mja, met zo'n Caddy valt het alleszins mee. En ook die Renault Kangoo wil best goed van zijn plekquote:Op zondag 10 oktober 2010 13:52 schreef sbientje het volgende:
[..]
schakelen bij 2000 toeren is sowieso echt niet leuk, je bent echt net een slak.
Trekt je gewone ventilatie dat niet dan? Ik heb daar nooit zo'n last van. Gewoon ventilatie op turbo laten staanquote:Op zondag 10 oktober 2010 14:59 schreef carboni het volgende:
airco is echt ideaal, niet eens zozeer in de zomer, maar op een regenachtige dag op een autodienst waar je steeds moet uitstappen is het gewoon een veiligheidsfunctie.
Ik ook op m'n fiets.quote:Op zondag 10 oktober 2010 15:30 schreef xxiessiexx het volgende:
Ik heb ook keigoeie airco op m'n brommer
Jojoortje reacties altijd sowiesoquote:
Slijmbalquote:Op zondag 10 oktober 2010 18:42 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Jojoortje reacties altijd sowieso
quote:Op zondag 10 oktober 2010 18:42 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Jojoortje reacties altijd sowieso
leuk toch!quote:Op maandag 11 oktober 2010 09:04 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ja ik zit er ook al een week of twee aan te denken dat november/december wel heel hard nadert
De kerstperiode buiten de post om vind ik wel gezellig. Echter vind ik de KNJ bij TNT veel te druk, haha.quote:
Niet bepaald, ik zie het met angst en beven tegemoet, het is gewoon vrijwel altijd kut geregeld bij ons tijdens de kerst. Standaard gewoon te weinig personeel om de post op een normale manier weg te krijgen. Vooral vorig jaar was een ramp op onze sector, wij kregen vaak de machinepost pas als de wijken eigenlijk al gezet en wel op het depot hadden moeten staan.quote:
Inderdaad. Dat je tijdens de kerstdagen helemaal tot rust moet komen doordat je de week ervoor je helemaal kapot hebt gewerkt en daardoor de kerstdagen niet zo leuk en gezellig zijn zoals ze zouden moeten zijn is gewoon niet leuk.quote:Op maandag 11 oktober 2010 15:20 schreef lololo het volgende:
[..]
Niet bepaald, ik zie het met angst en beven tegemoet, het is gewoon vrijwel altijd kut geregeld bij ons tijdens de kerst. Standaard gewoon te weinig personeel om de post op een normale manier weg te krijgen. Vooral vorig jaar was een ramp op onze sector, wij kregen vaak de machinepost pas als de wijken eigenlijk al gezet en wel op het depot hadden moeten staan.
De sorteermachines kunnen het sowieso niet aan. Vorig jaar was het onze sector maar er is elk jaar wel een sector die de pineut is.
Kerstperiode staat voor mij synoniem aan 6 dagen per week keihard werken en veel incidenten en bekaf zijn op kerstavond. Dat het binnen vaak wel gezellig is tijdens de kerstperiode kan al die ongemakken niet compenseren imho
Ja. Pas na drie jaar krijg je de eerste puntenquote:Op maandag 11 oktober 2010 15:24 schreef xxiessiexx het volgende:
Kan het kloppen dat ik na twee jaar in dienst te zijn als zaterdagbesteller nog steeds 0 punten heb bij workwearweb?
Zo, jij durftquote:Op maandag 11 oktober 2010 15:40 schreef Viper86 het volgende:
Ben dit jaar sowieso van plan minder te gaan werken met KNJ, misschien de dagen tussen kerst en oud en nieuw vrij te nemen ofzo.
Als je zaterdagmedewerker bent is dat makkelijk zat.quote:
Idd, het komt allemaal door de pepernoten die al in de schappen liggenquote:Op maandag 11 oktober 2010 09:04 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ja ik zit er ook al een week of twee aan te denken dat november/december wel heel hard nadert
quote:Op maandag 11 oktober 2010 17:08 schreef Jojoortje het volgende:
De mensen die alleen op de zaterdag werken hebben mooi geluk. 25 december en 1 januari vallen dus op een zaterdag
Ik zou vast onderduiken voor je TC hahaquote:
Wij krijgen gelukkig geen optivo. Als ik alle verhalen hier zo lees mag ik daar best blij mee zijn.quote:Op maandag 11 oktober 2010 17:39 schreef rub3n het volgende:
De KNJ gaat HELEMAAAL IN DE SOEP LOPEN DIT JAAR met die Optivio(ofzoiets).
Optivoquote:Op maandag 11 oktober 2010 17:39 schreef rub3n het volgende:
De KNJ gaat HELEMAAAL IN DE SOEP LOPEN DIT JAAR met die Optivio(ofzoiets).
Hoaxquote:Op maandag 11 oktober 2010 18:35 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
OptivoHoezo? Hier werkt het eigenlijk allemaal wel goed nu.
Als het maar tomatensoep is, dan vind ik het wel best.quote:Op maandag 11 oktober 2010 17:39 schreef rub3n het volgende:
De KNJ gaat HELEMAAAL IN DE SOEP LOPEN DIT JAAR met die Optivio(ofzoiets).
Vorig jaar heb ik zoveel uren moeten schrijven dat ik er een lam handje van kreeg dus het boeit me wel degelijkquote:Op maandag 11 oktober 2010 19:34 schreef carboni het volgende:
Maar met KNJ kan je lekker uren schrijven dus dan interesseert het me allemaal geen reet.
Jah, al moet je gewoon niet meer werken dan je kan maar optivo maakt niet zoveel uit. Sowieso als zaterdagwerker ben je contractueel verplicht 3-4 uurtjes te werken en niet op feestdagen dus je kan gewoon wegblijven.quote:Op maandag 11 oktober 2010 19:51 schreef lololo het volgende:
[..]
Vorig jaar heb ik zoveel uren moeten schrijven dat ik er een lam handje van kreeg dus het boeit me wel degelijk
Dan krijg je in die maand ook betaald voor drie zaterdagen neem ik aan?quote:Op maandag 11 oktober 2010 17:08 schreef Jojoortje het volgende:
De mensen die alleen op de zaterdag werken hebben mooi geluk. 25 december en 1 januari vallen dus op een zaterdag
Ja minstens...quote:Op maandag 11 oktober 2010 21:43 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Dan krijg je in die maand ook betaald voor drie zaterdagen neem ik aan?
Ik ben pas sinds de zomer in dienst bij TNT. Kun je met kerst en oud&nieuw op twee keer zoveel postzakken rekenen ofzo?
Ze zijn verplicht die 2 zaterdagen gewoon door te betalen.quote:Op maandag 11 oktober 2010 21:43 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Dan krijg je in die maand ook betaald voor drie zaterdagen neem ik aan?
Ik ben pas sinds de zomer in dienst bij TNT. Kun je met kerst en oud&nieuw op twee keer zoveel postzakken rekenen ofzo?
dan gaat alles digitaalquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 22:49 schreef Bigapple het volgende:
even een vraagje,
Als ik me aanmeld voor digitale nota, zodat ik mijn loonstrook online kan bekijken.
Krijg ik hem dan ook nog schriftelijk of gaat dan alles digitaal.?
Een "wilde staking", klinkt net alsof ze keihard aan het vechten waren daarquote:Op woensdag 13 oktober 2010 10:42 schreef dreampje het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)stbodes-helmond.html
Sterkte....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |