niet officieel verkrijgbaar, maar wel via een downloadlink te downloaden:quote:
Deze deal heb ik zaterdag bij de vodafone shop (Rotterdam Centrum) gehad, zonder bij te hoeven betalen. Ook GSMEasy had deze, en kreeg je er nog een XboX 360 bij (zij leveren de Desire tijdelijk niet meer)! Even verder kijken zou ik zeggen voor dit abonnement.quote:Op zondag 8 augustus 2010 23:36 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik zit in de fase van het vergelijken van abonnementen. Omdat ik heb begrepen dat Vodafone goede snelheden haalt en soepel is in zijn Fair Use Policy, lijkt Vodafone de beste optie, maar daarentegen zijn ze duurder dan KPN, Hi en T-Mobile.
Ik heb gekozen voor de (2 jarige abo) Vodafone Bel + SMS + Web 150 (150 belminuten of 150 SMS).
Maandelijkse kosten 22,50 e/pm (in plaats van 29,50 e/pm).
Kosten los toestel 113e (+ 7e verzendkosten + 24,50 aansluitkosten).
Uitgerekend totale kosten: 684,5 euro.
Goede deal of niet?
Ja, maar het afgelopen jaar heb ik vrij weinig boven mijn bundel gebeld. Sowieso nooit een rekening hoger dan 50 euro gehad.quote:Op maandag 9 augustus 2010 01:27 schreef Adames het volgende:
[..]
Die grote kortingen moeten alsnog betaald worden, die krijg je pas vaak als je vaak buiten je bundel belt, daar verdienen ze pas mee.
Had je dit gisteren niet kunnen melden?quote:Op maandag 9 augustus 2010 10:18 schreef Tim21 het volgende:
[..]
Deze deal heb ik zaterdag bij de vodafone shop (Rotterdam Centrum) gehad, zonder bij te hoeven betalen. Ook GSMEasy had deze, en kreeg je er nog een XboX 360 bij (zij leveren de Desire tijdelijk niet meer)! Even verder kijken zou ik zeggen voor dit abonnement.
daar heb je toch die mooie 'Volg Topic' knop voor tegenwoordig!quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:31 schreef MuRKie het volgende:
Mijn TerugVindPhone was weg![]()
Mag dat niet meer?
- Nee.quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:36 schreef IceDustbin2 het volgende:
[..]
daar heb je toch die mooie 'Volg Topic' knop voor tegenwoordig!
Ontopic:
Is er nou een applicatie voor pingen oid voor android?
en what is dat swipe oid waar mensen het over hebben?
ok, geinstalleerd, lijkt me handig.quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:39 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
- Nee.
- Swype is een toetsenbord, zoek maar eens op youtube/google. Ik zag dat deze ook standaard op de Samsung Galaxy S zit, daar maken ze zelfs reclame mee.
-Ja, whatsapp is uit in beta fase voor android, link staat een paar posts naar boven.quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:39 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
- Nee.
- Swype is een toetsenbord, zoek maar eens op youtube/google. Ik zag dat deze ook standaard op de Samsung Galaxy S zit, daar maken ze zelfs reclame mee.
Even naar instellingen - Taal en toetsenbord en daar swype aantikkenquote:Op maandag 9 augustus 2010 12:00 schreef IceDustbin2 het volgende:
[..]
ok, geinstalleerd, lijkt me handig.
maar, hoe 'run' ik t nu? Geen shortcut, en ook niet 'geactiveerd' als ik sms probeer te typen?
Swype is toch een standaard fuctie in Android 2.2?quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:13 schreef GieJay het volgende:
[..]
-Ja, whatsapp is uit in beta fase voor android, link staat een paar posts naar boven.
[..]
Even naar instellingen - Taal en toetsenbord en daar swype aantikken
In sommige telefoons wel, maar niet in de Desire.quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:22 schreef MuRKie het volgende:
[..]
Swype is toch een standaard fuctie in Android 2.2?
quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:36 schreef IceDustbin2 het volgende:
[..]
daar heb je toch die mooie 'Volg Topic' knop voor tegenwoordig!
Ontopic:
Is er nou een applicatie voor pingen oid voor android?
en what is dat swipe oid waar mensen het over hebben?
Sterker nog, ik heb het vrijdag (was dus ook vrijdag dat ik daar was) al gemeld in het Desire topic: HTC Desire #19: Waar we Froyo steeds meer uitpluizen!quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:11 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Had je dit gisteren niet kunnen melden?
Dit is een beetje mosterd na de maaltijd, ik ben uitgegaan van de Tweakers Pricewatch. Ik heb doorbij ook gekeken naar de shopreviews. En GSMeasy heeft overwegend slechte klantbeoordelingen. Daarnaast heb ik niet echt overwogen om het in een Vodafone shop te kopen aangezien ik ervan uitging dat het via internet haast altijd goedkoper moest zijn. Beetje jammer wel, als ik had geweten dat ik niet hoefde bij te betalen, dan had ik het wel daar besteld.
De wildfire heeft toch ook een 'glazen' scherm? die bekras je in principe niet zomaar hoor. Je merkt best goed dat zo'n screenprotector er op zit, vind ik. Scherm reageert minder snel en minder nauwkeurig.quote:Op maandag 9 augustus 2010 13:09 schreef Loveless85 het volgende:
Ik vraag het maar even hier, aangezien de Wildfire geen eigen topique heeft en het centrale Android topic ook momenteel ff op z'n gat ligt;
Wat zijn jullie ervaringen met screenprotectors? Ik zie ze bij DealExtreme voor 1$ - 2$ per 2 stuks. Zijn dit fijne dingen? Heb je er 'last' van in het gebruik (bijv. dat je aanrakingen minder snel geregistreerd worden oid?) en kan je zomaar iedere screenprotector er op plakken of moet je nog goed opletten welke ivm beschadigen aan je scherm oid?
?quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:05 schreef HardRemy het volgende:
als ik hem nu koop bij vodafone, issie dan AMOLED of niet?
Ik weet het niet, tis nl. wel een wat ander scherm dan de Desire hoor, Desire heeft iig qua afmeting en resolutie/helderheid een beter schermquote:Op maandag 9 augustus 2010 13:11 schreef erikkll het volgende:
[..]
De wildfire heeft toch ook een 'glazen' scherm? die bekras je in principe niet zomaar hoor. Je merkt best goed dat zo'n screenprotector er op zit, vind ik. Scherm reageert minder snel en minder nauwkeurig.
Geen AMOLED.. De reden dat ze zo slecht leverbaar zijn komt doordat ze nu met SLCD geleverd gaan worden.. Deze moeten ook eerste geproduceerd worden. Dus hoogst waarschijnlijk krijg jij er ook 1 met SLCD.. Tenzij je er nog een krijgt uit een voorraad die nog beschikbaar was..?quote:
kan dus niks vinden.quote:Op zondag 8 augustus 2010 23:12 schreef Adames het volgende:
[..]
week weggeweest, dus vorige topic geheel gemist. Ik heb geen branded toestel, maar bij nu controleren heeft hij geen updates. Ik zal vorige topic maar eens doorlezen.
Hij is tijdelijk uitverkocht, maar is er nog een groot verschil tussen die 2 schermen in bijv. resolutie of zo?quote:Op maandag 9 augustus 2010 13:41 schreef MuRKie het volgende:
[..]
Geen AMOLED.. De reden dat ze zo slecht leverbaar zijn komt doordat ze nu met SLCD geleverd gaan worden.. Deze moeten ook eerste geproduceerd worden. Dus hoogst waarschijnlijk krijg jij er ook 1 met SLCD.. Tenzij je er nog een krijgt uit een voorraad die nog beschikbaar was..?
done that, maar als ik een nieuw bericht wil typen krijg ik t standaard android toetsenbord...quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:13 schreef GieJay het volgende:
[..]
Even naar instellingen - Taal en toetsenbord en daar swype aantikken
en dan gaan swypen!quote:Op maandag 9 augustus 2010 13:54 schreef IceDustbin2 het volgende:
[..]
done that, maar als ik een nieuw bericht wil typen krijg ik t standaard android toetsenbord...
SLCD is beter leesbaar in zonlicht, AMOLED heeft hoger contrast.. SLCD is zuiniger met weergave van lichte beelden, AMOLED is zuiniger met donkere weergave..quote:Op maandag 9 augustus 2010 13:43 schreef HardRemy het volgende:
[..]
Hij is tijdelijk uitverkocht, maar is er nog een groot verschil tussen die 2 schermen in bijv. resolutie of zo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |