Mee eens, maar dat heeft niets met de nooduitgangen te maken.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:32 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
De organisatie had die mensen al niet eens meer toelaten, die mensen hadden die tunnel niet moeten kunnen bereiken omdat ze allang over hun capaciteit heen zaten.
Ja, de mensen die op dat punt in de tunnel stonden waren zelfs geen nummers 800.000 meer hoor, die zaten al een flink stuk verderop dus die mensen hadden daar nooit mogen staan.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:33 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
ah i c, sorry verwarrend aangezien het merendeel met zijn duim in de mond aan het posten is
Ze moesten noodgedwongen naar deze plek verhuizen.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:31 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Eerder de organisatie dan de overheid.
Wie bepaald waar het evenment plaats vind?
Wie bepaald hoeveel in-en-uitgangen er zijn?
Politie is maar bijzaak.
quote:Op zondag 25 juli 2010 00:35 schreef Olep het volgende:
[..]
Ze moesten noodgedwongen naar deze plek verhuizen.
We zijn veteranen..quote:Op zondag 25 juli 2010 00:32 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Tunnel of terror was al op Mysteryland '93
Kabolter idd.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:33 schreef Marie30 het volgende:
http://demorgen.be/dm/nl/(...)de-in-Duisburg.dhtml[/url]
Hopelijk loopt het ook goed af voor die bekende van ons mede-fokker (ben helaas je naam kwijt, las je zorgen enkele posts terug...)
nou ja, meer nooduitgangen kan nooit kwaad.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:30 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Nou meer nooduitgangen maken?
per 100 meter een deur die open kan als het noodzakelijk is?
Met zoveel mensen is dat wel nodig en uberhaupt een tunnel waar men doorheen moet, klinkt wel lekker trancy etc...en cool maar...zoveel?????
quote:
Die hekken zijn wel het laatste probleem geweest.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:38 schreef THEFXR het volgende:
ze hadden geen hekken moeten gebruiken of gewoon 10 in /uitgangen moeten maken.
Denk niet dat ie in 2011 komt, de paniek zal weer om zich heen slaan (terecht al dan niet terecht, daar wil nu even geen discussie over voeren)quote:Op zondag 25 juli 2010 00:37 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]Ook toen was er al love parade. Hopelijk blijft dit feest bestaan met een betere organisatie.
Als die ingangen nauwelijks worden gebruikt schiet je nog niet veel op. Als je weet dat er zoveel mensen komen en dit is verre weg de snelste ingang dan moet je zorgen dat in geval van problemen mensen snel weg kunnen. Niet door een nooddeurtje ofzo, dan wordt men namelijk daar vertrapt omdatmen in paniek daar naar toe rent.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:38 schreef THEFXR het volgende:
ze hadden geen hekken moeten gebruiken of gewoon 10 in /uitgangen moeten maken.
Tja, aan de andere kant ook moeilijk in te schatten natuurlijk op basis van een feestganger. Al vind ik wel dat ze het beter hadden moeten afstemmen met de organisatie en het feit dat er sowieso veel mensen op zo'n feest afkomen. Dat was al een feit door de jaren heen.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:39 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Een feestganger klaagde dat hij de politie heeft gewezen op de dreigende paniek in de tunnel, maar dat geen maatregelen zijn genomen.
dat alleen al!
In R'dam tijdens de WK-finale was het ook bijna mis. Wij stonden helemaal achteraan en plotseling begonnen enkele tientallen mensen te rennen. Je hebt geen keus dan ook maar te gaan rennen, anders word je gewoon omver gelopen. Gelukkig sloeg het niet over naar de rest van de massa, maar dat gebeurde hier dus wel. Wat een nachtmerrie moet dat zijn. En er hoeft niet eens een echte reden voor te zijn. En misschien dat mensen tegenwoordig eerder in paniek schieten, gezien de angstcultuur sinds het terrorisme...?quote:Op zaterdag 24 juli 2010 23:47 schreef Ali Salami het volgende:
[..]
Het heeft er niets mee te maken en tegelijk weer wel. Er hoeft maar iemand in paniek te raken of één gek een opstootje te veroorzaken en je kunt door zo'n mensenmassa een enorme stormloop krijgen. Zeker in zo'n tunnel is dat natuurlijk dodelijk doordat er weinig uitwijkmogelijkheden zijn. Dus laat die duim even lekker zitten. Er is een oorzaak geweest voor paniek, en hoe klein waarschijnlijk ook, hij heeft grote gevolgen gehad.
Respect voor de mensen die helpen de gewonden te verzorgen. Weet niet of ik daar na zo'n shockerende ervaring toe in staat zou kunnen zijn.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:38 schreef rednitro het volgende:
secondes na het drama
Loveparade 2010 first footage minutes after drama
Klopt, ik stond ook in die tunnel.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:26 schreef Omkron het volgende:
[..]
ken het, toen waren alle speakers kapot. mysteryland '96 toch?
Ja behoorlijk, die schoen van Nike die je zoon perse wilde hebben...die je met moeite betaalde...bv...quote:Op zondag 25 juli 2010 00:57 schreef Ame_thyst het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)drama-in-beeld.dhtml
Blijft een bijzonder vak, fotograaf. Hoofd koel weten te houden en zulke plaatjes weten te schieten.
Het was niet mijn stijl zowiezo, maar ik heb nooit begrepen of dat nu de bedoeling was (dat het zo klonk) of dat de hele PA werkelijk naar de klote was. Ik liep er in het begin van het feest doorheen en toen klonk het al als stuk zijnde. ? jij enig idee?quote:
Dat gevoel kreeg ik wel met die foto van het hartje op de grond.quote:Op zondag 25 juli 2010 01:05 schreef Relko het volgende:
Misschien heeft hij die Nike daar zelf neergelegd om een goeie foto te hebben voor zijn krant.
Was mijn stijl ook niet maar ik wou het wel eens meemaken, naar mijn idee toen waren de woofers kapot, althans zo klonk het voor mij.quote:Op zondag 25 juli 2010 01:04 schreef Omkron het volgende:
[..]
Het was niet mijn stijl zowiezo, maar ik heb nooit begrepen of dat nu de bedoeling was (dat het zo klonk) of dat de hele PA werkelijk naar de klote was. Ik liep er in het begin van het feest doorheen en toen klonk het al als stuk zijnde. ? jij enig idee?
Beste troll tot nu toequote:Op zondag 25 juli 2010 01:05 schreef Relko het volgende:
Misschien heeft hij die Nike daar zelf neergelegd om een goeie foto te hebben voor zijn krant.
Nu, 't zal niet de eerste keer zijn dat zoiets gebeurt hoor.quote:
Ach, schei toch uit.quote:Op zondag 25 juli 2010 01:09 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nu, 't zal niet de eerste keer zijn dat zoiets gebeurt hoor.
Niet echt fotografen ensceneren net zo goed, ook bij rampenquote:
Het zijn geen kinderen.quote:Op zondag 25 juli 2010 01:13 schreef yvonne het volgende:
Het is trouwens een schitterende veelzeggende foto.
En nu ga ik slapen en hopelijk overlijden niet nog meer kinderen vannacht...
Idem...quote:Op zondag 25 juli 2010 01:13 schreef yvonne het volgende:
Het is trouwens een schitterende veelzeggende foto.
En nu ga ik slapen en hopelijk overlijden niet nog meer kinderen vannacht...
Druk van de massa wordt van achteruit steeds groter, dan beginnen er mensen alternatieven te zoeken, een paar daarvan donderen naar beneden bovenop de mensen die daar staan, gevolg de hele meute schuift ineens de tunnel in die al volstaat.quote:
Dus er zijn geen ouders waarvan zij kinderen zijn?quote:
Dat ook ja.quote:
Schande.quote:Op zondag 25 juli 2010 01:11 schreef yvonne het volgende:
[..]
Niet echt fotografen ensceneren net zo goed, ook bij rampen
Aan de andere kant moet je wel veel pech hebben om net op dat moment daar te staan.quote:Op zondag 25 juli 2010 01:20 schreef formerjellybean het volgende:
Ik zou wel opgelucht zijn als ik morgen een aantal online zie op hyves, weet niet zeker of ze naar loveparade zijn, het zijn wel festival gangers en een van die vrienden woont in duitsland dus grote kans. Hoop aan de andere kant dat ze lekker thuis zitten of in nederland uit zijn gegaan.
Zoals ik ze ken kunnen het pech vogels zijn , maar ik hoop dat ze besloten hebben niet te gaan ofzo .quote:Op zondag 25 juli 2010 01:23 schreef sig000 het volgende:
[..]
Aan de andere kant moet je wel veel pech hebben om net op dat moment daar te staan.
zoals die bla kans om door de bliksem getroffen te worden is 0,00003%quote:Op zondag 25 juli 2010 01:23 schreef sig000 het volgende:
[..]
Aan de andere kant moet je wel veel pech hebben om net op dat moment daar te staan.
Komt me bekend voor.quote:Op zondag 25 juli 2010 01:27 schreef rednitro het volgende:
[..]
zoals die bla kans om door de bliksem getroffen te worden is 0,00003%
kans om door de bliksem getroffen te worden met een camera in je hand 0,000002% ?
we kunnen die pech allemaal hebben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 25 juli 2010 02:03 schreef Mercer het volgende:
politie die mensen tegenhoud bij de tunnel, aan welke kant is dat?
quote:
Bullshit, stuur op Werchter een miljoen mensen door een kleine tunnel, wat denk je dat er gaat gebeuren?quote:Op zondag 25 juli 2010 02:16 schreef Bayswater het volgende:
Verbaast mij niet zoiets, op Werchter ook vaak van die massa mensen die zich langzaam verplaatsen rond het he festival. Daar heeft echter iedereen door dat men zich rustig moet voortbewegen, de combinatie dronken Duitsers met dit soort kutmuziek vraag echter om problemen.
Ja hoor nog ff en dan is het al zover dus!quote:Op zondag 25 juli 2010 02:18 schreef Ritmo het volgende:
[..]![]()
![]()
Zijn gewoon 18-30 jarigen. Als je dat kinderen vindt wordt het misschien tijd voor het verzorgingstehuis.
Zouden ze wel willen maar Werchter trekt echt niet zoveel volk op 1 dag.quote:Op zondag 25 juli 2010 02:19 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Bullshit, stuur op Werchter een miljoen mensen door een kleine tunnel, wat denk je dat er gaat gebeuren?
Mwa, dat was ook wel een hele andere tijd. Ik weiger te geloven dat de mensen van deze generatie die tijd willen herleven. Het thema is de liefde. Het heet niet voor niets de 'love parade'. Juist dat dit kan, in dat land, en het ervoor ook in Berlijn heeft plaatsgevonden, daar waar nog 70 jaar geleden hele andere 'parade's' werden gegeven, is een mooi gegeven.quote:Op zondag 25 juli 2010 02:13 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Krijg een deja vu naar een vorig leven...hekken daar weten zij wel raad mee!
![]()
![]()
sorry kon het niet laten even...neem me niet kwalijk gewoon
Die zorgen sowieso dat de entree niet bij een tunnel ligt. Dit is een falende organisatie die totaal geen rekening heeft gehouden met een groep leeghoofden die op dit soort feest afkomen.quote:Op zondag 25 juli 2010 02:19 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Bullshit, stuur op Werchter een miljoen mensen door een kleine tunnel, wat denk je dat er gaat gebeuren?
Doe normaal manquote:Op zondag 25 juli 2010 02:13 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Krijg een deja vu naar een vorig leven...hekken daar weten zij wel raad mee!
![]()
![]()
sorry kon het niet laten even...neem me niet kwalijk gewoon
Ik vind over 'kinderen' praten als het over 25-jarigen gaat ook niet echt respectvol.quote:Op zondag 25 juli 2010 02:21 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Ja hoor nog ff en dan is het al zover dus!
Maar goed moge die tijd ons komen halen naar die verzorgingsmisdadigersinstituten of ...den hemel?
Jij komt ook ooit zover als alles goed gaat en je je niet begeeft in grote mensenmassa's!
beetje respect he voor de old fokkers aub!?
Lol, je gaat toch niemand proberen wijs te maken dat jij ouder bent dan 17 13 right?quote:
Ik heb regressies gedaan ja!quote:
Echt toepasselijk, hoe heb je 'm weten vinden.quote:
Idem...open mond hier...hoe wisten ze dat toen al?quote:Op zondag 25 juli 2010 02:32 schreef sig000 het volgende:
[..]
Echt toepasselijk, hoe heb je 'm weten vinden.
Zo zie je maar weer dat dit een door de illuminati opgezete ramp is die ze al 20 jaar geleden bekend hebben gemaakt via dat nummer.quote:Op zondag 25 juli 2010 02:33 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Idem...open mond hier...hoe wisten ze dat toen al?
...tijd voor niburroeh!!!!!!!!!!!quote:Op zondag 25 juli 2010 02:37 schreef Document1 het volgende:
[..]
Zo zie je maar weer dat dit een door de illuminati opgezete ramp is die ze al 20 jaar geleden bekend hebben gemaakt via dat nummer.
Weet ik, was niet slecht bedoeld die opmerking. Klonk alleen een beetje vreemd, dat 'kinderen'.quote:Op zondag 25 juli 2010 02:41 schreef Marie30 het volgende:
Wat een gezeik omdat hier iemand liefkozend post: "ik hoop dat er vannacht geen kinderen meer sterven..." Dat is imo enkel liefkozend bedoelt en niet neerbuigend. Mensen kunnen overal iets achter zoeken...
Nog een "nieuwe" (denk ik) link:
http://www.destentor.nl/a(...)-vallende-mensen.ece
Volgens De Stentor is de paniek ontstaan door dat er mensen van die stijle trap naar beneden vielen in de mensenmassa. Ook maakt de burgemeester enkele bedenkelijke opmerkingen (volgens dit artikel...)
quote:Op zondag 25 juli 2010 02:42 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Weet ik, was niet slecht bedoeld. Klonk alleen een beetje vreemd....
Heeft iemand 'Too much love will kill you' al gepost?quote:Op zondag 25 juli 2010 02:32 schreef sig000 het volgende:
[..]
Echt toepasselijk, hoe heb je 'm weten vinden.
teveel mensen op een oud trapje trap stort in mensen dood?quote:
http://www.nu.nl/algemeen(...)t-utrecht-video.htmlquote:
"Stop, in the name of love..."quote:Op zondag 25 juli 2010 02:44 schreef popolon het volgende:
[..]
Heeft iemand 'Too much love will kill you' al gepost?
Dank voor de link. Kende het niet neen, maar ben een Vlaamse... grensstreek...quote:Op zondag 25 juli 2010 02:45 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
teveel mensen op een oud trapje trap stort in mensen dood?
Ken je dat niet dan? Joh?
Ook een beetje een ander verhaal in mijn ogen... Utrecht: de trap stort in... Duisburg: paniek, mensen klimmen omhoog, vallen naar beneden, paniek wordt groter, vertrappeling...quote:Op zondag 25 juli 2010 02:45 schreef Ritmo het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/algemeen(...)t-utrecht-video.html
Al staat dat natuurlijk in het niets vergeleken met het drama van vandaag..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |