0900-8844 Politie Zaanstreek, kan je navraag doen!quote:Op maandag 13 september 2010 21:32 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik betwijfel het hele voorvaleigenlijk. maar dat ben ik.
quote:Op maandag 13 september 2010 21:34 schreef zaans_boefje het volgende:
[..]
0900-8844 Politie Zaanstreek, kan je navraag doen!
(per email kan je ook proberen: postbus@zaanstreek.politie.nl)
je bedoelt met je blaffer een zaak binnengaan om duidelijk te maken dat het te ver gaat? of door het in de fik steken van je woning?quote:Op maandag 13 september 2010 21:36 schreef Refragmental het volgende:
Verbaast me eerder dat dit niet veel vaker gebeurt.
Woningcorporaties behoren toch wel tot de meest corrupte instellingen die we hebben hier in Nederland
ik geloof je, ik geloof je. dit pen je niet zomaar ff neer. ik moest gewoonquote:Op maandag 13 september 2010 21:40 schreef zaans_boefje het volgende:
Hier de tekst van het originele schrijven, ter tijden van de gebeurtenis.
Assendelft, 1 april 2010
Kantongerecht Zaandam
Tav de Griffie
Postbus 1165
1500 AD Zaandam
CC politie zaanstreek per emailadres postbus@politie.zaanstreek.nl
Betreft: (Gerechts)deurwaarder Snijder in opdracht van Parteon, zitting 15-04-2010 Kantongerecht te Zaandam.
Geachte Rechter,
Vandaag, 1 april 2010 omstreeks 15:10 uur, stond aan mijn voordeur deurwaarder Angelique Ulrike *, met een Dagvaardiging voor bovengenoemde zittingsdatum.
Meteen heb ik via 112 de meldkamer van Politie Zaanstreek gebeld, en Rien gesproken op de meldkamer. Mevrouw is toen snel met de auto (kenteken 50-XJS-**) gevlucht, ondanks mijn verzoeken om te wachten tot de komst van de politie die de meldkamer mij al toezegde per telefoon.
Nadat mevrouw was gevlucht vond ik de politie ter plaatste niet van toegevoegde waarde, mijn hulde voor Rien van de Meldkamer!
Waarom ik de meldkamer belde.
Dit in verband met een poging tot oplichting, de vordering voor Dagvaardiging betreft van woningbouwverenging Parteon, de huur voor de maanden oktober, november en december 2009.
Echter op datum 10 maart 2010 heb ik alle betaalbewijzen, zoals in bijlage, aan de deurwaarder toegestuurd per post, en tevens per afschrift aan de opdrachtgever Parteon.
Ook de politie zaanstreek heb ik de afdeling Documentatie en Ondersteuning (ADO) per email deze bewijsstukken toegestuurd.
* censuur *
Graag uw veroordeling, maar dan wel een strafrechterlijke voor de deurwaarder en opdrachtgever door oplichting met misbruik van bevoegdheden behorende bij het ambt, intimideren en bedreigen met vorderngen die zijn ontstaan vanuit een valsheid in geschrifte, omdat ik kan aantonen de huur van 2009 is betaald, voor oktober, november en december, alle maanden ervoor en alle maanden daarna tot op heden.
Met hartelijke groeten,
Zaans_Boefje
U vraagt, ik draai.quote:Op maandag 13 september 2010 21:42 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik geloof je, ik geloof je. dit pen je niet zomaar ff neer. ik moest gewoondoen, is dwangmatig, maar daar word ik voor behandeld, moeder!
ja.quote:Op maandag 13 september 2010 21:43 schreef zaans_boefje het volgende:
[..]
U vraagt, ik draai.
no problem om even het een en ander te sleuren en pleuren (ctrl-c + ctrl-v)
Je gehuurde woning in de fik zetten moet kunnen, mits deze natuurlijk vrijstaand isquote:Op maandag 13 september 2010 21:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je bedoelt met je blaffer een zaak binnengaan om duidelijk te maken dat het te ver gaat? of door het in de fik steken van je woning?
zou vaker moeten voorkomen volgens jouw denkraam?
wat denk je dat die directeur stemt? zou me niets verbazen als ie gewoon knalhard pvda stemt.quote:Op maandag 13 september 2010 21:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
Een 75 jarige uit zijn huis drijven... zijn spullen stelen en hem ten einde raad weten te krijgen.
Is dit het Nederland van tegenwoordig...?
Tja, die vent heeft z'n hele leven lang gewerkt en belasting betaald.quote:Op maandag 13 september 2010 21:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
Een 75 jarige uit zijn huis drijven... zijn spullen stelen en hem ten einde raad weten te krijgen.
Is dit het Nederland van tegenwoordig...?
dankzij pvda. en die gekke christenen die zich nu ook geen raad meer weten met al die hernieuwde aandacht voor religie.quote:Op maandag 13 september 2010 21:55 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Tja, die vent heeft z'n hele leven lang gewerkt en belasting betaald.
Je denkt toch niet dat men wil dat hij nu rustig van zijn pensioen kan genieten? Liefst ziet de staat iedereen op 65 jarige leeftijd dood gaan, gelukkig binnenkort verhoogd naar 67
Tja sinds Nederland van het sociaal midden opschuift naar Rechts, na 12 jaar putswerk van Balkenende voelen veel burgers zich slachtoffer van dit beleid wat op autoritaire wijze word opgedrongen (fascisme) aan burgers.quote:Op maandag 13 september 2010 21:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
Een 75 jarige uit zijn huis drijven... zijn spullen stelen en hem ten einde raad weten te krijgen.
Is dit het Nederland van tegenwoordig...?
je schetst een donker beeld met aannames. ik zie het allemaal veel sneller gebeuren dat er gewapende monteurs je wasmachine komen maken.quote:Op maandag 13 september 2010 22:08 schreef zaans_boefje het volgende:
[..]
Tja sinds Nederland van het sociaal midden opschuift naar Rechts, na 12 jaar putswerk van Balkenende voelen veel burgers zich slachtoffer van dit beleid wat op autoritaire wijze word opgedrongen (fascisme) aan burgers.
Zoalng mensen op CDA-WILDERS stemmen, zal deze ellende zich in de samenleving steeds vaker en heftiger openbaren. Nu was het Zaandam, de gebeurtenissen in Apeldoorn met Koninginnedag 2009 waren er ook in de media dergelijke aspecten waar te nemen.
Afwachten totdat Kabinet Wilders 1 een feit is, en Mark Rutte de eerste Marionet President van Nederland word!
Dan zal het zo gewoon worden, dat geen enkele media het nog als "nieuws" ziet.
Onvrede onder burgers herleid vaak tot toenemende spanningen en geweld, eenmaal de spiraal in werking zal de mate alleen toenemen.
Ken jij je buren? Vertrouw je die wel? want als die in de schulden zitten, wanneer blazen je jouw huis op?
Ontevreden klanten op je werk? Neem een kogelvrije bedrijfsoutfit.
Over 10 jaar lopen alle monteurs in kogelwerende kleding, om wasmachnes te kunnen repareren van degene die geen nieuwe kunnen betalen.
hel en verdoemenis wacht ons allen!
Of we moeten er iets aan doen, zoals een functionerende feitenrechtspraak boven elke twijfel verheven.
Feiten waarmee bedrijven moeten aantonen dat er sprake is van schuld, waarbij de feiten geverifieerd kunnen worden. Dit door een correcte en zuivere boekhouding.
Menselijk begrip, en feitenkennis in klantcontacten.
Het s toch niet zo moeilijk?
(Menselijk begrip, en feitenkennis in klantcontacten.quote:Op maandag 13 september 2010 22:12 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je schetst een donker beeld met aannames. ik zie het allemaal veel sneller gebeuren dat er gewapende monteurs je wasmachine komen maken.
Sommige grote hufters hebben bedacht dat het voordeliger is je hufterig op te stellen, de meeste mensen haken vanzelf af en dat kost dan minder (overheden doen hetzelfde). Wat ze vergeten is dat de lont wel blijft smeulen in het kruidvatquote:Op maandag 13 september 2010 22:08 schreef zaans_boefje het volgende:
Menselijk begrip, en feitenkennis in klantcontacten.
Het s toch niet zo moeilijk?
Ze komen hem niet maken, ze sturen je gewoon een rekening voor nooit uitgevoerde reparaties.. Als je dan niet betaald dan sturen ze de deurwaarder op je af en die steekt je lontje even aan....boem... weer een paar doden erbij. Dat is de toekomst van NLquote:Op maandag 13 september 2010 22:12 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je schetst een donker beeld met aannames. ik zie het allemaal veel sneller gebeuren dat er gewapende monteurs je wasmachine komen maken.
gelukkig zijn er nog partijen die openlijk staan voor het geld in nederland houden ja. voordat het allemaal opgaat in staatskassen van vreemde mogendheden.quote:Op maandag 13 september 2010 23:55 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Een bejaarde man van 75 jaar op straat zetten....![]()
Wat had die man nog te verliezen dan?
Bijna 80 en dit veroorzaken is bijna iets om respect voor te hebben...sorry!
Anderen in gevaar brengen is niet ok...
Maar hij had bij de deurwaarder blijkbaar ook een fikkie zitten stoken...
![]()
Ja de regering melkt mensen uit, ze hebben al bijna niets meer om van te leven en als er dan een schuldachterstand komt en de woningbouw gaat kloterig doen tegen een bejaarde man...
Best sneu...
kan me zijn reactie ergens wel voorstellen!
Dus red je buren voor er zoiets gebeurd of stem op een goede partij!
...quote:Op maandag 13 september 2010 23:58 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
gelukkig zijn er nog partijen die openlijk staan voor het geld in nederland houden ja. voordat het allemaal opgaat in staatskassen van vreemde mogendheden.
ja , graaien en graaien bedoel je??quote:Op dinsdag 14 september 2010 00:17 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
...
Volgens mij heeft u er geen enkel benul van hoe ons economisch stelsel in elkaar zit of niet soms?
en dat baseer je op wat? jij denkt dat steekpenningen ons land nog steeds welvarend en rijk maken? kan je ook doen zonder belastingeld weg te gooien.quote:Op dinsdag 14 september 2010 00:17 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
...
Volgens mij heeft u er geen enkel benul van hoe ons economisch stelsel in elkaar zit of niet soms?
quote:Op dinsdag 14 september 2010 00:47 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en dat baseer je op wat? jij denkt dat steekpenningen ons land nog steeds welvarend en rijk maken? kan je ook doen zonder belastingeld weg te gooien.
ik vraag me af hoe het met de 26.000 pardonners nu gaat.quote:Op dinsdag 14 september 2010 00:49 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Precies maar men gooit liever een bejaarde van gvd al 75 jaar zijn hut uit!!!!!!!!!
Dat is ons Nederland geworden
En maar zeiken over zielige buitenlanders?
heb niks tegen buitenlanders die gewoon normaal doen hoor...maar dat kan gvd wel op vlindervangvakantie?
En die oude kerel mot zijn flatje uit...?
Eh?????
Moet ik hier nu serieus op reageren?quote:Op maandag 13 september 2010 21:31 schreef zaans_boefje het volgende:
Het is misschien een zaans probleem, afkomstig uit de streekcultuur.
Zaankanters staan erom bekend "het achter de ellebogen te hebben", ze belazeren waar en wanneer ze kunnen.
Ze belazeren elkaar, worden boos op elkaar. En gaan dan brand stichten, en schieten![]()
Het is zulk prettig volk.
Ooit heeft een enqeteur namens de Gemeente Zaanstad gevraagd wat ik de toekomst van Zaanstad vind.
Ik heb geantwoord dat er maar één hele grote parkeerplaats of weiland van gemaakt moet worden.
Soms moet je namelijk toegeven dat je iets hebt geprobeerd, maar dit niet is gelukt.
Dat is zaanstad
http://www.telegraaf.nl/b(...)mer_was_op_tv__.htmlquote:Geschil Zaandammer was op tv
ZAANDAM - De 75-jarige man die gisteren een brand veroorzaakte in zijn flatwoning in Zaandam en de directeur van de woningbouwvereniging Parteon neerschoot, heeft zijn conflict een paar weken geleden in het VARA-programma De Advocatenclub uitgevochten.
In de uitzending vertelde hij dat hij nog een rekening te vereffenen had met de woningbouwvereniging. Volgens de bewoner had hij een paar maanden te veel huur betaald, maar weigerde Parteon dat geld terug te geven. Daarop besloot de man een tijdje geen huur te betalen.
"Ik heb de huur niet betaald, nu drie maanden. Dat is het gevolg daarvan, ik probeer wat uit te lokken om die zaak te verrekenen", aldus de man. "Als ze nu eens toegaven dat zij een fout gemaakt hebben, maar dat doen ze niet. Nee, ik ben de boosdoener. Dit gaat om het principe en het geld. Ik ga toch niet twee keer voor iets betalen?"
De rijdende rechter
De woningbouwvereniging wilde vanwege de huurachterstand de huurovereenkomst beëindigen en de man uit de woning zetten. In De Advocatenclub was te zien hoe de rechtszaak tussen Parteon en de huurder behandeld werd.
De rechter in deze zaak was Mr. Frank Visser, bij het grote publiek beter bekend als de rijdende rechter. Na de rechtszaak zag de huurder het allemaal nog wel positief in, maar zijn advocate had later toch slecht nieuws voor de 75-jarige man. Hij heeft de zaak verloren.
"Wat ze mogen doen, is u morgen op straat zetten", kreeg de man te horen. "Ik raad u aan dat ik voor u contact opneem met Parteon en laat weten dat u wel bereid bent om aan alles mee te werken. Zodat u niet uw huis uit moet." De man was het daar echter niet mee eens. "Wij geven dan toch toe aan hun eisen, terwijl zij een fout gemaakt hebben."
De rechter kijkt volgens de advocate echter alleen naar het feit dat de man een huurachterstand heeft. Het programma werd afgesloten met de mededeling dat de advocate zou proberen een betalingsregeling voor de man te treffen met Parteon en in een aparte procedure zou proberen het geld dat de man te veel betaalde alsnog terug te krijgen.
Een paar weken na de uitzending liep het echter volledig uit de hand in het conflict. De Zaandammer zou gisteren uit zijn woning worden gezet. Het bezoek van een deurwaarder was voor de man gisteren reden om zijn flatwoning in brand te steken en daarna de directeur van woningbouwvereniging Parteon neer te schieten.
Het zijn twee losse zaken. Je mag niet zomaar geen huur betalen, zonder verdere afspraken, als je ooit eens een keer teveel hebt betaald. De huurachterstand zelf zonder bericht gaan verrekenen is gewoon onrechtmatig, het recht in eigen hand nemen en nog dom ook.quote:Op dinsdag 14 september 2010 10:18 schreef nummer_zoveel het volgende:
Raar eigenlijk. Had hij geen bewijzen dat ie te veel huur had betaald? Kan me niet voorstellen dat een rechter als er bewijzen voor zijn zo'n woningcooperatie toch in het gelijk stelt.
Deze misschienquote:Op dinsdag 14 september 2010 10:27 schreef Hathor het volgende:
Wat voor vuurwapen had opa eigenlijk bij zich?
Zo'n eigenwijze, zelfingenomen ouwe zak dupeert op deze manier niet alleen de man die hij heeft neergeschoten (en diens familie en collega's), maar ook nog eens al zijn buren die er niks mee te maken hebben en die wel gewoon netjes hun huur betalen.quote:Weer brand in ontplofte flat Zaandam
Uitgegeven: 14 september 2010 10:36
Laatst gewijzigd: 14 september 2010 10:35
AMSTERDAM - In de flatwoning in Zaandam die maandag uitbrandde na een vermoedelijk door de bewoner veroorzaakte gasexplosie, heeft opnieuw brand gewoed. De brand was snel onder controle, maar over de oorzaak van de nieuwe brand kan de politie niets zeggen.
NU.nl/Moniek Zuidema
Explosie en brand in flat
slideshow
De woning is afgesloten en alleen toegankelijk voor politie. De nieuwe brand in het appartement op de elfde etage in de flat Perim werd rond 05.45 uur opgemerkt en was binnen een half uur onder controle.
De bewoners op de twaalfde etage moesten, net als maandag, hun woning verlaten. Ze konden nu echter al vrij snel weer terug naar huis.
Directeur neergeschoten
De 75-jarige bewoner werd maandag opgepakt toen hij na de explosie naar zijn woningbouwvereniging ging en daar een medewerker neerschoot. Het slachtoffer, naar verluidt de directeur, werd in zijn schouder geraakt en maakt het inmiddels naar omstandigheden goed, zegt een woordvoerder van de politie.
De bewoner was verwikkeld in een juridisch conflict over de huur van zijn flat. Hij was daarvoor ook in het Vara-televisieprogramma De Advocatenclub geweest. Maandag zou de man uit zijn woning worden gezet. Hij wordt ook verdacht van brandstichting bij het deurwaarderskantoor dat de ontruiming zou uitvoeren.
Door de brand een dag eerder liepen meerdere omliggende woningen rook- en waterschade op. Een naastgelegen woning werd ook getroffen door de brand zelf. De omvang van de schade is nog niet bekend.
Jij wil alle hufters en mensen met weinig geld ruimen?quote:Op maandag 13 september 2010 16:17 schreef xenobinol het volgende:
De directeur zal wel een hufter zijn en de bewoner een pauper, gewoon beiden een spuitje geven... problem solved
http://player.omroep.nl/?aflID=11360096quote:Op dinsdag 14 september 2010 10:12 schreef Wokkel het volgende:
Frank Visser was ook betrokken bij de rechtzaak tegen de man die gisteren doordraaide.
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)mer_was_op_tv__.html
Leeft die hoax nogsteeds onder de tokkie-bevolking?quote:Op dinsdag 14 september 2010 00:49 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
heb niks tegen buitenlanders die gewoon normaal doen hoor...maar dat kan gvd wel op vlindervangvakantie?
Er zijn twee verschillende verhalen in dit topic. Het verhaal van de man van gisteren ging niet over huur die wel betaald zou zijn.quote:Op dinsdag 14 september 2010 12:21 schreef raptorix het volgende:
Onzin verhaal, uitzetting mag alleen op last van de rechter, kortom het is voor de rechter geweest, en als het echt zo simpel was dat hij gewoon betaal bewijzen had, dan had ie die daar kunnen tonen.
Waar lees jij dat ik ALLE hufters wil opruimen?quote:Op dinsdag 14 september 2010 10:48 schreef Vengerr het volgende:
[..]
Jij wil alle hufters en mensen met weinig geld ruimen?
Ik weet niet hoe jij er financieel voor staat maar ik weet welke in welke andere categorie je gaat mogelijk gaat vallen.
Mmmm... die meneer krijgt gewon 120 uur dienstverlening... problem solved.quote:Op dinsdag 14 september 2010 12:26 schreef nummer_zoveel het volgende:
Och, voor deze man zullen nog meer rechtzaken volgen.
Dit is een goed principe, praktisch gezien werkt het, theoretisch gezien is het opzettelijk en bewust oplichting met list en bedrog, al dan niet voorzien van bedreiging en intimidatie.quote:Op maandag 13 september 2010 22:17 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ze komen hem niet maken, ze sturen je gewoon een rekening voor nooit uitgevoerde reparaties.. Als je dan niet betaald dan sturen ze de deurwaarder op je af en die steekt je lontje even aan....
* ieder zijn eigen inzichten en visie *
Hee opbouwende kritiek, fijn.quote:Op dinsdag 14 september 2010 09:44 schreef Pool het volgende:
Wat een Tokkie-topic is dit geworden zeg.![]()
Alsof een deurwaarder er iets aan kan doen dat de eiser achter de dagvaarding niet deugt. De deurwaarder moet gewoon dat ding uitbrengen, klaar. Don't shoot the messenger.
En de kritiek op mr. Frank Visser is ook niet bepaald onderbouwd. Het is toch niet zo gek dat die bij twee tegenstrijdige en onduidelijke verhalen nog een rondje repliek en dupliek houdt? Het is zelfs heel logisch, als ik zie hoe aan de ene kant Parteon blijkbaar uit prutsers bestaat en aan de andere kant de brieven van zaans_boefje ook niet uitblinken in helderheid.
Nee, een deurwaarder hoeft geen meester in de rechten te zijn. Er is een aparte opleiding voor en je hoeft geen universitaire achtergrond te hebben, hbo is voldoende.quote:Op dinsdag 14 september 2010 21:37 schreef zaans_boefje het volgende:
[..]
Hee opbouwende kritiek, fijn.
Een deurwaarder is meester in de Rechten, die een ambt ten uitvoer brengt.
Nee, een deurwaarder heeft inderdaad beroepsethiek, maar die strekt zich niet zover uit dat hij de achterliggende feiten van de dagvaarding moet gaan checken.quote:Daarbij respecteer je de Nederlandse wetgeving volledig, en controleer je de feiten om te voorkomen dat je meewerkt aan oplichting, of anderzins list en bedrog. Dit noemt men ethiek, en hoort wettelijk gehandhaafd worden. Dus nee de deurwaarder is geen postbode, het is een ambt dat men ten uitvoer brengt, waarbij de deurwaarder gerechterlijk gemachtigd is op titel het ambt uit te voeren.
Hoezo wilde hij vonnis wijzen? Hij heeft toch een extra schriftelijke ronde (repliek/dupliek) bevolen? Comparitie had inderdaad ook gekund, dat ben ik met je eens, maar als van de eerste conclusieronde echt geen chocola te maken valt, dan zijn repliek en dupliek absoluut niet ongebruikelijk.quote:Het was inderdaad logisch geweest als er bijvoorbeeld een comparitie (ontmoeting) van partijen ter zitting zou zijn, of een rondje schriftijlke vragen en antwoorden.
Echter de eerste klas kneus wilde vonnis wijzen, waarbij de feiten geheel tegenstrijdig waren in dagvaardiging, in repliek werden deze feiten tegengesproken.
Ook logisch. Rechters worden nogal eens vervangen en het is eveneens niet zeldzaam dat na repliek/dupliek nog een comparitie wordt bevolen. De rechter kan in elke stand van het geding een comparitie bevelen als hij dat op dat moment nuttig acht.quote:En toen mr. Visser is vervangen door mr. Doorewaard-Boekhout (was een doortastende manpersoon) kwam er wel een comparitie van partijen, op 1 september 2010 gehouden.
Waarbij er voor een derde maal weer geheel niewe feiten opeens ter tafel kwamen, doordat de eis geheel wijzigde ten opzichte van dagvaardiging, namelijk van 1231 euro naar 144,20 euro.
Was het nou een vonnis of een bevel tot repliek en dupliek? Dus nee, je maakt het niet echt duidelijker.quote:Duidelijker? Gezien mr. Frank Visser de feiten die later op de zitting opeens naar voren kwamen, had deze cruciale feiten niet in vonnis gestaan. Wat hij voornemens was te gaan uitvaardigen![]()
Kneus 1e klas, je moet de feiten hebben, dan pas Vonnis wijzen.
Ter verduidelijking een EDIT:
Het was een eindvonnis, geen rolbeschikking of (tussen)vonnis, wat ook een begrijpelijke optie zou zijn.
Ik kon uit de aflevering niet de precieze feiten herleiden, maar wel dat het ingewikkelder ligt dan jij hierboven beschrijft. Er kwam namelijk ook in naar voren dat er al een ouder vonnis lag, waarin de man tot betaling was veroordeeld. De termijn om tegen dat oude vonnis in beroep (of verzet) te gaan was verstreken en hij had zijn advocate ook niet verteld over dat oudere vonnis.quote:In geval waar het Topic over gaat.
Die man heeft 3 jaar geleden vermoedelijk 2500 Euro teveel betaald door Parteon.
Uit woede en frustratie dat dit niet werd erkent, mr. Frank Visser someerde hier een aparte procedure voor te starten want er word per procedure betaald.
Echter mr. Frank Visser had alle feiten op tafel moeten krijgen, en indien inderdaad 2500 Euro debet is ontstaan, dan een credit en debet afrekening in Vonnis wijzen.
Waarbij Parteon op de eventuele gemaakte fout terecht moet worden gewezen, de boekhouding mag zulke slordige fouten niet maken.
Parteon is een sociale woningverhuurder, de huurders zijn mensen.
En indien 75 jaar oud, dan schop je die *gvd* niet op straat. Dat is zo onfatsoenlijk, noem het gerust asociaal.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |