Niet allemaal, maar de meesten wel. Ik weet niet hoe goed jij je 11 september 2001 nog kan herinneren? Voor een hoop moslims was dat een feestelijke dag en daar werd dan ook op een heel ongepaste manier uiting aan gegeven. Het is niet voor niets dat er een hoop wantrouwen tegen de moslims is. Je zal ze nooit openlijk horen ageren tegen de mensen die de islam misbruiken. Simpelweg omdat ze het er eigenlijk wel een beetje mee eens zijn. Want ongelovigen zijn toch een stuk minder waard in hun ogen, dat is gewoon een feit en als je daar geen oog voor hebt ben je stekeblind.quote:Op maandag 20 september 2010 14:09 schreef Kloontje88 het volgende:
Denk niet dat alle moslims het ook daar mee eens zijn.
een grevo is niet erg, grevos zijn ook mensenquote:Op maandag 20 september 2010 08:42 schreef Kloontje88 het volgende:
[..]
Het geloof heb ik bewust niet genoemd om vooroordelen te voorkomen, en omdat ik vind dat je als buitenstaander nooit precies weet wat het geloof inhoud. Zoals 'jehova getuige dringen geloof op aan anderen' 'Bij de islam hebben vrouwen niets te vertellen' ... om maar voorbeelden te noemen.
An-Nisa, 34quote:
Waarom noem jij jezelf een niet praktiserend moslim? Ik ben christelijk opgevoed en gedoopt. Toch noem ik mijzelf geen christen. Hoe zit dat? Heb je moeite om er afstand van te doen?quote:Op maandag 20 september 2010 14:24 schreef Baghdaddy het volgende:
Ik ben moslim en mijn vriendin wil dat ook worden als we getrouwd zijn. Maar een hoofddoek dragen wil ik niet dat ze doet. En praktiserend ben ik niet, en wil ook niet dat zij praktiseerd. In mijn, en vele andere gevallen, is het denk ik vooral om de ouders.
ah een moslim dus, hij wil ergens bijhoren, zo'n gast lul je zo omver, het geloof zit niet diep in hem.quote:Op maandag 20 september 2010 13:47 schreef Kloontje88 het volgende:
[..]
Hij is geadopteerd toen hij 12 was in een nederlands gezin, die niet gelovig zijn. In zijn vriendenkring heeft hij een paar gelovige vrienden waarvan ook niet al die vriendinnen gelovig zijn.
In jouw geval was het dan ook niet echt een probleem geweest maar in het geval van TS is haar vriend wel praktiserend en zeer overtuigd van zijn geloof.quote:Op maandag 20 september 2010 14:24 schreef Baghdaddy het volgende:
Ik ben moslim en mijn vriendin wil dat ook worden als we getrouwd zijn. Maar een hoofddoek dragen wil ik niet dat ze doet. En praktiserend ben ik niet, en wil ook niet dat zij praktiseerd. In mijn, en vele andere gevallen, is het denk ik vooral om de ouders.
wat een kut avatar heb jij zegquote:Op maandag 20 september 2010 14:18 schreef NotYou het volgende:
[..]
En dat was mijn punt dan ook. Verder zul je in 't begin van dit topic lezen dat ik eveneens sterk tegen een christelijke opvoeding ben. Met een islamitische gaan echter nog veel meer problemen gepaard, al zou het alleen maar in praktisch opzicht zijn.
quote:Op maandag 20 september 2010 14:28 schreef MarMar het volgende:
[..]
An-Nisa, 34
Main article: An-Nisa, 34
Verse 34 of an-Nisa is one of the most important verses for husband and wife relationship in Islam. In most translations, it gives permission to men to beat/hit (they both have the same word in Arabic) their wives if they fear "rebellion," or "nushûz". The rebellion referred to in this verse is against God (through promiscuous behavior in public), and not a reference to disobedience against the Husband. Many interpretive problems have arisen regarding the occasions (if any) on which beating is appropriate, the type of beating prescribed, and whether beating remains discountenanced even if acceptable.
wel op de goede plek bold doen
Het ging over het al dan niet dragen van een hoofddoek, wat best als "promiscuous behavior" geïnterpreteerd zou kunnen worden door een wat strengere moslim, zou hij dat willen. Het haar van de vrouw is immers een sieraad dat enkel voor de ogen van haar man bestemd is.quote:2. promiscuous - casual and unrestrained in sexual behavior; "her easy virtue"; "he was told to avoid loose (or light) women"; "wanton behavior"
sluttish, wanton, easy, loose, light
unchaste - not chaste; "unchaste conduct"
En toch zijn er ook vrouwen die gedwongen zijn dit wel te doen, hele landen vol zelfs maar ook hier in Nederland.quote:Op maandag 20 september 2010 14:39 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ik ken ook moslima's die geen hoofddoek dragen.
Omdat ik niet bid, geen Koran lees en overige zaken niet doe die een praktiserend moslim wel zou moeten doen. Ik wil er geen afstand van nemen, ik geloof wel in God hoorquote:Op maandag 20 september 2010 14:29 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Waarom noem jij jezelf een niet praktiserend moslim? Ik ben christelijk opgevoed en gedoopt. Toch noem ik mijzelf geen christen. Hoe zit dat? Heb je moeite om er afstand van te doen?
Klopt, in mijn geval lag het meer aan mijn ouders.quote:Op maandag 20 september 2010 14:34 schreef Hanoying het volgende:
[..]
In jouw geval was het dan ook niet echt een probleem geweest maar in het geval van TS is haar vriend wel praktiserend en zeer overtuigd van zijn geloof.
Overigens niet echt dapper van jou en je vriendin om haar te laten bekeren als jullie eigenlijk helemaal niet praktiserend zijn maar het is natuurlijk wel de makkelijkste uitweg om gezeur met jouw familie te voorkomen en het huwelijk voor hen acceptabel te maken
Meestal ongehuwd of afkomstig uit een nest waar religie part time word beleden om bij vrienden en familie goede sier te maken.quote:Op maandag 20 september 2010 14:39 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ik ken ook moslima's die geen hoofddoek dragen.
Nee, niet ongehuwd. Gewoon niet zo praktiserend en er helemaal niet zo veel mee bezig, is het zo moeilijk te geloven voor je? Dat je er toch weer even een negatieve sneer aan moet geven.quote:Op maandag 20 september 2010 14:46 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Meestal ongehuwd of afkomstig uit een nest waar religie part time word beleden om bij vrienden en familie goede sier te maken.
Ja, en? Ontken ik dat? Maar in dit topic gaat het weer een beetje de kant op dat ze alleen bestaan zoals jij het beschrijft.quote:Op maandag 20 september 2010 14:41 schreef NotYou het volgende:
[..]
En toch zijn er ook vrouwen die gedwongen zijn dit wel te doen, hele landen vol zelfs maar ook hier in Nederland.
quote:Op maandag 20 september 2010 14:46 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Meestal ongehuwd of afkomstig uit een nest waar religie part time word beleden om bij vrienden en familie goede sier te maken.
Omdat ik 't beeld dat jij aan hand van enkele voorbeelden schetst nuanceer door te vermelden dat het er ook anders aan toe kan gaan en gaat? Lijkt mij juist evenwichtiger nu beide kanten genoemd zijn maar kennelijk is dat voor jouw gevoel anders.quote:Op maandag 20 september 2010 14:49 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ja, en? Ontken ik dat? Maar in dit topic gaat het weer een beetje de kant op dat ze alleen bestaan zoals jij het beschrijft.
Jouw conclusie is dus: uitroeien dat moslimtuig, ALLEMAAL!!!!quote:Op maandag 20 september 2010 14:55 schreef NotYou het volgende:
[..]
Omdat ik 't beeld dat jij aan hand van enkele voorbeelden schetst nuanceer door te vermelden dat het er ook anders aan toe kan gaan en gaat? Lijkt mij juist evenwichtiger nu beide kanten genoemd zijn maar kennelijk is dat voor jouw gevoel anders.
haha. Straks ben jij de gematigde van de twee en wordt je bekeerde vrouw veel extremer dan jijzelf, krijg je discussies als "jij kan wel niet willen dat ik een hoofddoek draag maar ik voel dat nu eenmaal zo... en zelf mag je trouwens ook wel eens wat vaker naar het vrijdaggebed lapzwans! oh... en rookworst krijg je dus ook mooi niet meer en ik heb de biertjes door de wc gespoeltquote:Op maandag 20 september 2010 14:44 schreef Baghdaddy het volgende:
Daar ga je de mist in, ze is uit haar zelf bekeerd en heeft veel interesse in de Islam, alleen dingen als bijvoorbeeld een hoofddoek wil ik liever niet dat ze draagt.
Niet zo praktiserend? Toch grappig dat die mensen zich dan toch nog moslim, christen of wat dan ook noemen. Dat is gewoon een kwestie van niet durven kiezen, dat is ook niet raar want de indoctrinatie op jonge leeftijd laat diepe littekens achter in de psyche. Feitelijk zien dat soort mensen zo'n religie helemaal niet zitten maar het heeft toch iets nostalgischquote:Op maandag 20 september 2010 14:48 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nee, niet ongehuwd. Gewoon niet zo praktiserend en er helemaal niet zo veel mee bezig, is het zo moeilijk te geloven voor je? Dat je er toch weer even een negatieve sneer aan moet geven.
Hahah dat zou inderdaad kunnen gebeuren maar ik let er goed op, worry notquote:Op maandag 20 september 2010 14:58 schreef Hanoying het volgende:
[..]
haha. Straks ben jij de gematigde van de twee en wordt je bekeerde vrouw veel extremer dan jijzelf, krijg je discussies als "jij kan wel niet willen dat ik een hoofddoek draag maar ik voel dat nu eenmaal zo... en zelf mag je trouwens ook wel eens wat vaker naar het vrijdaggebed lapzwans! oh... en rookworst krijg je dus ook mooi niet meer en ik heb de biertjes door de wc gespoelt"
Kaatst die bekering van je vrouw vol in je gezicht terug
Hoe kom je daar nou weer bij? Mijn conclusie is kinderen niet van jongs af aan islamitisch/christelijk/joods opvoeden en in plaats daarvan ze, als je dat al zo nodig wil, als ze oud genoeg zijn kennis laten maken met alle gangbare religies en ze daar naar hun eigen behoefte eventueel zelf een keuze in laten maken.quote:Op maandag 20 september 2010 14:57 schreef Experte het volgende:
[..]
Jouw conclusie is dus: uitroeien dat moslimtuig, ALLEMAAL!!!!
Aah.. de twijfelende 'gelovige'. Altijd goed om mensen te zien die voor zichzelf beginnen te denken, dat geeft hooptquote:Op maandag 20 september 2010 14:44 schreef Baghdaddy het volgende:
Omdat ik niet bid, geen Koran lees en overige zaken niet doe die een praktiserend moslim wel zou moeten doen. Ik wil er geen afstand van nemen, ik geloof wel in God hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |