Als 't klaar isquote:Op dinsdag 21 september 2010 22:30 schreef mijsje het volgende:
dat schreeuwt natuurlijk om een foto Mevr_Mus...
die paddestoel is gaaf! Nu nogeen smurfin erbijquote:Op dinsdag 21 september 2010 21:14 schreef Whoopdidoo het volgende:
http://picasaweb.google.c(...)#5403726027360520594
Die kat wil ik maken(nee ik hoef echt niet eerst nog 10 ander dingen af te maken)
maar er staat zeg maar neit steeds achter hoeveel steken t zijn, dus zal ik naar t schematje moeten kijken en das zoveel gedoe...dus zal pas volgende week dinsdag worden.
En ik heb morgen amper tijd om te haken, zo jammer, ok ben savonds wel thuis, maar pff, eerst de hele dag met te beginnen om half 6 op..wie verzint t.
[ afbeelding ]
Die is zo knap gemaakt
Hij heeft 1 million giraffes binnen gekregenquote:It took me 440 days but I can finally tell my friend Jørgen that he was wrong and I am the happiest man alive. It's been an adventure like none other and I really want to thank everyone who helped me out. It's mind-blowing to me that people from 102 countries help me out in making internet history! Thank you!!
Ik kreeg wel een mailtje, dus misschien komt het nogquote:Op woensdag 22 september 2010 07:54 schreef EsseEi het volgende:ik dacht dat je mailtje zou krijgen als 'ie er 1 miljoen had!!!! Maar niks gehad:(
maar jeeeeej:D:D Ruim optijd!
Heb hier zelf al een grote verzameling picasa albums.. Meer dan 3000 pagina's haakplezier!quote:Download an entire album:
1. From the gallery, click the album you'd like to download.
2. From the Download menu above your photos, select Download to Picasa.
3. In Picasa, if you're not signed in to your Google Account for Picasa Web Albums, you'll be prompted to do so.
4. In the window that appears, click the Download button.
Hij download het dan naar je hardeschijf.. Je kan 'm vinden zo uit m'n hoofd in je mijn documentenmap en dan mijn gedownloade picasaalbums ofzo.. En dan staan ze per album in een map gesorteerdquote:Op woensdag 22 september 2010 10:53 schreef trui het volgende:
ja, die optie heb ik wel gezien. maar ik vond 't zo raar, ik wil niet naar picasa downloaden, maar naar m'n harde schijf. of kan dat ook gewoon?
Edit: Sorry dubbel.. Wilde wat editen..quote:Op woensdag 22 september 2010 10:54 schreef Rimketje het volgende:
[..]
Hij download het dan naar je hardeschijf.. Je kan 'm vinden zo uit m'n hoofd in je mijn documentenmap en dan Downloaded albums
ah, merci!quote:Op woensdag 22 september 2010 10:54 schreef Rimketje het volgende:
[..]
Hij download het dan naar je hardeschijf.. Je kan 'm vinden zo uit m'n hoofd in je mijn documentenmap en dan mijn gedownloade picasaalbums ofzo.. En dan staan ze per album in een map gesorteerd
wat leuk dat je die bal gaat maken! succes! ik ben benieuwd naar 't eindresultaat.quote:Op dinsdag 21 september 2010 22:25 schreef Mevr_Mus het volgende:
Jullie gehaak werkt bijzonder inspirerend! Voor het eerst van mijn leven haak in nu volg een patroon (bedankt voor de ravelry bal tip!), tel ik netjes alle steken en werk alle losse draadjes meteen wegZelf ben ik erg onder de indruk van het resultaat
Dat heb ik inderdaar ook gedaan, wel zorgen dat je de instellingen bij het installeren goed zet anders worden voortaan al je foto's met picasa geopend en kom je het kreng overal tegen.quote:Op woensdag 22 september 2010 10:52 schreef Rimketje het volgende:
Tip voor picassagebruikers..
Download het programma Picassa van google... Als je deze hebt geïnstalleerd kan je deze opstarten en als je dan surft door de picassa webalbums klik je op downloaden en dan downloaden naar picassa
[..]
Heb hier zelf al een grote verzameling picasa albums.. Meer dan 3000 pagina's haakplezier!
Hé, dat is handig zeg!quote:Op woensdag 22 september 2010 10:44 schreef trui het volgende:
appelfan, als je streepjes in maar een paar kleuren maakt, kun je de draad ook gewoon telkens weer oppakken, dus zonder 'm af te knippen. zeker als de binnenkant er niet zo toe doet (bij een gevuld iets bijv.), maakt het niet uit als daar wat draad hangt. dat scheelt een boel afwerkstress.
Joël Bears heeft ze hier voor 6,95 per kilo van staal, en 2,70 per 250 gram glas.quote:Op woensdag 22 september 2010 11:20 schreef _Ophelia_ het volgende:
Weet er iemand trouwens een adres voor van die plastic korrels om knuffels mee te verzwaren\ jongleerballetjes mee te vullen?
Ik heb nu plastic korrels die ik bij de dierenarts haal (zijn eigenlijk bedoeld om urine mee op te vangenquote:Op woensdag 22 september 2010 11:44 schreef mijsje het volgende:
ik weet het niet... lijkt me niet voor kinderspeelgoed waar daadwerkelijk mee gespeeld wordt... maar die staalbolletjes of zelfs plastic bolletjes (die deze site dan niet heeft) lijken me ook niet heel veilig voor kinderspeelgoed waar mee gespeeld wordt...ik zou ze sowieso in een apart zakje doen voor ik het in de gehaakte knuffel zou doen, maar ik zou het niet doen bij knuffels die echt gebruikt worden.
Je moet het programma picasa downloaden. Dan kun je hele boeken tegelijk binnehalen! En ik vind 6 euro veulquote:Op woensdag 22 september 2010 10:44 schreef trui het volgende:
haha die arual!maar 't is inderdaad verraderlijk, ik heb ook de neiging om allerlei dingen ervan op te slaan want je weet maar nooit of het erop blijft staan enzo. maar dan moet je elke foto afzonderlijk inzoomen en dan pas opslaan (anders bewaar je het net wat te kleine plaatje). irritant! of heeft iemand daar ook een handig trucje voor?
wat geweldig trouwens dat je in japan geweest bent, WOW! 6 euro voor een bolletje vind ik nog meevallen vergeleken met sommige van die prijzen die hier laatst een keer de revue passeerden, in engeland en amerika, in van die speciale winkeltjes.
mijsje, 9 oktober staat hoor, dus kan gerust in je agenda.
marjo, wat een geweldig leuk mapje!ik hou van streepjes!!!
appelfan, als je streepjes in maar een paar kleuren maakt, kun je de draad ook gewoon telkens weer oppakken, dus zonder 'm af te knippen. zeker als de binnenkant er niet zo toe doet (bij een gevuld iets bijv.), maakt het niet uit als daar wat draad hangt. dat scheelt een boel afwerkstress.
spiegelei wat knap, die poppetjes + aankleding & accessoires!! wat een werk!en leuk dat die voor je vader zo goed gelukt is.
Ik doe het altijd met rijstquote:Op woensdag 22 september 2010 11:20 schreef _Ophelia_ het volgende:
Weet er iemand trouwens een adres voor van die plastic korrels om knuffels mee te verzwaren\ jongleerballetjes mee te vullen?
Rijst kan inderdaad ook, alleen wil ik dat iets voor kinderen ook in de mond kan worden gestopt, of gewassen kan worden. En dat valt rijst weer af.quote:Op woensdag 22 september 2010 12:17 schreef EsseEi het volgende:
[..]
Ik doe het altijd met rijstinderdaad ook in apart zakje. En goedkoop! (zand kan ook, of van dat vogelzand (wat je in zo'n kooi doet)
voor heel bijzonder garen vind ik 't niet extreem duur.quote:Op woensdag 22 september 2010 12:16 schreef _Arual_ het volgende:
En ik vind 6 euro veul2 euro is al meer als zat.
Ik ook niet, de laatste sjaal die ik heb gehaakt is van 60% zijde dat kostte een euro of zeven per bol maar het is zo'n heerlijk koel en zacht materiaalquote:Op woensdag 22 september 2010 12:43 schreef trui het volgende:
[..]
voor heel bijzonder garen vind ik 't niet extreem duur.
Dat niet giftig moet je trouwens wel mee opletten. Als het vochtig wordt kan rijst ook gevaarlijk worden.quote:Op woensdag 22 september 2010 12:41 schreef trui het volgende:
nou ja, rijst is in elk geval niet giftig. lijkt me minder gevaarlijk dan glas of staal in elk geval. maar wassen wordt dan wel weer lastig ja.
Ja, ik zit daar idd ook! Heb al regelmatig wat verkocht via die site, vooral opdrachten aan de hand van dingen die ik daar heb staan. Ik reken trouwens geen tijd door hoor, 'gewoon' materiaalkosten maal twee en dat een beetje fatsoenlijk afgerond.quote:Op zondag 19 september 2010 14:30 schreef StefanieV het volgende:
Nee idd :-) Ik was er gisteren over bezig met J en toen zei die dat ik gewoon te weinig vraag want je tijd kruipt er ook in. Maar dat maakt toch niet uit, als k echt mijn tijd moet rekenen, kom ik ook op zo'n dure dingen uit, maar het is toch gewoon dat je het zelf graag doet en een klein centje bij verdient. Maak er mijn job niet van tenslotte. (zie trouwens net dat Hoothoot ook op tuttespul zit, heb een foto van je herkend ;-) )
Persé nodig is het natuurlijk nooit, maar ik had als kind een paar knuffels met verzwaarde pootjes en juist die pakte ik altijd. Hou het maar op persoonlijke voorkeur. En je kunt in de winkel knuffeltjes krijgen met verzwaarde ledematen ed dus dat spul moet ergens te krijgen zijn.quote:Op woensdag 22 september 2010 14:06 schreef mijsje het volgende:
maar is het persé nodig om een knuffel te verzwaren als je die wil laten gebruiken door (jonge) kinderen? (is een andere discussie, weet ik...)
Dat was precies wat ik dacht, niet dat er ineens allemaal weekmakers inzitten oid.quote:Op woensdag 22 september 2010 16:53 schreef trui het volgende:
en is ook ergens informatie te vinden over hoe veilig dat spul allemaal is? ik bedoel, of 't nou rubber korrels zijn of glaskorrels, het is vast niet zo gezond als een kind dat perongeluk in zijn/haar mond kan steken.
quote:Op woensdag 22 september 2010 21:02 schreef Yachiru het volgende:
Hmm, ik keek net bij de nieuwste dingen op ravelry, staat dit er tussen. Ik dacht, leuk! Al zou je er maar eentje haken en als embelishment ergens op maken. Vraagt ze er gewoon $4,25 USD voor!Ik vind betalen voor patronen meestal niet erg, maar dit vind ik gewoon heel ver gaan hoor, aangezien je gewoon steeds dezelfde cupcake gebruikt en uitvogelen hoe je ze aan elkaar zet lijkt me niet erg lastig voor de meeste haaksters...
Waar had je die paddestoelhuisje vandaan?quote:Op dinsdag 21 september 2010 21:14 schreef Whoopdidoo het volgende:
http://picasaweb.google.c(...)#5403726027360520594
Die kat wil ik maken(nee ik hoef echt niet eerst nog 10 ander dingen af te maken)
maar er staat zeg maar neit steeds achter hoeveel steken t zijn, dus zal ik naar t schematje moeten kijken en das zoveel gedoe...dus zal pas volgende week dinsdag worden.
En ik heb morgen amper tijd om te haken, zo jammer, ok ben savonds wel thuis, maar pff, eerst de hele dag met te beginnen om half 6 op..wie verzint t.
[ afbeelding ]
Die is zo knap gemaakt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |