Als 't klaar isquote:Op dinsdag 21 september 2010 22:30 schreef mijsje het volgende:
dat schreeuwt natuurlijk om een foto Mevr_Mus...
die paddestoel is gaaf! Nu nogeen smurfin erbijquote:Op dinsdag 21 september 2010 21:14 schreef Whoopdidoo het volgende:
http://picasaweb.google.c(...)#5403726027360520594
Die kat wil ik maken(nee ik hoef echt niet eerst nog 10 ander dingen af te maken)
maar er staat zeg maar neit steeds achter hoeveel steken t zijn, dus zal ik naar t schematje moeten kijken en das zoveel gedoe...dus zal pas volgende week dinsdag worden.
En ik heb morgen amper tijd om te haken, zo jammer, ok ben savonds wel thuis, maar pff, eerst de hele dag met te beginnen om half 6 op..wie verzint t.
[ afbeelding ]
Die is zo knap gemaakt
Hij heeft 1 million giraffes binnen gekregenquote:It took me 440 days but I can finally tell my friend Jørgen that he was wrong and I am the happiest man alive. It's been an adventure like none other and I really want to thank everyone who helped me out. It's mind-blowing to me that people from 102 countries help me out in making internet history! Thank you!!
Ik kreeg wel een mailtje, dus misschien komt het nogquote:Op woensdag 22 september 2010 07:54 schreef EsseEi het volgende:ik dacht dat je mailtje zou krijgen als 'ie er 1 miljoen had!!!! Maar niks gehad:(
maar jeeeeej:D:D Ruim optijd!
Heb hier zelf al een grote verzameling picasa albums.. Meer dan 3000 pagina's haakplezier!quote:Download an entire album:
1. From the gallery, click the album you'd like to download.
2. From the Download menu above your photos, select Download to Picasa.
3. In Picasa, if you're not signed in to your Google Account for Picasa Web Albums, you'll be prompted to do so.
4. In the window that appears, click the Download button.
Hij download het dan naar je hardeschijf.. Je kan 'm vinden zo uit m'n hoofd in je mijn documentenmap en dan mijn gedownloade picasaalbums ofzo.. En dan staan ze per album in een map gesorteerdquote:Op woensdag 22 september 2010 10:53 schreef trui het volgende:
ja, die optie heb ik wel gezien. maar ik vond 't zo raar, ik wil niet naar picasa downloaden, maar naar m'n harde schijf. of kan dat ook gewoon?
Edit: Sorry dubbel.. Wilde wat editen..quote:Op woensdag 22 september 2010 10:54 schreef Rimketje het volgende:
[..]
Hij download het dan naar je hardeschijf.. Je kan 'm vinden zo uit m'n hoofd in je mijn documentenmap en dan Downloaded albums
ah, merci!quote:Op woensdag 22 september 2010 10:54 schreef Rimketje het volgende:
[..]
Hij download het dan naar je hardeschijf.. Je kan 'm vinden zo uit m'n hoofd in je mijn documentenmap en dan mijn gedownloade picasaalbums ofzo.. En dan staan ze per album in een map gesorteerd
wat leuk dat je die bal gaat maken! succes! ik ben benieuwd naar 't eindresultaat.quote:Op dinsdag 21 september 2010 22:25 schreef Mevr_Mus het volgende:
Jullie gehaak werkt bijzonder inspirerend! Voor het eerst van mijn leven haak in nu volg een patroon (bedankt voor de ravelry bal tip!), tel ik netjes alle steken en werk alle losse draadjes meteen wegZelf ben ik erg onder de indruk van het resultaat
Dat heb ik inderdaar ook gedaan, wel zorgen dat je de instellingen bij het installeren goed zet anders worden voortaan al je foto's met picasa geopend en kom je het kreng overal tegen.quote:Op woensdag 22 september 2010 10:52 schreef Rimketje het volgende:
Tip voor picassagebruikers..
Download het programma Picassa van google... Als je deze hebt geïnstalleerd kan je deze opstarten en als je dan surft door de picassa webalbums klik je op downloaden en dan downloaden naar picassa
[..]
Heb hier zelf al een grote verzameling picasa albums.. Meer dan 3000 pagina's haakplezier!
Hé, dat is handig zeg!quote:Op woensdag 22 september 2010 10:44 schreef trui het volgende:
appelfan, als je streepjes in maar een paar kleuren maakt, kun je de draad ook gewoon telkens weer oppakken, dus zonder 'm af te knippen. zeker als de binnenkant er niet zo toe doet (bij een gevuld iets bijv.), maakt het niet uit als daar wat draad hangt. dat scheelt een boel afwerkstress.
Joël Bears heeft ze hier voor 6,95 per kilo van staal, en 2,70 per 250 gram glas.quote:Op woensdag 22 september 2010 11:20 schreef _Ophelia_ het volgende:
Weet er iemand trouwens een adres voor van die plastic korrels om knuffels mee te verzwaren\ jongleerballetjes mee te vullen?
Ik heb nu plastic korrels die ik bij de dierenarts haal (zijn eigenlijk bedoeld om urine mee op te vangenquote:Op woensdag 22 september 2010 11:44 schreef mijsje het volgende:
ik weet het niet... lijkt me niet voor kinderspeelgoed waar daadwerkelijk mee gespeeld wordt... maar die staalbolletjes of zelfs plastic bolletjes (die deze site dan niet heeft) lijken me ook niet heel veilig voor kinderspeelgoed waar mee gespeeld wordt...ik zou ze sowieso in een apart zakje doen voor ik het in de gehaakte knuffel zou doen, maar ik zou het niet doen bij knuffels die echt gebruikt worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |