Of samen met de VVD meer dan 76.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:03 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Maar met de inzichten van nu moet Wilders dan 76 zetels scoren met zijn partij.
Kan Cohen "Geert bedankt" twitterenquote:Op woensdag 1 september 2010 21:03 schreef Jud1th het volgende:
[..]
Alleen door het CDA zo kapot te maken heeft Wilders nu Links een heel sterke onderhandelingspositie gegeven. Zie dat maar eens te verkopen aan je achterban
Hij stuurt er al de hele informatie op aan om verselijk verongelijkt te kunnen blijven doen over wat hem, de PVV en zijn aanhanger zogenaamd wordt aangedaan...quote:Op woensdag 1 september 2010 20:59 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Of Wilders ziet zichzelf als premier Wilders... En eerlijk gezegd, al hangend in de oppositiebankjes zonder ergens verantwoording over te hoeven afleggen, is de kans dat de Henk en Ingrids in Nederland inderdaad en masse op hem zullen stemmen uit pure onvrede over de gigantische bezuinigingen die eraan komen natuurlijk bijzonder groot.
http://twitter.com/DominiqueHeyde/status/22732691595quote:DominiqueHeyde Vanuit VVD en PVV komt het geluid dat het beeld dat Klink schets van de onderhandelingen in brief http://tinyurl.com/37stywz niet klopt.
Vanuit de PVV snap ik het, die zullen wel gek zijn ( ;') ) dit te bevestigen, maar de VVD is kennelijk wel érg verliefd op de PVV?quote:Op woensdag 1 september 2010 21:05 schreef Toad het volgende:
[..]
http://twitter.com/DominiqueHeyde/status/22732691595
Dat Rutte hierin meegaat, verbaast me overigens echt mateloos. Er valt toch voor hem niets te winnen als de PVV aanhaakt met gedoogsteun, maar zich ondertussen in de bankjes zich als een oppositiepartij gedraagt en alle plannen aanvalt?quote:Op woensdag 1 september 2010 21:06 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Vanuit de PVV snap ik het, die zullen wel gek zijn ( ;') ) dit te bevestigen, maar de VVD is kennelijk wel érg verliefd op de PVV?
Kennelijk missen we iets...quote:Op woensdag 1 september 2010 21:07 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Dat Rutte hierin meegaat, verbaast me overigens echt mateloos. Er valt toch voor hem niets te winnen als de PVV aanhaakt met gedoogsteun, maar zich ondertussen in de bankjes zich als een oppositiepartij gedraagt en alle plannen aanvalt?
Ja, logisch dat ze dat zeggen, want dit staat er o.a. in:quote:Op woensdag 1 september 2010 21:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
Speciaal voor Holograph:
DominiqueHeyde Vanuit VVD en PVV komt het geluid dat het beeld dat Klink schets van de onderhandelingen in brief http://tinyurl.com/37stywz niet klopt.
Misschien eerst de reactie van VVD afwachten.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:06 schreef KingOfMars het volgende:
Vanuit de PVV snap ik het, die zullen wel gek zijn ( ;') ) dit te bevestigen, maar de VVD is kennelijk wel érg verliefd op de PVV?
Te laat, jongens, dat gelooft nu toch geen hond meer, ook al is het misschien waar.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
DominiqueHeyde Vanuit VVD en PVV komt het geluid dat het beeld dat Klink schets van de onderhandelingen in brief http://tinyurl.com/37stywz niet klopt.
http://www.volkskrant.nl/(...)_weer_naar_VVD_halenquote:Op woensdag 1 september 2010 21:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Kennelijk missen we iets...
Dat sowieso. Wordt erg spannend, de aanloop naar het weekend!quote:Op woensdag 1 september 2010 21:09 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Misschien eerst de reactie van VVD afwachten.
Ik vind het bijzonder raar dat 18 van de 21 na zo'n passage nog door willen met onderhandelenquote:Op woensdag 1 september 2010 21:08 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, logisch dat ze dat zeggen, want dit staat er o.a. in:
[ afbeelding ]
Zeer opmerkelijk dit stuk uit de brief van Klink, vind ik. Over Wilders dus. Zo kan het toch niet anders dan dat het CDA nooit met Wilders wil samenwerken.
Heel simpel: als dit niet doorgaat kan Rutte zijn aspirant-premierschap vergeten.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:06 schreef KingOfMars het volgende:
Vanuit de PVV snap ik het, die zullen wel gek zijn ( ;') ) dit te bevestigen, maar de VVD is kennelijk wel érg verliefd op de PVV?
En het mooie is dat ik nog vakantie heb.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:11 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Dat sowieso. Wordt erg spannend, de aanloop naar het weekend!
Zou dat werkelijk nog steeds doorwerken tijdens de huidige onderhandelingen? Als Wilders blijkbaar tijdens gesprekken zegt: Let maar even niet op mij als ik tekeer ga tegen jullie plannen? Over jullie ruggen de nodige stemmen naar mij toe probeer te trekken?quote:Op woensdag 1 september 2010 21:10 schreef Toad het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)_weer_naar_VVD_halen
Misschien dat de weergave van Klink toch vooral zijn eigen interpretatie is. Oorzaak en gevolg blijft altijd lastig bij dit soort zaken.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:11 schreef rubbereend het volgende:
Ik vind het bijzonder raar dat 18 van de 21 na zo'n passage nog door willen met onderhandelen
Mja, Verhagen werd toch ook verweten 'te solistisch' te handelen? Zal ie dan wel zijn 'vergeten' te melden...quote:Op woensdag 1 september 2010 21:11 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik vind het bijzonder raar dat 18 van de 21 na zo'n passage nog door willen met onderhandelen
Zondermeer. En ik zie geen reden om aan de inhoud van die brief te twijfelen.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:11 schreef Wombcat het volgende:
Als die brief van Klink weergeeft wat er gebeurt is, dan is het einde formatie en waarschijnlijk ook exit Verhagen.
Misschien was het serieuze van Wilders' uitspraken en Klinks problemen daarmee nog niet helemaal bekend of doorgedrongen. Immers, niet alle 21 CDA'ers onderhandelen mee.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:11 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik vind het bijzonder raar dat 18 van de 21 na zo'n passage nog door willen met onderhandelen
Toch verbaas ik me wel een beetje over jullie naïviteit. Wilders heeft zich in het verleden nooit erg tactvol getoond en afspraken maken was ook nooit zijn sterkste punt. Zou hij dan plots over nacht geheel veranderd zijn omdat regeringsdeelname lonkt?quote:Op woensdag 1 september 2010 20:53 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Mijn idee. Ik ben - zoals de Engelsen zeggen - flabbergasted.
Als hij dat echt 'vergeten' is te melden, dan is zijn positie nu natuurlijk compleet onhoudbaar geworden.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:12 schreef gbm het volgende:
[..]
Mja, Verhagen werd toch ook verweten 'te solistisch' te handelen? Zal ie dan wel zijn 'vergeten' te melden...
Sommige mensen horen alleen wat ze willen horen. Ik denk dat Verhagen in dit informatieproces wel onder die categorie valt.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:12 schreef gbm het volgende:
[..]
Mja, Verhagen werd toch ook verweten 'te solistisch' te handelen? Zal ie dan wel zijn 'vergeten' te melden...
Het verbaast mij niet zo heel erg. Dat met Wilders geen afspraken te maken zijn, is al jaren duidelijk. Dat had de VVD ook al door toen 'ie nog voor hen in de Kamer zat.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Toch verbaas ik me wel een beetje over jullie naïviteit. Wilders heeft zich in het verleden nooit erg tactvol getoond en afspraken maken was ook nooit zijn sterkste punt. Zou hij dan plots over nacht geheel veranderd zijn omdat regeringsdeelname lonkt?
Dat was m.i. vooral effectief politiek bedrijven (op de Amerikaanse manier). Maar op het moment dat je een regering moet vormen, moet je wel iets meer tact aan de dag leggen. Het leek mij zo dat Wilders vooral resultaten wilde bereiken, en gezien zijn goede politieke instinct had ik verwacht dat hij zou weten wanneer in te houden.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Toch verbaas ik me wel een beetje over jullie naïviteit. Wilders heeft zich in het verleden nooit erg tactvol getoond en afspraken maken was ook nooit zijn sterkste punt. Zou hij dan plots over nacht geheel veranderd zijn omdat regeringsdeelname lonkt?
Ja, en Verdonk kreeg de credits voor het uitvoeren ervan..quote:Op woensdag 1 september 2010 21:16 schreef IHVK het volgende:
Maar is de PvdA dan echt zo een grote integratie boeman als sommigen hier denken ?
Het was toch Cohen die een enorm streng immigratiebeleid doorvoerde ?
Overigens licht offtopic.
TK zetels zijn persoonsgebonden....quote:Op woensdag 1 september 2010 21:18 schreef hooibaal het volgende:
Wat gebeurt er eigenlijk als Klink zich nu wil afscheiden van de CDA-fractie, gaat hij dan verder als 'groep klink' of vervalt zijn zetel aan de volgende van de kieslijst (voor zover ze niet ook weglopen...)? Is de installatie van de nieuwe leden al geweest?
Ik ook, kom maar met die politieke soapquote:Op woensdag 1 september 2010 21:11 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
En het mooie is dat ik nog vakantie heb.
Ach dat zijn nuances die Henk en Ingrid helemaal niet kunnen bevatten.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:16 schreef IHVK het volgende:
Maar is de PvdA dan echt zo een grote integratie boeman als sommigen hier denken ?
Het was toch Cohen die een enorm streng immigratiebeleid doorvoerde ?
Volgens mij wil Wilders helemaal geen resultaten bereiken. Met de voorstellen waar hij mee komt, bereik je namelijk geen resultaten en dat weet hij ook wel.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:17 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Dat was m.i. vooral effectief politiek bedrijven (op de Amerikaanse manier). Maar op het moment dat je een regering moet vormen, moet je wel iets meer tact aan de dag leggen. Het leek mij zo dat Wilders vooral resultaten wilde bereiken, en gezien zijn goede politieke instinct had ik verwacht dat hij zou weten wanneer in te houden.
Nou ik hoor het anders ook van mensen die ik best intelligent acht.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:19 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Ach dat zijn nuances die Henk en Ingrid helemaal niet kunnen bevatten.
Gaat niet gebeuren. Klink is een CDA'er. Blijft een CDA'er.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:18 schreef hooibaal het volgende:
Wat gebeurt er eigenlijk als Klink zich nu wil afscheiden van de CDA-fractie, gaat hij dan verder als 'groep klink' of vervalt zijn zetel aan de volgende van de kieslijst (voor zover ze niet ook weglopen...)? Is de installatie van de nieuwe leden al geweest?
Wat niet wegneemt dat ze wel druk kunnen uitoefenen om die zetel af te staan.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
TK zetels zijn persoonsgebonden....
toch gek dat diezelfde vvd dan nu verklaard dat de brief van klink Wilders geen recht doet.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:16 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het verbaast mij niet zo heel erg. Dat met Wilders geen afspraken te maken zijn, is al jaren duidelijk. Dat had de VVD ook al door toen 'ie nog voor hen in de Kamer zat.
Dat beeld had ik ook inderdaad. Overigens is de inhoud geen juist weergave volgens VVD, ben benieuwd wat er over te zeggen hebben.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:17 schreef Sachertorte het volgende:
Het leek mij zo dat Wilders vooral resultaten wilde bereiken, en gezien zijn goede politieke instinct had ik verwacht dat hij zou weten wanneer in te houden.
Dan kijken we dus blijkbaar anders tegen een figuur als Wilders aan. Maar goed ik heb toch al niet zo op populisten, dat helpt ook al niet bij mijn beeld van hem natuurlijkquote:Op woensdag 1 september 2010 21:17 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Dat was m.i. vooral effectief politiek bedrijven (op de Amerikaanse manier). Maar op het moment dat je een regering moet vormen, moet je wel iets meer tact aan de dag leggen. Het leek mij zo dat Wilders vooral resultaten wilde bereiken, en gezien zijn goede politieke instinct had ik verwacht dat hij zou weten wanneer in te houden.
en hoe zit het dan wel?quote:Op woensdag 1 september 2010 21:22 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
toch gek dat diezelfde vvd dan nu verklaard dat de brief van klink Wilders geen recht doet.
Die moeten zich ook indekken natuurlijk.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:22 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
toch gek dat diezelfde vvd dan nu verklaard dat de brief van klink Wilders geen recht doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |