quote:Op dinsdag 21 september 2010 18:39 schreef Anne het volgende:
Ik reed gisteren wel even door een tunnel. En toen ik eruit kwam, kwam ik.
quote:
quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
sex en Lada in één zin![]()
*mompelt iets over anticonceptieOp woensdag 12 mei 2010 21:55 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
de enige auto waarin enigzins sexuele dingen zijn gebeurd met mij is anders mijn nivaOp woensdag 12 mei 2010 21:56 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Herinner me er aan dat ik niet in jouw Niva ga zitten
quote:@2cv:
Op maandag 28 juni 2010 17:17 schreef Paladijn het volgende:
Met de hoeveelheid onzin die je verkondigd is het geen wonder dat je geen PTA-mod meer bent
quote:
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:19 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Je hebt nog gelijk ookm'n rechter tiet is verrekt
quote:vorige deeltjesOp vrijdag 13 augustus 2010 22:09 schreef Anne het volgende:
[..]
Nou en. Niemand komt zomaar aan mijn boobjens.
quote:Elke keer als ik er een zie zet ik hem op de foto// gemiddeld 1 per jaar dusOp woensdag 20 oktober 2010 21:52 schreef BaraCuda het volgende:
Zo'n 164 is trouwens wel heel lelijk zeg
quote:NeeOp woensdag 20 oktober 2010 21:58 schreef 2cv het volgende:
Iedereen op de hoogte van mijn meest verse blunder/avontuur ?
quote:Whehehe, stomme construktie ook op die manier.. kun je op wachten
quote:Klinkt degelijk; maar het is dus eigenlijk van origine geen autoambulance als ik het goed begrijp ?Op woensdag 20 oktober 2010 23:00 schreef 2cv het volgende:
Ter info: ik had die aanhanger zo gekocht en ik wou de verlichting nog aanpassen. Maar dan moeten de lampen naast de laadvloer komen en demonteerbaar zijn (mochten ze in de weg zitten dan kan ik ze er even af halen).
Mijn idee: een 'dikke' koker horizontaal overdwars onder de aanhanger vast maken en 2 'dunne' kokers daar in steken (aan elke kant 1) waar de verlichting aan zit. Die 'dunne' kokers met verlichting worden op hun plek gehouden door een trekveer. Op de aanhanger komen 2 (jawel) stopcontacten met elk minimaal 4 aansluitingen. Aan de verlichting links en rechts zit dan weer een (gekrulde) stroomkabel met minimaal 4 aders.
Op die manier kan ik als het nodig is de verlichting eenvoudig en snel demonteren. Bijvoorbeeld als ik er een auto op rol die net iets te breed is of er echt niet anders dan scheef op kan komen te staan. Als ik dan de verlichting terug monteer trekt de veer het hele spulletje zo ver mogelijk aan en heb ik netjes verlichting er op zitten.
Maar ik wil ook steunpootjes aan de achterkant omdat de aanhanger toch vrij 'flimsy' is en vrij ver door buigt als je er iets op rolt. Een beetje extra steun is dan wel fijn. En die steunpootjes moeten natuurlijk wel zo gemonteerd zijn dat ze niet boven de laadvloer uit steken en wanneer ik ga rijden niette vernaar onder uit steken ...
quote:sterf.Op woensdag 20 oktober 2010 21:52 schreef BaraCuda het volgende:
Zo'n 164 is trouwens wel heel lelijk zeg
quote:Aanhangwagen t/m 750 kg
Geeft de bevoegdheid tot het besturen van een personenauto met een aanhangwagen die, inclusief laadvermogen, niet meer weegt dan 750 kg.
Aanhangwagen meer dan 750 kg
In bepaalde gevallen is het bovendien toegestaan een zwaardere aanhangwagen dan 750 kg. te trekken met alleen geldig Nederlands rijbewijs B. Daar zijn echter twee voorwaarden aan verbonden:
de aanhanger mag, inclusief laadvermogen, niet meer wegen dan de ledige massa van het trekkende motorvoertuig;
de toegestane maximum massa van de totale combinatie mag niet meer zijn dan 3500 kg.
quote:Het aantal assen maakt niet uit. Al schroeven ze er 10 onder.Op woensdag 20 oktober 2010 23:49 schreef Paladijn het volgende:
En over de Saab en aanhangers gesproken...
Ik ga volgend weekend met een verhuizen, ik mag met een B rijbewijs toch gewoon een 1-asser trekken mits < 600-750kg oid?
quote:jaOp woensdag 20 oktober 2010 23:49 schreef Paladijn het volgende:
En over de Saab en aanhangers gesproken...
Ik ga volgend weekend met een verhuizen, ik mag met een B rijbewijs toch gewoon een 1-asser trekken mits < 600-750kg oid?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |