quote:Op donderdag 15 juli 2010 17:53 schreef lady-wrb het volgende:
ik heb het luca zelf gevraagd of hij de meester wat wilde geven. (verschillende malen zelfs)
hij weigerde iedere keer resoluut.
lijkt me duidelijk hoe hij over de meester dacht.
(en ik ben het zo ontzettend met hem eens)
maar ik wilde het aan hem zelf overlaten.
ik vond het twee vreselijke, hopeloze, zware jaren.
quote:Op donderdag 15 juli 2010 19:39 schreef Rewimo het volgende:
Krijgt hij nu een andere meester of juf, lady-wrb? Hopelijk eentje met wie het beter klikt.
als ik nog een keer hoor: "ach dat komt wel " en "ja, hij heeft wel wat autistische trekjes" steek ik echt die school in de fikquote:Op vrijdag 16 juli 2010 07:18 schreef YPPY het volgende:
Juist een nieuwe leerkracht kan heel fijn zijn inderdaad. Die hebben vaak ook weer heel andere kennis van de opleiding en niet het idee van 'ik heb al 30 jaar ervaring, dus ik weet het wel'.
Dat zou ik aangrijpen, eerst de korstjes eten, dan pas iets anders.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 15:59 schreef _Ingrid_ het volgende:
Lady-wrbBelachelijk dat de school dan niet wil meewerken met een rugzakje.
Eten jullie kinders ook zo veel? Kim wil het liefst elke kwartier wel eten. Ze zeurt er ook telkens om. Best irritant soms. Heeft ze net een boterham, cracker en appel op, wil ze alweer iets hebben.
Ze eet geen korstjes helaas, maar wel bruin brood, knackebrod, volkoren soepstengel, rijstewafel, appel, tomaatjes, plakje kaas of worst, ontbijtkoek met minder suiker, meelkoekje. Avondeten hebben we het maar niet over ...
Ohja, drinken melk met een klein beetje roosvicee (yoki noem ik dat) waterige ranja, pakje taksi waar geen suiker aan is toegevoegd en water.
quote:
Ik heb deze wel eens gebrukt.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 14:08 schreef YPPY het volgende:
[..]welk recept gebruik jij voor zoutdeeg?
Barquote:Op zaterdag 17 juli 2010 14:04 schreef _Bar_ het volgende:
Zat oude topics door te lezen, en besefte ineens dat de meeste kinderen van Thijs zijn leeftijd nu zo'n beetje naar de 1ste klas gaan.
Wil jullie heel veel s6 en plezier wensen!!!
houd ik me ondertussen lekker bezig met een manneke dat over een maand alweer 1 word, time flies
Ik had twee koppen meel, één kop zout en twee koppen water. Eerst meel en zout mengen, dan eerste kop water volledig erdoor werken en de twee kop beetje bij beetje tot consistentie klopt, Daarna flink doorkneden. Werkte perfect! Ik zal van de week de foto's postenquote:Op zaterdag 17 juli 2010 14:08 schreef YPPY het volgende:
[..]welk recept gebruik jij voor zoutdeeg?
Gefeliciteerd en welkomquote:
Dat het ergens uit de darm kan komen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:11 schreef chacama het volgende:
Ingrid, het zo sneu om d'r zo te moeten zien. Had de HA nog wat gezegd over het bloed in de ontlasting?
Fleur heeft ook vaak last van buikpijn, maar is hier gelukkig echt stress-buikpijn. Zodra er iets nieuws staat te gebeuren of ze ziet het niet zitten, dan krijgt ze spontaan buikpijn. En niet om zich aan te stellen, want ze heeft dan echt pijn. Net zoiets als bij Livelink denk ik.
Ik zou bij twijfel toch echt aan de bel trekken. Sterkte in elk geval!
Nah, dan slapen ze zo lekker uit... Die liggen idd tot 10 uur in bed. Hebben gewoon een verschoven slaapritmequote:Op maandag 26 juli 2010 09:49 schreef Rewimo het volgende:
Hihi, ja tikje gemengde gevoelens hoor, toen ie dat voorsteldeLoslaten hè, moeilijk...
Ik snap ook niet dat ouders kleine kinderen zo laat op laten blijven. Hun humeur zal er meestal niet op vooruit gaanEn daar loop je dan zelf tegenaan als ouder.
Daar passen wij dus mee op. Want tegen dat ze weer naar school moeten, moet je ze wel weer in het oude ritme zien te krijgen... En dus schuiven wij niet al te veelquote:Op maandag 26 juli 2010 09:51 schreef Sjeen het volgende:
Nah, dan slapen ze zo lekker uit... Die liggen idd tot 10 uur in bed. Hebben gewoon een verschoven slaapritme
Had ik van jou toch een belle(n)Fleur verwacht.quote:Op donderdag 29 juli 2010 22:27 schreef trui het volgende:
leuk voor katja!![]()
en vervelend dat slapen. komt me wel bekend voor... maar gelukkig hebben we nu even echt vakantie. dus geen BSO. dan maakt 't niet zoveel uit.
ingrid, wat lastig en naar voor kim, die darmproblemen. succes ermee!
chacama heb je al een fotootje van fleur-met-bellen-in-dr-lellen?
Waarom niet? Het lijkt mij juist de duidelijkste en helderste versie. De buurvrouw is soms ziek en dan gaat het niet zo goed dan zegt ze soms rare dingen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 09:53 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik merk aan mijn dochter dat ze het niet snapt. Waarom kunnen ze de ene keer wel samen spelen en daarna weken weer niet. Gelukkig heeft ze ook zat andere vriendjes om mee te spelen, maar het buurmeisje is eigenlijk een beetje favoriet.
Met name de rare opmerkingen van de buurvrouw maken het voor mij moeilijk.
Ik kan mijn kind niet uitleggen dat de buurvrouw ziek is en daardoor rare dingen zegt, die ze dan niet moet geloven.
Dat vind ik te ingewikkeld worden voor een kind.
die ga ik onthoudenquote:Op woensdag 4 augustus 2010 09:24 schreef Rewimo het volgende:
Oja, dat ken ik, dat laatste. Dat kan behoorlijk irriterenDat loste ik op door alleen te "luisteren" als Christan me iets vroeg, niet als "de poes" iets vroeg. Dan hield het meestal snel op. Of iets zeggen van: Poezen krijgen geen snoepje/boterham/drinken, want dat lusten ze niet. Dat werkte ook wel
nee jongstequote:Op donderdag 5 augustus 2010 09:29 schreef Rewimo het volgende:
Hee gaaf, echt iets voor die twee van jouOudste zeker?
Ik zie als ik op Wouter klik.. dattie nog maar 12 is ..quote:Op donderdag 5 augustus 2010 20:38 schreef Muks het volgende:
45... mijn hemel
hoe oud is de eigenaar ?
Even een kleine aanpassingquote:Op donderdag 5 augustus 2010 21:55 schreef Spuuglokje het volgende:
Klopt Moussy Rijstebuiltje, 12.En hij kijkt me al bíjna recht in de ogen (ik ben 1.86). Volgens mij heeft hij een soort Pokon gehad.
als hij maat39 zou hebben gehad zou ie omvallen.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 21:55 schreef Spuuglokje het volgende:
Klopt Moussy, 12.En hij kijkt me al bíjna recht in de ogen (ik ben 1.86). Volgens mij heeft hij een soort Pokon gehad.
Da's ook Tristans schoenmaat. Ik weet niet precies hoe lang hij is. Ergens tussen de 1.45 en 1.50. Kleiner dan jouw oudste in ieder geval.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 22:44 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
als hij maat39 zou hebben gehad zou ie omvallen.bij lengte passende schoenmaat
Het valt trouwens helemaal niet op
![]()
mijn jongens hebben hele kleine voetjes. Of normaal. oudste heeft maat 37.
ja die is nu iets tussen 1.55 en 1.60. Middelste heeft maat 35 en die is zo rond de 1.50 nu.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 23:06 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Da's ook Tristans schoenmaat. Ik weet niet precies hoe lang hij is. Ergens tussen de 1.45 en 1.50. Kleiner dan jouw oudste in ieder geval.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |