En tussen de 20 en 25?quote:Op maandag 12 juli 2010 21:16 schreef DuchessX het volgende:
[ afbeelding ]
Ik krijg toch een beetje twijfels aan de capaciteiten van de thuiswoner als hij/zij ouder dan 30 is
25quote:Op maandag 12 juli 2010 21:14 schreef trovey het volgende:
Zeker niet over de 30 jaar.Zou zo'n max. 25 jaar aanhouden.
Dat is tegenwoordig vrij normaal, zeker ivm de financiële crisis schijnen jongeren langer thuis te wonen of na hun studie in een andere stad weer terug thuis te gaan wonen.quote:
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:14 schreef JustinK het volgende:
Zolang je nog in de twintiger jaren bent kan het nog. Daarna wordt het echt triest.
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:18 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]
25
Zolang zou ik het ECHT niet uithouden.
Ditquote:Op maandag 12 juli 2010 21:23 schreef Dipkip het volgende:
Bij 25 ga ik me achter de oren krabben en 30 is mijn keiharde kammenieschelewaarom grens.
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:27 schreef -Strawberry- het volgende:
Waarom alleen over mannen? Is het wel acceptabel als een vrouw nog lang thuis woont dan?
Maar Bio, jij compenseert voor ieder mogelijk falen met jouw stralende persoonlijkheid en gigantische peniksquote:Op maandag 12 juli 2010 21:26 schreef Biogarde het volgende:
Nee, eigenlijk is het hier gewoon een pokkebende cq rukbunker.
quote:
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:55 schreef -Strawberry- het volgende:
Want de meeste mensen gaan wel op kamers lijkt me.
Bijna iedereen gaat na de middelbare school bij een vervolgstudie op kamers.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:57 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Zou niet goed zijn voor de arbeidsmarkt
Lui die op kamers gaan is maar een heel klein gedeelte. Weet niet in welke wereld jij leeft?
In dat geval heb ik misschien twee drie leuke praktijkvoorbeelden:quote:Op maandag 12 juli 2010 21:23 schreef Dipkip het volgende:
Bij 25 ga ik me achter de oren krabben en 30 is mijn keiharde kammenieschelewaarom grens.
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:58 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Bijna iedereen gaat na de middelbare school bij een vervolgstudie op kamers.
Althans de mensen die ik ken wel.
Niet iedereen.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:55 schreef -Strawberry- het volgende:
Op kamers, geldt dat nog al als thuis wonen?
Want de meeste mensen gaan wel op kamers lijkt me.
Ik heb het over Uni dan. Ja, je hebt gelijk, ik weet dus niet hoe het gaat na de havo of vmbo.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:00 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Vervolgstudie? Voor een MBO op kamers? Of een HBO? Ik ken werkelijk niemand in m'n directe omgeving die ooit op kamers heeft gezeten (zijn ook allemaal vuilnismannen, zal de garp vast zelf maken).
Groot gedeelte gaat werken, krijgt kind (hebben niet opgelet), vinden een passende studie in eigen woonomgeving of gaan op de bank liggen.
quote:Op maandag 12 juli 2010 22:02 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik heb het over Uni dan. Ja, je hebt gelijk, ik weet dus niet hoe het gaat na de havo of vmbo.
In het eerste geval is die kerel niet al twaalf jaar werkeloos door de crisis en had ie ook al twaalf jaar voor een huurhuis kunnen kiezen. Exit.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:58 schreef Disavowed het volgende:
In dat geval heb ik misschien twee leuke praktijkvoorbeelden:
Het eerste geval betreft een gast van 30 jaar die heel graag een appartement wil kopen en daar ook naar op zoek is, maar voorlopig nog noodgedwongen bij zijn moeder, die nog niet zo lang weduwe is, woont doordat hij door de crisis werkloos is geraakt. Wel helpt hij mee in het huishouden.
Een tweede geval is een gast die samen met zijn vriendin een huis had dat hij zich al amper kon veroorloven en vervolgens voor de zoveelste keer vreemdging. Hierna heeft die vriendin hem verlaten en, omdat hij zijn huis koste wat kost wil behouden, heeft hij zijn ouders gevraagd hun eigen woning op te geven en bij hem te komen wonen op voorwaarde mee te betalen aan de hypotheek. Die ouders hebben daar vrijwel direct mee ingestemd via een notariele akte om niet pardoes het huis uit te kunnen worden gekickt door zoonlief. Die kerel wordt binnenkort dertig.
Dit dus, sommigen studeren erg lang door en vertrekken pas laat uit huis, niets mis mee..quote:Op maandag 12 juli 2010 21:58 schreef KapiteinLangzaam het volgende:
Wanneer je klaar bent met je studie en een baan hebt gevonden is tijd om een leventje op te bouwen ZELFSTANDIG, dat is tenminste hoe ik het wil doen.
Nee, die kerel in het eerste voorbeeld is net een jaar klaar met zijn studie, die op loopafstand van zijn ouderlijk huis werd gegeven.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:05 schreef Dipkip het volgende:
[..]
In het eerste geval is die kerel niet al twaalf jaar werkeloos door de crisis en had ie ook al twaalf jaar voor een huurhuis kunnen kiezen. Exit.
In het tweede geval is het zijn eigen keuze om liever het huis te houden dan zn onafhankelijkheid en ik zit niet te wachten op schoonouders in huis die iedere kreun en stoot kunnen horen. Exit.
Dat zal dan misschien het vrouwelijk perspectief zijn, maar koken en wassen zijn voor mij nou niet echt onderdeel van de geneugten van zelfstandigheid... Ik zeg goed geregeld.quote:
quote:Op maandag 12 juli 2010 22:07 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
Dit dus, sommigen studeren erg lang door en vertrekken pas laat uit huis, niets mis mee..
Maar niet helemaal gezond als je al jaren werkt en al jaren een vaste baan hebt en nog steeds thuis woont als je al 25 of ouder bent.
Waar ik woon zit ook een HBO, maar ik zou sowieso niet in dezelfde stad willen blijven wonen.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:04 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Precies. Gedeelte dat naar een Uni gaat is sowieso kleiner dan klein. We hebben namelijk niet alleen maar doctoren en wetenschappers nodig.
Zelf deed ik HBO om de hoek van de plek waar ik woonde (thuis).
Als je zelfstandig woont moet je ook zelfstandig zijn....dat heet volwassen wordenquote:Op maandag 12 juli 2010 22:07 schreef eleusis het volgende:
[..]
Dat zal dan misschien het vrouwelijk perspectief zijn, maar koken en wassen zijn voor mij nou niet echt onderdeel van de geneugten van zelfstandigheid... Ik zeg goed geregeld.
Ja nou? Ik ben ook gewoon op kamers gegaan in dezelfde stad als waar mn ouders woonden hoor.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:07 schreef Disavowed het volgende:
Nee, die kerel in het eerste voorbeeld is net een jaar klaar met zijn studie, die op loopafstand van zijn ouderlijk huis werd gegeven.
Helaas wel ja, en ik hoop dat daar dit jaar nog verandering in komt.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:14 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ja nou? Ik ben ook gewoon op kamers gegaan in dezelfde stad als waar mn ouders woonden hoor.
Ik zeg niet dat er geen gevallen denkbaar zijn waarbij iemand op zn dertigste nog thuis woont met een goede reden, ik zeg alleen dat ik niet met die gevallen naar bed wil. Er zijn slechtere redenen denkbaar, geef nou maar toe. Of ben jij zelf die kerel?
Dus als je de man van je dromen ontmoet, het helemaal klikt, je echt een serieuze toekomst samen ziet...dump je hem omdat hij nog thuis woont?quote:Op maandag 12 juli 2010 22:14 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ja nou? Ik ben ook gewoon op kamers gegaan in dezelfde stad als waar mn ouders woonden hoor.
Ik zeg niet dat er geen gevallen denkbaar zijn waarbij iemand op zn dertigste nog thuis woont met een goede reden, ik zeg alleen dat ik niet met die gevallen naar bed wil. Er zijn slechtere redenen denkbaar, geef nou maar toe. Of ben jij zelf die kerel?
Mwah dumpen is een beetje kort door de bocht, maar het kan heel wat problemen geven.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:38 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
Dus als je de man van je dromen ontmoet, het helemaal klikt, je echt een serieuze toekomst samen ziet...dump je hem omdat hij nog thuis woont?
wat deze persoon dus zegt...ik vind boven de 25 al echt :" my god" .quote:Op maandag 12 juli 2010 21:14 schreef trovey het volgende:
Zeker niet over de 30 jaar.Zou zo'n max. 25 jaar aanhouden.
Ik zie geen serieuze toekomst op een eerste of tweede date, oftewel op het moment waarop ik er achter kom dat hij nog thuis woont. In de beginfase check je onder andere hoe hij woont, want dat zegt iets over iemand. Nog bij mama wonen op je 30ste is een afknapper. Misschien in 10% van de gevallen geen terechte afknapper, maar ja mondgeur is vast ook te verhelpen, dat wil niet zeggen dat het geen probleem is tijdens de verkenningsfase hmquote:Op maandag 12 juli 2010 22:38 schreef ZodiaX het volgende:
Dus als je de man van je dromen ontmoet, het helemaal klikt, je echt een serieuze toekomst samen ziet...dump je hem omdat hij nog thuis woont?
Oei, mijn moeder belt regelmatig met de vraag of ik kom eten.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:51 schreef MinderMutsig het volgende:
Na je 25e moet je een erg goede reden hebben en na je 30e is het sowieso kansloos. Hoewel mannen die op zichzelf wonen maar hun mammie nog voor zich laten koken en wassen nog een treetje hoger staan op de kansloosladder.
Bij iemand gaan eten is wat anders dan dat jij op de bank zit te zappen, terwijl je moeder in jouw keuken voor jou een prakje opwarmt en meteen ook even de strijk meeneemt.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:06 schreef RealZeus het volgende:
Oei, mijn moeder belt regelmatig met de vraag of ik kom eten.
Wat een dilemma: er wordt gekookt en de vaatwasser wast af of zelf koken en afwassen, maar dan kansloos.![]()
Dan maar kansloos: mijn moeder en zeker mijn stiefvader kookt beter dan ik dus ik zeg geen nee.
Ik kwam laatst een man tegen van 41, leuke vent, goede baan, woonde op zichzelf... en toen vertelde hij dat mama op vaste dagen 2 keer per week langskomt om te koken en dan zijn was meeneemt en gestreken weer terugbracht bij het volgende bezoek..quote:Op maandag 12 juli 2010 22:51 schreef MinderMutsig het volgende:
Na je 25e moet je een erg goede reden hebben en na je 30e is het sowieso kansloos. Hoewel mannen die op zichzelf wonen maar hun mammie nog voor zich laten koken en wassen nog een treetje hoger staan op de kansloosladder.
Nee, dat gebeurt niet. De was en de strijk deed ik zelfs al toen ik nog thuis woonde.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:14 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Bij iemand gaan eten is wat anders dan dat jij op de bank zit te zappen, terwijl je moeder in jouw keuken voor jou een prakje opwarmt en meteen ook even de strijk meeneemt.
Mijn man heeft twee van dat soort in zijn vriendengroep. De ene is 36 en woont nog bij zijn ouders, de ander is 34 en woont op zichzelf maar zijn moeder komt inderdaad ook twee keer in de week langs om bakjes eten in de koelkast te zetten, de was te doen, de badkamer te schrobben en het toilet te poetsen, de ramen te lappen etc. Hij voert geen flikker uit in zijn eigen huis.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:18 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
Ik kwam laatst een man tegen van 41, leuke vent, goede baan, woonde op zichzelf... en toen vertelde hij dat mama op vaste dagen 2 keer per week langskomt om te koken en dan zijn was meeneemt en gestreken weer terugbracht bij het volgende bezoek..Béétje jammer...
Dan ben je als moeder toch ook niet wijs trouwens...
klinkt als een droomventquote:Op maandag 12 juli 2010 21:58 schreef Disavowed het volgende:
[..]
In dat geval heb ik misschien twee drie leuke praktijkvoorbeelden:
Het eerste geval betreft een gast van 30 jaar die heel graag een appartement wil kopen en daar ook naar op zoek is, maar voorlopig nog noodgedwongen bij zijn moeder, die nog niet zo lang weduwe is, woont doordat hij door de crisis werkloos is geraakt. Wel helpt hij mee in het huishouden.
Een tweede geval is een gast die samen met zijn vriendin een huis had dat hij zich al amper kon veroorloven en vervolgens voor de zoveelste keer vreemdging. Hierna heeft die vriendin hem verlaten en, omdat hij zijn huis koste wat kost wil behouden, heeft hij zijn ouders gevraagd hun eigen woning op te geven en bij hem te komen wonen op voorwaarde mee te betalen aan de hypotheek. Die ouders hebben daar vrijwel direct mee ingestemd via een notariele akte om niet pardoes het huis uit te kunnen worden gekickt door zoonlief. Die kerel wordt binnenkort dertig.
Een derde geval is een 30-er die in een klein huisje op het erf van zijn ouders woont. Meneer slaapt en leeft in zijn eigen huis en eet dagelijks nog bij paps en mams. Ook doet mammie nog de was en strijk.
Dan zie ik het punt niet, zeker niet als jij alleen woont. Tis ook gewoon saai om steeds voor jezelf te koken en dan in je eentje te eten en er is niks mis met een goede band hebben met je ouders.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:27 schreef RealZeus het volgende:
Nee, dat gebeurt niet. De was en de strijk deed ik zelfs al toen ik nog thuis woonde.
Ik vind binnen 3 maanden aan de ouders voorgesteld worden een probleem, ik schreeuw tijdens orgasmes en ik hou niet van traplopen. So there, drie goeie redenenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 02:39 schreef juxtaposition het volgende:
Maar heb je je eigen zolder bijv, wat is dan het probleem?
Moeders kan zoon duidelijk niet loslaten en hij vindt dat blijkbaar wel goed....zou echter beter zijn als hij mams eens zou vertellen dat hij het zelf wel kan...zo moeilijk is het nou ook weer niet wassen, strijken en koken.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:18 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
Ik kwam laatst een man tegen van 41, leuke vent, goede baan, woonde op zichzelf... en toen vertelde hij dat mama op vaste dagen 2 keer per week langskomt om te koken en dan zijn was meeneemt en gestreken weer terugbracht bij het volgende bezoek..Béétje jammer...
Dan ben je als moeder toch ook niet wijs trouwens...
Ik heb zelf een tuintje in mijn hart.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:56 schreef Urquhart het volgende:
Ik heb zelf een jaartje of 25 in mijn hoofd.
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:57 schreef eleusis het volgende:
[..]
Ik heb zelf een tuintje in mijn hart.
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:11 schreef Q.E.D. het volgende:
Euh, 20. Idealiter schoppen je ouders je op je 18e het huis uit.![]()
Zat ook zo rond de 22~23quote:Op dinsdag 13 juli 2010 07:02 schreef maartena het volgende:
Ik zeg 21.....
Ik vertrok zelf kort na mijn 23e verjaardag, en naar mijn eigen bescheiden mening was ik daarmee eigenlijk vrij laat. Het was wel de beste beslissing die ik destijds genomen heb trouwens.
De meeste van mijn vrienden - op eentje na - vertrokken allemaal zo rond 20, 21 uit huis. Mijn broertje en zusje vertrokken ook zo rond 21.
21 Lijkt me ook een mooie leeftijd. Je mag dan alles wettelijk, inclusief het zelf vormen van een politieke partij.
kom nou. een gozer van 28 die nog thuis woont is toch gewoon intens zielig.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:14 schreef JustinK het volgende:
Zolang je nog in de twintiger jaren bent kan het nog. Daarna wordt het echt triest.
Ja, ik woon alleen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 02:27 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dan zie ik het punt niet, zeker niet als jij alleen woont. Tis ook gewoon saai om steeds voor jezelf te koken en dan in je eentje te eten en er is niks mis met een goede band hebben met je ouders.
Natuurlijk moet je niet gaan verwachten dat als je dan een vriendin krijgt die ook 3x per week meegaat bij je ouders eten, maar het dan bijvoorbeeld terugschroeven naar eens per week of twee weken. Maar dat snap jij volgens mij ook wel.
Dan zijn wij geen goede match, ik woon op één hoog en dit appartementencomplex is vreselijk gehorig.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 03:13 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ik vind binnen 3 maanden aan de ouders voorgesteld worden een probleem, ik schreeuw tijdens orgasmes en ik hou niet van traplopen. So there, drie goeie redenen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |