktober 2010 12:43 schreef zoeperzazke het volgende:
ja ik las het net, jemig!
(van twitter)
RT @rclakhai: M'n broer in paniek ad telefoon, die ziet voor z'n de B-tower drie etages met bouwvakkers erin, instorten.. #Rotterdam
quote:Zo heet die toren, helder lichtOp donderdag 21 oktober 2010 13:11 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
B-tower.
Hip taalgebruik van Twitteraars.
Verder RIP aan de nabestaanden natuurlijk.
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 12:52 schreef Chielus het volgende:
Nu al 2 traumaheli's en 10 ambulances opgeroepen. Kunnen nog wel eens wat meer slachtoffers zijn.
quote:Valt mee, zo heet die toren echt...Op donderdag 21 oktober 2010 13:11 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
B-tower.
Hip taalgebruik van Twitteraars.
Verder RIP aan de nabestaanden natuurlijk.
quote:Volgens mij zat er nog een stukje naast die betonplaat aan de bovenkant wat naar beneden is gevallen.Op donderdag 21 oktober 2010 13:13 schreef Sapstengel het volgende:
Nou wat een ramp, ik zie 1 los vloerdeel en wat verwrongen relingen.
quote:alleen bouwvakkers. Winkelend publiek komt daar niet.Op donderdag 21 oktober 2010 13:01 schreef yvonne het volgende:
Alleen bouwvakkers, of ook winkelend publiek?
quote:Bron?Op donderdag 21 oktober 2010 12:52 schreef Chielus het volgende:
Nu al 2 traumaheli's en 10 ambulances opgeroepen. Kunnen nog wel eens wat meer slachtoffers zijn.
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 13:13 schreef Sapstengel het volgende:
Nou wat een ramp, ik zie 1 los vloerdeel en wat verwrongen relingen.
quote:
quote:Ach zijn maar 2 verdiepingen...In het centrum van Rotterdam is een gebouw in aanbouw ingestort. Er zouden vier gewonden zijn gevallen. Het gebouw aan de Hennekijnstraat stond naast de Bijenkorf.
Van het gebouw zijn twee verdiepingen ingestort. Om 13:00 zouden er nog mensen onder het puin liggen, maar er worden geen mensen vermist. Ambulances zijn ter plekke en een traumahelikopter zou onderweg zijn. Over de toestand van de slachtoffer kan de politie nog niks zeggen.
Er worden kranen ingezet om de slachtoffer onder het puin uit te krijgen.
quote:Niet zeuren als dan een familielid eronder ligtOp donderdag 21 oktober 2010 13:13 schreef Sapstengel het volgende:
Nou wat een ramp, ik zie 1 los vloerdeel en wat verwrongen relingen.
quote:Iets wat gebouwd is door Polen?Op donderdag 21 oktober 2010 13:18 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Wanneer is iets wel een ramp dan?
quote:Waarschijnlijk de vloeren te weinig onderstempeld.Op donderdag 21 oktober 2010 13:20 schreef kahaarin het volgende:
Er zijn geen doden: [Upd] Geen doden bij ingestort pand Rotterdam
Ben wel benieuwd hoe zoiets kan.
quote:Zwaartekracht.Op donderdag 21 oktober 2010 13:20 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd hoe zoiets kan.
quote:Ik zou je willen aanraken, maar ik ben bang dat dat ongeluk brengt.
quote:hopen dat jij nooit onder beton/stijgerpijpen terecht komt. Idioot!Op donderdag 21 oktober 2010 13:13 schreef Sapstengel het volgende:
Nou wat een ramp, ik zie 1 los vloerdeel en wat verwrongen relingen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
quote:Eergister had ik een gesprek met Ad MelkertOp donderdag 21 oktober 2010 13:22 schreef Days-Of-Wild het volgende:
[..]
Ik zou je willen aanraken, maar ik ben bang dat dat ongeluk brengt.
quote:Joh echt?
quote:Dat vermoed ik ook, vanwege te veel haast bij het bouwen een beetje gesmokkeld misschien?Op donderdag 21 oktober 2010 13:21 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Waarschijnlijk de vloeren te weinig onderstempeld.
quote:je zou zo een verdieping op je krijgen, triest hoor allemaalOp donderdag 21 oktober 2010 13:19 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
[..]
Ach zijn maar 2 verdiepingen...
quote:Grappig.Op donderdag 21 oktober 2010 13:25 schreef Droomoord het volgende:
Waarschijnlijk zal er een tunnel geboord moeten worden om de overlevenden eruit te halen.
Hopelijk zijn ze er voor de kerst nog uit.
Ze zullen dan met zonnebrillen naar buiten moeten, want zonlicht zullen ze dan niet kunnen verdragen.
quote:Kan me niet voorstellen waarom je dit expres zou smokkelen... denk eerder niet gezien hebben.Op donderdag 21 oktober 2010 13:24 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Joh echt?
[..]
Dat vermoed ik ook, vanwege te veel haast bij het bouwen een beetje gesmokkeld misschien?
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 13:25 schreef Droomoord het volgende:
Waarschijnlijk zal er een tunnel geboord moeten worden om de overlevenden eruit te halen.
Hopelijk zijn ze er voor de kerst nog uit.
Ze zullen dan met zonnebrillen naar buiten moeten, want zonlicht zullen ze dan niet kunnen verdragen.
quote:Hadden ze jou nou maar gehad hè!Op donderdag 21 oktober 2010 13:27 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Dat krijg je ja als je te weinig stempels gebruiktik gok dat er een constructeur en uitvoerder een slechte dag hebben vandaag.
quote:Wel knap dat jij op basis van een paar foto's op internet kan concluderen dat er te weinig stempels onder de vloer stonden. Zou je iets mee moeten doen!Op donderdag 21 oktober 2010 13:27 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Dat krijg je ja als je te weinig stempels gebruiktik gok dat er een constructeur en uitvoerder een slechte dag hebben vandaag.
quote:De bouwvakkers staan ook niet te juichen denk ikOp donderdag 21 oktober 2010 13:27 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Dat krijg je ja als je te weinig stempels gebruiktik gok dat er een constructeur en uitvoerder een slechte dag hebben vandaag.
quote:Je ziet toch de 2 steigers?Op donderdag 21 oktober 2010 13:29 schreef Guanabana het volgende:
Nou sorry, maar ik zie helemaal niet wat er nou ingestort is.
quote:Het hoekje van het gebouw in aanbouw naast de parkeergarage.Op donderdag 21 oktober 2010 13:29 schreef Guanabana het volgende:
Nou sorry, maar ik zie helemaal niet wat er nou ingestort is.
quote:Dat vind ik wel behoorlijk naïef. Stel dat je stempels net op zijn, maar er staan er nog net niet genoeg. Zou je dan ook niet denken "ach, er is altijd wat marge met berekenen dus zonder die laatste stempels lukt het vast ook wel". Smokkelen met de regeltjes is eerder regel dan uitzondering helaas.Op donderdag 21 oktober 2010 13:28 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen waarom je dit expres zou smokkelen... denk eerder niet gezien hebben.
Door haast en veel druk heb je dat veel sneller dat je iets over het hoofd ziet.
quote:Nogal logisch als het lunchpauze is.Op donderdag 21 oktober 2010 13:29 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
liep er net langs (moest de stad in) maar jezus wat een hoop ramptoeristen...stond helemaal vol. Blijkbaar interessant als er mensen onder het puin liggen!
quote:5 gewonden een ernstig . Beetje voorbarigOp donderdag 21 oktober 2010 13:31 schreef charmed_angel het volgende:
geen doden? best knap dan
Gelukkig maar
quote:Logisch nadenken.Op donderdag 21 oktober 2010 13:29 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Wel knap dat jij op basis van een paar foto's op internet kan concluderen dat er te weinig stempels onder de vloer stonden. Zou je iets mee moeten doen!
quote:Het komt hier al vaker voorbij. Wat is een stempel in de bouw?Op donderdag 21 oktober 2010 13:32 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Logisch nadenken.
Ze waren bezig met vloer storten, dus vloer heeft nog geen maximale krachtopname.
Dan vangen de stempels het gewicht van de vloer op zodat het niet instort.
Tot de vloer helemaal is uitgehard, kan het de uitgerekende kracht aan.. en de stempels weg.
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 13:34 schreef Stali het volgende:
[..]
Het komt hier al vaker voorbij. Wat is een stempel in de bouw?
quote:In plaats van meteen te vragen zou je ook zelf even kunnen googlen. Is een hele goede levenshouding: zelf zoeken.Op donderdag 21 oktober 2010 13:34 schreef Stali het volgende:
[..]
Het komt hier al vaker voorbij. Wat is een stempel in de bouw?
quote:Foto doet het niet, het is toch een stut? Die er voor zorgt dat tijdens de bouw de boel niet instort.
quote:Aangezien de foto van DeRakker. het niet doet: gewoon een stut, een tijdelijke steun om spullen omhoog te houden totdat de constructie zo gemaakt is dat de stempel niet meer nodig is.Op donderdag 21 oktober 2010 13:34 schreef Stali het volgende:
[..]
Het komt hier al vaker voorbij. Wat is een stempel in de bouw?
quote:Een betonvloer is nooit helemaal uitgehard, na 28 dagen heeft het slechts zijn berekende sterkte bereikt.Op donderdag 21 oktober 2010 13:32 schreef DeRakker. het volgende:
Logisch nadenken.
Ze waren bezig met vloer storten, dus vloer heeft nog geen maximale krachtopname.
Dan vangen de stempels het gewicht van de vloer op zodat het niet instort.
Tot de vloer helemaal is uitgehard, kan het de uitgerekende kracht aan.. en de stempels weg.
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 13:38 schreef DeRakker. het volgende:
[ afbeelding ]
raar dat ie t niet deed... deze wel?
quote:Teveel storten op 1 plek?Op donderdag 21 oktober 2010 13:37 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Een betonvloer is nooit helemaal uitgehard, na 28 dagen heeft het slechts zijn berekende sterkte bereikt..
Dat die stempels er staan om de uithardende vloer te dragen snapt iedereen, maar je kunt niet op basis van een paar foto's zeggen dat er te weinig stempels stonden, mijns inziens.
Er kan bijvoorbeeld ook onzorgvuldig gestort zijn, waardoor er teveel beton (en dus) gewicht op een bepaald punt van de steigers terecht kwam.
quote:Nee hoor, aangezien hij niet meer aan het instorten is, is-ie juist weer stabiel.Op donderdag 21 oktober 2010 13:36 schreef warhamstr het volgende:
Lijkt 'goed' af te lopen in dit geval (als in geen doden), ziet er voor mij erg instabiel uit die hele contructie...
quote:sla er vier weg en je hebt die balk (of de vloer die daar op zou liggen) met een beetje pech in je nek.Op donderdag 21 oktober 2010 13:39 schreef Stali het volgende:
Ah, duidelijk. Begrijp het verhaal over wat er gebeurd zou kunnen zijn nu beter. Bedankt.
quote:Ja, dat weet ik, maar als je aan het storten bent, kan het zijn dat de slurf van de betonpomp net niet in een bepaalde hoek kan komen, dan stort je het dus op een andere plek en hark je het bijvoorbeeld naar waar het wel moet wezen. En dán kijk je met een laser of het hoog genoeg is.Op donderdag 21 oktober 2010 13:40 schreef DeRakker. het volgende:
Teveel storten op 1 plek?
Het word gewoon gemeten of het de goede hoogte heeft met storten...
quote:Kan me niet voorstellen, je gaat er met een trilnaad in..Op donderdag 21 oktober 2010 13:41 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik, maar als je aan het storten bent, kan het zijn dat de slurf van de betonpomp net niet in een bepaalde hoek kan komen, dan stort je het dus op een andere plek en hark je het bijvoorbeeld naar waar het wel moet wezen. En dán kijk je met een laser of het hoog genoeg is.
Als voorbeeld, het is allemaal pure speculatie.
quote:Vier slachtoffers zijn naar verschillende ziekenhuizen overgebracht, een vijfde gewonde is ter plaatse behandeld.
De hulpdiensten gaan er vanuit dat er geen slachtoffers meer onder het puin liggen. Voor alle zekerheid worden speurhonden ingezet om eventuele vermisten te zoeken.
quote:Neen, dat lukt maar ten dele.Op donderdag 21 oktober 2010 13:43 schreef DeRakker. het volgende:
Kan me niet voorstellen, je gaat er met een trilnaad in..
Komt het beton vanzelf in alle hoeken.
quote:Ach, hier wordt tenminste nog íets gebouwd, in landen als bijvoorbeeld Spanje niet.Op donderdag 21 oktober 2010 13:46 schreef El_Matador het volgende:
Laat me raden: dezelfde aannemer als de Noord-Zuidlijn?![]()
Kneuterig Nederland.![]()
quote:Oh jawel. Door de crisis wat minder, maar er zijn de laatste jaren 4 mooie torens in Madrid verrezen. Rijdt de metro in Amsterdam al? Zijn de carpoolstroken al bevolkt? Die geweldige HSL die toppie zoeft?Op donderdag 21 oktober 2010 13:48 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ach, hier wordt tenminste nog íets gebouwd, in landen als bijvoorbeeld Spanje niet.
quote:In andere landen gebeuren dit soort ongelukken inderdaad helemaal nooit.Op donderdag 21 oktober 2010 13:46 schreef El_Matador het volgende:
Laat me raden: dezelfde aannemer als de Noord-Zuidlijn?![]()
Kneuterig Nederland.![]()
quote:Behalve met opruimen, al dat beton droogt nu op als 1 grote klont met wapening...Op donderdag 21 oktober 2010 13:46 schreef warhamstr het volgende:
Denk dat het geluk is geweest dat de beton net gestort was, massief betonnen platen zijn een stuk dodelijker.
en kan RadioRijnmond niet even een goede verslaggever daarheen sturen? Wat een senstatiewhore!
quote:Ze zijn daar al 120 jaar bezig met een of ander raar kerkje te bouwen, dat ze ophouden met siesta te houden en doorwerken.Op donderdag 21 oktober 2010 13:51 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Oh jawel. Door de crisis wat minder, maar er zijn de laatste jaren 4 mooie torens in Madrid verrezen. Rijdt de metro in Amsterdam al? Zijn de carpoolstroken al bevolkt? Die geweldige HSL die toppie zoeft?![]()
![]()
quote:In Nederland heeft men er een handje van. Was er niet al iets met de Bijenkorf in Amsterdam een paar maanden terug?Op donderdag 21 oktober 2010 13:51 schreef k_man het volgende:
[..]
In andere landen gebeuren dit soort ongelukken inderdaad helemaal nooit.
quote:Misschien omdat we op moeras gebied bouwen?Op donderdag 21 oktober 2010 13:53 schreef El_Matador het volgende:
[..]
In Nederland heeft men er een handje van. Was er niet al iets met de Bijenkorf in Amsterdam een paar maanden terug?
Je moet gewoon toegeven dat het in Nederland langzaam, veeeeuls te duur en superknullig gebeurt.
quote:Dat is geen reden. Gedegen bodemonderzoek doet een hoop. Het is de fase erna. Aannemers zijn natuurlijk ook over het algemeen tuig. Niet voor niets dat die hele vastgoedbende crimineel is. Prijsafspraken, vriendjespolitiek, het is een grote maffiose bende in Nederland in de bouwwereld.Op donderdag 21 oktober 2010 13:55 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Misschien omdat we op moeras gebied bouwen?
Bijna helft van het geld gaat op in funderingen...
quote:Nee en nee.Op donderdag 21 oktober 2010 13:53 schreef El_Matador het volgende:
In Nederland heeft men er een handje van. Was er niet al iets met de Bijenkorf in Amsterdam een paar maanden terug?
Je moet gewoon toegeven dat het in Nederland langzaam, veeeeuls te duur en superknullig gebeurt.
quote:Je werkt er zelf in?Op donderdag 21 oktober 2010 13:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat is geen reden. Gedegen bodemonderzoek doet een hoop. Het is de fase erna. Aannemers zijn natuurlijk ook over het algemeen tuig. Niet voor niets dat die hele vastgoedbende crimineel is. Prijsafspraken, vriendjespolitiek, het is een grote maffiose bende in Nederland in de bouwwereld.
quote:Dagelijks storten er bouwwerken in.... dat zie je toch zelf ook wel??
quote:Ja onderzoek en alles is klaar?Op donderdag 21 oktober 2010 13:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat is geen reden. Gedegen bodemonderzoek doet een hoop. Het is de fase erna. Aannemers zijn natuurlijk ook over het algemeen tuig. Niet voor niets dat die hele vastgoedbende crimineel is. Prijsafspraken, vriendjespolitiek, het is een grote maffiose bende in Nederland in de bouwwereld.
quote:Ik durf de deur nauwelijks nog uit. De hele straat ligt er al vol mee.Op donderdag 21 oktober 2010 14:00 schreef Five_Horizons het volgende:
Dagelijks storten er bouwwerken in.... dat zie je toch zelf ook wel??
quote:Ik zou juist de deur wel uit gaan, jou woning kan ook instortenOp donderdag 21 oktober 2010 14:02 schreef k_man het volgende:
[..]
Ik durf de deur nauwelijks nog uit. De hele straat ligt er al vol mee.
quote:De techniek is er. Maar de kosten worden gemaakt op de aannemers, niet op het bodemonderzoek. Dat is de grote fout.Op donderdag 21 oktober 2010 14:01 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Ja onderzoek en alles is klaar?
Net als die tunnel... je boort in een moeras....
Geeft wel wat meer problemen dan ff onderzoekje en klaar.
quote:Wat heeft dat te maken met dit incident?Op donderdag 21 oktober 2010 13:53 schreef El_Matador het volgende:
[..]
In Nederland heeft men er een handje van. Was er niet al iets met de Bijenkorf in Amsterdam een paar maanden terug?
Je moet gewoon toegeven dat het in Nederland langzaam, veeeeuls te duur en superknullig gebeurt.
quote:Levend (gelukkig!) Mikado!Op donderdag 21 oktober 2010 14:23 schreef Timmos het volgende:
Een alleszeggend plaatje (imo..):
[ afbeelding ]
http://www.rtl.nl/%28/act(...)estort-rotterdam.xml
quote:Das alleen maar mooiOp donderdag 21 oktober 2010 14:27 schreef StephanL het volgende:
Schijnt allemaal toch wel mee te vallen, had erger verwacht. Zijn de strenge regels toch nog ergens goed voor.
quote:JaOp donderdag 21 oktober 2010 14:30 schreef warhamstr het volgende:
Die zijn om dit soort shit te voorkomen lijkt mij?
quote:Jij had 5 of meer doden verwacht ipv 5 zwaargewonden? Vind die 5 zwaargewonden al heel wat..Op donderdag 21 oktober 2010 14:27 schreef StephanL het volgende:
Schijnt allemaal toch wel mee te vallen, had erger verwacht. Zijn de strenge regels toch nog ergens goed voor.
quote:Nee, maar vind het allemaal wel mee vallen. Had erger gekund heb ik het idee.Op donderdag 21 oktober 2010 14:48 schreef Timmos het volgende:
[..]
Jij had 5 of meer doden verwacht ipv 5 zwaargewonden? Vind die 5 zwaargewonden al heel wat..
quote:Na zwaargewond komt volgens mij toch echt het overlijden van SO's.. Dus in welk opzicht had je het erger verwacht? Meer SO's? Alles compleet ingestort?Op donderdag 21 oktober 2010 14:50 schreef StephanL het volgende:
[..]
Nee, maar vind het allemaal wel mee vallen. Had erger gekund heb ik het idee.
quote:Praat eens niet zo poep. Wat zijn SO's?Op donderdag 21 oktober 2010 14:56 schreef Timmos het volgende:
[..]
Na zwaargewond komt volgens mij toch echt het overlijden van SO's.. Dus in welk opzicht had je het erger verwacht? Meer SO's? Alles compleet ingestort?
quote:Schriftelijke Overhoring, duh!Op donderdag 21 oktober 2010 15:11 schreef StephanL het volgende:
[..]
Praat eens niet zo poep. Wat zijn SO's?
quote:Sorry, vaktermen.. SO's zijn slachtoffers..Op donderdag 21 oktober 2010 15:11 schreef StephanL het volgende:
[..]
Praat eens niet zo poep. Wat zijn SO's?
quote:Ja wellicht meer slachtoffers, een dode wellicht. Er zijn nog geen doden, dus dat is wel goed.Op donderdag 21 oktober 2010 15:18 schreef Timmos het volgende:
[..]
Sorry, vaktermen.. SO's zijn slachtoffers..
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 15:23 schreef marcel-o het volgende:
de dader loopt stiekum weg
[ afbeelding ]
quote:Voor de directe dood heb je zwaargewond, je zou kunnen bedenken dat het meevalt als je doden verwacht.Op donderdag 21 oktober 2010 14:56 schreef Timmos het volgende:
Na zwaargewond komt volgens mij toch echt het overlijden van SO's.. Dus in welk opzicht had je het erger verwacht? Meer SO's? Alles compleet ingestort?
quote:Dat zei ik ook, maar het antwoord daarop was ''Nee''.. Vandaar dat ik mij dus afvroeg wat hij wél erger had verwacht..Op donderdag 21 oktober 2010 15:48 schreef elcastel het volgende:
[..]
Voor de directe dood heb je zwaargewond, je zou kunnen bedenken dat het meevalt als je doden verwacht.
.
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 14:50 schreef StephanL het volgende:
[..]
Nee, maar vind het allemaal wel mee vallen. Had erger gekund heb ik het idee.
quote:heerlijke Hollandse humor!Op donderdag 21 oktober 2010 15:23 schreef marcel-o het volgende:
de dader loopt stiekum weg
[ afbeelding ]
quote:"Waarschijnlijk zijn de stempels gesteld door een persoon met Noord-Afrikaans uiterlijk die last had van een hongerklap door de verderfelijke Ramadan."Op donderdag 21 oktober 2010 16:03 schreef eleusis het volgende:
[Leefbaar modus] Aboutaleb mag uitleg geven hoe hij dit heeft kunnen laten gebeuren! [/Leefbaar modus]
quote:als dat gebeurd mogen ze direct heel LR opdoeken in mijn ogenOp donderdag 21 oktober 2010 16:03 schreef eleusis het volgende:
[Leefbaar modus] Aboutaleb mag uitleg geven hoe hij dit heeft kunnen laten gebeuren! [/Leefbaar modus]
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 16:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
"Waarschijnlijk zijn de stempels gesteld door een persoon met Noord-Afrikaans uiterlijk die last had van een hongerklap door de verderfelijke Ramadan."
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 16:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
"Waarschijnlijk zijn de stempels gesteld door een persoon met Noord-Afrikaans uiterlijk die last had van een hongerklap door de verderfelijke Ramadan."
quote:Ik zie het (gelukkig maar wellicht) niet? Wie/wat dan?Op donderdag 21 oktober 2010 16:00 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ik moest ook ff goed kijken..
Maar er loopt wel iets weg
quote:De duif.Op donderdag 21 oktober 2010 16:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik zie het (gelukkig maar wellicht) niet? Wie/wat dan?
quote:t is ook maar n klein diertjeOp donderdag 21 oktober 2010 16:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik zie het (gelukkig maar wellicht) niet? Wie/wat dan?
quote:Iets aardiger mag ook wel, dank je wel!Op donderdag 21 oktober 2010 16:30 schreef eriksd het volgende:
[..]
De duif.
Hele grap weer verpest omdat hij weer uitgelegd moet worden![]()
quote:Dan te bedenken dat die zo hoog moet wordenOp donderdag 21 oktober 2010 16:32 schreef Ivo1986 het volgende:
http://www.l1.nl/L1NWS/_p(...)_hasclickpage/1_1013
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 16:32 schreef Ivo1986 het volgende:
http://www.l1.nl/L1NWS/_p(...)_hasclickpage/1_1013
quote:De instorting is waarschijnlijk veroorzaakt door een stut die het begaf.
quote:De oorzaak van het instorten van een deel van twee etages is niet bekend.
quote:Betonnen vloer
Het ongeval is vermoedelijk veroorzaakt doordat een ondersteuning het begaf tijdens het storten van een betonnen vloer, zo liet een woordvoerder van de opdrachtgever van het gebouw, MAB Development, weten.
Het is nog niet bekend waardoor de zogenoemde onderstempeling het begaf, aldus de zegsman. De zaak wordt onderzocht door onder andere de arbeidsinspectie en de opdrachtgever zelf.
Hij liet weten een dergelijk incident nog niet eerder te hebben meegemaakt.
quote:Op donderdag 21 oktober 2010 15:23 schreef marcel-o het volgende:
de dader loopt stiekum weg
[ afbeelding ]
quote:Gelukkig maar, moeten ze wat mij betreft ook blijven doen tot ze er zeker van zijn dat er niemand meer onder het puin ligtOp donderdag 21 oktober 2010 16:59 schreef clumsy_clown het volgende:
Ze zijn nog steeds aan het zoeken.
quote:Volgens mij is dat gewoon plastic, dat witte.Op donderdag 21 oktober 2010 17:03 schreef Diemux het volgende:
[ afbeelding ]
Pittig. Rechts lijtk ook iemand te liggen met witte broek?
quote:Lijkt wel zo'n extra rampnieuws uitzending van sbs...Op donderdag 21 oktober 2010 17:07 schreef dubidub het volgende:
wat een hoop kenners hebben we toch weer op fok
quote:Veel mensen studeren/werken ook in de bouw.Op donderdag 21 oktober 2010 17:07 schreef dubidub het volgende:
wat een hoop kenners hebben we toch weer op fok
quote:Daarom.Op donderdag 21 oktober 2010 17:21 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Tja... als je er verstand van hebt is het niet zo lastig. Ik kan een aantal oorzaken bedenken. Het gaat hier nou eenmaal om een paar basis principes in de bouwkunde.. het is niet zo dat er een onbekende factor als de natuur meespeelde.
quote:Die bouwvakker met gebalde vuisten.Op donderdag 21 oktober 2010 17:03 schreef Diemux het volgende:
[ afbeelding ]
Pittig. Rechts lijtk ook iemand te liggen met witte broek?
quote:Die vergaat van de pijn, die gast erboven ook. Naar om te zien.Op donderdag 21 oktober 2010 17:39 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Die bouwvakker met gebalde vuisten.
quote:Liggen boven 2 op elkaar ofniet?Op donderdag 21 oktober 2010 18:31 schreef MiVer het volgende:
Beter contrast. Brute pijn daar.
[ afbeelding ]
quote:Dat kan wel hoor, ben zelf niet zo'n voorstander van werken op prefab betonplaten maar goed vaak worden die wel gebruikt. Er kan wel degelijk iets fout gaan wanneer er verkeerd gestort wordt, het gebeurd niet vaak maar het kan wel, wanneer je eerst 1 kan volstort gaat de andere kant iets omhoog. Op de plek waar je beton stort komt heel veel druk op 1 plek en dan kan de steiger het begeven.Op donderdag 21 oktober 2010 13:40 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Teveel storten op 1 plek?
Het word gewoon gemeten of het de goede hoogte heeft met storten...
quote:wat bedoel je hiermee?Ook belangrijk wanneer de stempels op deze manier liggen ---> (====) dat de platen er zo ( | | | |) opliggen en niet in het verlengde, mening project gezien waar ze het presteren om het daar nog mee fout te doen..
quote:beton is zwaar (hoge dichtheid)Op donderdag 21 oktober 2010 12:50 schreef Chielus het volgende:
Waren zo te zien beton aan het storten. Dat kan wel eens mis zijn gegaan.
quote:Je stort het beton op de breedplaatvloeren.Op donderdag 21 oktober 2010 18:38 schreef beequeen het volgende:
Toch lijkt het erop dat er nat beton naar beneden is gekomen en geen betonnen plafond. Samen met stempels en vlechtwerk. Ze waren immers aan het betonstorten. Ik heb er verder geen verstand van hoor.
quote:Ah, dat zijn dus die platen van 30cm. Dank voor de uitleg.Op donderdag 21 oktober 2010 18:46 schreef DeRakker. het volgende:
Je stort het beton op de breedplaatvloeren.
Dus niet alleen nat beton.
quote:Nee deze platen zijn 7 cm of in die richting... dan stort je 23 cm beton erop, zodat het totaal 30cm word.Op donderdag 21 oktober 2010 18:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ah, dat zijn dus die platen van 30cm. Dank voor de uitleg.![]()
quote:Nogmaals bedankt voor je uitleg. Het is mij nu helemaal duidelijk.Op donderdag 21 oktober 2010 18:59 schreef DeRakker. het volgende:
Nee deze platen zijn 7 cm of in die richting... dan stort je 23 cm beton erop, zodat het totaal 30cm word.
Dus klopt wel dat je nat beton ziet, maar ook prefab platen waar het beton op is gestort.
quote:5 a 7 cm geen 30, het wordt uiteindelijk aangestort tot 30cm dikte. 5cm prefabvloer+25cm betonvloer.Op donderdag 21 oktober 2010 18:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ah, dat zijn dus die platen van 30cm. Dank voor de uitleg.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |