quote:Op woensdag 14 juli 2010 20:31 schreef Jane het volgende:
Al 8 posts en niemand heeft FOK! nog genoemd?
Fok!quote:Op woensdag 14 juli 2010 20:31 schreef Jane het volgende:
Al 8 posts en niemand heeft FOK! nog genoemd?
QFTquote:Op woensdag 14 juli 2010 20:35 schreef Joe-Momma het volgende:
Had ik haar maar nooit ontmoet!!!
Wat leuk voor je! ik gun het je zo!quote:Op woensdag 14 juli 2010 20:32 schreef Mixende_match het volgende:
Pretpark (15) anderhalf jaar gehad
en in discotheek (14 denk ik) voor het eerst, en toen we echt zoende enz ook in discotheek (17)en nu gaan we saampjes wonen!
15 in het pretpark, 14 in de discotheek en nog 17 meer in de discotheekquote:Op woensdag 14 juli 2010 20:32 schreef Mixende_match het volgende:
Pretpark (15) anderhalf jaar gehad
en in discotheek (14 denk ik) voor het eerst, en toen we echt zoende enz ook in discotheek (17)en nu gaan we saampjes wonen!
ja tot ze weer iemand zoals jij ontmoet op een feestje en dan is ze van hem!quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:22 schreef SolidasRock het volgende:
Feestje ontmoette ik mijn huidige vriendin die toen bezet was. Nu is ze van mij
net wat ik dachtquote:Op donderdag 15 juli 2010 10:32 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
ja tot ze weer iemand zoals jij ontmoet op een feestje en dan is ze van hem!
OT: overal en nergens
Hoeft niet per se.quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:32 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
ja tot ze weer iemand zoals jij ontmoet op een feestje en dan is ze van hem!
Jouw vriendin die je overal en nergens ontmoet ontmoet op haar beurt weer iemand anders overal en nergens en dan is ze van hem.quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:32 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
ja tot ze weer iemand zoals jij ontmoet op een feestje en dan is ze van hem!
OT: overal en nergens
quote:Op donderdag 15 juli 2010 11:03 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Jouw vriendin die je overal en nergens ontmoet ontmoet op haar beurt weer iemand anders overal en nergens en dan is ze van hem.
Jah eh, net zo dom als je opmerking he?
werk en prive houd ik altijd strikt gescheiden. 1x kwam mijn vriendin op werk kijken en toen bleek dat ik op werk een totaal ander persoon ben als thuis en ik wist mij zowel tegenover mijn vriendin als tegenover mijn collega's geen houding meer te geven.quote:
Ze was zelfs gedurende de relatie ruim 5 jaar mijn collega, nooit geen probleem geweest.quote:Op donderdag 15 juli 2010 16:07 schreef tsjas het volgende:
[..]
werk en prive houd ik altijd strikt gescheiden. 1x kwam mijn vriendin op werk kijken en toen bleek dat ik op werk een totaal ander persoon ben als thuis en ik wist mij zowel tegenover mijn vriendin als tegenover mijn collega's geen houding meer te geven.
Dus werk moet lekker werk blijven en prive lekker prive. Voor mij dan.
nummer 4 was zeg maar wowquote:Op donderdag 15 juli 2010 16:23 schreef GlenSpey het volgende:
1 via een profielensite. Was een voorloper van hyves en een slap aftreksel van cu2. Site bestaat inmiddels niet meer maar was toch wel grappig.
De volgende ontmoette ik via een chatsite waar ik tijdenlang op heb gezeten. Pas na anderhalf jaar chatten voor het eerst ontmoet en toen ontstond er iets
Nummer 3 tijdens een meeting. Ze had een vriend op dat moment maar toch stonden we op het eind te zoenen. De sloerie
Nummer 4 was via ehm... world of warcraft![]()
En de meest recente kwam van een datingsite af.
Allemaal via internet dus, en daar schaam ik me niet voor
Ach, als sommige mensen het niet IRL lukt, dan zou ik mij in jouw geval niet schamen. Ugly people need love too...quote:Op donderdag 15 juli 2010 16:23 schreef GlenSpey het volgende:
Allemaal via internet dus, en daar schaam ik me niet voor
Ja, preciesquote:Op donderdag 15 juli 2010 16:48 schreef Poepoog het volgende:
Ach, als sommige mensen het niet IRL lukt, dan zou ik mij in jouw geval niet schamen. Ugly people need love too...
quote:
Alles wat hij noemt is toch pas iets geworden toen er een werkelijke ontmoeting was? Of maakt het bij wijze van spreken na vijfentwintig jaar huwelijk nog uit dat je elkaar niet in de kroeg bent tegengekomen?quote:Op donderdag 15 juli 2010 16:48 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Ach, als sommige mensen het niet IRL lukt
Als dat contact zich uitsluitend had beperkt tot internet en niet verder dan dat, dàn had je een punt.quote:Op donderdag 15 juli 2010 16:48 schreef Poepoog het volgende:
Ach, als sommige mensen het niet IRL lukt, dan zou ik mij in jouw geval niet schamen.
En hoe komen die gesprekken opgang dan op van die vage plekkenquote:Op donderdag 15 juli 2010 15:38 schreef jennk het volgende:
Bij albertheijn op de parkeerplaats, hahah
Hoe deed je het echte werk dan, hoe benaderde je die meisjes?quote:Op woensdag 21 juli 2010 02:29 schreef Under_Score het volgende:
vereniging waar we allebij bij zaten, maar het echte werk gebeurde tijdens het uitgaan.
we leken wel bij elkaar te passen, dus tijdens uitgaan vragen of ze zin had in een gezellig avond met mij. 3 jaar samen mee geweest.quote:Op woensdag 21 juli 2010 04:37 schreef Futureone het volgende:
Hoe deed je het echte werk dan, hoe benaderde je die meisjes?
Ja maar ik bedoel je zag haar op de parkeerplaats en toen?quote:Op woensdag 21 juli 2010 04:44 schreef Under_Score het volgende:
[..]
we leken wel bij elkaar te passen, dus tijdens uitgaan vragen of ze zin had in een gezellig avond met mij. 3 jaar samen mee geweest.
nee, zag haar op een vereniging, vond haar leuk, later kwam ik haar tijdens het uitgaan tegen en heb er werk van gemaakt. uiteindelijk met succes.quote:Op woensdag 21 juli 2010 04:51 schreef Futureone het volgende:
[..]
Ja maar ik bedoel je zag haar op de parkeerplaats en toen?
Aah, oke leuk!quote:Op woensdag 21 juli 2010 04:57 schreef Under_Score het volgende:
[..]
nee, zag haar op een vereniging, vond haar leuk, later kwam ik haar tijdens het uitgaan tegen en heb er werk van gemaakt. uiteindelijk met succes.
quote:Op woensdag 21 juli 2010 04:25 schreef Remco05 het volgende:
Collegezaal - ze vroeg of ik naast haar wilde zitten en ik zei alleen als je daarna met mij uit eten gaat. We zijn nu meer dan een jaar samen.
23
Net zolang trollen tot iemand je stoer vindt.quote:Op donderdag 22 juli 2010 18:43 schreef Pizzakoppo het volgende:
beschrijf is hoe een fok relatie ontstaat
Ja,quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:55 schreef nederland_kampioen het volgende:
[..]
Hij liet zijn piemol zien en je was gelijk verkocht?
gokje, je bent student...quote:Op maandag 2 augustus 2010 12:20 schreef Hexagon het volgende:
Vriendin 1. Op de middelbare school bij een schoolfeest
Vriendin 2. Bij studentenvereniging
Vriendin 3. Bij een intro waar we beide vrijwilliger waren
Vriendin 4 (huidige vriendin) Bij studentenvereniging (was meegenomen door een vriendin van haar die lid is)
Als je dit leest en je staat er niet even meer dan 1 seconde bij stil, klinkt dit zoooooooooooooooooo foutquote:
oh en ik vergat mijn studentenvereniging Catenaquote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:48 schreef Godshand het volgende:
Studentenhuis
Ilse chat
Paiq
cu2.nl
kroeg de WW
quote:Op woensdag 14 juli 2010 20:57 schreef Kluupkluup het volgende:
Mijn vriendin was eerst mijn huisgenootje
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |