quote:Op zondag 4 juli 2010 19:23 schreef ddx het volgende:
Al wat bekend voor aankomende dinsdag ?
quote:Op zondag 4 juli 2010 19:40 schreef N-E-R-D het volgende:
Nederland - Uruguay
Ik denk dat knight and day een goede kans maakt maar ik heb geen flauw idee.
Juist wel, lekker rustigquote:Op zondag 4 juli 2010 23:57 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
Je gaat toch niet onder een halve finale naar de sneak
Dan zitten zelfs de bios medewerkers voor de tvquote:Op zondag 4 juli 2010 23:57 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
Je gaat toch niet onder een halve finale naar de sneak
Vast een vrouwenfilm ja, want heel mannelijk Nederland zit voor de buisquote:Op maandag 5 juli 2010 23:37 schreef botterfly het volgende:
Zal ik eens wat zeggen? Ik heb geen flauw idee wat er gaat draaien morgen. Ik vermoed een vrouwenfilm dus knight and day is volgens mij een goede optie!
sssstttttttt..........verkapte TVP
Die hoef ik de komende jaren niet meer te zienquote:
volgens www.pathesneakers.nl wel..quote:Op dinsdag 13 juli 2010 12:48 schreef bierjoost het volgende:
Iemand al een idee? Was het vorige week The Karate Kid?
Die schijnt vorige week al geweest te zijn. Mij lijkt karate kid wel aardig.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 15:21 schreef Liquidist het volgende:
als het maar niet karate kid is vanavond.
lijkt me toch niet, zo vroeg van te voren? (gepland voor oktober 2010)quote:Op dinsdag 13 juli 2010 19:05 schreef Un-X-PecteD het volgende:
Ik hoop op Despicable Me
Knight and Dayquote:Op dinsdag 13 juli 2010 19:28 schreef mschol het volgende:
[..]
lijkt me toch niet, zo vroeg van te voren? (gepland voor oktober 2010)
niet in de sneak gezien maar gister..quote:Op woensdag 14 juli 2010 20:37 schreef Un-X-PecteD het volgende:
[..]
Knight and Day![]()
Hij komt inderdaad vrij laat uit, terwijl hij in Amerika al loopt
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmquote:Op zondag 18 juli 2010 02:52 schreef N-E-R-D het volgende:
Predators in de Munt volgens pathesneakers.
Hopen dat die ook in de Kuip/Schouwburgplein komt, lijkt me wel watquote:Op zondag 18 juli 2010 02:52 schreef N-E-R-D het volgende:
Predators in de Munt volgens pathesneakers.
Die heeftie altijd al gehad maar de camera zat er ook dicht opquote:Op woensdag 21 juli 2010 17:20 schreef HuubTuub het volgende:
Lawrence had een dikke kop gekregen... of we zaten te dicht op het scherm.
Lijkt me stug aangezien die vanaf morgen al normaal draait ?quote:Op zondag 25 juli 2010 01:34 schreef N-E-R-D het volgende:
The Sorcerer's Apprentice maakt deze week een goede kans.
Denk toch dat ik gelijk ga hebben. Maar dit zeg ik niet met zekerheid.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:55 schreef ddx het volgende:
[..]
Lijkt me stug aangezien die vanaf morgen al normaal draait ?
Ik vond het zwaar oppervlakkig. Vooral de "humor" deed af aan de film.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 23:53 schreef HiZ het volgende:
Sorcerer's apprentice dus in Amsterdam/Pathé. Hij was beter dan ik had verwacht.
Denk het ja.quote:
Misschien had dat ook met die brillen te maken.quote:Maar wel stom van de extra 2.50 bij de PUC dan
....en stepup 3D en shocking bleuquote:Op donderdag 29 juli 2010 12:50 schreef zoekmedan het volgende:
Komende week waarschijnlijk
The Joneses
en het zou zomaar kunnen dat mr. sssslr ssslssne komt binnenwandelenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Yesterday is history,
Tomorrow is mystery,
Today is a gift,
Thats why they call it the present.
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 00:34 schreef botterfly het volgende:
[..]
en het zou zomaar kunnen dat mr. sssslr ssslssne komt binnenwandelenthe expandables?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
die lijkt me wel aardig
iemand die weet wat er gaat draaien in den haag? (er wijken volgens pathe sneakers wel een aantal bioscopen af van sterke verhalen)
Ik dacht echt: Welke film gaat daar over dan?quote:
gigantische baggerfilm, echt..quote:
ik zal ook niet ontkennen dat er goede films tussen zitten, maar dit.. neuh, de kwaliteit was al slecht (3.4e van de shots waren out of focusquote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:05 schreef Ang3l het volgende:
No offense, maar als je het al aanduid met "een of andere franse arthouse" dna lijkt me dat dat sowieso al niet je genre is. En het mijne welVandaar.
Het leek mij wel wat. Maar nu sla ik hem toch maar over. Bedankt voor de korte review!quote:Op donderdag 12 augustus 2010 13:27 schreef PhalanX het volgende:
En dan nog zal het een betere film zijn geweest dan Sterke Verhalen.
Het erge van Sterke Verhalen is dat het niet eens zo'n gruwelijk slecht idee was. Er zaten hier en daar best leuke stukjes tussen... maar de dialogen waren geforceerd, en het acteerwerk was echt om te janken zo slecht, en je zat eigenlijk de hele film te wachten op een verhaal dat maar niet kwam.
De makers van deze film dachten dat ze met het vinden van Meulenbroek een knappe jongeman hadden gevonden die de film wel zou dragen... maar knappe mensen zonder talent zijn alleen knap, en daar word de film echt niet beter op.
Volgens www.pathesneakers.nl idd.quote:
is al op DVD rip te krijgen harryquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 00:50 schreef Esje-lief het volgende:
The Joneses
The Joneses
Synopsis
Komedie waarin de hippe familie Jones door iedereen in haar buurt wordt bewonderd; alleen blijkt het gezin minder perfect te zijn dan men denkt...
Kate Jones (Demi Moore) en Steve Jones (David Duchovny) lijken het perfecte paar te zijn, dat samen met hun al even perfecte tieners - Jenn (Amber Heard) en Mick (Ben Hollingsworth) - verhuist naar het perfecte huis in een luxe woonwijk met de mooiste spullen van de buurt. Het enige probleem is dat ze geen echt gezin zijn, maar werknemers van een grote marketingorganisatie. Ze weten precies hoe ze ervoor moeten zorgen dat iedereen wil hebben wat zij hebben, totdat het ineens niet meer vlekkeloos verloopt met het 'gezin'.
oooh dan ga ikquote:
http://www.pathe.nl/arena/acties_events.asp?t=A&item_id=2346quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:58 schreef bierjoost het volgende:
[..]
Volgens www.pathesneakers.nl idd.
Ik kan vnvd eigenlijk niet ivm studie, maar het lijkt me wel een aardige film voor in de sneak.
Hij was zeker leukquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:40 schreef NouMooiNiet het volgende:
Dinner for Schmucks.
Ik vond em leuk.
De rol van Barry vond ik heel goed gecast!!
En Julie
ga niet met hoge verwachtingen naar die filmquote:Op maandag 23 augustus 2010 18:29 schreef lelouch het volgende:
Laat me achteraf weer even weten of het wat is. Ik ga zelf namelijk naar the last airbender morgen dus kan niet sneaken. Shanghai lijkt me wel interessant.
Nee mijn verwachting zijn al flink gedaald. Toch maar een kans geven. Ik laat het je wel wetenquote:Op maandag 23 augustus 2010 19:41 schreef mschol het volgende:
[..]
ga niet met hoge verwachtingen naar die film
hij is aardig, maar dan ben ik best coulant..
Hij speelt toch meer in B-filmsquote:Op maandag 23 augustus 2010 18:04 schreef Fayah het volgende:
[..]
Hmm lijkt me niet veel aan, ach hoewel John Cusack![]()
6.9 op IMDB.
1408quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 00:29 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Hij speelt toch meer in B-filmsalthans, op 1409 na ben ik niet fan van zijn films.
Ik vind hem gewoon cutequote:Op dinsdag 24 augustus 2010 00:29 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Hij speelt toch meer in B-filmsalthans, op 1409 na ben ik niet fan van zijn films.
ik snap je punt niet...quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 21:42 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
Dacht deze avond we gaan naar the expendables ipv van de sneak aangezien die wat vroeger draait.
Wij bij Pathe Spui kaartjes gekocht, alle 3 unlimited pashouders, door de controle beneden, komen we bij zaal 9 waar een bekende medewerker van het filiaal werkelijk iedereens tassen stond te controleren op eten. Als hij dit vond moest je het achterlaten. Wij aan de beurt, hadden gewoon eten gekocht dus dat was geen probleem. Vriendin van me laat haar kaartje zien met unlimited pas, komt er een marokkaan in beveiligingspak naast die medewerker staan. Hij zegt tegen die vriendin: Je bent te jong, je komt er niet in. Dus zij zegt ik ben 24, kijk maar op dat pasje van Pathe, die jullie gegevens hebben nadat je je legitimatie moet laten zien. Legitimatie had ze niet bij zich. Hij weer nee je bent te jong. Ik was intussen echt pislink, we komen daar al 2 jaar en hebben zeker 100 films gezien in dat filiaal. Dus ik zeg tegen me vriendin laat hem, we gaan wel naar de manager.
Krijgen we hetzelfde daar te horen van de manager ja legitimatie blablabla. Daar nog flink stennis staan schoppen. Ik ben voorlopig helemaal klaar met die vieze kutmarrokanen beveiligers bij Pathe Spui![]()
En er gaat mooi een klachtenbrief naar Pathe, om eens te vragen of ze het eens zijn met deze service.
Je kan een unlimited pas alleen aanvragen als je de 18 gepasseerd bent, dus alleen dat al moet voldoende zijn. Ik vind de service van pathe spuimarkt ook met de dag omlaag gaan. Ben niet naar de sneak geweest, maar naar Inception van 18:15.. als ik die late had genomen, had ik waarschijnlijk hetzelfde probleem.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 21:52 schreef mschol het volgende:
[..]
ik snap je punt niet...
in de huisregels staat dat er bij twijfel gevraagd mag worden om ID, kan je die niet tonen kan je de toegang worden ontzegd..
allemaal erg logisch, en snap ook wel dat ze niet af willen gaan op wat er op het kaartje staat
Het is geen club waar een deurwaarde bepaald wie er oud genoeg is of niet, je betaald voor een pasje waarmee je onbeperkt films kan zien. Als jij bij aanschaf van een pasje je legitimatie moet laten zien, en dan is het hun verantwoordelijkheid dat je geboortedatum erop staat. Als ze dat erna in twijfel nemen dan neem ik pathe niet meer serieus.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 21:52 schreef mschol het volgende:
[..]
ik snap je punt niet...
in de huisregels staat dat er bij twijfel gevraagd mag worden om ID, kan je die niet tonen kan je de toegang worden ontzegd..
allemaal erg logisch, en snap ook wel dat ze niet af willen gaan op wat er op het kaartje staat
Ik hoop dat Shanghai beter was dan The Last Airbender.quote:Op maandag 23 augustus 2010 19:41 schreef mschol het volgende:
[..]
ga niet met hoge verwachtingen naar die film
hij is aardig, maar dan ben ik best coulant..
Ik ben het met je eens. Al doet die beveiliger natuurlijk gewoon zijn werk en volgt de regels. De regels zijn hier het probleem, de PUC pas zou in dit geval voldoende moeten zijn vind ik.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 22:27 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
Het is geen club waar een deurwaarde bepaald wie er oud genoeg is of niet, je betaald voor een pasje waarmee je onbeperkt films kan zien. Als jij bij aanschaf van een pasje je legitimatie moet laten zien, en dan is het hun verantwoordelijkheid dat je geboortedatum erop staat. Als ze dat erna in twijfel nemen dan neem ik pathe niet meer serieus.
geloof me, als je die 'beveiliger' had zien weigeren had je het met me eens geweest dat het niet zomaar volgen van regels was maar een machtsspelletjequote:Op dinsdag 24 augustus 2010 23:04 schreef lelouch het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens. Al doet die beveiliger natuurlijk gewoon zijn werk en volgt de regels. De regels zijn hier het probleem, de PUC pas zou in dit geval voldoende moeten zijn vind ik.
Nummer 1 is het feit dat die gast hoogstwaarschijnlijk moslim was en nog niet gegeten had en het dus op ons afreageerde en punt 2 als ik naar de sneak was gegaan had ik heel dit probleem niet gehadquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 22:29 schreef Ang3l het volgende:
Ik snap niet wat dit:
A. Te maken heeft met de nationaliteit van de beveiliging, en
B. Met de sneak te maken heeft
Maar vervelend is het natuurlijk wel
Volgende keer ID meenemen. Ben je nl verplicht in dit land.
Mee eens. Bij Holland Casino kom je ook binnen met alleen je Favorites Card. Je moet je legitimeren bij het aanvragen daarna is de lidmaatschapspas voldoende.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 23:04 schreef lelouch het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens. Al doet die beveiliger natuurlijk gewoon zijn werk en volgt de regels. De regels zijn hier het probleem, de PUC pas zou in dit geval voldoende moeten zijn vind ik.
Nee hoor! Ook als je jonger bent.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 22:21 schreef 2Mini het volgende:
[..]
Je kan een unlimited pas alleen aanvragen als je de 18 gepasseerd bent, dus alleen dat al moet voldoende zijn. Ik vind de service van pathe spuimarkt ook met de dag omlaag gaan. Ben niet naar de sneak geweest, maar naar Inception van 18:15.. als ik die late had genomen, had ik waarschijnlijk hetzelfde probleem.
Er is gebrek aan concurrentie.. Pathe heeft zowat een monopolie positie..
Dan zijn de regels veranderd sinds ik de pas heb.. Ik heb die pas nu al 2 jaar.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 16:31 schreef botterfly het volgende:
[..]
Nee hoor! Ook als je jonger bent.
Met handtekening van je wettelijke vertegenwoordiger
Shanghai is goed!
Nee hoor , in 2006 gold de regel al dat je, indien jonger dan 18, een pas kon aanvragen mits goedkeuring van je wettelijke vertegenwoordiger!quote:Op woensdag 25 augustus 2010 19:34 schreef 2Mini het volgende:
[..]
Dan zijn de regels veranderd sinds ik de pas heb.. Ik heb die pas nu al 2 jaar.
Verder moeten mensen die nog nooit naar Spuimarkt zijn geweest eens een keertje langskomen. Half marokko werkt daar, de beveiliging idem en niet te spreken over het publiek. Rotterdam is er niks bij..
Echt waar? Haha, weer een B-film dan.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:12 schreef zoekmedan het volgende:
nou daar gaan we voor komende week Piranha 3D![]()
Ja klopt.. had ff me papieren nagecheckt. Daaronder kon een vertegenwoordiger tekenen. Maar op mijn pas staat wel mijn geboortedatum. Dus alsnog lomp van die stinkerd als je iemand weigert op zn leeftijd terwijl dat er gewoon op staat.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 23:14 schreef botterfly het volgende:
[..]
Nee hoor , in 2006 gold de regel al dat je, indien jonger dan 18, een pas kon aanvragen mits goedkeuring van je wettelijke vertegenwoordiger!
Ik zit te ver van het spui af om daar eens te komen kijken! Maar ik kan me er iets bij voorstellen. Helmond en Eindhoven kunnen er ook wat van.
Wij hadden laatst die 3D dancefilm in de sneak.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 18:16 schreef 2Mini het volgende:
[..]
Ja klopt.. had ff me papieren nagecheckt. Daaronder kon een vertegenwoordiger tekenen. Maar op mijn pas staat wel mijn geboortedatum. Dus alsnog lomp van die stinkerd als je iemand weigert op zn leeftijd terwijl dat er gewoon op staat.
Vandaag was Spuimarkt dicht door de regen
Volgens mij is er nooit een 3D film als sneak geweest toch?
mooi, dan kan ik em zien zonder toeslag te hoeven te betalenquote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:12 schreef zoekmedan het volgende:
nou daar gaan we voor komende week Piranha 3D![]()
daar hebben ze het niet over...quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 16:26 schreef bierjoost het volgende:
Op pathesneakers hebben ze het ook over Splice.
http://www.imdb.com/title/tt1017460/
in spui (en kennelijk ook buitenhof) piranha 3D afgelopen weekquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 22:50 schreef bierjoost het volgende:
Ik heb gewoon splice in pathe rembrandt utrecht. @mschol
Ik hoorde het ja. Ik zat wel te balen (kreeg bij binnenkomst ook geen 3D bril, dus had ook weg kunnen gaan), maar Splice was op zich wel aardig. Was al weken te downloaden, maar goed.quote:Op maandag 6 september 2010 13:01 schreef mschol het volgende:
[..]
in spui (en kennelijk ook buitenhof) piranha 3D afgelopen week
qftquote:Op woensdag 22 september 2010 00:02 schreef seto het volgende:
Bij mij was het The New Daughter.
Wat een butfilm.
Oh die had ik graag gezien.quote:Op woensdag 22 september 2010 09:04 schreef lorenzoS het volgende:
Bij Pathe Delft (Must See) kregen we cell 211. Spaanse film dus was wel even schrikken. Goede spannende film, met een paar verassingen.
Haha, inderdaad. Maar dat neemt niet weg dat ik 'm graag wil zien!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:29 schreef Juicyhil het volgende:
Dat zal wel. Die film is al grijs gedraaid en is niet eens officieel uit
Hij is leuk inderdaad. De 27ste (dag voor de release) komt er op de frontpage een review erover van mijn hand.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 13:15 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
Haha, inderdaad. Maar dat neemt niet weg dat ik 'm graag wil zien!
Als ik naar de sneak ga, ga ik daarvoor
quote:Vreemd dat ze er een extra sneak van gemaakt hebben, ze hebben dinsdag namelijk gewoon verteld dat er een extra vertoning van Jackass 3D zou komen donderdag avond laat. Die staat niet op de planning, dus ik neem aan dat ze die maar een extra sneak hebben genoemd.Op donderdag 21 oktober 2010 11:21 schreef mschol het volgende:
iemand die weet wat er vanavond in de extra sneak in spui draait?
quote:oke.. lijkt me geen reet aan, dus ga maar niet..Op donderdag 21 oktober 2010 13:32 schreef koei het volgende:
[..]
Vreemd dat ze er een extra sneak van gemaakt hebben, ze hebben dinsdag namelijk gewoon verteld dat er een extra vertoning van Jackass 3D zou komen donderdag avond laat. Die staat niet op de planning, dus ik neem aan dat ze die maar een extra sneak hebben genoemd.
quote:Johnny Knoxville komt trouwens naar Pathé Arena voor een premiereOp donderdag 21 oktober 2010 13:32 schreef koei het volgende:
[..]
Vreemd dat ze er een extra sneak van gemaakt hebben, ze hebben dinsdag namelijk gewoon verteld dat er een extra vertoning van Jackass 3D zou komen donderdag avond laat. Die staat niet op de planning, dus ik neem aan dat ze die maar een extra sneak hebben genoemd.
quote:ja, ik kan met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid stellen dat het deze (top)film met Danny Devito zal zijn:Op zondag 24 oktober 2010 20:10 schreef Franktastic1984 het volgende:
Weet iemand wat er morgen in de MustSee Tilburg als sneak draait?
quote:Is ie in 3D toevallig?Op zondag 24 oktober 2010 21:26 schreef Liquidist het volgende:
[..]
ja, ik kan met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid stellen dat het deze (top)film met Danny Devito zal zijn:
http://www.imdb.com/title/tt0091584/
Was ook in Delft, vond het opzich nog niet zo een dramatische film.. Kon er wel om lachenquote:Op donderdag 28 oktober 2010 20:01 schreef HuubTuub het volgende:
Delft had ook The Last Exorcism, wat een tegenvaller... wel een echte sneak film. Was er anders niet heen gegaan.
Had gehoopt op Due Date.
Je kan je kaartje pas een uur voor aanvang ophalen. Dus als je een andere film wil zien moet je altijd betalen want je wil binnen 90 minuten na aanvangst van de film een ander ticket kopen en dat kan niet. switchen kan alleen naar films zonder kaartjescontroleur ervoor.quote:Op maandag 1 november 2010 15:03 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Was ook in Delft, vond het opzich nog niet zo een dramatische film.. Kon er wel om lachen
Grote kans iig dat Due Date draait, het is deze week de sneak van iig Pathé Rdam. Ben er sowieso bij morgen.
Maar hoe zit het nu precies met switches naar een andere film als je PUC-houder bent? Het is dus zo dat als ik mijn sneakkaartjes 'smiddags al zou halen, ik tijdens de sneak weg kan lopen en een ander kaartje kan halen?
quote:Ook Delft dan dus?Op maandag 1 november 2010 16:22 schreef N-E-R-D het volgende:
In alle pathés is het geloof ik Due Date.
Ik zie het nu in de voorwaarden inderdaad, jammerquote:Op dinsdag 2 november 2010 11:47 schreef koei het volgende:
[..]
Je kan je kaartje pas een uur voor aanvang ophalen. Dus als je een andere film wil zien moet je altijd betalen want je wil binnen 90 minuten na aanvangst van de film een ander ticket kopen en dat kan niet. switchen kan alleen naar films zonder kaartjescontroleur ervoor.
Zeer waarschijnlijk wel jaquote:
Wordt lastig. Ze hebben hun site aangepast en hebben nu geen banners meer voor de bioscopen. Wat ik deed was gewoon een stuk uit de standaard banner knippen, maar dat gaat nu niet meerquote:Op donderdag 4 november 2010 12:22 schreef Me_Wesley het volgende:
Trouwens, kan iemand ook zo'n mooie banner maken voor Pathe Delft (in de OP)?
Ik ben niet zo'n grafische held namelijk
Ah ik snap hetquote:Op donderdag 4 november 2010 12:34 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Wordt lastig. Ze hebben hun site aangepast en hebben nu geen banners meer voor de bioscopen. Wat ik deed was gewoon een stuk uit de standaard banner knippen, maar dat gaat nu niet meer
ik heb 4 weglopers gezien, maar zat redelijk vooraan de zaal (rij 11)quote:Op woensdag 17 november 2010 00:11 schreef koei het volgende:
In Den Haag was het Scott Pilgrim. Veel weglopers nog wel, dat had ik niet verwacht. Maar ik vond de film zelf wel tegenvallen. Het was meer een aaneenschakeling van 'gevechten' tegen exen dan dat er een echte verhaallijn in zat. Erg jammer want het idee an sich is wel erg tof.
In Delft heb ik er ook maar 4 gezien geloof ik.quote:Op woensdag 17 november 2010 01:07 schreef lobotm het volgende:
Arena was buried weinig weglopers bij een redelijk matige film .
Ik zat rij 8 en de helft van mijn rij (verdeeld in drie groepjes) vertrok. Een paar al heel snel, en anderen na een kwartiertje ofzo. Er ging zelfs nog een koppeltje na 1 a 1,5 uur pas wegquote:Op woensdag 17 november 2010 00:37 schreef mschol het volgende:
[..]
ik heb 4 weglopers gezien, maar zat redelijk vooraan de zaal (rij 11)
ik vond het een erg leuke film, en verwachtte ook deze opzet (dus alle gevechten en vrij weinig verhaal, dat is immers met 3 zinnen goed samengevat)
ik vond het universal logotje wel grappig gedaan
Buried was vorige week sneak in Pathé Delft. Wel een aanrader, btw.quote:Op maandag 22 november 2010 22:57 schreef mschol het volgende:
ben wel benieuwd, pathe sneakers heeft het over de volgende films:
buried (als laatste op dit moment genoemd), unstoppable, the next three days en eventueel The Kids Are All Right in de bioscopen waar geen PAC-festival was.
er is echter helemaal geen zekerheid over welke film het daadwerkelijk wordt.
buried kan heel goed, aangezien vorige week het buried of scott pelgrim zou worden (en het is de laatste geworden)
unstoppable is mogelijk, releasedate is volgende week
the next three days is pas over 2 weken in release, is imho onwaarschijnlijker
The Kids Are All Right zou ook prima kunnen, ook volgende week release
ik gok dat het unstoppable of buried wordt
ik heb me aan de cam gewaagd, even doorheen gespoeld (en er achter gekomen dat ik -echt- geen cams meer ga kijken, dacht dat het wel iets beter was geworden t.o.v. vroeger)quote:Op maandag 22 november 2010 23:33 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Buried was vorige week sneak in Pathé Delft. Wel een aanrader, btw.
Unstoppable zit ik niet zo op te wachten, volgens mij brengt die film helemaal niks.
Welke bedoel je?quote:Op maandag 22 november 2010 23:38 schreef mschol het volgende:
[..]
ik heb me aan de cam gewaagd, even doorheen gespoeld (en er achter gekomen dat ik -echt- geen cams meer ga kijken, dacht dat het wel iets beter was geworden t.o.v. vroeger)
en tot de conclusie gekomen dat de film an sich niet errug boeiend is.. maar leuk voor tussendoor
unstoppablequote:
Ik zie het, oke, dan klopt het beeld wel een beetje wat ik er van had.quote:Op dinsdag 23 november 2010 16:05 schreef mschol het volgende:
[..]
unstoppable
-edit-
volgens pathesneakers gaat deze film (unstoppable dus) in alle pathe's draaien vanavond
[/sarcasme] ?quote:Op dinsdag 23 november 2010 23:59 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
Wat een vette film! Is alweer een tijdje geleden dat ik heel de film aan het scherm gekluisterd zat!
nope geen sarcasme, ik vind een film goed als hij me van begin tot eind weet te boeien en dat was deze zeker.quote:Op woensdag 24 november 2010 00:33 schreef mschol het volgende:
[..]
[/sarcasme] ?
er leek in spui iig niemand weg te lopen en de zaal was behoorlijk vol..
oke, hij bleek opzich wel boeien, maar goed kan ik hem niet noemen, daarvoor is hij te voorspelbaar en te "cliche"quote:Op woensdag 24 november 2010 00:38 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
nope geen sarcasme, ik vind een film goed als hij me van begin tot eind weet te boeien en dat was deze zeker.
Goed verzonnen verhaal is het niet nee, want dit verhaaltje heeft een hele lange grijze baard. De film zelf vond ik wel goed, voor mij hoef niet elke film een diepzinnig, origineel hoogstandje te zijn.quote:Op woensdag 24 november 2010 00:52 schreef mschol het volgende:
[..]
oke, hij bleek opzich wel boeien, maar goed kan ik hem niet noemen, daarvoor is hij te voorspelbaar en te "cliche"
Oke titanic is van een ander caliber, maar die won oscars en iedereen wist hoe het afliep, en de cliche's dropen ook bij die film van het doek!quote:Op woensdag 24 november 2010 00:52 schreef mschol het volgende:
[..]
oke, hij bleek opzich wel boeien, maar goed kan ik hem niet noemen, daarvoor is hij te voorspelbaar en te "cliche"
3 daagjes en dan?quote:Op woensdag 24 november 2010 16:29 schreef botterfly het volgende:
[..]
Oke titanic is van een ander caliber, maar die won oscars en iedereen wist hoe het afliep, en de cliche's dropen ook bij die film van het doek!
Ik vond de film de moeite waard! Maar we zijn de laatste tijd ook niet veel gewend.
Oh btw, 3daagjes!
Is ze weer vrij! het was een hintquote:
Jep was wel gave film!quote:Op woensdag 1 december 2010 00:10 schreef botterfly het volgende:
[..]
Is ze weer vrij! het was een hint![]()
Leuke film hoor!
Hmm, ik ben weer van de partij dinsdag denk ikquote:Op vrijdag 3 december 2010 14:37 schreef botterfly het volgende:
Waarschijnlijk gaan we een lekker ruig doen langs de maaskant
die leek me wel aardig, maar de voorpremiere in spui zat propvol toen ik kaartje kon halenquote:Op vrijdag 3 december 2010 14:37 schreef botterfly het volgende:
Waarschijnlijk gaan we een lekker ruig doen langs de maaskant
Inderdaad, hoef ze alle 3 niet te zienquote:Op maandag 13 december 2010 12:37 schreef seto het volgende:
Het woord op de straat is Loft, nieuwe Meet the Parents of You will meet a tall dark stranger. Allemaal niet echt boeiende films imo.
dan heb jij dus mazzel!quote:Op maandag 13 december 2010 13:56 schreef AgeEll het volgende:
die nieuwe meet the parents lijkt me echt verschrikkelijk!!
loft lijkt me wel leuk
Ga je naar Arena?quote:Op dinsdag 14 december 2010 12:36 schreef Beaudelaire het volgende:
Weet iemand wat Pathé Amsterdam gaat doen?
Loft heb ik al gezien, is het iets anders?
Ah oke.quote:
Mustsee ook niet ivm kerstvakantie is standaard ofzo. Was ik alweer vergeten van vorig jaar.quote:Op woensdag 22 december 2010 00:03 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
in spui was er geen sneak? Niet in de programmering iig
we hebben de voorspeller van 2011 al gevonden! Alleen jammer dat er The bij staatquote:Op donderdag 30 december 2010 00:36 schreef lelouch het volgende:
Dinsdag 4 januari in De Kuip: The Way Back
huh?quote:Op dinsdag 4 januari 2011 11:13 schreef planethugo het volgende:
[..]
we hebben de voorspeller van 2011 al gevonden! Alleen jammer dat er The bij staat
Haha. Nou ik doelde echt op de film.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 11:49 schreef planethugo het volgende:
had het over 'mister feyenoord' die vandaag gestorven is
die was way back de beste
ow, voetbalquote:Op dinsdag 4 januari 2011 11:49 schreef planethugo het volgende:
had het over 'mister feyenoord' die vandaag gestorven is
die was way back de beste
DrieDee?quote:Op zondag 9 januari 2011 23:41 schreef botterfly het volgende:
The green hornett is voor sommige pathe's ook vermeld als sneak.
Mogelijk wel in Eindhoven draait de sneak in de imax zaalquote:
Is dat toevallig ook in pathe spui?quote:Op zondag 9 januari 2011 23:41 schreef botterfly het volgende:
The green hornett is voor sommige pathe's ook vermeld als sneak.
Ik vond hem een tikkeltje vaagquote:Op woensdag 12 januari 2011 00:14 schreef lelouch het volgende:
Let Me In was super![]()
Iets minder sfeer als 'Låt den rätte komma in' maar nog steeds erg mooi!
Heb je het origineel gezien?quote:Op woensdag 12 januari 2011 00:51 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
Ik vond hem een tikkeltje vaag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |