abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 11 juli 2026 @ 18:34:00 #251
319308 Tink89
To live is to dance
pi_221304881
Wij hebben ook een zoon (en ook een dochter trouwens) die niet van spijkerbroeken houdt. Of überhaupt van broeken met een knoop. Compromis zijn denimjoggers (zoon) en jeggings (dochter).
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zaterdag 11 juli 2026 @ 20:14:18 #252
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_221305545
Als ik al die zoektochten naar passende kleding hier lees ben ik blij dat ik de kleding zelf maak.
Zachte denim stoffen en een patroon zonder knoop en rits. Hij kan t wel bedienen maar vind zonder fijner.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_221305802
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juli 2026 18:34 schreef Tink89 het volgende:
Wij hebben ook een zoon (en ook een dochter trouwens) die niet van spijkerbroeken houdt. Of überhaupt van broeken met een knoop. Compromis zijn denimjoggers (zoon) en jeggings (dochter).
Waar koop je die denimjoggers voor zoon zoal?
pi_221307856
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 juli 2026 20:54 schreef TolstoiFan het volgende:

[..]
Waar koop je die denimjoggers voor zoon zoal?
Ik koop ze van name it met elastieken taille, want knopen zijn hier ook een no go...
S. 2014
J. 2016
pi_221308334
C&A heeft ze ook regelmatig in het assortiment, daar hadden wij ze van. Die hebben ze soms ook gevoerd met een laag fleece oid en die zijn ideaal voor in de winter.
pi_221312526
B heeft jarenlang jog denim van Hema gedragen, vaak in de aanbieding ook. :) De We heeft ze ook normaal gesproken.
  zondag 12 juli 2026 @ 10:54:42 #257
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_221312725
Hier droegen ze vaak de "super skinny jogg denim" van de Ter Stal. Winkel zit vlakbij, dat is wel handig.
Jongste heeft er nog 2 in de kast liggen, maar die zijn de zomer wel te kort denk ik. Dat is maat 164 en hij is 175. :D
pi_221362495
Mijn zoon had vandaag rapportuitreiking derde klas Havo ( 19 van de 30 aanwezig). Is de rest al op vakantie? Ze hadden de laatste 6 schooldagen geen les meer.

Ik ben blij dat hij overgaat. Maar blijkbaar gaan 8 van 30 verder op een lager niveau of doen de klas nog een keer. Is dat een normale uitval quote? Lijkt mij vrij hoog, ze zitten toch al 3 jaar daar, maar de samenstelling van de klas is iets veranderd, dus niet iedereen is van begin af aan erbij.
Er zitten vakken tussen waar ze maar 2 of 4 cijfers hadden, zonder dat er veel uitval was. Ik kwam er bijvoorbeeld ook nu pas achter dat bepaalde opdrachten in een vak niet waren ingeleverd. Nooit eerder iets over gehoord, achteraf is het wel in Magister te vinden. Ik verbaas mij elk jaar weer.

Nu ja, hij is over en daar kan hij best trots op wezen, want helemaal zeker was ik niet. Wij hadden geen gesprekken met de mentor, dat vond die niet nodig, maar volgens mij had het ook nog de andere kant op kunnen gaan.
  vrijdag 17 juli 2026 @ 16:19:56 #259
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_221362812
*O* voor het overgaan!

Op de middelbare school is geen nieuws goed nieuws. Mijn ouders was een bespreekgeval en we kregen halvewrge het jaar al een waarschuwingsmail. Plus contact met de mentor om eea te bespreken. Als hij geen bespreekgeval was geweest dan zat school er ook minder bovenop.

Mijn oudste is over naar 3 vwo maar een stuk of 4 a 5 klasgenoten gaan verder op regulier vwo of havo. En best kans dat de bespreekgevallen vam dit jaar het volgend jaar uiteindelijk toch niet redden en dat er dan ook nog klasgenoten afvallen. Ik kan me voorstellen dat in de 2e en de 3e de meeste wisselingen zijn met afstroom of zittenblijvers.
  vrijdag 17 juli 2026 @ 16:54:02 #260
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_221363163
Bij zoon best wel wat afvallers na klas 1. En omdat de school niet aan zittenblijven doet, betekent dat dus een schoolwissel (het is een havo/vwo school, die er blijkbaar om bekend staat dat leerlingen met een havo advies erg hard moeten werken in de eerste jaren). Zoon's beste vriend is niet door, dus hij was niet zo blij. Hier zowieso wel na elk jaar een klaswissel, waar hij 2 voorkeuren heeft mogen opgeven.
  vrijdag 17 juli 2026 @ 17:01:10 #261
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_221363222
Bij ons in de onderbouw inderdaad ook geen zittenblijvers dus dat wordt ook een niveau lager.
pi_221363770
Bij D is het vaak ook een niveau omlaag ipv blijven zitten. Tenzij er een reden is.
Ik heb van D niet gehoord dat er iemand is blijven zitten/afgestroomd, maar dat ligt eerder aan D die van zijn vrienden net weet hoe het gaat, de rest van de klas registreert hij niet zo :D

Mijn neefje gaat nu van 3 havo naar het mbo. Hij is klaar met boeken en weet wat hij wil, dat is ook wel een mooie route voor hem.
pi_221363846
In de nieuwsbrief vandaag staat doodleuk een stukje dat de Havo afdeling van de school door de Inspectie als zeer zwak is beoordeeld....nooit eerder gehoord dat die in het voorjaar op bezoek is geweest. En dan tot de laatste schooldag wachten om het met de ouders te communiceren....Er was een link naar het ouderrapport van de inspectie, maar heel eerlijk, ik kan nu nog niet precies zeggen, wat de redenen volgens hun zijn, allemaal vaktaal en codes. Ben benieuwd of wij daar nog wat over horen, best wel flauw om dat op deze manier te communiceren zo vlak voor de vakantie.

Voordat wij deze school kozen heb ik echt nog naar " Scholen op de kaart" gekeken, maar daar waren ze heel lang niet beoordeeld door de Inspectie en is mij verder ook niets opgevallen....Ze hebben wel de derde directeur in die tijd dat mijn zoon daar op school zit....ik weet niet of dat pas in de laatste jaren zo verschlechtert is, als ouder heb je toch veel minder contact met school in vergelijking met de basisschool.

[ Bericht 14% gewijzigd door Zana op 17-07-2026 18:49:23 ]
  vrijdag 17 juli 2026 @ 21:08:08 #264
100412 mefke79
komt goed!
pi_221365082
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juli 2026 18:36 schreef Zana het volgende:
In de nieuwsbrief vandaag staat doodleuk een stukje dat de Havo afdeling van de school door de Inspectie als zeer zwak is beoordeeld....nooit eerder gehoord dat die in het voorjaar op bezoek is geweest. En dan tot de laatste schooldag wachten om het met de ouders te communiceren....Er was een link naar het ouderrapport van de inspectie, maar heel eerlijk, ik kan nu nog niet precies zeggen, wat de redenen volgens hun zijn, allemaal vaktaal en codes. Ben benieuwd of wij daar nog wat over horen, best wel flauw om dat op deze manier te communiceren zo vlak voor de vakantie.

Nou flauw...de Inspectie komt, die doet de dag zelf een mondelinge terugkoppeling. Dan hebben ze geloof ik zes weken om een rapport te maken, vervolgens mag school daar nog op reageren (feitelijk, niet dat ze het er niet mee eens zijn). Daar krijgen ze ook tijd voor en als er vakanties bij zitten (mei vakantie?) krijgen ze daar wat langer voor. Vervolgens krijgt school een definitief rapport en wordt er een ouderversie online gezet door de Inspectie. Dat maakt al snel dat je pas na een week of 8 iets kan communiceren naar ouders. En dit hele proces kan je plannen als het een gepland bezoek is, maar daar stapt de inspectie steeds vaker vanaf. Dus tja, wie weet hadden ze het niet eerder.

En rot dat ze een slechte beoordeling hebben gekregen maar het maakt nogal wat uit waarop ze hem gekregen hebben. Je kan de pech hebben dat je jaargang hebt die niet lekker scoren (corona erfenis?) of dat je veel instroom uit een bepaald gebied hebt waardoor je eigenlijk hogere scores verwacht. Van een heel andere orde; misschien is de veiligheid niet op orde of is er sprake van pesten. Wat ook nog kan: het nieuwe beleid op de basisvaardigheden (Nederlands, rekenen, Burgerschap) niet goed genoeg op orde...Het kan zoveel zijn en het een zou voor mij zwaarder wegen dan het ander. Weet dat school de opdracht krijgt om het aan te pakken en dat zorgt juist vaak voor veel hulp van buitenaf. Kunnen ze dus misschien van profiteren.

Het zou voor mij persoonlijk heel erg slecht moeten zijn om mijn kind ergens weg te halen, zeker als kind er weinig last van heeft. Komt misschien ook wel omdat ik onder andere kwaliteit als speerpunt heb in mijn eigen werk heb. Ik weet dat het soms stomme hoepels zijn waar scholen/opleidingen doorheen moeten en die zeggen soms heel weinig over de werkelijke kwaliteit.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  vrijdag 17 juli 2026 @ 21:13:12 #265
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_221365144
Mijn zoon heeft ook op een zeer zwakke school gezeten, compleet met ouders moeten informeren etc.

Bleek vooral om allerlei procedures te gaan, niet zozeer de kwaliteit van het onderwijs.

En achteraf gezien heeft het een enorm positief effect gehad. Er werd een interimmer aangetrokken die met enorm veel elan een positieve vibe wist aan te wakkeren. Iedereen ging er gewoon voor om dat zeer zwak om te buigen en met succes.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')