abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 15 juli 2010 @ 17:07:09 #1
862 Arcee
Look closer
pi_84097516

Dit is het [AEX]-topic waarin je de beurzen en de laatste economische nieuws kunt volgen. De OP voor het openen van een nieuw topic staat hier. Voeg onderaan in de Wiki het zojuist gesloten topic toe, sla de pagina op en copy-paste het dan naar je nieuwe topic op Fok.

Algemene informatie en nuttige links

Grafieken en TA (Yahoo! Charts)
Broker tarief vergelijking (staatvanbeleg.nl)
Leren beleggen (IEX.NL University)

NB: Het innemen van een bepaalde positie geschiedt geheel op eigen risico, ook het overnemen van een beleggingsstrategie van andere users is dus geheel op eigen risico.


BNR Nieuwsradio
Forex Factory (alle economische data's op een rij)
Bloomberg
CNBC
Briefing.com (incl. economische kalenders)
RTL Z (streaming TV)
[2] (streaming TV)

AEX


Europese Indices




Amerikaanse Indices & Futures
Yahoo! Dow Jones Indices - Streaming
Yahoo! S&P Indices - Streaming
Yahoo! Nasdaq Indices - Streaming
Google Finance - Real-time
IG-Index - Dow Jones-index (fair value) streaming (spread betting)
ProFinance - Streaming S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
CNN Money - Delayed S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
US Markets - S&P- en Nasdaq-futures Semi-real-time

Federal Funds Futures (indicatie van aankomende rentebesluiten, info)
CBOT - Federal Funds Futures - Semi-real-time

Intraday S&P 500-index


Intraday Dow, S&P, Nasdaq (dagverschil in percentage)


Wereldwijde Indices





Intraday Euro-Dollar


Intraday grondstoffen




Bestens order - Een order om effecten te kopen of te verkopen zonder limiet, dus zonder maximumprijs voor een kooporder of zonder minimumprijs voor een verkooporder. Een bestens order wordt ook wel marktorder genoemd. Een bestens order kan altijd worden uitgevoerd.

Calloptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te kopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Commodities - Engelse term voor (bulk)goederen. Termijncontracten en opties op commodities worden onder andere verhandeld op de optiebeurs van Euronext.

Dividend - Een winstuitkering in de vorm van geld (cashdividend) of aandelen (stockdividend) aan de houder van een aandeel. De hoogte van de dividenduitkering is doorgaans gerelateerd aan de hoogte van de behaalde winst.

Expiratie - Het ophouden te bestaan,'expireren', van een optie of een future. Een optie heeft altijd een beperkte looptijd, na het bereiken van de einddatum (expiratiedatum) bestaat de optie niet meer.

FTI - De future op de AEX-index.

Future - Termijncontract. Er zijn futures op o.a. indices, aandelen, valuta en commodities. Anders dan bij opties hebben bij futures zowel de koper als de verkoper een verplichting en er is geen premiebetaling.

Hedgen - Engelse term voor afdekken. Hedging is het afdekken van risico's door het aangaan van een andere positie. Een belegger die callopties schrijft, kan deze shortpositie afdekken door het kopen van de onderliggende waarde.

In-the-money optie - Een optie is in-the-money als deze intrinsieke waarde heeft. Callopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. Putopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde.

Koers-winstverhouding - Een cijfer waarmee de verhouding tussen de koers van een aandeel en de nettowinst per aandeel wordt uitgedrukt. Als de koers van een aandeel ' 100 bedraagt en de winst per aandeel bedraagt ' 5, dan is de koers-winstverhouding 20.

Liquideren - Het (gedwongen) afbouwen van een effectenpositie. Dit kan door een clearingorganisatie, bank of commissionair worden afgedwongen als een belegger bijvoorbeeld niet aan zijn margin-verplichtingen kan voldoen.

Longpositie - Een ander woord voor een kooppositie.

Looptijd - Opties en futures hebben een beperkte levensduur, de zogeheten looptijd. De meeste optieklassen hebben een maximale looptijd van negen maanden, een aantal maximaal vijf jaar. Futures hebben een maximale looptijd van twaalf maanden.

Margin - De margin is een vereist geldbedrag dat als onderpand fungeert voor eventuele verliezen op de termijn- en optiemarkten.

Onderliggende waarde - Een product waarop een optie of een future wordt verhandeld, bijvoorbeeld aandelen, een index, valuta, (edel)metaal of een bulkgoed (commodity) zoals aardappelen, graan of goud.

Openingsveiling - Alle orders die 's morgens voor de opening zijn binnengekomen worden verzameld in het orderboek. Bij de opening is dus een verhoudingsgewijs grote liquiditeit voorhanden. Direct bij de opening vindt een veiling plaats waarbij orders daar waar mogelijk worden gekoppeld aan de in het orderboek aanwezige tegenorders en zo mogelijk uitgevoerd. Dit gebeurt in het NSC-systeem, het verloopt volgens vaste regels en is volledig geautomatiseerd.

Optiepremie - De prijs van een optie. De optiepremie bestaat uit de intrinsieke waarde plus de tijd- en verwachtingswaarde. De optiepremie is uiteraard variabel.

Out-of-the-money optie - Een optie zonder intrinsieke waarde wordt out-of-the-money genoemd. Een calloptie is out-of-the-money wanneer de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde. Een putoptie is out-of-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. De premie van een out-of-the-money optie bestaat alleen uit tijd- en verwachtingswaarde. Door een sterke koersbeweging kan een out-of-the-money optie intrinsieke waarde ontwikkelen en dus at-the-money of zelfs in-the-money worden.

Putoptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te verkopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Scheefzitten - Een belegger zit 'scheef' als zijn effectenpositie op (een nog ongerealiseerd) verlies staat.

Schrijven - Het verkrijgen van een shortpositie in een optie door een openingsverkoop.

Shortpositie - Effectenbeurs: indien een belegger effecten heeft verkocht die hij op dat moment niet in bezit heeft. Optiebeurs: een positie aangegaan door een openingsverkoop waarbij schrijver de verplichting neemt de onderliggende waarde te leveren of af te nemen.

Slotveiling - Om de slotkoersen niet af te laten hangen van orders die toevallig de laatste zijn is er voor het slot een korte handelsonderbreking van 5 minuten. Gedurende deze tijd worden de orders verzameld waarna er een slotveiling plaats vindt die een breed gedragen slotkoers oplevert.

Spread - Het verschil tussen de bied- en laatprijs.

Technische analyse - Een methode waarbij met behulp van koersgrafieken en rekenmodellen wordt getracht een trend op de beurs te voorspellen. Er wordt vooral gekeken naar de verhouding tussen kopers en verkopers. In feiten tracht men met technische analyse het (massa)gedrag van de beleggers te doorgronden om daaruit de mogelijke richting van de markt te voorspellen.

Tracker - Een tracker is feitelijk een aandeel op een index. Een tracker volgt nauwkeurig de koersontwikkeling van de index, inclusief de dividenduitkering.

Turbo - Een turbo (ook bekend als sprinter of speeder) is een beleggingsproduct dat beleggers de mogelijkheid geeft met een hefboom te beleggen in verschillende onderliggende waarden zoals aandelen, beursindices of valuta.

Volatility - Engels voor beweeglijkheid of volatiliteit. Met het begrip volatility wordt de beweeglijkheid van de koers van een effect aangeduid. Een hoge volatility betekent dat de koers van een fonds sterk stijgt en daalt binnen een relatief korte periode. Volatility is mede een indicator voor het risico dat een belegger loopt met een bepaald fonds. Volatility is een belangrijke factor bij de waardebepaling van een optie.

Een uitgebreide begrippenlijst vind je hier.



Alle oude topics, mét titel, vind je door hier te klikken
De Beursvloer #140: Lets get down down down!
De Beursvloer #141: Als de Fed van huis is dansen de beren
Beursvloer #142: Remember the VW-squeeze!
Beursvloer #143: S_E test zijn geduld
De Beursvloer # 144 waar productiviteit de koersen drukt
De Beursvloer #145: Spekkopers...of kat in de zak?
De Beursvloer #146: Waar de PIGS de greenshoots opvreten
De Beursvloer #147: Waar we vooral daytraden
De Beursvloer #148: Waar de greenshoots verschrompelen
De Beursvloer #149: Waar backtest computers overuren draaien
De beursvloer #150: Waar we verder buurten
De beursvloer #151: Groen de lente in
De Beursvloer #152 Pink Sheets, Green Shoots, Black Swans,
De Beursvloer #153 “A penny saved is a penny earned.”
Beursvloer #154 Waar de S&P de camagra-pot ontdekt.
De Beursvloer #155: Waar Grieken >10% betalen
De Beursvloer #156: Waar Spanje blijft ontkennen
Alle oude topics, mét titel, vind je door hier te klikken
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84097546
Goed gevonden die tt
  donderdag 15 juli 2010 @ 17:09:40 #3
231016 Goverman
asfalteren kun je leren
pi_84097610
ehm... ik mis volgens mij deeltje 167 van deze reeks. Verder, behoorlijk verlies vandaag.
Als alles op jou afkomt, zit jij op de verkeerde baan.
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 15 juli 2010 @ 17:11:37 #4
862 Arcee
Look closer
pi_84097683
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 17:09 schreef Goverman het volgende:
ehm... ik mis volgens mij deeltje 167 van deze reeks.


Jaja, wordt al aan gewerkt .
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84098778
#167.
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
  donderdag 15 juli 2010 @ 18:47:43 #6
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_84101009
Wat is jullie mening over site's als bijvoorbeeld Trendscore waar je een abo op neemt en dan koopadviezen krijgt.

Is dat nooit de moeite waard of zijn er ook site's die wel goed zijn?
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_84101555
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 18:47 schreef AQuila360 het volgende:
Wat is jullie mening over site's als bijvoorbeeld Trendscore waar je een abo op neemt en dan koopadviezen krijgt.

Is dat nooit de moeite waard of zijn er ook site's die wel goed zijn?
Wat denk je zelf?
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 15 juli 2010 @ 19:06:41 #8
862 Arcee
Look closer
pi_84101671
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 18:47 schreef AQuila360 het volgende:
Wat is jullie mening over site's als bijvoorbeeld Trendscore waar je een abo op neemt en dan koopadviezen krijgt.

Is dat nooit de moeite waard of zijn er ook site's die wel goed zijn?


Nee, want niemand kan de beurs voorspellen.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  donderdag 15 juli 2010 @ 19:11:30 #9
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_84101831
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 19:03 schreef TeringHenkie het volgende:

[..]

Wat denk je zelf?
Geen idee daarom vraag ik het

Maar je zou zeggen dat er toch wel een aantal goeie moeten zijn.
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_84101960
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 19:11 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Geen idee daarom vraag ik het

Maar je zou zeggen dat er toch wel een aantal goeie moeten zijn.
Denk je niet dat ze er wat meer geld voor zouden vragen dan?
pi_84102117
Waarom zouden ze dan hun kennis gaan delen? Dan zouden ze allang ergens op een zonnig eiland liggen, waarschijnlijk.

Daarbij slaat de beurs op dit moment totaal nergens op, gewoon vandaan blijven dus als je er nog niet veel van weet.
"Underestimate me, I'll take advantage of it"
  donderdag 15 juli 2010 @ 19:22:21 #12
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_84102271
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 19:18 schreef draaier89 het volgende:
Waarom zouden ze dan hun kennis gaan delen? Dan zouden ze allang ergens op een zonnig eiland liggen, waarschijnlijk.

Daarbij slaat de beurs op dit moment totaal nergens op, gewoon vandaan blijven dus als je er nog niet veel van weet.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 15 juli 2010 @ 19:31:14 #13
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_84102651
Duidelijk
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 15 juli 2010 @ 22:06:55 #14
862 Arcee
Look closer
pi_84110600
S&P nog groen gesloten.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  Moderator / Redactie Sport donderdag 15 juli 2010 @ 22:27:17 #15
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_84111605
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  donderdag 15 juli 2010 @ 22:30:37 #16
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_84111812
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 19:18 schreef draaier89 het volgende:
Waarom zouden ze dan hun kennis gaan delen? Dan zouden ze allang ergens op een zonnig eiland liggen, waarschijnlijk.

Daarbij slaat de beurs op dit moment totaal nergens op, gewoon vandaan blijven dus als je er nog niet veel van weet.
Het leuke is dat het niets uitmaakt of je er wel of niet iets van weet. Dus je kunt net zo goed instappen als een pro.
The End Times are wild
  donderdag 15 juli 2010 @ 22:31:44 #17
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_84111880
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 22:06 schreef Arcee het volgende:
S&P nog groen gesloten.
Ondanks alle perikelen van staten, doen bedrijven het gewoon goed. Zowat over de hele linie. Zonder dat gekut met Griekenland c.s. stonden we al op 410.
The End Times are wild
pi_84113439
Ook al gaan we een dubbel dip in? Er vragen elke week ~450.000 mensen in de VS een uitkering aan Ik ga maandag puts 310/300 kopen, om ze te lozen als we weer op de 310 staan, mark my words
pi_84114537
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 22:30 schreef LXIV het volgende:

[..]

Het leuke is dat het niets uitmaakt of je er wel of niet iets van weet. Dus je kunt net zo goed instappen als een pro.
Ach, er valt echt wel wat te verdienen hoor. Kort lopende opties zou je wel goed mee kunnen boeren, maar erg gevaarlijk. En grote banken weten er waarschijnlijk ook al op in te spelen, maar vraag me niet hoe. Ik ben dan ook geen professionele belegger..
"Underestimate me, I'll take advantage of it"
pi_84115035
tvp
pi_84121110
quote:
Op donderdag 15 juli 2010 23:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
tvp
Is tegenwoordig een knop voor
  vrijdag 16 juli 2010 @ 09:50:41 #22
183595 Lente_ninja
They never saw it coming
pi_84122769
Maarre... Teringhenkie, mijn vraag in het vorige topic? Als jij die 345 put gaat scoren, wat neem je dan als expiratiemaand?
pi_84123255
Voor wat het waard is:



Deze is ook interessant!!!



[ Bericht 20% gewijzigd door Mercer op 16-07-2010 10:34:16 ]
pi_84126525
Ik vind persoonlijk die filmpjes misschien best interessant, maar ze zijn wel héél eenzijdig.

Waarom?
TA only - je kan de beurs niet op een paar dagen precies voorspellen.
De maker is een bear en dat zie je eraan.
Geen rekening met het huidige resultatenseizoen en wat dat kan doen met de markten...
...

Persoonlijk denk/hoop ik dat de boel weer snel in elkaar stuikt, maar heb toch wel iets meer nodig dan zo'n analyse...
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 16 juli 2010 @ 11:56:38 #25
862 Arcee
Look closer
pi_84126674
quote:
Op vrijdag 16 juli 2010 10:13 schreef Mercer het volgende:
Voor wat het waard is:



Niets.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84127271
quote:
Op vrijdag 16 juli 2010 11:56 schreef Arcee het volgende:
[..]
Niets.
haha en bedankt weer arcee
  vrijdag 16 juli 2010 @ 12:54:33 #27
74484 flyguy
Full of Dutch Courage
pi_84129001
Euro bijna weer op 1,30. Zat er natuurlijk aan te komen
The more debt, the better
pi_84131417
quote:
Op vrijdag 16 juli 2010 09:50 schreef Lente_ninja het volgende:
Maarre... Teringhenkie, mijn vraag in het vorige topic? Als jij die 345 put gaat scoren, wat neem je dan als expiratiemaand?
Ik neem dan P AUG 300, dat is ontzettend OTM, en de tijdswaarde giert er dan per dag wel uit, maar als je zeker bent van je zaak heb je dan wel een ontzettend hoog hefboom effect. De premie kan dan van 1 euro naar 6/7 euro zeilen zodra hij ITM wordt.
pi_84131446
How you play the cards you are dealt is all that matters.
pi_84131876
quote:
Beetje vaag conspiracy gedoe.
pi_84136642
En bedankt Amerikaanse consument
pi_84138064
Het klappen van de zweep.
  vrijdag 16 juli 2010 @ 18:27:20 #33
183595 Lente_ninja
They never saw it coming
pi_84140915
quote:
Op vrijdag 16 juli 2010 13:52 schreef TeringHenkie het volgende:

[..]

Ik neem dan P AUG 300, dat is ontzettend OTM, en de tijdswaarde giert er dan per dag wel uit, maar als je zeker bent van je zaak heb je dan wel een ontzettend hoog hefboom effect. De premie kan dan van 1 euro naar 6/7 euro zeilen zodra hij ITM wordt.
Maar dat moet hij ook verder zakken eer je winst gaat maken (er insintrieke waarde wordt opgebouwd). Persoonlijk vind ik een deep ITM optie dan veiliger (zit bijna geen tijds en verwachtingswaarde meer in), al moet je voor zo'n positie wel meer geld ophoesten.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 16 juli 2010 @ 22:17:52 #34
862 Arcee
Look closer
pi_84151524
Dow 10,097.90 -261.41 (-2.52%)
S&P 500 1,064.88 -31.60 (-2.88%)
Nasdaq 2,179.05 -70.03 (-3.11%)

WS eindigt nog wat lager dan toen Damrak sloot.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84161767
Finito!

The Count? Who the heck knows.
Well, I think this is an impulse wave off the July 1st low. So the choices include: a first wave, an A wave, or a C wave. So unless you think this is wave C of a Flat or can squeeze in a B wave since July 1st, we should get a retracement soon. If it is a C wave, it should be worse.

http://kennystechnicalanalysisblog.blogspot.com/search?updated-max=2010-07-14T17%3A51%3A00-04%3A00&max-results=4



Op naar de bodems van juli 2009?
Escaping from a liquidity trap may be impossible, much like light trapped in a black hole.
Op zaterdag 19 november 2011 13:27 schreef Perrin het volgende: En net als van voetbal, heeft iedereen verstand van macro-economie
pi_84165680
S&P 900 bedoel je? Zou mooi zijn maar denk 't niet. Of 't zou er toch niet lang blijven.
pi_84165877
Dat technische analyse slaat nergens op. Er is ook zo'n plaatje van zo'n professionele technisch analist, en elke keer als hij wat zegt over steunlijnen, V-vormen en trends gebeurt er precies het omgekeerde. Altijd lachen zoiets.
"Underestimate me, I'll take advantage of it"
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 17 juli 2010 @ 13:00:49 #39
862 Arcee
Look closer
pi_84165888
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 13:00 schreef draaier89 het volgende:
Dat technische analyse slaat nergens op.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84169603
quote:
Op vrijdag 16 juli 2010 18:27 schreef Lente_ninja het volgende:

[..]

Maar dat moet hij ook verder zakken eer je winst gaat maken (er insintrieke waarde wordt opgebouwd). Persoonlijk vind ik een deep ITM optie dan veiliger (zit bijna geen tijds en verwachtingswaarde meer in), al moet je voor zo'n positie wel meer geld ophoesten.
Deep ITM? Amerikaanse dan zeker?
pi_84173195
TA werkt wel.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 17 juli 2010 @ 17:47:33 #42
862 Arcee
Look closer
pi_84173244
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 17:45 schreef Mercer het volgende:
TA werkt wel.


Nee hoor, TA werkt net zo goed als kop of munt gooien.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84173606
Ik gebruik zelf geen TA, maar ik vind dat er in dit forum ruimte moet zijn voor bijdragen uit zowel de TA als de fundamentele invalshoek.

Wat me wel stoort, is dat mensen zonder enig commentaar een filmpje of link posten, waar we het dan maar mee moeten doen. Of alleen maar intypen 'de bodem is gezet'. Als je een bepaalde trend ziet of verwacht, licht die dan toe en geef aan met welk financieel instrument je deze trend bespeelt.
pi_84194659
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 12:54 schreef tony_clifton- het volgende:
S&P 900 bedoel je? Zou mooi zijn maar denk 't niet. Of 't zou er toch niet lang blijven.
Ja s&p en dan de rest ook natuurlijk.
900 moet haalbaar zijn, daar zal ome Ben het wel welletjes vinden en een 2e stimulusronde aankondigen.
De FED zinspeelde hier al op met de meeting minutes.
Zolang de rente zo laag blijft kan je niet al te bearish zijn op de beurzen.

De 30y bond is ook wel interessant om te volgen, zie http://3.bp.blogspot.com/(...)Ox3g/s1600/bonds.png
Escaping from a liquidity trap may be impossible, much like light trapped in a black hole.
Op zaterdag 19 november 2011 13:27 schreef Perrin het volgende: En net als van voetbal, heeft iedereen verstand van macro-economie
pi_84237630
Ik verwacht eigenlijk een voortzetting van de rally. Maar krijg ik wel tegenstrijdige signalen dat we ook naar benenden kunnen. Nu hebben we dus de volgende mogelijke scenarios.

1. Eerst naar boven, daarna naar beneden, daarna voortzetting rally.
2. Eerst naar beneden, daarna voortzetting rally
3. Naar boven, niet meer naar beneden, daarna voortzetting rally.

Al met al een mijnenveld, ik zeg cash is ook een positie.
pi_84238207
quote:
Op maandag 19 juli 2010 16:01 schreef Toppiet het volgende:
Ik verwacht eigenlijk een voortzetting van de rally. Maar krijg ik wel tegenstrijdige signalen dat we ook naar benenden kunnen. Nu hebben we dus de volgende mogelijke scenarios.

1. Eerst naar boven, daarna naar beneden, daarna voortzetting rally.
2. Eerst naar beneden, daarna voortzetting rally
3. Naar boven, niet meer naar beneden, daarna voortzetting rally.

Al met al een mijnenveld, ik zeg cash is ook een positie.
Wat dacht je van geen rally? En een langzame rit naar beneden met flinke oplevingen? Shorten op de groene dagen.
pi_84238339
quote:
Op maandag 19 juli 2010 16:19 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Wat dacht je van geen rally? En een langzame rit naar beneden met flinke oplevingen? Shorten op de groene dagen.
Ik zou kiezen voor deze. But, who knows...
pi_84240314
Kijk die charts van BAC en XOM:

http://www.google.com/finance?q=bac
http://www.google.com/finance?q=xom

En dan zeggen dat TA niet werkt..... Dit zijn dus GEEN koopmomenten imo!
pi_84240476
quote:
Op maandag 19 juli 2010 17:06 schreef Mercer het volgende:
Kijk die charts van BAC en XOM:

http://www.google.com/finance?q=bac
http://www.google.com/finance?q=xom

En dan zeggen dat TA niet werkt..... Dit zijn dus GEEN koopmomenten imo!
Hoe bedoel je .

(Kan charts niet geheel bekijken, zit op m'n bb).
pi_84240523
quote:
Op maandag 19 juli 2010 17:10 schreef BigPimp het volgende:

[..]

Hoe bedoel je .

(Kan charts niet geheel bekijken, zit op m'n bb).
Die zien er nogal bearish uit.
  maandag 19 juli 2010 @ 20:46:52 #51
259770 iamcj
Niets is onmogelijk
pi_84248631
Wie bang is voor morgen, kan niet genieten van vandaag.
Religie is als taal, een basisbehoefte voor een maatschappij, iedereen spreekt zijn eigen dialect en even verder op begrijp je niet meer wat de ander zegt.
  maandag 19 juli 2010 @ 21:02:30 #52
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84249220
quote:
Slecht nieuws dus omhoog. Logisch we zijn gebodemd en alles is al ingeprijsd
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84249709
quote:
Op maandag 19 juli 2010 21:02 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Slecht nieuws dus omhoog. Logisch we zijn gebodemd en alles is al ingeprijsd
Dat is cynisch, raad ik zo...
pi_84249928
Zo te zien is Bernanke in slaap gevallen met de hoofd op de "buy"-knop.
  maandag 19 juli 2010 @ 22:48:35 #55
74484 flyguy
Full of Dutch Courage
pi_84254514
Wat een enorm zigzag dagje op de S&P vandaag zeg. Weinig waard...
The more debt, the better
pi_84254592
lage volumes, veel gezigzag
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 20 juli 2010 @ 00:33:11 #57
862 Arcee
Look closer
pi_84259014
http://forum.fok.nl/user/history/262088

Vandergeld is bezig met topicdiarree.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 20 juli 2010 @ 01:25:37 #58
862 Arcee
Look closer
pi_84259994
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 01:29:08 #59
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84260044
quote:
Op maandag 19 juli 2010 21:13 schreef Mercer het volgende:

[..]

Dat is cynisch, raad ik zo...
Nee joh.

Alles gaat prima. Kijk maar naar IBM nabeurs
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84260211
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 01:29 schreef JimmyJames het volgende:

[..]

Nee joh.

Alles gaat prima. Kijk maar naar IBM nabeurs
Single stock futures hebben we niks aan nevermind
  dinsdag 20 juli 2010 @ 01:44:45 #61
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84260274
Tupperware dan?
Please Move The Deer Crossing Sign
  dinsdag 20 juli 2010 @ 10:19:32 #62
183595 Lente_ninja
They never saw it coming
pi_84264627
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 15:18 schreef edikt het volgende:

[..]

Deep ITM? Amerikaanse dan zeker?
Even kort door de bocht: stel dat dat aandeel ABC op 50 euro staat, en je kan kiezen tussen een put van 2 euro met een strike van 45, of een put van 10 euro met een strike van 59.

- Put 1 heeft zich volgezogen met tijd en verwachtingswaarde en zal pas insintrieke waarde gaan opbouwen bij een koers van 45 - 2 = 43 of lager. Huidige koers zal dus 7 punten moeten zakken.
- Put 2 bestaat al voor een groot deel uit insintrieke waarde en zal al winst maken bij een koers van 59 - 10 = 49 euro. Koers hoeft nu maar 1 punt te zakken.

Snappie?

[ Bericht 3% gewijzigd door Lente_ninja op 20-07-2010 10:51:37 ]
pi_84268357
Het lijkt erop dat we komende dagen omlaag gaan. De zwakte van de bounce en op lager volume gisteren voorspelt niet veel goeds.
pi_84273523
Mensen die denken dat TA niet werkt, weten niet hoe het werkt en waar het op gebaseerd is (behaviour).
pi_84283956
Mensen die denken dat TA werkt, denken dat 'behaviour' voorspelbaar is.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 20:00:25 #66
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_84286992
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 18:39 schreef edikt het volgende:
Mensen die denken dat TA werkt, denken dat 'behaviour' voorspelbaar is.
Dat moeten welhaast linkse traders zijn want die roepen steeds dat de geschiedenis (ww2) zich weer herhaalt.
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
pi_84287310
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 20:00 schreef Opa2012 het volgende:

[..]

Dat moeten welhaast linkse traders zijn want die roepen steeds dat de geschiedenis (ww2) zich weer herhaalt.
Durf jij het tegendeel te beweren? Iedere keer dat er weer een bubbel ontstaat herhaalt de geschiedenis zich op kleine schaal imho. En laat politiek er alstjeblieft buiten dit forum.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 20:09:04 #68
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84287338
Weet iemand goede reverse trackers?
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84287584
BSX
  dinsdag 20 juli 2010 @ 20:22:10 #70
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84287932
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 20:15 schreef tony_clifton- het volgende:
BSX
edit gevonden.

mercer: http://www.euronext.com/t(...)5.html?selectedMep=1

Voor vandaag staat hij op +0.22%

maar de index die hij omgekeerd moet tracken deed: -0.28%

Dus het werkt niet 1 op 1?

[ Bericht 24% gewijzigd door JimmyJames op 20-07-2010 20:30:46 ]
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84288081
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 20:15 schreef tony_clifton- het volgende:
BSX

Boston Scientific Corporation is a developer, manufacturer and marketer of medical devices that are used in a range of interventional medical specialties
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 20 juli 2010 @ 20:39:42 #72
862 Arcee
Look closer
pi_84288859
WS ziet weer groen.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84294261
Hij verschilt inderdaad af en toe, ik denk vooral vanwege het volume. Maar hij wordt ook in Parijs verhandelt en Parijs sluit vroeger .

In ieder geval is de liquiditeit niet problematisch - zelf nog geen problemen mee ondervonden in ieder geval.
pi_84318402
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 20:00 schreef Opa2012 het volgende:

[..]

Dat moeten welhaast linkse traders zijn want die roepen steeds dat de geschiedenis (ww2) zich weer herhaalt.
ja die duitsers toch weer he
  woensdag 21 juli 2010 @ 17:33:28 #76
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84321774
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 22:21 schreef tony_clifton- het volgende:
Hij verschilt inderdaad af en toe, ik denk vooral vanwege het volume. Maar hij wordt ook in Parijs verhandelt en Parijs sluit vroeger .

In ieder geval is de liquiditeit niet problematisch - zelf nog geen problemen mee ondervonden in ieder geval.
Ik kan de grafieken nergens over elkaar heen leggen om echt te vergelijken (of het spiegelbeelden zijn)
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84322119
Als je de grafiek op google finance opzoekt en over elkaar legt met .INX zie je eigenlijk wel dat de tracker een beetje zachter beweegt dan de S&P. Eigenlijk wel veel zie ik net. Anyway, ik zie 't toch op iets langere termijn en opties zijn mijn ding niet zo dus .

http://www.google.com/finance?q=EPA:BSX
pi_84322229
quote:
Wowa daar viel heel wat in te traden!! Wat een sprongen zeg!
pi_84322846
Uhu - koop aan 45 verkoop aan 48 werkt al een tijdje meer dan behoorlijk .
  woensdag 21 juli 2010 @ 18:24:26 #80
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84323390
toch gevonden (had ook niet echt gezocht)

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=BSX:FP#chart

en dan in het vakje add a comparison 'SX5E:IND'.

Er is iets raars aan de hand als je het over één jaar tijd vergelijkt.

De index wint circa 5% dus zou de tracker 5% moeten verliezen zou je denken. Deze verliest echter circa 15%.

Het zal wel met de futures te maken hebben. Dat het doorrollen geld kost.

Ik hou het dus maar bij opties voorlopig.
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84323433
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 20:09 schreef JimmyJames het volgende:
Weet iemand goede reverse trackers?
Kun je de tracker die je omgekeerd wilt volgen, niet net zo goed short sellen ?
  woensdag 21 juli 2010 @ 18:28:03 #82
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84323502
quote:
Op woensdag 21 juli 2010 18:26 schreef jaco het volgende:

[..]

Kun je de tracker die je omgekeerd wilt volgen, niet net zo goed short sellen ?
Ik heb nog niet geleerd hoe dat precies werkt.

Je betaalt toch rente als je iets short?
Please Move The Deer Crossing Sign
  woensdag 21 juli 2010 @ 21:13:33 #83
188734 Revolution-NL
VOC Mentaliteit
pi_84329792
Fasten your seatbelts! De VS gaat in het rood.
pi_84332368
Heeft weinig invloed op EUR/USD imho.
  Moderator donderdag 22 juli 2010 @ 01:35:31 #85
236264 crew  capricia
pi_84341584
Ben vanavond bij mijn beleggingsclubje geweest en ze voorspellen het volgende:
Korte termijn top 330. Steun op 310. Nog steeds zijwaarts dus.
In 2010 / 2011 dalende trend. Eerst richting 300. Dan 290, 270 etc.

Ik ben benieuwd!
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 22 juli 2010 @ 11:04:42 #86
862 Arcee
Look closer
pi_84348153
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 01:35 schreef capricia het volgende:
Korte termijn top 330.

We staan nu op 331.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  donderdag 22 juli 2010 @ 15:04:04 #87
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_84357339
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 01:35 schreef capricia het volgende:
Ben vanavond bij mijn beleggingsclubje geweest en ze voorspellen het volgende:
Korte termijn top 330. Steun op 310. Nog steeds zijwaarts dus.
In 2010 / 2011 dalende trend. Eerst richting 300. Dan 290, 270 etc.

Ik ben benieuwd!
Kwamen ze net van een berg af toen ze dat voorspelden of was dat na een of ander goddelijk ritueel en barstte je niet in hard lachen uit toen ze uitgesproken waren? Alleen al om zoiets te mogen meemaken is natuurlijk al een lidmaatschap waard.
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
  donderdag 22 juli 2010 @ 15:24:19 #88
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84358160
Ik denk toch weer naar 300.
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84358200
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 15:04 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Kwamen ze net van een berg af toen ze dat voorspelden of was dat na een of ander goddelijk ritueel en barstte je niet in hard lachen uit toen ze uitgesproken waren? Alleen al om zoiets te mogen meemaken is natuurlijk al een lidmaatschap waard.
pi_84359534
De bulls winnen het vandaag iig.
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 22 juli 2010 @ 16:02:49 #91
862 Arcee
Look closer
pi_84359638
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 11:04 schreef Arcee het volgende:
We staan nu op 331.


334 al, gaat lekker.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  donderdag 22 juli 2010 @ 16:04:00 #92
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_84359685
Ik heb de laatste tijd alleen nog maar Arcelor Mittal gekocht/verkocht en steeds weer opnieuw
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_84360346
Dit slaat nergens meer op, de ene dag openen we op 319, volgende dag staan we al weer op 334 ach, over een week staan we weer op de 305, wedden?
pi_84360375
LXIV hoeveel premie is er trouwens al uit jouw short strangle gelopen?
  donderdag 22 juli 2010 @ 16:30:26 #95
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84360827
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 15:59 schreef Dalliance het volgende:
De bulls winnen het vandaag iig.
duidelijk.

omhoog tot de volgende aflevering in de sovereign debt saga.
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84361731
Hier wordt ik nu eens vrolijk van!
http://www.google.com/finance?q=NASDAQ:DSTI
BEP is wel tegen de 8 maar hey, we gaan vooruit
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 22 juli 2010 @ 16:50:40 #97
862 Arcee
Look closer
pi_84361807
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 16:19 schreef TeringHenkie het volgende:
Dit slaat nergens meer op, de ene dag openen we op 319, volgende dag staan we al weer op 334 ach, over een week staan we weer op de 305, wedden?


Om daarna weer naar 325 te gaan.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  donderdag 22 juli 2010 @ 16:52:21 #98
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_84361906
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 16:49 schreef tony_clifton- het volgende:
Hier wordt ik nu eens vrolijk van!
http://www.google.com/finance?q=NASDAQ:DSTI
BEP is wel tegen de 8 maar hey, we gaan vooruit
Pennystock stuiptrekkingen?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 22 juli 2010 @ 16:53:59 #99
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84361973
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 16:49 schreef tony_clifton- het volgende:
Hier wordt ik nu eens vrolijk van!
http://www.google.com/finance?q=NASDAQ:DSTI
BEP is wel tegen de 8 maar hey, we gaan vooruit
Zo daar heb je een mooie winst gemaakt.

Of is BEP = buy entry point? In that case

[ Bericht 17% gewijzigd door JimmyJames op 22-07-2010 17:01:20 ]
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84362450
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 16:53 schreef JimmyJames het volgende:

[..]

Zo daar heb je een mooie winst gemaakt.

Of is BEP = buy entry point? In that case

it is

Buy Entry Point of Break Even Price, you name it .
pi_84362654
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 16:52 schreef Perrin het volgende:

[..]

Pennystock stuiptrekkingen?
Dat aandeel heeft idd veel stuiptrekkingen gehad, maar misschien is 't deze keer wel iets duurzamer. Ze hadden jaren een veelbelovende technologie bijna klaar op papier. Nu blijken ze effectief tot productie over te gaan gaan in Azië.

Maar 't kan net zo goed binnen een paar dagen terugvallen natuurlijk.
pi_84364898
Dat gaat nog wel richting de 340. Mede door de zonnedans morgengavond ( stresstest resultaten ).
Want de input/soft-scenario's die in de test zijn gegaan wekken natuurlijk weer het volste vertrouwen in de EU bankensector. Vandaag nog een artikel gelezen dat de Spaanse banken de test hebben doorstaan d.m.v een truc waarin reddingshulp EU zit.

http://www.rtl.nl/(/finan(...)dingshulp_Spanje.xml

Dan weet ik genoeg
pi_84364915
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 17:04 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
it is
dat is wel minder
pi_84365778
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 17:04 schreef tony_clifton- het volgende:

[..]


it is

Buy Entry Point of Break Even Price, you name it .
Van die bleeders. Zo'n fout heb ik pre-crisis ook eens gemaakt met de ethanol hype.
pi_84368506
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 18:27 schreef Dalliance het volgende:

[..]

Van die bleeders. Zo'n fout heb ik pre-crisis ook eens gemaakt met de ethanol hype.
Heyhey, fout, weluitgedachte beleggingsstrategie ja .

Mnee maar idd... caught a falling knife... is idd ni zo goed .

Was een soort loterij-ticketje, dat wist ik al van in het begin...
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 18:00 schreef Mercer het volgende:

[..]

dat is wel minder
Heb er bijgevolg wel eentje in pf die 110% op één dag doet . Nu jij


Damn zeg, sorry voor de flauwekul, heb energie teveel, ga ff uitwaaien in de kroeg
  donderdag 22 juli 2010 @ 21:20:08 #106
306926 Verburg_K
tropenjaren
pi_84372554
Het meest bijzondere vind ik wel dat de minister van Volksgezondheid uit de directiekamer van Achmea komt, dus de zorgmaffia zit nu in de regering
pi_84372671
Waarom komen al die users vandaan? Normaal hebben we maar een paar vaste posters hier, nu komt opeens iedereen aanzetten met vage theorieën en voorspellingen
  donderdag 22 juli 2010 @ 21:28:37 #108
306926 Verburg_K
tropenjaren
pi_84372954
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 21:22 schreef TeringHenkie het volgende:
Waarom komen al die users vandaan? Normaal hebben we maar een paar vaste posters hier, nu komt opeens iedereen aanzetten met vage theorieën en voorspellingen
Het meest bijzondere vind ik wel dat de minister van Volksgezondheid uit de directiekamer van Achmea komt, dus de zorgmaffia zit nu in de regering
pi_84373012
quote:
Aargh niet dat Aziatische wijf van BBTV, zij is zó irritant (zó Amerikaans)
  donderdag 22 juli 2010 @ 21:31:20 #110
306926 Verburg_K
tropenjaren
pi_84373086
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 21:29 schreef TeringHenkie het volgende:

[..]

Aargh niet dat Aziatische wijf van BBTV, zij is zó irritant (zó Amerikaans)
lekker ding juist.
ze zal maar tussen je lakens liggen in haar blote kont
Het meest bijzondere vind ik wel dat de minister van Volksgezondheid uit de directiekamer van Achmea komt, dus de zorgmaffia zit nu in de regering
pi_84373127
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 21:22 schreef TeringHenkie het volgende:
Waarom komen al die users vandaan? Normaal hebben we maar een paar vaste posters hier, nu komt opeens iedereen aanzetten met vage theorieën en voorspellingen
Ik lurk meestal alleen.
"Underestimate me, I'll take advantage of it"
pi_84373160
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 21:31 schreef Verburg_K het volgende:

[..]

lekker ding juist.
ze zal maar tussen je lakens liggen in haar blote kont
Dan liever Deirdre
pi_84376975
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 19:53 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
Heb er bijgevolg wel eentje in pf die 110% op één dag doet . Nu jij
Goedzo, daarom is spreiden ook belangrijk.
pi_84377678
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 22:51 schreef Mercer het volgende:

[..]

Goedzo, daarom is spreiden ook belangrijk.
Ik zit eigenlijk vooral cash . Gezien het huidige klimaat is het meer gokken ten opzichte van een jaar geleden. Heb wel nog een aanzienlijk bedrag in een biotechbedrijf zitten, maar voor de rest niets meer.

De waarde van die solar-aandelen was nog maar een paar honderd euro dus te laag om mee te verkopen. Death or glory
pi_84380382
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 23:06 schreef tony_clifton- het volgende:
Heb wel nog een aanzienlijk bedrag in een biotechbedrijf zitten, maar voor de rest niets meer.
Welke? Galapagos?
pi_84384304
Trouwens, wat is er met beursvloer gebeurd?

Ooit liep het lekker, topics werden rap gevuld met speculaties over Aegon-olifantje en PPT. Turbo's vlogen je om oren, gekrijs van Pberends.

Nu is het vooral suf navelstaarderij naar AEX: hij staat nu 327! Staat nu 326! Hij is rood!
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 23 juli 2010 @ 02:09:42 #117
862 Arcee
Look closer
pi_84384352
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 02:06 schreef BigPimp het volgende:
Trouwens, wat is er met beursvloer gebeurd?


Geen zwarte dagen meer.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84384576
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 02:06 schreef BigPimp het volgende:
Trouwens, wat is er met beursvloer gebeurd?

Ooit liep het lekker, topics werden rap gevuld met speculaties over Aegon-olifantje en PPT. Turbo's vlogen je om oren, gekrijs van Pberends.

Nu is het vooral suf navelstaarderij naar AEX: hij staat nu 327! Staat nu 326! Hij is rood!
Owja Aegon olifantje, dat waren tijden het schijnt trouwens dat op sommige beurzen marketmakers wel degelijk kunnen zien welke partijen er aan het bieden zijn
  vrijdag 23 juli 2010 @ 02:55:09 #119
74484 flyguy
Full of Dutch Courage
pi_84384952
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 02:09 schreef Arcee het volgende:

[..]



Geen zwarte dagen meer.
Mensen voor wie het uit maakt of het omhoog of omlaag gaan doen het fout. Er is altijd geld te verdienen
The more debt, the better
pi_84385332
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 02:55 schreef flyguy het volgende:

[..]

Mensen voor wie het uit maakt of het omhoog of omlaag gaan doen het fout. Er is altijd geld te verdienen
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 23 juli 2010 @ 10:35:28 #121
862 Arcee
Look closer
pi_84389726
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 02:55 schreef flyguy het volgende:
Mensen voor wie het uit maakt of het omhoog of omlaag gaan doen het fout. Er is altijd geld te verdienen


En te verliezen, vooral als het omlaag gaat.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_84392497
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 23:51 schreef BigPimp het volgende:

[..]

Welke? Galapagos?
Nop

Er is maar een logische keuze KT eigenlijk.

http://www.thrombogenics.com

Zie news en pipeline.

[ Bericht 6% gewijzigd door tony_clifton- op 23-07-2010 12:06:07 ]
pi_84392621
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 10:35 schreef Arcee het volgende:

[..]



En te verliezen, vooral als het omlaag gaat.
Ik verlies vooral als het omhoog gaat . Staat wel geen vervaldatum/stoploss op dus çava voor mij .
pi_84394101
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 11:57 schreef tony_clifton- het volgende:
Nop

Er is maar een logische keuze KT eigenlijk.

http://www.thrombogenics.com

Zie news en pipeline.
Interessante pipeline.

Je BEP hierin is 8 euro? Evt. aankoop in m'n portefeuille vind ik niet verstandig zo, vanaf januari 2009 is de koers al meer dan verdubbeld. .
pi_84394209
Ik denk dat ik het hier wel mee eens kan zijn. Ik wacht lekker totdat de "pleuris" weer uitbreekt.
  vrijdag 23 juli 2010 @ 12:47:32 #126
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_84394270
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 12:42 schreef BigPimp het volgende:

[..]

Interessante pipeline.

Je BEP hierin is 8 euro? Evt. aankoop in m'n portefeuille vind ik niet verstandig zo, vanaf januari 2009 is de koers al meer dan verdubbeld. .
Dat dacht ik ook bij Galapagos, begin 2009 toen ze na een verdubbeling op 6 euro stonden.
Staat inmiddels op 11 euro... Een verdubbeling zegt dus niks.
pi_84394435
Mijn BEP van THR ligt iets hoger, 8 hoorde bij dat aandeel dat gisteren ontplofte. (en waarschijnlijk vandaag weer crasht).

Over de verdubbeling van THR; je moet naar het potentieel kijken dat nog over is. Veel biotechbedrijven worden als riskant bestempeld en waren daardoor ook dieper teruggezakt door de crisis.
Ik heb laatst nog aan 15 euro bijgekocht bijvoorbeeld omdat ik vind dat er redenen zijn waarom het nog significant hoger zou kunnen.


Maar is ook absoluut geen beleggingsadvies ofzo hoor!
pi_84394659
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 12:47 schreef Lemans24 het volgende:

[..]

Dat dacht ik ook bij Galapagos, begin 2009 toen ze na een verdubbeling op 6 euro stonden.
Staat inmiddels op 11 euro... Een verdubbeling zegt dus niks.
Heb je ze nog?
Ik heb de indruk dat 't wel een stabiel aandeel is - het nieuws rond parnerships/mijlpaalbetalingen blijft toch aanhouden.

Momenteel zit ik cash omdat ik op die manier mijn winst vastspijker en binnen bepaalde tijd dan vanaf nul kan herbeginnen, daar ik 't momenteel niet vertrouw. GLPG is een aandeel dat ik sowieso terugkoop als ze op deze manier verder doen.
pi_84395007
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 22:51 schreef Mercer het volgende:

[..]

Goedzo, daarom is spreiden ook belangrijk.
O zeg, dat was niet klootzakkerig bedoelt hoor, gewoon omdat het best is dat een aandeel verdubbelt na eerst 90% gezakt te zijn
pi_84395254
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 13:08 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
O zeg, dat was niet klootzakkerig bedoelt hoor, gewoon omdat het best is dat een aandeel verdubbelt na eerst 90% gezakt te zijn
Ik vind het knap dat je het volgehouden hebt en leuk dat jij ook verder kijkt dan aex aandelen!! Maar het is wel ja!

[ Bericht 2% gewijzigd door Mercer op 23-07-2010 13:21:31 ]
pi_84395584
Nabeurs trouwens uitslag stresstests. Ben benieuwd wat dat gaat worden!
pi_84395948
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 21:29 schreef TeringHenkie het volgende:

[..]

Aargh niet dat Aziatische wijf van BBTV, zij is zó irritant (zó Amerikaans)
Al die dames van BBTV mogen echt wel even langskomen en een beschuitje komen eten hoor. Leuke dames en ook best gezellig. Mocht je ooit in Londen komen en eventueel naar een event van BB in Londen gaan kun je er toevallig een paar tegenkomen.

Of mocht je straks aan het werk gaan waar je ook BB terminals hebt kun je ook met ze chatten tijdens de live uitzendingen. Gewoon beetje klooien. De meesten zijn daar wel voor in Zouden ze bij het NOS ook moeten doen
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_84396126
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 13:24 schreef Mercer het volgende:
Nabeurs trouwens uitslag stresstests. Ben benieuwd wat dat gaat worden!
Ik ben persoonlijk van mening dat er heel wat gefoefeld is om 't allemaal zo positief mogelijk te laten uitschijnen.
Ben echt geen conspiracy-aanhanger maar 't is nu eenmaal de gang van zaken in de economische wereld helaas...
Ook voor de politiek is nieuwe onrust ongewenst - het lijkt dat ze willen dat de huidige koersen stand houden.


Ben wel voorstander van het opsplitsen van banken in een particulier en een corporate finance gedeelte daarom.
pi_84399721
Lekker op vakantie maar lees stiekem mee. En ben benieuwd naar de stresstests en hoe de markt erop reageert. Market makers kunnen idd wel degelijk herkennen welke partij welke trade maakt. Zo is mij laatst verteld toen ik bij een market maker op bezoek was.
Die Aziatische Bloomberg chick. Hoe heet ze ook alweer?
pi_84400805
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 15:46 schreef Noin het volgende:
Het zouden opties voor 10 jaar moeten zijn heb ik begrepen.
Maar ik ken het bedrijf een beetje en ik denk dat het aandeel nu redelijk aan de top staat.
Ik verwacht dat het eerder naar 10 euro gaat dan naar 30.
Heb besloten het maar niet te doen.
Kijk eens aan, van een werknemer bij ASML zelf.
  vrijdag 23 juli 2010 @ 15:33:59 #136
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_84400857
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 12:58 schreef tony_clifton- het volgende:

[..]

Heb je ze nog?
Ik heb de indruk dat 't wel een stabiel aandeel is - het nieuws rond parnerships/mijlpaalbetalingen blijft toch aanhouden.
Ja, ik heb ze nog. De laatste weken gaat het stabiel omhoog, ik ben benieuwd naar de halfjaarcijfers (op 6 augustus).
  vrijdag 23 juli 2010 @ 16:16:18 #137
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84402479
China Banks Said to See Risks in 23% of $1.1 Trillion Public-Project Loans

link

Als de Chinese economie werkelijk in de problemen raakt, verwacht ik toch wel een giga daling
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84402524
quote:
KPN

Koers-winstverhouding 2009 8,93
Koers-winstverhouding 2010 8,01*
Weet iemand hoe het zit met de vooruitzichten voor KPN? Zelfs in dit huidige markt is dit toch wel een aantrekkelijke K/W ratio!
  vrijdag 23 juli 2010 @ 16:29:21 #139
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84403016
Defensief aandeel. Kan weinig raars mee gebeuren. De Europese peers worden ook laag gewaardeerd. France Telecom bijv.
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84406215
Nog 5 minuten voordat de zonnedans begint
  vrijdag 23 juli 2010 @ 17:57:52 #141
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84406327
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 17:54 schreef RobertKunath het volgende:
Nog 5 minuten voordat de zonnedans begint
Alle banken zullen de test wel halen. Of misschien een paar onbenullige bankjes laten falen voor de 'credibility'
Please Move The Deer Crossing Sign
  vrijdag 23 juli 2010 @ 18:16:22 #142
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84406963
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_84407284
quote:
Hopelijk worden de uitslagen niet al te groot.. met andere woorden; hopelijk hechten beleggers niet "al" te veel waarde aan zo'n test. Heel de beleggersportefeuille/exposure van de banken wordt met rust gelaten. Er is nog steeds een reële kans dat Griekenland moet gaan onderhandelen over de terugbetaling. Nou vallen dit soort scenario´s natuurlijk moeilijk te testen maar nu wordt het totaal achterwegen gelaten.

Dit is puur een daad om weer wat onzinnig vertrouwen te winnen. `maximale transparantie` ammehoelah
  vrijdag 23 juli 2010 @ 18:29:25 #144
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_84407380
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 18:26 schreef RobertKunath het volgende:

Dit is puur een daad om weer wat onzinnig vertrouwen te winnen. `maximale transparantie` ammehoelah
Zou je denken?

Ze hebben gewoon het trukje van Geithner afgekeken.

http://www.businessinside(...)s-were-a-joke-2010-7
Please Move The Deer Crossing Sign
  vrijdag 23 juli 2010 @ 19:08:52 #145
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_84408788
7 gezakten, waarvan 5 Spaanse Spaarbanken. Waarom juist de spaarbanken, die doen toch aan de meest basale manier van bankieren?

trouwens, leuke opmerking van iemand onder het artikel op ww.elpais.es :
quote:
Mi economía tampoco pasa el test de resistencia, me ayudarán con decenas de miles de euros que necesito ??
Ofwel: "Mijn economie doorstaat de stresstest ook niet, willen jullie me nu steunen met enkele tienduizenden euro's die ik nodig heb?"
pi_84408844
Stress test, de naam alleen al. .
  vrijdag 23 juli 2010 @ 19:15:57 #147
78918 SeLang
Black swans matter
pi_84409064
quote:
Op donderdag 8 juli 2010 15:04 schreef JimmyJames het volgende:
Zou de extreem lage rente kunnen betekenen dat beleggers veel hogere P/E's accepteren?
Dit is iets wat door zo'n beetje elke financiële "expert" wordt beweerd ("FED model") maar het wordt niet bevestigd door historische data. Als je een verband zou willen zien tussen rente en waardering, dan is het vooral dat de laagste waarderingen zijn opgetreden bij zeer hoge of juist relatief lage rente. Eigenlijk is dat best rationeel te verklaren: zowel zeer hoge als zeer lage rente zijn indicaties dat er iets mis is.



Verder is het idee dat lage rente hoge P/E's rechtvaardigt sowieso flawed imo. De redenering is dat als er lagere rendementen te halen zijn op obligaties e.d. men ook lagere rendementen (=hoge P/E) accepteert op aandelen. Maar dat gaat voorbij aan het feit dat de risicos op aandelen toenemen bij een hogere P/E. Het is dan maar de vraag of een paar % mogelijk extra rendement het risico van tientallen procenten kapitaalverlies waard is. Dit is precies de situatie waarin we momenteel ook zitten.

( Even een late reactie want ik was op vakantie )
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_84410626
quote:
Op vrijdag 23 juli 2010 19:15 schreef SeLang het volgende:

( Even een late reactie want ik was op vakantie )
Nog avonturen beleefd of foto's geschoten?

Volgens recente berichtgeving potten veel ondernemingen momenteel grote hoeveelheden geld op doordat er niets te investeren valt en ze eerder in de crisis ook veel personeel(slasten) hebben weggewerkt. Daar moeten haast wel interessante dividenduitkering uit gaan voortkomen. Zou er een eenvoudige manier zijn om daar optimaal van te profiteren - e.g. een fonds dat gespecialiseerd is in het voorspellen van hoger-dan-verwachte uitkeringen?
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 23 juli 2010 @ 21:40:15 #149
862 Arcee
Look closer
pi_84414992
S&P boven 1100.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 23 juli 2010 @ 22:12:57 #150
862 Arcee
Look closer
pi_84416465
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 01:35 schreef capricia het volgende:
Ben vanavond bij mijn beleggingsclubje geweest en ze voorspellen het volgende:
Korte termijn top 330. Steun op 310. Nog steeds zijwaarts dus.
In 2010 / 2011 dalende trend. Eerst richting 300. Dan 290, 270 etc.

Ik ben benieuwd!


Betekent de 337 van vandaag ook al iets voor die voorspelling?
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')