Bij wiskunde kun je nog wiskunde C gaan doen. Duits light bestaat niet.quote:Op donderdag 5 februari 2026 16:36 schreef miss_sly het volgende:
[..]
VWO is ook niet te doen zonder wiskunde.
Het zijn wat basiseisen voor VWO leerlingen. Op zich is daar best iets voor te zeggen. Het leren van een taal is op zichzelf ook wel vaardigheid.
Ah dan heb ik daar niet goed opgelet bij de info avond. De talen zijn ook niet heel uitgebreid aan bod gekomen. Alleen dat er buiten Engels nog een extra vreemde taal moetquote:Op donderdag 5 februari 2026 18:46 schreef mousemicky het volgende:
Bestaat hier niet meer, Frans en Duits zijn alles of niets, op zowel havo als vwo.
Dat zou ik geen pretpakket willen noemen hoor.quote:Op donderdag 5 februari 2026 19:24 schreef Deepfreeze het volgende:
Ik heb vwo gehaald met een pret pakket: ne, en, wisA, wisB, bio, na en sk![]()
Maak daar Duits van en Grieks en maatschappijleer erbijquote:Op donderdag 5 februari 2026 20:31 schreef exode het volgende:
Nee nee, het ultieme pretpakket had ik op de Havo: Nederlands, Engels, Frans, aardrijkskunde, geschiedenis en economie.
Maar waarom dan met cijfers als blijkbaar wiskunde niet je ding was?quote:Op donderdag 5 februari 2026 20:30 schreef laziness het volgende:
[..]
Dat zou ik geen pretpakket willen noemen hoor.
De mijne wel want ik had shock horror geen wiskunde in mijn pakket. En heb het VWO en de universiteit overleefd dus ik ben het oneens dat je het nodig hebt om VWO te doen of om gecijferd genoeg te zijn in de maatschappij.
Ik werk met cijfers
Omdat je soms per ongeluk ergens inroltquote:Op donderdag 5 februari 2026 22:19 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Maar waarom dan met cijfers als blijkbaar wiskunde niet je ding was?
Nederlands, Engels, wiskunde B, natuurkunde, biologie, economie en geschiedenis.
Er is meer met cijfers dan wiskunde.quote:Op donderdag 5 februari 2026 22:19 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Maar waarom dan met cijfers als blijkbaar wiskunde niet je ding was?
Nederlands, Engels, wiskunde B, natuurkunde, biologie, economie en geschiedenis.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |