Titanic.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:58 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
Op het moment verveel ik me een beetje, was er niet iemand die het had over een absolute tear-jerker ook al was jouw hart van steen?
ik ben even de titel vergeten, als iemand die nog weet graag, kan ik mn nacht even mooi mee opvullen!
Dat vond ik serieus een van de kutste films ooit, door dat film begon ik DiCaprio te haten, jammer terwijl het toch echt een goede acteur is, maar gelukkig hebben the bourney films en Inception een verandering gebracht over mijn mening in Dicaprioquote:Op donderdag 12 augustus 2010 01:17 schreef bascross het volgende:
Ik moest huilen toen Leonardo DiCaprio doodging.
klopt een leuke film, zeer goed geacteerd (maar wat verwacht je anders van Pacino en De Niro), vooral de scenes bij de bankoverval waren om te watertanden, maar toch net een beetje over gewaardeerd op IMDB als je het mij vraagt!quote:
Ah ik heb het verkeerde linkje gezet zie ik! Er stonden op IMDB verschillende films met ongeveer dezelfde titel en uit Australie. Aangepast... bedankt! Joy Ride ook maar even zoeken danquote:Op woensdag 11 augustus 2010 22:49 schreef bascross het volgende:
[..]
Heb jij misschien Joy Ride 2 gezien? Je beschrijving komt totaal niet overeen met de eerste Joy Ride. Die imo ook best goed was, geen topper, maar zeker vermakelijk.
Jepquote:Op donderdag 12 augustus 2010 01:23 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
[..]
klopt een leuke film, zeer goed geacteerd (maar wat verwacht je anders van Pacino en De Niro), vooral de scenes bij de bankoverval waren om te watertanden, maar toch net een beetje over gewaardeerd op IMDB als je het mij vraagt!
Niemand die hier even ingrijpt?quote:Op donderdag 12 augustus 2010 01:20 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
[..]
Dat vond ik serieus een van de kutste films ooit, door dat film begon ik DiCaprio te haten, jammer terwijl het toch echt een goede acteur is, maar gelukkig hebben the bourney films en Inception een verandering gebracht over mijn mening in Dicaprio
Ik nam aan dat het om een film ging die ik niet kende. Toch niet The Bourne Identity reeks? Dan kan DiCaprio zeker goed acterenquote:Op donderdag 12 augustus 2010 09:33 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Niemand die hier even ingrijpt?
OK. GOED DAT JE HET EVEN KAN MELDEN MET DIK GEDRUKTE LETTERS. ANDERS HEB IK MOEITE MET LEZEN.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 09:54 schreef Nectar het volgende:
Superhero movie.
Wel grappig, maar ook wel flauwe humor.
Een 7.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Cijfer: 6/10Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
Ik weet wel dat ik tranen in mijn ogen kreeg bij Reign over Me, en trouwens ook bij The Pursuit of Happyness, maar goed, moest ook huilen bij the Lion King en Platvoet (vroegah dan).quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:58 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
Op het moment verveel ik me een beetje, was er niet iemand die het had over een absolute tear-jerker ook al was jouw hart van steen?
ik ben even de titel vergeten, als iemand die nog weet graag, kan ik mn nacht even mooi mee opvullen!
Ik heb het voor zover ik weet alleen met televisieseries gehad: The Pacific,quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:58 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
Op het moment verveel ik me een beetje, was er niet iemand die het had over een absolute tear-jerker ook al was jouw hart van steen?
ik ben even de titel vergeten, als iemand die nog weet graag, kan ik mn nacht even mooi mee opvullen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en Tengen Toppa Gurren Lagann (anime).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die laatste is een aanrader ook voor niet-anime fans, net als Death Note trouwens. Van Death Note zijn door Warner Bros al twee verfilmingen gemaakt, mocht je dat overtuigen.
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 13:13 schreef Gray het volgende:
en Tengen Toppa Gurren Lagann (anime).Bedankt, ik ben overigens ook nog eens een anime-liefhebbert dus die ga ik zeker kijken (en heb btw Death-Note een tijdje geleden al afgekeken, maar zo een geweldig "mini-serie" verdient het om nogmaals bekeken te worden)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die laatste is een aanrader ook voor niet-anime fans, net als Death Note trouwens. Van Death Note zijn door Warner Bros al twee verfilmingen gemaakt, mocht je dat overtuigen.
Nee, het ging mij om de Titanic (denk dat je die wel kent)quote:Op donderdag 12 augustus 2010 09:48 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Ik nam aan dat het om een film ging die ik niet kende. Toch niet The Bourne Identity reeks? Dan kan DiCaprio zeker goed acteren
-edit-
Overigens ben ik DiCaprio gaan waarderen na The Basketball Diaries.
Ik denk vooral over het feit dat DiCaprio niet in de Bourne reeks zit.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 15:32 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
[..]
Nee, het ging mij om de Titanic (denk dat je die wel kent) maar na de Bourne reeks ben ik hem juist wel gaan waarderen, en hij zelf had het meer over het feit dat ik Bourne als bourney schreef neem ik aan?
Hahaha! my bad, wat een afgang zegquote:Op donderdag 12 augustus 2010 15:34 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik denk vooral over het feit dat DiCaprio niet in de Bourne reeks zit.
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 15:41 schreef Bellatrix het volgende:
Leo was al een baas in What´s Eating Gilbert Grape.
Die had ik eergisteren toevallig ook weer 's opgezet. Helemaal eens met je woorden en beoordeling overigens.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 20:22 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Away We Go (2009, VS, Sam Mendes)
Lieve en grappige indie romcom. Die ook af en toe lekker satirisch is over jonge ouders van tegenwoordig. En op andere momenten weer heel ontroerend. Mede dankzij de heerlijke soundtrack. John Krasinski en Maya Rudolph zijn, ondanks of misschien juist doordat ze zo'n ongebruikelijk stel zijn, een heel leuk koppel.
cijfer: 8.5
Je verhaaltje maakte me nieuwsgierig, dus ik heb 'm net ook maar even bekeken.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 09:20 schreef sitting_elfling het volgende:
Gisteren Paper Man (2009) gezien.
[ afbeelding ]
Wat een toffe drama film!. Als je Jeff Daniels (Dumb&Dumber), Emma Stone (Superbad, Zombieland), Lisa Kudrow (friends), Ryan Reynolds(X-Men Wolverine, Van Wilder) bij elkaar gooit had ik al zo'n gevoel dat je een erg wazige film zou krijgen. En dat klopte. Het gaat over een deprimerende eenzame schrijver die getrouwd is en in een soort van midlife crisis zit. Hij probeert een boek te schrijven maar het lukt niet en heeft een Imaginary vriend. Ryan Reynolds in de vorm van Superman/Captain Excellent![]()
Mensen die een komedie verwachten komen van een koude kermis thuis. Het is eerder een deprimerende midlife crisis film in de zin van hoe je het niet vooral niet moet aanpakken. Maar de chemie tussen Emma & Jeff & Ryan was echt goed. En ik zie Emma ook liever dit soort films doen dan van die foute komedies. Ze kwam erg goed over.
IMDB: 8.4
Zelf: 8.0
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bedankt voor de tip in ieder geval!![]()
Mijn cijfer: 7,0
Super leuk concept voor een film, maar ontzettend slecht uitgewerkt. Ik geef toe dat er super grappige stukjes in de film zaten, maar deze concepten zijn beter voor een serie dan voor een film. Zeker geen slechte film, maar het had beter uitgepakt kunnen worden in een serie als je het mij vraagt.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 17:00 schreef 8108139dpths het volgende:
[ afbeelding ]
** SPOILERS **
omg, wat een film.
Ik heb dubbel gelegen. Erg komische actiefilm over een zuiplap die goedbedoeld de superheld uit probeert te hangen, maar daarbij een enorm spoor van vernieling achterlaat. Het publiek is het zat en wil hem weg hebben. Op een dag red Hancock het leven van PR-directeur Ray Embrey. Ray besluit hem te helpen en het imago van Hancock wat op te vijzelen. Hancock gaat 'n paar jaar de cel in, tot hij op een dag een telefoontje krijgt waarin hem gevraagd wordt om hulp bij een gijzeling. Na het succesvol afhandelen van deze situatie, zonder een spoor van vernieling achter te laten that is (), ziet het publiek hem weer als superheld. Ray is door het dolle en wil er alles aan doen om Hancock zijn leven terug te geven. Maar is Hancock Ray bij toeval tegengekomen, of is er meer aan de hand?
IMDB cijfer: 6.5
mijn cijfer: 8.0
quote:
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 21:49 schreef TJLinden het volgende:
[..]
Je verhaaltje maakte me nieuwsgierig, dus ik heb 'm net ook maar even bekeken.Ik vond het niet geniaal, maar zeker een mooie film.
Jeff Daniels doet het altijd goed in dit soort rollen en ik vond Emma Stone een lief kwetsbaar meisje neerzetten. Leuk ook om Lisa Kudrow in een serieuze rol te zien (die begint trouwens oud te worden...). Dat personage van Ryan Reynolds vond ik jammer genoeg niet echt uit de verf komen. Af en toe werd dat elementje gewoon een beetje weggemoffeld.
Ik vond Ryan Reynolds er op zich wel goed bij passen. Maarja, als je die cast zo bij elkaar zet is het ook altijd even afwachten of er een soort van klik ontstaat. En ik merkte het voor het eerst ook pas op dat Lisa Kudrow toch niet meer de jongste is terwijl ze dit soort rollen toch ook wel kan spelen. En ook hier heb ik liever dat ze dit soort rollen speelt dan van die vage romantische komedies.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bedankt voor de tip in ieder geval!![]()
Mijn cijfer: 7,0
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh, en als ik Jeff Daniels zie krijg ik altijd dat gevoel van Dumb&Dumber er bij. Helemaal toen hij op die fiets zat in de film![]()
![]()
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
mijn vriendin is een drama queen en vind zulke films altijd geweldig. maar bij deze film zat ze bij de afloop echt van..." is dit het?"quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 02:01 schreef Kw4Kje het volgende:
Remember Me (2010)
Ben normaal niet zo van de drama films, maar wow dit is toch wel 1 van de beter die ik in de laatste tijden heb gezien. Boeiend vanaf het begin tot het einde, en over het einde gesproken.......kippenvel moment. (Al is het ook makkelijk scoren) Ook goed acteer werk van Brosnan en Pattinson.![]()
IMDB Cijfer: 7.0
Mijn Cijfer: 8.0
Grappig dat dat zo per persoon kan verschillen. Ik vond het namelijk een erg sterke film en zat op het puntje van m'n stoel. Waarom zouden de martelscenes in beeld gebracht moeten worden? Ik zie niet in hoe dat de film beter zou maken.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 11:33 schreef starla het volgende:
Unthinkable
Hoeveel?[/b]
Een 3, echt niet meer. 2 puntjes voor de schattige kindjes en 1 voor de verrassende rol van Michael Sheen. IMDB geeft 7.2...ondenkbaar...
Die film is cult! Goed te genieten, en vergeet niet dat deze film veel inspiratie heeft geleverd voor Aliens etc.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 11:42 schreef starla het volgende:
The Thing
Wat?
Een ruimteschip stort neer met aan boord een alien die van vorm kan veranderen.
Wie?
Kurt Russell for the win!
Hoe?
Een echte cultklassieker, alleen al omdat de graphics zo bizar slecht zijn gemaakt. Het verhaal heeft niets om het lijf (zie onder het kopje 'wat?, daar is alles mee gezegd). Toen die alien begon te spuwen met geinfecteerd water dacht ik: NIET WEER JOHN!. In minimaal 2 andere films van hem heb je ook waterspuwende entiteiten waardoor de slachtoffers geinfecteerd raken. Beetje passé. Het acteerwerk is wel ijzersterk en er zitten een paar schrikmomenten en goremomenten in die het één en ander goed maken.
Hoeveel?
7-, met name voor het acteerwerk en de spanning. IMDB geeft 8.2, waarschijnlijk door mensen die in 1982 12 jaar oud waren.
komt morgen op tvquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 11:42 schreef starla het volgende:
The Thing
Wat?
Een ruimteschip stort neer met aan boord een alien die van vorm kan veranderen.
Wie?
Kurt Russell for the win!
Hoe?
Een echte cultklassieker, alleen al omdat de graphics zo bizar slecht zijn gemaakt. Het verhaal heeft niets om het lijf (zie onder het kopje 'wat?, daar is alles mee gezegd). Toen die alien begon te spuwen met geinfecteerd water dacht ik: NIET WEER JOHN!. In minimaal 2 andere films van hem heb je ook waterspuwende entiteiten waardoor de slachtoffers geinfecteerd raken. Beetje passé. Het acteerwerk is wel ijzersterk en er zitten een paar schrikmomenten en goremomenten in die het één en ander goed maken.
Hoeveel?
7-, met name voor het acteerwerk en de spanning. IMDB geeft 8.2, waarschijnlijk door mensen die in 1982 12 jaar oud waren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |