Alsof je geliefde leider nog dat soort cijfers kan overleggen aan het eind van zijn termijn.quote:Op donderdag 24 juni 2010 00:12 schreef Monidique het volgende:
Dat waren overigens ook de populariteitscijfers ongeveer van George W. Bush rond het einde van zijn eerste termijn. Kortom: horse dump.
Geen idee. Zou heel goed kunnen. Maar misschien ook niet.quote:Op donderdag 24 juni 2010 00:13 schreef Nobu het volgende:
[..]
Alsof je geliefde leider nog dat soort cijfers kan overleggen aan het eind van zijn termijn.
Dat ziet er vooralsnog tamelijk onwaarschijnlijk uit. Als je ontevreden bent met de huidige president, dan stem je natuurlijk niet dus op de eerste de beste Republikein die 'Socialisme!' schreeuwt. Er is nog geen serieuze tegenkandidaat, Obama's cijfers zijn redelijk. Er kan vanalles gebeuren, maar het ziet er vooralsnog goed uit voor Obama.quote:Volgende verkiezingen krijgen we weer een republikein.
Welke Obamastemmers waren dat?quote:Op donderdag 24 juni 2010 00:31 schreef sneakypete het volgende:
Ik denk in elk geval dat veel mensen teleurgesteld zijn in Obama, wat overigens nog het meest te wijten is aan de Obamastemmers zelf die hoopten dat er in één keer een omslag zou plaatsvinden.
Ja, dat weet ik niet. Ik heb namelijk geen Obamastemmers gezien die dachten dat alles vanaf dag één Anders en Goed zou zijn. Jij stelt dat Obama's slechte cijfers waarschijnlijk grotendeels te danken zijn aan die mensen waarvan ik er nog nooit één heb gezien of over heb gelezen. Ja, over heb gelezen in een meta kinda way, zoals jij nu doet. Het zou kunnen dat die Obamastemmers er helemaal niet zijn of dat die groep helemaal niet zo groot is, dan zou jouw uitleg niet kunnen kloppen, natuurlijk. Daarom, omdat ik van duidelijkheid hou, vraag ik: welke stemmers waren dat, hoe groot is die groep, hoe weet je dat het aan die groep ligt? Anders lijkt het gewoon op een boude bewering die eigenlijk nergens op gebaseerd is. En dat zou onduidelijk zijn.quote:Op donderdag 24 juni 2010 00:39 schreef sneakypete het volgende:
Misschien al die lyrische Obamastemmers (en hun gevolg in het buitenland) die CHANGE CHANGE CHANGE bleven gillen?
Het verbaast me weinig dat jij Sarah Palin serieus neemt.quote:
Komen die dingen niet gewoon door wanbeleid van republikeinen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:08 schreef Q.E.D. het volgende:
[ afbeelding ]2010 dreigt het dodelijkste jaar voor VS in Afghanistan te worden Economie groeit wel, maar op kosten van de belastingbetaler
Ben benieuwd wat jullie vinden van Obama na 1,5 jaar.
Wat doet Obama anders dan Bush? Hij is geen nieuwe oorlog gestart, maar alles is nog aan de gang. Er is zelf meer naar Afghanistan gestuurd.quote:Op donderdag 24 juni 2010 11:06 schreef Hexagon het volgende:
Verder doet ie het vrij aardig. Van Bush heb ik alleen maar destructief beleid gezien.
Bovendien is Obama aan het puinruimen van het rommelhypothekenbeleid van Bushquote:Op donderdag 24 juni 2010 11:21 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Wat doet Obama anders dan Bush? Hij is geen nieuwe oorlog gestart, maar alles is nog aan de gang. Er is zelf meer naar Afghanistan gestuurd.
Dat is al veel eerder begonnen. Clinton heeft nog extra wetten aangenomen die bedrijven verplichten hypotheken te verstrekken, Bush Jr. heeft dat enkel extra bekrachtigd.quote:Op donderdag 24 juni 2010 11:51 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Bovendien is Obama aan het puinruimen van het rommelhypothekenbeleid van Bush
Dat blijft humorvol, want het systeem is al de grootste overheidbemoeienis. Groter dan hier, het is enkel niet verplicht en dat wordt het nu wel waardoor, net als hier arme mensen voor de rijken betalen, hun huizen uitgezet gaan worden, etc.quote:Eveneens is het zorgstelsel een zeer constructieve zaak. Ook al past het niet in jouw ideaalwereld.
Ik heb nooit beweerd dat dat niet waar is. Ik beweerde alleen dat Balkenende meer dan twee kabinetten heeft geleid als MP. Beetje zinloze reactie dus.quote:Op woensdag 23 juni 2010 22:25 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Balkenende is in NL, Bush in VS. In VS mag je maar twee termijnen president zijn.
Dat is al veel eerder begonnen hoor. Onder Clinton begon men al met het stimuleren van de subprime hypotheken. Daarnaast is je analyse fout dat Obama aan het puinruimen is, Obama is bezig met een zeer omvangrijk Keynesiaans investeringsprogramma, naast de gigantische uitgaven die de Amerikaanse overheid al heeft en de belabberde belastinginkomsten. Wie een dwarsdoorsnede van de Amerikaanse overheid bekijkt ziet dat overal de budgettekorten enorme zijn (10 tot 50 % van het totale budget), sterker nog, er zijn zelfs al liquiditeitsproblemen voor diverse overheden, zo heeft Californie lange tijd in IOU's betaald. Verwacht wordt dat de staatsschuld oploopt tot 102 % van het BBP in 2015, dat is een zeer gevaarlijke hoeveelheid schuld, en Obama maakt geen enkele aanstalte om dat tij te keren met het argument dat juist de economie gestimuleerd moet blijven worden. Bezuinigen blijven uit waar zij nog beter vandaag dan morgen hadden kunnen beginnen. Het enige waar de VS nog op teert is dat de Dollar toch nog een goede positie heeft in de wereld en dat de ratingbureau's het niet aandurven om te downgraden, maar die positie zal eindig blijken als de VS op deze manier door gaat.quote:Op donderdag 24 juni 2010 11:51 schreef Hexagon het volgende:
Bovendien is Obama aan het puinruimen van het rommelhypothekenbeleid van Bush
Nee, Obama gooit het in de hoogste versnelling.quote:Op donderdag 24 juni 2010 11:06 schreef Hexagon het volgende:
Komen die dingen niet gewoon door wanbeleid van republikeinen?
Welke actie had hij dan wanneer moeten ondernemen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:08 schreef Q.E.D. het volgende:Olieramp, te lang gewacht met actie ondernemen
Ja, de profiteurs en veroorzakers van deze chaos mag je uiteraard niet aanpakken.quote:Op donderdag 24 juni 2010 13:27 schreef Bolkesteijn het volgende:
Bush had in ieder geval zoiets debiels als een bankenbelasting direct naar de prullenbak verwezen.
Krijgen we die flauwekul weer.... Clinton had 6 van zijn 8 regeringsjaren te maken met een Republikeinse meerderheid in het Huis en de Senaat.quote:Op donderdag 24 juni 2010 13:39 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat is al veel eerder begonnen hoor. Onder Clinton begon men al met het stimuleren van de subprime hypotheken. Daarnaast is je analyse fout dat Obama aan het puinruimen is, Obama is bezig met een zeer omvangrijk Keynesiaans investeringsprogramma, naast de gigantische uitgaven die de Amerikaanse overheid al heeft en de belabberde belastinginkomsten. Wie een dwarsdoorsnede van de Amerikaanse overheid bekijkt ziet dat overal de budgettekorten enorme zijn (10 tot 50 % van het totale budget), sterker nog, er zijn zelfs al liquiditeitsproblemen voor diverse overheden, zo heeft Californie lange tijd in IOU's betaald. Verwacht wordt dat de staatsschuld oploopt tot 102 % van het BBP in 2015, dat is een zeer gevaarlijke hoeveelheid schuld, en Obama maakt geen enkele aanstalte om dat tij te keren met het argument dat juist de economie gestimuleerd moet blijven worden. Bezuinigen blijven uit waar zij nog beter vandaag dan morgen hadden kunnen beginnen. Het enige waar de VS nog op teert is dat de Dollar toch nog een goede positie heeft in de wereld en dat de ratingbureau's het niet aandurven om te downgraden, maar die positie zal eindig blijken als de VS op deze manier door gaat.
[..]
Nee, Obama gooit het in de hoogste versnelling.
Ze gaan werkelijk tot het uiterste om de money multiplier maar niet te hoeven verlagen. Het blijft fractioneel reserve bankieren in het kwadraat doordat er bijvoorbeeld in Europa nog steeds met een 2 % kapitaalratio wordt gewerkt. Vervolgens komen de VS en Europa met een bankenbelasting, en dan hebben ze het lef van onder andere Canada en Australie te eisen dat zij ook mee doen aan deze bankenbelasting. En dat terwijl juist in deze landen banken verplicht waren meer kapitaal aan te houden dan de belachelijke 2 % in Europa, het gevolg liet zich duidelijk zien toen banken op bezittingen moesten gaan afschrijven, in Canada en Australie zijn er geen banken die staatssteun hebben ontvangen. Het enige wat werkt is dat de kapitaaleisen in Europa en VS worden opgeschroeft tot bijvoorbeeld 20 %, maar de politiek in Europa en de VS doet er alles aan om de banken te feteren zodat ze weer meer geld gaan lenen.quote:Op donderdag 24 juni 2010 14:35 schreef Klopkoek het volgende:
Ja, de profiteurs en veroorzakers van deze chaos mag je uiteraard niet aanpakken.
quote:Succesverhaal
In de bankentopvijftig van voor de crisis stond niet één Canadese bank, nu vijf. Ze hebben 85 procent van de thuismarkt in handen. Buitenlandse banken, die er wel degelijk zijn, komen in het hele succesverhaal niet voor. ING trok zich er onlangs terug. En hooguit eentiende van een Canadese bank mag in handen zijn van buitenlanders. ‘Als ik wat gedaan wil krijgen, hoef ik maar vijf mensen te bellen’, zegt minister Flaherty. ‘Allemaal Canadezen: alweer een succesfactor.’
[...]
Al dat conservatisme heeft ook een prijs. Canada heeft er de economische groei door gemist, die Europa en de VS in de circa vijf jaar voor de kredietcrisis wel boekten – mede dankzij de banken. En Canadese bankiers mogen onder hun buitenlandse collega’s dan wel de held zijn, ze kunnen geen kant op. Ze mogen niet eens verzekeringen verkopen, want ze mogen niet groter worden dan ze nu zijn. ‘Dat sta ik niet toe’, zegt minister Flaherty.
Ach ja, Palin... De huismoeder die met een fris uiterlijk en populistische termen miljoenen Amerikanen inpakte. Soms is het moeilijk voor te stellen dat democratie echt het beste systeem is.quote:Op donderdag 24 juni 2010 05:39 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Het verbaast me weinig dat jij Sarah Palin serieus neemt.
Wat zul jij hartelijk om jezelf kunnen lachen, later als je groot bent
Met alle respect, maar de rekening niet neerleggen bij mensen die geen schuld hebben is gewoon onmogelijk (daarvoor is de rekening te groot) en iedereen heeft in meer of mindere mate van de hausse geprofiteerd.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:11 schreef Klopkoek het volgende:
Ik vind het prijzenswaardig dat Obama daar niet zoals in Duitsland, Engeland en misschien ook Nederland de rekening neer legt bij het type mensen die geen enkele schuld heeft in de crisis en ook niet van de hausse heeft lopen profiteren.
Yeah right. Je snapt er geen zak van.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:11 schreef Klopkoek het volgende:
Ik vind het prijzenswaardig dat Obama daar niet zoals in Duitsland, Engeland en misschien ook Nederland de rekening neer legt bij het type mensen die geen enkele schuld heeft in de crisis en ook niet van de hausse heeft lopen profiteren.
De mensen die er schuldig aan zijn die geven die rekening anders ook wel door aan de "werkenden", hun werknemers. Als dat al in Nederland gebeurt, dan zal dan in Amerika een stuk makkelijker gaan.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:49 schreef DS4 het volgende:
[..]
Met alle respect, maar de rekening niet neerleggen bij mensen die geen schuld hebben is gewoon onmogelijk (daarvoor is de rekening te groot) en iedereen heeft in meer of mindere mate van de hausse geprofiteerd.
Dus met jouw redenering kan de rekening eigenlijk naar iedereen. Dat is overigens ook prima, iedereen een stapje terug.
Nederland en Amerika kan je niet vergelijken met links en rechts.quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:04 schreef mlg het volgende:
[..]
Yeah right. Je snapt er geen zak van.
Ik vind dat Obama ook niet tegenvalt, toch wel weer een slag rechts vergeleken de VVD. Wel grappig dat Klopkoek het Obama wel weer goed vind doen, terwijl hij in verhouding rechtse is dan de VVD, haha. Je struikelt over je eigen onzinnigheid.
Nog eerder de klanten...quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:06 schreef mlg het volgende:
De mensen die er schuldig aan zijn die geven die rekening anders ook wel door aan de "werkenden", hun werknemers.
Owja? Hoe kóm je op deze leugenachtig onzin. Maar ik weet het wel weer. Als ik dit voor 1000ste keer ga onderbouwen kom je weer met de technologische vooruitgang aanzetten...quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:49 schreef DS4 het volgende:
[..]
Met alle respect, maar de rekening niet neerleggen bij mensen die geen schuld hebben is gewoon onmogelijk (daarvoor is de rekening te groot) en iedereen heeft in meer of mindere mate van de hausse geprofiteerd.
Dus met jouw redenering kan de rekening eigenlijk naar iedereen. Dat is overigens ook prima, iedereen een stapje terug.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |