Dit is waar ik mijn info vandaan heb, en bij vrouwen is een middelomtrek van 80 cm inderdaad prima.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 13:50 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Dat onder de 80 cm ongezond is kan ik me niet voorstellen. Is het neit zo dat een omtrek van 80 bij vrouwen juist te hoog is? Bij mannen weet ik het niet. En voor de rest heb ik geen idee, al vind ik 8 cm afvallen in een maand erg veel. Hangt van nogal veel factoren af he, of je gezond bezig bent of niet.
Het was ook vet, het is echter het enige vet dat je bij mij kan zien(of in een plooi kunt vastpakken). Vandaar dat ik nogal ervan schrik.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:52 schreef loveli het volgende:
Hoe is je postuur? Centimeters kwijtraken terwijl je gewicht gelijk blijft, kan vet verliezen betekenen en in het algemeen is dat niet verkeerd.
Snap niet helemaal waarom je ervan schrikt. Als je geen nadelige gezondheidseffecten merkt, why worry?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:00 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Het was ook vet, het is echter het enige vet dat je bij mij kan zien(of in een plooi kunt vastpakken). Vandaar dat ik nogal ervan schrik.
Valt wel mee, maar 8 boterhammen op een dag krijg ik echt niet door mijn strot. Vroeger redde ik zeven per dag, maar nu niet. Neem nu meestal wat anders er bij als lunch: yoghurt of salade.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 15:33 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
als duvel niet eens 5 boterhammen eet eet ie wel verdomd weinig voor een kerel. 5-7 is aanbevolen voor vrouwen in nederland, 6-8 voor mannen... snackt duvel dan zoveel ofzo?
hihi ik ben typlysdectisch!quote:
Nadelige effecten zijn er wel, maar dat zal eerder aan vermoeidheid te weiden(Is dit überhaupt nederlands?) zijn.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:04 schreef loveli het volgende:
[..]
Snap niet helemaal waarom je ervan schrikt. Als je geen nadelige gezondheidseffecten merkt, why worry?
ik ben goeie vriendjes met McEx!quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:48 schreef uniekhoorn het volgende:
Whut!?
Ga 5 x per week naar de winkel, wil vers fruit en groenteEn dan ook lekker op de fiets, niet veel moeite.
McEx, de McEx? Daar ga je nu waarschijlijk dapperder heen nu je McLekkerevriend hebt ?
erg hè?quote:
Ik zal vanavond eens metenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:54 schreef loveli het volgende:
Linkje bekeken, vrouwen onder de 68 cm taille ondergewicht? Kolder. Ben benieuwd hoeveel cm ondergewicht Phaidra volgens die redenering heeft. Een tailleomtrek van 60 cm voor een vrouw is prima hoor, niks ondergewicht. Neem aan dat het voor mannen ook kolder is dat je onder de 80 cm ondergewicht hebt.
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:05 schreef uniekhoorn het volgende:
Syrena, wat fijn dat je wandelen écht leuk vindEn daar positieve dingen uit haalt!
Ik vind m wel geniaal eigenlijkquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:17 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
erg hè?
en ik hoorde vanmiddag wat van de fotograaf; dat we binnenkort even af moeten spreken voor de foto's. Ben zó benieuwd naar dé foto's
Ooww gelukkigquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:55 schreef Viking84 het volgende:
Terug van de dierenarts. Ze had een rood keeltje en een beetje koorts, dus ws een virusinfectie. We hebben koortsremmers mee gekregen en binnen een dag of 2 zou het over moeten zijn.
Ze was zeer zoet! Heeft geen piepje gelaten!.
owh, wat eikel-achtigquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:52 schreef conleche het volgende:
Ik voel me een beetje zielig. Belt m'n ex op omdat hij in Parijs rijdt waar hij heeft afgesproken met zijn nieuwe vriendinnetje, of ik even op internet wil opzoeken welk nummer Café de Flore zit omdat de Blvd st Germain zo lang is en hij het niet kan vinden.
Ik ben te goed voor deze wereld en ik wil ook naar Parijs.
Nou, valt op zich wel mee heur, want we zijn heel goede vrienden en ik weet wel alle in en outs van zijn wel en wee. Maar dit vond ik net over het randje geloof ik. Of ik was sws al sjacho, dat kan ook.quote:
Idd St. Germainequote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:28 schreef Syrena het volgende:
St GermaineLeuke wijk, heb ik toen ons hotel uitgezocht
Echt middenin Parijs (nadat we in Barcelona in een buitenwijk zaten, buitender kon haast niet, veel van geleerd....).
Ja meuh nu wil ook wegDrie weken met de camper door de USA *droomt*
Dat album staat wáár?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:55 schreef neen het volgende:
Oh Chicolate, had jij laatst niet een liedje van Ok Go gepost? Misschien vind je Go Back To The Zoo ook wel leuk, album nu op luisterpaal
Dat was meer dan een scharrel en dat is uit.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:35 schreef Tinkepink het volgende:
Zou me ook een beetje zielig voelen als ik net natgeregend ben en daarna zo#n bericht krijgHoe is het eigenlijk met jouw scharrel?
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:37 schreef conleche het volgende:
[..]
Dat was meer dan een scharrel en dat is uit.
luisterpaalquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:35 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Dat album staat wáár?Maar ga het wel even bekijken dan
.
Verse hamburgers + vlaamse friet + sla/tomaat/komkommer. Stuk beter dan mn avondeten van gister ook. En vanavond nog naar bios met vriendje
. Man, die moet vaker een tijdje op vakantie, opeens doen we heel veel samen en voelt het weer echt alsof we een stelletje zijn (oh wacht, dat zijn we ook
).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |