 
		 
			 
			
			
			BBQ met 40 collega's, das aardig wat vlees. Er is genoeg te doen, maar het zit allemaal in Zuid Holland hequote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:45 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Gaat redelijkBeetje druk op het werk. zijn nog 1 week open, nog veel te doen, nog veel te regelen. Morgen de hele dag werken, en daarna BBQ-en met 40 collega's

Verder beetje van alles en nog wat aan het doen. Beetje rondkijken of ik nog wat leuke dingen kan doen enzo
 
											 
			 
			
			
			Auwquote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:49 schreef Stickertje het volgende:
@#@#$@^%$ bleef met mn mouw achter mn neuspiercing hangen
 
			 
			
			
			Neuh.quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:49 schreef iBenny het volgende:
[..]
Ohw, op die manier bedoelde ik het niet
 
			 
			
			
			Je moet ook geen neuspiercing hebben hequote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:49 schreef Stickertje het volgende:
@#@#$@^%$ bleef met mn mouw achter mn neuspiercing hangen
 
											 
			 
			
			
			Hahaha... kloptquote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:49 schreef Torrio het volgende:
[..]
BBQ met 40 collega's, das aardig wat vlees. Er is genoeg te doen, maar het zit allemaal in Zuid Holland he

SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			Deed je die ene smiley na?quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:49 schreef Stickertje het volgende:
@#@#$@^%$ bleef met mn mouw achter mn neuspiercing hangen
 
  
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:50 schreef D. het volgende:
[..]
Je moet ook geen neuspiercing hebben he
 
											 
			 
			
			
			Ze heeft haar kleding niet afgestemd met de restquote:
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:51 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Hahaha... kloptHeb geen PM van je gekregen hoor? Maar het is gewoon zoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hahah, nee, ik heb het over iemand andersquote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:51 schreef Torrio het volgende:
[..]
Heb geen PM van je gekregen hoor? Maar het is gewoon zo
 
											 
			 
			
			
			Niet-live shows die uitlopenquote:Op vrijdag 27 augustus 2010 22:52 schreef iBenny het volgende:
[..]
20 minuten uitgelopen en jij zegt ál?
 _!
_!
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |