Soms schrik ik 's nachts wakker en roep ik uit het niets:quote:Op woensdag 22 september 2010 23:07 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Nee, maar je hebt nu wel mind-control nanochips binnengekregen die zorgen dat je nog meer Plavix gaat voorschrijven![]()
quote:Op woensdag 22 september 2010 23:09 schreef intoxicated het volgende:
[..]
Soms schrik ik 's nachts wakker en roep ik uit het niets:
Ascal - Plavix - Clexane - Lipitor; tropo's T0 T6 T10 en morgen fietsen!
En dan val ik weer in slaap
Nou, je moet niks hoorquote:Op woensdag 22 september 2010 22:56 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Oh ja, dat begint ook weer. Dit jaar de eerste keer dat ik hem officieel moet halen.![]()
Same for me.quote:Op donderdag 23 september 2010 06:25 schreef June. het volgende:
[..]
Nou, je moet niks hoor. Vorig jaar wel de mexicaanse griepprik gehaald, maar de normale ga ik echt niet halen..
Ik ben verder ook helemaal niet tegen vaccinaties enzo hoor, maar ik krijg eigenlijk altijd griepverschijnselen als ik hem haal. De laatste keer dat ik griep heb gehad is iets van 10 jaar geleden, dus ja, dan is de keus iets minder moeilijk..quote:Op donderdag 23 september 2010 10:10 schreef intoxicated het volgende:
Waarom zou je de normale griepvaccinatie niet ook willen halen? Afgezien van alle blabla over medicalisering, scheelt het je gewoon zo nu en dan een week ziekzijn. Bovendien is de kans op ernstige complicaties of dood door vaccinatie ook bij niet-risicopopulaties kleiner dan de kans op het krijgen van een griep die vervolgens ernstig verloopt. Dus tja, als 't ding je dan toch wordt aangeboden... Nog even afgezien van de reden waarom ze het doen; het verminderen van de transmissie naar je patiënten.
Stuk of 4quote:Op donderdag 23 september 2010 22:42 schreef intoxicated het volgende:
Ach, een vrouwelijke ANIOS Neuro in het GHZ. Zoveel zijn er daar niet van
Hele adequate en aardige verpleegkundigequote:Op vrijdag 24 september 2010 18:10 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Hehe, heet die verpleegkundige echt Corrie? Past goed bij haar. Met d'r pittige korte kapsel.
Geloof ik graag hoorquote:Op vrijdag 24 september 2010 18:11 schreef starla het volgende:
[..]
Hele adequate en aardige verpleegkundige
Nee joh, Monique is al in opleiding, ver vóór mijn tijd. Deze uitzendingen hebben een vertraging van meer dan een jaar.quote:Op vrijdag 24 september 2010 18:12 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Geloof ik graag hoor. Maar we zien dus niet Starla hier in actie?
Dat vermoedde ik al, paar maanden geleden een collega van me als co heelkunde in de uitzending, maar dat is nu bijna 2 jaar geleden opgenomen.quote:Op vrijdag 24 september 2010 18:14 schreef starla het volgende:
[..]
Nee joh, Monique is al in opleiding, ver vóór mijn tijd. Deze uitzendingen hebben een vertraging van meer dan een jaar.
Lekker calci-chew!quote:
Dat betaalt bij mij gewoon de zorgverzekeraar dus dat zal me worst wezen!quote:
quote:Op zondag 26 september 2010 16:15 schreef intoxicated het volgende:
Sowieso gebruikt iedereen dat spul zonder fatsoenlijke indicatie... Eet gewoon gezond, drink een glas melk en ga niet op kosten van de gezondheidszorg je vitaminedeficiënties wegwerken. Want het is eigenlijk idioot dat je voor een cachectische bejaarde hemel en aarde moet bewegen om de Nutridrink vergoed te krijgen, terwijl voor een populatie die elke dag een fles cola, een halve kilo Aldi-gehakt en een Big Mac naar binnen werkt, de CaD/Calci-Chew/etc. gewoon wordt vergoed.
Ik heb natuurlijk wel die met D3 erin!quote:Op zondag 26 september 2010 15:59 schreef starla het volgende:
[..]
Dat is calciumcarbonaat, niet colecalciferol.
Maar dat geeft niets! Dat valt ook onder de basisverzekering!quote:Op zondag 26 september 2010 21:17 schreef gohan16 het volgende:
die calciumshizzle geeft hogere kans op hart en vaatziekten he.
Tuurlijk neem ik de obductie route (maar zonder toestemming voor weefseldonatie voor wetenschappelijk onderzoek) voordat ik de kist in ga!quote:Op zondag 26 september 2010 21:31 schreef intoxicated het volgende:
De eerste 5 uur in het mortuarium ook![]()
Om maar even aan te geven dat je niet alles moet nastreven omdat het in het basispakket zit
quote:
quote:2301 Autopsies can be morally permitted for legal inquests or scientific research. The free gift of organs after death is legitimate and can be meritorious.
http://www.vatican.va/arc(...)techism/p3s2c2a5.htm
Geen koffie liefhebber dus?quote:Op maandag 27 september 2010 12:05 schreef intoxicated het volgende:
Vanochtend heerlijk wakker geworden met eenvan de Starbucks. Ja, dat heb je in de beschaafde wereld
Nou die frappuchino's zijn best smakelijkquote:Op maandag 27 september 2010 12:06 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Geen koffie liefhebber dus?
Frapppu wattes? Das toch geen koffie? Aan echte koffie moet je je bek verbranden!quote:Op maandag 27 september 2010 12:29 schreef June. het volgende:
[..]
Nou die frappuchino's zijn best smakelijkof muffins
Je weet het verschil tussen een koffieautomaat en een drain? Niet uit iedere draadje komt koffie!quote:Op maandag 27 september 2010 12:35 schreef June. het volgende:
Nee, dat is geen koffie. Maar ik vind de koffie bij de starbucks ook wel te drinken hoor, beter dan die bocht hier in het ziekenhuis. Dat is net water met een bruine kleurstof.
Zowaar, ik krijg net de uitslag van een VGT van 4 maanden geledenquote:Date: Mon, 27 Sep 2010 12:23:10 +0200
From: P.......@lumc.nl
To: S....@umail.leidenuniv.nl
Subject: VGT - Mei 2010, S....@umail.leidenuniv.nl
quote:Op maandag 27 september 2010 13:39 schreef intoxicated het volgende:
[..]
Zowaar, ik krijg net de uitslag van een VGT van 4 maanden geleden
Omdat je moet wachten op je coschappen? Wanneer mag je beginnen?quote:Op maandag 27 september 2010 14:22 schreef dotKoen het volgende:
Grande Cafe Mocha. Weinig te doen met koffie, wel erg lekker.
Hier geen VGT woensdag
quote:Op maandag 27 september 2010 14:33 schreef intoxicated het volgende:
Hmm... wat raar? Bij ons kon je ze eigenlijk alleen overslaan als je er echt een jaar tussenuit ging. Anders moest je er tenminste 2/3 en later 3/4 halen oid
Daarom dus.quote:Op maandag 27 september 2010 14:25 schreef Rituals het volgende:
[..]
Omdat je moet wachten op je coschappen? Wanneer mag je beginnen?
quote:Op maandag 27 september 2010 16:58 schreef Honeymooner het volgende:
Ik moet em ook maken terwijl ik dacht dat ik al klaar was.
Dit zal dan wel de laatste zijn.. Beetje jammer dat ik de VGT in Groningen moet maken en om 12:00 een sollicitatiegesprek in Amsterdam heb.
Waarom? Onvoldoende gehaald, of is het verplicht om ze allemaal te doen? Maar wat als je nu voordat je er weer 2 hebt gehaald wilt afstuderen?quote:Op maandag 27 september 2010 16:58 schreef Honeymooner het volgende:
Ik moet em ook maken terwijl ik dacht dat ik al klaar was.
Dit zal dan wel de laatste zijn.. Beetje jammer dat ik de VGT in Groningen moet maken en om 12:00 een sollicitatiegesprek in Amsterdam heb.
Dr. House is op dit moment teveel met Cuddy bezig om dat goed op te merkenquote:Op maandag 27 september 2010 18:29 schreef intoxicated het volgende:
Tevens; een mooi moment, alle cliché's kloppen. 2 dokters, in witte jassen, lopen met een koffertje naar de kelder van het ziekenhuis, waar het mortuarium is. Vervolgens met een pasje de deur open, een donkere gang voor je, zoeken naar het lichtknopje. Daarna voor de bekende ladenkast zoeken welke je moet hebben, 'm openmaken (ok, met permissie, en de sleutel, ssjt), stukje openschuiven. En vervolgens de ICD uitlezen om te kijken wat er mis is gegaan. Dr House would be sooooo proud of us!
![]()
Eigenlijk eindigt het verhaal met een anticlimax van een niet-reagerende ICD, waarschijnlijk doordat de end-of-life batterij het bij 7 graden Celsius al helemaal niet meer deed. Maar ok![]()
Die krijg je in 4 stukken terug met een rapport: ICD werkt niet meer. Oorzaak niet met zekerheid te bepalen.quote:Op maandag 27 september 2010 18:34 schreef intoxicated het volgende:
True. Maar dan wacht ik liever tot de patholoog die eruit haalt
Ik vond het toch niet tof om in de buurt van een kwijlend rabies besmet kind te zijn.... men, die kinderen kijken eng...... Kind ging helaas ook dood aan rabiesquote:Op maandag 27 september 2010 21:55 schreef intoxicated het volgende:
Uiterst zeldzaam maar case-reports zijn wel beschreven
Nee, dat red ik easy.. Doe een half uurtje over die toets en dan met de auto naar Amsterdam. Vast geen files meer op dat tijdstip.quote:
Ik heb die 4u ook echt niet nodig, maar een half uur is idd wel erg kortquote:Op dinsdag 28 september 2010 10:50 schreef intoxicated het volgende:
Oh, easy. Dacht dat het veel verder was![]()
Succes met je VGT in een halfuur
Volgens mij heb je die grap al eens gemaaktquote:
quote:Op dinsdag 28 september 2010 17:57 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Volgens mij heb je die grap al eens gemaakt
Maar ben benieuwd of het nieuwe kabinet ook meer geneeskundeopleidingen wil. Er zijn plannen om 2 nieuwe op te starten in Eindhoven () en Enschede (
![]()
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |