Oeh, dat lijkt mij ook onwijs leukquote:Op zondag 8 augustus 2010 09:44 schreef J-net het volgende:
Mijn beste vriendin is ook zwanger. Ze had getest vorige week met middagurine en toen was ie negatief en nu met ochtendurine en nu positief.
En we wilden heel graag tegelijk zwanger zijn; nu zijn we op 5 (zij) en 8 (ik) april uitgerekend; voorlopig als we het normale uitrekenschema aanhouden.
Jeeeeej!!!!
Nope geen pijnboompittenquote:Op zondag 8 augustus 2010 12:56 schreef Kolonia het volgende:
Welkom en succes Elynasedai.
Je hebt niet toevallig pijnboompitten gegeten Charmed?![]()
Ik hoop van niet en dat dit een goed teken is.
Dankjewel, als we heel stil blijven fluisteren, dan vliegt ons streepje deze keer misschien niet weg.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:39 schreef RockabeIIa het volgende:
psssst, grizz ook van mij nog veel felicitaties hoor!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sinds 27 maart 2011 hebben we een klein roze wondertje in ons leven...
Oeh, spannendquote:Op maandag 9 augustus 2010 08:58 schreef Take_A_Picture het volgende:
M'n NOD was gisteren maar er is nog niks. Af en toe wel krampen die ik normaal heb als het echt zover is, maar niks!!! Wel annoying, want soms denk je dus, 'ja, daar gaan we weer...' en dan is er niks
We wachten het even af. M'n borsten zijn wel pijnlijk en lijken wat steviger dan normaal, en ik voel me wat vaag, maar dat kan natuurlijk ook m'n verbeelding zijn
Ja maf is dat he!quote:Op maandag 9 augustus 2010 14:16 schreef LadyBlack het volgende:
Ik vind het maar fascinerend wat je allemaal kan voelen in je lijf als je er op let....het is ook 7 jaar geleden dat ik een natuurlijke cyclus had, dus wel logisch dat het allemaal weer 'nieuw' aanvoelt. Wel jammer dat ik dus al een week last van mn darmen heb
Spannend!quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:58 schreef Take_A_Picture het volgende:
Pfffff jeetje net een buikpijn!!! Ik dacht kapot te gaan. Maar niks hoor! Maar denk dat het er wel aan zit te komen. Achja, 1 dag overtijd, wat is dat nou
ik ben gewoon gestopt met de prikpil en kijk wel hoe het verder loopt.quote:Even iets anders: hoe deden jullie dat? Stopten jullie 'gewoon' met de pil en zagen jullie wel, of zijn jullie ook naar je huisarts geweest voor, eh.. ja ik weet niet, "hoi dokter, ik stop met de pil, dus eh heeft u nog leuke informatiedingetjestoestanden voor ons", informatieachtig-gesprek? Is dat per se nodig?
Mjááá ooit heb ik wel eens een bloemen en bijtjesles gehad op schoolquote:Op maandag 9 augustus 2010 20:19 schreef Jeetjejom het volgende:Ik neem aan dat je wel ongeveer weet hoe kindertjes gemaakt worden toch? Zo niet dan is een gesprek met de dokter misschien nog niet zo'n slecht idee......
owwwwww dat had ik nog geen eens gezienquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 08:59 schreef Kolonia het volgende:
Charmed.![]()
8-9-10 is trouwens wel een hele mooie datum voor een positieve test.![]()
Ben je dan op vakantie?
Ik weet niet.... ik had echt zo'n gevoel dat het raak was...quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 09:53 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Wat balen Charmed Angel, wat kan je lijf je toch voor de gek houden he. Volgende maand gewoon een nieuwe streepjesregen.
Ik zal blij zijn als ik ongesteld ben, ben mezelf ook weer eens ouderwets voor de gek aan het houden. Ik lijk af en toe van alles te voelen maar het is gewoon onmogelijk deze maand.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hoop maar niet te hard, we zijn nog maar net begonnen (en ik heb per 1 sept een nieuwe baan, ze zien me al aankomen)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:11 schreef mefke79 het volgende:
* mefke79 komt zeulend met een hardhouten krukje binnensluipen
zo, dat krukje zet ik vast hier neer, ik kom Vlindur gezelschap houden. Haai, Vlindur, net als de vorig keer samen wachten.
Tis een hardhouten krukje, zit voor geen meter, maar dat is ook het doel: ik wil hier niet zo lang zitten dat ik een luie stoel nodig heb. Geen idee of ik veel mee zal posten, we laten het redelijk op z'n beloop. NOD, geen idee, cyclus is weer korter aan het worden, dus nog maar even geen datum in de lijst.Mefke!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nog zo'n leukerd als Driekus!Succes!
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
Ehm, zwangerschap 1 nam een maandje of zeven in beslag. Die ging mis met 8 weken wat ik onbewust wist maar wat we pas op echo zagen met 11 weken. Curretage gehad en daarna werd mijn cyclus korter en korter. Miskraam was in juni, zwanger was ik weer in januari, net voordat we allerlei onderzoeken zouden krijgen. En zwanger zijn vind ik vreselijk, mijn rug en bekken waren het daarbij erg met me eens. Dus inderdaad Rocka, laten we hopen dat dat niet terugkomt. Al reken ik daar stiekum wel op.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:25 schreef Linda2205 het volgende:
Mefke, wat leuk! Ik was hier nog niet toen je vorige keer op het wacht-bankje zat, ging het bij Driekus snel/makkelijk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
Ik zou gewoon écht te nieuwsgierig zijnquote:Op woensdag 11 augustus 2010 09:39 schreef Take_A_Picture het volgende:
Ik heb 'm nog niet in huisEn ik woon in een dorp he, als je daar zo'n test koopt wordt er meteen over je geluld
En 3 dagen over tijd is toch zo shocking niet? Toch?? Ik ben hier nieuw in he
Yepquote:Op woensdag 11 augustus 2010 11:27 schreef Entreri het volgende:
[..]
En Elyna, fan van Robert Jordan?
Bij ons gaat het erg goed, vandaag is mijn vrouw naar de dokter geweest en heeft ze bloed laten prikken. Vrijdag of maandag weten we de uitslag, maar daar verwacht ik niet veel bijzonders van. Ook mag ze nu een afspraak maken met de verloskundige praktijk.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 11:27 schreef Entreri het volgende:
[...] Grizzly, still going strong? (of zijn jullie gestopt met testen?).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |