Maar jij hebt een boekenmuur, moet je niet Ivan continu bij de boeken vandaan plukken?quote:Op maandag 23 augustus 2010 12:09 schreef Claudia_x het volgende:
Die Rienk!
Hier vind ik het ineens veel minder vermoeiend worden nu hij zelf goed kan zitten/vallen/opstaan en weer doorgaan.
Heerlijk hequote:
Deze ficus is me echt heilig.. Vind hem zo mooi ook enzoquote:Op maandag 23 augustus 2010 12:08 schreef freecell het volgende:
Ficussen kunen al niet zoveel hebben, maar van aanraken en trekken gaan ze echt doodErvaring.
oh ik hoorde juist weer van anderen dat het zo'n fijn stevig fietsje isquote:Op maandag 23 augustus 2010 12:18 schreef Sidn3y het volgende:
Huup wij hebben dat fietsje, maar ik ben er helaas niet zo heel tevreden over. Bij ieder kind wat erop gaat zitten kiept ie om de haverklap. Of wij hebben gewoon een maandagmorgenmodelletje.
Buiten dat blijft ie übercute.
Het is wel een heel goed fietsje om op te leren fietsen, binnen een maand kon m'n oudste fietsen en weer een maand later sturen. Ze was 1 jaar en 9 maanden maar wel klein dus dat helpt niet mee.
Dat is exact wat ik ook gehoord had, ik snap er dan ook helemaal niks van. Maar ze doen het er hier maar gewoon meequote:Op maandag 23 augustus 2010 12:21 schreef huuphuup het volgende:
oh ik hoorde juist weer van anderen dat het zo'n fijn stevig fietsje is![]()
nouja goed, we zien het wel![]()
Het is een complotquote:Op maandag 23 augustus 2010 12:28 schreef Sorbootje het volgende:
Ja hebben! (ondanks die tweeling)
Lief van je dat je aan me dacht!
En idd, heel erg Isabeau.Ik kan er niks aan doen, maar soms bekruipt me het gevoel dat ze een loopje met me neemt. Kan natuurlijk niet, maar toch...
Klinkt superquote:Op maandag 23 augustus 2010 12:31 schreef Sorbootje het volgende:
En ik ben even kwijt wie het vroeg, maar ze had volgens mij overdag geen honger, maar werd 's nachts wel hongerig wakker. Nu ze overdag extra krijgt, wordt ze niet wakker voor een nachtfles. Zo eenvoudig, maar zo briljant. Echt, als ik OUD niet had![]()
Free, succes met het vervroegen van de fles!
En Vlindur, Isabeau heeft hier al meerdere boeken gesloopt. Zo vond ze dat wij het handboek voor de beginnende tuinier wel weg konden doen (heeft ze zeker goed naar onze tuin gekeken en geconcludeerd dat het toch zinloos was). En iedere keer pakt ze een studieboek van B., 'volwassenheid in perspectief' en daar zit ze dan bloedserieus in te bladeren. Echt je lacht je slap!
Hierquote:Op maandag 23 augustus 2010 12:33 schreef freecell het volgende:
Ow en vlindur? 'k ben het meetingtopic kwijt![]()
De ficus staat niet in mn gifwijzer..quote:Op maandag 23 augustus 2010 13:09 schreef simmu het volgende:
uhm, dames. jullie weten dat ficussen giftig zijn? ik heb geen idee in hoeverre voor babies, maar voor katten zijn ze giftig in de zin van dat poes er niet van doodgaat, wel moet spugen.
het zwart witte monster heeft de mijne indertijd opgegeten. vandaar dat ik het weetquote:Op maandag 23 augustus 2010 13:16 schreef Vlindur het volgende:
[..]
De ficus staat niet in mn gifwijzer..![]()
Ik zal ff speuren op internet, moment
Haha, ja, voortdurend! De box staat er voor een deel voor. Voor een ander deel heb ik vaak zijn loopkarretje staan, en het deel dat nog open is is in principe verboden terrein. Hij luistert best goed naar 'nee', dus zo heel vermoeiend is het niet. Ik geef hem ook altijd zijn eigen boekjes en vertel daarbij dat dat zijn boeken zijn en dat hij daar zoveel mee mag spelen als hij wil. Als dat niet zou werken zou ik onderin voor hem een hoekje maken met spullen waar hij wel aan mag zitten. Dat doen mijn schoonouders ook.quote:Op maandag 23 augustus 2010 12:11 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Maar jij hebt een boekenmuur, moet je niet Ivan continu bij de boeken vandaan plukken?
Wat heb jij een leuk huis, zeg! Die kleine verbouwingen zijn zo geslaagd!quote:Op maandag 23 augustus 2010 13:25 schreef Groofsken3 het volgende:
Als ik later groot ben zou ik ook wel eens een echt schilderij willen kopen, of een paar hele mooie lampen.
Ja dat doen we hier ook in principe. Niet heel bewust maar gewoon, om niet de hele dag een strijd te hoeven maken zeg maar.quote:Op maandag 23 augustus 2010 13:29 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Haha, ja, voortdurend! De box staat er voor een deel voor. Voor een ander deel heb ik vaak zijn loopkarretje staan, en het deel dat nog open is is in principe verboden terrein. Hij luistert best goed naar 'nee', dus zo heel vermoeiend is het niet. Ik geef hem ook altijd zijn eigen boekjes en vertel daarbij dat dat zijn boeken zijn en dat hij daar zoveel mee mag spelen als hij wil. Als dat niet zou werken zou ik onderin voor hem een hoekje maken met spullen waar hij wel aan mag zitten. Dat doen mijn schoonouders ook.
Ik las als tip in het dreumestopic om ervoor te zorgen dat je niet meer dan 3 (of waren het 5?) plekken in je woonkamer hebt waar hij niet mag komen of niet aan mag zitten. Pick your battles, zeg maar.
Op de onderste 2 planken staan ook de kinderboeken, dus hij mag in principe plukken wat hij wilquote:Op maandag 23 augustus 2010 13:29 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Haha, ja, voortdurend! De box staat er voor een deel voor. Voor een ander deel heb ik vaak zijn loopkarretje staan, en het deel dat nog open is is in principe verboden terrein. Hij luistert best goed naar 'nee', dus zo heel vermoeiend is het niet. Ik geef hem ook altijd zijn eigen boekjes en vertel daarbij dat dat zijn boeken zijn en dat hij daar zoveel mee mag spelen als hij wil. Als dat niet zou werken zou ik onderin voor hem een hoekje maken met spullen waar hij wel aan mag zitten. Dat doen mijn schoonouders ook.
Ik las als tip in het dreumestopic om ervoor te zorgen dat je niet meer dan 3 (of waren het 5?) plekken in je woonkamer hebt waar hij niet mag komen of niet aan mag zitten. Pick your battles, zeg maar.
zelf geen kinderen hè...quote:Op maandag 23 augustus 2010 13:41 schreef freecell het volgende:
Ik schoot hardop in de lachWaarom bemoeit jouw buurman zich sowieso met je traphekjes?
Ik heb een hele leuke buurman, maar zodra hij zich met dat soort dingen zou gaan bemoeien zou ik echt
doen
Klopt. Maar ik kan me die fase wel nog goed herinneren. Inderdaad gewoon heel erg hard gaan lachen als er een nee kwam en gewoon toch doen. Of juist heel erg gaan huilen bij een nee, ook herkenbaarquote:Op maandag 23 augustus 2010 13:45 schreef huuphuup het volgende:
[..]
zelf geen kinderen hè...
iets met beste stuurlui enzo![]()
groofs dat kan ik me ook wel voorstellen hoor, op een gegeven moment ben je gewoon op een hele andere manier bezig met 'corrigeren' dan bij zo'n kleintje. Dan is het echt nog aanleren waar ze wel en niet mogen komen. Jouw dochter weet inmiddels waarschijnlijk best wel waar ze wel en niet aan mag zitten.
Wat schattig. Zo stond ik mezelf vroeger op m'n billen te slaan terwijl ik aan de knopjes van de radio zat.quote:Nu gaat het er eigenlijk nog vergelijkbaar aan toe. Ze reageert meestal nog voordat ik mijn zin heb af kunnen maken met "bank isse oppe zitte hè mama? Magge nie springe nee". En dan vervolgens toch doen, bijna ondanks zichzelf.![]()
quote:Op maandag 23 augustus 2010 13:52 schreef Ssserpente het volgende:
Wat schattig. Zo stond ik mezelf vroeger op m'n billen te slaan terwijl ik aan de knopjes van de radio zat.![]()
quote:Op maandag 23 augustus 2010 13:52 schreef Ssserpente het volgende:
Oooh, Groof, wat heb jij een geweldig huisje, zeg! Wij hebben een groot en strak ingericht grotemensenhuis. Maar stiekem droom ik van een huisje zoals dat van jou.
[..]
Wat schattig. Zo stond ik mezelf vroeger op m'n billen te slaan terwijl ik aan de knopjes van de radio zat.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |